Duitschland. Zweden. WOONHUIS, ZAAILAND, ZAAILANDEN BOUWGRONDEN, goede LANDEN, behuisde HOFSTEDE, BUITENGOED, Stempels voor Duivenliefhebbers Te ljuren voor Veulens of Vaarzen. Men was reeds den voetweg van Luingne I voorbij, toen de machinist eensklaps, op 150 meters van de statie, op de 5* lyn een manceuvermachien op hem zag afkomen, dichtbij het kruispunt met de 4* lyn. De machinist van den reizigerstrein sloot aanstonds de rotomen en floot alarm. Op dat oogenblik, op 50 meters van do statie, had de botsing plaats. De manceuverma chien liep zijdelings op den bagagiewagen van den reizigerstrein. De zijwand van den bagagiewagen en de trede van de machien werden weggeslagen, terwijl het dak van het manceuvermachien afgerukt werd. De reizigers sprongen dadelijk uit de rij tuigen gelukkig werd alleen de treinover- gte M. Carlos Lemaire, Tourconje, aan de hand gekwetstMartha Leroy, echtgenoote van Alfred Decavel, van Mouveaux, werd aan het rechter oog gekwetstHugo Yan de Walle, schoenmakersgast, Mont-a-Leux, werd insgelijks aan het oog gekwetst. De paraplu van Madame Renard; van Roubaix, werd gebroken. De drie reizigers zaten in het eerste rijtuig. De machinist en de stoker waren beneden gesprongen en ontsnapten aldus aan een doodelijkongeluk. Om 6 u. 4 min. kon de trein voortrijden. De stoffelijke schade is aanzienlyk. Ten gevolge de werkstaking in de bouwnijverheid te Ronse, hebben er in de laatste dagen eenige wanorders plaats ge had. Ruiten werden ingeworpen bij M. Hautson en by zyn broeder. Eenige stee- nen vlogen binnen en verbrijzelde vazen en spiegels, M. Hautson is ziek van den door- gestanen schrik. Een half voltooid gebouw ia door de stakers afgebroken. De gendar men zullen nachtpatrouilles houden. Zaterdag morgend werd te Stekene, op de Hollandsche grens, eene echte klop jacht gehouden door de gendarmen. Eene bende dieven, bestaande uit een tiental leden, die het meest in Zeeland werkte maakte do streek langs beide zijden der grenzen-sinds geruimen tyd on veilig. Een der gevaarlijkste was Noons, ge kend onder den bijnaam van Lang Haar van Stekene, dio reeds een 50tal veroor deelingen onderging, en die voortvluchtig is. De gendarmen van Stekene, geholpen door de mareechaussée van Holland, kon den zaterdag morgend drie mannen verraa ien. Twee werden aangehouden het wa ren Noens en zijn zoon. De tegenstand was zoo hardnekkig, dat zij schier zonder klee deren aan het lijf naar de gendarmerie en van daar naar het gevang van Dender- monde overgebracht werden. De derde schelm kon ontvluchten, met door eenen waterloop te zwemmen. De bevolking is werkelijk bly met dit krachtig optreden der gendarmen. Een verschrikkelijk ongeluk gebeurde te Geer, by Borgworm. De kinderen van eene weezenschool gin gen, onder toezicht van eene kloosterlinge, hare onderwijzeres, spelen in eene oude zandgroef, toehoorende aan dokter Delens. Eenige kinderen speelden op den bodem en anderen op de helling. Eensklaps steeg een vervaarlijke kreet op eene instorting had plaats gehad en de instortende massa had vier kinderen bedolven en drie meêge- sleept. Men snelde toe, men bevrijdde de kinde ren en vier waren dood en drie gevaarlijk gekwetst. Het ongeluk heeft veel ontroering in het dorp verwekt. De regen moet de instorting veroorzaakt hebben. Een kleermaker, te Luik, Lefebvre geheeten, die met eene jonge vrouw woon de, had met zyne byzit ruzie gekregen, en eene scheiding was daarvan het gevolg. Lefebvre ging zyne horlogie in den berg plaatsen om eenen revolver te kunnen koo- pen. Dan ging hy de vrouw afwachten om Tier schoten op haar te lossen. Een vijfde schot doorboorde zijnen hals. Beider toestand is doodelijk. De vrouw is de echtgenoote van eenen persoon, die voor moord tot dwangarbeid veroordeeld is. Een windmolen afgebrand. Zaterdag, rond 4 uren namiddag, zagen te Brasschaat, de geburen van den molenaar, Ch. De Labie, rookwolken uit de kap van den molen opstijgen, men verwittigde den maalder, de vlammen sloegen weldra boven den molen uit. In allerhaast waren de pompiers van Brasschaet te been. Daar de molen naby den Driehoekeene half uur van hot dorp gelegen, en gansch in hout bestaat, was deze grootendeels vernield wanneer men ter plaatse kwam. Met groot gedruisch vielen de wieken en de molensteenen naar beneden, hetgeen het werk gevaarlijk maakte. Na een uur werken hebben de pompiers het vuur bemeesterd, 1800 kilos graan en meel zyn de prooi der vlammen geworden. Ook ziet men niets meer van den molen dan nog wat verkoolde balken en ijzer op een hoop liggen. De oorzaak van den brand is nog niet gekend. Er is verzekering. In 1879 deserteerde zekere Haverbier Lotharinger, uit zijn garnizoen te Saarburg. Hy vestigde zich in Frankrijk, trouwde er en kreeg verscheidene kinderen. In dertig jaar was hij niet meer in zyne geboorte streek geweest, maar dezer dagen, denken de dat er prescriptie was of dat men hem ten minste vergeten had, trok hij de grens i over. Den volgenden dag werd hy aange- houden. Niettegenstaande hy nu 54 jaar oud is zal hy toch voor den krygsraad ver schijnen en zeker tot zes maanden gevan genis veroordeeld worden. En den man is reeds verscheide malen grootvader. Kapitein Engelstad, een officier van de Zweedsche marine, die benoemd was tot onder-commandant van de komende jaar vertrekkende expeditie van Roald Amund sen, is door den bliksem doodgeslagen. Hij was bezig met proeven met vliegers voor waarnemingen in de luchtlagen. Don derdag werd een van de vliegers, die een hoogte van 2700 voet had bereikt, door den bliksem getroffen. De electriciteit stroomde langs den stalen draad, waaraan de vlieger bevestigd was, en doodde Engel- stadt op de plaats waar hy stond. Bij Rechtsmacht. Er zal op Zaterdag 31 Juli 1909, om 9 uren voormiddag, to Aalst, Groote Markt, aan het nieuw Stadhuis, overgegaan wor den tot de openbare verkooping by rechts macht, van in beslaggenomen Meubelvoor- werpen en nieuwe Koopwaren, bestaande in Tafels, Stoelen, Kleer- en andere Kas sen, Fauteuil, hangende Lamp, ingelijste Printen, Spiegels, Wekker, Keukengerief, Winkeltoog, Balans, Loketten, Sayetten, Manshemden, Kousen, Kinderslaaplijven, Cache corsets, een Velo, enz. Door het ambt van Deurwaarder Josef DE VOS, te Aalst. Met gereed geld, zonder kosten. OPENBARE VERKOOPING van een welgestaan te Aalst-Scha a rbeck. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een Woonhuis en Grond, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeek, aan de Gent- sche Kasseide, geteekend nummer 176, gekadastreerd wijk C, deel van nummer Ï423, groot twee aren vijftien centiaren, palende oost Joseph Van der Biest, zuid en west de erven De Boeck en noord de Gentsche kasseide. Onmiddelijke in gebruiktreding. ENKELE ZITDAG Zaterdag 14 Augusti ïqog, om 2 uren nanoen, te Aalst, ter Zittings zaal van het Vredegerecht. N. B. Voor alle inlichtingen wende men zich ter studie van den Notaris EEMAN, te Erpe. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel TE ERPE, Molenkauter. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoo pen: Eknige koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Erpe, op den Molenkauter, gekend op het kadaster wijk D, nummer 701c, met eene grootte van 21 aren, doch volgens titel en meting groot 21 aren 35 centiaren, palende ten ooste met de baan den in aanleg zijn- den I Jzerenweg van Brussel op Gent,ten zuide den heer Jozef De Troch, ten weste enten noordeden heer Philemon De Ridder. Gebruikt door den eigenaar M. Francois De Beir-Van Wesemael, te Erpe. ENKELE ZITDAG Donderdag 29 Juli 1909, 3 uren namiddag, ter herberg genaamd De Plkz anten Hof, gehouden door den heer Rei- mond Boterberg, fabrikant in - schoenen, te Erpe, Sevecoot. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Meersch, te (Baerdegem, Gijsegem, Herder sem en Hof stade. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Baardegem. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op de Pachtersbosschen, gekadastreerd wijk A, num mer 3oo, met eene grootte van 22 aren 60 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Joos- tens, ten zuide aan de heeren Petrus-Joannes Beeckman en Joseph Uyttendaele, ten weste aan 1'uffrouw Prudenica D'Hondt en ten noorde aan de tinderen Bosteels Gebruikster Jufvrouw weduwe Leo Willems. Gemeente Gysegem. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen in het Klein Denderland, gekadastreerd wijk A, num mer 104, met eene grootte van 46 aren 40 centia ren, palende ten ooste aan de heeren Alexis en Charles Callebaut, ten zuide aan juffrouw Maria De Coen, ten weste aan den Sasweg en ten noorde met half dreef aan de familie de Clippele.Ver deeld in twee loten. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Klein Denderland, gekadastreerd wijk A, num mer 109, met eene grootte van 38 aren 80 centia ren, palende ten ooste met half dreef aan den heer Arthur Van Medegael en andere, ten zuide aan de Kerkfabriek van Gysegem, ten weste aan den Dreef en aan Mijnheer Baron de Kerchove d'Ex- aerde en ten noorde aan den heer Joannes Vereec- ken. Gebruiker den heer Louis Van Royen. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Rouw veld, gekadastreerd wijk A. nummer 557, met eene grootte van 47 aren 3o centiaren, palende ten ooste met half baan aan dame Mertens- Schockaert, ten zuide aan juffrouw weduwe Leo pold Van Hauwermeiren-Boeykens en kinderen, ten weste aan de erven Van Landuyt-Van den Berghe en den heer Domien Aelbrecht en ten noor de aan juffrouw weduwe Leopold van Medegael. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op Ausmeer, gekadastreerd wijk B, nummers 5o6 en 507, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Wichelen-Van den Steene, ten zuide aan den heer Arthur Du bois, ten weste aan de heeren Cobbaut, Pieters, Heyndrickx, de Renesse, Borms en Rombaut en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Gy segem. Gebruikster Jufvr. weduwe Joseph Van Royen. Gemeente Her der sem. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Beekweide, gekadastreerd wijk B, nummer 83, met eene grootte van -jb aren 30 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Cooreman, De Block en Van Nuffel en den volgenden koop, ten zuide met den weg aan het gescheed met de Stad Aalst, ten weste aan de heeren Van Gysegem, Staes en Haentjes en ten noorde aan de neeren Vinck, Schuddinck en Beulens en juffrouw weduwe en kinderen De Brandt-Bieseman. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoogen Varing, gekadastreerd wijk B, num mers 123 en 124, met eene grootie van 3o aren. palende ten ooste aan den heer Constant Lam- brecht, ten zuide aan de erven Van Nuffel, ten weste over de baan aan voorgaanden koop en ten noorde aan de heeren Cooremtn en De Block. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Sijp, gekadastreerd wijk B, nummers 1 i6n en nöx/bis. met eene grootte van 19 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan juffrouw Joanna Mon sieur, ten zuide aan de heeren Triest en Moens- Cooreman, ten weste aan den heer Moens-De Meersman en ten noorde aan juffrouw weduwe en kinderen Muylaert-De Cock. Gebruiker den heer Severien Boulonne. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op de Wee, gekadastreerd wijk B, nummer 3o8a, met eene grootte van 37 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de heeren De Smedt, D'Haeseleer en Moens, ten zuide aan de heeren Abel cn Paul De Clippele, ten weste aan den Pontweg eu ten noorde aan den heer Constant Lambrecht. Gebruiker den heer Philemon Hendrickx. Gemeente Hof stade. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Achtersten Bolleweg, gekadastreerd wijk A, nummer 404G, met eene grootte van i5 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Karei en Frederik Van Hauwermeiren, ten zuide aan juffrouw Anna-Philomena Pannekoek, ten weste aan den heer Auguste Pensaert en ten noorde aan de Straat. Gebruikster Jufvr. weduwe Charles Hertsens. ZITDAGEN Instel Woensdag 28 Juli Verblijf Woensdag 18 Augusti I9°9' ten 2 uren namiddag, ter herberg Het Hof van Ween en, bij den heer Adolphe De Gendt, te Aalst, Boterstraat, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van schoone en welgelegen te Aalst, Drie Sleutelsstraat en Ouden Dendermondschen Steenweg De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen ten voorhoofde aan de Drie Sleu telsstraat, gekadastreerd wyk D, deel van nr 797°, groot volgens meting 5 aren 26 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw weduwe Volckaert, ten zuide aan dezelfde, ten weste aan Jufvrouw Becckman en ten noorde aan de Straat. Verdeeld in vijf loten als volgt Eerste lotgroot 1 aar, hebbende 5 me ters breedte ter straat. Tweede lotgroot 1 aar, ook met eene breedte van 5 meters ter straat. Derde lotook groot 1 aar, met zelfde breodte. Vierde lotgroot 1 aar 6 centiaren, met eene breedte van 5 meters 30 centimeters ter straat. Vijfde lotgroot 1 aar 20 centiaren, met eene breedte van 6 meters ter straat. Tweede koop. Een porceel Bouw grond, gelegen aan den Ouden Dender mondschen Steenweg, gekadastreerd wyk D, deel van n' 797°, palende ten ooste aan den Steenweg, ten zuide aan Mijnheer Felix De Hert, ten weste en ten noorde aan Juf vrouw weduwe Volckaert. Verdeeld in vier loten als volgt Eerste lot, groot 1 aar. Tweede lot, ook groot 1 aar. Derde lot, insgelijks groot 1 aar. Elk met eene breedte van 5 meters ter straat. En het vierde lot, groot 92 centiaren met eene breedte van 4 meters 60 centimeters ter straat. ZITDAGEN Instel Vrydag 23 )J ]HpnQ Verblyf Vrydag 30 U1 iyuy' ten 3 uren namiddag, ter herberg Den Grooten Sint Ivo, by den heer Camille Pilatete Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van Meersschen en Bosschen, te Lede, Moorsel, Nieuwerkerken OordegemSchoonaarde, Denderwindehe, Hekelgem en Meysse. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Ledezijde, gekadastreerd wijk D, nummer 14, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer Edmond De Neve, ten zuide en ten noorde aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten weste de Rede en daarover ook aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruiker den heer Jozef Galle. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A, nummer a5o met eene grootte van 30 aren, palende ten ooste aan den heer Vincentius De Smet, ten zuide aan den heer Constantinus De Corte, ten weste aan voornoemden heer Vincentius De Smet en ten noorde aan den heer Franciscus Verbeken. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphinus De Smedt. Gemeente Moorsel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer 293, met eene grootte van 32 aren, palende ten ooste aan den heer Frans Van Onderbergen, ten zuide aan de heeren Vastenavond! en Uyttersprot, ten weste aan de heeren Cooreman en Vertongen en ten noorde aan den heer Auguste Moortgat. Gebruikers de gebroeders Uyttersprot. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op «Den Huffel.n gekadastreerd wijk B, nummer 120, met eene grootte van 35 aren 80 centiaren palende ten ooste aan den heer Cooreman en .juffrouw De Vis, ten zuide aan de heeren Borms en Vermoe- 6en, ten weste aan de kinderen van den heer J .-B. Moens en ten noorde aan juffrouw weduwe Fre derik Cobbaut. Gebruiker den heer Petrus Dierickx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 926, met eene grootte van 43 aren go centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ge- scheed met Meldert, ten zuide aan de erven Eve- raert, ten weste over de Baan aan de heeren Cnoops en van Goethem en ten noorde aan de heeren Robyns, Caudron en Cassiman en damen De Moor en Killemas. GebruiKer den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen tiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 384A, roe met eene grootte van 42 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Onderbergen et Daelman, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Herdersem, ten weste aan den heer Reyn- tens-Cooreman en ten noorde aan den heer De Waepenaert-Claus. Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Gemeente Nieuwerkerken. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Desiré Peerlinck-De Smet, ten zuide aan den heer Charles Bauters en dame Moens-De Coen, ten weste aan den heer Frans Van Geem-Van den Bossche en ten noorde aan de Achterstraat. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker deD heer Jean Caudron. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 890, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den heer Benoit De Win ter en den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Bauters en ten noorde aan jufvrouw we duwe Hunninck en de heer Doctor Baetens. Gebruiker den heer Jean Caudron. Negende koop. Een perceel Land, gelegeD op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Winter, ten zuide aan de Beek en het gescheed der ge meente Erembodegem, ten weste aan de heeren Moens, Van de Maele, De Clercq,Van Ghyseghem en andere en ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruiker den heer Jean Candron. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpeobeek, gekadastreerd wijk B, nummers 928 en 929, met eene grootte van 29 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van Impe en de heeren Petrus Vcrlé en Joseph Van Ghysegem, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Louis De Ras en ten noorde aan de hee ren Caudron en Moyersoen en jufvrouw Verhulst. Gebruiker den heer Jean Caudron. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Grooten Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 1222, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren, palende ten ooste aan den heer Valerie Baeten, ten zuide aan de Driesstraat, ten weste aan jufvr. Eugenie Jansegers en ten noorde aan de heereD Moyersoen, Cameliau en Lauwereys. Verdeeld in oost- en westbelft. Gebruiker den heer Louis De Ras. Twaalfste koop. Een perceel Land, op het Groot Broekvela, gekadastreerd wijk C, nummer 1083, met eene grootie van 5g aren 40 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Rosalie De Schut ter, ten zuide aan den heer Willem De Glercq, ten weste aan dame Meuleman-De Smet en ten noorde aan de Baan en aan dame Cornet d'Elzius en den heer Hippolyte D'Haeseleer. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Gemeente Oordegem. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeersch, gekadastreerd wijk B, num mer 282, met eene grootte yan 70 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Bemé, ten zuide aan de Bleckstraat, ten weste aan den heer Alfons De Craecker en ten noorde aan de heeren Vrederechter Limpens en Verhaeghe-Lim- pens. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Henri Bemé. Gemeente Schoonaarde. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldriesch, gekadastreerd eenige sectie, nummers igi3 en 1914, met eene grootte van 41 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan den Weg, ten weste aan de heeren Frans Lauwaert en Van der Plancke en ten noorde aan de Eerwaarde heer Gommaire De G heest. Gebruiker den heer Franciscus De Pauw. Gemeente Dendertcindehe. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1040A, met eene grootte van 76 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Qngeval-Mer- tens, ten zuide ook aan den heer van Ongeval- Mertens, ten weste aan de heeren Beuvaert en Geeromsenten noorde aan de heeren Schoreels en De Coninck. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Le Cocq en De Maeseneer, ten zuide aan de heeren Van der Leenen, Van Innis en Cosycs, ten weste aan het Weldadigheidsbestuur van Neygem en ten noorde aan de heeren Van Eesbeeck en Faut. Verdeeld in oost en westhelft. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zeventiende koop. Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376B, met eene grootte van 44 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan de heeren De Doncker en Neckelput, ten zuide aan de Burgerlijke Gods huizen van Ninove, ten weste aan den heer Galle- maerts en andere en ten noorde aan de heeren André Whettine en René Roosens. Gebruiker den heer Gnstaaf Roosens. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5oc, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Vae- renbergh-Roselet, ten zuide aan de heeren Plas en Vermeiren, ten weste den Weg en ten noorde aan den heer Jan Vermeiren-Van den Bossche. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5ia, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Hoorebeeck en Kinderen, ten zuide aan den heer Jan Vermeire-Van den Bossche, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Frans De Corte. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gemeeente Meysse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85 A/a, met eene grootte van 82 aren, palende ten ooste aan den heer Pottoms-Bettens en dame Van den Haute Stockens, ten zuide aan den Weg van Merchtem naar Vilvoorde, ten weste aan het gescheed met de gemeente Brusseghem en ten noorde aan den heer de Formanoir de la Cazerie en het Weldadigheidsbestuur van Wolverthem. Verdeeld in twee lotea. Gebruikster Jufvrouw weduwe Jacques Van Eeckhout. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Hasselt, n gekadastreerd wijk F, nummer 80. met eene grootte van a3 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Meert- Van Humbeeck, ten zuide aan den Weg, ten weste ook aan de Straat en ten noorde aan den heer Jo seph Thielemans Verdeeld in drij loten. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van He- melryck. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Juli Verblijf Donderdag 19 Augusti9°®' ten een ure namiddag, ter herberg genaamd De Borze van Amsterdam, bij den heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aalst, aan de Groote Markt, OPENBARE VERKOOPING van eene schoone Woonhuizen en (Bouwgrond te Anlst-Mijlbeke. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal in het openbaar verkoopen te Aalst-Mijlbeke. Eerste koop. Eene schoone en wel gelegen behuisde Hofstede, met Hof en Land, gestaan op Paperodedries, aan den Ouden Dendermondschen Steenweg, groot 24 aren. Onmiddelijke in gebruiktreding. Laatst bewoond geweest door wijlen juf vrouw Barbara-Maria De Bruyn. Tweede koop. Een Huis en Grond, groot volgens meting 5 aren 82 centiaren, gestaan en gelegen aan den Ouden Den dermondschen Steenweg. Bewoond door den heer Leopold De Neef. Derde koop. Een Huis en Grond, groot volgens meting 5 aren 82 centiaren, gestaan en gelegen alsvoren, aan den Ouden Dendermondschen Steenweg. Bewoond door den heer Frederic Goed- gezelschsp. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, groot volgens meting 10 aren 61 centiaren, gelegen aan den Ouden Dendermondschen Steenweg. Gebruikt door voornoemde heeren Leo pold De Neef en Frederic Goedgezelschap. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG Zaterdag 31 Juli 1909, ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal, van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van een te Aalst, aan den Steenweg van Aalst naar Lede De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Een Buitengoed met welgebouwd Lust huis, op het Veld-Aalst, aan den Steenweg van Aalst naar Lede, groot 62 aren 79 cen tiaren, en gekadastreerd wyk C, nummers 906c en 906o, met eene grootte van 63 aren 80 centiaren. Voor het verder beschrijf zie bezondere plakbrieven. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 Augusti ,Q.Q Verblyf Donderdag 9 September ten 3 uren namiddag, in het Hotel du Comte de Flandre, by Madame Galle, te Aalst, Statieplein. te beginnen van fr. 1,50, verkrijgbaar ten Bureele van dit blad. IIOOIGRAS. Uit der hand te koop, 90 aren 5g cen tiaren allerbeste Hooigras, wassende op eenen.meersch, gelegen te Aalst-Schaar- beke. Klein Binnenveld, sectie C, nummer 796 en 797. Voor de voorwaarden zich te bevragen ten kantoore van Deurwaarder DE VOS, Statiestraat, n° 3, te Aalst. T© koop. Een dagwand beste Klaveren, in de Boerenmeid, Zoutstraat- poort, Aalst. Uit ter liantl te koop. Een welgelegen Huis, te Aalst. Hove- niersstiaat, n° 19, bewoond door M. Frans De Groot, blikslager. Voor de voorwaarden en den prijs be- vrage men zich ter studie van di-n Notaris Eeman, te Erpe. 20 dagwand goede Dendermeerschen, thans beschikbaar tot het einde van het maaiseizoen voor Vaarzen en Koeibeesten, Voor de voorwaarden zich te wenden tot den heer Frans D'Haese, hovenier, Kasteel Overhamme, Aalst. Te li uren. Een schoon en ge rieflijk Huis, zijnde de welgekende herberg Den Biekorf, kunnende ook dienen voor winkelier of bieruitzetter gelegen hoek der Kerk- en Rosmarijnstraat. Voor de conditiën zich te wenden tot den heer Max M0EN6, Brouwer, Molendries, Aalst. T© huren tegen 1 October aans.t een welgelegen HUIS met Hof (50 meters diepte), Dendermondsche Steenweg, 108, zichtbaar alle Dijnsdagen, Woensdagen en Donderdagen, telkens na den middag. Zich te bevragen bij den heer J. Gosthals, Dirk Martensstraat, 14, Aalst. X© huren tei-Rlond een wel gelegen Huis. (kunnende dienen voor Win kel), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J. Goethals, Dirk Martensstraat.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3