- WOONHUIZEN goede LANDEN, nieuwgebouwd ,H UI S WOONHUIS, gebouwd WOONHUIS BOUWGRONDEN BOUWGRONDEN, ZAAILAND, ZAAILANDEN 8 To buren. Een schoon Win kelhuis met drie Vitrienen, gestaan te n Aalst, in de Brusselsche straat, Nr 46. Zich aldaar te wenden Houtmarkt, n' 2. weg, ten woste den IJzerenweg van Brus sel op Gent en ten noorde de Kinderen van den heer Jan-Baptist De Coninek, te Ant werpen. Gebruikt door den heer Petrus Beygaert. ZITDAGEN Verbluf Donderdag 16) ®eP^em^er 1909. Telkens om 3 ure van den namiddag, ter afspanning De drij Koningen gehou den door do Kinderen Roelandt, te Aalst, Keizerlijke Plaats. heeren Karei Verbek e en Cobbaut. Ge bruikt door de Weduwe van den heer Vineent De Smet. ZITDAGEN: Instel, Dijnsdag 31 Augusti Verblijf, Dijnsdag 14 September telkens om 2 uren nanoen, ter herberg ge naamd In den Uil gehouden door den heer Frans Van Belle, te Gysegem, aan liet Dorp. OPENBARE VERKOOPING van EN BOUWGRONDEN, te Aalst, Vrijheidstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad Aalst, Vrijheidstraat. Eerste koop. Een Huis met verdere Gebouwen, Broeikas en Hof, groot volgens meting 2 aren 8o centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 144c, 143D, en deel van nummer 143F. Bewoond door Mr Maurits Beeckman. Tweede koop. Een perceel Bouw grond met deel der Remisie er op staande, groot volgens meting 2 aren 2 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummers 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beeckman. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, groot volgens meting 2 aren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beekman. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, met den Hangaar en Waschhuis er op staande, groot volgens meting 2 aren 1 centiaar. gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c, i43Fen 128R. Gebruikt door de familie Beeckman. Vijfde koop. Een Huis met verdere Gebouwen en Hof, groot volgens meting 1 aar 9i centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 128R, en 143c. Bewcond door Mr Frans Beeckman. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 31 Augusti Verblijf Dijnsdag 14 September ten 3 uren namiddag, ter Afspanning ge naamd De Oude Posterij, bij den heer Henri Be Saedeleer, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van Met'rsschet» en Des&chen, te Lede, Moorsel, Nieuw erker ken, Oordegem, Schoonaarde, Dendericindeke, Hekelgem en Meysse. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Ledezijde, gekadastreerd wijk D, nummer 14, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer Edmond De Neve, ten zuide en ten noorde aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten weste de Rede en daarover ook aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruiker den heer Jozef Galle. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A, nummer a5o met eene grootte van 30 aren, palende ten ooste aan den heer Vincentius De Smet, ten zuide aan den heer Constantinus De Corte, ten weste aan voornoemden heer Vincentius De Smet en ten noorde aan den lieer Franciscus Verbeken. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphinus De Smedt. Ingesteld fr. 640. Gemeente Moorsel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer 293, met eene grootte van 32 aren, palende ten ooste aan den heer Frans Van Onderbergen, ten zuide aa de heeren Vastenavondt en Üyttersprot, ten weste aan de heeren Cooreman en Vertongen en ten noorde aan den heer Auguste Moortgat. Ingesteld fr. 540. Gebruikers de gebroeders Üyttersprot. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op «Den Huffél,» gekadastreerd wijk B, nummer 130, met eene grootte van 35 aren 80 centiaren palende ten ooste aan den heer Cooreman en juffrouw De Vis, ten zuide aan de heeren Borms en Vermoe- sen, ten weste aan de kinderen van den heer J.-B. Moens en ten noorde aan juffrouw weduwe Fre- derik Cobbaut. Ingesteld fr. 1720. Gebruiker den heer Petrus Dierickx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 926, met eene grootte van 48 aren 90 centiaren palende ten ooste aan de Beek, ge- scheed met Meldert, ten zuide aan de erven Eve- raert, ten weste over de Baan aan de heeren Cnoops en van Goethem en ten noorde aan de heeren Robyns, Caudron en Cassiman en damen De Moor en Killemas. Ingesteld fr. 1450. Gebruiker den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen tiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 384A, met met eene grootte van 42 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Onderbergen en Daelman, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Herdersem, ten weste aan den heer Reyn- tens-Cooreman en ten noorde aan den heer De W aepenaert-Claus Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Ingesteld frt r8oo. Gemeente Nieuwerkerleen. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Desiré Peerlinck-De Smet, ten zuide aan den heer Charles Bauters en dame Moens-De Coen, ten weste aan den heer Frans Van Geem-Van den Bossche en ten noorde aan de Achterstraat. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2800. Gebruiker den heer Jean Caudron. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 890, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aal6t, ten zuide aan den heer Benoit De Win ter en den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Bauters en ten noorde aan jufvrouw we duwe Hunninck en de heer Doctor Baetens. Gebruiker den heer Jean Caudron, Ingesteld fr. 1040. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Winter, ten zuide aan de Beek en het gescheed der ge meente Erembodegem, ten weste aan de heeren Moens, Van de Maele, De Clercq,Van Ghyseghem en andere en ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1800. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummers 928 en 929. met eene grootte van 29 aren 90 cen tiaren, "palende ten ooste aan de kinderen Van Impe en de heeren Petrus Verlé en Joseph Van Ghysegem, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Louis De Ras en ten noorde aan de hee ren Caudron en Moyersoen en jufvrouw Verhulst. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. i5oo. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Grooten Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 1222, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren, palende ten ooste aan den heer Valerie Baeten, ten zuide aan de Driesstraat, ten weste aan jufvr. Eugenie Jansegers en ten noorde aan de heeren Moyersoen, Cameliau en Lauwereys. Verdeeld in oost- en westhelft. Ingesteld fr. 600. Gebruiker den heerLouis De Ras. Twaalfste koop. Een perceel Land, op het Groot Broek veld, gekadastreerd wijk C, nummer 1083, met eene grootte van 5q aren 40 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Rosalie De Schut ter, ten zuide aan den heer Willem De Glercq, ten weste aan dame Meuleman-De Smet en ten noorde aan de Baan en aan dame Cornet d'Elzius en den heer Hippolyte D'Haeseleer. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Ingesteld fr. 2200. Gemeente Oordegem. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeersch, gekadastreerd wijk B, num mer 282, met eene grootte van 70 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Bemé, ten zuide aan de Bleckstraat, ten weste aan den heer Alfons De Craecker en ten noorde aan de heeren Vrederechter Limpens en Verhaeghe-Lim- pens Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Henri Bemé. Ingesteld fr. 3iao. Gemeente Schoonaarde. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldriesch, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1913 en 1914, met eene grootte van 41 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan den Weg, ten weste aan de heeren Frans Lauwaert en Van der Plancke en ten noorde aan de Eerwaarde heer Gommaire De Gheest. Ingesteld fr. 2800. Gebruiker den heer Franciscus De Pauw. Gemeente Denderwindeke. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1040A, met eene grootte van 76 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Ongeval-Mer- tens, ten zuide ook aan den heer van Ongeval- Mertens, ten weste aan de heeren Beuvaert en Geeroms en ten noorde aan de heeren Schoreels en De Coninek. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2400. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninek. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Le Cocq en De Maeseneer, ten zuide aan de heeren Van der Leenen, Van Iónis en Cosyrs, ten weste aan het Weldadigheidsbestuur van Neygem en ten noorde aan de heeren Van Eesbeeck en Faut. Verdeeld in oost en westhelft. Samen gebracht op 1000 fr. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninek. Zeventiende koop. Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376B, met eene grootte van 44 aren go centia ren, palende ten ooste aan de heeren De Doncker en Neckelput, ten zuide aan de Burgerlijke Gods huizen van Ninove, ten weste aan den heer Galle- maerts en andere en ten noorde aan de heeren André Whettine en René Roosens. Gebruiker den heer Gnstaaf Roosens. Ingesteld fr. 800. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Asscherenboschveld, gekadastreerd wiik A, nummer i5oc, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Vae- renbergh-Roselet, ten zuide aan de heeren Plas en Vermeiren, ten weste den Weg en ten noorde aan den heer Jan Vermeiren-Van den Bossche. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Ingesteld fr. 5ao. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i.5ia, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Hoorebeeck en Kinderen, ten zuide aan den heer Jan Vermeire-Van den Bossche, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Frans De Corte. Ingesteld fr. 420. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gemeeente Meysse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85 a/2, met eene grootte van 82 aren, palende ten ooste aan den heer Pottoms-Bettens en dame Van den Haute-Stockens, ten zuide aan den Weg van Merchtem naar Vilvoorde, ten weste aan het gescheed met de gemeente Brusseghem en ten noorde aan den heer de Formanoir de la Cazerie en het Weldadigheidsbestuur van Wolverthem. Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. 2960. Gebruikster Jufvrouw weduwe Jacques Van Eeckhout. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Hasselt, gekadastreerd wijk F, nummer 80. met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Meert- Van Humbeeck, ten zuide aan den Weg, ten weste ook aan de Straat en ten noorde aan den heer Jo seph Thielemans Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. 660. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van He- melryck. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Juli Verblijf Donderdag 19 Augusti) 9 y' ten een ure namiddag, ter herberg genaamd De Borze van Amsterdam, bij den heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE 'VERKOOPING van eon Zaailanden, Meersschen en Bosseheo, te Aalst, Schoonaarde en Audegem. Do Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal oponbaarlij k verkoopen Stad Aalst. 1. Een nieuwgebouwd Huis, wezende een Estaminet genaamd Het Schaliënhuis te Aalst, aan de Burgemeesterplaats en do De Gheeststraat groot 1 aar. Bewoond door M. Jean De Meetor, aan 30 fr. per maand. Gemeente Schoonaarde. 2. Eene partij Land, op Brukelen, groot 16 aren 20 centiaren. Gebruikt door Pepinus Verhaegen. 3. Eene party Land, Planotterken, groot 22 aren 20 centiaren. Gebruikt door denzelfden. 4. Een perceel Land, op Riemeerdriesch, genaamd den Bek, groot 13 aren 70 centi aren. Gebruikt door denzelfden. 5. Eenen Sparrenbosch, op Brukelen, groot 43 aren 40 centiaren. In regie. Boomprijs fr. 550. 6. Eene partij Land, op Evenenbosch, groot 36 aren 90 centiaren. Gebruikt door Adolf Van Wesemael. 7. Eenen Wijmenier en Sparrenbosch genaamd De Mot groot 61 aren 50 centiaren. In beheer. Boomprijs fr. 1315. 8. Eenen Bosch, genaamd De Mot groot 43 aren 90 centiaren In beheer. Boomprys fr. 1125. 9. Eene partij Land, op Breedenakker, groot 64 aren. Gebruikt door Frans Van Damme. 10. Eene partij Land, op den Opstal driesch, groot 33 aren. Gebruikt door J.-B. Galle. 11. Eene partij Land, op Schoonaerde- kauter, groot 25 aren 60 centiaren. Gebruikt door Henri Van Wesemaal. 12. Eene partij Land, op het Hoograi- groveld, groot 18 aren 70 centiaren. Boomprys fr. 350. Gebruikt door de wed. Frans Cobbaut. 13. Een perceel Bosch, op het Heiveld of Bouwlaarboseh, groot 19 aren 90 cent. In beheer. Boomprys fr. 520. 14. Een perceel Bosch, nevens voor gaande, groot 21 aren 10 centiaren. Gebruikt door Joseph Janssens. Boomprijs fr. 420. 15. Een perceel Bosch, op het Heiveld, groot 21 aren 50 cent Boompr. fr. 780. Gebruikt door Rochus Daelman. 16. Eene partij Land, dienstig voor Bouwgrond, aan de Langestraat, groot 28 aren 60 centiaren. Gebruikt door J.-B. De Bruyn. 17. Eene partij Land, op het Hoogmi- groveld, groot 27 aren. Gebruikt door Van Damme. 18. Eene partij Land. op het Hoogmi- groveld, groot 75 aren 30 centiaren. Gebruikt door Van Damme. 19. Een perceel Bosch, op het Heiveld of Bouwlaarboseh, groot 20 aren 90 centi aren. Boomprijs fr. 800. 20. Eenen Bosch, genaamd Ooivaars, groot 63 aren 80 centiaren. In beheer. Boomprys fr. 1520. 21. Eene partij Land, Meersch en Bosch, op het Hoogmigroveld, groot 49 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 660. Gebruikt door Frans Vermeir. Gemeente Audegem. 22. Een perceel Bosch, op den Eegenen, groot 37 aren 90 centiaren. In beheer. Boomprys fr. 1235. 23. En eene party Land en Bosch, «p den Eegenen, groot 48 aren 10 centiaren. Gebr. door Smetryns. Boompr. fr. 560. 24. De volgende Goederen allen verpacht voor eenen termijn van 60 jaren, ingegaan den 4 Juli 1898, mits eene jaarlijksche pachtsom van fr. 75,00 per hectaar of te zamen fr. 548,78, boven de grond- en an dere lasten, en de goederen onder de num mers 1 tot en met 13 en nummer 15, zyn belast met een kapitaal van fr. 7000,00, welke de kooper in eerste betaling op zich zal moeten nemen voor waarborg van eene jaarlijksche lijfrente van fr. 500,00, be taalbaar bij semester, telken valdage den 4 Januari en den 4 Juli van ieder jaar, in voordeel van een persoon die don ouderdom van 60 jaren in October 1909 zal bereiken. A. Gemeente Audegem. 1. Eene party Land, wijk Eegenen, aan do Biezestraat, groot 51 aren. 2. Eene party Land, wyk Eegenen, groot 85 aren 50 centiaren. 3. Eene partij Land, wyk Eegenen, groot 34 aren 20 centiaren. 4. Eene partij Land, wijk Eegenen, groot 29 aren 80 centiaren. 5. Eene partij Land, genaamd het Kruis, groot 40 aren 70 centiaren. 6. Eene party Land, aan de Koltestraat, groot 85 aren 40 centiaren. 7. Eene partij Land, aan het Kruis,groot 31 aren 10 centiaren. 8. Eene partij Land, op het Meesterveld, groot 53 aren 40 centiaren. 9. Eene party Land, wijk Eegenen, groot 38 aren 20 centiaren. 10. Eene partij Land, wijk Eegenen, groot 35 aren 51 centiaren. 11. Eene party Land, op het Meester veld, groot 49 aren 25 centiaren. 12. Eene party Land, genaamd Het Rot, groot 45 aren 30 centiaren. 13. Eene partij Land, wijk Eegenen, groot 64 aren 40 centiaren. 14. Eene partij Land, genaamd het Half Bunder, groot 62 aren. B. Gemeente Schoonabrde. 15. En eenen Meersch, in de Schoonaerd- sche meerschen. nog groot na een deel inneming voor de Schelde, 29 aren 43 cent. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 31 Augusti .q^ Verblijf Dijnsdag 14 September telkens om 1 uur namiddag, ter Estaminet De Vier Winden, - bij den heer Jan Bruyndonchx. te Aalst, aan de Koizerlyke Plaats, N° 67. Er zal geen en derden zitdag zyn. OPENBARE VERKOOPING van een welgestaan te Anlst-Schaarbeok. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een Woonhuis en Grond, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeek, aan de Gent- sche Kasseide, geteekend nummer 176, gekadastreerd wijk C, deel van nummer 1423, groot twee aren vijftien centiaren, palende oost Joseph Van der Biest, zuid en west de erven De Boeck en noord de Gentsche kasseide. Onmiddelijke in gebruiktreding. ENKELE ZITDAG Zaterdag 14 Augusti ïgog om 2 uren nanoen, te Aalst, ter Zittings zaal van het Vredegerecht. N. B. Voor alle inlichtingen wende men zich ter studie van den Notaris EEMANf te Erpe. WILT OIJ NIET GEBRUIKEN wat goed en zuiver is? Daar waar Sunlight eens beproefd is geworden k komt geen andere zeep j meer in huis. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw TE LIEDEKERKE, (Nederliedekerke). Do Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal achtervolgens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten Aanleg, zitting houdende te Brussel, den 31 Juli 1909, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met al zijne Aan hoor igheden, gestaan en gelegen te Liedekerke, op Nederliedekerke, bekend by kadaster sectie A, nummer 309l en 310m, met eene grootte van 4 aren 70 centiaren, palende 1° aan de heeren August De Backer en Jozef Dc Smedt, 2° de Straat, 3° den heer Joannes Pollet, 4° den heer Jozef De Smedt voornoemd en over den Voetweg den heer Adolf Lievens. Bewoond door Juffrouw weduwe van den heer Karel-Rufiin Asselman. ENKELE ZITDAG ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1909, om 3 uren van den namiddag, ter Estaminet a A la Taverne Viennoise, gehouden door Dame weduwe Fréderickx, te Aalst, Sta tieplein. OPENBARE VERKOOPING van welgelegene en een perceelken Zaailand gelegen te Baevegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, in hot openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Baevegem, op Achter Kruis, bekend bij kadaster sectie B, nummer 93, groot volgens meting 20 aren 20 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide, ten weste en ten noorde de Hospiciën van Gent. Verdeeld in 4 doelen le deel ten zuide groot by meting 4 aren 30 centiaren. 2® deel daarneven groot 5 aren. 3' deel daarneven groot 5 aron 40 cen tiaren. 4® deel ten noorde, groot 5 aren 50 cen tiaren. Tweede koop. Een perceelken Zaai land, gelegen alsvoren op Achter Kruis, bekend bij kadaster sectie B, nummer 32e, palende ten ooste Mijnheer Braeck, ten weste en ten noorde den heer Edmond Eeckhout. ENKELE ZITDAG Donderdag 26 Augusti 1909, om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In den Hemel, gehouden door den heer Alfons Van de Putte, te Baeve gem. OPENBARE VERKOOPING van welgelege-e en Zaailanden TB AALST-SCHAARBEKE. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort met gewin van instelpremiën en gelagen in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Hooiland, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan de Lindestraat, nabij de Mot, bekend by kadaster sectie C, nummer 708i, aldaar groot 44 aron 30 cen tiaren, en volgens meting 45 aren 30 een tiaren, palende ten ooste den heer Hector De Craecker-Van Ypersele de Stryhou, ten zuide den heer Léon Van den Hende, ten weste de heeren Pieter-Joseph Beeckman en Jan Boeykens en ten noorde de Linde straat. Verdeeld in zes deelen afgeschetst bij het grondplan op de gedrukte plakbrieven. Tweede koop. Een perceel Land, zeer dienstig voor Bouwgrond, gelegen alsvoren op het Dijkland, nabij de Linde straat, bekend bij kadaster sectie C, num mer 112, aldaar groot 57 aren 50 centiaren palende ten ooste den heer Gustaaf Boelaert- Smetryns en Juffrouw Rosalie Smetryns, ten zuide de Baan, ten weste den heer Charles Van Hauwermeiren-Wauthier en ten noorde den heer Eugène Jelie. Ge bruikt door de heeren August Herssens en Constant De Wit. Verdeeld in oost- en westdeel. Derde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren op het Vettebogt- veld, bekend bij kadaster sectie C, nummer 103a, aldaar groot 49 aren 41 centiaren, palende ten ooste en ten znide den Voet- OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel TE ERPE, Molenkauter. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, za namens wien het behoort, in het openbaar verkoo pen Eenige koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Erpe, op den Molenkauter, gekend op het kadaster wijk D, nummer 70 ic, met eene grootte van 21 aren, doch volgens titel en nuting groot 21 aren 35 centiaren, palende ten ooste met de baan den in aanleg zijn- den IJzerenweg van Brussel op Gent,ten zuide den heer Jozef De Troch, ten weste enten noordeden heer Philemon De Ridder. Gebruikt door den eigenaar M. Franjois De Beir-Van Wesemael, te Erpe. TWEEDE ZITDAG Donderdag 12 Oogst 1909, om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd De Plezanten Hof, gehouden door den heer Rei- mond Boterberg, fabrikant in schoenen, te Erpe, Sevecoot. OPENBARE VERKOOPING van goede en Meerschen, te Gysegem, Audegem, Mespelaereen Lede. De Notaris Soete te Lede, zal met tus- schenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris Schelfhout te Oordegem, met ge win van instelpremiën en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten Gemeente Gysegem. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen op de Ansmeer, bekend bij kadaster sectio B, nummer 386, groot volgens ka daster en volgens meting 27 aren 30 een tiaren, palende ten ooste den heer Felix Langlet,ten zuide den heer Isidore Pieters, ten weste de Rede en ten noorde den heer Arthur Van Medegael. Gebruikt door den heer Joannes Maes. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Ansmeer. bekend bij kadas ter sectie B, nummers 480 en 485, groot volgens kadaster en volgens moting75aren, palende ten ooste den heer Emile Van der Gueht, ten zuide de Weduwe van den heer Jan Van Limbergen en den heer Constant Moyersoen, ten weste verscheidenen en ten noorde den heer Notaris Schelfhout. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op den Hoek, bekend bij kadaster sectie B, nummer 430,aldaar groot 30 aren 40 centiaren en bij meting 30 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Overstraeten, ten zuide de heeren Charles Claude en Jan Van den Hauwe.ten weste den heer Charles-Louis Van Cromp- haut en ten noorde den heer Bernard De Hovre. Gebruikt door den heer Serafien De Smet. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op den Hoek-, nabij het Dorp,bekend bij kadaster sectie A, nummer 143, groot volgens kadaster en volgens meting 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste Madame Weduwe De Clippele, ten zuide de Straat, ten woste Dame Weduwe Grysolle en Kin deren en Juffrouw Daelman en ten noorde de Beek. Gebruikt door den heer Charles Van den Ilauwe. Vijfde koop. Een perceel Grond en Waterpoel, dienstig voor Bouwgrond, ge legen op don Dries, bekend bij kadaster sectie A,nummer 460,aldaar groot 15 aren, palende ten weste den Steenweg, ten zuide den Voetweg of de Schoovenstraat. Gemeente Audegem. Zesde koop. Een perceel Meersch, ge legen wijk Kloostergoed, bekend bij kadas ter sectio C, nummer 146a, aldaar groot 14 aren en volgens meting 13 aren 12 cen tiaren, palende ten zuide de Beek, ten weste den IJzerenweg, ten noorde en ten ooste verscheidenen. Gebruikt door den heer Petrus-Jacobus De Smet. Zevendo koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, wijk Kloostergoed, be kend bij kadaster sectio C, nummer 146b, aldaar groot 7 aren 30 centiaren en volgens meting 7 aren 40 centiaren, palende ten ooste den IJzerenweg, ten zuide de Beek, ten weste ook de Beek en ten noorde den heer Notaris Schelfhout. Gobruiktdoor den heer Petrus-Jacobus De Smet voor noemd. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen in de Kruisstraat,bekend bij kadaster sectie C, nummer 61, aldaar groot 59 aren 80 centiaren, palende ten ooste verschei dene eigenaars, ten zuide den heer De Hovre-D'Hollander en den heer Karei Van Cromphout, ten weste de heeren Constant Goossens en Adolf Veldeman en ten noorde Dame Weduwe van den heer Emmanuël Drake de Castelo. Gebruikt door don heer Camille Dierickx. Gemeente Mespelaere. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Iloogo Donck, bekend by kadaster eenige sectie, nummer 449a, aldaar groot 31 aren 50 centiaren en vol gens meting 31 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Lippens, ten zuide de Beek, ten weste de Straat en ten noorde den heer De Bruyn. Gemeente Lede. Tiende en laatste koop. Een perceel Land, bekend bij kadaster sectie A, num mer 246, aldaar groot 25 aren 50 centi aren en volgens meting 23 aren 95 centi aren,palende ten oosteden heer Constantien De Corte-De Gheest en Kinderen, ten zuide den heer Charles Van Hauwermeiren-Hof- man, ten weste de Straat en ten noorde de

De Denderbode | 1909 | | pagina 3