Mif Jongens-Pensionaat TANGHE, Z A AIL A ND EN Zoudagrust. gebouwd WOONHUIS BOUWGRONDEN BOUWGRONDEN, BOUWGRONDEN, nieuwgebouwd HUIS ZAAILANDEN, Aalstersclje Naanjloose Maatschappij WERKMANS WONINGEN J. ïanöeert&L.Callebaut ÜET ZWAVELZUUR AMMONIAK Tl Het beste Waschpoeder is de ltsïiSSl k v*? WfwB 1 Buggenhout, bij Dendermonde, (rechtover de Statie.) Lager en Midd. Onderwijs, Fr. VI. Eng. Duitsch. Opvoeding en Onderw. in volle vertrouwen. Leerlingen Leren spoedig Fransch. Tot 5 September tentoonstelling van schoolwerken. Schoolgeld van 260 tot 300 fr. 's jaars. Vraagt prospectus. A. TANGHE, Bestuurder, Eigenaar Bestuur der Registratie en Domeinen. Kuntoor Aalst. Op Zaterdag 28° Oogst 1909, om 10 uren voormiddag, ten kantoore, openbare verkooping, op last van afbraak, van Drij aaneen palende Gebouwen en Aero- motor, te Oordegem, sectie C, nummers 25°*, 25oEen 250D, door den Staat ont eigend laBtens M. Prosper Goossens en W8 Remi Haemste Oordegem Komptante betaling. Kosten 10 °/0. Inlichtingen te bekomen ten Kantoore. OPENBARE VERKOOPING van goede en Meerachen, te Gysegem, AudegemMespelaereen Lede. De Notaris Soete te Lede, zal met tus- schenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris Schelfhout te Oordegem, met ge win van instelpremiën en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten Gemeente Gysegem. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen op de Ansmeer, bekend bij kadaster sectio B, nummer 386, groot volgens ka daster en volgens meting 27 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste den lieer Felix Langlet,ten zuide den heer Isidore Pieters, ten weste de Rede en ten noorde den heer Arthur Van Medegael. Gebruikt door den heer Joannes Maes. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Ansmeer. bekend bij kadas ter sectio B, nummers 480 en 485, groot volgens kadaster en volgens meting75aren, palende ten ooste den heer Emile Van der Gueht, ton zuide de Weduwe van den heer Jan Van Limbergen en den heer Constant Moyersoen, ten weste verscheidenen en ten noorde den heer Notaris Schelfhout. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op den Hoek, bekend by kadaster sectie B, nummer 430,aldaar groot 30 aren 40 centiaren en by meting 30 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Overstraeten, ten zuide de heeren Charles Claude en Jan Van den Hauwe.ten weste den heer Charles-Louis Van Cromp- haut en ten noorde den heer Bernard De Hovre. - Gebruikt door den heer Serafien De Smet. Vierde koop. Eene party Land, ge legen op den Hoek, naby het Dorp,bekend bij kadaster sectie A, nummer 143, groot volgens kadaster en volgens meting 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste Madame Weduwe De Clippele, ten zuide de Straat, ten weste Dame Weduwe Grysolle en Kin deren en Juffrouw Daelman en ten noorde de Beek. Gebruikt door den heer Charles Van den Hauwe. Vyfde koop. Een perceel Grond en Waterpoel, dienstig voor Bouwgrond, ge legen op den Dries, bekend bij kadaster sectie A,nummer 460,aldaar groot 15 aren, palende ten.weste den Steenweg, ten zuide den Voetweg of de Schoovenstraat. Gemeente Audegem. Zesde koop. Een perceel Meersch, ge legen wijk Kloostergoed, bekend by kadas ter sectie C, nummer 146a, aldaar groot 14 aren en volgens meting 13 aren 12 cen tiaren, palende ten zuide de Beek, ten weste den IJzerenweg, ten noorde en ten ooste verscheidenen. Gebruikt door den heer Petrus-Jacobus De Smet. Zevende koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, wyk Kloostergoed, be kend by kadaster sectie C, nummer 146b, aldaar groot 7 aren 30 centiaren en volgens meting 7 aren 40 centiaren, palende ten ooste den IJzerenweg, ten zuide de Beek, ten weste ook de Beek en ten noorde den heer Notaris Schelfhout. Gebruikt door den heer Petrus-Jacobus De Smet voor noemd. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen in de Kruisstraat,bekend by kadaster sectie C, nummer 61, aldaar groot 59 aren 80 centiaren, palende ten ooste verschei dene eigenaars, ten zuide den heer De Hovre D'Hollander en den heer Karei Van Cromphout, ten weste de heeren Constant Goossens en Adolf Veldeman en ten noorde Dame Weduwe van den heer Emmanuël Drake do Castelo. Gebruikt door don heer Camille Dierickx. Gemeente Mespélaere. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Hoogo Donck, bekend by kadaster eenige sectie, nummer 449a, aldaar groot 31 aren 50 centiaren en vol gens meting 31 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Lippens, ten zuide de Beek, ten weste de Straat en ten noorde den heer De Bruyn. Gemeente Lede. Tiende en laatste koop. Een perceel Land, bekend bij kadaster sectie A, num mer 246, aldaar groot 25 aren 50 centi aren en volgens meting 23 aren 95 centi aren,palende ten oosteden heer Constantien De Corte-De Gheest en Kinderen, ten zuide den heer Charles Van Hauwermeiren-Hof- man, ten weste de Straat en ten noorde de heeren Karei Verbeke en Cobbaut. Ge bruikt door de Weduwe van den heer Vincent De Smet. ZITDAGEN: Instel, Dijnsdag 31 Augusti Verblijf, Dijnsdag 14 September iyuj' telkens om 2 uren nanoen, ter herberg ge naamd In den Uil gehouden door den heer Frans Van Bellete Gysegem, aan het Dorp. Van 's middags tot middernacht, eenige dienstdoende Apotheker, op Zondag 15 Oogst 1909, M. DE WAELE, Kerkstr. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw ÏE LIEDEKERKE, (Nederliedekerke). De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal achtervolgens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten Aanleg, zitting houdende te Brussel, den 31 Juli 1909, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met al zijne Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Liedekerke, op Nederliedekerke, bekend by kadaster sectie A, nummer 309l en 310m, met eene grootte van 4 aren 70 centiaren, palende 1° aan de heeren August De Backer en Jozef De Smcdt, 2° de Straat, 3° den heer Joannes Pollet, 4° den heer Jozef De Smedt voornoemd en over den Voetweg den heer Adolf Lievens. Bewoond door Juffrouw weduwe van den heer Karel-Rufiin Assolman. ENKELE ZITDAG: ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1909, om 3 uren van den namiddag, ter Estaminet «■Ala Taverne Viennoise, gehouden door Dame weduwe Frèderickx, te Aalst, Sta tieplein. OPENBARE VERKOOPING van welgelegene en een perceelken Zaailand eelegcn Bacvogcin. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Baevegem, op Achter Kruis,' lekend bij kadaster sectie B, nummer 93, groot volgens meting 20 aren 20 centiaren' palende ten ooste den Steenweg, ten zuide, ten weste en ten noorde de Hospiciën van Gent. Verdeeld in 4 deelen 1® deel ten zuide groot bij meting 4 aren 30 centiaren. 2e deel daarneven groot 5 aren. 3" deel daarneven groot 5 aren 40 cen tiaren 4® deel ten noorde, groot 5 aren 50 cen tiaren. Tweede koop. Een perceelken Zaai land, gelegen alsvoren op Achter Kruis, bekend bij kadaster sectie B, nummer 32e palende ten ooste Mijnheer Braeck, ten weste en ten noorde den heer Edmond Eeckhout. ENKELE ZITDAG: Donderdag 26 Augusti 1909, om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In den Hemel, gehouden dooi den heer Alfons Van de Putte, te Baeve gem. OPENBARE VERKOOPING van welgelege-e en Zaailanden TE AALST-SCHAARBEKE. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort met gewin van instelpremiën en gelagen in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Hooiland, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan de Lindestraat, nabij de Mot, bekend bij kadaster sectie C, nummer 708i, aldaar groot 44 aren 30 cen tiaren, en volgens meting 45 aren 30 een tiaren, palende ten ooste den heer Hector De Craecker Van Yporsele de Stryhou, ten zuide den heer Léon Van den Hende, ten weste de heeren Pieter-Joseph Beeckman en Jan Boeykens en ten noorde de Linde straat. Verdeeld in zes deelen afgeschetst bij het grondplan op de gedrukte plakbrieven. Tweede koop. Een perceel Land, zeer dienstig voor Bouwgrond, gelegen alsvoren op het Dijkland, naby de Linde straat, bekend bij kadaster sectie C, num mer 112, aldaar groot 57 aren 50 centiaren palende ten ooste den heer Gustaaf Boelaert Smetryns en Juffrouw Rosalie Smetryns, ten zuide do Baan, ten weste den heer Charles Van Hauwermeiren-Wauthier en ten noorde den heer Eugène Jelie. -r- Ge bruikt door de heeren August Herssens en Constant De Wit. Verdeeld in oost- en Derde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren op het Vettebogt- veld, bekend bij kadaster sectie C, nummer 103a, aldaar groot 49 aren 41 centiareu, palende ten ooste en ten znide den Voet weg, ten weste den IJzerenweg van Brus sel op Gent en ten noorde de Kinderen van den heer Jan-Baptist De Coninck, te Ant werpen. Gebruikt door den heer Petrus ZITDAGEN Instel Donderdag 2) 0 Verblijf Donderdag 16) SePtember 1909. Telkens om 3 ure van den namiddag, ter afspanning De drij Koningen gehou den door de Kinderen Roelandt, te Aalst, Keizerlyke Plaats. OPENBARE VERKOOPING van Bosschen, Zaailanden en Vetweide, TE DENDERLEEUW. Do Notaris DE SADELEER, te Erembo- legem, zal ten verzoeke van wie het be hoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Denderleeuw. Koop een. Eene partij Land, dienstig voor Bouwgrond, gelegen op Leeuwerkau- ter, gekend ten kadaster sectie A, nummers 696, 697, 702c en 748a, met eene grootte van 25 aren 30 centiaren, palende noord Petrus Van den Brande-Asscherickx, oost don Voetweg,zuid Florimond Rufin en Ro bert Van der Poorten, west de weduwe en kinderen Frans de Smet-Van Rampelbergh en Frederic Lanckman-Perdaens en kinde ren. Gebruikt door F. Van Lierde. Verdeeld in 2 gelijke bouwgronden Lot I. De juiste helft ten noorden naast P. Van den Brande. Lot II. De juiste helft ten zuiden naast de gebroeders Van der Poorten. Koop twee. Eene party Land, gele gen in de Drieputten, gekend ten kadaster sectie B, nummer 711a, met eene grootte van 26 aren 80 centiaren, palende noord Frederic Heiremans en Eduard Cortvrindt, oost Eduard Cortvrindt, zuid den Steenweg, west Leopold Do Lannoy-De Leener, Frans Pots en Petrus Meuleman-Pots. Ge bruikt door M. Eduard Cortvrindt. Koop drij. - - Een perceel Land, gele gen op Leeuwerkouter, gekend ten kadas ter sectie A, nummers 699 en 700, met eene grootte van 6 aren 80 centiaren, pa lende noord en oost Petr. Van den Brande - Asscherickx, zuid en west de We en Kin deren Frans De Smet-Van Rampelbergh. Gebruikt door F. Van Lierde. Koop vier. Een perceel Land, gele gen op Leeuwkouter of Lichtenhoek, ge kadastreerd sectie A, nummer 694, met eene grootte van 9 aren 80 centiaren, vol gens titel 8 aren 78 centiaren, palende noord en oost M. Henri Sonck, zuid den zelfden en de Kinderen Jan-Frans Van Lierde en Joseph De Schryver, west M. Henri Sonck en Fred. Lanckman en Kin deren. Gebruikt door F. Van Lierde. Koop vijf. Een perceel Land, gelegen ter plaats genaamd Malegem, gekend ten kadaster sectie B, nummer 228b met eene grootte van 7 aren 90 centiaren, pa lende noord Felicie-Pieter-Eugeen Joseph Baeyens, oost Frans Roggeman-Vermeiren, zuid M. Cyrille De Coen, west den heer Aug. Danneboom, Frans Roggeman, Frans Asscherickx-Roggeman en Joseph Meule- man-Pauwels. Gebruikt door Petrus- Joannes De Neve. Koop zes. Een perceel Land, gelegen in do Drieputten, gekadastreerd sectie B, nummer 916b, met eene grootte van 7 aren 20 centiarenpalende noord de We H.xel- terman, te Ninove, oost de We Fred. Ver moesen-Van Mol, zuid de We Leop. Die rickx Duym en west den Steenweg. Ge bruikt door Joseph Meganck. Koop zeven. Een perceeltje Bosch met Boomen en Houtgewassen, gelegen in de Veldebroek of Wijngaardbosch, geka dastreerd sectie B, nummer 1383c, met eene grootte van 4 aren 50 centiaren, pa lende noord Prosper Timmermans Lint hout, oost de weduwe en Kinderen Pieter- Jan De Smet-Lanckman, zuid Paulina Wv- nant en Theodule Hosselaer-D'Hondt, west Madame Henri Sonck-Van der Stichele Op te leggen boomprys met de helft van den boom op 't gescheed naast Madame Sonck, inbegropen 100 franks. Koop acht. - Een perceeltje Bosch met de Boomen en Houtgewassen, gelegen te gen voorgaanden koop, gekend ten kadas ter sectie B, nummer 1445a, met eene grootte van 4 aren, palende noord Mad. Henri Sonck-Van der Stichele, oost Frans Do Braeckeleer, zuid Pieter-Cam. Couck, west Mad Sonck-Van der Stichele en de kinderen Jan Frans De Proost. Op te leggen Boomprys 50 franks. Koop negen en laatste. Eene zeer goede Vetweide, gelegen op Huyseghem- veld, gekend ten kadaster sectie B num mers 1327e, 1327f en 1327bis, met eene grootte van 42 aren 90 centiaren, palende aan de erven Moyersoen, De Proost, M. Couck en aan de Dendervaart. Gebruikt door Camiel Wynant, (Keizer). De koo- per zal do afsluiting mogen overnemen mits 250 franks. ZITDAGEN Instel Woensdag 1 0 Verblijf Woensdag 15 Sel>tOT>ber 1909, telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van de Kinderen Van Mulders, te Welle, aan den Ninofschen Steenweg. Er zal geen derde zitdag gehouden worden OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen F.ene Hofstede, te Haeltert, Achterstraat, groot 15 aren 10 centiaren. Boom- en haagprys fr. 350. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Augusti ,nnn Verblijf Vrijdag 10 September 19ü9> telkens om 3 uren namiddag, ter Estami net De Boerenmeid, bij M. Felicien De Rote Aalst, Zoutstraatpoort. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen 1° 26 aren 10 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond; te Aaist-Mijlbeke, aan de Breedestraat, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door Vital Leeman. 2° 34 aren 20 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mylbeke, aan de Breedestraat, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door Charles De Neef. 3° 17 aren 60 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeke, op den Bergekauter, verdeeld iu twee deelen. - Gebruikt door de kinderen Es-idius De Witte. ZITDAGEN Instel Zaterdag 28 Augusti JftA_ Verblyf Zaterdag 11 Septemberi909> telkens om 3 uren namiddag, by Frans De Raedt, te Aalst-Mylbeke, Roozendreef. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 91 aren 81 centiaren Meersch, zeer dien stig voor Bouwgrond, te Burst, Statie straat. Gebruikt door M. Benjarnien Phi lips. Op te leggen boomprys fr, 1420. Verdeeld in 6 deelen. ZITDAGEN Instel Maandag 30 Augusti Verblijf Maandag 6 September99 telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet van den heer D'Haens-De Strooper, aan de Stajie te Erpe-Meire, OPENBARE VERKOOPING van een Zaailanden, Meersschen en Bosschea, te Aalst, Schoonaarde en Audegem. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. 1. Een nieuwgebouwd Huis, wezende een Estaminet genaamd Het Schaliënhuis te Aalst, aan de Burgemeesterplaats en de De Gheeststraat groot 1 aar Bewoond door M. Jean De Meeter, aan 30 fr. por maand. Gemeente Schoonaarde. 2. Eene party Land, op Brukelen, groot 16 aren 20 centiaren. Gebruikt door Pepinus Verhaegen. 3. Eene partij Land, Planotterken, groot 22 aren 20 centiaren. Gebruikt door denzelfden. 4. Een perceel Land, op Riemeerdriesch, genaamd den Bek, groot 13 aren 70 centi aren. Gebruikt door denzelfden. 5. Eenen Sparrenbosch, op Brukelen, groot 43 aren 40 centiaren. In regie. Boomprys fr. 550. 6. Eene party Land, op Evenenbosch, groot 36 aren 90 centiaren. Gebruikt door Adolf Van Wesemael. 7. Eenen Wijmenier en Sparrenbosch, genaamd De Mot groot 61 aren 50 centiaren. In beheer. Boomprys fr. 1315. 8. Eenen Bosch, genaamd De Mot groot 43 aren 90 centiaren. In beheer. Boomprijs fr. 1125. 9. Eene partij Land, op Breedenakker, groot 64 aren. Gebruikt door Frans Van Da mme. 10. Eene partij Land, op den Opstal- driesch, groot 33 aren. Gebruikt door J.-B Galle. 11. Eene partij Land, op Schoonaerde- kauter, groot 25 aren 60 centiaren. Gebruikt door Henri Van Wesemaal. 12. Eene partij Land, op het Hoogmi- groveld, groot 18 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 350. Gebruikt door de wed. Frans Cobbaut. 13. Een perceel Bosch, op het Heiveld of Bouwlaarbosch, groot 19 aren 90 cent. In beheer. Boomprijs fr. 520. 14. Een perceel Bosch, nevens voor gaande, groot 21 aren 10 centiaren. Gebruikt door Joseph Janssens. Boomprys fr. 420. 15. Een perceel Bosch, op het Heiveld, groot 21 aren 50 cent Boompr. fr. 780. Gebruikt door Rochus Daelman. 16. Eene partij Land, dienstig voor Bouwgrond, aan de Langestraat, groot 28 aren 60 centiaren. Gebruikt door J.-B. De Bruyn. 17. Eene partij Land, op het Hoogmi- groveld, groot 27 aren. Gebruikt door Van Damme. 18. Eene partij Land. op het Hoogmi- groveld, groot 75 aren 30 centiaren. Gebruikt door Van Damme. 19. Een perceel Bosch, op het Heiveld of Bouwlaarboscb, groot 20 aren 90 centi are0- Boomprys fr. 800 20. Eenen Bosch, genaamd Ooi vaars, groot 63 aren 80 centiaren In beheer. Boomprijs fr. 1520. 21. Eene party Land, Meersch en Bosch, op het Hoogmigroveld, groot 49 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 660. Gebruikt door Frans Vermeir. Gemeente Audegem. 22. Een perceel Bosch, op den Eegenen, groöt 37 aren 90 centiaren. In beheer. Boomprijs fr. 1235. 23. En eene partij Land en Bosch, op den Eegenen, groot 48 aren 10 centiaren. Gebr. door Smetryns. Boompr. fr. 560. 24. De volgende Goederen allen verpacht voor eenen termijn van 60 jaren, ingegaan den 4 Juli 1898, mits eene jaarlijksche pachtsom van fr. 75,00 per hectaar of te zamen fr. 548,78, boven de grond- en an dere lasten, en de goederen onder de num mers 1 toten met 13 en nummer 15, zyn belast met een kapitaal van fr. 7000,00, welke de kooper in eerste betaling op zich zal moeten nemen voor waarborg van eene jaarlijksche lijfrente van fr. 500,00, be taalbaar bij semester, telken valdage den 4 Januari en den 4 Juli van ieder jaar, in voordeel van een persoon die den ouderdom van 60 jaren in October 1909 zal bereiken. A. Gemeente Audegem. 1. Eene partij Land, wijk Eegenen, aan do Biezcstraat, groot 51 aren. 2. Eene partij Land, wyk Eegenen, groot 85 aren 50 centiaren. 3. Eene partij Land, wyk Eegenen, groot 34 aren 20 centiaren. 4. Eene partij Land, wyk Eegenen, groot 29 aren 80 centiaren. 5. Eene partij Land, genaamd het Kruis, groot 40 aren 70 centiaren 6. Eene partij Land, aan de Koltestraat, groot 85 aren 40 centiaren. 7. Eene partij Land, aan het Kruis,groot 31 aren 10 centiaren. 8. Eene party Land, op het Meesterveld, groot 53 aren 40 centiaren. 9. Eene party Land, wyk Eegenen, groot 38 aren 20 centiaren. 10. Eene party Land, wijk Eegenen, groot 35 aren 51 centiaren. 11. Eene partij Land, op het Meester veld, groot 49 aren 25 centiaren. 12. Eene party Land, genaamd Het Rot, groot 45 aren 30 centiaren. 13. Eene party Land, wijk Eegenen, groot 64 aren 40 centiaren. 14. Eene partij Land, genaamd het Half Bunder, groot 62 aren. B. Gemeente Schoonaerde. 15. En eenen Meersch, in de Schoonaerd- sche meerschen. nog groot na een deel inneming voor de Schelde, 29 aren 43 cent. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 31 Augusti ,OAn Verblijf Dynsdag 14 September 19U9' telkens om 1 uur namiddag, ter Estaminet De Vier Winden, by den heer Jan Bruyndonchas. te Aalst, aan de Koizerlijke Plaats, N° 67. Er zal geenen derden zitdag zyn. OPENBARE VERKOOPING van Meerschen en Iftoscli, te Herdersem en Hieuw er kernen. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschenlvom8t van zijnen ambtgenoot Meester VAN DER HEYDE, Notaris te Leffinghe, met gewin van palmslag en ge lagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Eerste koop. Een perceel Land, groot i hectaar, 55 aren 75 centiaren, gelegen op het Rot, gekadastreerd wijk A, deel ten zuide van nr 362, palende ten ooste met half baan am koop 2, ten zuide aan Juf rouw Gabriëlle De Schaepdryver, ten weste aan den Ouden Dender en ten noorde aan Mijnheer Paul De Schaepdryver. Ver deeld in zuid-, midden- en noorddeel. Gebruikers de heer Vital Muylaert en Juf vrouw weduwe Van Geert en andere. Tweede koop. Een perceel Land, ge legen alsvoren, op het Rot, groot 53 aren 53 centiaren, gekadastreerd wijk A, num mers 367, 368 en 368bis, met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx, ten zuide aan de Straat, ten weste aan koop een en ten* noorde aan den heer Paul De Schaepdryver en Juffrouw Jeanne De Schaepdryver. Verdeeld in twee loten. Gebruikers de heeren Vital Muylaert en Joannes De Braeckeleer. Derde koop. Een perceel Land en Bosch, gelegen alsvoren, op het Rot, groot 26 aren 40 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 370 en 371, met eene grootte van 28 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Paul De Schaepdryver en an dere, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx Ge bruikers de heeren Auguste Ledegen en Camille Van Essche. Gemeente Nieuwerkerken. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Koningsmeerschen, gekada streerd wijk B, nummer 540, met eene grootte van 5j aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan koop vijf, ten weste aan de heeren Eduard De Vuyst en Désiré-Amedée Roelandt en ten noorde aan de Hoezestraat. Gebruiker den heer Albert Quintyn. Vijfde koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren in de Koningmeerschen, gekadastreerd wijk B, nummer 541, met eene grootte van 50 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan jufvrouw Me- lama Ortibus, ten weste aan koop zes en tin noorde aan koop vier. Gebruiker den heer Adolphe Van Mol. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Koningmeerschen, gekada streerd wijk B, nummer 542, met eene grootte van 45 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop 5, ten zuide aan jufvr. Melania Ortibus, ten Weste aan den heer Jan-Baptist De Schryver en ten noorde aan den heer Eduard De Vuyst en Zuster en koop 4. Gebruikers de heeren Alphonse en Hector Van Mol. Zevende koop. Een perceel Meersch, degen op het Moortelvel J, gekadastreerd wijk B, nummer 902, met eene grootte van 33 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Juwrouw Maria De Coninck en Zuster, ten zuide aan den heer Frans Van Impe en Kinderen, ten weste aan Juffrouw Ver hulst en ten noorde aan Dame Moens-De Coen en den heer CharleB Bauters. Ge bruiker den heer Frans Verlée. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Augusti Verblijf Vrijdag 10 September) I9°9> ten 2 uren namiddag, ter herberg Dg Casino, bij den heer Theodore Renders, te Aalst, Nieuwstraat. voor het bouwen van te Aalst. UIT DER HAND TE KOOP Schoone en welgelegene Werkmanshui zen, alsook Bouwgrond, Ledebaan, ter otede. Betaling mits wekelyksche of maande- lyksche afkortingen. Zich te bevragen bij Mr Romaan Moyer soen, Voorzitter der Maatschappij, Nieuw straat, 47, te Aalst. IIOUTMAGAZIJ w CenieutDuizonfabriek Beton vouten Oudste Huis van Stad en Omliggende, Alombekend voor schoone Waar en Goedkoope Prijs Vaart en Varkensmai-kt. is de beste, de rijkste en de spaarzaamste stikstofhoudende Meststof. PIETER. Het verheugt mij te zien, Jan, dat gij" mijnen raad gevolgd hebt en dat gU dees jaar ZWA VELZUUR AMMONIAK gebruikt hebt. JAN. Ja, lk ben U veel verschuldigd. Zijne landerijen met ZWAVELZUUR AMMONIAK bemesten Is dubbele winst, wat zeg ik? driedubbele winst, prachtige oogsten, produkten van uitmuntende hoedanigheid en wat niet te versmaden is op dit tijdstip waarop de zakken duur zijn na het gebruik van de meststof blijven er schoone zakken over voor de aardappelen. jy •-miwOi j M.M. Delhaize, Gebroeders Cnie. O. Taeymans-Druck, droguiate, Groote Markt. Verkocht te Aalst bij

De Denderbode | 1909 | | pagina 3