SINGER WIE DRINKT MALT HOTEL DU BRESIL Rue Bergère PARIS DE PEEE1V (CHICORE E) van Gebroeders de Beukelaar zijn onovertrefbaar in smaak en geur en genieten alom de voorkeur boven Fabrieken Antwerpen en Ossendrecht a"e andere merken. Huismoeders weigert alle waardelooze namaakselsgdie inflomloop Pzijn en vraagt uwen Winkelier ons welbekend merk OUD VROUWTJE/ie^^PE^^fw^gW^^fel Verkrijgbaar 'jj:£fijnj*-genialen, half grof en filter. Hofleveranciers van H. M. de Koningin der Nederlanden. Hits eenige centiemen daags te sparen een uitmuntend naaimachien van buitengewone sterks constructie. goede LANDEN, ZAAILANDEN WOONHUIZEN Stempels voor Duivenliefnebbers HippolyleLECLERCQ (jenri DE CLERCQ-LE CLERCQ, Belgische Hypolheekmantschappij LA BONNETERIE MODÈLE Kousen en Zokken, in wol, katoen en zijde Honors MEERT, Propriétaire Beige, Gróndkrediet van België Mr Paul EEMAN, JNEEF8, Vereenigde i\ ij veraars. Emile LEJOUR, ie Vilvoorde, verschaft men zichbetaalbaar per weekper maand of per ij dagen, BEZOEKT ONZE MAGAZIJNEN VB.AAGT ONZE KATALOGEN. Meer dan zeventig magazijnen in (België BRUSSEL, 31, Oud-Kleèrkooporsstraat, 31. AALST, Q, Albert-Liénartutrnnt, O. OPENBARE VERKOOPING van IUeei'88cheu en Bogschen, te LedeMoorsel, Nieuwerkerken, Oordegem, Schoonaarde, Dendericindeke, Hekelgem en Meysse. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Ledezijde, gekadastreerd wijk D, nummer 14, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer Edmond De Neve, ten zuide en ten noorde aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten weste de Rede en daarover ook aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruiker den heer Jozef Galle. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A, nummer a5o met eene grootte van 20 aren, palende ten ooste aan den heer Vincentius De Smet, ten zuide aan den heer Constantinus De Corte, ten weste aan voornoemden heer Vincentius De Smet en ten noorde aan den heer Franciscus Verbeken. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphtnus De Smedt. Ingesteld fr. 640. Gemeente Moorsel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer 293, met eene grootte van 32 areo, palende ten ooste aan den heer Frans Van Onderbergen, ten zuide aa de heeren Vastenavondt en Uyltersprol, ten weste aan de heeren Cooreman en Vertongen en ten noorde aan den heer Auguste Moortgat. Ingesteld fr. 540. Gebruikers de gebroeders Uyttersprot. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op aDen Huffel,» gekadastreerd wijk B, nummer 120, met eene grootte van 31, aren 80 centiaren palende ten ooste aan den heer Cooreman en juffrouw De Vis, ten zuide aan de heeren Borms en Vermoe- sen, ten wes'e aan de kinderen van den heer J.-B. Moens en ten noorde aan juffrouw weduwe Fre- derik Cobbaut. Ingesteld fr. 1720. Gebruiker den heer Petrus Dicnckx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 926, met eene grootte van 43 aren go centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ge- scheed met Meldert, ten zuide aan de erven Eve- raert, ten weste over de Baan aan de heeren Cnoops en van Goethem en ten noorde aan de heeren Robyns, Caudron en Cassiman en damen De Moor en Killemas. Ingesteld fr. 1450. Gebruiaer den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen tiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 384A, met met eene grootte van 42 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Onderbergen en Daelman, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Herdersem, ten weste aan den heer Reyn- tens-Cooreman en ten noorde aan den heer De W aepenaert-CIaus. Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Ingesteld frt r8oo. Gemeente Nieuwerkerlten. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiaren; pa lende ten ooste aan den heer Desiré Peerlinck-De Smet, ten zuide aan den heer Charles Bauters en dame Moens-De Coen, ten weste aan den heer Frans Van Geem-Van den Bossche en ten noorde aan de Achterstraat. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2800. Gebruiker den heer Jean Caudron. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 890, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den heer Benoit De Win ter en den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Bauters en ten noorde aan jufvrouw we duwe Hunninck en de heer Doctor Baeteos. Gebruiker den heer J can Caudron. Inges'eld fr. 1040. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Winter, ten zuide aan de Beek en het gescheed der ge meente Erembodegem, ten weste aan de heeren Moens, Van de Maele, De Clercq,Van Ghyseghem en andere en ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1800. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummers 928 en 929, met eene grootte van 29 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van Impe en de heeren Petrus Verlé en Joseph Van Ghysegem, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Louis De Ras en ten noorde aan de hee ren Caudron en Moyersoen en jufvrouw Verhulst. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. i5oo. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Grooten Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 1222, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren, palende ten ooste aan den heer Valerie Baeten, ten zuide aan de Driesstraat, ten weste aan jufvr. Eugenie Jansegers en ten noorde aan de heeren Moyersoen, Cameliau en Lauwereys. Verdeeld in oost- en westhelft. Ingesteld fr. 600. Gebruiker den heer Louis De Ras. Twaalfste koop. Een perceel Land, op het Groot Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1082, met eene grootte van 5g aren 40 centiare."., palende ten ooste aan juffrouw Rosalie De Schut ter, ten zuide aan den heer Willem De Glercq, ten weste aan dame Meuleman-De Smet en ten noorde aan de Baan en aan dame Cornet d'Elzius en den heer Hippolyte D'Haeseleer. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Ingesteld fr. 2200. Gemeente Oordegem. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeersch, gekadastreerd wijk B, num mer 282, met eene grootte van 70 arer 90 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Bemé, ten zuide aan de Bleckstraat, ten weste aan den heer Alfons De Craecker en ten noorde aan de heeren Vrederechter Limpens en Verhaeghe-Lim- pens Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Henri Bemé. Ingesteld fr. 3i20. Gemeente Schoonaarde. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen Op den Opstaldriesch, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1913 en 1914, met eene grootte van 41 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan den Weg, ten weste aan de heeren Frans I.auwaert en Van der Plancke en ten noorde aan de Eerwaarde heer Gommaire De Gheest. Ingesteld fr. 2800. Gebruiker den heet Franciscus De Pauw. Gemeente Dendericindeke. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1040A, met eene grootte van 76 aren 20 centiarec, palende ten ooste aan den heer Van Ongeval-Mer- tens, ten zuide ook aan den heer van Ongeval - Mertens, ten weste aan de heeren Beuvaert en Geeroms en ten noorde aan de heeren Schoreels en De Coninck. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2400. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Le Cocq en De Maeseneer, ten zuide aan de heeren Van der Leenen, Van Innis en Cosyrs, ten weste aan het Weldadigheidsbestuur van Neygem en ten noorde aan de heeren Van Eesbeeck en Faut. Verdeeld in oost en westhelft. Samen gebracht op 1000 fr. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck Zeventi nde koop. Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376B, met eene grootte van 44 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan de heeren De Doncker en Neckelput, ten zuide aan de Burgerlijke Gods huizen van Ninove, ten weste aan den heer Galle- maerts en andere en ten noorde aan de heeren And ré Whettine en René Roosens. Gebruiker den heer Gnstaaf Roosens. Ingesteld fr. 800. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop Een perceel Land, gelegen op Asscherenboschveld, gekadastreerd wiik A, nummer i5oc, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Vae- renbergh-Roselet, ten zuide aan de heeren Plas en Vermeiren, ten weste den Weg en ten noorde aan den heer Jan Vermeiren-Van den Bossche. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Ingesteld fr. 5ao. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5ia, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Hoorebeeck en Kinderen, ten zuide aan den heer Jan Ver neire-Van den Bossche, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Frans De Corte. Ingesteld fr 420. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gemeeente Meysse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85"a/2, met eene grootte van 82 aren, palende ten ooste aan den heer Pottoms-Bettens en dame Van den Haute-Stockens, ten zuide aan den Weg van Merchtemnaar Vilvoorde, ten weste aan het gescheed met de gemeente Brusseghem en ten noorde aan den heer de Formanoir de la Cazerie en het Weldadigheidsbestuur van Wolverthem Verdeeld in drij lotea. Samen gebracht op fr. 2960. Gebruikster Jufvrouw weduwe Jacques Van Eeckhout. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Hasselt,gekadastreerd wijk F, nummer 80 met eene grootte van 23 aren So centiaren, palende ten ooste aan den heer Meert- Van Humbeeck, ten zuide aan den Weg, ten weste ook aan de Straat en ten noorde aan den heer Jo seph Thielemans Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. 660. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van He- melryck. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Juli Verblijf Donderdag 19 Augusti ten een ure namiddag, ter herberg genaamd De Borze van Amsterdam. bij den heer Charles Van den Bossche De Wilde, te Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Mecrseli, te (Baerdegem, Gijsegem, Herdersem en Hof stade De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Baardegem. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op de Pachtersbosschen, gekadastreerd wijk A, num mer 3oo, met eene grootte van 22 aren 60 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Joos- Allen, die t nlet-aanhitsenden draak verlangen. Allen, die lijden aan het hart, de maag, de lever, enz. Allen die uitputtenden arbeid te verrichten hebben. In een woord, allen die bekommerd zijn om hunne gezondheid. Overal verkocht Algemeen depot in Belgis R. KLEIST, Brussel, tens, ten zuide aan de heeren Petrus-Joannes Beeckinan en Joseph Uyttendaele, ten weste aan juffrouw Prudenica D'Hondt en ten noorde aan de kinderen Bosteels Gebruikster Jufvrouw weduwe Leo Willems. Ingesteld fr. 800. Gemeente Gysegem. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen in het Klein Denderland, gekadastreerd wijk A, num mer 104, met eene grootte van 46 aren 40 centia ren, palende ten ooste aan de heeren Alexis en Charles Callebaut, ten zuide aan juffrouw Maria De Coen, ten weste aan den Sasweg en ten noorde met half dreef aan de familie de Clippele.Ver deeld in twee loten. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Ingèsteld fr. i520. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Klein Denderland. gekadastreerd wijk A, num mer 109, met eene grootte van 38 aren 80 centia ren. palende ten ooste met half dreef aan den heer Arthur Van Medegael en andere, ten zuide aan de Kerkfabriek van Gysegem, ten weste aan den Dreef en aan Mijnheer Baron de Kerchove d'Ex- aerde en ten noorde aan den heer Joannes Vereec- ken. Gebruiker den heer Louis Van Royen. Ingesteld fr. 800. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Rouwveld, gekadastreerd wiik A, nummer 557, met eene grootte van 47 _.ta 3o centiaren, palende ten ooste met half baan aan dai... v.crtens- Schockaert, ten zuide aan juffrouw weduwe Leo pold Van Hauwermeiren-Boeykens en kinderen, ten weste aan de erven Van Landuyt-Van den Berghe en den heer Domien Aelbrecht en ten noor de aan juffrouw weduwe Leopold van Medegael. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Vijfde koop Een perceel Land, gelegen op Ausmeer, gekadastreerd wijk B, nummers 5o6 en 607, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Wichelen-Van den Steene,_ten zuide aan den heer Arthur Du bois, ten weste aan de heeren Cobbaut, Pieters, H^ndrickx, de Renesse, Rorms en Rombaut en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Gy segem. Gebruikster Jufvr. weduwe Joseph Van Royen. Ingesteld fr. 1200. Gemeente Herdersem. Zetde koop. - Een perceel Meersch, gelegen op de Beekweide, gekadastreerd wijk B, nummer 82, met eene grootte van 75 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Cooreman, De Block en Van Nuffel en den volgenden :oop, ten zuide met den weg aan het gescheed met de Stad Aalst, ten weste aan de heeren Van Gysegem, Staes en Haentjes en ten noorde aan de heeren Vinck, Schuddinck en Beulens en juffrouw weduwe en kinderen De Brandt-Bieseman. Gebruiker den heer Jan Van de Velde De Brucker. Ingesteld fr. 35oo. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoogen Varing, gekadastreerd wijk B, num mers 123 en 124, met eene grootie van 3o aren. palende ten ooste aan den heer Constant Lam- brecht, ten zuide aan de erven Van Nuffel, ten weste over de baan aan voorgaanden koop en ten noorde aan de heeren Cooreman en De Block. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Ingesteld fr. 2,oco. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Sijp, gekadastreerd wijk B, nummers ii6b en iiÓA/bis. met eene grootte van 19 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan juffrouw Joanna Mon sieur, ten zuide aan de heeren Triest en Moens- Cooreman, ten weste aan den heer Moens-De Meersman en ten noorde aan juffrouw weduwe en kinderen Muylaert-De Cock. Gebruiker den heer Severien Boulonne. Ingesteld fr. 1020. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op de Wee, gekadastreerd wijk B, nummer 3o8a, met eene grootte van 37 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de heeren De Smedt, D'Haeseleer en Moens, ten zuide aan de heeren Abel cn Paul De Clippele, ten weste aan den Pontweg eu ten noorde aan den heer Constant Lambrecht. Gebruiker den heer Philemon Hendrickx. Ingesteld fr. a5oo. Gemeente Ho/stade. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Achtersten Bolleweg, gekadastreerd wijk A, nummer 404G, met eene grootte van i5 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Karei en Frederik Van Hauwermeiren, ten zuide aan juffrouw Anna-Philomena Pannekoek, ten weste aan den heer Auguste Pensaert en ten noorde aan de Straat. Gebruikster Jufvr. weduwe Charles Hertsens. Ingesteld, fr. 920. ZITDAGEN Instel Woensdag 28 Juli Verblijf Woensdag 18 Augusti l9°9< ten 2 uren namiddag, ter herberg Het Hof van Weenen, bij den heer Adolphe De Gendt, te Aalst, Boterstraat, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van EN BOUWGRONDEN, to Aalst, Vrijheidstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad Aalst, Vrijheidstraat. Eerste koop. Een Huis met verdere Gebouwen, Broeikas en Hof, groot volgens meting 2 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 144c, 143D, en deel van nummer 143F. Bewoond door Mr Maurits Beeckman. Tweede koop. Een perceel Bouw grond met deel der Remisie er op staande, groot volg ns meting 2 aren 2 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummers 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beeckman. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, groot volgens meting 2 aren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beekman. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, met den Hangaar en Waschhuis er op staande, groot volgens meting 2 aren 1 centiaar. gekadasireerd wijk A, deel van nummer 143c, 143F en 128R. Gebruikt door de familie Beeckman. Vijfde koop. Een Huis met verdere Gebouwen en Hof, groot volgens meting 1 aar 9i centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 128R, en 143c. Bewcond door Mr Frans Beeckman. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 31 Augusti Verblijf Dijnsdag 14 September ten 3 uren namiddag, ter Afspanning ge naamd De Oude Posterij, bij den heer Henri De Saedeleer, te Aalst, Nieuwstraat. ^oND VA* le beginnen van fr. 1,50, verkrijgbaar ten Bureele van dit blad. To liui-o 11. Een schoon Win kelhuis met drie Vitrienen, gestaan te Aalst, in de Brusselsche straat, Nf 46. Zich aldaar te wenden Houtmarkt, nr 2. To liuren terstond een wel gelegen Huis, (kunnende dienen voor Win kel), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J. Goethala, Dirk Martensstraat. Te huren, een Huis. gestaan te Aalst, in de Meuleschettestraat. Ladders te koop. zich te wen den lot Joseph De Mette, Korte Zout- straat, Aalst. Uit ter liiind te koop. Een welgelegen Huis, te Aalst, Hove- niersstiaat, n° 19, bewoond door M. Frans De Groot, blikslager. Voor de voorwaarden en den prijs be- vrage men zich ter studie van d> n Notaris Eeman, te Erpe. Te liui-en tegen 1 October aanst. een welgelegen HUIS met Hof (50 meters diepte), D ndermondsche Steenweg, 108, zichtbaar alle Dijnsdagen, Woensdagen en Donderdagen, telkens na den middag. Zich te bevragen bij den heer J. Goethala, Dirk Martensstraat, 14, Aalst. ERKVOLGENS 0EWETNEERGELE6D Ji bult m ffOBdkooptlo producten m gansoh üe wereld mg Oli ilekken weg le nemen en do metalen te kuiadien. lij worden verkocht voor 't kuischen der metalen er kookengerud: 11 POEIER: Dooien van 60 tan. IR OEE0 Dooien ven 10.16 en 26 tan. ÏLOEIBHRBlikken fludiju van 36, 60. 76 Own. (IJ ZffMHtt: Pakja» van 20 tan Om allo vlekten te kiiaehen en itrootoedm le wauefcen: ILKHU1: Fleidiju van 60 Cmen en I Fr. tlgeoeen Igenticrip voor Balgil; L'Union Beige Ltd., Broetilrut (raa do Banii). BBUSSR. gesticht in 1848. BERICHT. De bureelen zijn overge bracht van de Nieuwstraat N' 64, naar de Kattestraat Nr 20, bij Kolen, Kalk, Cokes en Ciment van alle oorsprongen. Voor alle commandes zich te wenden aan dit nieuw bovenstaande adres. rc> SPlAllkAS NAAMLOOS VENNOOTSCHAP Kspitaa' 5,000,000 frs. Zetel te ANTWERPENN° 71, KUNSTLEI Beheerders MM. Fredegand Cogels, voorzitter, Edouard Thys, ondervoorzitter, Alph. UllensdeSchooten, Léon Van den Bosch, Henri Engels, beheerders. COLLEGIE DER COMMISSARISSEN MM. Jean della Faille de Léverghem, voorzitter, de Graaf Adrien de Borchgrave d'Altena, Léon Collinet-Plissart, Auguste Delbeke, Edouard Joly, de Graaf Oscar Le Grelle. t^paurboek jes aan 3,2£S Ge Idne er leggingen voor bepaalden tijd aan 3,60 UITGIFTE VAN GRONDOBLIGATIEN AAN 3,60 LEENINGEN OP VASTE GOEDEREN EN TEGEN TITELS AGENTEN M.M. Alph. De Brauwer, Zaakwaarnemer, te Oordegem B. Carryn, te Moorsel Ed. Scheerlinckx- Redant, Gemeente-Secretaris, te HaeltertDroeshout, Koster, te Molhem Leopold van Vaerenbergh, Gemeente-Secretaire, te_Erembodegem - 25, Marché aux Herbes. - Groentenmarkt, 25 (BRUSSEL. GROOTE KEUS VAN Truyen, Kinderbroeken en Jerseys. Specialiteit van Gilets en Gezondheidsonder broeken. Zendingen vrachtvrij in Provincie boven de 25 franken. Onberispelijke fabricatie. Gematigde prijzen. I*i'èH de la Bourse et «Ie» Grands Boulevard» 120 Chambres ilepuis 3 francs. Pension depuis 8 francs, 3 Repas et Chambre Téléphone. Electricité. Chauffage Gentral. Bains. Ascenseur. NAAMLOOZE MAATSCHAPFIJ ingericht in i835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belge n de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatién gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen en 20 door het maatsciiappelijkkapi- taal cn de reserven. (18,000,000). Die obligatién waarvan den intrest aan 3 wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor het Canton Aalst. Leopoldstraat, 9, Aalst. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van j 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven. TANDMEESTER SPECIALIST, te Aalst, Statiestraat, 33, naast het Hotel du Comte de flandre, sedert tien jaren te Aalst. Kostelooze raadplegingen alle dagen van 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 8 tot 12 uren. Dijnsdag voormiddag, te Ni nove, bij M° Van Laer. Dijnsdag na middag, te Aalst. Genezing en opvulling der bedorven tan den. Plaatsen van Kunsttanden zonder uittrekken en na het vooraf genezen der wortels van de oude tanden. Het uit trekken der tanden volgens de keus van den Klient, na volledige gevoelloosmaking, gewaarborgd zonder de minste pijn. Gebitten op Goud, Platine en Caout- chooc. Gebitten zonder plaat, in de wortels vastgezet, nieuw stelsel. Recht zetten der tanden bij de kinderen (menig vuldige bewijzen). Wit maken der tan den, enz. Reparatiën, Hermaken van Ge bitten, elders gemankeerd. Daar Mr NEEFS de gebitten zelf maakt, dus uit de eerste hand, kan hij deze goed- kooper leveren en met meer juistheid en gemak voor den Klient maken, dan andere Dentisten die, bij gebrek van kennis, hunne Gebitten elders moeten doen maken. Begeeft zich ten huize op aanvraag. iLtolbngwekkeude uitviudiufg. De Cachets antinévralgiques Job. Gauthier, zijn een uitnemend ge neesmiddel tegen HOOFDPIJN (mi graine), tegen Rhumatisme, tegen alle NEVRALGIEKE PIJNEN zooals TANDPIJN, enz. ZIJ GENEZEN RADIKAAL en om zoo te zeggen, oogenblikkeiijk. De Cachets antinévralgiques Jos. Gauthier, bevatten geen ede min ste schadelijke noch gevaarlijke stoffen zij mogen genomen worden, zelfs door personen welke geen e Antipyrine kun nen verdragen zij zijn integendeel een hulpmiddel voor onstelde magen. De Cachets antinévralgiques Jos. Gauthier zijn onderzocht geweest door de meest bescheiden overheden in het vak, en hebben de algemeene goed keuring verworven. De maatschappij van Gezondheids leer van België heeft ze zorgvuldig ontleed, goedgevonden en aanbevolen (zitting van 24 Juli 1907/. De Cachets antinévralgiques Jos. Gauthier zijn in alle goedtnge- riciite apotheken te bekomen, in een doosje van 6 cachetten aan 1 fr., of van 13 cachetten aan 2 fr. Als echt en onvervalscht aanzien, en kel en alleen de cachetB, welke in blauw gedrukt, het merk dragen 1 Antiné vralgiques Jos. Gauthier. n Indien uw apotheker er geene bezit en u iets anders aanraadt, wendt u dan tot het algemeen depot CENTRAAL APOTHEEK JOS. GAUTHIER, ME- CHELEN. Telephoon 96. De doosjes worden, geheel het land door vrachtvrij, tegen postmandaat, verzonden, mits eene verhooging, van 5 centiemen, Depots De Valckeneer en Calle baut, apothekers, te Aalst, De Ruyver, apotheker, te Ninove en Spanoghe, apo theker, te Dendermonde. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EEMAN Hoogevesten, fabriek van chemische mest stoffen te Aalst. Te verkoopen. Alle soorten van materialen voortkomende uit afbraak van schoone en groote huizen, zooals Pou- trellen, Kolommen, Dorpels, Deksieenen, Marmeren Schouwen, Vensterramen en Luiken in Eikenhout, Trappen, Deuren, enz. enz. Zich te wenden tot OP ZIJNE WERF, 3 FONTEINEN. (Verbonden aan ijzerenweg, nevens stil stand van tram Nr 53.)

De Denderbode | 1909 | | pagina 4