behuisde HOFSTEDE, gebouwd WOONHUIS BOUWGRONDEN, BOUWGRONDEN Z A AIL AND EN ZAAILANDEN, goede LANDEN, Meubels Herberggerief WOONHUIZEN Rust on rokent op Zlj Is sulver, Zl] bespaart tijd «eld en arbeid. OPENBARE VERKOPING van eene te ERONDEGEM. aan de Zandstraat De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal namens wien het behoort, met ge win van instelpremio en gelagen, in liet openbaar verkoopen Eenige koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en ge legen te Erondegem, aan de Zandstraat, Erondegemkauter, bekend by kadaster sectie B, nummers 68e, 69d en 69e, aldaar groot 8 aren 10 centiaren, palende ten ooste de heeren Frans Van Leuven en Eugène Van den Eeckhaut, ton zuide den heer Maurice Schockaert, ten weste en ten noorde de Zandstraat. Bewoond door den heer Pieter Janssens. Verdeeld in zuid- en noordhelft. ZITDAGEN Instel Maandag 6 o Verblgf Maandag 13 SePtemb'f telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Maurice Schockaert. te Erondegem, aan dé Zand straat. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw TE LIEDEKERKE, (Nederliedekerke). De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal achter volgens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten Aanleg, zitting houdende te Brussel, den 31 Juli 1909, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met al zijne Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Liedekerke, op Nederliedekerke, bekend bij kadaster sectie A, nummer 309l en 310m, met eene grootte van 4 aren 70 centiaren, palende 1° aan de heeren August De Backer en Jozef De Smedt, 2° de Straat, 3° den heer Joannes Pollet, 4° den heer Jozef De Smedt voornoemd en over den Voetweg den heer Adolf Lievens. Bewoond door Juffrouw weduwe van den heer Karel-Rufiin Asselman. ENKELE ZITDAG: ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1909 om 3 uren van den namiddag, ter Estaminet A la Taverne Viennoise, gehouden door Dame weduwe Fréderickx, te Aalst, Sta tieplein OPENBARE VERKOOPING van welgelegene en Zaailanden, TE AALST-SCHAARBEKE. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort met gewin van instelpremiën en gelagen in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Hooiland, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan de Lindestraat, nabij de Mot, bekend by kadaster sectie C, nummer 708i, aldaar groot 44 aren 30 cen tiaren, en volgens meting 45 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste den heer Hector De Craecker Van Ypersele de Stryhou, ten zuide den heer Léon Van den Hende, ten weste de heeren Pieter-Joseph Beeckman en Jan Boeykens en ten noorde de Linde straat. Verdeeld in zes deelen afgeschetst by het grondplan op de gedrukte plakbrieven. Tweede koop. Een perceel Land, zeer dienstig voor Bouwgrond, gelegen alsvoren op het Dykland, nabjj de Linde straat, bekend bij kadaster sectie C, num mer 112, aldaar groot 57 aren 50 centiaren palende ten ooste den hecrGustaaf Boelaert- Smetryns en Juffrouw Rosalie Smetryns, ten zuide de Baan, ten weste den heer Charles Van Hauwermeiren-Wauthier en ten noorde den heer Eugène Jelie. Ge bruikt door do heeren August Herssens en Constant De Wit. Verdeeld in oost- en westdeel. Derde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren op het Vettebogt- veld, bekend by kadaster sectie C, nummer 103a, aldaar groot 49 aren 41 centiaren, palende ten ooste en ten znide den Voet- weg, ten weste den IJzeren weg van Brus sel op Gent en ton noorde de Kinderen van den heer Jan-Baptist De Coninck, te Ant werpen. Gebruikt door den heer Petrus Beygaert. ZITDAGEN Instel Donderdag 2) 0 Verbluf Donderde! 10) s°Ptemb>er 1809. Telkens om 3 ure van den namiddag, ter afspanning De drij Koningen gehou den door de Kinderen Roelandt, te Aalst, Keizerlijke Plaats. OPENBARE VERKOOPING van welgelegene en een perceelken Zaailand gelegen I© Ilaovegoni. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, in hot openbaar verkoopen Eci'ste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Baevegem, op Achter Kruis, bekend bij kadaster sectie B, nummer 93, groot volgens meting 20 aren 20 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide, ten weste en ten noorde de Hospiciën van Gent. Verdeeld in 4 deelen le deel ten zuide groot bij meting 4 aren 30 centiaren. 2e deel daarneven groot 5 aren. 3* deel daarneven groot 5 aren 40 cen tiaren. 4e deel ten noorde, groot 5 aren 50 cen tiaren. Tweede koop. Een perceelken Zaai land, gelegen alsvoren op Achter Kruis, bekend bij kadaster sectie B, nummer 32e, palende ten ooste Mijnheer Braeck, ten westo en ten noorde den heer Edmond Eeckhout. ENKELE ZITDAG: Donderdag 26 Augmti 1909, om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd - In den Hemel, gehouden door den heer Al/ons Van de Puttete Bacve- OPENBARE VERKOOPING van goede ©i» Moeraelien, te Gysegem, AudegemMespelaereen Lede. De Notaris Soete te Lede, zal met tus- schenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris Schelfhout te Oordegem, met go- win van instelpremiën en gelagen, in hot openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten Gemeente Gysegem. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen op de Ansmeer, bekend bij kadaster sectio B, nummer 386, groot volgens ka daster en volgens meting 27 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste den heer Felix Langlet,ten zuide den heer Isidore Pieters, ten weste de Rede en ten noorde den heer Arthur Van Medegael. Gebruikt door den heer Joannes Maes. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Ansmeer. bekend bij kadas ter sectie B, nummers 480 en 485, groot volgens kadaster en volgens meting75aren, palende ten ooste den heer Emile Van der Gucht, ten zuide de Weduwe van don heer Jan Van Limbergen en den heer Constant Moyersoen, ten weste verscheidenen en ton noorde den heer Notaris Schelfhout. Derde koop. - Een perceel Land, ge legen op den Hoek, bekend bij kadaster sectie B, nummer 430,aldaar groot 30 aren 40 centiaren en bij meting 30 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Overstraeten, ten zuide de heeren Charles Claude en Jan Van den Hauwe.ten weste den heer Charles-Louis Van Cromp- haut en ten noorde den heer Bernard De Hovrc. Gebruikt door den heer Scrafien Do Smet. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op den Hoek, nabij het Dorp,bekend bij kadaster sectie A, nummer 143, groot volgens kadaster en volgens meting 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste Madame Weduwe De Clippele, ten zuide de Straat, ten weste Dame Weduwe Grysolle en Kin deren en Juffrouw Daelman en ten noorde de Beek. Gebruikt door den heer Charles Van den Hauwe. Vyfde koop. Een perceel Grond en Waterpoel, dienstig voor Bouwgrond, ge legen op den Dries, bekend bij kadaster sectie A,nummer 460,aldaar groot 15 aren, palonde ten weste den Steenweg, ten zuide den Voetweg of de Schoovenstraat. Gemeente Audegem. Zesde koop. Een perceel Meersch, ge legen wijk Kloostergoed, bekend by kadas ter sectio C, nummer 146a, aldaar groot 14 aren en volgens meting 13 aren 12 cen tiaren, palende ten zuide de Beek, ten weste den IJzerenweg, ten noorde en ten ooste verscheiden en. Gebruikt door den heer Petrus-Jacobus De Smet. Zevende koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, wyk Kloostergoed, be kend by kadaster sectio C, nummer 146b, aldaar groot 7 aren 30 centiaren en volgens meting 7 aren 40 centiaren, palende ten ooste den IJzerenweg, ten zuide de Beek, ten weste ook de Beek en ten noorde den heer Notaris Schelfhout. Gebruikt door den heer Petrus-Jacobus Do Smet voor- Achtste koop. - Een perceel Land, go legen in de Kruisstraat,bekend bij kadaster sectie C, nummer 61, aldaar groot 59 aren 80 centiaren, palende ten ooste verschei- deno eigenaars, ten zuide den heer De Hovre-D'Hollander en den heer Karei Van Cromphout, ten weste de heeren Constant Goossens en Adolf Veldeman en ten noorde Dame Weduwe van den heer Emmanuël Drake do Castelo. Gebruikt door don heer Camille Dierickx. Gemeente Mespelaere. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Hoogo Donck, bekend by kadaster eeffige sectie, nummer 449a, aldaar groot 31 aren 50 centiaren en vol gens meting 31 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Lippens, ten zuide de Beek, ten weste de Straat en ten noorde den heer De Bruyn. Gemeente Lede. Tiende en laatste koop. Een perceel Land, bekend bij kadaster sectie A, num mer 246, aldaar groot 25 aren 50 centi aren en volgens meting 23 aren 95 centi aren,palende ten oosteden heer Constantien De Corte-De Gheest en Kinderen, ten zuide den heer Charles Van Hauwermeiren-Hof- man, ten weste de Straat en ten noorde de heeren Karei Verbeke en Cobbaut. Ge bruikt door de Weduwo van den heer Vincent De Smet. ZITDAGEN: Instel, Dynsdag 31 Augusti Verblyf, Dijnsdag 14 September iyuy' telkens om 2 uren nanoen, ter herberg ge naamd In den Uil -, gehouden door den heer Frans Van Belle, te Gysegem, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van Aleerselien en Itogch, te Herdersem en Jkieuwer kerken. De Notar.8 DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschenkom8t van zijnen ambtgenoot Meester VAN DER HEYDE, Notaris te Leffinghe, met gewin van palmslag en ge lagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Eerste koop. Een perceel Land, groot i hectaar, 55 aren 75 centiaren, gelegen op het Rot, gekadastreerd wijk A, deel ten zuide van nr 362, palende ten ooste met half baan aan koop 2, ten zuide aan Juf rouw Gabriëlle De Schaepdryver, ten weste aan den Ouden Dender en ten noorde aan Mijnheer Paul De Schaepdryver. Ver deeld in zuid-, midden- en noorddeel Gebruikers de heer Vital Muylaert en Juf vrouw weduwe Van Geert en andere. Tweede koop. Een perceel Land, ge legen alsvoren, op het Rot, groot 53 aren 53 centiaren, gekadastreerd wijk A, num mers 367, 368 en 368BI8, met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx, ten zuide aan de Straat, ten weste aan koop een en ten noorde aan den hier Paul De Schaepdryver en Juffrouw Jeanne De Schaepdryver. Verdeeld in twee loten. Gebruikers de he.ren Vital Muylaert en Joannes De Braeckeleer. Derde koop Een perceel Land en Bosch, gelegen alsvoren, op het Rot, groot 26 aren 40 centiaren, gekadastre; rd wijk A, nummers 370 en 371, met eene grootte van 28 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Paul De Schaepdryver en an dere, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx Ge bruikers de heeren Auguste Ledegen en Camille Van Essche. Gemeente Nieuwerkerken. Vierde koop. Een perce.l Meersch, gelegen in de Koningsmeer6chen, gekada 8treerd wijk B, nummer 540, met eene grootte van 07 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan koop vijf, ten weste aan de heeren-Eduard De Vuyst en Désiré Amedée Roelandt en ten noorde aan de HoezeBtraat Gebruiker den heer Albert Quintyn. Vijfde koop. Een perc el Meersch, gelegen alsvoren in de Koningmeerschen, gekadastreerd wijk B, nummer 541, mei eene grootte van 50 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan jufvrouw Me- lania Ortibus, ten weste aan koop zes en ten noorde aan koop vier. Gebruiker den heer Adolphe Van Mol. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Koningmeerschen, gekada- streerJ wijk B, nummer 542, met eene grootte van 45 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop 5, ten zuide aan jufvr. Melania Ortibus, ten weste aan den heer Jan-Baptist De Schryver en ten noorde aan den heer Eduard De Vuyst en Zuster en koop 4. Gebruikers de heeren Alphonse en Hector Van Mol. Zevende koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 902, met eene grootte van 33 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Juwrouw Maria De Coninck en Zuster, ten zuide aan den heer Frans Van Impe en Ki deren, ten weste aan Juffrouw Ver hulst en ten noorde aan Dame Moens De Coen en den heer Charles Bauters. Ge bruiker den heer Frans Verlée. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Augusti Verblijf Vrijdag 10 September ten 2 uren namiddag, ter herberg De Casino, bij den heer Theodore Renders te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van Meersseliei» eu BoHtseheu, te Lede, Moorsel, Nieuwerkerken, Oordegem, Schoonaarde, Dendericindeke, Hekelgem en Meysse. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Ledezijde, gekadastreerd wijk D, nummer 14, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer Edmond De Neve, ten zuide en ten noorde aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten weste de Rede en daarover ook aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruiker den heer Jozef Galle Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A, nummer 35o met eene grootte van 20 aren, palende ten oosle aan den heer Vincentius De Smet, ten zuide aan den heer Constantinus De Corte, ten weste aan voornoemden heer Vincentius De Smet en ten noorde aan den heer Franciscus Verbeken. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphinus De Smedt. Ingesteld fr. 640. Gemeente Moorsel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer ag3, met eene grootte van 32 aren, palende ten ooste aan den heer Frans Van Onderbergen, ten zuide aa de heeren Vastenavondt en Uytteraprot, ten weste aan de heeren Cooreman en Vertongen en ten noorde aan den heer Auguste Moortgat. Ingesteld fr. 540. Gebruikers de gebroeders Uyttersprot. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op «Den Huffel,» gekadastreerd wijk B, nummer 120, met eene grootte van 35 aren 80 centiaren palende ten ooste aan den heer Cooreman en juffrouw De Vis, ten zuide aan de heeren Borms en Vermoe- sen, ten wes'e aan de kinderen van den heer J.-B. Moens en ten noorde aan juffrouw weduwe Fre- derik Cobbaut. Ingesteld fr. 1720. Gebruiker den heer Petrus Dierickx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 926, met eene grootte van 4.3 aren 90 centiaren palende ten ooste aan de Beek, ge scheed met Meldert, ten zuide aan de erven Eve- raert, ten weste over de Baan aan de heeren Cnoops en van Goethem en ten noorde aan de heeren Robyns, Caudron en Cassiman en damen De Moor en Killemas. Ingesteld fr. 1450. Gebruiner den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen tiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 384A, met met eene grootte van 42 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Onderbergen en Daelman, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Herdersem, ten weste aan den heer Reyn- tens-Cooreman en ten noorde aan den heer De Waepenaert-Claus. Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Ingesteld frt r8oo. Gemeente Nieuwerkerken. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Desiré Peerlinck-De Smet, ten zuide aan den heer Charles Bauters en dame Moens-De Coen, ten weste aan den heer Frans Van Geem-Van den Bossche en ten noorde aan de Achterstraat. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2800. Gebruiker den heer Jean Caudron Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 890, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den heer Benoit De Win ter en den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Bauters en ten noorde aan jufvrouw we duwe Hunninck en de heer Doctor Baetens. Gebruiker den heer Jean Caudron Ingesteld fr. 1040. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Winter, ten zuide aan de Beek en het gescheed der ge meente Erembodegem, ten weste aan de heeren Moens, Van de Maele, De Clercq.Van Ghyseghem en andere en ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1800. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummers 928 en 929. met eene grootte van 29 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van Impe en de heeren Petrus Verlé en Joseph Van Ghysegem, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Louis De Ras en ten noorde aan de hee ren Caudron en Moyersoen en jufvrouw Verhulst. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. i5oo. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Grooten Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 1222, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren, palende ten ooste aan den heer Valerie Baeten, ten zuide aan de Driesstraat, ten weste aan jufvr. Eugenie Jansegers en ten noorde aan de heeren Moyersoen, Camehau en Lauwereys. Verdeeld in oost- en westhelft. Ingesteld fr. 600. Gebruiker den heer Louis De Ras. Twaalfste koop. Een perceel Land, op het Groot Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer «082, met eene grootte van 5g aren 40 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Rosalie De Schut ter, ten zuide aan den heer Willem De Glercq, ten weste aan dame Meuleman-De Smet en ten noorde aan de Baan en aan dame Cornet d'Elzius en den heer Hippolyte D'Haeseleer. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Ingesteld fr. 2200. Gemeente Oordegem. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeeisch, gekadastreerd wijk B, num mer 282, met eene grootte van 70 arer 90 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Bemé, ten zuide aan de Bleckstraat, ten weste aan den heer Alfons De Craecker en ten noorde aan de heeren Vrederechter Limpens en Verhaeghe-Lim- pens Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Henri Bemé. Ingesteld fr. 3i20. Gemeente Schoonaarde. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldriesch, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1913 en 1914, met eene grootte van 41 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan den Weg, ten weste aan de heeren Frans Lauwaert en Van der Plancke en ten noorde aan de Eerwaarde heer Gommaire De Gheest. Ingesteld fr. 2800. Gebruiker den heet Franciscus De Pauw. Gemeente Denderwindeke. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1040A, met eene grootte van 76 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Ongeval-Mer- tens, ten zuide ook aan den heer van Ongeval - Mertens, ten weste aan de heeren Beuvaert en Geeroms en ten noorde aan de heeren Schoreele en De Coninck. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2400. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, palende ten oosté aan de heeren Le Cocq en De Maeseneer, ten zuide aan de heeren Van der Leenen, Van Innis en Cosyrs, ten weste aan het Weldadigheidsbestuur van Neygem en ten noorde aan de heeren Van Eesbeeck en Faut. Verdeeld in oost en westhelft. Samen gebracht op 1600 fr. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zeventiende koop. Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376B, met eene grootte van 44 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan de heeren De Doncker en Neckelput, ten zuide aan de Burgerlijke Gods huizen van Ninove, ten weste aan den heer Galle- maerts en andere en ten noorde aan de heeren André Whettine en René Roosens. Gebruiker den heer Gnstaaf Roosens. Ingesteld fr. 800. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop Een perceel Land, gelegen op Asscherenboschveld, gekadastreerd wiik A, nummer i5oc, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Vae- renbergh-Roselet, ten zuide aan de heeren Plas en Vermeiren, ten weste den Weg en ten noorde aan den heer Jan Vermeiren-Van den Bossche. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Ingesteld fr. 5ao. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5ia, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Hoorebeeck en Kinderen, ten zuide aan deD heer Jan Vetmeire-Van den Bossche, ten weste aan den Weg enten noorde aan den heer Frans De Corte. Ingesteld fr. 420. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gemeeente Meysse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85 a/2, met eene grootte van 82 aren, palende ten ooste aan den heer Pottoms-Bettens en dame Van den Haute Stockens, ten zuide aan den Weg van Merchtem naar Vilvoorde, ten weste aan het gescheed met de gemeente Brusseghem en ten noorde aan den heer de Formanoir de la Cuerie en het Weldadigheidsbestuur van Wolverthem. Verdeeld in drij loteB. Samen gebracht op fr. 2960. Gebruikster Jufvrouw weduwe jacquet Van Eeckhout. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Hasselt,gekadastreerd wijk F, nummer 80. met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Meert- Van Humbeeck, ten zuide aan den Weg, ten weste ook aan de Straat en ten noorde aan den heer Jo seph Thielemans Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. 660. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van Ha- melryck. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Juli Verblijf Donderdag 19 Augusti ten een ure namiddag, ter herberg genaamd Da Borzk van Amsterdam, bij den heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aalst, aan de Groot# Markt. OPENBARE VERKOOPING van te AalstKeizerlijke (Plaats. Deurwaarder Jozef DE VOS, te Aalst, zal op Maandag 23 Augusti 1909, om i ure stipt namiddag, te Aalst, Keizerlyke Plaats, N° 60, aan de woonst van sieur Jan Van Gkem, Schryn werker en Herber gier, overgaan tot de openbare verkooping van Meubels, en Herberggerief, bestaande voornamelijk in Tafels, Stoelen. Banken, Kleer- en andere Kassen, Kaders, Spie gels, Beelden onder glas, Stoof, Keuken- jacht en andere Vuren, Horlogiën, Keu- kengerief, Winkeltrap, Sopha, Lampen' glazen Deuren, twee goede Ladders, Her bergtafels, en Toog, Étagère, Stoelen, Bierstellingen. Verders Een Hondenkar op Ressorts, Rytuiggerief, 2 Wielen met As, 2 dubbel Ressorts met Voortrein, 2 enkele Ressorts, Brandhout, enz. enz. De verkooping zal geschieden tegen dade- lyke betaling en op gewone voorwaarden. OPENBARE VERKOOPING van EN BOUWGRONDEN, t© A.'ilsl, Vrijheidalrnat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, sal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad Aalst, Vrijheidstraat. Eerste koop. Een Huis met verdere Gebouwen, Broeikas en Hof, groot volgent meting 2 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 144c, 143D, en deel van nummer 143F. Bewoond door Mr Maurits Beeckman. Tweede koop. Een perceel Bouw grond met deel der Remisie er op staande, groot volgens meting 2 aren 2 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummers 143c en 143F. Gebruikt door dn familie Beeckman. Derde koop. Een perceel. Bouwgrond, groot volgens meting 2 aren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beekman. Vierde koop. - Een perceel Bouwgrond, met den Hangaar en Waschhuis er op staande, groot volgens meting 2 aren 1 centiaar. gekadas'reerd wijk A, deel van nummer 143c, 143F en 128R. Gebruikt door de familie Beeckman. Vijfde koop. Een Huis met verdere Gebouwen en Hof, groot v .lgens meting 1 aar 9i centiaren, gekadastieerd wijk A, nummers 128R, en 143c. Bewcond door Mr Frans Beeckman. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 31 Augusti Verblijf Dijnsdag 14 September ten 3 uren namiddag, ter Afspanning ge naamd." De Oude Postbrij, bij den heer Henri De Saedeleer, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 91 aren 81 centiaren Meersch, zeer dien stig voor Bouwgrond, te Burst, Statie straat. Gebruikt door M. Benjamien Phi lips. Op tc leggen boomprys fr, 1420. Verdeeld in 6 deelen. ZITDAGEN Instel Maandag 30 Augusti Verblyf Maandag 6 Septemberiyyy« telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet van den heer D'Haens-De Strooper, aan de Stajie te Erpo Meire. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlyk verkoopen i° 26 aren 10 centiaren Land. dienstig voor Bouwgrond; te Aalst-Mylbeke, aan de Breedestraat, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door Vital Leeman. 2° 34 aren 20 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mylboke, aan de Breedestraat, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door Charles De Neef. 3° 17 aren 60 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mylbeke, op den Bergckauter, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door de kinderen Egidiua De Witte. ZITDAGEN Instel Zaterdag 28 Augusti Verblyf Zaterdag 11 September iyüy» telkens om 3 uren namiddag, bij Frans Db Raedt, te Aalst-Mjjlbeke, Roozendreef. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlyk verkoopen Eene Hofstede, te Haeltert, Achterstraat, groot 15 aren 10 centiaren. Boom- en haagprys fr. 350. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Augusti Verblyf Vrydag 10 September 19ü9* telkens om 3 uren namiddag, ter Estami net De Boerenmhid, «bij M. FcUciev, De Ro, te Aalst, Zoutstraatpoort,

De Denderbode | 1909 | | pagina 3