Bijvoegsel aan De Denderbode van Zondag 22 Augusti 1909. N°4S82. goede L A IV D E IX ZAAILAX D E IX! Z A A I L A N D E I\ WOONHUIZEN OPENBARE VERKOOPING van Meei-sschen en Iïos»chen, te LedeMoorsel, Nieuvoerkerhen Oordegem, Schoonaarde, Denderwindeke, Hekelgem en Meysse. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal mei gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Ledezijde, gekadastreerd wijk D, nummer 14, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer Edmond De Neve, ten zuide en ten noorde aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten weste de Rede en daarover ook aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruiker den heer Jozef Galle. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A. nummer a5o met eene grootte van 20 aren, palende ten ooste aan den heer Vincentius De Smet, ten zuide aan den heer Constantinus De Corte, ten weste aan voornoemden heer Vincentius De Smet en ten noorde aan den heer Franciscus Verbeken. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphinus De Smedt. Ingesteld fr. 640. Gemeente Moorsel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen -op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer 293, met eene grootte van 32 aren, palende ten ooste aan den heer Frans Van Onderbergen, ten zuide aa de heeren Vasten&vondt en Uyttersprot, ten weste aan de heeren Cooreman en Vertongen en ten noorde aan den heer Auguste Moortgat. Ingesteld fr. 540. Gebruikers de gebroeders Uyttersprot. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op «Den Huffel,» gekadastreerd wijk B. nummer 120, met eene grootte van 35 aren 80 centiaren palende ten ooste aan den heer Cooreman en julfrouw De Vis, ten zuide aan de heeren Borms en Vermoe- sen, ten weste aan de kinderen van den heer J.-B. Moens en ten noorde aan juffrouw weduwe Fre- derik Cobbaut. Ingesteld fr. 1720. Gebruiker den heer Petrus Dierickx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 92Ó, met eene grootte van 43 aren 90 centiaren palende ten ooste aan de Beek, ge- scheed met Meldert, ten zuide aan de erven Eve- raert, ten weste over de Baan aan de heeren Cnoops en van Goethem en ten noorde aan de heeren Robyns, Caudron en Cassiman en damen De Moor en Killemas. Ingesteld fr. 1450. Gebruitcer den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen tiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 384A, met met eene grootte van 42 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Onderbergen en Daelman, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Herdersem, ten weste aan den heer Reyn- tens-Cooreman en ten noorde aan den heer De W aepenaert-Claus Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Ingesteld frt r8oo. Gemeente Nieutccrkerlcen. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld. gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Desiré Peerlinck-De Smet, ten zuide aan den heer Charles Bauters en dame Moens-De Coen, ten weste aan den heer Frans Van Geem-Van den Bossche en ten noorde aan de Achterstraat. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2800. Gebruiker den heer Jean Caudron. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 890, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den heer Benoit De Win ter en den volgenden koop, ten sveste aan den heer Charles Bauters en ten noorde aan jufvrouw we duwe Hunninck en de heer Doctor Baetens. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1040. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Winter, ten zuide aan de Beek en het gescheed der ge meente Erembodegem, ten weste aan de heeren Moens, Van de Maele, De Clercq,V'an Ghyseghem en andere en ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1800. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummers 928 en 929, met eene grootte van 29 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van Impe en de heeren Petrus Verlé en Joseph Van Ghysegem, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Louis De Ras en ten noorde aan de hee ren Caudron en Moyersoen en jufvrouw Verhulst. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld Ir. i5oo. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Grooien Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 1222, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren, palende ten ooste aan den heer Valerie Baeten, ten zuide aan de Driesstraat, ten weste aan jufvr. Eugenie Jansegers en ten noorde aan de heeren Moyersoen, Cameliau en Lauwereys. Verdeeld in oost- en westhelft. Ingesteld fr. óoo. Gebruiker den heer Louis De Ras. Twaalfste koop. Een perceel Land, op het Groot Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer. 1082, met eene grootte van 5g aren 40 centiare.-., palende ten ooste aan juffrouw Rosalie De Schut ter, ten zuide aan den hee: Willem De Glercq, ten weste aan dame Meuleman-Da Smet en ten noorde aan de Baan en aan dame Cornet d'Elzius en den heer Hippolyte D'Haeselcer. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Ingesteld fr. 2200. Gemeente Oordegem. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeersch, gekadastreerd wijk B. num mer 282, met eene grootte van 70 arer 90 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Bemé, ten zuide aan de Bleckstraat, ten weste aan den heer Alfons De Craecker en ten noorde aan de heeren Vrederechter Limpens en Verhaeghe-Lim- pens Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Henri Bemé. Ingesteld fr. 3i20. Gemeente Schoonaarde. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldriesch, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1913 en 1914, met eene grootte van 41 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan den Weg, ten weste aan de heeren Frans Lauwaert en Van der Plancke en ten noorde aan de Eerwaarde heer Gommaire De Gheest. Ingesteld fr. 2800. Gebruiker den heer Franciscus De Pauw. Gemeente Denderioindeke. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld gekadastreerd wijk A, nummer 104OA, met eene grootte van 76 aren 20 centiaren, palende ten ooste aa:i den heer Van Oogeval-Mer- tens, ten zuide ook aan den heer van Ongeval Mertens, ten weste aan de heeren Beuvaert en Geeroms en ten noorde aan de heeren Schoreels en De Coninck. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2400. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Le Cocq en De Maeseneer, ten zuide aan de heeren Van der Leenen, Van Innis en Cosy s, ten weste aan het Weldadigheidsbestuur van Neygem en ten noorde aan de heeren Van Eesbeeck en Faut. Verdeeld in oost en westhelft. Samen gebracht op tóoo fr. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zeventirade koop. Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376B, met eene grootte van 44 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan de heeren De Doncker en Neckelput, ten zuide aan de Burgerlijke Gods huizen van Ninove, ten weste aan den heer Galle- maerts en andere en ten noorde aan de heeren André Whettine en René Roosens. Gebruiker den heer Gnstaaf Roosens. Ingesteld fr. 800. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop Een perceel Land, gelegen op Asscherenboscjiveld, gekadastreerd wiik A, nummer i5oc, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Vae- renbergh-Roselet, ten zuide aan de heeren Plas en Verir.eiren, ten weste den Weg en ten noorde aan den heer Jan Vermeiren-Van den Bossche. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Ingesteld fr. 520. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5ia, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Hoorebeeck en Kinderen, ten zuide aan den heer Jan Verneire-Van den Bossche, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Frans De Corte. Ingesteld fr. 420. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gemeeente Meysse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85 a/2, met eene grootte van 82 aren, palende ten ooste aan den heer Pottoms-Bettens en dame Van den Haute-Stockens, ten zuide aan den Weg van Merchtem naar Vilvoorde, ten weste aan het gescheed met de gemeente Brusseghem en ten noorde aan den heer de Formanoir de la Cozerie en het Weldadigheidsbestuur van Wolverthem Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. 2960. Gebruikster Jufvrouw weduwe Jacques Van Eeckhout. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Hasselt,gekadastreerd wijk F, nummer 80 met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Meert- Van Humbeeck, ten zuide aan den Weg, ten weste ook aan de Straat en ten noorde aan den heer Jo seph Thielemans Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. 660. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van He- melryck. DERDE EN LAATSTE ZITDAG (Donderdag 2 September igog ten een ure namiddag, ter herberg genaamd De Borze van Amsterdam, bij den heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Meersch, te (Beierdegem, Gijsegem, Herdersem en Hof stade. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Baardegem. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op de Pachtersbosschen, gekadastreerd wijk A, num- mer 3bo, met eene grootte van 22 aren 60 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Joos- tens, ten zuide aan de heeren Petrus-Joannes Beeckman en Joseph Uyttendaele, ten weste aan juffrouw Prudenica D'Hondt en ten noorde aan de kinderen Bosteels Gebruikster Jufvrouw weduwe Leo Willems. Ingesteld fr. 800. Gemeente Gysegem. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen in het Klein Denderland, gekadastreerd wijk A, num mer 104, met eene grootte van 46 aren 40 centia ren, palende ten ooste aan de heeren Alexis en Charles Caliebaut, ten zuide aan juffrouw Maria De Coen, ten weste aan den Sasweg en ten noorde met half dreef aan de familie de Clippele.Ver deeld in twee loten. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Ingesteld fr. i520. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Klein Denderland. gekadastreerd wijk A, num mer 109. met eene grootte van 38 aren 80 centia ren palende ten ooste met half dreef aan den heer Arthur Van Medegael en andere, ten zuide aan de Kerkfabriek van Gysegem, ten weste aan den Dreef en aan Mijnheer Baron de Kerchove d'Ex- aerde en ten noorde aan den heer Joannes Vereec- ken. Gebruiker den heer Louis Van Royen. Ingesteld fr. 800. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Rouwveld, gekadastreerd wijk A, nummer 557, met eene grootte van 47 aren 3o centiaren, palende ten ooste met half baan aan dame Mertens- Schockaert, ten zuide aan juffrouw weduwe Leo pold Van Hauwermeiren-Boeykens en kinderen, ten weste aan de erven Van Landuyt-Van den Berghe en den heer Domien Aelbrecht en ten noor de aan juffrouw weduwe Leopold van Medegael. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op Ausmeer, gekadastreerd wijk B, nummers 5o6 en 507, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Wichelen-Van den Steene, ten zuide aan den heer Arthur Du bois, ten weste aan de heeren Cobbaut, Pieters, Hqyndrickx, de Renesse, Borms en Rombaut en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Gy segem. Gebruikster Jufvr. weduwe Joseph Van Royen. Ingesteld fr. 1200. Gemeente Herdersem. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Beekwéide, gekadastreerd wijk B, nummer 82, met eene grootte van 75 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Cooreman, De Block en Van Nuffel en den volgenden koop, ten zuide met den weg aan het gescheed met de Stad Aalst, ten weste aan de heeren Van Gysegem, Staes en Haentjes en ten noorde aan de heeren Vinck, Schuddinck en Beulens en juffrouw weduwe en kinderen De Brandt-Bleseman. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Ingesteld fr. 35oo. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoogen Varing, gekadastreerd wijk B, num mers 123 en 124, met eene grootie van 3o aren. palende ten ooste aan den heer Constant Lam- brecht, ten zuide aan de erven Van Nuffel, ten weste over de baan aan voorgaanden koop en ten noorde aan de heeren Cooreman en De Block. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Ingesteld fr. 2,oco. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Sijp, gekadastreerd wijk B, nummers 1 i6b er. 1 lÖA/bis. met eene grootte van 19 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan juffrouw Joanna Mon sieur, ten zuide aan de heeren Triest er. Moens- Cooreman, ten weste aan den heer Moens-De Meersman en ten noorde aan juffrouw weduwe en kinderen Muylaert-De Cock. Gebruiker den heer Severien Boulonne. Ingesteld fr. 1020. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op de Wee, gekadastreerd wijk B, nummer 3o8a, met eene grootte van 37 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de heeren De Smedt, D'Haeseleer en Moens, ten zuide aan de heeren Abel en Paul De Clippele, ten weste aan den Pontweg eu ten noorde aan den heer Constant Lambrecht. Gebruiker den heer Philemon Hendrickx. Ingesteld fr. 25oo. Gemeente Hofstade. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Achtersten Bolleweg, gekadastreerd wijk A, nummer 404G, met eene grootte van i5 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Karei en Frederik Van Hauwermeiren, ten zuide aan juffrouw Anna-Philomena Pannekoek, ten weste aan den heer Auguste Pensaert en ten noorde aan de Straat.Gebruikster Jufvr. weduwe Charles Hertsens. Ingesteld, fr. 920. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Woensdag 1 September ït/og, ten 2 uren namiddag, ter herberg Het Hof van Weenen, bij den heer Adolpue De Gendt, te Aalst, Boterstraat, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van Mueraclicn en itoscli, te Herdersem en JJieuwerrerken. De Notar s DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschentomst van zr.nen ambtgenoot Meester VAN DER HEYDE, Notaris te Leffinghe, m t gewin van palmslag en ge lagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Eersle koop. Een perceel Land, groot 1 hectaar, 55 aren 75 centiaren, gelegen op het Rot, gekadastreerd wijk A, deel ten zuide van nr 362, p .l nd-. ten ooste met half baan a n koop 2, ten zuide aan Juf rouw Gabriëlle De Schaepdryver, ten weste aan iien Ouden Dender en ten noorde aan Mijnheer Paul De Schaepdryver. - - Ver deeld in zuid-, midden- en noorddecl Gebruikers de heer Vital Muylaert er. Juf vrouw weduwe Van Geert en andere. Tweede koo, Een perceel Land, ge legen alsvoren, cp het Rot. groot 53 aren 53 centiare gekadastreerd wijk A, num mers 3O7, 36S en 36SBIS, mei eene gro tie i van 57 aren. palende ten ooste aan d- n heer Gustaaf Scheirlinckx, ten zuide aan de Straat, ten weste aan koop een en ten noorde aan den hrer Paul De Schaepdryver en Juffrouw Jeanne De Schaepdryver. Verdeeld in twee loten. Gebruikers de he ren Vital Muylaert en Joannes De Braeckeleer. Derde koop Een perceel Land en Bosch, gelegen alsvori n. op het Rot, groot 26 aren 40 centiaren, gekadastre rd wijk A, nummers 370 en 371, met eene grootte van 28 aren 20 centiaren, palende ten o..ste aan den heer Paul De Schaepdryver en an dere, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx Ge bruikers de heeren Auguste Ledegen en Camille Van Essche. Gemeente Nieuwerkerken. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Koningsmeerschen, gekada streerd wijk B, nummer 540, met eene grootte van oj aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan koop vijf, ten weste aan de heeren Eduard De Vuyst en Désiré Amedée Roelandt en ten noorde aan de Hoezestraat Gebruiker den heer A bert Quintyn. Vijfde koop. Een perc el Meersch, gelegen alsvoren in de Koningmeerschen, gekadastreerd wijk B, nummer 541, met eene grootte van 50 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan jufvrouw Me- lania Ortibus, ten weste aan koop zes en tt-n noorde aan koop vier. Gebruiker den heer Adolphe Van Mol. Zesde koop Een perceel Meersch, gelegen in de Koningmeerschen. gekada streerd wijk B, nummer 542, met eene grootte van 45 aren 40 centiaren, palende ten oost aan koop 5, ten zuide aan jufvr. Melania Ortibus, ten w ste aan den heer Jan-Baptist De Schryver en ten noorde aan den heer Eduard De Vuyst en Zuster en koop 4. Gebruikers de heeren Alphonse en Hector Van Mol. Zevende koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Moortel vel gekadastreerd wijk B, nummer 902, met eene grootte van 33 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Juwrouw Maria De Coninck en Zuster, ten zuide aan den heer Frans Van Impe en Ki deren; ten weste aan Juffrouw Ver hulst en ten noorde aan Dame Moens De Coen en den heer Charles Bauter?. Ge bruiker den heer Frans Verlée. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Augusti Verblijf Vrijdag 10 September9 9» ten 2 uren namiddag, ter herberg a De Casino, bij den heer Theodore Renders te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING EN BOUWGRONDEN, te Aalst, Vcijheidsiraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad Aalst, Vrijheidstraat. Eerste koop Een Huis met verdere Gebouwen, Broeikas e- Hof, groot volgens meting 2 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 144c, 143D, en deel van nummer 143F. Bewoond door Mr Maurits Beeckman. Tweede koop. Een perceel Bouw grond met deel der Remisie er op staande, groot volg'-ns meting 2 aren 2 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummers 143c en 143F Gebruikt door de familie Beeckman. Derde koop Een perceel Bouwgrond, groot volgens meting 2 aren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beekman. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, met den Hangaar en Waschhuis er op staande, groot volgens meting 2 aren 1 centiaar. gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c. 143F en ï28r. Gebruikt door de familie Beeckman. Vijfde koop. Een Huis met verdere Gebouwen en Hof, groot v lgens meting 1 aar 9i centiaren, gekadasbeerd wijk A, nummers 128R en 143c. Beu-, ond door Mr Frans Beeckman. ZITDAGEN I rtel Dijnsd g 31 Augusti Verblijf Dijnsdag 14 September te 3 uren namiddag, ter Afspanning ge naamd De Oude Posterij. bij den heer Henri De Sacdeleer, te Aalst, Nieuwstraat. Aalst, drukkerij C. Van de Putte-Goossens.

De Denderbode | 1909 | | pagina 5