goede LANDEN, ZAAILANDEN ZAAILANDEN, WOONHUIZEN BOUWGRONDEN, HippolyteLECLERCQ yenri DE CLERCQ-LE CLERCQ, Grondkrediet van België Mr Paul EEMAN, Vereenigde Nijveraars, Zeevischhandel DE NOORDZEE, Arys-De Paepe. Koop negen en laatste. Eene ze goede Vetweide, gelegen op Huyscghei veld, gekend ten kadaster sectie B, nui mers 1327b, 1327f en 1327bis, met ee grootte van 42 aren 90 centiaren, palen aan de erven Moyersoen, De Proost, 1 Couck en aan de Dendervaart. Gebrui door Camiel Wynant, (Keizer). De ko per zal do afsluiting mogen overnem mits 250 franks. ZITDAGEN telkens om 2 uren namiddag, ter herbei van do Kinderen Van Mulders, te Well aan den Ninofschen Steenweg. Er zal geen derde zitdag gehouden ioordu Xe huren tegen i October aant een welgelegen HUIS met Hof (50 meta diepte), D ndermondsche Steenweg, ioi zichtbaar alle Dijnsdagen, Woensdagen e Donderdagen, telkens na den middag.- Zich te bevragen bij den heer J. Goethali Dirk Martensstraat, 14, Aalst. XJit lei* hand te koop. Een welgelegen Huis, te Aalst, Hovi niersstraat, n° 19, bewoond door M. Frar De Groot, blikslager. Voor de voorwaarden en den prijs bt vrage men zich ter studie van din Notar Eeman, te Erpe. Xe huren. Een schoon Wit kelhuis met drie Vitrienen, gestaan t Aalst, in de Brusselsche straat, Nr 46. Zich aldaar te wenden Houtmarkt, n' 2 Een goede en eerlijke Keuken meid wordt gevraagd. Loon 40 frank te maand. Zich te wenden Kloosterstraat, lj te Geeraardsbergen. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen 1° 26 aren 10 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond; te Aalst-Mylbeke, aan de Breedestraat, verdeeld in tweedeelen. Gebruikt doo^ Vital Leeman. 2° 34 aren 20 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mjjlbeke, aan de Breedestraat, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door Charles De Neef. 3° 17 aren 60 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeke, op den Bergekauter, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door de kinderen Egidius De Witte. ZITDAGEN Instel Zaterdag 28 Augusti Verblyf Zaterdag 11 September telkons om 3 uren namiddag, by Frans De Raedt, te Aalst-Mijlbeke, Roozendreef. OPENBARE VERKOOPING van Meerascheu en Boaechen, te Lede, Moortel, Nieuwerkerken Oordegem, Schoonaarde, Dendertcindehe, Hekelgem en Meytse. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal mei gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Getneente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Ledezijde, gekadastreerd wijk D, nummer 14, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer Edmond De Neve, ten zuide en ten noorde aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten weste de Rede en daarover ook aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruiker dan heer Jozef Galle. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A, nummer a5o met eene grootte van 30 aren, palende ten ooste aan dén heer Vlncentius De Smet, ten zuide aan den heer Constantinus De Corte, ten weste 'aan voornoemden heer Vincentius De Smet en ten noorde aan den heer Franciscus Verbeken. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphinus De Smedt. Ingeateld fr. 640. Gemeente Moortel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer ag3, met _eène grootte van 3a aren, palende ten ooste aan den heer Frans Van Onderbergen, ten zuide aa.. de heeren Vastenavondt en Uyttersprot, ten waste aan 'de heeren Cooreman en Vertongen en ten noorde aan den heer Auguste Moortgat. Ingesteld fr. 540. Gebruiker* de gebroeders Uyttersprot. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op «Den Hüffel,» gekadastreerd wijk B, nummer ïao, mét eene grootte van 35 aren 80 centiaren palende ten ooste aan den heer Cooreman en juffrouw De Via, ten zuide aan de heeren Borms en Vermoe ten, ten weste aan de kinderen van den heer J.-B. Moens en ten noorde aan juffrouw weduwe Fre- derik Cobbaut. Ingesteld fr. 1730. Gebruiker den heer Petrus Dienckx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 92Ó, met eene grootte van 43 aren 90 centlaren, palende teD ooste aan de Beek, ge- scheed met Meldert, te» zuide aan de erven Eve raart, ten weste over de Baan aan de heeren Cnoopt en van Goethem en ten noorde aan de heeren Robyns, Caudron en Cassiman en damen Da Moor en Killèmas. Ingesteld fr. 1450. Gebruiker den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen- tiarén, gekadastreerd wijk E, nummer 384a, met met eene grootte van 43 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Onderbergen en Deelman, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Herdersem, ten weste aan den heer Reyn- téns-Cooreman en ten noorde aan den heer De Waepenaert-Claus. Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Ingesteld frt r8oo. Gemeente Nieuwerkerhen Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Móortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Desiré Peerlinck-De Smet, ten zuide aan den heer Charles Bauters en dame Moens-De Coen, ten weste aan den heer Frans Van Gèem-Van den BóssChe en ten noorde aan de Achterstraat. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2800. Gebruiker den heer Jean Caudron. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 8go, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den heer Benoit De Win ter en den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Bauters en ten noorde aan jufvrouw we duwe Hunninck en de heer Doctor Baetens. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1040. Negepde koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Winter, ten zuide aan de Beek en het gescheed der ge meente Erembodegem, ten weste aan de heeren Moens, Van de Maele, De Clercq.Van Ghyseghem en andere en ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1800. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummers 938 en 939, met eene grootte van 39 aren 90 cen tlaren, palende ten ooste aan de kinderen Van Impe en de heeren Petrus Verlé en Joseph Van Ghysegem, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Louis De Ras en ten noorde aan de hee ren Caudron en Moyersoen ?n jufvrouw Verhulst. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. i5oo. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op dsn Grooten Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 1332, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren, palende ten ooste aan den heer Valerie Baeten, ten zuide aan de Driesstraat, ten weste aan jufvr. Eugenie Jansegers en ten noorde aan de heeren Moversoen, Cameiiau en LAUwereys. Verdeeld in oost- en westhelft. Ingesteld fr. 600. Gebruiker den beer Louis De Ras. Twaalfste koop, Een perceej Land, op het Groot Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1083, met eene grootle van 59 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Rosalie De Schut ter, ten zuide aan den heer Willem DeGlercq, ten weste aan dame Meuleman-De Smet en teD noordeaande Baan en aan dame Cornet d'Elzius en den heer Hlppolyte D'Haeseleer. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Ingesteld fr. 3300. Gemeente Oordegem. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeersch, gekadastreerd wijk B, num mer 382, met eene grootte van 70 areD 90 centia ren, pslende ten ooste aan den heer Henri Bemé, ten'zuide aan de Bleckstraat, ten weste aan den heer Alfons De Craecker en ten noorde aan de heeren Vrederechter Limpens en V.erhaeghe-Lim- peog. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Henri Bemé. Ingesteld fr. 3iao. Gemeente Schoonaarde. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldriesch, gekadastreerd eanige sectie, nummers iqi3 en 1914, met eene grootte van 41 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwacrt, ten zuide aan den Weg, ten weste atn de heeren Frans Lauwaert en Van der Plancke en ten noorde aan de Eerwaarde heer Gommaire De Gheest. Ingesteld fr. 2800. Gebruiker den heer Franciscus De Pauw. Gemeente Denderwindeke. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1040A, met eene grootte van 76 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Ongeval-Mer- ten», ten zuide ook aan den heer van Ongeval- Mertens, ten weste aan de heeren Beuvaert en Geeroms en ten noorde aan de heeren Schoreels en De Coninck. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 2400. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Le Cocq en De Maeseneer, ten zuide aan de heeren Van der Leenen, Van Innis en Cosyrs, ten weste aan het Weldadigheidsbestuur van Neygem en ten noorde aan de heeren Van Eesbeeck en Faut. Vardeeld in oost en wasthelft. Samen gebracht op 1600 fr. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zeventiende koop. Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376B, met eene grootte van 44 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan de heeren De Doncker en Neckelput, ten zuide aan de Burgerlijke Gods huizen van Ninove, ten weste aan den heer Galle- maerts en andere en ten noorde aan de heeren André Whettine en René Roosens. Gebruiker den heer Gnstaaf Roosens. Ingesteld fr. 800. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop Een perceel Land, gelegen op A sscherenboschveldgekadastreerd wiik A, nummer i5oc, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Vae- renbergh-Roselet, ten zuide aan de heeren Plas en Vermeiren, ten weste den Weg en ten noorde aan den heer Jan Vermeiren-Van den Bossche. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Ingesteld fr. 5ao. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5ia, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Hoorebeeck en Kinderen, ten zuide aan den heer Jan Vermeire-Van den Bossche, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Frans De Corte. Ingesteld fr. 420. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Qemeeente Meysse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85 a/3, met esne grootte van 82 aren, palende ten ooste aan den heer Pottoms-Bettens en dame Van den Haute Stockens, ten zuide aan den Weg van Merchtem naar Vilvoorde, ten weste aan het gescheed met de gemeente Brusseghem en ten noorde asn den heer de Formanoir de la Cazerie en het Weldadigheidsbestuur van Wolverthem. Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op ff. 2960. Gsbruikster Jufvrouw weduwe Jacques Vaa Eeckhout. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Hasselt, gekadastreerd wijk F, nummer 80. met e'éi.v ^rootte van a3 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan :i heer Meert- Van Humbeeck, ten zuide aan den Weg, ten weste ook aan de Straat en ten noorde aan den heer Jo seph Thielemans Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. 660. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van He- melryck. DERDE EN LAATSTE ZITDAG (Donderdag 2 September iqoq, ten een ure namiddag, ter herberg genaamd Di Borzb van Akstebdah, bij den heer Charles Van den Bossche De Wilde, te Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Meersch, te (Baèrdegem Gijsegem, Herdersem en Hof stade De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Baardegem. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op de Pachtersbosschen, gekadastreerd wijk A, num mer 3oo, met eene grootte van 22 aren 60 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Joos- tens, ten zuide aan de heeren Petrus-Joannas Beeckman en Joseph Uyttendaele, ten weste aan juffrouw Prudenica D'Hondt en ten noorde aan de kinderen Bosteels Gebruikster Jufvrouw weduwe Leo Willems. Ingesteld fr. 800. Gemeente Gysegem. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen in het Klein Denderiand, gekadastreerd wijk A, num mer 104, met eene grootte van 46 aren 40 centia ren, palende ten ooste aan de heeren Alexis en Charles Callebaut, ten zuide aan juffrouw Maria "De CoéD, Wv-'Weste aan den Sadwég d&tén'hoorde me t half dreef aan de familie de Clippele.Ver deeld in twee loten. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Ingesteld fr. i5ao. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Klein Denderiand, gekadastreerd wijk A, num mer 109, met eene grootte van 38 aren 80 centia ren, palende ten ooste met half dreef aan den heer Arthur Van Medegael en andere, ten zuide aan de Kerkfabriek van Gysegem, ten weste aan den Dreef en aan Mijnheer Baron de Kerchove d'Ex- aerde en ten noorde aan den heer Joannes Vereec- ken Gebruiker den heer Louis Van Royen. Ingesteld fr. 800. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Rouwveld, gekadastreerd wijk A, nummer a, met eene grootte van 47 aren 3o centiaren, .■nde ten ooste met half baan aan dame Mertens- Schockaert, ten zuide aan juffrouw weduwe Leo pold Van Hauwermeiren-Boeykens en kinderen, ten weste aan de erven Van Landuyt-Van den Berghe en den heer Domien Aelbrecht en ten noor de aan juffrouw weduwe Leopold van Medegael. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op Ausmeer, gekadastreerd wijk B, nummers 5o6 en 507, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Wichelen-Van den Steene, ten zuide aan den heer Arthur Du-i bois, ten weste aan de heeren Cobbaut, Pieters,i Hqyndrickx, de Renesse, Borms en Rombaut en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Gy-j segem. Gebruikster Jufvr. weduwe Joseph Van Róyen. Ingesteld fir. 1200. Gemeente Her der tem. Zesda koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Beekweide, gekadastreerd wijk B, nummer 82, met eene grootte van 75 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Cooreman, De Block en Van Nuffel en den volgenden koop, ten zuide met den weg aan het gescheed met de Stad Aalst, ten weste aan de heeren Van Gysegem, Staes en Haentjes en ten noorde aan de heeren Vinck, Schuddinck en Beulens en juffrouw weduwe en kinderen De Brandt-Bieseman. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Ingesteld fr. 35oo. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoogen VariDg, gekadastreerd wijk B, num mers 123 en 134, met eene grootie van 3o aren. palende ten ooste aan den heer Constant Lam- brecht, ten zuide aan de erven Van Nuffel, ten weste over de baan aan voorgaanden koop en ten noorde aan de heeren Cooreman en De Block. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Ingesteld fr. 2,oco. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Sijp, gekadastreerd wijk B, nummers ii6b en 1 lÖA/bis. met eene grootte van 19 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan juffrouw Joanna Mon sieur, ten zuide aan de heeren Triest en Moens- Cooreman, ten weste aan den heer Moens-De Meersman en ten noorde aan juffrouw weduwe en kinderen Muylaert-De Cock. Gebruiker den heer Severien Boulonne. Ingesteld fr. toao. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op de Wee, gekadastreerd wijk B, nummer 3o8a, met eene grootte van 37 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de heeren De Smedt, D'Haeseleer en Moens, ten zuide aan de heeren Abel en Paul De Clippele, ten weste aan den Pontweg eu ten noorde aan den heer Constant Lambrecht. Gebruiker den heer Philemon Hendrickx. Ingesteld fr. 35oo. Gemeente Hofstads. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Achtersten Bolle weg, gekadastreerd wijk A, nummer 404G, met eene grootte van i5 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Karei en Frederik Van Hauwermeiren, ten zuide aan juffrouw Anna-Philomena Pannekoek, ten weste aan den heer Auguste Pensaert en ten noorde aan de Straat. Gebruikster Jufvr. weduwe Charles Hertsens. Ingesteld, fr. 920. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Woensdag 1 September ïqoq, ten 3 uren namiddag, ter herberg Het Hof van Weenen, bij den heer Adolphb De Gendt, te Aalst, Boterstraat, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van üleerHchen en Itosch, te Herdersem en Hieuwerkerken. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester VAN DER HEYDE, Notaris te Leffinghe, met gewin van palmslag en ge lagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Eerste koop. Een perceel Land, groot 1 hectaar, 55 aren 75 centiaren, gelegen op het Rot, gekadastreerd wijk A, deel ten zuide van nr 362, palende ten ooste met half baan aan koop 2, ten zuide aan Juf rouw Gabriëlle De Schaepdryver, ten weste aan den Ouden Dender en ten noorde aan Mijnheer Paul De Schaepdryver. Ver deeld in zuid-, midden- en noorddeel Gebruikers de heer Vital Muylaert en Juf vrouw weduwe Van Geert en andere. Tweede koop. Een perceel Land, ge legen alsvoren, op het Rot, groot 53 aren 53 centiaren, gekadastreerd wijk A, num mers 367, 368 en 368bi8, met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx, ten zuide aan de Straat, ten weste aan koop een en ten noorde aan den h-er Paul De Schaepdryver en Juffrouw Jeanne De Schaepdryver. Verdeeld in twee loten. Gebruikers de heeren Vital Muylaert en Joannes De Braeckeleer. Derde koop Een perceel Land en Bosch, gelegen alsvoren, op het Rot, groot 26 aren 40 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 370 en 371, met eene grootte van 28 aren 20 centiaren, palende ten oaste aan den heer Paul De Schaepdryver en an dere, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx Ge bruikers de heeren Auguste Ledegen en Camille Van Essche. Gemeente Nieuwerkerbbn. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Koningsmeerschen, gekada streerd wijk B, nummer 540, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan koop vijf, ten weste aan de heeren Eduard De Vuyst en Dé8iré-Amedée Roelandt en ten noorde aan de Hoezestraat. Gebruiker den heer Albert Quintyn. Vijfde koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren in de Koningmeerschen, gekadastreerd wijk B, nummer 541, mei eene grootte van 50 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan jufvrouw Me- lania Ortibus, ten weste aan koop zes en t-n noorde aan koop vier. Gebruiker den heer Adolphe Van Mol. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Koningmeerschen, gekada streerd wijk B, nummer 542, met eene grootte van 45 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop 5, ten zuide aan jufvr. Melania Ortibus, ten weste aan den heer Jan-Bapti8t D« Schryver en ten noorde aan den heer Eduard De Vuyst en Zuster en koop 4. Gebruikers de heeren Alphonse en Hector Van Mol. Zevende koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 902, met eene grootte van 33 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Juwrouw Maria De Coninck en Zuster, ten zuide aan den heer Frans Van Impe en Kinderen, ten weste aan Juffrouw Ver hulst en ten noorde aan Dame Moens-De Coen en den heer CharleB Bauters. Ge bruiker den heer Frans Verlée. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Augusti Verblijf Vrijdag io September y ten 2 uren namiddag, ter herberg De Ca6ino, bij den heer Theodore Renders, te Aalst, Nieuwstraat. Xe huren, een Huis, gestaan te Aalst, in de Meuleschettestraat. Ladders te koop, zich te wen den lot Joseph De Mette, Korte Zout- straat, Aalst. Xe huren teratoud een wel gelegen Huis, (kunnende dienen voor Win kel), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J. Goethals, Dirk Martensstraat. OPENBARE VERKOOPING van EN BOUWGRONDEN, te Anlat, Vrijheidstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad Aalst, Vrijheidstraat. Eerste koop.Een Huis met verdere Gebouwen, Broeikas en Hof, groot volgens meting 2 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 144c, 143D, en deel van nummer 143F. Bewoond door Mr Maurits Beeckman. Tweede koop. Een perceel Bouw grond met deel der Remisie er op staande, groot volgens meting 2 aren 2 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummers 143c en 143P. Gebruikt door de familie Beeckman. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, groot volgens meting 2 aren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beekman. Vierde koop. - Een perceel Bouwgrond, met den Hangaar en Waschhuis er op staande, groot volgens meting 2 aren 1 centiaar. gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c. 143F en 128R. Gebruikt door de familie Beeckman. Vijfde koop. Een Huis met verdere Gebouwen en Hof, groot volgens meting 1 aar 9i centiaren, gekadastreerd wijk A, nummer9 128R, en 143c. Bewcond door Mr Frans Beeckman. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 31 Augusti Verblijf Dijnsdag 14 September 9» ten 3 uren namiddag, ter Afspanning ge naamd De Oude Posterij, bij den heer Henri De Saedeleer, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van Bosschen, Zaailanden en Vetweide, TE DENDERLEEUW. De Notaris DE SADELEER, te Fjrerabo- degem, zal ten verzoeke van wie het be hoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Denderleeuw. Koop een. Eene partij Land, dienstig voor Bouwgrond, gelegen op Leeuwerkau- ter, gekend ten kadaster sectie A, nummers 696, 697, 702c en 748a, met eene grootte van 25 aren 30 centiaren, palende noord Petrus Van den Brande-Asscherickx, oost den Vootweg.zuid Florimond Rufin en Ro- bert Van der Poorten, west de weduwe en kinderen Frans de Smet-Van Rampelbergh en Frederic Lanckman-Perdaens en kinde ren. Gebruikt door F. Van Lierde. Verdeeld in 2 gelyke bouwgronden Lot I. De juiste lielft ten noorden naast P. Van den Brande. Lot II. De juiste helft ten zuiden naast de gebroeders Van der Poorten Koop twee. Eene party Land, gele-, gen in de Drieputten, gekend ten kadaster sectie B, nummer 711a, met eene grootte van 26 aren 80 centiaren, palende noord Frederic Heiremans en Eduard Cortvrindt, oost Eduard Cortvrindt, zuid den Steenweg, west Leopold Do Lannoy-De Leener, Frans Pots en Petrus Meuleman-Pots. Ge bruikt door M. Eduard Cortvrindt. Koop dry. - Een perceel Land, gele gen op Leeuwerkouter, gekend ten kadas ter sectie A, nummers 699 en 700, met eene grootte van 6 aren 80 centiaren, pa lende noord en oost Petr. Van den Brande- Asscherickx, zuid en west de We en Kin deren Frans De Smet-Van Rampelbergh. Gebruikt door F. Van Lierde. Koop vier. Een perceel Land, gele gen op Leeuwkouter of Lichtenhoek, ge kadastreerd sectie A, nummer 694, met eene grootte van 9 aren 80 centiaren, vol gens titel 8 aren 78 centiaren, palende noord en oost M. Henri Sonck, zuid den zelfden en de Kinderen Jan-Frans Van Lierde en Joseph De Schryver, west M. Henri Sonck en Fred. Lanckman en Kin deren. Gebruikt door F. Van Lierde. Koop vijf. Een perceel Land, gelegen ter plaats genaamd Malegem, gekend ten kadaster sectie B, nummer 228b met eene grootte van 7 aren 90 centiaren, pa lende noord Felicie-Pieter-Eugeen-Joseph Baeyens, oost Frans Roggeman-Vermeiren, zuid M. Cyrille De Coen, west den heer Aug. Danneboom, Frans Roggeman, Frans Asscherickx-Roggeman en Joseph Meule- man-Pauwels. Gebruikt door Petrus- Joannes De Neve. Koop zes. Een perceel Land, gelegen in de Drieputten, gekadastreerd sectie B, nummer 916b, met eene grootte van 7 aren 20 centiaren, palende noord de We H.iel- terman, te Ninove, oost de W* Fred. Ver- moesen-Van Mol, zuid de We Leop. Die- rickx-Duym en west den Steenweg. Ge bruikt door Joseph Meganck. Koop zeven. Een perceeltje Bosch met Boomen en Houtgewassen, gelegen in de Veldebrook of Wijngaardbosch, geka dastreerd sectie B, nummer 1383c, met eene grootte van 4 aren 50 centiaren, pa lende noord Prosper Timmermans Lint hout, oost de weduwe en Kinderen Pieter- Jan De Smet-Lanckman, zuid Paulina Wy nant en Theodulc Hosselaer-D'Hondt, west Madame Henri Sonck-Van der Stichele. Op te loggen boomprys met de helft van den boom op 't gescheed naast Madame Sonck, inbegrepen 100 franks. Koop acht. Een perceeltje Bosch met de Boomen en Houtgewassen, gelegen te gen voorgaanden koop, gekend ten kadas ter sectie B, nummer 1445a, met eene grootte van 4 aren, palende noord Mad. Henri Sonck-Van der Stichele, oost Frans De Braeckeleer, zuid Pieter-Cam. Couck, west Mad Sonck-Van der Stichele en de kinderen Jan-Frans De Proost. Op te leggen Boomprys 50 franks. Gevraagd voor alle Belgische stt den en Holland, reiziger-depothouder vöü nieuw artikel van groot verbruik en zonde concurrentie. Groote winst. schr. Pakoi 75, L. Kievitstr. Antwerpen. TE KOOP. GROOTE HOEVEELHEID goede oude Dakpannen en Kepers zich te wenden De Gheeststraat, 6, t; Aalst, bij de Gebroeders Van Pottelbekg HUI® gesticht in 1848. BERICHT. De bureelen zijn overge bracht van de Nieuwstraat N* 64, naai de Kattestraat Nr 20, bij Kolen, Kalk, Cokes en Ciment van alle oorsprongen. Voor alle commandes zich te wenden aas dit nieuw bovenstaande adres. NAAMLOOZE MAATSCHAPFI] ingericht in i835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belgb de uitkeering, bij overlijdens- gevai, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatiën gewaarboigd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen en 20 door het maatschappelijkkapi* jaal en de reserven. (18,000,000). Die obligatiën waarvan den intrest aan 3 7o wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor het Canton Aalst. Leopoldstraat, O, Aalgi. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van j 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EEMAN I loogevesten, fabriek van chemische mest stoffen te Aalst. Leopoldstraat, 14L, Aalst. Van ouds bekend huis voor den invoer en verkoop van levenden Hollandschen Schelvisch en Kabeljauw, Blankenberg- schen Rog, Tongen en Pladijs, Zalm, Tarbot, Heilbot, Griet, Roobaard, Ma kreel, Zeepaling, Pieterman, Snoek, Kreeften, Garnalen, enz. Hollandsche Melkersharing a Db Kroon, in vaatjes van 6, 12 en 24 stuks. In het seizoen Zeelandsche Oesters en Mosselen. Ingelegde Visch Zalm, Kreeften, Haring, Ansjovis, uitgepelde Garnalen en Sardinen. Bestellingen binnen en buiten de Stad.

De Denderbode | 1909 | | pagina 4