Uitscheiding van bedrijf Jongens-Pensionaat TANG HE, Hopseizoen 1909. BOUWGRONDEN goede LANDEN, ZAAILANDEN, WOONHUIZEN welgelegen Woonhuizen BOUWGRONDEN BOUWGROND EN, vX,1 «09. gebouwd WOONHUIS Te koop of over te nemen Bloemen en Planten en al hetgeen den hof en de serre u aangaat. Zich te bevragen bij Joseph BERREBETH, Nazarethstraat, 56. Bewaard al uw linnen wit als sneeuw door het regelmatig gebruik van Sunlight Zeep. Ctobrulkwijze rond «Ik stuk. Buggenhout, bij Dendermonde, (rechtover de Statie.) Lager en Midd. Onderwijs, Fr. VI. Eng. Duitsch. Opvoeding en Onderw. in volle vertrouwen. Leerlingen leeren spoedig Fransch. Tot 5 September tentoonstelling van schoolwerken. Schoolgeld van 260 tot 300 fr. 's jaars. Vraagt prospectus. A. TANGHE, Bestuurder, Bericht aan de Hopplanters. De coke, voor het droogen der hop, en alle andere gebruiken, is verkrijgbaar in de Oude en Nieuwe Gasfabriek van Aalst, tegen den prijs van vijf en tachtig centie men per hektoliter, gewoonlijk genoemd dobbelen liter. OPENBARE VERKOOPING van en Mpersch, te Aalst-SchaarbeekLindestraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, ter tusschenkomst van Mr VAN WEZEMAEL, Notaris, te Sl Martens-Lennick, zal in het openbaar verkoopen Eenen Eigendom, te Aalst-Schaarbeek. Lindestraat, volgens meting 83 aren 59 centiaren, wijk C, nummers 678d en 685b. Gebruiker Jacobus Schockaert. Verdeeld in 7 loten, volgens grondplan zich bevindende op bezondere plakbrieven. EENIGE ZITDAG j Zaterdag 25 September tgog ten 2 uren namiddag, in het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van Meerascheu en Bosectien, te LedeMoorselNieutcerkerken Oordegem, Dendenoindeke, Hekelgem en De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal me gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A, nummer a5o met eene grootte van 30 aren, palende ten ooste aan den heer Vincentius De Smet, ten zuide aan den heer Constantinus De Corte, ten weste aan voornoemden heer Vincentius De Smet en ten noorde aan den heer Franciscus Verbeken. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphinus De Smedt. Ingesteld fr. 640. Gemeente Moorsel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer ag3, met eene grootte van 3z aren, palende ten ooste aan den heer Frans Van Onderbergen, ten zuide aandeheeren Vastenavondt en Uytiersproi, ten weste aan de heeren Cooreman en Vertongen en ten noorde aan den heer Auguste Moortgat. Gebruikers de gebroeders Uyttersprot. Gebracht op fr. ïoao. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op ■Den Hufl'el,» gekadastreerd wijk B, nummer 130, met eene grootte van 35 aren 80 centiaren palende ten ooste aan den heer Cooreman en juffrouw De Vis, ten zuide aan de heeren Borms en Vermoe- sen, ten weste aan de kinderen van den heer J.-B'. Moens en ten noorde aan juffrouw weduwe Fre- derik Cobbaut. Gebracht op fr. 1900. Gebruiker den heer Petrus Dierickx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 936, met eene grootte van 43 aren 90 centiaren palende ten ooste aan de Beek, ge- scheed mei Meldert, ten zuide aan de erven Eve- raert, ten weste over de Baan aan de heeren Cnoops en van Goethem en ten noorde aan de heeren Robyns, Caudron en Cassiman en damen De Moor en Killemas. Ingesteld fr. 1450. Gebruilcer den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen tiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 384A, met met eene grootte van 43 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Onderbergen en Daelman, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Herdersem, ten weste aan den heer Reyn- tens-Cooreman en ten noorde aan den heer De Waepenaert-Claus. Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Gebracht op fr. 1930. Gemeente Nieuicerkerlcen. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Desiré Peerlinck-De Smet, ten zuide aan den heer Charles Bauters en dame Moens-De Coen, ten weste aan den heer Frans Van Geem-Van den Bossche en ten noorde aan de Achterstraat. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 3800. Gebruiker den heer Jean Caudron Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 890, mei eene grootte van 15 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den heer Benoit De Win ter en den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Bauters en ten noorde aan jufvrouw we duwe Hunninck en de heer Doctor Baetens. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1040. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Winter, ten zuide aan de Beek en het gescheed der ge meente Erembodegem, ten weste aan de heeren Moens, Van de Maele, De Clercq.Van Ghyseghem en andere en ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruiker den heer Jean Caudron. Ingesteld fr. 1800. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummers 928 en 939, met eene grootte van 39 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van Impe en de heeren Petrus Verlé en Joseph Van Ghysegem, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Louis De Ras en ten noorde aan de hee ren Caudron en Moyersoen en jufvrouw Verhulst. Gebruiker den heer Jean Caudron. Gebracht op fr. 2030. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den G rooien Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 1222, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren, palende ten ooste aan den heer Valerie Baeten, ten zuide aan de Driesstraat, ten weste aan jufvr. Eugenie Jansegers en ten noorde aan de heeren Moyersoen, Cameliau en Lauwereys. Verdeeld in oost- en westhelft. Ingesteld fr. 600. Gebruiker den heer Loui9 De Ras. Twaalfste koop. Een perceel Land, op het Groot Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1082, met eene grootte van 5q aren 40 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Rosalie De Schut ter, ten zuide aan den heer Willem De Glercq, ten weste aan dame Meuleman-De Smet en ten noorde aan de Baan en aan dame Cornet d'Elzius en den heer Hippolyte D'Haeseleer. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Gebracht op fr. 2040. Gemeente Oordegem. Dertiende koOp. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeersch, gekadastreerd wijk B, num mer 282, met eene grootte van 70 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Bemé, ten zuide aan de Bleckstraat, ten weste aan den heer Alfons De Craecker en ten noorde aan de heeren Vrederechter Limpens en Verhaeghe-Lim- pens. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Henri Bemé. Ingesteld fr- 3i20. Gemeente Denderwindeke. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1040A, met eene grootte van 76 aren 20 centiarec, palende ten ooste aan den heer Van Ongeval-Mer- tens, ten zuide ook aan den heer van Ongeval - Mertens, ten weste aan de heeren Beuvaert en Geeroms en ten noorde aan de heeren Schoreels en De Coninck. Verdeeld in oost- en westhelft. Samen gebracht op fr. 25oo. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Le Cocq en De Maeseneer, ten zuide aan de heeren Van der Leenen, Van Innis en Cosyrs, ten weste aan het Weldadigheidsbestuur van Neygem en ten noorde aan de heeren Van Eesbeeck en Faut. Verdeeld in oost en westhelft. Samen gebracht op 1640 fr. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zeventiende koop. "Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376a, met eene grootte van 44 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan de heeren De Doncker en Neckelput, ten zuide aan de Burgerlijke Gods huizen van Ninove, ten weste aan den heer Galle- maerts en andere en ten noorde aan de heeren André Whettine en René Roosens. Gebruiker den heer Gnstaaf Roosens. Gebracht op fr. 820. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Asscherenboschveld, gekadastreerd wiik A, nummer :5oc, met eene grootte van i6 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Vae- renbergh-Roselet, ten zuide aan de heeren Plas en Vermeiren, ten weste den Weg en ten noorde aan den heer Jan Vermeiren-Van den Bossche. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gebracht ep fr. 540. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5ia, met «ene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Hoorebeeck en Kinderen, ten zuide aan den heer Jan Vermeire-Van den Bossche, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Frans De Corte. Geqracht op fr. 440. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gemeeente Megsse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85 A3, met eene grootte van 82 aren, palende ten ooste aan den heer Pottoms-Bettens en dame Van den Haute-Stockens, ten zuide aan den Weg van Merchtem naar Vilvoorde, ten we9te aan het gescheed met de gemeente Brusseghem en ten noorde aan den heer de Formanoir de la Cazerie en het Weldadigheidsbestuur van Wolverthem. Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. 4520. Gebruikster Jufvrouw weduwe Jacques Van Eeckhout. Den-en-twintigste koop. Een perceel Land. gelegen ter plaats gezegd - Hasselt, gekadastreerd wijk F, nummer 80. met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Meert- Van Humbeeck, ten zuide aan den Weg, ten weste ook aan de Straat en ten noorde aan den heer Jo seph Thielemans Verdeeld in drij loten. Samen gebracht op fr. i3oo. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van He- melryck. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Donderdag 2 September igog ten een ure namiddag, ter herberg genaamd De Borze van Amsterdam, bij den heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van üleernichen en ISoscti, te Herdersem en Nieuwer kerken. De Notar s DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester VAN DER HEYDE, Notaris te Leffinghe, met gewin van palmslag en ge lagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem, Eerste koop. Een perceel Land, groot 1 hectaar, 55 aren 75 centiaren, gelegen op het Rot, gekadastreerd wijk A, deel ten zuide van nr 362, palende ten ooste met half baan a n koop 2, ten zuide aan Juf rouw Gabriëlle De Schaepdryver, ten weste aan den Ouden Dender en ten noorde aan Mijnheer Paul De Schaepdryver. Ver deeld in zuid-, midden- en noorddeel Gebruikers de heer Vital Muylaert en Juf vrouw weduwe Van Geert en andere. Tweede koop. Een perceel Land, ge legen alsvoren, op het Rot, groot 53 aren 53 centiaren, gekadastreerd wijk A, num mers .367, 368 en 368BI8, met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx, ten zuide aan de Straat, ten weste aan koop een en ten noorde aan den h- er Paul De Schaepdryver en Juffrouw Jeanne De Schaepdryver. Verdeeld in twee loten. Gebruikers de he ren Vital Muylaert en Joannes De Braeckeleer. Derde koop Een perceel Land en Bosch, gelegen alsvoren, op het Rot, groot 26 aren 40 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 370 en 371, met eene grootte van 28 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Paul De Schaepdryver en an dere, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Gustaaf Scheirlinckx Ge bruikers de heeren Auguste Ledegen en Camille Van EBSche. Gemeente Nieuwerkerken. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Koningsmeerschen, gekada streerd wijk B, nummer 540, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan koop vijf, ten weste aan de heeren Eduard De Vuyst en Désiré-Amedée Roelandt en ten noorde aan de Hoezestraat. Gebruiker den heer Albert Quintyn. Vijfde koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren in de Koningmeerschen, gekadastreerd wijk B, nummer 541, met eene grootte van 50 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste aan de Beek, gescheed met de Stad Aalst, ten zuide aan jufvrouw Me- lania Ortibus, ten weste aan koop zes en ten noorde aan koop vier. Gebruiker den heer Adolphe Van Mol. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Koningmeerschen, gekada streerd wijk B, nummer 542, met eene grootte van 45 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop 5, ten zuide aan jufvr. Melania Ortibus, ten Weste aan den heer Jan-Baptist De Schryver en ten noorde aan den heer Eduard De Vuyst en Zuster en koop 4. Gebruikers de heeren Alphonse en Hector Van Mol. Zevende koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 902, met eene grootte van 33 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Juwrouw Maria De Coninck en ZuBter, ten zuide aan den heer Frans Van Impe en Kir.deren, ten weste aan Juffrouw Ver hulst en ten noorde aan Dame Moens De Coen en den heer Charles Bauters. Ge bruiker den heer Frans Verlée. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Augusti Verblijf Vrijdag 10 September y 9» ten 2 uren namiddag, ter herberg De Casino, bij den heer Theodore Renders te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van EN BOUWGRONDEN, t© .luist, Vrijheidstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad Aalst, Vrijheidstraat. Eerste koop. Een Huis met verdere Gebouwen, Broeikas en Hof, groot volgens meting 2 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 144c, 143D, en deel van nummer 143F. Bewoond door Mr Maurits Beeckman. Tweede koop. Een perceel Bouw grond met deel der Remisie er op staande, groot volgens meting 2 aren 2 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummers 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beeckman. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, groot volgens meting 2 aren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c en 143F. Gebruikt door de familie Beekman. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, met den Hangaar en Waschhuis er op staande, groot volgens meting 2 aren 1 centiaar, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 143c, 143F en 128R. Gebruikt door de familie Beeckman. Vijfde koop. Een Huis met verdere Gebouwen en Hof, groot volgens meting 1 aar 9i centiaren, gekadastreerd wijk A, nummers 128R. en 143c. Bewt ond door Mr Frans Beeckman. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 31 Augusti Verblijf Dijnsdag 14 September y y' ten 3 uren namiddag, ter Afspanning ge naamd De Oude Posterij, bij den heer Henri De Saedeleer, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van nieuwgebouwde en t© Aalët-Mijlbeek, aan de Moorselschebaan en aan de Kloosterstraat nabij de Kerk van O. L. V. Bijstand. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Eerste koop. Een nieuw gebouwd Huis, te Aalst-Mijlbeek, ten voorhoofde aan deMoorelschebaan, bekend bij kadaster wijk E, nummer 489r, groot 80 centiaren, palende ten voorhoofde aan de Moorselsche baan, van de eene zijde aan den heer Mari- nus Meert, van de andere zijde en langs achter aan den volgende koop. Bewoond door den heer Theophiel De Bruyn, win kelier, aan 20 franks in de maand tot 1 April 1910. Tweede koop. Een nieuw gebouwd Huis, te Aalst-Mylbeek, uitmakende den hoek van de Moorselschebaan en van de Kloosterstraat, en zijnde de herberg Het Huis van Commercie gekadastreerd wijk E, nummer 489q, met eene grootte van 1 aar,komende van den eenen kant aan voor gaanden koop, van den anderen kant en langs achter aan den volgenden koop. Bewoond door den heer Camiel De Meyst, vleeschhouwer en herbergier, aan 30 in de maand, tot 1 Februari 1910. Derde koop. Een nieuw gebouwd Huis, te Aalst-Mylbeek, aan de Klooster straat, wijk E, nummer 489p van het kadaster, groot 1 aar, palende van de eene zijde aan voorgaanden koop, van de andere zyde aan den volgenden koop en langs ach ter aan den heer Marinus Meert. Be woond zondor termijn door den heer Daniël Ghysens, aan 17 fr. in de maand. Vierde koop. Een nieuw gebouwd Huis, te Aalst, aan de Kloosterstraat, be kend bij kadaster wyk E, nummer 489°, groot aldaar 1 aar 10 centiaren, komende van de eene zijde aan voorgaanden koop, van de andere zijde aan de heeren Van Goethem en langs achter aan de heeren Meert en Onghena. Bewoond zonder termijn door den lieer Petrus Claessens, aan 17 fr. in de maaud. ZITDAGEN »er 1908, telkens om 3 uren van den avond, ter her berg Den Klokkenbol, bij Mejuffer Esther Verlaeckt, te Aalst, Molendries, N' 21. OPENBARE VERKOOPING te AALST-MIJLBEEK, aan de Kloosterstraat nabij de Kerk van O.-L.-Vr. van Bijstand. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, na mens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen, in het openbaar ver koopen 20 aren 30 centiaren Bouwgrond, gele gen te Aalst-Mijlbeek aan de Kloosterstraat, bekend by kadaster wyk E, deel van num mer 489f, palende de loten 1 tot en met 15 ten ooste den heer Karei Onghena, ten zuide den heer Jaak Van Itterbeek, ten weste de Kloosterstraat en ten noorde de E. Zwarte Zusters en de loten 16 tot en 22, ten ooste en ten noorde Mijnheer Edw. Muylaert, ten zuide Mynheer Claessens- Troch en ten weste de Kloosterstraat. Zelfde loten zijn afgeschetst op het grond plan op de gedrukte plakbrieven, opge maakt door den heer Bernard Goethals, landmeter en bouwkundige, te Aalst, te weten Lotl. 0,99 centiaren Bouwgrond, komende ten voorhoofde aan de Klooster straat met eene breedte van 5 meters 17 centimeters, palende ten ooste aan M. On ghena, ten zuide aan M. Van Itterbeek, ten weste aan de Straat en ten noorde lot 2. Lot II. 0,97 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, hebbende in de Kloos terstraat insgelijks eene breedte van 5 m. 17 c. en palende aan lot 1 en lot 3 en van achter aan M. Onghena. Lot III, 0,95 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, hebbende ook in de Kloosterstraat eene breedte van 5 meters 17 centimeters en palende aan lot 2 en lot 4 en langs achter aan M. Onghena. Lot IV. 0,93 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, hebbende ook in de Kloosterstraat eene breedte van 5 meters 17 centimeters en palende aan lot 3 en lot 5 en van achter aan M. Onghena. Lot V. 0,91 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, hebbende in de Kloos terstraat eene breedte van 5 meters 17 cen timeters en palende aan lot 4 en lot 6 en langs achter aan MOnghena. Lot VI. 0,89 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, met eene breedte in de Kloosterstraat van 5 meters 17 centimeters en palende aan lot 5 en lot 7 en langs ach ter aan M. Onghena. Lot VII. 0,87 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, met eene breedte in de Kloosterstraat van 5 meters 17 centimeters palende van den eenen kant aan lot 6, van den anderen kant aan lot 8 en langs achter aan M. Onghena. Lot VIII. 0,85 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, met eene breedte in de Kloosterstraat van 5 meters 17 centimeters en palende aan lot 7 en lot 9 en langs achter aan M. Onghena. Lot IX. 0,83 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, met eene breedte in de Kloosterstraat van 5 meters 17 centimeters en palende aan lot 8 en lot 10 en langs achter aan M. Onghena. Lot X. 0,81 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, hebbende in de Kloos terstraat eene breedte van 5 meters 17 cen timeters, komende aan lot 9 en lot 11 en langs achter aan M. Onghena. Lot XI. 0,79 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, hebbende ten voor hoofde in de Kloosterstraat eene breedte van 5 meters 17 centimeters en komende aan lot 10 en lot 12 en langs achter aan M. Onghena. Lot XII. 0,77 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, met eene breedte in de Kloosterstraat van 5 meters 17 centimeters en palende aan lot 11 en lot 13 en langs achter aan M. Onghena. Lot XIII. 0,75 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, met eene breedte in de Kloosterstraat van 5 meters 17 centimeters en palende aan lot 12 en lot 14 en langs achter aan M. Onghena. Lot XIV. 0,73 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, met eene breedte in de Kloosterstraat van 5 meters 17 centimetors en komende aan lot 13 en lot 15 en langs achter aan M. Onghena. Lot XV. 0,84 centiaaren Bouwgrond, nevens voorgaande, hebbende in de Kloos terstraat eene breedte van 5 meters 17 cen timeters en palende van de eene zijde aan lot 14, van de andere zijde aan de Eerw. Zwarte Zusters en langs achter aan M. Onghena. Lot XVI. 0,73 centiaren Bouwgrond, komende ten voorhoofde in de Klooster straat en hebbend» aan zelfde straat eene breedte van 12 meters 12 centimeters en palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan M. Claessens-Troch, ten weste aan M. Edouard Muylaert en ton noorde aan lot 17. Lot XVII. 0,85 centiaren Bouwgrond, nevens voorgaande, hebbende in de Kloos terstraat eene breedte van 12 meters 12 centimeters en palende aan lot 16 en lot 18 en langs achter aan M. Muylaert. Lot XVIII. 0,97 centiaren Bouw grond. nevens voorgaande, in de Klooster straat, hebbende in zelve straat eene breedte van 12 meters 12 centimeters en palende aan lot 17 en lot 19 en langs achter aan M. Muylaert. Lot XIX. 1 aar 09 centiaren Bouw grond, nevens voorgaande, in de Klooster straat, hebbende straatwaarts eene breedte van 12 meters 12 centimeters en palende aan lot 18 en lot 20 en langs achter aan M. Muylaert. Lot- XX. 1 aar 21 centiaren Bouw grond, nevens voorgaande, hebbende in de Kloosterstraat eene breedte van 12 meters 12 centimeters en komende aan lot 19 en lot 21 en langs achter aan M. Muylaert. Lot XXI. 1 aar 33 centiaren Bouw grond, nevens voorgaande in de Klooster straat, hebbende ter straat eene breedte van 12 meters 12 centimeters en palende aan lot 20 en lot 22 en langs achter aan M. Muylaert. Lot XXII. 1 aar 24 centiaren Bouw grond, nevens voorgaande, in de Klooster straat, hebbende straatwaarts eene breedte van 12 meters 12 centimeters en palende van den eenen kant aan lot 21 en van den anderen kant en langs achter aan M. Muy laert. Onmiddelyke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Zaterdag 18 SeptemberQnQ Verblijf Zaterdag 2 October iyuy" Telkens om 3 uren van den avond ter herberg Prins Albrecht by M. De Tolleneer, te Aalst-Mylbeek, aan de Moor selschebaan, aan den hoek van het Voor plein der Kerk van O.-L.-Vr. van Bystand. ~"*0PENBARE~VERKOGPING van welgelege-e en Zaailanden, TE AALST-SCHAARBEKE. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort met gewin van instelpremiën en gelagen in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Hooiland, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan de Lindestraat, naby de Mot, bekend by kadaster sectie C, nummer 708i, aldaar groot 44 aren 30 cen tiaren, en volgens meting 45 aren 30 een tiaren, palende ten ooste den heer Hector De Craecker-Van Ypersele de Stryhou, ten zuide den heer Léon Van den Hende, ten weste de heeren Pieter-Joseph Beeckman en Jan Boeykens en ten noorde de Linde straat. Verdeeld in zes deelen afgeschetst by het grondplan op de gedrukte plakbrieven. Tweede koop. Een perceel Land, zeer dienstig voor Bouwgrond, gelegen alsvoren op het Dijkland, nabij de Linde straat, bekend bij kadaster sectie C, num mer 112, aldaar groot 57 aren 50 centiaren palende ten ooste den heer Gustaaf Boelaért- Smetryns en Juffrouw Rosalie Smetryns, ten zuide de Baan, ten weste den heer Charles Van Hauwermeiren-Wauthier en ten noorde den heer Eugène Jelie. Ge bruikt door de heeren August Herssens en Constant De Wit. Verdeeld in oost- en westdeel. Derde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren op het Vettebogt- veld, bekend by kadaster sectie C, nummer 103a, aldaar groot 49 aren 41 centiaren, palende ten ooste en ten znide den Voet- weg, ten weste den IJzeren weg van Brus sel op Gent en ten noorde de Kinderen van den lieer Jan-Baptist De Coninck, te Ant werpen. Gebruikt door den heer Petrus ZITDAGEN Telkens om 3 ure van den namiddag, ter afspanning De drij Koningen gehou den door de Kinderen Roelandt, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw TE LIEDEKERKE, (Nederliedekerke). De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal achtervolgens vonnis verleend door de Rechtbank van oerston Aanleg, zitting houdende te Brussel, den 31 Juli 1909, in het openbaar verkoopeu Eenige koop. Een onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met al zijne Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Liedekerke, op Nederliedekerke, bekend bij kadaster sectie A, nummer 309l en 310m, met eene grootte van 4 aren 70 centiaren, palende 1° aan de heeren August De Backer en Jozef De Smedt, 2° de Straat, 3° den heer Joannes Pollet, 4° den heer Jozef Do Smedt voornoemd en over den Voetweg den heer Adolf Lievens. Bewoond door Juffrouw weduwe van den heer Karel-Rufiin Asselman. ENKELE ZITDAG: ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1909, om 3 uren van den namiddag, ter Estaminet A la Taverne Viennoise, gehouden door Dame weduwe Frédkrickx, te Aalst, Sta tieplein. HOPMARKTEN. ANTWERPEN, 3i Oogst. Men kwoteert Aalst, beschikbaar fr. 65 a 00 Oct.-Nov. 100 fr. Poperinghe beschikbaar 50 fr. Oct.-Nov. 100 a 105 fr, Markt vast.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3