HUIS 0 T T 0 KOENTGES ZAAILANDEN behuisde HOFSTEDE, nieuwgebouwd HUIS BOUWGRÖi\DEIV, Grond krediet van België Mr Paul EEMAN, HippolyteLE CLERCQ yenri DE CLERCQ-LE CLERCQ, Vereenigde Nijveraars, Waarom nog Brussel gaan GERBER'S ORIGIN AAL ApparatenButyrometers enz. OPENBARE VERKOOPING van goede en Meeracheo, te Gysegem, Audegem, Mespelaereen Lede. De Notaris Soete te Lede, zal met tus- ■chcnkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris Schelfhout te Oordegem, met ge win van instelpremiën en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten Gemeente Gysegem. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen op de Ansmeer, bekend bij kadaster sectie B, nummer 386, groot volgens ka daster en volgens meting 27 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste den heer Felix Langlet,ten zuide den heer Isidore Pieters, ten weste de Rede en ten noorde den heer Arthur Van Medegael. Gebruikt door den heer Joannes Maes. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Ansmeer. bekend bij kadas ter sectie B, nummers 480 en 485, groot volgens kadaster en volgens meting75aren, palende ten ooste den heer Emile Van der Gucht, ten zuide de Weduwe van den heer Jan Van Limbergen en den heer Constant Moyersoen, ten weste verscheidenen en ten noorde den heer Notaris Schelfhout. Derde koop. - Een perceel Land, go- legen op den Hoek, bekend bij kadaster sectie B, nummer 430,aldaar groot 30 aren 40 centiaren en bij meting 30 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Óverstraeten, ten zuide de heeren Charles Claude en Jan Van den Hau we, ten weste den heer Charles-Louis Van Cromp- haut en ten noorde den heer Bernard De Hovre. Gebruikt door den heer Serafien De Smet. Vierde hoop. Eene party Land, ge legen op den Hoek, naby het Dorp,bekend by kadaster sectie A, nummer 143, groot volgens kadaster en volgens meting 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste Madame Weduwe De Clippele, ten zuide de Straat, ten weste Dame Weduwe Grysolle en Kin deren en Juffrouw Daelman en ten noorde de Beek. Gebruikt door den heer Charles Van den Hauwe. Vyfde koop. Een perceel Grond en Waterpoel, dienstig voor Bouwgrond, ge legen op den Dries, bekend by kadaster sectie A,nummer 460,aldaar groot 15 aren, palende ten weste den Steenweg, ten zuide den Voetweg of de Schoovenstraat. Gemeente Audegem. Zesde koop. Een perceel Meersch, ge legen wijk Kloostergoed, bekend bij kadas ter sectio C, nummer 146a, aldaar groot 14 aren en volgens meting 13 aren 12 cen tiaren, palende ten zuide de Beek, ten weste den IJzerenweg, ten noorde en ten ooste verscheidenen. Gebruikt door den heer Petrus-Jacobus De Smet. Zevende koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, wijk Kloostergoed, be kend by kadaster sectie C, nummer 146b, aldaar groot 7 aren 30 centiaren en volgens meting 7 aren 40 centiaren, palende ten ooste den IJzerenweg, ten zuide de Beek, ten weste ook de Beek en ten noorde den heer Notaris Schelfhout. Gebruikt door den heer Petrus-Jacobus De Smet voor noemd. Achtste koop. - Een perceel Land, ge legen in de Kruisstraat,bekend bij kadaster sectie C, nummer 61aldaar groot 59 aren 80 centiaren, palende ten ooste verschei- deno eigenaars, ten zuide den heer De Hovre-D'Hollander en den heer Karei Van Cromphout, ten weste de heeren Constant Goo8sen8 en Adolf Veldeman en ten noorde Dame Weduwe van den heer Emmanuel Drake de Castelo. Gebruikt door don heer Camille Dierickx. Gemeente Metpelaere. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Hoogo Donck, bekend by kadaster eenige sectie, nummer 449a, aldaar groot 31 aren 50 centiaren en vol gens meting 31 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Lippens, ten zuide de Beek, ten weste de Straat en ten noorde den heer De Bruyn. Gemeente Lede. Tiende en laatste koop. Een perceel Land, bekend by kadaster sectie A, num mer 246, aldaar groot 25 aren 50 centi aren en volgens meting 23 aren 95 centi aren,palende ten oosteden heer Constantien De Corte-De Gheest en Kinderen, ten zuide den heer Charles Van Hauwermeiren-Hof- man, ten weste de Straat en ten noorde de heeren Karei Verbeke en Cobbaut. Ge bruikt door de Weduwe van den heer Vincent De Smet. ZITDAGEN: Instel, Dijnsdag 31 Augusti Verblyf, Dijnsdag 14 September telkens om 2 uren nanoen, ter herberg ge naamd - In den Uil gehouden door den heer Frans Van Belle, te Gysegem, aan het Dorp. OPENBARE VERKOPING van eene te ERONDEGEM, aan de Zandstraat De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, mot ge win van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen Einigk koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en ge legen te Erondegem, aan de Zandstraat, Erondegemkauter, bekend by kadaster sectie B, nummers 68e, 69d en 69e, aldaar groot 8 aren 10 centiaren, palende ten ooste de heeren Frans Van Leuven en Eugène Van den Eeckhaut, ten zuide den lieer Maurice Schockaert, ten weste en ten noorde de Zandstraat. Bewoond door den heer Pieter Janssens. Verdeeld in zuid- en noordhelft. ZITDAGEN telkens om 3 i*en van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Maurice Schockaert. te Erondegem, aan de Zand straat. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 91 aren 81 centiaren Meersch, zeer dien stig voor Bouwgrond, te Burst, Statie straat. Gebruikt door M. Benjamien Phi lips. Op to leggen boomprys fr, 1420. Verdeeld in 6 deelen. ZITDAGEN Instel Maandag 30 Augusti .qoQ Verblijf Maandag 6 September telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet van den heer D'Haens-De Strooper, aan de Statie te Erpo Meire. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° 26 aren 10 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond; te Aalst-Mijlbeke, aan de Breedestraat, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door Vital Leeman. 2° 34 aren 20 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeke, aan de Breedestraat, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door Charles De Neef. 3" 17 aren CO centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mylbeke, op den Bergekauter, verdeeld in twee deelen. Gebruikt door de kinderen Egidius De Witte. ZITDAGEN Instel Zaterdag 28 Augusti .qQq Verblyf Zaterdag 11 September telkens om 3 uren namiddag, by Frans De Raedt, te Aalst-Mijlbeke, Roozendreef. OPENBARE VERKOOPING van een Zaailanden, Meersschen en Bosscheq, te Aalst, Schoonaarde en Audegem. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. 1. Een nieuwgebouwd Huis, wezende een Estaminet genaamd Het Schaliënhuis - te Aalst, aan de Burgemeesterplaats en de De Gheeststraat groot 1 aar Bewoond doorM. Jean De Meeter, aan 30 fr. per maand. Ingesteld fr. 2700 Gemeente Schoonaarde. 2. Eene partij Land, op Brukelen, groot 16 aren 20 centiaren. Ing. fr. 200 Gebruikt door Pepinus Verhaegen. 3. Eene partij Land, Planotterken, groot 22 aren 20 centiaren. Ing. fr. 300 Gebruikt door denzelfdui. 4. Een perceel Land, op Riem- o ilriesch, genaamd den Bek, groot 13 aren 70 centi aren. Gebruikt door denzelfden. Ing. fr. 200 5. Eenen Sparrenbosch, op Brukelen, groot 43 aren 40 centiaren. In regie. Boomprys fr. 550. Ing. fr. 700 6. Eer.e partij Land, op Evenenbosch, groot 36 aren 90 centiaren. Ing. fr. 1025 Gebruikt door Adolf Van Wesemael. 7. Eenen Wijmenier en Sparrenbosch, genaamd - De Mot groot 61 aren 50 centiaren. Ing. fr. 700 In beheer. Boomprijs fr. 1315. 8. Eenen Bosch, genaamd De Mot groot 43 aren 90 centiaren. Ing. fr. 800 In beheer. Boomprys fr. 1125. 9. Eene party Land, op Breedenakker, groot 64 aren. Ing. fr. 4620 Gebruikt door Frans Van Damme. 10. Eene partij Land, op den Opstal- driesch, groot 33 aren. Ing. fr. 1500 Gebruikt door J.-B. Galle. 11. Eene partij Land, op Schoonaerde- kauter, groot 25 aren 60 centiaren. Gebruikt door Henri Van Wesemaal. Ing. fr. 1800 12. Eene partij Land, op het Hoogmi- groveld, groot 18 aren 70 centiaren. Boomprys fr. 350. Gebruikt door de wed. Frans Cobbaut. Ing. fr. 600 13. Een perceel Bosch, op het Heiveld of Bouwlaarbosch, groot 19 aren 90 cent. In beheer. Boomprijs fr. 520. Ing. fr. 100 14. Een perceel Bosch, nevens voor gaande, groot 21 aren 10 centiaren. Gebruikt door Joseph Janssens. Boomprijs fr. 420 Ing. fr. 100 15. Een perceel Bosch, op het Heiveld, groot 21 aren 50 cent. Boompr. fr. 780. Gebruikt door Rochus Daelman. Ing. fr. 200 16. Eene party Land, dienstig voor Bouwgrond, aan de Langestraat, groot 28 aren 60 centiaren. Ing. fr. 1200 Gebruikt door J.-B. De Bruyn. 17. Eene partij Land, op het Hoogmi- groveld, groot 27 aren. Ing. fr. 920 Gebruikt door Van Damme. 18. Eene partij Land, op het Hoogmi- groveld, groot 75 aren 30 centiaren. Gebruikt door Van Damme. Ing. fr. 2520 19. Een perceel Bosch, op het Heiveld of Bouwlaarbosch, groot 20 aren 90 centi aren. Boomprys fr. 800. Ing. fr. 200 20. Eenen Bosch, genaamd Ooivaars, groot 63 aren 80 centiaren. Ing. fr. 700 In beheer. Boomprys fr. 1520. 21. Eene partij Land, Meersch en Bosch, op het Hoogmigroveld, groot 49 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 660. Gebruikt door Frans Vermeir. Ing. fr. 300 Gemeente Audegem. 22. Een perceel Bosch, op den Eegenen, groot 37 aren 90 centiaren. Ing. fr. 500 In beheer. Boomprys fr. 1235. 23. En eene party Land en Bosch, op den Eegenen, groot 48 aren 10 centiaren. Ing. fr. 800 Gebr. door Smetryns. Boompr. fr. 560. 24. De volgende Goederen allen verpacht voor eenen termijn van 60 jaren, ingegaan den 4 Juli 1898, mits eene jaarlijksche pachtsom van fr. 75,00 per hectaar of te zamen fr. 548,78, boven de grond- en an dere lasten, en de goederen onder de num mers 1 tot en met 13 en nummer 15, zijn belast met een kapitaal van fr. 7000,00, welke de kooper in eerste betaling op zich zal moeten nemen voor waarborg van eene jaarlijksche lijfrente van fr. 500,00, be taalbaar by semester, telken valdage den 4 Januari en den 4 Juli van ieder jaar, in voordeel van een persoon die don ouderdom van 60 jaren in October 1909 zal bereiken. A. Gemeente Audegem. 1. Eene party Land, wijk Eegenen, aan do Biezestraat, groot 51 aren. 2. Eene partij Land, wijk Eegenen, groot 85 aren 50 centiaren. 3. Eene partij Land, wijk Eegenen, groot 34 aren 20 centiaren. 4. Eene partij Land, wijk Eegenen, groot 29 aren 80 centiaren. 5. Eene partij Land, genaamd het Kruis, groot 40 aren 70 centiaren 6. Eene party Land, aan de Koltestraat, groot 85 aren 40 centiaren. 7. Eene partij Land, aan het Kruis,groot 31 aren 10 centiaren. 8. Eene partij Land, op het Meesterveld, groot 53 aren 40 centiaren. 9. Eene party Land, wijk Eegenen, groot 38 aren 20 centiaren. 10. Eene party Land, wijk Eegenen, groot 35 aren 51 centiaren. 11. Eene partij Land, op het Meester veld, groot 49 aren 25 centiaren. 12. Eene partij Land, genaamd Het Rot, groot 45 aren 30 centiaren. 13. Eene partij Land, wijk Eegenen, groot 64 aren 40 centiaren. 14. Eene partij Land, genaamd het Half Bunder, groot 62 aren. B. Gemeente Schoonaerde. 15- En eenen Meersch, in de Schoonaerd- sche meerschen. nog groot na een deel inneming voor de Schelde, 29 aren 43 cent. Ingesteld fr. 13000 ZITDAGEN Instel Dijnsdag 31 Augusti .qqq Verblijf Dynsdag 14 September telkens om 1 uur namiddag, ter Estaminet De Vier Winden, by den heer Jan Bruyndonchx. te Aalst, aan de Keizerlijke Plaats, N° 67. Er zal geenen derden zitdag zijn. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene Hofstede, te Haeltert, Achterstraat, groot 15 aren 10 centiaren. Boom- en haagprijs fr. 350. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Augusti ,QnQ Verblyf Vrijdag 10 September telkens om 3 uren namiddag, ter Estami net De Boerenmeid, bij M. Felicien De Ro, te Aals. Zoutstraatpoort. moesen-Van Mol, zuid de W8 Leop. Die rickx Duym en west den Steenweg. Ge bruikt door Joseph Meganck. Koop zeven. Een perceeltje Bosch met Boomen en Houtgewassen, gelegen in de Veldebroek of Wijngaardbosch, geka dastreerd sectie B, nummer 1383c, met eene grootte van 4 aren 50 centiaren, pa lende noord Prosper Timmermans Lint hout, oost de weduwe en Kinderen Pieter- Jan De Smet-Lanckman, zuid Paulina Wy- nant en Theodulo Hosselaer-D'Hondt, west Madame Henri Sonck-Van der Stichele. Op te loggen boomprys met de helft van den boom op 'tgescheed naast Madame Sonck, inbegrepen 100 franks. Koop acht. Een perceeltje Bosch met de Boomen en Houtgewassen, gelegen te gen voorgaanden koop, gekend ten kadas ter sectie B, nummer 1445a, met eene grootte van 4 aren, palende noord Mad. Henri Sonck-Van der Stichele, oost Frans De Braeckeleer, zuid Pieter-Cam. Couck, west Mad Sonck-Van der Stichele en de kinderen Jan-Frans De Proost. - Op te leggen Boomprys 50 franks. Koop negen en laatste. Eene zeer goede Vetweide, gelegen op Huyseghem- vcld, gekend ten kadaster sectie B, num mers 1327e, 1327f en 1327bis, met eene grootte van 42 aren 90 centiaren, palende aan de erven Moyersoen, De Proost, M. Couck en aan de Dendervaart. Gebruikt door Camiel Wynant, (Keizer). De koo per zal de afsluiting mogen overnemen mits 250 franks. ZITDAGEN Verblijf Woensdag 15 ®eP^em^er 1909, telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van de Kinderen Van Mulders, te Welle, aan den Ninofschen Steenweg. Er zal geen derde zitdag gehouden worden Wasscheresse-werkvrouw, vraagt werk. Vrouw Jan Van Assche-Liebrecht Drie Sleutelsstraat, Aalst-Mijlbeek. Govraagd voor alle Belgische ste den en Holland, reiziger-depothouder voor nieuw artikel van groot verbruik en zonder concurrentie. Groote winst. schr. Pakos, 75, L. Kiovitstr. Antwerpen. OPENBARE VERKOOPING van Bossehen, Zaailanden en Vetweide, TE DENDERLEEUW. Do Notaris DE SADELEER, te Erembo- degem, zal ten verzoeke van wie het be hoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Denderleeuw. Koop een. Eene partij Land, dienstig voor Bouwgrond, gelegen op Leeuworkau- ter, gekend ten kadaster sectio A, nummers 696, 697, 702c en 748a, met eene grootte van 25 aren 30 centiaren, palende noord Petrus Van den Brande-Asscheriekx, oost den Voetweg, zuid Florimond Rufin en Ro bert Van der Poorten, west de weduwe en kinderen Frans de Smet-Van Rampelbergh en Frederic Lanckman-Perdaens en kinde ren. Gebruikt door F. Van Lierde. Verdeeld in 2 gelijke bouwgronden Lot. I. De juiste helft ten noorden naast P. Van den Brande. Lot II. De juiste helft ten zuiden naast de gebroeders Van der Poorten. Koop twee. Eene partij Land, gele gen in de Drieputten, gekend ten kadaster sectie B, nummer 711a, met eene grootte van 26 aren 80 centiaren, palende noord Frederic Heiremans en Eduard Cortvrindt, oost Eduard Cortvrindt, zuid den Steenweg, west Leopold Do Lannoy-De Leener, Frans Pots en Petrus Meuleman-Pots. Ge bruikt door M. Eduard Cortvrindt. Koop drij. Een perceel Land, gele gen op Leeuwerkouter, gekend ten kadas ter sectie A, nummers 699 en 700, met eene grootte van 6 aren 80 centiaren, pa lende noord en oost Petr. Van den Brande- Asscherickx, zuid en west de We en Kin deren Frans De Smet-Van Rampelbergh. Gebruikt door F. Van Lierde. Koop vier. Een perceel Land, gele gen op Leeuwkouter of Lichtenhoek, ge kadastreerd sectie A, nummer 694, met eene grootte van 9 aren 80 centiaren, vol gens titel 8 aren 78 centiaren, palende noord en oost M. Henri Sonck, zuid den zelfden en de Kinderen Jan-Frans Van Lierde en Joseph De Schryver, west M. Henri Sonck en Fred. Lanckman en Kin deren. Gebruikt door F. Van Lierde. Koop vijf. Een perceel Land, gelegen ter plaats genaamd Malegem, gekend ten kadaster sectie B, nummer 228b met eene grootte van 7 aren 90 centiaren, pa lende noord Felicie-Pieter-Eugeen Joseph Baeyens, oost Frans Roggeman-Vermeiren, zuid M. Cyrille De Coen, west den hoer Aug. Danneboom, Frans Roggeman, Frans Asscherickx-Roggeman en Joseph Meule- man-Pauwel8. Gebruikt door Petrus- Joannes De Neve. Koop zes. Een perceel Land, gelegen in de Drieputten, gekadastreerd sectie B, nummer 916b, met eene grootte van 7 aren 20 centiaren, palende noord de We Hael- terman, te Ninove, oost de W* Fred, Ver- Evin goede en eerlijke Keuken meid wordt gevraagd. Loon 40 frank ter maand. Zich te wenden Kloosterstraat, 18, te Geeraardsbergen. Terstond te huren. Schoon groot burgershuis te Aalst, Kei zerlijke Plaats, N. 4. Te bevragen bij M. Isidore Vantrappen, Fabriekplaats, 2, Aalst. Te buren, een Huis, gestaan te Aalst, in de Meuleschettestraat. Ladders te koop, zich te wen den tot Joseph De Mette, Korte Zout- straat, Aalst. Te huren. Een schoon Win kelhuis met drie Vitrienen, gestaan te Aalst, in de Brusselsche straat, Nr 46. Zich aldaar te wenden Houtmarkt, nr 2. Te huren terstond een wel gelegen Huis, (kunnende dienen voor Win kel), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J. GoethalB, Dirk Martensstraat. Te huren tegen 1 October aanst. een welgelegen HUIS met Hof (50 meters diepte), D ndermondsche Steenweg, 108, zichtbaar alle Dijnsdagen, Woensdagen en Donderdagen, telkens na den middag. Zich te bevragen bij den heer J. Goethals, Dirk Martensstraat, 14, Aalst. TE KOOP. GROOTE HOEVEELHEID goede oude Dakpannen en Kepers zich te wenden De Gheeststraat, 6, te Aalst, bij de Gebroeders Van Pqttelberg. Uït ter hand te koop. Een welgelegen Huis, te Aalst, Hove- niers8traat, n° 19, bewoond door M. Frans De Groot, blikslager. Voor de voorwaarden en den prijs be- vrage men zich ter studie van den Notarii Eeman, te Erpe. NAAMLOOZE MAATSCHAP F IJ ingericht in x835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obiigatiön gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen en 2° door het maatschappelijkkapi- taal en de reserven. (18,000,000). Die obligatiën waarvan den intrest aan 3 wordt gesteld, zijn «ene vaderlijke gelduitzctting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent Ier maatschappij voor het Canton Aalst. Leopoldstrant, O, Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van j 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven. U I gesticht in 1848. BERICHT. De bureelen zijn overge bracht van de Nieuwstraat N' 04, naar de Kattestraat Nr 20, bij Kolen, Kalk, Cokes en Ciment van alle oorsprongen. Voor alle commandes zich te wenden aan dit nieuw bovenstaande adres. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achule EEMAN Hoogevesten, fabriek van chemischemest- stotfen te Aalst. naar Als ge prachtige Meubels koopen wilt, gaat eerst zien naar de uitstallingen van de huizen Ferdinand De Smetj alwaar gij tot uwe groote verwondering zult aantreffen, Slaapkamers, Eetplaatsen, Salon garnitu ren in alle hout en stijlen, Bureau-minister, Bureau-américain, Tapijten, Lusters, Bi bliotheken, alles wat noodig is om een huis rijkelijk te versieren. Geene onkosten voor verzending, alles wordt kosteloos 't huis gebracht en bij de koopers geplaatst. Honderden koopers kun nen dit bevestigen. Door uitgebreide betrekkingen met de voornaamste handelshuizen, kan men ver koopen tegen prijzen buiten alle concur rentie. LET WEL OP 'T ADRES: Ferdinand De Smet, MoleudrieB,8-IO, te Aalst. Meubels van occasie rijn gestadig in 't magazijn voor handen Algemeene Assurantiën, MAATSCHAPPIJ van tegen brandgevaar, op het levenen onge lukken van allen aard Eenige Premie ongelukken op den ijzerenWeg en tramways. Hoofdagent Aug. DE WINTER, Hop markt, 6, Aalst. VOLKSVERZEKERINGEN met weke- lijksche betalingen voor Eerste Communie, Huwelijk, enz., enz. N. B. Agenten worden gevraagd. Zich te wenden op bovengemeld adres. ELKONDERZOEK belooningen. Meer dan 23,000 apparaten in gebruik. Te verkrijgen bij Joris VAN DE PUTTE, Korte Zoutstraat, 31, Aalst. PRIJSLIJST OP AANVRAAG. STOOMVERWERIJ Sint Jacobsstraat, 13, Brugge, bulphuis te Aalst, bij All'ons Willems, KERKSTRAAT, 16, AALST. Bijzondere verwerij van zijden metspantuig. Verwen en kuischen in net droog van alle stoffen voorwerpen, zooals kleederen van damen, heeien en kinders, gordijnen, tafelkleederen, tapijten en salongarnituren, sjaals, pane, enz. Was'schen en solferen van beddekens. - Verwen en wasschen in 't droog van handschoenen. DE ZWARTE STOFFEN VOOR ROUW WORDEN IN 24 UREN GELEVERD.

De Denderbode | 1909 | | pagina 4