welgelegen HUIZEN, Boschkanada Boomen PERCEEL LAND, perceel SIEERSCH, behuisde HOFSTEDE, ZAAILANDEN, KANADABOOMEN, gebouwd WOONHUIS Handel over te nemen. burgerwacht. TE Hf TH EN vanaf 1 Januari Terstond le huren. Te koop. -ja«™ BILJARD (Carainbol), Wat or nu juist gebeurde, weet men niet. Volgens getuigen hoorde men De Jonghe Arée zeggen, en dit moet het oogenblik geweest zijn dat hij een messteek toebracht aan De Laet. Dezo hoorde men nog alleen uitroepen Amay, hy steekt waarna hy als een steen neerzonk om niet meer op te staan. Vrouw De Jonghe kwam uit hare kamer buitengelooponDe Laet ziende liggen en wel vermoedende wat er gaande was, ont snapte haar den kreetOch God, hy is kapotuit haren mond. Wanneer men De Laet ter hulp kwam, gaf hij geen teeken van leven meer, ook kon dokter Jacquet, die bijgeroepen werd, niets dan de dood bestatigen. De man was de rechterlong byna geheel doorboord. Het wapen werd niet teruggevonden, evenmin de dader die oogenblikkelijk de vlucht heeft genomen. Het lyk van den ongelukkige is naar het St-Elisabethgasthuis gebracht. Dezen morgend om 6 ure, is do dader zich vrijwillig komen aanbieden in het policiebureel der 4e wijk, waar de adjunkt M. Seghors zich met het onderzoek bezig hield. De Jonghe verhaalt als volgt hot ge beurd o. Hij was naar boven gekomen en bad aan zijne vrouw gevraagd, om zyn dochterke to laten meegaan om iets te gaan koopen. Toen is De Laet buiten gespron gen, zeggende «dat hier niemand meegaat" en hij gaf mij oen stomp in het aangezicht. Dan ben ik naar boven op de mansarde een slachtersmes gaan halen en heb hem gesto ken. Het mes had hy in eene herberg der Zilversmidstraat in bewaring gegeven. Nadat proces-verbaal was opgesteld, werd De Jonghe ter beschikking van hot parket opgesloten, dat verwittigd werd. Zaterdag nacht heeft eene woorden wisseling plaats gehad aan boord van de stoomboot «Bruxellesville» gemeerd aan de Jordaenskaai, te Antwerpen, tusschen den 2* stuurman John Wiekhand en den Con- golees Lerabé, tweede kok. Deze was zoo kwaad geworden dat hij met een scheer mes, eene gevaarlijke snede toebracht over de hand van den stuurman. De Congolees is ter beschikking van den prokureur des konings opgesloten. De stuurman werd aan boord verzorgd. GONTRODE. Zondag morgend, rond i ure, hoorde de landbouwer Th. Beernaert gerucht op zyn hof. Hy stond op en ging buiten. Eensklaps zag hy eenen persoon vluchten. Hij liep op hem toe en kon hem vastgrypen. Na eene lange worsteling moest hij den dief loslaten want hij had verscheidene diepe wonden aan het hoofd bekomen, hem toegebracht met eenen tichel die den dief tijdens de worsteling opgeraapt had. De gendarmon van Melle werden onmid- dellij k. verwittigd en stelden een onderzoek in. Een twaalftal doode kiekens werden gevonden. Beernaert beweert dat er een twintigtal verdwenen zijn. Men heeft vermoedens. Nadere bijzonderheden. Th. Beer naert, bekwam een tiental wonden aan het hoofd, hem toegebracht door den schelm, nadat zij onder het worstelen ten gronde waren gevallenDaardoor was de landbou wer verplicht den dief los te laten. Deze vluchtte onmiddellyk weg. Beernaert vond in zijne nabyheid 4 zijner hoenders die afgemaakt en gereed gelegd waren om mede te nemen. Hij was te erg gekwetst om den schurk te achtervolgen, en kon slechts met moeite terug in zyne woning gaan. Zyn zoon liep aanstonds om den geneesheer van Oosterzeele, die spoe dig den gekwetste kwam verzorgen. De wonden zyn niet gevaarlijk. Ook de gendarmen van Melle werden verwitiigd, die een weinig na 5 ure ter plaats waren en een onderzoek instelden. Op de plaats der worsteling werd eene klak gevonden, welke men hoopt op het spoor van den inbreker te zullen brengen. Op 200 meters van de hofstede werden 23 gedoode kiekens ontdekt, welke aan den landbouwer Beernaert toebehooren. Maandag namiddag is het parket van Gent ter plaats een onderzoek komen doen. Zaterdag avond, om 5 ure, is te Tem- sche, bot 2 i/2 jarig zoontje van den nacht waker De Mayer, wonende Schoolstraat, door den buurttram Hamme-Zwyndrecht doodgepletterd. Nadere bijzonderhedenGansch het hoofdje van den kleine was eene wonde, een der beentjes was gebrokenhet had verschrikkelijke wonden op gansch het lichaam. Yan Hoeylandt, schrijnwerker, die sef fens toegeloopen was, heeft het jongentje opgenomen in eene mand en zoo naar het hospitaal gedragen. Bij het uitnemen van het manneken bleven de tandjes in de mand liggen en weinige oogenblikken daarna gaf het den geest. De moeder van het kind, bij het verne men van het schrikkelijk ongeluk, viel buiten kennis. De vader, nauwelyks van huis weggegaan, had zyn zoontje nog terug op het plankier gebracht. De ouders zijn ontroostbaar. De machinist Claus zag het 2jarig kind van Albert De Mayer over de sporen loopen wanneer de machien slechts een drietal meters meer van hem verwyderd w£ De machinist deed den stoom terugwer ken, doch het was reeds te laat, en het slachtoffer werd de rechterbil afgereden. Het leefde evenwel nog toen men het van onder de machien haalde maar naar het gasthuis overgebracht, achtten de ge- neesheeren het onnoodig tot het afzetten van het verminkt deel over te gaan. Korten tijd nadien is het slachtoffer in de schrik- kelykste pijnen overleden. De droefheid der ouders is onbeschryflyk, Een wachtmeester der gendarmen van de brigade van Doornik, Karei Four- nier genaamd, bevond zich Maandag mor gend in een koffihuis der Avenue du Mair, gehouden door de zusters Avenne. Hij doodde met een revolverschot eene der zusters, Germaine genaamd. De moordenaar heeft zich vervolgens eenen kogel door de hersens gejaagd. Naar het militair gasthuis van Doornik overgebracht, is hij er korten tijd nadien bezweken. Nadere bijzonderheden. De wachtmeester Karei Fournier, was slechts 25 jaar oud, bezocht dikwijls het afgelegen herbergje Pont a 1' Well tusschen de wegen vanRoubaix, Templeuve en Kortryk, waar de familie Avenne woonde, waarvan de vader, 44 jaar oud, metsersbaas, en waar drie dochters zijn, waaronder Germaine, de oudste, 17 jaar, die met hare zuster, over dag een tweede herbergje Source des Mottes» openhoudt. Deze had kennis met een elektricien, die op het oogenblik te Tamines verblijft.Toen de wachtmeester zulks vernam, werd hy jaloersch, en verzon zich te wreken. Maandag morgend, om 8 1/2 ure, ging de wachtmeester met eenen gendarm voor bij de herberg Source des Mottes. Zij traden op verzoek van den wacht meester de herberg binnen, dronken een glas bier, rn spraken met Germaine over onverschillige zaken Eensklaps, terwyl de gendarm Colinet zynen mantel nam om te vertrekken, wer den drie revolverschoten gelost, en toen Colinet zich omkeerde, zag hij Germaine en den wachtmeester levcnsloos en badend in hun bloed op den vloer liggen. Aanstonds snelden verscheidene personen ter plaats. Een geneesheer stelde den dood van het meisje vast de wachtmeester ziel toogde. Spoedig werd de policie en de luitenant der gendarmen verwittigd. De luitenant en de kommissaris deden samen het eerste onderzoek. Om 10 1/2 uren kwam het parket ter plaats. Uit het onderzoek bleek dat Ger maine aan het breien was toen de moor dende kogel haar door do hersenen vloog. De tweede kogel had den wachtmeester gedood. Spoedig werd de zieltogende wachtmees ter naar het krijgshospitaal overgebracht, waar hy om 2 uren namiddag den geest gaf. Zijne ouders bewonen Brussel hjj werd geboren te Roubaix In het huis waar de ouders van het meisje woonden, vermoorde haar groot vader, die bedronken was, 18 jaar geleden, hare grootmoeder met een keukenmes. De bandieterijen in den omtrek van Charleroi dun n voort. Te Gilly werd nu eene vrouw overvallen in hare woning ter wijl haar man in de mijn was gaan werken. Zij dwongen de vrouw onder doodsbedrei gingen haar geld af, 1561 fr. en twee Antwerpsche loten. De vrouw heeft eerst anderendaags de policie verwittigd, en dan nog heeft zij maar heel onbepaalde inlichtingen kunnen geven. GEBRUIKEN wat goed en zuiver is? Daar waar Sunlight eens beproefd is geworden komt geen andere zeep meer in huis. SLAGHOUTEN. 96 aren ze»jarig elzen Slaghouten in een perceel boech in het Halftjunder. 1 hektaar 15 aren zesjarig elzen en eiken Slag houten, in een perceel boach in da Puttingen. BOOMSN OEI. Eene graote hoeveelheid kanada en eiken Boom- onoei in een perceel bosch in de Puttingen en aan ...tuach nabij den Watermolen van den heer Van der Biest, nabij het Dorp. N. B. Men zal vergaderen te Erpe, in de Zurebosschen alwaar de verkooping op voormelde uur zal aanvang nemen. De Boomen allen van zuiveren wasdom zijn ge staan m de nabijheid der Kassei, dus gemakkelijk voor Vet vervoer. De Slaghouten aan te bevelen door hu ne goede hoedanigheid en voornamelijk dienstig voor de Broodbakkers, zullen verdeeld worden in koopen 't elks gerief. De verkooping zal gedaan worden op gewone voorwaarden mits het gewoon ongeld en met tijd van betaling behalve te stellen goede cn gekende borg. HOPMARKT. Antwerpen, 26 Octob. Men kwoteert Aalst beschikboude oogst 65 a 70 fr. id., nieuwe oogst 125 fr. Dec.-Jan 125 fr. op plant 130 a 140 fr. Poperinghe beschikb* oude oogst 65 a 75 fr. id. nieuwe oogst 125 fr. Dec.-Jan. 125 fr, op plant 130 a 140 fr. Markt vast. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst Molenstraat en Zonnestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop Een Huis zijnde een Winkel, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, geteekend nummer 49. bekend bij kadaster wijk A, nummer 819, groot aldaar 2 aren, palende van den eenen kant aan eeD huis van den heer Van den Brempt, van den anderen kant aan het Straatje en daarover aan het Pakhuis van den heer Burgemeester Ghee- raerdts, langs achter aan het Pensionnaat der Damen van Maria en aan den eigendom van Mejuffer Lauwers, bewoond tot 1 Oktober 191a, door Mevr. Weduwe Joseph Blondeel, aan 600 irs. 's jaars. Tweede koop. Een Huis, gestaan en gelegen te Aalst, Zonnestraat, nabij de Houtmarkt, getee kend nummer 22, gekadastreerd wijk A, nummer i-v-tn. rmif 40 centiaren, palende van de eene zijde aan het volgende huis, van de andere ziide en langs achter aan den heer August Marcel, be woond bij de maand door den heer Leopold Van den Bossche, aan iafr. per maand Derde koop. Een Huis zijnde eene Herberg, gestaan en gelegen te Aalst, Zonnestraat, nabij de Houtmarkt, geteekend nummer 13, bekend bij kadaster wijk A, nummer «7440, met eene grootte van 80 centiaren, palende van den eenen kant aan voorgaande koop, van den anderen kant aan Jufvr. Weduwe Wauters en Kinderen en langs achter aan den heer Ferdinand Van der Schueren. be woond bij de maand door den heer Joannes Ma- nus, aan 17 fr. per maand. ZITDAGEN '"f!1. '6 I November ,905, verblijf Dijnsdag 30 telkens om 3 uren van den avond, te Aalst, num- 31, Molendriesch, ter herbergDen Klok ken bol, bij Mej. Verlaeckt. OPENBARE VERKOOPING VAN ÏOO koopen schoone en eenen zwarrn Eikenboom t© Erpu, Hoonegctn. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens den heer Petrus De Boeck, Doktoor in de Genees kunde, te Baesrode, op Maandag iS November 1909, om 8 uren van den morgend, te Erpe, Hoo- negern, op de navolgende plaatsen, in het open baar verkoopen 1 91 koopen schoone Boschkanada Boomen, ter plaats genaamd Twintig jaar, nabij de hotstede van Mijnheer Gustaaf De Boeck en aan de Kassei leidende naar Lede. koop Bchoonen Eikenboom, hebbende in om trek 1 m. 75 cent. koopen zware Kanada Boomen, op den Her- singkauter. N. B. De boomen hebben eene dikte van 1 m. 1 cent. tot 2 m. 10 cent. zijn van zuiveren was dom en van gemakkelijk vervoer daar zij gestaan zijn aan of in de nabijheid der Kassei. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden, mits het gewoon ongeld en met tijd van betaling behalve te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE VLECUEM. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen GEMEENTE VLECKEM. Eene goede partij Land, gelegen op Vleckem- kauter, gekadastreerd wijk A, nummer 464, met eene grootte van 38 aren 40 centiaren, en volgens titel 29 aren 5o centiaren, palende ten ooste aan de erven Frans Roman, ten zuide aan de familie Pie- ters, ten weste aan den Vleckemkauterweg en ten noorde aan de erven De Moerloose. Verdeeld in twee dealen. Gebruikt door de kinderen De Bruycker. ZITDAGEN Instel Vrijdag 13) Vrijdag 26) ten 1 ure rmiddag, ter herberg o Het Gemeen tehuis, bij den heer De Landsheerte Vleckem. OPENBAR VERKOOPING van een goed gelegen te IMPE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Meersch, gelegen te Impe, in het Rot, bekend bii kadaster sectie B, nummer 30c, aldaar groot 33 aren 60 centiaren, palende ten ooste verscheidene eigenaars, ten zuide den Steen weg, ten weste het Bureel aan Weldadigheid van Impe, en ten noorde den heer Theophiel D'Haese en Vrouw W* van den heer Coppieters,D'Haese. Onverpacht. Boomprijs fir. 125. ZITDAGEN Instel Maandag 23 November) Verblijf Maandag 6 December telkens om 3 uren namiddag, ter herberg In den Veloclub. gehouden door den heer Remi Jans- seits-Smetryns, te Impe, nabij het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en (Bouwgronden te Hf oir©, ÖOBldorp. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en ge lagen, in het openbaar verkoopen Eenen Eigendom, bestaande uit eene schoone behuisde Hofstede en zeer schoor.e Bouwgronden, gestaan en gelegen te Meire, Oostdorp, groot vol gens meting 48 aren 33 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummers 57!57a, 576B en 577B, ver deeld in 3 koopen, afgeschetst op het grondplan, opgemaakt door den heer Van Nuffel, landmeter, te Aalst, als volgt Eerste koop. Een Woonhuis, met Schuur, Stallingen en andere Gebouwen en Boomgaard, groot 23 aren i3 centiaren, palende oost het Arm- bureel van Meire, zuid de heeren Jozef Pauwels, Alfons en Desiré Maesschalck, west de Straat op eene lengte van 28 m. 60 c. en noord koop 2. Boomprijs 160 frs. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, (zijnde deel Tuin en Boomgaard), groot 14 aren 10 centiaren, palende oost het Armbureel, zuid koop een, west de Straat, op eene lengte van i3 m, 60 c. en noord koop 3. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, (zijnde deel Tuin en Boomgaard), groot 12 aren 10 cen tiaren, palende oost het Armbureel, zuid koop 2, west de Straat, op eene lengte van 17 meters, en noord den heer Fr. Van der Haegen. Boomprijs 80 fr. Voorschreven Eigendom is bewoond en gebruikt door den heer Jan-Bapt. Van Liedekerke-Seminck. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 November Verblijf Donderdag 2 December 9°9' telkens om 2 uren namiddag, ter herberg gehouden door M. Jan-Bapt. Maesschalck- Verberckmoes, (Napoléon), te Meire, Oostdorp. OPENBARE VERKOOPING van goede l© {Heldert, llouUlek. De Notaris BRECKPOT, te AalBt, zal openbaarlijk verkoopen Éenen blok goede Zaailanden, te Mel- dert, op den Houtstek, groot bij meting 7 hectaren, 44 aren 4c:ntiaren. - Gebruikt door verscheidene Ingebruiktreding den 24 December 1910. ZITDAGEN.: Instel, Maandag 15 November 1909 ter herberg 0 De Warande, bij den heer Xaveer Vermeir, te Meldert, aan het Klooster Affligem. Verblijf, Maandag 29 Novem, 1909 ter Estaminet van den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar, te Aalst, aan de Sint-Martenskerk. TelkenB om 2 uren namiddag. X© huren terstond. Een Winkelhuis met Vitrinnen, gestaan en ge legen Brusselsche straat. Zich te bevragen Houtmarkt, N° 2. OPENBARE VERKOOPING van schoone en van eene groote hoeveelheid Elzea en Eiken, zesjarige Slaghouten en van Boomsnoei, XE ERPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens Mijn heer Eugben Verbrugghen, Rechter bij de Recht bank van Kortrijk, te Erpe, op de nagemelde plaat sen, in het openbaar verkoopen, op Donderdag it November 1909om 8 uren van den morgend. BOOMEN. 8 koopen schoone en zware Kanadaboomen in de Zurebosschen, nabij de Botermelkstraat en Gentsche Kassei. 6 koopen schoone en zware Kanadaboomen, een perceel land nabij de herberg De Stkurk, gebruikt door dan héér Felix De Meerleer. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs MET HOFSTEDE, t© Hl e i r It li De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Gemeente Meire. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen wijk Beek, bekend ten kadaster sectie C, nummer 362a. oot 3 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan J' groot 3 aren Beekstraat, t zuide aan den heer Gustaaf De weste en ten noorde aan den heer ,d't Onmiddelijke in gebruiktreding. EENIGE ZITDAG Vrijdag 5 November 1909, .en ure namiddag, ter herberg van den heer Petrus Callebaut, te Meire, wijk Beek. Opeubare verkooping De Notaris BRECKPOT, te AalBt, zal openbaarlijk verkoopen Een Renteniershuis, dienstig voor Bui tengoed, te Nieuwerkerken, nabij het Dorp, aan de Kwalestraat, groot 22 aren 90 cen tiaren. Bewoond door den heer Prosper Verhuist. ZITDAGEN S°en'f8 3 November 1909, Verblijf Woensdag 10 3 telkens om 3 uren namiddag, te Nieuwer kerken, Dorpplaats, ter Estaminet van den heer Rbmy Schepens. lederoen kan een vulpen of plume réservoir bezitten, voor fr. i,co of fr. 1,50 (franco per post) kan men zich een vulpen merk Manos o verschaffen, welke uit stekend fonctionneerd en op welke iedere soort van pennen kunnen gebruikt worden. Verkrijgbaar bij Joris Van de Putte, te Aalst, Korte Zoutstraat, 31. Uit oorzaak van vertrek. Te koop bij Charles Van Kerckhove, Koolstraat, Aalst, 3 Boogzagen, 1 Kerf zaag, 3 Bocals voor heiligen, 2 Bijlen, 1 Stoof, Stoof bak en andere voorwerpen, Donderdag 28 October 1909, om 2 uren, aan zijne woning. Men vraagt een Concierge, zon der kleine kinderen. Schrijven Bureel van De Denderbode, onder N N. 48. 180. Ter studie van den Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Uit der hand te koop ten geheele of ten deele. Een perceel Land, BoBch en Dreef, gele gen to Moorse!gehucht Waver, gekada streerd wijk C, nummers 965 en 906, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Caudron, Robyns, De Smet en De Coninck, ten zuide aan den heer Van der Straeten, ten weste aan den heer Joseph De Wever en ten noorde aan de Baan. Goed geklandeerde Sigarenwinkel der We Cammaert, Lange Zoutstraat, Aalst. Tabacs. cigare», ©le. A céder importante maison demi gros et dé tail anciennement connue, située dans un des quartiers les plus commercants de Bru- xelles. Excellente affaire. Ecrire pour con ditions aux initiates R. L. 122, au Bureau du Journal De Denderbode. Buitengewone occasie. Bij vertrek naar den vreemde Mobilier over te nemen met Huis te huren voor einde October. Nabij de Statie. Huur 30 franken. Adres te nemen ten Bureele dezer. 175. TE KOOP. GROOTE HOEVEELHEID goede oude Dakpannen en Kepers zich te wenden De Gheeststraat, 6, te Aalst, bij de Gebroeders Van Pottelbero. X© huren terstond. Een schoon en gerieflijk Huis, dienstig voor alle bedrijven, gelegen op den Ouden Dendermondschen Steenweg. Voor verdere inlichtingen zich te wenden bij den heer V. Monfils, Nieuwstraat, 37. Aalst. X© litir©o. Schoon en gerieflijk Huis, gestaan in de Nieuwbeekstraat. Voor de conditiën zich te wenden tot den heer Max. Moens, Brouwer, Molendries, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen ia Een Huis, te Aalst, Maans'raat, nr 16, groot 1 aar 20 centiaren, bewoond door den heer Charles De Prez. 20 En een Huis en Herberg, te Aalst Moor8el8chebaan, aan de kerk van O. L. Vrouw Bijstand, groot 4 aren 70 centiaren, bewoond door den heer Eugène Jacobs. ZITDAGEN Instel Donderdag 28 October Verblijf Donderdag 4 November y 9l telkens om 4 uren namid lag, ter estaminet van den heer Joseph Van der Vorst, zaadhandelaar, te Aalst, aan de St.-Mar- tenskerk. Provincie Oost-Vlaanderen, Stad Aalst. Zittijd van den burgerlijken Revisieraad De Voorzitter van den burgerlijken Revi sieraad bericht de inwoners der Stad Aalst, dat de Raad zal zitting houden op Woens dag 3, Dijnsdagen 16 en 30 November, 14 en 28 December 1909, telkens van 5 tot 7 uren 's namiddags, ten Stadhuize te Aalst, Militiezaal. Aalst, den X2 October 1909. Da Voorzitter, O. Van der Haegen. X© huren terstond een wel- legen Huis. (kunnende dienen voor Win- :el), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J. Goethals, Dirk Martensstraat. Xe huren. Eene welgelegens Hofstede en dienstig voor Boerderij, met Landen en Meerschen, te Herdersem, Boscbkant, onmiddelijk in gebruiktreding. Zich te bevragen ten bureele dezer. 176 M.KJ UUULtil 1910, een Maga- zyn met Hof en Woonhuis, dienstig voor alle bedrijven, inhoudende 27 a. 59 c. gels- jen St-Jobstraat, thans gebruikt door M. 3e Hartog. Voor de voorwaarden, zich te wenden 49, Korte Zoutstraat, Aalst. Schoon groot Burgershuis, te Aalst, Keizerlijke Plaats, N. 4. Te bevragen by M. Isidore Vantrappen, Fabriekplaats, 2, Aalst. Te huren voor i Januari aanst. eene zeer wel gekende herberg genaamd Au Bon Coin, gestaan hoek der Statieplaats en Albrecht Liénartstraat. Zich te wenden 76, Sint Jobstraat, Aalst. Bouwgronden le koop, te Aalst, aan de Burgemeestersplaats, Scha- liênhuis, zich te bevragen ten kantoore van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. zware PONEY bij de ge- 0 broeders Pyck, Damkaai, 3, Stad Aalst. BUITENGEWONE PRIJSKAMP op den bij den heer Alfred Thybaert, Korte Zoutstraat. Nr 16 JJaar prachtige zilveren Serviezen Inteekening 1 fr, Men kan van heden af inteekenen in het lok al. Een prachtige Tombola zal verlot wor den onder al de inschrijvers die buiten de prijzen gevallen zijn. Bericht aan de liefhebbers

De Denderbode | 1909 | | pagina 3