Oude Gasfabriek van Aalst, AANBESTEDING. welgelegen HEIZEN, behuisde HOFSTEDE KANADABOOMEN gebouwd WOONHUIS KANADABOOMEN, HOUTWAREN, perceel LAND, Eiken- en Kanadaboomen Woouhuis met Grond, perceel MEERSCH, Sparre Hopstaken Boomvenditiën. 50 VARKENS Rust en rekent op On (lomoude une servante k tout faire connaissant un peu de francais. S'Adre88er au Journal De Dbnder- bode 185. Men vriaagt propere en eerlijke meid, kunnende een weinig de keuken en goed kuischen. Goed loon. Zich te wenden Lange Zoutstraat, 22, ter slede. Men vraagt een Bureelbediende. Adres te vragen ten Bureele van De Denderbode. 184. Uit ter band te koop in de I Buizen in gegoten ijzer. STAD AELST. Afbraak van Gebouwen aan de Vrijheidstraat en aan den Geer aar dsber gschen Steenweg. Het College van Burgemeester Schepenen brengt ter kennis van de belanghebbenden dat op Maandag so December 1909, om 11 uren voor middag, ter gewone Ztttingzaal, ten Stadhuize, zal geschieden de opening der biedingen tot uit- roering van de werken van afbraak dar Gebou wen, staande i° aan de Vrijheidstraat, woonhuizen met aanhechiigheden door de Stad aangekocht egens Dame Meert en Dochter, M.M. G. Peire- lOom-Maes, J.-F. Van den Bossche en P. De Boeck-Meireman an een deel uit den vroegeren eigendom Cb. Van Hauwermeiren, volgens de unduidingen van een plan nedergelegd m het Stadssecretariaat 2° aan den Geeraardsbergschen Steenweg, ingang St. Camielstraat, een Woonhuis met aanhoorigheden door de Stad aangekocht jegens M. Tersago-Schouppe. De afbraak moet geschieden tot in den grond, de plaats moet opgeruimd en effen gelegd worden, de materialen, steengruis, afval, moeten wegge voerd wezen voor den 1 Maart 1910. De kassei- iteenen blijven behouden aan de Stad. De grond moet worden gelijk gelegd met de hoogte der kasseiding in de Straat de bestaande putten moeten wordeD gevuld met aarde en niet met steengruis, ter uitzondering van de Water putten dewelke voorloopig zullen worden gedekt en verzekerd tegen alle gevaren. De afscheidsmuren van de aanpalende eigen dommen moeten behouden blijven en desnoods varzekerd zij zullen behoorlijk afgedekt en twee maal met kalkwttael bestreken worden. De aannemer zal waarborgen en herstellen alle ichaden, van welken aard ook, die terloops van djne werken aan de naburige eigendommen zou- 'm wezen toegebracht. De werken moeten volkomen geëindigd en de plaats gansch geruimd op den gemelden datum ran 1 Maart 1910, op straf van eene boet van tien franken voor iederen dag vertraging. De biedingen, op zegel geschreven en voor ieder der twee loten afzonderlijk eene vaste som bepa lende dewelke de aannemer voor het afbreken unbiedt, zullen onder gesloten omslag aaD den heer Burgemeester gezonden of overhandigd we ten ten allerlaatste den Zaterdag 18 December lanstaande, Formulen van biedingen en verdere inlichtingen jn te bekomen op bet Stadssecretariaat, alle werkdagen van 9 tot 12 uren voormiddag. Gedaan te Aelst, den 1 December 1909. De Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, M.-L. GHEERAERDTS. Oocar REYNTENS. OPENBARE VERKOOPING te Aalst Molenstraat en Zonnestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, inet gewiu van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop Een Huis zijnde een Winkel, geitaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, geteekend nummer 49, bekend bij kadaster wijk A, nummer 819, groot aldaar 2 aren, palende van den «enen kant aan een huis van den heer Van den Brempt, ran den anderen kant aan bet Straatje «n daarover tan het Pakhuis van den heer Burgemeester Ghee- raerdti, langs achter aan het Pensionnaat der 0 Damen van Maria en aan den eigendom van Mejuffer Lauwers, bewoond tot 1 Oktober 191a, door Mevr. Weduwe Joseph Blondeel, aan 600 tra. jaars. Tweede koop. Een Hui», gestaan en gelegen Ie Aalst, Zonnestraat, nabij de Houtmarkt, getee kend nummer 22, gekadastreerd wijk A, nummer 17440, groot 40 centiaren, palende van de eene zijde aan het volgende huis, van de andere ziide en langa achter aan den heer August Marcel, be woond bij de maand door den heer Leopold Van den Bossche, aan ïafr. per maand. Derde koop. Een Huis zijnde eene Herberg, Kstaan en gelegen te Aalst, Zonnestraat, Dabij de outinarkt, geteekend nummer 23, bekend bij kadaster wijk A, nummer 1744B, met eene grootte van 80 centiaren, palende van den eenen kant aan voorgaande koop, van den anderen kant aan Jufvr. Weduwe Wauters en Kinderen en langs achter tan den heer Ferdinand Van der Schueren be woond bij de maand door den heer Joannes Ma- s, aan 17 fr. per maand. DERDE ZITDAG Dijnsdag 14 (December ïgog 3 uren van den avond, te Aalst, nummer 21 tdolendriesch, ter herberg Dbn Klokmnbol, bij Mej. Verlaeckt. OPENARE VERKOOPING van eene EN ZAAILANDEN, TK MOORgEL, De Notaria EEMAN, te Erpe, zal, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816. in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Eene behuisde Hofste de, te Moorsel, Kokstraat, bekend bij ka daster wijk E, nummers i6a, 17B en deel van i2A, gro t volgens meling S aren 84 centiaren palende ocst de Kokstraat, ?uid M. Pieter-Jan Dierickx, west de volgende koop en noord Jan Moens. Onmidde lijke ingebruiktreding. Boomprijs fr. 200. Tweede koop. Een perceel Land, te Moorsel, Kokstraat, bekend bij kadaster wijk E, nummer iixbis en deel van num mer I2A, groot volgens meting 8 aren 77 centiaren, palende ten ooste de voorgaande koop, ten zuide M. Dierickx en andere, ten weste de Kapel lebaan en daarover M. Cornelia Frans Moens en ten noorde M. Pieter-Jan Moens. Onmiddelijke inge bruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, te Moorsel, Varent, gekadastreerd wijk B, nummer 308c, met eene grootte van 8 aren 60 centiaren, palen :e oost en west de Weduwe en Kinderen De Rop-Moens, zuid de Weduwe en Kinderen Caudron en noord de Lieve Vrouwstraat. Onmiddelijke ingebruiktreoing. Vierde koop. Een perceel Land, te Moorsel, Kokstraat, bekend bij kadaster wijk B, nummer 459L, met eene grootte van 16 aren 60 centiaren, palende ten ooste de weduwe en kinderen Uyttersprot-Ver- moe8en, ten zuide de weduwe en kinderen Heynderick, ten weste de kinderen Uyt- tersprot en het Bureel van Waldadigheid, van MoorBel en ten noorde de kinderen Verspecht. - In pacht zonder termijn bij M. Pieter-Jan Moens, te Moorsel. Vijfde koop Een perceel Land, te Moorsel, Buitenbroek, bekend bij kadaster wijk B, nummers 399A en 400B, met eene grootte van 3a aren 80 centiaren, palende oost, zuid en west M. Gustaaf Spitaels en noord Juffr. Odile Cooreman en andere. Boomprijs fr. 125. In pacht zonder termijn bij M,M. Pieter Jan De Kegel en Pieter-Jan Moens, te Moorsel. TWEEDE ZITDAG: Zaterdag 18 December ïgog, om a uren nanoen, te Aalst, ter Zitting zaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING 66 koopen schoone en eenen zware Esschenboom te Erpe, Lede en Nieuwerkerken. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Donder dag 16 December 1909, om 8 uren van den mor- gend, op de nagemelde plaatsen, in het openbaar verkoopen o Namens de erven van Mijnheer Karei Schoc kaert, te Erpe, te Erpe aan de Kraainest, of Aude- naardsche kasseide. 25 koopen zware en tchoone Kanadaboomen koop Esscheboom, metende 1 m. 9 cent. in om trek. In een perceel bosch te Erpe, Benedenkottem- kauter, 2 koopen Kanadaboomen. Aan een perceel meersch, aan de Molenmeer- achen, nabij de Steenebrug, aan de Ledesche kas seide, te Erpe, 8 koopen zware Kanadaboomen. 2° Namen» Mijnheer Joseph De Nys- Van Dam me, te Erpe, i5 koopen zware Kanadaboomen, in een perceel bosch te Lede, Zalegem, achter den Keiberg, aan de Hoonegemsche kasseide. 3* Namens voornoemde erven Schockaert, aan :n perceel land te Nieuwerkerken, Koppenholle, gebruikt door Mijnheer Frans Beygaert, 5 koopen zware Kanadaboomen. Te samen 56 koopen. N. B. De verkooping zal aanvang nemen op bovengemelde uur, te Erpe, Kraainest, en boven gemelde orde volgen. De Boomen hebben eene dikte van 1 m. 5o cent, t 2 m. 50 cent. zijn van zuiveren wasdom en n gemakkelijk vervoer, daar zij gestaan zijn aan of in de nabijheid der kasseide. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden, mits het gewoon ongeld en met tijd van betaling, behalve te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw en een perceel TUIM, te Smetlede, wijk Kappellenhoek. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gom, zal namens wien het behoort, met gewin van inztelpremiën en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een onlangs nieuw ge bouwd Woonhuis met Aanhoorigheden, ge staan en gelegen tc Smetlede, wijk Kapel- lenhoek, bekend by kadaster sectie A, nummers 359i en 359k, aldaar groot 4 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten zuide den Steenweg, ten weste den heer Jan-Baptiste Brantegem en ten noorde den heer Leander De Vriendt. Boomprijs fr. 50. Gebruikt door den heer Leopold Do Smet. Tweede en laatste koop. Een perceel Lochting, dienstig voor Bouwgrond, gele gen nabij voorschreven Woonhuis, bekend bij kadaster sectie A, nummer 353c, groot 6 aren 60 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide de erven De Mesel, ten weste den heer Camiel De Pauw, en ten noorde aan vrouw weduwe van den heer Augustinus Hofman. Boomprijs fr. 60. Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Brantegem. ZITDAGEN IIn"t?j5!aa"Sag "''.Januari 1910, Yerblyf Maandag 17 telkens om 3 uren van den namiddag, tor herberg gehouden door den heer Leopold DbSmet. te Smetlede, Kapellenhoek. Groote en kleine kapitalen zyn te beko men aan gematigen intrest, ter studie van bovengenoemden Notaris. OPENBARE VERKOOPING van zware magere Eiken, 1 Beuk en 2 te Oordegem, (Weide Wereld). De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gvin, zal op Maandag 3 Januari 19i0, om 9 ure voormiddag, ten verzoeke van den heer Puiter Broeckakrt, te Oordegem, in het openbaar verkoopen 56 schoone zware en magere Eiken, 2 zware Kanadas en 1 Beuk wassende in een perceel bosch achter de hofstede van de Gebroeders Broeckaert, te Oordegem, Weide Wereld. De voormelde Boomen zijn van zeer zui veren wasdom, zijn zeer dienstig voor Kuipers, Scheepmakers, Wagenmakers, Schrijnwerkers en andere timmerlieden, zij zijn gestaan naby eenen goeden Steen weg op vijf minuten afstand van de Gent- sche kasseide. Onder de Eiken bevinden er zich van 2 meters 35 centimeters omtrek. Men zal vergaderen in voormelden bosch. Verders zal de verkooping geschieden op do gewone voorwaarden en tyd van beta ling, mits borgstelling door eenieder, die zal streng gecischt worden. De verborging zal geschieden ter her berg van den heer Gustaaf De Munter, te Oordegem, Dorp, alwaar men het ongeld zal ontvangen en de kapbiljetten aan de koopers afleveren. op Dijnsdag 28 December 1909, om 12 uren 's middags, ter herberg van Dame Weduwe van den heer Joannes Van Blbyenbbroh, te Nieuwerkerken, achter de Eerk. De Notaria SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer Bené De Geyter Houthandelaar, tc Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald Canadaberd en ander. 2000 metera Abeelenhout. 2000 meters Paneel- en Kistenberd. 3000 meters. Pannelatten. 20 koopen Olmen, Eiken, Easchen en Beuken planken van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen Platen, Fliericgen en Kepers. 20 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. 23 koopen Schalen en gerieflijken afval. 5o koopen Brandhout. Het Hout zal droog en daaga te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mit» door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede en gekende borg. Bij licitatis. OPENBARE VERKOOPING van «en goed eenen Meersch en eenen 'Bosch, gelegen te Gyeegem en Hofstade. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten: GlUUINTB GtBBGHU. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen op het Bauwveld, bekend bij kadas ter sectie A, nummer 570b, aldaar groot 25 aren 90 centiaren en volgens titel 27 aren 67 centiaren, palende ten ooste Juf frouw weduwe Veldeman, ten zuide de Zybaan, ten weste Vrouw weduwe Van Hauwermeiren en ten noorde ook de Zij- baan. Gebruikt door de heeren Adolf Roels en Florent Bruylandt, te Gysegem. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen in den Kleinen Meersch, bekend by kadaster sectie A, deel van nummer 66a, groot volgens titel 13 aren 90 centia ren, palende ten ooste den heer Gustaaf Dubois, ten zuide de Osseweide, ten weste den heer Jooris en ten noorde aan ver scheidene eigenaars. Boomprijs 50 fr. Gbmkente Hofstads. Derde en laatste koop. Een perceel Bosch, gelegen in den Drinkeling, bekend by kadaster sectie A, nummer 45, aldaar groot 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer August Sonck, ten zuide de Keimolen, ten weste den beer Albien Dael- man en ten noorde de Kinderen De Rybel. Boomprys fr, 740. ENKELE ZITDAG Zaterdag 18 December ïgog, om 2 uren van den namiddag, ter Zitting zaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van achoone en zware alsmede van eenen achoonen Olm, Esch, Herzelaar en een Kerzelaar, alsook fclaghout, te Smetlede, Oordegem en Massemen De Notaria SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 13 Dkcembb* 1909, om 9 ure mor gens, op de hierna gemelde plaatsen, in het open baar verkoopen A. Namen» MM. Gustaaf Limpens, Vrederech ter, te Frasne», en August Vtrhaeghe-Limpens, Burgemeeater, te Wervicq. i* 13 zware Kanadaa, 2 achoone Eikan, eea achoonen Esch en eenen Heraelaar, gestaan aan de hofstede bewoond door den heer Petru» Ras- •chaert, te Smetlede, wijk oud Smetlede. 20 4 zware Kanadaboomen, geataan te Oorde gem, aan eene partij land, genaamd de Heide, in gebruik bij de heeren Adolf Schockaert en Frede- rik Meuleman. 3o 13 zware Kanadaboomen en eenen Olm, ge ataan aan eene partij land genaamd Zonnebroeck, in gebruik bij verscheidene. 40 35 schoone Eiken, gestaan aan het Klok- hauwveld, ook genaamd den Hauwbosch. 50 2 zware Kanadaboomen, gestaan te Masse men, getcheed Masaemen-Oordegem, aan eene partij land, in gebruik bij den heer Eduard De Lathauwer. 6° 10 zware Kanadaboomen, gestaan te Oorde gem, nabij den Watermolen van Jufvr. weduwe Van de Velde, in gebruik bij den heer Chvrlee Oaaelaer, en Jufvr. weduwe Joannea De Mulder. no Eenen achoonen Kerzelaar, gestaan aan het kasteel. 8° 7 schoont Eiken, gestaan aan eene partij land, op het Speurt of Kerkveld. B. Namen» Mijnheer M. Van Hoobrouck ten Hulle, over wien handelt Meeater Va* Mutlem, Deurwaarder, te Aalst. Circa 3 hectaren goed Slaghout op stam verdeeld in 68 groote koopen' wassende te Oordegem, Klinckaert, achter da hoe ve van den heer Jozef De Geyter, dewelke gelaat ia met den aanwijs en bij den welken er zal ver borgd worden voor wat aangaat dees Slaghout. C. Namens den heer Polydore Bovendaerde, te Oordegem 3 achoone Kanadaboomen van onge veer 1 met. 80 omtrek, staande aan eene partij land, wijk Kluize, genaamd Kloosterbosch. D. Namens Juffrouw Marie-Stephanit Van Melkebeke, te Oordegem 13 schoone en zuivere Kanadaa, staande aan den eigendom door haar be woond, nabij de Tramstatie. 9 aren Wijmen staande cn wassende nabij de Tramstatie. Al de voormelde Boomen zijn van zeer zuive ren wasdom en staan zeer gemakkelijk voor het vervoer. De Eiken hebben eenen omtrek van 1 meter tot 1 meter 5o centimetere. Men zal vergaderen aan de hofstede van den heer Petrus Rs[s»chaert ta Smetlede, wijk Oud- Smetlede. Verder» zal de verkooping geschieden op de gewone voorwaarden ca tijd van betaling mits borgstelling door eenieder, die jal streng ge- eischt worden. Voor het overige zal de verborging zal geschie den ter herberg van den heer Ram Da Gboot*- Meulkman, te Oordegem, Dorp, alwaar men het ongeld zal ontvangen en de kapbiljetten aan de koopera afleveren. OPENBARE VERKOOPING van can schoon te ErpeSevecootstraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, aal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van inatelpremie en gelagen, in het openbaar verkoo pen EENIGE KOOP. Een schoon en gerieflijk Woonhuis, onlangs nieuw gebouwd, met Grond, geataan en gelegen te Erpe, aan de Sevecootstraat, gekend op net kadaster wijk D, nummer 334D, met eene grootte van 3 aren 5o centiaren en volgens titel groot 3 aren 33 centiaren, palende ten ooste den heer Rechter Eugeen Verbrugghen, ten zuideden heer Leon De Coninck, ten weste de Sevecootatraat en ten noorde den heer Philemon De Cock. 1. En de helff onverdeeld van een deeltje Grond, gelegen alsvoren, te Erpe, aan de Sevecootstraat, gekend op het kadaater wijk D, nummer 334*. met eene grootte van 30 centiaren en volgens titel slechts groot 16 centiaren, palende ten noorde cn ten ooate den heer Leon De Conicck, ten zuide den heer Rechter Verbrugghen en ten weate de Sevecootstraat, dienende voor Loa en Rede, als mede alle verdere rechten van uitweg tot het ge bruiken van het Woonhuia met Grond hiervoren gemeld, benoodigd. Laatst bewoond en gebruikt door dan eigenaar Edward Stalpaert-Boxstael, te Erpe. Onmiddelijke in gebruiktreding. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 7 Verblijf Dijnsdag ai telkens om 3 ure namiddag, ter herberg De Verga dering der Franschmans, gehouden door voor noemden heer Edward Stalpakrt, te Erpe, Dorp straat, (Kat). OPENBARE VERKOOPING van aeo goed gelegen te IMFE. De Notaria SCHELFHOUT, ta Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van inatel premie en gelagen, in het openbaar varkoopen Eenige koop. Een perceel Meersch, gelegen ta Impe, in ha Rot, bekend bij kadaater aectie B, nummer aoc aldaar groot 33 aren 60 centiaren, palende ten verscheidene eigenaars, ten zuide den Steen weg, ten weste het Bureel aan Weldadigheid van Impe, enten noorde den heer Theophiel D'Haese en Vrouw W* van den heer Coppietere,D'Haese. Onverpacht. Boomprijs fr. 123. DERDE ZITDAG: Maandag 20 December ïgog om 3 uren namiddag, ter herberg a I* d*n V*lo- ci.ua. gehouden door den heer Remt Jansstns- Smetryns, te Impe, nabij het Dorp. j December 1909. VENDITIE VAN Kepers en Snippel, alsmede van Elzon Schaarhout, t<> Meldert., Allli^emhoHcli, op Woensdag 15 December 1909, om 9 uren 's morgens, door 't ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Do Notaris BRECKPOT, te Aalst, tal openbaarlijk verkoopen 1° Op Maandag 13 December 1909, om 9 uren 's morgens A. Te Baardegem, Elderberg, 25 koo pen schoone Kanadas. B. Te Meldert, op den Meysberg, Berg- bosch, Konjjnenkouter, Cravaalbosch en Graatbosch. 87 Eiken, 3 Beuken, 2 Es- scheti, 1 Kanada en 8 Wilgen Boomen. Te vergaderen te Baardegem, Elderberg, ter herberg a In Transvaal, by De Mae- seneer. 2° En op Dijnsdag 14 December 1909, om 9 uren 's morgens, door het ambt van den Notaris DE VUYST, te Borsbeke A. Te Aygem, aan eenen meersch ge bruikt door Florent Casteels, 21 koopen Kanadas. B: En te Burst, Vondelweide, naby de Statie, 77 koopen schoone Kanadas. Te vergaderen ter herberg van Florent Casteelste Aygem, nabij de dikke Linde. 3° Op Woensdag 22 December 1909, om 8 uren 's morgens, te Herdersem, Dender- land, nabij de Groote Kapel, 8 schoone Kanadas, te Moorsel, boneden d'Hoeve, nabij de Kerkstraat, 38 zware Kanadas en te Meldert. Waverschendreef, en Ouden Houw, 40 koopen Eiken en in den Afin gemdrcef, 80 koopen Kanadas te begin nen te Herdersom, Denderland. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, sal openbaarlyk vorkoopen GEMEENTE NIEUWERKERKEN, 1° 14 aren 62 centiaren Land, op het Moortelveld, gebruikt door Ch. Lievens. 2° 16 aren 76 centiaren Land, op het Offerborreveld, gebruik! door Leon Van Rossem. 3° 21 aren 20 centiaren Land, op het Offerborreveld, gebruikt door Leon Tas. 4° 4 aren 76 centiaren Land, op het Doornveld, gebruikt door Joseph Neetens. 5° 18 aren 2 centiaren Meersch, in de Hoesemeerschen, gebruikt door den heer Amedée Roelandts. 6° En 42 aren 18 centiaren Meersch, geschikt voor Bouwgrond, gebruikt door den heer Amedée Roelandts. Verdeeld in vier deelen. ZITDAGEN instel Donderdag 16 DecembM. im Verblyf Donderdag 23 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van M. Auouste Van Landutt, te Nieu werkerken, Kwalestraat. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, sal op Donderdag 9 December 1909, om 3 uren namiddag, ter herberg van Ambrosius De Munter, te Moorsel, Rijger, openbaar lyk verkoopen 28 aren 70 centiaren Land, te Moorsel, Ryger, gebruikt door J.-B. De Smedt. OPENBARE VERKOOPING van LOOPERS of DRIJVERS, en 10 volle en ledige ZEUGEN, te Moorsel, Statie, door den Secretaris REYNTENS en be voegd ambt van Deurwaarder MAHIEU, op Maandag 13 Dedbmber 1909, om 8 uren voormiddag, ter herberg van Jean Bos- mans, te Moorssl, aan de Statie. Werkvrouw. Maris Gors, vraagt werk voor te wasschen en te schu ren, te bevragen ten Bureele. 183. Ter studie van den Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Uit der hand te koop ten geheele of ten deele. Een perceel Land, Bosch en Dreef, gele gen t; Moorsel, gehucht Waver, gekada streerd wijk C, nummers 965 en 906, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Caudron, Robyns, De Smet en De Coninck, ten zuide aan den heer Van der Straeten, ten weste aan den heer Joseph De Wever en ten noorde aan de Baan. Bouwgronden te koop, te Aalst, aan de Burgemeestersplaats, Scha- liënhuis, zich te bevragen ten kantoor* van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Iedereen kan een vulpen of plume réservoir bezitten, voor fr. 1,00 of fr. 1,50 franco per post) kan men zich een vulpen merk Manos d verschaffen, welke uit stekend fonctionneerd en op welke iedere soort van pennen kunnen gebruikt worden. Verkrijgbaar bij Joris Van de Putte, te Aalst, Korte Zoutstraat, 31. Er is te bekomen geld voor bouwen, koopen van Huizen en Renten af te leggen mits bezet. Sbhryven aan Emile Baeyens, handelaar, Lede, een timber by- voegen voor antwoord. Xe koop. Een Schapershond, pluimstaart, 1 jaar oud, alsook een jongen Schapershond, 3 maanden oud, beide man nelijk geslacht, zich te wenden ten Bu reele. N° 184 "Vraagt plaats. Eerlijk op passend man, gehuwd, 38 jaren oud, kan lezen, Bchrijven en rekenen, spreekt wat Fransch, Engelsch en Spaansch. Adres ten Bureele van het blad. Dienstmeid. Men vraagt 66, Noordlaan, Brussel, deftige dienstmeid, voor keuken en alle werk. Salaris 35 frs. Zich aan dit adres, schriftelijk of monde lings, te wenden. O11 demnude menuisiers, con. peu francais Sté. Ame. Travail du Bois a Tournai. On demande uuc fillo a tout faire, sachant bon cuisine bourgcoise. S'adresser bureau du Journal. 133. Xe huren terstond. Een nieuw opgebouwd Huis, met Hof, 50 meterB diepte, gestaan Dendermond» sche Steenweg, Nr 108, zich te bevragen Dirk Martensstraat, 14, bij den heer J. Goethals. Xe buren. Schoon en gerieflijk Huis, gestaan in de Nieuwbeekstraat. Voor de conditiën zich te wenden tot den heer Max. Moens, Brouwer, Molendries, te Aalst.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3