Spanje. KANADABOOMEN welgelegen HUIZEN, behuisde HOFSTEDE KANADABOOMEN, HOUTWAREN, HOUTWAREN, perceel LAND, Woonhuis met Grond, perceel MEERSCH, gebouwd WOONHUIS Roomveniliticu. Larix HOPSTAKEN, AANRESTED1NG. Oudé Gasfabriek van Aalst, Deze wreedc misdaad heeft heel den om trek in verslagenheid gedompeld. De land bouwer en zyne vrouw waren roer brave lieden. Nadere bijzonderhedbn. De twee koewachters-moordenaars hadden donder dag van de boerin hunne huur (200 fr.) ontvangen. Vrydag waren zy met het geld naar Ravières getrokken, en hadden daar de twee revolvers, en twee doozen kardoe zen gekocht. Het was toen zy tehuis kwamen, dat zy den vijfvoudigen moord pleegden, met oene buitengewone wreedheid. Na de misdaad, vluchtten zy weg. Spoe dig waren de geburen en de policie op zoek in alle richtingen Ten slotte werden zij ontdekt in 't bosch van Saint^Vinnemer, en op 2 uren afstand van de plaats der misdaad, door eenen jager, die dreigde hen dood te zullen schie ten, indien zy niet voor. hem uit, naar het policiebureel gingen. I)e twee moordenaars bekenden hunne euveldaden. De jongste der tweo ellendelingen ver klaarde al lachende dat zijn kameraad den landbouwer en de pachteres had vermoord, en dat hij zelf mot do vier anderen had klaar gespeeld. De beide schurken moesten tegen de volkswoede beschermd worden. Eerherstel voor de misdaden te Barcelona. Te Allella, in Spanje, het dorp waar Ferrer geboren werd, is een plechtig driedaagsche boetpleging gehou den, ter eere van het Heilig Hart van Jesus, om eerherstel te brengen aan de Goddelijke Majesteit voor de gruwelen van Barcelona. Voor het eerst sinds de heiligschennis sen van de gruwelweek trok het H. Sacra ment weder door de straten. Zoo wilde Alella zijne liefde wederom toonen tot het H. Hart, versmaad door een der zonen van het dorp. Toen de processie was gekomen op het plein voor de kerk, word van een daartoe in gereedheid gebracht altaar, de zegen gegeven met het Allerheiligste. Het was een treffend schouwspal van waarachtig eerherstel, dat geheele dorp daar te zien, neergebogen voor Jesus- Christus met droef hoid in de oogen en de bede om vergeving op de lippen voor de misdaden van een zyner kinderen. Twee muziekkorpsen bliezen om stryd de Marcha Red (de koningmarsch, die alleen gespeeld wordt ter eere van het H: Sacrament en Alfons XIII;. De tegenwoor digheid in de processie van de plaatselijke overheden maakte van deze akte van eer herstel een heerlyke indrukwekkende ma nifestatie, waaraan geheel de bevolking broederlijk vereerd deelnam. Gelijk men weet is Francisco Ferrer te Alella gevangen genomen door de burger wacht van zijn eigen dorp. Zijne familie is zeer braaf. De slechte leeringen heeft de ongelukkige opgedaan in het buitenland. Zy hebben zyn hart be dorven en hemtgevoerd tot een ellendigen dood. Bewaard al uw linnen wit als sneeuw door het regelmatig gebruik van Sunlight Zeep. Q*bruihwljxe rond olk stuk. OPENBARE VERKOOPING van 66 koopen schoone en eenen zware Esschenboom te Erpe, Lede en Nieuwerkerken. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Donder dag 16 December ipop, om S uren van den mor- gend, op de nagemelde plaatsen, in het openbaar verkoopen 1° Namens de erven van Mijnheer Karei Schoc- kaert, te Erpe, te Erpe aan de Kraaineat, of Aude- naardsche kasseide. 25 koopen zware en schoone Kanadaboomen 1 koop Esscheboom, metende t m. 9 cent. in om trek. In een perceel bosch te Erpe, Benedenkottem- kauter, 2 koopen Kanadaboomen. Aan een perceel meersch, aan de Molenmeer- schen, nabij de Steenebrug, aan de Ledesche kas seide, te Erpe, 8 koopen zware Kanadaboomen. 30 Namens Mijnheer Joseph De Nys-Van Dam me, 1e Erpe, t5 koopen zware Kanadaboomen, in een perceel bosch te Lede, Zalegem, achter den Keiberg. aan de Hoonegemsche kasseide. 3* Namens voornoemde erven Schockaert, aan een perceel land te Nieuwerkerken, Koppenholle, gebruikt door Mijnheer Frans Beygaert, 5 koopen zware Kanadaboomen. Te samen 56 koopen. N. B. De verkooping zal aanvang nemen op bovengemelde uur, te Erpe, Kraainest, en boven gemelde orde volgen. De Boomen hebben eene dikte van 1 m. 5o cent, 50 n zuiveren wasdom en van gemakkelijk vervoer, daar zij gestaan zijn of in de nabijheid der kasseide. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden, mits het gewoon ongeld en met tijd van betaling, behalve te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst Molenstraat en Zonnestraat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelegen, in het openbaar verkoopen Eerste koop Een Huis zijnde een Winkel, gestaan engelegen te Aalst, Molenstraat, geteekend nummer 49, bekend bij kadaster wijk A, nummer 819, groot aldaar2 aren, palende van den eenen kant aan een huis van den heer Van den Brempt, van den anderen kant aan het Straatje en daarover aan het Pakhuis van den heer Burgemeester Ghee- raerdts, langs achter aan het Pensior.naat der Damen van Maria en aan den eigendom van Mejuffer Lauwers, bewoond tot t Oktober 1912, door Mevr. Weduwe Joseph tBlondeel, aan 600 irs. 's jaars. Tweede koop. Een Huis, gestaan en gelegen te Aalst, Zonnestraat, nabij de Houtmarkt, getee kend nummer 22, gekadastreerd wijk A, nummer 17440, groot 40 centiaren, palende van de eene zijde aan het volgende huis, van de andere zijde en langs achter aan den heer August Marcel, be woond bij de maand door den heer Leopold Van den Bossche, aan 12 fr. per maand. Derde koop. Een Huis zijnde eene Herberg, gestaan en gelegen te Aalst, Zonnestraat, nabij de Houtmarkt, geteekend nummer 23, bekend bij kadaster wijk A, nummer 1744s, met eene grootte ■an 80 centiaren, palende van den eenen kant aan ■oorgaande koop, van den anderen kant aan Jufvr. Weduwe Wauters en Kinderen en langs achter aan den heer Ferdinand Van der Schueren. be woond bij de maand door den heer Joannes Ma- .8, aan 17 fr. per maand. DERDE ZITDAG Dijnsdag 28 (December ïgog ten 3 uren van den avond, te Aalst, nummer 21, Molendriesch, ter herberg a Den Klokkenbol, bij Mej. Veilaeckt. OPENARE VERKOOPING van eene EN ZAAILANDEN, TE MOOH8EL, De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816. in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Eene behuisde Hofste de, te Moorsel, Kokstraat, bekend bij ka daster wijk E, nummers i6a, 17B en deel van I2A, groot volgens meting 8 aren 84 centiaren palende o .st de Kokstraat, zuid M. Pieter-Jan Dierickx, west de volgende koop en noord Jan Moens. Onmidde- lijke ingebruiktreding. Boomprijs fr. 200. Tweede koop. Een perceel Land, te Moorsel, Kokstraat, bekend bij kadaster wijk E, nummer nabis en deel van num mer I2A, groot volgens metii.g 8 aren 77 centiare.., palende ten ooste de voorgaande koop, ten zuide M. Dierickx en andere, ten we6te de Kape lebaan en daarover M. Cornelis Frans Moens en ten noorde M Pieter-Jan Moens. Onmiddelijke inge bruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, te Moorsel, Varent, gekadastreerd wijk B, nummer 308c, met eene grootte van 8 aren 60 centiar.n, palen e oost en west de Weduwe in Kinderen De Rop-Moens, zuid de Weduwe en Kinderen Caudron en noord de Lieve Vrouwstraat. Onmiddelijke ingebruiktre iing. Vierde koop. Een perceel Land, te Moorsel, Kokstraat, bekend bij kadaster wijk B. nummer 459L, met eene grootte van 16 aren 60 centiaren, palende ten ooste de weduwe en kinderen Ujttersprot-Vtr- moesen, ten zuide de weduwe en kinderen Heynderick, ten weBte de kinderen Uyt- tersprot en het Bureel van Waldadigheid, van Moorsel en ten noorde de kinderen Verspecht. In pacht zonder termijn bij M. Pieter-Jan Moens, te Moorsel. Vijfde koop Een perceel Land, te Moorsel, Buitenbroek, bekend bij kadaster wijk B, nummers 399A en 400B, met eene grootte van 32 aren 80 centiaren, palende oost, zuid en west M. Gustaaf Spitaels en noord Juffr. Odile Cooreman en andere. Boomprijs fr. 125. In pacht zonder termijn bij M.M. Pieter Jan De Kegel en Pieter-Jan Moens, te vloorsel. TWEEDE ZITDAG: Zaterdag 18 December igog, om 2 uren nanoen, te Aalst, ter Zitting zaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van zware magere Eiken, 1 Beuk en 2 te Oordegem, (Weide Wereld). De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal op Maandag 3 Januari 1910, om 9 ure voormiddag, ten verzoeke van den heer Pibter Broeckabrt, te Oordegem, in het openbaar verkoopen 56 schoone zware en magere Eiken, 2 zware Kanadas en 1 Beuk wassende in een perceel bosch achter de hofstede van de Gebroeders Broeckaert, te Oordegem, Weide Wereld. De voormelde Boomen «ijn van zeer zui veren wasdom, zyn zeer dienstig voor Kuipers, Scheepmakers, Wagenmakers, Schrijnwerkers en andere timmerlieden, zy zijn gestaan nabij eenen goeden Steen weg op vyf minuten afstand van de Gent- sche kasseide. Onder de Eiken bevinden or zich van 2 meters 35 centimeters omtrok. Men zal vergaderen in voormelden bosch. Verders zal de verkooping geschieden op 1 gewone voorwaarden en tijd van beta ling, mits borgstelling door eenieder, die zal streng geeischt worden. De verborging zal geschieden ter her berg van den heer Gustaaf De Munter, te Oordegem, Dorp, alwaar men het ongeld zal ontvangen en de kapbiljetten aan de koopers afleveren. OPENBARE VERKOOPING van op Maandag 27 December 1909, om 8 uren voormiddag, ter herberg gehou- don door den heer Dominicus Rottiers. TE ERPE, wijk Kraainest. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyterhout handelaar, te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters ge vie rschaald Canadaberd en ander. 2000 meters Abeelenhout. 2000 meters Paneel- en Kistenberd. 2000 meters Pannelatten. 20 koopen Olmen, Eiken, Esschen en Beuken Planken, van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen Platen, Flieringen en Kepers. 20 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken, 25 koopen Schalen an gerieflijken Afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verdere zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van op Dijnsdag 28 December 1909, om 12 uren 's middags, ter herberg van Dame Weduwe van den heer Joannbs Van Bleyenbkrch, te Nieuwerkerken. achter de Kerk. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, Houthandelaar, te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters geviertchaald Canadaberd en ander. 2000 meters Abeelenhout. 2000 metera Panael- en Kistenberd. 1000 meters Pannelatten. 20 koopen Olmen, Eiken, Esschen en Beuken planken van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen Platen, Flierirgen en Kepers. 20 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. 25 koopen Schalen en gerieflijken afval. 5o koopen Brandhout. Het Hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zzl de verkooping geschieden op ge wone voorwaarden en tiid van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede en gekende borg. Bij lieitatie. OPENBARE VERKOOPING van een goed e enen Meersch en eenen Bosch gelegen te Gysegem en Hofstade. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, ten overstaan van don heer Vrederechter des Kantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar vorkoopen, de volgende goederen te weten: Gemeente Gtzbgmm Eerste koop. Een perceel Land, ge legen op het Bauwveld, bekend by kadas ter sectie A, nummer 570b, aldaar groot 25 aren 90 centiaren en volgens titel 27 aren 67 centiaren, palende ten ooate Juf frouw weduwe Veldeman, ten zuide de Zybaan, ten weste Vrouw weduwe Van Hauwermeiren en ten noorde ook de Zy baan. Gebruikt door de heeren Adolf Roela en Florent Bruylandt, te Gysegem. Tweede koop. Een perceel Meerach, gelegen in den Kleinen Meersch, bekend by kadaster sectie A, deel van nummer 66a, groot volgens titel 13 aren 90 centia ren, palende ten ooste den heer Gustaaf Dubois, ten zuide de Osseweide, ten weste den heer Jooris en ten noorde aan ver scheidene eigenaars. Boomprys 50 fr. Gbmeentk Hofstads. Derde en laatste koop. Een perceel Bosch, gelegen in den Drinkeling, bekend by kadaster sectie A, nummer 45, aldaar groot 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer August Sonck, ten zuide de Keimolen, ten weste den heer Albien Dael- man en ten noorde de Kinderen De Rybel. Boomprya fr, 740. ENKELE ZITDAG Zaterdag 18 December igog, om 2 uren van den namiddag, ter Zitting zaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te ErpeSevecootstraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoo pen EENIGE KOOP. 1. Een schoon en gerieflijk Woonhuis, onlangs nieuw gebouwd, met Grond, gestaan en gelegen te Erpe, san de Sevecootstraat, gekend op het kadaster wijk D, nummer 334D, met eene grootte van 3 aren 5o centiaren en volgens titel groot 3 aren 52 centiaren, palende ten ooste den heer Rechter Eugeen Verbrugghen, ten zuideden heer Leon De Coninck, ten weste de Sevecootstraat en ten noorde den heer Philemon De Cock. 2. En de helft onverdeeld.van een deeltje Grond, gelegen alsvoren, te Erpe, aan de Sevecootstraat, gekend op het kadaster wijk D, nummer 334a. met eene grootte van 20 centiaren en volgens titel slechts groot 16 centiaren, palende ten noorde en ten ooste den heer Leon De Coninck, ten zuide den heer Rechter Verbrugghen en (en weite de Sevecootstraat, dienende voor Los en Rede, als mede alle verdere rechten van uitweg tot het ge bruiken van het Woonhuis met Grond hiervoren gemeld, benoodigd. Laatst bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Edward Stalpaert-Boxstael, te Erpe. Onmiddelijke in gebruiktreding. ZITDAGEN telkens om 3 ure namiddag, ter herberg De Verga dering der Franschmans, gehouden door voor noemden heer Edward Stalpakrt, te Erpe, Dorp straat, (Kat). OPENBARE VERKOOPING van een goed gelegen te IMPE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, za' namens wien het behoort, met gewin van instel premie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Meersch, gelegen te Impe, in h# Rot, bekend bij kadaster sectie B, nummer 20c aldaar groot 33 aren 60 centiaren, palende ten ooste verscheidene eigenaars, ten zuide den Steen weg, ten weste het Bureel aan Weldadigheid van Impe, en ten noorde den heer Theophiel D'Haese en Vrouw W* van den heer Coppieters, D'Haese. On verpacht. Boomprijs fr. 125. DERDE ZITDAG: Maandag 20 December ïgog, om 3 uren namiddag, ter herberg «In den Vklo- club. gehouden door den heer Remt Janssens- Smetryns, te Impe, nabij het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van een onlang» nieuw en een perceel TUIM, te Smetlede, wijk Kappellenhoek. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremiën en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een onlangs nieuw ge bouwd Woonhuis met Aanhoorigheden, ge- jtaan en gelegen te Smetlede, wyk Kapel- lenhoek, bekend by kadaster sectie A, nummers 359i en 359k, aldaar groot 4 iren 10 centiaren, palende ten ooste en ten zuide den Steenweg, ten weste den Meer Jan-Baptiste Brantegem en ten noorde len heer Leander De Vriendt. Boomprijs fr. 50. Gebruikt door den heer Leopold De Smet. Tweede en laatste koop. Een perceel oochting, dienstig voor Bouwgrond, gele gen nabij voorschreven Woonhuis, bekend by kadaster sectie A, nummer 353c, groot 3 aren 60 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide de erven De Mesel, en weste den heer Camiel De ?auw, en '.en noorde aan vrouw weduwe van den ïeer Augustinus Hofman. Boomprijs fr. 60. Gebruikt door den hoer Jan-Baptiste Brantegem. ZITDAGEN Instel Maandag 10 Januari iom Verblyf Maandag 17 Januan iyiu> telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg gehouden door den hoer Leopold DeSmet. te Smetlede, Kapellenhoek. Groote en kleine kapitalen zyn te beko men aan gematigen intrest, ter studie van bovengenoemden Notaris. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal openbaarlijk verkoopen Een goed perceel Bouwland, gelegen te Aalst-Schaarbeek, naby de Schaapstal, ge kadastreerd wijk C, Nr 1423, met eene grootte van 14 aren 10 centiaren, gebruikt door den heer Victor Van Wesemael-Roels, te Aalst-Schaarbeek. TWEEDE ZITDAG: Dijnsdag 21 December ïgog, om 4 uren namiddag, ter herberg De Vijf Huizen, by den heer Alphont Chri tiaens, te Erpe. Ter studie van den Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Uit der hand te koop ten geheele of ten deele. Een perceel Land, Bosch en Dreef, gele gen t-; Moorsel, gehucht Waver, gekada streerd wijk C, nummers 965 en 906, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, pa lende ten ooBte aan de heeren Caudron, Robyns, De Smet en De Coninck, ten zuide aan den heer Van der Straeten, ten weste aan den heer Joseph De Wever en ten noorde aan de Baan. Do Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk varkoopen Op Woensdag 22 December 1909, om 8 uren 's morgens, te Herdersem, Dender- land, naby de Groote Kapel, 8 schoone Kanadas, te Moorsel, boneden d'Hoeve, nabij de Kerkstraat, 38 zware Kanadas en te Meldert. Waverschendreef, en Ouden Houw, 40 koopen Eiken en in den Affii- gemdreef, 80 koopen Kanadas te begin nen te Herdersom, Dendorland. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk vorkoopen GEMEENTE NIEUWERKERKEN, 1» 14 aren 62 centiaren Land, op het Moortelveld, gebruikt door Ch. Lievens. 2° 16 aren 76 centiaren Land, op het Offerborreveld, gebruik! door Leon Van Rossem. 3° 21 aren 20 centiaren Land, op het Offerborreveld, gebruikt door Leon Tas. 4° 4 aren 76 centiaren Land, op het Doorn veld, gebruikt door Joseph Neetens. 5° 18 aren 2 centiaren Meersch, in de Hoesemeerschen, gebruikt door don heer Amedée Roelandts. 6" Er. 42 aren 18 centiaren Meersch, geschikt voor Bouwgrond, gebruikt door den heer Amedée Roelandts. Verdeeld in vierdeelen. ZITDAGEN Instel Donderdag 16 December 1QnQ Verblyf Donderdag 23 Uecember 1909' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van M. Augusts Van Landuyt, te Nieu werkerken, Kwalestraat, Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. VENDITIE VAN 3000 schoone (e Aalat, Vanrtknai, op Vrijdag 17 December 1909, om 2 uren namiddag, OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, tal openbaarlijk verkoopen 28 aren 70 centiaren Land, te Moorsel, Ryger, gebruikt door J.-B. De Smedt. Slechts ingesteld fr. 1380 LAATSTE ZITDAG Donderdag 30 December 1909, om 3 uren namiddag, ter herberg van Am- bkosius De Munter, te Moorsel, Ryger. STAD AELST. Afbraak van Gebouwen aan de Vrijheidstraat en aan den Geeraardsbergschen Steenweg. Het College van Burgemeester Schepenen brengt ter kennis van de belanghebbenden dat op Maandag 20 December ipop, om n uren voor middag, ter gewone Zittingzaal, ten Stadhuize, zal geschieden de opening der biedingen tot uit voering van de werken van afbraak der Gebou wen, staande 1° aan de Vrijheidstraat, woonhuizen met aanbechtigheden door de Stad aangekocht jegeni Dame Meert en Dochter, M.M. G. Peire- boom-Maet, J.-F. Van den Bossche en P. Da Boack-Meireman an een deel uit den vroegeren eigendom Ch. Van Hauwermeiren, volgens de aanduidingen van een plan nedergelegd in het Stadssecretariaat 20 aan den Geeraardsbergschen Steenweg, ingang St. Camielstraat, een Woonhuis met aanhoorigheden door de Stad aangekocht jegens M. Tersago-Schouppe. De afbraak moet geschieden tot in den grond, de plaats moet opgeruimd en effen gelegd worden, da materialen, steengruis, afval, moeten wegge voerd wezen voor den 1 Maart 1910. De katsei- steenen blijven behouden aan de Stad. De grond moet worden gelijk gelegd met de hoogte der kasteiding in de Straat de bestaande putten moeten wordet) gevuld met aarde en niet met steengruis, ter uitzondering van de Water putten dewelke voorloopig zullen worden gedekt en verzekerd tegen alle gevaren. De afscheidsmuren van de aanpalende eigen dommen moeten behouden blijven en desnoods verzekerd zij zullen behoorlijk afgedekt en twee maal met kalkwitsel bestreken worden. De aannemer zal waarborgen en herttellen alle schaden, van welken aard ook, die terloops van zijne werken aan de naburige eigendommen zou den wezen toegebracht. De werken moeten volkomen geëindigd en de plaats gansch geruimd op den gemelden datum van 1 Maart 1910, op straf van eene boet van tien franken voor iederen dag vertraging. De biedingen, op zegel geschreven en voor ieder der twee loten afzonderlijk eene vaste som bepa lende dewelke de aannemer voor het afbreken aanbiedt, zullen onder gesloten omslag aan den heer Burgemeester gezonden of overhandigd we zen ten allerlaatste den Zaterdag 18 December aanstaande, Formulen van biedingen en verdere inlichtingen zijn te bekomen op het Stadssecretariaat, alia werkdagen van 9 tot 12 uren voormiddag. Gedaan te Aelst, den 1 December 1909. De Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, M.-L. GHEERAERDTS. Oocab REYNTENS. Landbouwers Te bekomen by de Gebroeders PYCK, Damkaai, 3, Aalst, beste soorten Plant aardappelen, zooals Krugera en Industries, alsook Ajuini&ad ran allereerste kwaliteit. Uit ter baud te koop in de Buizen in gegoten ijzer. Ou demande une aervantc k tout faire connaissant un peu de fran9ais. S'AdreBser au Journal De Dhndbr- bode. 1S5. Dienstmeid. Men vraagt 66, Noordlaan, Brussel, deftige dienstmeid, voor keuken en alle werk. Salaris 35 fra. Zich aan dit adres, schriftelijk of monde lings, te wenden. Men vraagt een Bureelbediende. Adres te vragen ten Bureele van Db Denderbode. 184. Men vruagt propere en eerlijke meid, kunnende een weinig de keuken en goed kuischen. Goed loon. Zich te wenden Lange Zoutstraat, 22, ter stede. VV ei kvrouw. Marib Gor», vraagt werk voor te wasschen en te schu ren, te bevragen ten Bureele. 183. Kr is te bekomen, geld voor bouwen, koopen van Huizen en Renten af te leggen mits bezet. Schryven aan Emile Baeyens, handelaar, Lede, een timber by- voegen voor antwoord. Te koop. Een Schapershond, pluimstaart, 1 jaar oud, alsook een jongen Schapershond, 3 maanden oud, beide man nelijk geslacht, zich te wenden ten Bu reele. N° 184 Tc huren terstond een wel gelegen Huis, (kunnende dienen voor Win kel), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J. Goethale, Dirk Martenutraat.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3