Engeland. HOEFSMEDERIJ. welgelegen H L' I/EN, II O U 1 W A KEN, GE VRAAGD perceel LAND, H O lil WARE N KANADABOOMEN, Woonhuis met Grond, gebouwd WOONHUIS V V EN DIT1E 2° V ENDIT1 E Grondkrediet van België il Paul EEMAN, J i\ H li 1' s De kleermaker Jean Hauteken to Jemeppe was over vier jaar getrouwd. Hij was thans 28, zij 25 jaar. Zij hadden één kind. De vrouw begon zich slecht te gedragen en verliet het huis, om in eene andere straat te gaan wonen. Toen trok de man met zijn kind naar Seraing. Vrijdag kwam Hauteken bij zyne vrouw te Jemeppe, vragen om het gemeenzaam leven te hervatten. Zy weigerde en zette hem aan de deur. Hauteken drukte de deur in en loste zes schoten, die de vrouw dood neerstrekten. Daarop ging hij zich gevangen geven en het parket van Luik stelde een onderzoek in. Een vreeselijk ongeluk heeft plaats gehad bij eene klopjacht in de bosschen, tusschen La Vache en St-Hubert en welker jacht toebehoort aan MM. Rénard en Solvay. Een der opjagers, de genaamde Honoré Clément, ongehuwd en 45 jaar oud, wonende te St Hubert, kwam wat achter aan en, een sparrebosehje doorloopende om op zynen post te komen, zag de Brussel - sche jager M. de Mer.ten de Horn, de bewegingen van Honoré en dacht dat een hert kwam aangeloopen. Hij gaf vuur en Honoré kreeg do lading in volle borst. De ongelukkige stortte dood neder onder liet slaken van een grooten kroet. Oroote brand. Verscheidene slacht offers. Maandag rond 4 ure is er in een groot magazijn van nieuw igheden op Clap- ham Junction, Londen, het huis Harding en Hobbs, waar Kerstmis- en Nieuwjaars geschenken verkocht werden, een groote brand ontstaan. In eenige oogenblikken vlogen de vlammen van de eene uitstalling van speelgoed naar de andere en eene alge- meene vlucht ontstond. Een kwart uurs later stond heel de blok huizen in vlammen. Het gebouw, de nabu rige huizen tot aan de eetwarenmagazynen van Francis and Sons, stonden in vlammen. De meeste bedienden zijn vrouwen. Eenige stonden wanhopig te schreeuwen aan de vensters van do tweede verdieping. Eene hulpladder, opgericht om ze te red den, brak, waardoor een pompier gekwetst werd. Drie bedienden sprongen uit de vensters en kwetsten zich erg. Veel be dienden worden vermist. Men vreest dat er kliënten van het huis zyn omgekomen. Er werden tot hiertoe drie dooden en vier stervenden gemeld. M. John Burns, lid van het Parlement, die op eenige stappen van daar woont, bracht de eerste hulp. Hy riep soldaten en matrozen die voorbijgingen en rukte zelf behangsels af, die het magazyn versierden. Vernemende dat er bedienden in gevaar konden verkeeren op de tweede verdie ping, greep hy eenen zak van eenen post bediende, trok hem over zyn hoofd en poogde binnen te dringen. Hij was dicht by de deur toen de gevel voor zijne voeten instortte. Met doorweekte kleeren en van rook zwart gelaat begaf John Burns zich na den brand naar eene kiesvergadering, waar men hem verwachtte. De zitting werd aan stonds op zyn verzoek geheven. Aan Burns werd eene ovatie gebracht. Twee bedienden, in den brand omgeko men, hebben bun loven opgeofferd om twee der vrouwelyke bedienden te redden. Een enkele geraakte ongedeerdébenoden. over to nemen. Ter oorzake van ouderdom, uitscheiding van bedryf, over te nemen, eene wel ge- klandeerde Herberg en Winkel. Zich te bevragen ter herberg In den Schaap herder- bij Melanie Dakt.mah, Korte Sint-Jorisstraat, te Aalst. STAD AELST. Openbare i.eergaujjen VAN Het Collbob van Burgemeester ej^Schbpenbn; Gezien het minis*erieel besluit openbare en kos- telooje leergangen van Hoefsmederij inrichtende; Brengt ter kennis van het publiek dat op Zon dag 16 Januari igio, in de benedenzaal van het lokaal van het Landbouwcomice, Keizerlijke Plaats, om 10 uren voormiddag, de leergangen zullen beginnen en telkens op de zelfde uur de elf volgende Zondagen gegeven worden door M. Fr. Al. Singeléb, Rijksveearts, 97, Brusselschestraat, Dendermonde. Zullen tot de lessen, gevolgd van practische oefeningen in eene Smidse, toegelaten worden, al de personen, 's minstens 19 jaar oud, die zich wil len bekwamen in het paardensmeden zij zullen hiertoe, voorden 10 Januari 1910, de vraag sturen aan den Veearts gelast met de leergangen en bij hunne vraag een uittreksel uit hun geboorteakt voegen. Zij zullen daarna eene bijzondere uitnoodiging ontvangen. De hoefsmeden moeten zich voorzien van de kleine werktuigen welke zij noodig hebben om het hoefijzer te maken en aan te zetten. Het beheer van Staatsspoorwegen verleent op zijne lijnen aan de toehoorders der leergangen van hoefsmederij scholierabonnementen voor ééne ver plaatsing per week. Om dit voordeel te genieten, moeten de belang hebbende er de vraag van doen aan den statieover ste 8 dagen op voorhand, waarbij te voegen is Een getuigschrift afgeleverd door den voor drachtgever de dagen der opening en sluiting der leergangen vermeldende, alsmede de dagen dei- week waarop je plaats hebben ao Een getuigschrift van verblijf afgeleverd door den Burgemeester of den Politie-commis- saris. Deze twee getuigschriften zijn aan het formaat- igelrecht onderworpen. Eene commissie zal op hat einde van den leer gang, tot het examen overgaan van degenen die regelmatig al de theoretische en practische lessen gevolgd hebbende, verlangen hunne kennissen te doen vaststellen en een certificaat bekomen van bijwoning hun toegang gevende tot de practische Middenschool van hoefsmederij te Brussel. De toehoorders die verlangen het examen af te leggen moeten zich doen inschrijven bij den leeraar wier voordrachten zij bijgewoond hebben. Het certificaat mag enkel afgeleverd worden aan de kandidaten die ten minste de vijftienden der pun ten bekomen hebben in de theoretische proeren en de zes tienden in de practische proeven. Aelst, den 21 December 1909. De Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, M -L. Gheeraerdts. Oscar Reyntens. n gelager Bewaard al uw linnen wit als sneeuw door het regelmatig gebruik van Sunlight Zeep. Qebrulkwljz* rond olk «tuk. 'Verandering vmi woonst. De ondergeteekondo heeft de eer nan zijne geachte medeburgers ter kennis te brengen dat hij van do Albert Liónartstraat, Nr 9, zijn verblijf naar de Molendries, Nr 14, heeft overgebracht, waar hy een magazyn komt te openen voor den verkoop der be roemde Naaimachienen Victoria en Phse- nix. - Zooals voortijds gelast hij zich met de reparatie van machienen aller stelsels welke in de voordeeligste voorwaarden en met de meeste zorg worden uitgevoerd. Verders zyn te verkrijgen alle soorten van Naalden. Olie en alle benoodigdheden voor het Naaimachien. Alfons GHY3, mécanicien. OPENBARE VERKOOPING te Aalst Molenstraat en Zonnestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal het behoort, met gewin van palmslag het openbaar verkoopen Eerste koop Een Huis zijnde een Winkel, gestaan engelegen te Aalst, Molenstraat, geteekend nummer 49, bekend bij kadaster wijk A, nummer 819, groot aldaar 3 aren, palende van den eenen kant aan een huis van den heer Van den Brempt, van den anderen kant aan het Straatje en daarover aan het Pakhuis van den heer Burgemeester Ghee raerdts, langs achter aan het Pensionnaat der Damen van Maria en aan den eigendom van Mejuffer Lauwers, bewoond tot 1 Oktober 1913, door Mevr. Weduwe Joseph _BlondeeI, aan 600 irs. 's jaars. Tweede koop. Een Iluis, gestaan en gelegen te Aalst, Zonnestraat, nabij de Houtmarkt, getee kend nummer 22, gekadastreerd wijk A, nummer 17440, groot 40 centiaren, palende van de eene zijde aan het volgende huis, van de andere zijde en langs achter aan den heer August Marcel, be woond bij de maand door deo heer Leopold Van den Bossche, aan 12 fr. per maand. Derde koop. Een Huis zijnde eene Herberg, gestaan en gelegen te Aalst, Zonnestraat, nabij de Houtmarkt, geteekend nummer 33, bekend bij kadaster wijk A, nummer 1744B, met eene grootte van 80 centiaren, palende van den eenen kant aan voorgaande koop, van den anderen kant aan Jufvr. Weduwe Wauters en Kinderen en langs achter aan den heer Ferdinand Van der Schueren, be woond bij de maand door den heer Joannes Ma- nus, aan 17 fr. per maand. DERDE ZITDAG (Dijnsdag 28 (December ïgog ten 3 uren van den avond, te Aalst, nummer 21, Molendnesch, ter herberg a Den Klokkenbol, bij Mej. Verlaeckt. OPENBARE VERKOOPING op Dijnsdag 28 December 1909, om 12 uren 's middags, ter herberg van Dame Weduwe van den heer Joannes Van Bleyenbergh, te Nieuwerkerken, achter de Kerk. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, Houthandelaar, te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur, open baarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald Canadaberd en ander. 2000 meters Abeelenhout. 2000 meters Paneel- en Kistenberd. 3000 meters Pannelatten. 20 koopen Olmen, Eiken, Esschen en Beuken- planken van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen Platen, Flieri'gen en Kepers. 20 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. 25 koopen Schalen en gerieflijken afval. 5o koopen Brandhout. Het Hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goeda en gekende borg. VOOR AALST EN OMSTREKEN. Deftige en vlijtige persoon voor den verkoop onzer Naaimachienen en de ont vangsten te doen. Vast loon en kommissie. Kleine waarborg wordt geeischt, Zich te bevragen aan de Mantachaiipij Singer, gy Albert Liéncirtstraat, g TE AALST Bij licitatio. OPENBARE VERKOOPING van een goed eenen Meersch en eenen fBosch, L "legen te Gysegem en Hofstade. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, ten overstaan van den heer Vrederechter Kantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten: Gemeente Gyeegem. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen op het Bauw veld, bekend bij kadas ter sectie A, nummer 570b, aldaar groot 25 aren 90 centiaren en volgens titel 27 aren 67 centiaren, palende ten ooste Juf frouw weduwe Veldeman, ten zuide de Zybaan, ten weste Vrouw weduwe Van Ilauwermeiren en ten noorde ook de Zy baan. Gebruikt door de heeren Adolf Rocls en Florent Bruylandt, te Gysegem. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen in den Kleinen Meersch, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 66a, groot volgens titel 13 aren 90 centia ren, palende ten ooste den heer Gustaaf Dubois, ten zuide de Osseweide, ten weste den heer Jooris en ten noorde aan ver scheidene eigenaars. Boomprys 50 fr. Gemeente Hofstade. Derde en laatste koop. Een perceel Bosch, gelegen in den Drinkeling, bekend bij kadaster sectie A, nummer 45, aldaar groot 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer August Sonck, ten zuide de Keiraolen, ton westeden heer Albien Dael- man «n ten noorde de Kinderen De Rybel. Boomprys fr, 740. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 8 Januari ïgio om 2 uren van don namiddag, ter Zitting zaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING op Maandag 27 December 1909, om 8 uren voormiddag, ter herberg gehou den door den heer Dominicus Rottiers. TE ERPE, wijk Kraainest. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal 1 verzoeke van den heer René De Geyter, hout handelaar, te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald Canadaberd en ander. 2000 meters Abeelenhout. 3000 meters Paneel- en Kistenberd. 2000 meters Pannelatten. 30 koopen Olmen, Eiken, Esschen en Beuken Planken, van 4 tot 17 centimeters dikte. 30 koopen Platen, Flieringen en Kepers. 30 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. 25 koopen Schalen en gerieflijken Afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar Verdere zal de verkooping geschieden op gewone oorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van zware magere Eiken, 1 Beuk en 2 ie Oordegem, (Weide Wereld). De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal op Maandag 3 Januari 1910om 9 uro voormiddag, ten verzoeke van den heer Pibter Broeckabrt, te Oordegem, in het openhaar verkoopen 56 schoone zware en magere Eiken, 2 zware Kanadas en 1 Beuk wassende in een perceel bosch achter de hofstede van de Gebroeders Broeckaert, te Oordegem, Weide Wereld. De voormelde Boomen zijn van zeer zui veren wasdom, zyn zeer dienstig voor Kuipers, Scheepmakers, Wagenmakers, Schrijnwerkers en andere timmerlieden, zy zijn gestaan nabij eenen goeden Steen weg op vyf minuten afstand van de Gent- scbe kasseide. Onder de Eiken bevinden er zich van 2 meters 35 centimeters omtrek. Men zal vergaderen in voormelden bosch. Verders zal de verkooping geschieden op de gewone voorwaarden en tijd van beta ling, mits borgstelling door eenieder, die zal streng geeischt worden. Do verborging zal geschieden ter her berg van den heer Gustaaf De Munter, te Oordegem, Dorp, alwaar men het ongeld zal ontvangen en de kapbiljetten aan de koopers afleveren. te ErpeSevecootstraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoo pen EENIGE KOOP. 1. Een schoon en gerieflijk Woonhuis, onlangs nieuw gebouwd, met Grond, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Sevecootstraat, gekend op het kadaster wijk D, nummer 334D, met eene grootte van 3 aren 5o centiaren en volgens titel groot 3 aren 52 centiaren, palende ten ooste den heer Rechter Eugeen Verbrugghen, ten zuideden heer Leon De Coninck, ten weste de Sevecootstraat an ten noorde den heer Philemon De Cock. 2. En de helft onverdeeld van een deeltje Grond, gelegen alsvoren, te Erpe, aan de Sevecootstraat, gekend op het kadaster wijk D, nummer 334a. met eene grootte van 20 centiaren en volgens titel slechts groot 16 centiaren palende ten noordeen ten ooste den heer Leon De Conirck, ten zuide den heer Rechter Veibrugghen en ten weste de Sevecootstraat, dienende voor Los en Rede, als mede alle verdere rechten van uitweg tot het ge bruiken van het Woonhuis met Grond hiervoren gemeld, benoodigd. Laatst bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Edward Stalpaert-Boxstael, te Erpe. Onmiddelijke in gebruiktreding. ZITDAGEN I"*»; D|jn«d«g 7 December ,000. Verblijf Dijnsdag ai telkens om 3 ure namiddag, ter herberg De Verga dering der Franschmans, gehouden door voor noemden heer Edward Stalparrt, te Erpe, Dorp straat, (Kat). OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw en een perceel TUI JI, be Smetlede, wijk Kappellenhoek. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremiën en gelagen in het ipenbaar verkoopen Eerste koop. Een onlangs nieuw ge bouwd Woonhuis met Aanhoorigheden, ge daan en gelegen te Smetlede, wyk Kapel- lenhoek, bekend by kadaster sectie A, nummers 359i en 359k, aldaar groot 4 iren 10 centiaren, palende ten ooste en ten zuide den Steenweg, ten weste den beer Jan-Baptiste Brantegem en ten noorde len heer Leander De Vriendt. Boomprys fr. 50. Gebruikt door den heer Leopold De Smet. Tweede en laatste koop. Een perceel Imchting, dienstig voor Bouwgrond, gele gen nabij voorschreven Woonhuis, bekend by kadaster sectio A, nummer 353c, groot 5 aren 60 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide de erven De Mesel, 'en weste don heer Camiel De Pauw, en 'en noord* aan vrouw weduwe van den ïeer Augustinus Hofman. Boomprys fr. 60. Gebruikt door den lieer Jan-Baptiste Brantegem. ZITDAGEN Instel Maandag 10) T i ,p,n Vorblijf Maandag 17 Januan 191ü> telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Leopold DbSmet. te Smetlede, Kapellenhoek. Groote en kleine kapitalen zyn te beko men aan gematigen intrest, ter studie van bovengenoemden Notaris. Studie van de Notaris BRECKPOT, te Aalst. Ou (leniaiide une servante k tout faire connaiasant un peu de francais. S'Adresser au Journal De Dbndbr- BODB - 185. Men vraagt een Bureelbediende. Adres te vragen ten Bureele van Da Denderbode. 184. Dienstmeid. Men vraagt 66, Noordlaan, Brussel, deftige dienstmeid, ▼oor keuken en alle werk. Salaris 35 frs. Zich aan dit adres, schriftelijk of monde lings, te wenden. Men vraagt propere en eerlijke meid, kunnende een weinig de keuken en goed kuischen. Goed loon. Zich te wenden Lange Zoutstraat, 22, ter slede. Werkvrouw. Marie Gors, vraagt werk voor te wasschen en te schu ren. te bevragen ten Bureele. 183 van Meubels, Mobilaire Voorwerpen en van Nieuwe Koopwaren, als Pluimen, Panachen en andere te Aalst, Statie straat, nr 7, op Dijnsdag 28 December 1909, om 9 uren 's morgens, door 't ambt van den Notaris DE WINDT, te Aalst. van Mobilaire Voorwerpen, ingeoogste Vruchten, Beeten, Hopstaken, Brandhout, Koei, Rund, Vetmutten, Geit, Kiekens en Loof te velde, te Moorsol, Waver, ten huize van de Weduwe Egidius Van der Borght, op Donderdag 30 December 1909, om 9 uren 's morgens. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen GEMEENTE NIEUWERKERKEN, 1° 14 aren 62 centiaren Land, op het Moortelveld, gebruikt door Ch. Lievens. Ingesteld frs. 600. 2° 16 aren 76 centiaren Land, op het Offcrborreveld, gebruikt door Leon Van Rossom. Ingesteld fr. 1300. 3° 21 aren 20 centiaren Land, op het Offerborreveld, gebruikt door Leon Tas. Ingesteld fr. 1480. 4° 4 aren 76 centiaren Land, op bet Doornveld, gebruikt door Joseph Neetens. Ingesteld fr. 300. 5* 18 aren 2 centiaren Meersch, in de Hoesemeerschen, gebruikt door den heer Amedée Roelandts. Ingesteld fr. 360. 6° En 42 aren 18 centiaren Meersch, geschikt voor Bouwgrond, gebruikt door den heer Amedée Roelandts. Verdeeld in vier deelen. Ingesteld fr. 1630. ZITDAGEN Instel Donderdag 16 Dpcember 1QnQ Verblijf Donderdag 23 UecemDei iyuj> telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van M. Auguste Van Landutt, te Nieu werkerken, Kwalestraat. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijn verkoopen 28 aren 70 centiaren Laml, te Moorsel, Ryger, gebruikt door J.-B. Dc Sinedt. Slechts ingesteld fr. 1380 LAATSTE ZITDAG Donderdag 30 December 1909, om 3 uren namiddag, ter herberg van Am- buosius De Munter, te Moorsel, Ryger. TT«^ liuiH-n lt'i-f.1 een wel gelegen Huis. (kunnende dienen voor Win kel), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J Goethals, Dirk Martensstraat. ledi'i'een kan een vulpen of plume réservoir bezitten, voor fr. 1,00 of fr. 1,50 franco per post) kan men zich een vulpen merk Manos verschaffen, welke uit stekend fonctionneerd en op welke iedere soort van pennen kunnen gebruikt worden. Verkrijgbaar bij Joris Van de Putte, te Aalst, Korte Zoutstraat, 31. Ter studie van den Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Uit der hand te koop ten geheele of ten deele. Een perceel Land, Bosch en Dreef, gele gen ts Moorsel, gehucht Waver, gekada streerd wijk C, nummers 965 en 906, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Caudron, Robyns, De Smet en De Coninck, ten zuide aan den heer Van der Straeten, ten weste- aan den heer Joseph De Wever en ten noorde aan de Baan. Landbouwers Te bekomen by de Gebroeders PYCK, Damkaai, 3, Aalst, beste soorten Plant aardappelen, zooals Krügers en Industries, alsook Ajuinzaad van allereerste kwaliteit. Kr is te hekomen. geld voor bouwen, koopen van buizen en Renten af te leggen mits bezet. Schrijven aan Emile Baeyenshandelaar, Lede, een timber by- voegen voor antwoord. To knop. Een Schapershond, pluimstaart, 1 jaar oud, alsook een jongen Schapershond, 3 maanden oud, beide man- nelyk geslacht, zich te wenden ten Bu reele. N° 184 NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ ingericht in x835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zon'der voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Bulge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatién gewaarbotgd i° door overc mkonistige hypotl.ékaire uitleenin- get. en 2° door hei maatsc tappelijkkapi - laai in de reserveu. (18,000,000). Die obligation waarvan Gen merest aan 3 wordt gestel i, zijn eene vaderlijke gelduuz'.tiing van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor h 1 Canton Aalst. Leopoltlütrant, O, Aalnl. Alle werkdagen) 8 tot 9 uren voormiddag van (4'oi 5 uien namiddag. HOOFDAGENT vooi' Wrat-keringen leg-n Brandgevaar, Ong - .1 vu op TANDMEESTER SPECIALIST, te Aalst, Statiestraat, 33, naast het Hotel du Comte de hlandre SEDERT TIEN JAREN TB AALST. Kostelooze raadplegingen alle dagen van 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 8 tot 12 uren. Dijnsdag voormiddag, te Ni- nove, bij M" Van Laer Dijnsdag na middag, te Aalst. Genezing en opvulling der bedorven tan den. PiaatBen van Kunsttanden zonder uittrekken en na het vooraf genezen der wortels van de oude tanden. Het uit trekken der tanden volgens de keus van den Klient, na volledige gevoelloosmaking, gewaarborgd zonder de minste pijn. Gebitten op Goud, Platine en Caout- chooc. Gebitten zonder p.aat, in de wortels vastgezet, nieuw stelsel. Recht zetten der tanden bij de kinderen (menig vuldige bewijzen). Wit maken der tan den, enz. Reparatiën, Hermaken van Ge bitten, elders gemankeerd. Daar MrNEEFS de gebitten zelf maakt dus uit de eerste hand, kan hij deze goed- kooper leveren en met meer juistheid en gemak voor den Klient maken, dan andere Dentisten die, bij gebrek van kennis, hunne Gebitten elders moeten doen maken. Begeeft zich ten huize op aanvraag iluiia van veiirouwen. IN DEN DIKKEN EIK. Meubel*StoelenSpiegels, Matrassen enz met waarborg De ondergeteekende Jean Limpens, meu belmaker, Brusselschestraat. Nr 44, te Aalst, brengt ter kennis van het geacht publiek, dat er bij hem gestadig te beko men zijn, alle soorten van gepolierde, geci- reerde en verniste meubels zooals accajou, notelaar, kerzelaar, esschen, eiken, olmen, pitsch-pin, dennen en kanada, ledikanten, lavabos, nachttafels, droogatoclen, kleer- lijnwaad- en keukenkassen, eiken bahuts, ronde en andere tafelb, wiegen, koffers, toogen étagères, lessenaars en commoden, groot assortiment van stoelen, met rieten, strooien, biezen en houten zittingen, gemak en andere zetels, bureau- kerk- en kinder stoelen, matrassen, in wol, windhair, erin végétal en zeegras spiegels met eiken en andere caders, draai werken, meubelmou- luren, baguetten voor caders, enz. bij zondere grooten keus van snijwerk voor meubels, aan prijzen buiten alle concur rentie. Verders ongesneden accasia speeken, in alle grootten voor rijtuigmakers, alBOok beuken en eiken duigen voor kuipers in tabakvaatjes. Hij werkt ook op commando en beveelt zich aan voor het herstellen en polieren van oude meubels en stoelen. Door de uitbreiding zijner machienen, is alle concurrentie onmogelijk. Hij beveelt zich in de gunst van eenieder. Jeaii Liui()eu«,

De Denderbode | 1909 | | pagina 3