Slad Aalst.-Werkbeurs Openbare Aanbesteding Emile Van de Voorde-Van den Bremt, HUISMEÜBELS behuisde HOFSTEDE II A NDELSHUIS perceel L A 1\ D gebouwd WOONHUIS twee WOONHUIZEN HOEFSMEDERIJ. Grondkrediet van België Mr Paul EEMAN, J »EEFS, Ik weet niets, en ik kan niets weten, snikte het meisje. Wat men van mi.i wil, weet ik niet waarom mij doen lijden men heeft my reeds zooveel bezwaard, in de nieuwsbladen Vader Devergnies voegde erbij Lucas Dalne zegt wellicht, wat hij veronderstelt maar mijne arme vrouw suft, zij bezwoer my gisteren in het gevang hare onschuld. Lucas Dalne werd vervolgens binnen geleid hy herhaalde zijne samenspraak met vrouw Devergnies, doch de verdachte onderbrak hem heftig en verzekerde ander maal dat, indien zy de moordenares van het kind zou geweest zyn, zij zelf het lijk van haar kind zou verstopt hebben. De vrouw begon daarna overvloedig te weenen. Na haren man en hare dochter te hebben omhelsd, en nogmaals verzekerd te hebben dat zij onschuldig was, werd vrouw Devergnies door de gendarmen weggoleid. In den nacht van Zondag tot Maan dag is in de Kattcstraat te Deinze, do we duwe Onderbeko, geboron Julia Boulez, 65 jaar oud, in haar huis vermoord geworden. Het lyk werd slechts Maandag namiddag ontdekt. In huis werd niets verdachts ontdekt. De armo vrouw was met een stomp voorwerp het hoofd ingeslagen. Naar het schijnt had het slachtoffer eenigo dagen geleden haar pensioen getrokken. Het parket heeft ter plaats geweest. In den nacht van Donderdag tot Vry - dag, is oen stoutmoedigo diefstal gepleegd bij M. Gust. Royer, brouwer, Dorpplaats, te Gullcgem. Om bij M. Royer binnen te dringen, hebben do dieven eerst het slot van de poort van den landbouwer Karei- Louis Degraeve afgewrongen en daar eene laddor genomen. Zy legden de ladder over de Heulebeek en kwamen alzoo in de brouwerij op den koer hebben zij het venster van de eet plaats opengebroken. Daarna drongen zij in het bureel en openden daar den brand- koffer bij middel van valsche sleutels. Zy stolen eene aanzienlijke som. Het zilver werk hebben de schurken laten liggen. Niemand heeft iets gehoord. Vry dag morgend, rond 4 uren, hoorde do echtgenoote Alois Dogryse, herberg do Bellevue, steenweg naar Bissegem een verdacht gerucht zy ging beneden en zag eenen persoon in het portaal staan. Op hetzelfde oogenblik sprong een twee de kerel uit de kamer nevens de herberg- zaal en vooraleer de vrouw van haren schrik bekomen was, waren de twee ban dieten verd wonen. Bij onderzoek bleek dat de dieven langs het venster binnengedrongen waren, en gepoogd hadden eene kas in de kamer open te breken. Denzelfden nacht werd by August Bae- kelandt. vlashandelaar, gebuur van De Gryse, eene ruit uit de verandah gesneden; daar ook zullen de dieven op do vlucht ge dreven zijn door het blaffen der honden. Op nieuwjaarsavond werd een man, die op de tramlijn lag te slapen naby do velodroom, door den stoomtram, welke om 8 u. li m. uit Ieperen naar Veurne ver trekt, vermorzeld. Uit het onderzoek, spoedig daarna door den Commissaris van Ieperen gedaan, blijkt dat het slachtoffer op don slag gedood werd de helft van zijn hoofd was letter- lyk afgereden. Het lyk werd herkend als zynde dat van Hilaar Vercruysse, die van M.irchiennes- au-Pont gekomen was om met zyne familie het nieuwjaar te komen doorbrengen te Vlamertinge, op 4 kilometers van Ieperen. Licht bedronken zijnde is hy langs do baan van Veurne gegaan, moet daar ge vallen zyn en is aldus verongelukt. To liiu-cn (eralond. 2 schoone en gerieflijke Huizen (met salon, eet-aal, verandah, hof, 50 meters lengte) gelegen Dendermondsche Steenweg Nummdrs 102 en 108, Een Huis, kunnende dienen voor handel, gelegenhoek der School- en G izometer straat, zich te wenden Dirk Martensstraat, 14, Aalst. PROVINCIE OOST-VLAANDEREN. GEMEENTE AUDEGEM. Rust en rekent op Zij Is sulver Zij bespaart tljdv geld en arbeid Worden gevraagd door de Patroons 1 smeder, (halve gast) 2 goede schrijn werkers 1 Marmorbeworker. Vragen der Werklieden Werklieden van allen aard. Wordt gevraagd eene meid voor alle werk, zich te wenden ten Bureele dezer. Ta hlil*AM Een Magazijn met 1 C ,,U1 Hof en Woonhuis dien stig voor alle bedrijf(handel en nijver heid), inhoudende 27 a. 59 c. gelegen Sint Jobstraat, thans gebruikt voor tabakfa- briek, door M. De Hartog. Voor de voorwaarden, zich te wenden 49, Korte Zputstraat, Aalst. der werken van vergrootiug en herstelling der (Parochiekerk Het Kerkbestuur van Audegem zal op Zaterdag 22 Januari 1910, om 10 uren 's morgends, in de Zittingzaal ten Gemeen - tehuize, overgaan, onder nadere goedkeu ring der bevoegde overheid, tot de openbare aanbesteding der werken van vergrooting en herstelling der Kerk. De werken zijn geraamd op 40,922,70 frs. Het pandgeld is bepaald op 2,000,00 frs. De plannen, het bijzonder lasteuboek en bestek, zyn voor de belanghebbenden neêr- gelegd in het Gemeentehuis van Audegem alwaar zij kunnen onderzocht worden alle werkdagen van 9 ure tot 's middags, en van 2 tot 5 uren 's namiddags. Modellen van aanbiedingschrift en van verklaring van minimum van dagloon en maximum van werkuren, zullen aan de mededingende ondernemers kosteloos wor den ter hand gesteld. Vooraleer zij onderteekend worden, zul len gemelde formulen moeten voor zegel geviseerd geweest zyn of het buitenge woon zegel dragen zulks door de zorgen en ten koste des aanbieders. Elk biedingschrift dat niet is ondertee kend, buiten den aannemer, door eenen gegoeden persoon wonende in België, ver klarende zich als borg te stellen en zich met hem als voornamen en solidairen aan nemer verbindende, zal als nietig aan schouwd worden, De soumissiën daarenboven hoeven in dubbelen omslag gesloten te worden, ach- tervo'.gens bekleed met de vereischte op schriften Opschrift van den buitenomslag Aan bieding voor de onderneming van Openbare Werken. Opschrift van den binnenomslag Aan bieding voor de onderneming der vergroo- tings- en herstellingswerken aan de Kerk. Deze aanbiedingschrifton zullen, by aan bevolen brief, met de post aan den heer Arthur Dubois, Burgemeester van Aude gem, gestuurd worden, drie dagen vóór den bepaalden dag der aanbesteding en het postmerk dragen van uiterlijk 19 Januari 1910. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot den heer Julius Goethals, Bouw kundige, Dirk Martensstraat, N° 14, te Aalst. Audegem, den 18 December 1909. Op bevelDe Burgemeester De Secretaris, A. Dubois, Uyttendaele. Belangrijk Bericht. (Brusselsen tstraat, 43, Aalst. Wenscht aan zyne talrijke klanten en het geacht publiek, een zalig, voorspoedig en gelukkig niouwjaar. Brengt ter kennis, uit oorzaak van ver grooting is er bij my te bekomen, eerste klas van brood, pistolets, suiker mastel len, peperkoek, besten Hollandsche Gent- schekoek, enz., alles in 't groot en 't klein. LET WEL OP 'T ADRES Oud huis Bakkerij Den Engel, ik beveel van een ieder in de gunst te mogen voldoen en blyf uwen bi leefden dienaar Emile VaD de Voorde-Van dea Brempt. Bij uiticheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van allerlei Landbouvmlem, Betteraven, Hooi Strooi, Mest, 2 Melkkoeiën. Ie ;lal»l. AjuiunilraDl. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal op Woensdag 2 Februari 1910, (Lichtmis), om 9 uren van deh morgend, te Aalst, Ajuinstraat, N° 2, ten hove van Jufvrouw Weduwe Jan-BaptIste Corn, in het openbaar verkoopen Huismeubels .- als Kommode en andere Kassen, Stoelen, Tafels, twee Stoven met toebehoorten, Bedstoelen en Slaapgerieven, Quinquets. kopere en glazen Kandelaars, Bollantaarn, hangende Horlo- gie heiligen Beelden met en zonder Bocalen, Prin ten en Lijsten, gleizen Tellooren, Jatten, Tassen, Kommen en Schotels, ijzeren Marmitten, Potten en Braadpannen, kopere Moor en Koffijpot, Koffij- molen, Koffij- en Peêdoos steenen Tobbens en Teelen, zinken Emmers, Lepels, Vorken. Tafel en andere Messen, Wasch- en Vleeschkuipen. Broodmouillie en meer andere voorwerpen. Landbouwalem 2 Kortewagens, Eggens, Wan molen, Raapmolen, goede Ressortkarre, Hand- karre, Botervat, Aalstuk, Aalkuip, Meel-, Bras- en Vleeschkuipen, Braken, Schuppen, Spaden, Bekkers, Zeissen, Dorsch vleugels, Mesthaken, Rieken Gaffels, Pikken en Haken, Reeke Land- draad en an andere Gerieven. Eene groote hoeveelheid Betteraven, Hooi, Strooi, Mest en Brandhout. Beestialen Twee goede Melkkoeien en twee goede Trekhonden. N. B. De Beestialen zullen des namiddags om a uren verkocht worden. De koopen tot en met 10 franken moeten gereed betaald worden, voor de overige wordt er tijd van betaling gegund, mits te stellen goede borg. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en mits het gewoon ongeld. OPENARE VERKOOPING van eene te Moorsel, Kokslraat. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopsn EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Moorsel Kokstraat, bekend bij kadaster wijk B, nummers34IB en 343B, groot aldaar 11 aren 5o centiaren, palende noord en oost M. Gustaaf Lis sens, zuid M. Willem Piot-Titeca en west de Kokstraat. Bewoond door M. Joseph Borms, tot Kerstdag avond 1910, aan 70 frs. 's jaars. ENKELE ZITDAG Maandag 24 Januari ïgio. om 3 uren van den avond, ter herberg van den heer Petrus Moortgat, te Moorsel, Steven. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Aalsl, Korte Zout8traat en hoek derZonnestraat De Notaris SCHELFHOUT, te Gordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instcl- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een schoon Handelshuis, met Magazijn of Ach tergebouw, gestaan en gelegen te Aalst, Korte Zoutstraat, geteekend nummer 54, Hoek der Zon- nestraat, bekend hij kadaster sectie A, nummer i883a, aldaar groot 1 aar 70 centiaren, palende ten ooste de Zonnestraat, ten zuide Madame Bosteels, ten weste den heer Achille Minnaert en ten noorde aan de Korte Zoutstraat. Voorschreven Woonhuis bevat i° Winkel, Eetplaats, Salon, Veranda, Cour, Keuken, groote en schoone Kelders, voorzien van pomp- en regenwater. 2° Vier groote schoone Slaapkamers. 3° Groote Mansardekamer en Zolder. 4° En 3 schoone plaatsen in het Achtergebouw Bewoond door den eigenaar den heer Emile Van der Gucht-Troch. ZITDAGEN Instel Zaterdag 22 Januari Verblijf Zaterdag 5 Februari) '910 telkens om 3 uren van den namiddag, ter Afspan ning genaamd In de Drie Koningen, gehouden door de Kinderen Roelandt, te Aalst Keizerlijke Plaats. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een goed eenen Meersch en eenen Bosch, gelegen te Gysegem en Hofstade. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal namens wien het behoort, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten: Gbmernte Gysegem Eerste koop. Een perceel Land, ge legen op het Bauwveld, bekend bij kadas ter sectie A, nummer 570b, aldaar groot 25 aren 90 centiaren en volgens titel 27 aren 67 centiaren, palende ten ooste Juf frouw weduwe Veldeman, ten zuide de Zijbaan, ten weste Vrouw weduwe Van Hauwermeiren en ten noorde ook de Zy baan. Gebruikt door de heeren Adolf Roels en Florent Bruylandt, te Gysegem. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen in den Kleinen Meersch, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 66a, groot volgens titel 13 aren 90 centia ren, palende ten ooste den lieer Gustaaf Dubois, ten zuide de Osseweide, ten weste den heer Jooris en ten noorde aan ver scheidene eigenaars. Boomprys 50 fr. Gemeente Hofstade. Derde en laatste koop. Een perceel Bosch, gelegen in den Drinkeling, bekend by kadaster sectie A, nummer 45, aldaar groot 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer August Sonck, ten zuide de Keimolen, ten westo den heer Albien Dael- man en ten noorde de Kinderen De Rybel. Boomprys fr, 740. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 8 Januari ïgio, om 2 uren van den namiddag, ter Zitting zaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw en een perceel TUIM, be Smetlede, wijk Kappellenhoek. De Notaria SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremiën en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een onlangs nieuw ge bouwd Woonhuis met Aanhoorigheden, ge staan en gelegen te Smetlede, wyk Kapel- lenhoek, bekend bij kadaster sectie A, nummers 359i en 359k, aldaar groot 4 iren 10 centiaren, palende ten oosto en ten zuide den Steenweg, ten weste den 'teer Jan-Baptiste Brantegem en ten noorde Ion lieer Leander De Vriendt. Boomprijs fr. 50. Gebruikt door dan heer Leopold De Smet. Tweede en laatste koop. Een perceel Lochting, dienstig voor Bouwgrond, gele gen nabij voorschreven Woonhuis, bekend by kadaster sectio A, nummer 353c, groot 5 aren 60 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide de erven De Mesel, '.en weste den heer Camiel De Pauw, en ben noorde aan vrouw weduwe van den ■ïeer Augustinus Hofman. Boomprys fr. 60. Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Brantegem. ZITDAGEN Instel Maandag 10 T Verblijf Maandag 17 Januar' 191°. telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Leopold De Smet. te Smetlede, Kapellenhoek. Groote en kleine kapitalen zijn te beko men aan gematigen intrest, ter studie van bovsngenoemden Notaris. OPENBARE VERKOOPING en Bouwgrond, te HOFSTAQE, (Babbelaar. De Notiri* DE GHEEST, te Aalst, zal mat ge win van palmslag en gelsgen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE HOFSTADE, Eerste koop. Een Huis en Herberg, gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummer 303B, met eene grootte van i aar oo centiaren, palende ten ooste aan d'erven De Rybêl, ten zuide aan de Straat ten weste en ten noorde aan de erven van Leonardus De Swaef. Bewoond door den heer Guataaf VanGyseghem. Tweede koop. Een Huis met Schuur en Stal ling, groot s aren 44 centiaren, gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadasireerd wijk A, num mer 327H, met eene grootte van 3 aren 3o centia ren, palende ter. ooste aan den volgende koop, ten zuide aan den heer Alois Claessens, ten wesfe aan de kinderen Huylebroeck en ten noorde aan de Straat. Bewoond door den heer Joseph Meyers. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, groot 2 aren 61 centiaren, gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummer 327, met eene grootte van 3 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Leo De Smet, ten zuide aan den heer Alois Claessens, ten weste aan voorg&anden koop en ten noorde aan de Straat. Gebruikt door den heer Gustaaf Van Gyseghem. ZITDAGEN Instel Donderdag i3 Verblijf Donderdag 27 Januan '910. ten een ure namiddag* ter herberg genaamd Da Vlasbloem, bij den heer Gustaaf Van Gyse ghem, te Hofstade, gehucht Babbelaar. GELD. Bij genoemden Notaris DE GHEEST zijn er altijd groote en kleine kapitalen te bekomen mits bezet, aan geringen intrest, of wel aflosbaar met annuiteiten. STAD AELST. Te koop. Een Schapershond| pluimstaart, 1 jaar oud, alsook een jongen Schapershond, 3 maanden oud, beide man nelijk geslacht, zich te wenden ten Bu reele. N° 184 Dienstmeid. Men vraagt 66, Noordlaan, Brussel, deftige dienstmeid, voor keuken en alle werk. Salaris 35 frs. Zich aan dit adres, schriftelijk of monde lings, te wenden. Men vraagt een Bureelbediende. Adres te vragen ten Bureele van Dl Dkndkrbodk. 184, Openbare Leergangen VAN Het Colliok van Buroemmsstkr in Schepenen; Gezien het ministerieel besluit openbare en kos telooze leergangen van Hoefsmederij inrichtende; Brengt ter kennis van het publiek dat op Zon dag 16 Januari 1910, in de benedenzaal van het lokaal van het Landbouwcomice, Keizerlijke Plaats, oin to uren voormiddag, de leergangen zullen beginnen en telkens op de zelfde uur de elf volgende Zondagen gegeven worden door M. F*.- Al. Sinoelée, Rijksveearts, 97, Brusselachestrast, Dendermonde. Zullen tot de lessen, gevolgd van practische oefeningen in eene Smidse, toegelaten worden, al de personen, 's minstens 19 jaar oud, die zich wil len bekwamen in het paardensmeden zij zullen hiertoe, voorden 10 Januari 1910, de vraag sturen aan den Veearts gelast met de leergangen en bij hunne vraag een uittreksel uit hun geboorteakt voegen. Zij zullen daarna eene bijzondere uitnoodiging ontvangen. De hoefsmeden moeten zich voorzien van de kleine werktuigen welke zij noodig hebben om het hoefijzer te maken en aan te zetten. Het beheer van Staatsspoorwegen verleent op zijne lijnen aan de toehoorders der leergangen van hoefsmederij scholierabonnementen voor ééne ver plaatsing per week. Om dit voordeel te genietsn, moeten de belang hebbende er de vraag van doen aan den statieover ste 8 dagen op voorhand, waarbij te voegen is i° Een getuigschrift afgeleverd door den voor drachtgever de dagen der opening en sluiting der leergangen vermeldende, alsmede de dagen der week waarop \e plaats hebben 20 Een getuigschrift van verblijf afgeleverd door den Burgemeester of den Politie-commis- Dexe twee getuigschriften zijn a het ormaat- zegelrecht onderworpen. Eene commissie zal op het einde van den leer gang. tot het examen overgaan van degenen die regelmatig al de theoretische en practische lessen gevolgd hebbende, verlangen hunne kennissen te doen vaststellen en een certificaat bekomen van bijwoning hun toegang gevende tot de practische Middenschool van hoefsmederij te Brussel. De toehoorders die verlangen het examen af te leggen moeten zich doen inschrijven bij den leeraar wier voordrachten zij bijgewoond hebben. Het certificaat mag enkel afgeleverd worden aan de kandidaten die ten minste de vijf tienden der pun ten bekomen hebben in de theoretische proeven en de zes tienden in de practische proeven. Aelst, den 31 December 1909. De Burgemeester en-Schepenen, De Secretaris, M-L. Gheeraerdts. Oscar Reyntena. Ter studie van den Notaris DE GHEEST, te Aalst; Keizerlijke Plaat9. Uit der hand te koop ten geheole of ten deele. Een perceel Land, Bosch en Dreef, gele gen t Moorse gehucht Waver, gekada streerd wijk C, nummers 965 en 906, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Caudron, Robyns, De Smet en De Coninck, ten zuide aan den heer Van der Straeten, ten weste aan den heer Joseph De Wever en ten noorde aan de Baan. Verundoriii^ van woonst. De ondergeteekende heeft de eer aan zijne geachte medeburgers ter kennis te brengen dat hy van de Albert Liénartstraat, Nr 9, zyn verblyf naar de Molendries, Nr 14, heeft overgebracht, waar hy een magazyn komt te openen voor den verkoop der be roemde Naaimachienen Victoria en Phaa- nix. - Zooals voortijds gelast hy zich met de reparatie van raachienen aller stelsels welke in de voordeeligste voorwaarden en met de meeste zorg worden uitgevoerd. Verders zijn te verkrijgen alle soorten van Naalden. Olie en alle bcnoodigdheden voor het Naaimachien. Alfons GHYS, mécanicien. Landbouwers Te bekomen by de Gebroeders PYCK, Damkaai, 3, Aalst, beste soorten Plant aardappelen, zooals Krügers en Industries, alsook Ajuinzaad van allereerste kwaliteit. (edereenkan een vulpen of plume réservoir bezitten, voor fr. 1,00 of fr. 1,50 franco per post) kan men zich een vulpen merk Manos verschaffen, welke uit stekend fonctionneerd en op welke iedere soort van pennen kunnen gebruikt worden. Verkrijgbaar bij Joris Van de Putte, te Aalst, Korte Zoutstraat, 31. NAAMLOOZE MAATSCHAPFIJ ingericht in i835. MAATSCHAPPELIJKE zetel Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de - Royale Belge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatiên gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen ea 20 door het maatschappelijkkapi- taal tn de reserven. (18,000,000). Die obligatiên waarvan den intrest aan 3 7o wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agen der maatschappij voor het Canton Aalst. LeopoldHtraat, O, Aalst. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van j 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven. Er I» te bekomen, geld voor bouwen, koopen van Huizen en Renten af te leggen mits bezet. Schrijven aan Emile Baeyens, handelaar, Lede, een timber by- ▼oegsn voor antwoord. TANDMEESTER SPECIALIST, te Aalst, Statiestraat, 33, naast het Hotel du Comte de blandre, sedert tien jaren te Aalst. Kostelooze raadplegingen alle dagen van 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 8 tot ia uren. Djnsdug voormiddag, te Ni- nove, bij M* Van Lakr. Dynsdag na middag, te Aalst. Geneziftg en opvulling der bedorven tan den. Plaatsen van Kunsttanden zonder uittrekken en na het vooraf genezen der wortels van de oude tanden. Het uit trekken der tanden volgens de keus van den Klient, na volledige gevoelloosmaking, gewaarborgd zonder de minste pijn. Gebitten op Goud, Platine en Caout- chooc. Gebitten zonder plaat, in de wortels vastgezet, nieuw stelsel. Recht zetten der tanden bij de kinderen (menig vuldige bewijzen). Wit maken der tan den, enz. Reparatiën, Hermaken van Ge bitten, elders gemankeerd. Daar MrNEEFS de gebitten zelf maakt dus uit de eerste hand, kan hij deze goed- kooper leveren en met meer juistheid en gemak voor den Klient maken, dan andere Dentisten die, bij gebrek van kennis, hunne Gebitten elders moeten doen maken. Begeeft zich ten huize op aanvraag. Huis vau ver! rouwen. IN DEN DIKKEN EIK. Meubels, Stoelen, Spiegels, Matrassen enz' met waarborg. De ondergeteekende Jean Limpens, meu belmaker, Brussel6che8traat. Nr 44, te AalBt, brengt ter kennis van het geacht publiek, dat er bij hem gestadig te beko men zijn, alle soorten van gepolierde, geci- reerde en verniste meubels zooalsaccajou, notelaar, kerzelaar, esschen, eiken, olmen, pitach-pin, dennen en kanada, ledikanten, lavabos, nachttafels, droogstoclen, kleer- lijnwaad- en keukenkassen, eiken bahuts, ronde en andere tafels, wiegen, koffers, toogen étagères, lessenaars en commoden, groot assortiment van stoelen, met rieten, strooien, biezen en houten zittingen, gemak en andere zetels, bureau- kerk- en kinder stoelen, matrassen, in wol, windhair, erin végétal en zeegras spiegels met eiken en andere caders, draaiwerken, meubelmou- luren, baguetten voor caders, enz. bij zondere grooten keus van snijwerk voor meubels, aan prijzen buiten alle concur rentie. Verders ongesneden accasia speeken, in alle grootten voor rijtuigmakers, alsook beuken en eiken duigen voor kuipers in tabakvaatjes. Hij werkt ook op commande en beveelt zich aan voor het herstellen en polieren van oude meubels en stoelen. Door de uitbreiding zijner machienen, is alle concurrentie onmogelijk. Hij beveelt zich in de gunst van eenieder. Jeau Limpeus.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3