[t Engeland. J Duitschland. Vastenavond i o i o. KANADAROO MEN van ERWTRIJS ZAAILANDEN, WOONHUIZEN Landen en Meersch, BOUWMATERIALEN behuisde HOFSTEDE EEN WOONHUIS behuisde HOFSTEDE behuisde HOFSTEDE, perceelen ZAAILAND, 2 WERKPAARDEN, 11( hulpkreten van het slachtoffer namen de aanranders do vlucht. Bouffiioulx werd in ffe; eene naburige herberg verzorgd. Zijn toe- te: stand is niet gevaarlijk. De gendarmen van ne Farchicnne8 hebben een onderzoek gedaan. d( De laffe kerels zijn nog niet teruggevonden. Hun «ignalement is gekend 0j Maandag morgend had een erg on geluk plaats in liet fort van Barchon, be- hoorende tot de omheining van Luik. Eene afdeeling kanonniers oefenden zich ou met eer.en obuawerper nummer 21. Het jjjy kanon weegt meer dan 3000 kilogrammen, en D® oefening bestond in het vervangen io. van het stuk. De soldaten namen het op, 'uj plaatsten het op zijde en zetten liet dan ig, terug op het voetstuk. Eensklaps wipte ed het kanon en viel op drie mannen. De eer- hj ste wachtmeester Nikolaas Demoulin, werd o]j door het kulas van het kanon de borst ver eg pletterd. Hy was op den slag dood. De )di soldaat Se7erin Fraikin werd de ruggraat idigebroken en stierf een half uur nadien, ns Een andere soldaat, Louis Mols, werd erg aan de boenen gekwetst. De eerste wachtmeester, Demoulin, was u)35 jaar oud, gehuwd en vader van drie m kinderen. Hy woonde in het fort. Fraikin en Mols zyn beiden lotelingen ,1,.van 1908. De eerste is afkomstig van lnHousse, nabij het fort van Barchon de d, tweede is uit de Kempen. De krijgsoverheid heeft een onderzoek „(ingesteld. Op eene zolderkamer der City Road ^Londen woont de werkman Hill, met vrouw ijlen drie kinderen, 4, 3 en 1 jaar oud. Vrouw Hill ging naar de markt terwijl de e[twee kinderen van hare buurvrouw Smith rt|by de hare kwamen spelen. Di Een policioagent poogde in de zolder kamer te dringen, doch moest achteruit wijken ton gevolge van den dikken rook. d( Toen de pompiers er eindelijk in geluk ten in liet brandend kamertje te dringen, plagen de vijf kinderen stuiptrekkend en y.vreeselijk lijdend ten gronde. Twee der kinderen bezweken toen men êze naar liet gasthuis brachtde anderen zijn in het hospitaal overleden, ld Het vuur kon door de pompiers uitge doofd worden vooraleer het groote uitbrei ding genomen had. Eigenaardige nieuwjaarswensch. Be Duitsclie pers is ontdaan over een jpfieuwjaarsartikel in het Poolsche blad Przyciol ludy (Volksvriend) Dat artikel itaat vol goede en kwade wenschen voor le Polen n En u, broeders, landgenooten, wat zal ak u toewenschen?begint de Volksvriend, i In elk geval alle goeds en Gods zegen, rezondheid, welvaart, plezier van uwe Tinderen, goeden oogst en voordeelige sa xen. Maar dat is niet alles Ik wensch u, lat gy telkens uwe beurs zult verliezen, mdien gij zonder noodzaak by Duitschers vilt winkelen. Ik wensch u, dat gy de »eenen zult breken, indien de Booze u tot Óen vereeniging van oud-strijders of een Ijnder Lutheraansch samenraapsel mocht oen toetreden. Ik wensch u ook, dat gy ,en beroert" zult krijgen en geen lid meer tuit kunnen bewegen, indien gij den vijand o'leien en zyne hand likken wilt. Ik wensch i, dat de dood u uwe kinderen zal ontne- aed, indien gy ze als verduitschte Polen vilt laten O]'groeien, enz. Geene gemaskerde personen ofte vasten avondzotten zullen toegelaten worden Hotel Café du Comte de Flandre, Sta- i «plein. Ter estaminet In Sint Rochusaan le Sint-Martenskerk. Ter estaminet van Gustaaf De Buck, lint Janstraat, N° 26. Ter samenwerkende maatschappij Be Welkom, Onderwysstraat. STAD AEL8T. Art. 3. Hot is insgelijks verboden de gemaskerden te torgen, te beleedigen of te mishandelen. Ai t. 4. Het is streng verboden naar het aangezicht van iemand te werpen met :et8 dat hem kan deren of vuil maken. Geen oonfettis mogen geworpen worden in open bare gestichten of lokalen, tenzij na toestemming bekomen te hebben van «ie houders of van degenen aan wier waak zaamheid deze gestichten toevertrouwd zjjn. De confottis mogen langs den openbaren weg niet opgeraapt worden. Ai t. 5. Allo gemaskerde of vcrkleede persoon, zal, op het eerste verzoek van eenen politiebedicnde, dezen moeten ver gezellen naar het politiebureel om zich aldaar te laten kennen en de inlichtingen te geven die hem zullen gevraagd worden. Art. 6. Het is uitdrukkelijk verboden aan eenieder zedenschendende of ontuch tige liederen te zingen. Art. 7. De overtreders van de huidige verordeningen zullen aangehouden en ge leid worden naar het burgerlijk arresthuis alwaar te hunnen opzichte zulke maatrege len zullen genomen worden als het belmo ren zal, onder voorbehoud van alle rech terlijke vervolgingen, zoowel tegen hun als tegen de ouders of personen wettelijk verantwoordelijk, krachtens de bestaande politiewetten en reglementen. Art. 8. De overtredingen aan het tegenwoordig politiereglement zullen ge straft worden met de straffen van enkele politie aangeduid door bet strafwetboek. Art. 9. De aftochtsklok zal op de vas- tenavonddagen niet geluid worden. Art. 10. De commissarissen en agen ten van politie zijn gelast met de uitvoering van het tegenwoordig reglement dat za. afgekondigd worden op de gewone wijze der bekendmakingen. Aldus vastgesteld door den Gemeente raad in zitting van 26 Januari 1900. De Burgemeester-Voorzitter. M.-L. GHEERAERDTS. De Secretaris, Oscar REYNTENS. De Burgemeester der Stad Aelst, ver wittigt het publiek dat het verkleeden en maskeren slechts toegelaten is op Dynsdag 8 Februari aanstaande tot middernacht. De politie is gelast met de strenge uit voering op dien dag van het reglement op het openhouden van herbergen; de politie- straffen zullen kunnen treffen de personen die na één uur 's morgens van den volgen den dag zich bevinden in huizen waar men drank schenkt. Aelst, den 17 Januari 1910. De Burgemeester, M.-L. GHEERAERDTS. OPENBARE VERKOOPING van Elzen Slaghout en Erwtri-.s, TE HOFSTADE, achter de Kerk, op Maandag 14 Febru xri 1910, om een uur stipt namiddag, ten verzoeke van M. Prosper Callebaut, nijveraar, te Aalst, door.het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst. Op de gewone voorwaarden en tijd van betaling. OPENBARE VERKOOPING te AALST, Brusselsche Steenweg. De Deurwaarder MAHIEU. te Aalst, zal op Dynsdag 15 Februari 1910, om 2 uren namiddag, ten aanzoeke van den heer Fe lix De Hert, advokaat en eigenaar, te Aalst, open baarlijk verkoopen 40 koopen Erwtrys, liggende te Aalst, op den Bergenbosch, naby den Brussel- schen Steenweg. Op gewone voorwaarden en comptanto betaling. »p <Ie Vast cnavonddagen. DE GEMEENTERAAD, Gezien de wet van 16 en 24 Augusti 1790, t, XI, art. 3 en art. 78 van de Ge meentewet en de bestaande reglementen. BESLUIT Art. 1. - Het is toege laten langs do straten der stad vorkleed en gemaskerd ch te vertoonen den Zondag, Maandag en 'ynsdag der Vastenavonddagen, alsook en er op volgenden Zondag telkens tot middernachts Art. 2. Het is verboden aan de ge- laskerden te dragen vuurroeren, pisto- m, sabels, degens, stokken, blazen, spui- 'n, poeder of zemelzakken of elk ander apen of getuig, waardoor zij iemand kuil en hinderen of bexeeren vermomingen gebruiken die de zeden of de godsdiens- ge overtuigingon zouden krenken; mili- iire of geestelijke kleederen aan te trekken; Bsprckken te houden, liederen te zingen 1 druksels uit te deelen, dewelke iemands of de goede z< den zouden kunnen kwet- in anderen aan fe randen of te tergen, idanks vorzot iu de huizen binnén te drin- OPENBARE VERKOOPING van allerbeste Bouwgrond en Weide, onder Erondegem, Ottergem en Erpe. De Notaris Joseph MEERT, verblijvende te Erpe, met de tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Mr VAN OUDENHOVE, ver blijvende te Denderhautem, zal namens de eigenaars, ter hieronder gestelde zitdagen, en met gewin van l/t ten honderd voor instelpremie, openbaarlyk en aan de meest biedende verkoopen Gemeente Ottergem. Eerste lot. Een perceel Zaailand, op den Doorn kauter, gekend by kadaster eenige sectie nummers 67 en 67bis, groot 22 aren 60 centiaren, palende oost en noord Angelus Baeyens, zuid Van Droogenbroeck, west Hyp. De Saedeleer. Gebruikt door B. Verstuyft en A. Coppens. Gemeente Erondegem. Tweede lot. Een perceel Meersch, op Half bunderdries, gekend by kadaster sec tie A, nummer 139a, groot 32 aren 50 centiaren, palende oost de Baan, zuid G. Coppens, west M. Torrekens, noord De Troyer-D'Haese en Jan De Craecker. Boomprys 250 frs. Derde lot. Een perceel Bouwgrond, op den Molenkauter, gekend ten kadas ter sectie B, nummer 241, en hebbende volgens meting eene grootte van 21 aren 9 centiaren, palende oost We De Coen, zuid en west Ph. De Ridder, noord dé Steenweg. Gebruikt door G. Van Key- meulen. mits 50 fr. Oumiddelyk in ge- nottreding. Vierde lot. Een perceel Zaailand, ge legen op den Erondegemkouter, gekend ten kadaster sectie B, nummer 96, met eene grootte van 10 aren 10 centiaren. Gebruikt door Th. De Coninck. Vijfde lot. Een perceel Zaailand, op 't Kauterken, gekend ten kadaster sectie B, nummer 134a, met eene grootte van 9 aren 70 centiaren, palende oost de Los wee, zuid De Brouwer, noord De Troyer. Gebruikt door de We Moenshout. Zesde lot. Een perceel Land, gelegen op 't Kauterken, gekend ten kadaster sec tie B, nummer 133bis, met eene grootte van 9 aren 60 centiaren, palende oost De Brouwer, west den Voetweg en noord de Kerkfabriek. Gebruikt door A. De Cooman. Gemeente Erpe. Zevende en laatste koop. Een perceel Land, gelegen op Boscliveld, gekend ten kadaster sectie C, nummer 963, met eene grootte volgens meting van 25 aren 95 centiaren, palende oost 't Kint, zuid do Los, west Joseph Nys en noord B. Feyters en Van Wassenhove. Gebruikt door C. De Vleesehouwer. ZITDAGEN Instel Maandag 31 Januari 1910, ter herberg van Remi Verstuyft, te Otter gem, Dorp. Verblijf -. Maandag 7 Februari 1910, ter hei-berg van G. De Boeck, te Ottergem, telkens om 3 uren nanoen. OPENBARE VERKOOPING van nieuw gebouwde te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche Baan. De Notaris LI M PENS, te Aalst, zal ni wien het behoort, met gewin van palmslag, gelag, in het openbaar vcrkoopei Eenen Eigendom, bestaande uit vier Woonhui zen met Grond, gestaan en gelegen te Aalst-Mijl- beek, aan de Moorselsche Baan, groot to centiaren, gekadastreerd sectie F, deel vj mers 8, 9 en 10 verdeeld in 3 koopen, volgens grondplan staande op de plakbrieven, opgemaakt door M. Van Nuffel, Landmeter, te Aalst, als volgt Eerste koop. Twee Woonhuizen met Stal ling. Werkhuis en deel Tuin, groot 5 aren gs centiaren, palende oost koop 2, zuid M. Gust. Caudron, west de Burgerlijke Godshuizen Aalsl en noord op eene lengte van 13 meters 60 centimeters, aan de Moorselsche Baan, verhuurd zonder termijn het huis bewoond door M. Maes mits 14 fr. per maand en hetgene bewoond door M. De Schryver, mits fr. 1,75 per week. Boomprijs 5o fr. Tweede koop. Een Woonhuis met Stal tu deel Tuin, groot 3 aren 3 centiaren, palende oost koop 3, zuid M. Gust. Caudron, west koop 1 en noord op eene lengte van 10 meters 20 centimeters, aan den Steenweg van Aalst naar Moorsel, ver huurd zonder termijn, aan M Alf. Verstraeten mils fr. Da in gebruiktreding van de koopen twee en drij zal plaats hebben met het betalen van de koopprij zen. ENKELE ZITDAG Maandag 7 Februari ïgio om drij uren van den avond, te Aalst, Molendries» Nr 21, ter herberg Dbn Klokkrnbol, bij Mei Esther Verlaekt. N. B. Voor de bespreken der verkooping, vervoege men zich ook, ter studie van dan Notaris DE WINDT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van •c Moorsel, op Zaterdag 19 Februari 1910, om 2 uren nanoen, te Aalst, in het Vredegerecht, door den Notaris EEMAN, te Aalst, van 1° Eene party Hofstedegrond, Land en Meersch, te Moorsel, Beekveld, (zynde de afgebroken Hofstede, der kinderen De Decker), wijk E, nummer 314a, groot 45 aren 10 centiaren. Boomprijs fr. 1675. 2° Eene partij Land, te Moorsel, Triest, wijk A. nummers 26 en 26bts, groot 30 aren. In gebruiktreding met 24 Decem ber 1910. OPENBARE VERKOOPING van en (Brandhout, t© Aalst, Vrijheidstraat, nabij het Schoolplein, op Zaterdag 5 Februari 1910, om 8 uren voormiddag, door het ambt van Deurwaar der Jozef DE VOS, te Aalst. Met gereed geld en gewone voorwaar den. Studie van de Notaris BRECKPOT, te Aalst. 25 per week. Boomprijs fr. 20. Derde koop. Een Woonhuis met Stal deel Tuin, groot 1 aar 54 centiaren, palende 00 en zuid M. Gust. Caudron. west koop 2 en noord eene breedte van 4 meters aan den Steenweg, bewoond zonder termijn, door M. De Neve, mits fr. i,5o per week. ZITDAGEN Instel Maandag 21 ,- L Verblijf Maandag 28 Februari «9». telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door M. David Maes, te Aalst-Mijlbeek, Moor- selbaan, N° 255. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van bovengenoemden Notaris LIMPENS, alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, aan gewonen intrest, mits bezet OPENBARE VERKOOPING van eene te Moorsel, Kokstraat. De Notarissen EEMAN en DE WINDT, te Aalst, zullen namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Op Donderdag 3 Februari 1910, om 3 uren van den avond, ter herberg van den heer Petrus Moortgat, te Moorsel, Steven. EENIGE KOOP. Eene behuisde Hoistede, gestaan en gelegen te Moorsel Kökstraat, bekend bij kadaster wijk B, nummers 341B en 342B, groot aldaar 11 aren 5o centiaren, palende noord en oost M. Gustaaf Lis- sens, zuid M. Willem Piot-Titeca en west de Kokstraat. Bewoond door M. Joseph Borms, tot Kerstdag- vond 1910, aar. 70 frs. 's jaars. lleubelaire vendifie, Bovengenoemde Notarissen EEMAN en DE WINDT, zullen op Donderdag 3 Februari ip/o, om een uur nanoen, ter voorschreven hofstede, open baarlijk verkoopen Huismeubelen, als Kleer- en andere Kassen, Ta fels, Stoelen, Bedstoelen Stoot met toebehoorten, Petrollampen, BollaDtaarn, gletsen Tellooren, Kommen en Jatten, ijzeren Moor, Koffijpot, Pan nen, Potten en Marmitten, steenen Tobbens en Teelen, houten en zinken Emmers, Vleesch- en Waschkuipen en meer andere gerieven en voor werpen. Landbouwersalem, als Kortewagen; Bras- en Aalkuipen, Raap- en Wanmolen, Schuppen, Bra ken, Rieken, Mesthaken, Gaffels, Reeken, Dorsch- vleugels, Pikken, Haken, Zeisen, Ladders, Aal- Schepper, Landdraad. Slijpsteen en andere Gerie ven. Eene hoeveelheid Berd, Hooi, ongedorschen Graan, ongeveer 1500 kilogrammen Aardappels, een wagen Pulp, ongeveer achttien aren Loof te velde. Eene Melkkoei. De koopen tot 10 franken, moeten gereed be taald worden. Voor de overige is er tijd van betaling, mitste stellen goede en gekende borg. Verders zal de venditie geschieden mits het ge woon ongeld en op de gewone voorwaarden. te AALST, Moorselschebaan, en eon HAWDEL8IIIJI8, te SGILLIS, bij Lender monde. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal me gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen aan de Moorselschebaan, gekadastreerd wijk F, nummers 365D en 365c, met eene grootte van 10 aren, palende ten ooste en ten zuide aan de familie De Smedt, ten weste aan den heer De Gols eD ten noorde aan den Steenweg van Aalst naar Moorsel. Bewoond door den heer De Smet. Verdeeld in drij loten. Lot een inhesteld fr. 5oo. Lot twee ingesteld fr. 85o. Lot drij ingesteld fr. 1400. SINT-GILLIS, (Dendermonde). Tweede koop Een onlangs nieuw gebouwd Handelshuis, allervoordeeligst gelegen rechtover de Nieuwe kerk, op den hoek van den Boulevard en van den Brusselschen Steenweg, groot t aar 70 centiaren, gekadastreerd wijk A. deel van de nummers 377B en 374c. Bewoond door den heer Emile Van Mol. Voorschreven Eigendom hebbende twee jiroote Vitrienen in Spiegelglas, bestaat uit twee Winkel plaatsen, Kamer, Keuken, Magazijn, groote Poort en Paardenstal Boven 6 Slaapkamers en Kelder. Verdeeld in twee loten met reeht van samen voeging als volgt Eerste lot bestaande uit de twee Winkelplaat- in, Kamer en een deel van den Koer. Ingesteld fr. 5ooo. Tweede lot bestaande uit de Keuken, Maga zijn, Poort, Stal en deel van den Koer. Ingesteld fr. 3000. ZITDAGEN Instel Donderdag 20 Januari Verblijf Donderdag 3 Februari l9ao> 3 uren namiddag, in a Hotel du Comte de Flandrebij Dame Gallk, te Aalst, Statie- N. B. Ten kantore van bovengenoemden Notaris DE GHEEST, zijn er altijd groote en kleine kapitalen te bekomen aan geringen intrest, ofwel aflosbaar met annuïteiten. OPENBARE VERKOOPING van eene (Boomgaard, Meersch. en Land te Moorsel. De Notaris EEMAN, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis der Burgerrechtbank van Dendermonde, bij vonDia van at October 1909, zal in het open baar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde en bestalde Hot stede, te Moorsel, Tinnenboek, bekend bij kadas ter wijk A, nummers 102B, ioöb en deel van num mers 1 o 1 b en io3a, groot a 1 aren 77 centiaren, palende ten ooste Joseph en Clemence De Nil en knop twee, ten zuide de Herbergstraat, ten weste Desiré Borms en Frans Wauters en ten noorde Rosalia-Paulina De Wolf. In genot en gebruik treding met 1 Mei 1910. Tweede koop, Een pcereel Boomgaard en Land, te Moorsel, Tinnenhoek, bekend bij kadas ter wijk A, deel van nummers ioib, io3a en 104B, groot 14 aren 42 centiaren, palende ten ooste koop drij. ten zuide de Herbergstraat, ten weste koop een en ten noorde Joseph en Clemence De Nil. Derde koop. Een perceel Meersch en Land, te Moorsel, Tinnerhoek, gekend bij kadaster wijk A, deel van nummer 104B. groot 24 aren 81 cen tiaren, palende ten ooste Judocus en Louis De Witte, ten zuide de Herbergstraat, ten weste koop twee en ten noorde Joseph en Clemence De NiJ. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone te Vlter/.ei»?, Paepe^eui. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal tmens wien het behoort, met gewin van instel premie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop Een schoon behuisd Hofstedeken, wel beplant met Fruitboomen, gestaan en gelegen te Vlierzele, v/ijk Paepegem, bekend bij kadaster sectie D. nummer 248G, aldaar groot 2 aren 80 centiaren en volgens titel groot 3 aren 22 centiaren, daarin begrepen de rede medegaande, palende ten ooste den heer Alois Melckebeke, ten zuide vrouw we duwe De Spiegeleer en den heer Petrus Liebrecht, ten weste den heer Petrus Rottier» en ten noorde den heer Franciscus Schoonjans. Bewoond door den eigenaar den heer Franciscus De Waele. ZITDAGEN Instel Maandag 24 Verblijf Maandag 28 Februa" '9'"f telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd In den Welkom, gehouden door den heer Petrus Rottiers, te Vlierzele, Paepegem. OPENBARE VERKOOPING van twee goede fe Siueilede. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eerste koop. - Een perceel Zaailand, gelegen te Smetlede, wyk Rampsande, bekend bij kadaster sectie A. nummer 780a. aldaar groot 18 aren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Smetlede, ten zuide aan den heer Karel-Joieph Van der Cammen, ten weste aan den heer Vital Schockaert en Jufvrouwen Pharaïldis en Mathildis Schockaert en ten noorde aan de Straat. Tweede en laatste koop. En een per ceel Land, gelegen alsvoren, op het Thien- rode, bekend bij kadaster sectie A, nummer 671, aldaar groot 13 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan D'Hesselstraat. ten zuide aan vrouw weduwe van den heer Donatus Van Cuelenbergh en Kinderen, ten weste aan den heer Leonard Smetryns en ten noorde aan Jufvrouw Maria-Ludovica- F.mma De Pauw. Gebrnikt door den heer Pieter De Wolf, te Smetlede, tot Kerstmis toekomende. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 22 Februari 1910. om 3 ure van den namiddag, ter herberg In het Gemeentehuis, gehouden door den heer Vital Schockaert, te Smetlede, Dorp. Ten kantoorc van bovengenoemden No taris, zyn er ten allen tyde, groote en kleine kapitalen te bekomen, aan goma- tigden intrest, mits goed beset. VENDITIE VAN Koeibeesten, Pluimgedierte, Karren. Wagens, Dorschmachien en verdere Mobilaire voorwerpen Vlierzele, Uylebroeck, ten hove van den heer J.-B De Vos-Db Mil, op Maandag 14 Februari 1910, om 9 uren 's morgens. Ter studie van den Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Uit der band te koop ten gebeele of ten deele. Een perceel Land, Bosch en Dreef, gele gen t- Moorsel, gehucht Waver, gekada streerd wijk C, nummers 965 en 906, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Caudron, Robyns, De Smet en De Coninck, ten zuide aan den heer Van der Straeten, ten weste aan den heer Joseph De Wever en ten noorde aan de Baan. ltelangrijk Bericht. Op Zaterdag 5 Februari aanstaande opening van een groot en prachtig Mou- belmagazijn. Alle soorten van prachtige nieuwe Meubelen en buitengewone schoone occasie's DE ROECK, Gebroeders, 17, Kapellestraat, 17, Aalst, (oud gekend huis L. DE SMET, rechtover de Koophandelsrechtbank. Uit oorzaak van de kuip der stad te gaan bewonen. Uit der hand to koop Twee beste Paar den, Amerikaansch Croisé, lichte Camion dragende tot 1000 kilos, Ressortkar met Kap, Tilbury en Voiture, Koei, laatste maand dracht, halve wagon Pulp, Korte wagen, Schup, Braak, enz. enz., 011 al het Alem, dat den boeren handel betreft. Adres te vragen ten Bureele van De Denderbode. fgg. T« koop by M* We L. De Bisschop, Bergekouter, goed Klaverzaad. Te koop een Velo met vrij wiel en zelfwerkend rem Mor row, in zeer goeden staat. Zich te wenden ten Bureele dezes. iVlon vrnagf propere en eerlijke meid, kunnende een weinig de keuken en goed kuischen. Goed loon. Zich te wenden Lange Zoutstraat, 22, ter siede. Oil demHiide bonne femme de chambre, sachant bien coudre. Adresse Bureaux du Journal. Ov*m* fe nomen, Herberggerief; zich te bevragen Nieuwbeekstraat, Nr 37, Aalst. Te liui**-9i tersiond. Een nieuw opgebouwd Huis, met Hof, 50 malus uiepte, gestaan Dendermond. sche Steenweg, Nr 108, zich ie bevragen Dirk Martens8traat, 14, bij den heer J. Goethals. To huren terstond. 2 schoone en gerieflijke Huizen (met salon, eetzaal, verandah, hof, 50 meters lengte) gelegen Dendermondsche Steenweg Nummere 102 en 108, Te huren terstond. Een schoon en gerieflijk Huis, zijnde een Ren teniershuis, met verscheidene boven- en benedenplaatsen, pomp en regenwateren hof, gestaan in de Esplanadestraat, nr 18, te Aalst. Zich te bevragen bij P. Van Melcke beke, Brusselsehe straat, 12, te Aalst. To K11 ppfi Hen Magazijn met Hof en Woonhuis dien stig voor alle bedrijf, (handel en nijver heid), inhoudende 27 a. 59 c. gelegen Sint Jobstraat, thans gebruikt voor tabakfa- briek, door M. De Hartog. Voor de voorwaarden, zich te wenden 49, Korte Zoutstraat, Aalst. To huren. Eene goede en ge- klandeerde Herberg en Winkel, te Aalst, Korta Sint-Jorisstraat, bewoond door dé Weduwe Dacus Zich te bevragen bij de Notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaate,

De Denderbode | 1910 | | pagina 3