Pruissen. Vereenigde Staten. Italië. Stad Aalst.-Werkbeurs LANDBOUWALEM, WOONHUIZEN Landen en Meersch, EEN WOONHUIS Woonhuizen en Landen behuisde HOFSTEDE, TWEEWOONST perceel ZAAILAND, behuisde HOFSTEDE, perceelen ZAAILAND, Vendilie van Meubels, Gij zult Lenig Huis L, Arents-Van Vaerenbergh, BERICHT. Grondkrediet van België Mr Paul EEMAN, Socialistische betoogingen voor algemeen stemrecht. Talrijke botsingen met de policie. Tijdingen komen toe uit alle deelen van Pruissen over de socialistische betoogingen, Zondag gehouden, om te protesteeren tegen het ontwerp van kieshervorming, door de Pruissische regeering neergelegd. Te Keulen kon de policie ecnen optocht van 10,000 man beletten de Hohestrasse te bereiken en dreef de betoogers terug in zyde straten. Zy belette ook het houden ran eenen optocht, na afloop eener volks vergadering, op dewelke men eene dagorde stemde, vragende algemeen stemrecht, met toepassing der E V. en kiesrecht voor alle personen van 20 jaar, soo mannen als vrouwen Te Dusseldorf is het nog al woelig ge weest. Na eenen tocht door de stad werd een stoet van 4000 man, die de Marktplatz wilde bereiken, door de policie tot staan gebracht en moest langzaam uiteen gaan. Te Elberfeld belette de policie aan den stoet het stadhuis te benaderen en joeg de manifesteerders in de zystraten terug. Te Barmen werden vier volksvergade ringen gehouden de optocht kon het cen trum der stad niet bereiken de straten die daarheen leiden, waren afgesloten. Te Duisburg is het tot eene botsing ge komen tusschen eene met stokken gewa pende bende, die van eene vergadering terugkeerde en de policio, die met den blanken eabel stormde; verscheidene per sonen werden gewond. Te Essen is het stil afgeloopen, ondanks de dreigende houding der manisfesteerders, die uren lang zongen en woelden, fluiten en jouwden. De policie was heel den tyd doende de bende uitoen te jagen. Om 5 uur was de rust hersteld. De meting des mor gens, ten voordeele van algemeen stem recht, werd door 6000 personen bijge woond. Te Hagen, Bochum, Gelsonkirchen en Dortmund verliepen de vergaderingen en betoogingen xonder incidenten. Te Frankfurt heeft de beweging van 1 tot 8 uren 's avonds geduurd en heeft de policie onverbiddellyk alle pogingen ver ijdeld om eenen optocht te vormen De manifesteerders legden eene buitengewono opgewondenheid aan den dag. Te Halle kwamen, na eene groote volks vergadering, duizenden manifesteerders op straat. Aan het Neues Theater werd de po licie aangevallen met steenen en stokken. De policie stormde met den sabel. Talrijke personen werden gewond De woelingen duurden tot het vallen van den avond. Te Magdeburg is het eveneens gekomen tot eene hevige botsing met de policie, die twee uren lang belet heeft dat een optocht de groote straten bereikte. In den loop van den avond werden groote benden met ge weld uiteengedreven op de Alte Markt en in den Breiten Weg. Talryke aanhoudingen hadden plaats. Te Konigsberg werden de betoogers met den blanken sabel uiteengedreven door policie en gendarmerie, waarby drie per sonen werden gewond. Te Kiel verliepen de bet< ogingen zonder bloedverlies, alhoewel de policie met wa pengeweld belette dat de socialisten, na de meeting in optocht door de stad trokken. Amerikaansche stad onder het ys begraven. De stad Fort-Deposit, in Maryland, Ame rika, beleefd eene ramp welke veel uitge breider is dan de ovorstrooming van Parys. Ten gevolge van den uiterst strenge wintor sleepte de stroom der rivier, welke door de stad vloeit, ontzaglijke ijsblokken mede. Door het geweld brak de dyk door en water en ijsblokken stortten met tulk vree- selyk geweld in de straten, dat boomen, huizen en openbare gebouwen er door ver nield werden. Talryke bewoners kwamen in de ramp om. Thans zyn het water en de ijsscholen berrozen, en totaal ontoegankelijk. Nooit had eene zoo dergelijke ramp plaats. Zaligverklaring. Behalve het Ro- meinsche proces in zake de zaligverklaring van Pius IX zyn er nog 4 andere aanhan gig een te Sinigaglia waar hjj geboren werd en de eerste levenjaren doorbracht, ten tweede te Spoleto, waar hij Aartsbis schop was van 24 April 1827 tot 17 Dec. 1832, het derde te Imols, waar hy Aarts bisschop was van Febr. 1833 tot Juli 1846 en het vierde te Napels, waar hy eene schuilplaats zocht tydens de revolutie in 1848. Deze verschillende diocesane processen zullen niet alleen voor de geschiedenis van Pius IX en zijn roemryk pontificaat kost baar stof leveren, maar vooral er toe by- dragen om het volle licht te verspreiden over zijne bewonderenswaardige persoon lijkheid, waarover nu alle bijzonderheden voor den dag komen, welke doen zien, dat hjj ontwijfelbaar in alle opzichten en overal een heilige is geweest. In een woord, alles zal samenwerken tot het bijeenbrengen van een bewonderens waardig geheel, dat de katholiieke woreld en de Kerk zich voorstellen op te richten ter gedachtenis aan den Paus der Onbe vlekte Ontvangenis. Worden gevraagd door de Patroons 1 Tabakbewerker 1 kleermaker, leer jongen. Vragen der Werklieden 2 Schrijnwerkers Werklieden van allen aard. Door woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING van Meubels, Hopstaken, StrooiMest en (Brandhout, te Aalst-Mijlbeke, Hof Zomergem Deurwaarder DE VOS, te Aalst, zal op Vrijdag 25 Februari 1910, om een ure namiddag, te Aalst-Mijlbeke, (Hof Zomer gem), ten verzoeke en ter w oonst van den heer Louis Martens, landbouwer aldaar, overgaan tot de openbare verkooping van Landbouwersalera, Meubels, Hopstaken, Stroo en Brandhout, zooals Zeisen, Reeken, Braken, Spaden, Kor- tewagen, Dorschvlegels, Beirkuipen, enz. Verders eenige mobilaire Voorwerpen, Stoof, Douche, enz., twee Ladders, 20 koopen Mest, Aal, 100 Hopstaken, 1000 kilos Strooi, 25 koopen Brandhout, enz. De verkooping zal geschieden op de g wone voorwaarden en tegen dadelijke be taling. OPENBARE VERKOOPING van nieuw gebouwde te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche Baan. De Notaris LI MP ENS, te Aalst, zal wien het behoort, met gewin van palmslagei gelag, in het openbaar verkoopen Eenen Eigendom, bestaande uit vier Woonhui zen met Grond, gestaan en gelegen te Aalst-Mijl- beek, aan de Moorselsche Baan, groot to aren 5a centiaren, gekadastreerd sectie F, deel van num mers 8, g en ïo verdeeld in 3 koopen, volgens grondplan staande op de plakbrieven, opgemaakt door M. Van Nuflei, Landmeter, te Aalst, als volgt Eerste koop. Twee Woonhuizen met Stal ling, Werkhuis en deel Tuin, groot 5 aren 95 centiaren, palende oost koop a, zuid M. Gust. Caudron, west de Burgerlijke Godshuizen van Aalst en noord op eene lengte van 13 meters 60 centimeters, aan de Moorselsche Baan, verhuurd zonder termijn het huis bewoond door M. Maes, mits 14 fr. per maand en hetgene bewoond door M. De Schryver, mits fr. 1,75 per week. Boomprijs 5o fr. Tweede koop. Een Woonhuis met Stal en deel Tuin, groot 3 aren 3 centiaren, palende oost koop 3, zuid M. Gust. Caudron, west koop 1 en noord op eene lengte van 10 meters 20 centimeters, aan den Steenweg van Aalst naar Moorsel, ver huurd zonder termijn, aan M Alf. Verstraeten, mils fr. 2,25 per week. Boomprijs fr. 20. Derde koop. Een Woonhuis met Stal en deel Tuin, groot 1 aar 54 centiaren, palende oost en zuid M. Gust. Caudron. west koop 2 en noord met eene breedte van 4 meters aan den Steenweg, bewoond zonder termijn, door M. De Neve, mits fr. i,5o per week. ZITDAGEN Instel Maandag 21 Verblijf j8 Flbra«' '9». telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door M. David Maes, te Aalst-Mijlbeek, Moor- selbaan, N° 255. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van bovengenoemden Notaris LIMPENS, alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, aan gewonen intrest, mits bezet. OPENBARE VERKOOPING van te Moorsel, op Zaterdag 19 Februari 1910, om 2 uren nanoen, te Aalst, in het Vredegerecht, door den Notaris EEMAN, te Aalst, van 1° Eene partij Hofstedegrond, Land en Meersch, te Moorsel, Beekveld, (zijnde de afgebroken Hofstede, der kinderen De Decker), wyk E, nummer 314a, groot 45 aren 10 centiaren. Boomprys fr. 1675. 2° Eene party Land, te Moorsel, Triest, wijk A. nummers 26 en 26bis, groot 30 aren. In gebruiktreding met 24 Decem ber 1910. OPENBARE VERKOOPING te AALSTMoorselschebaan, en oen HANDEXSIILIS, te Sl GILLIS, bij Dender monde. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen aan de Moorselschebaan, gekadastreerd wijk F, nummers 365D en 365c, met eene grootte van 10 aren, palende ten ooste en ten zuide aan de familie De Smedt, ten weste aan den heer De Gols en ten noorde aan den Steenweg van Aalst naar Moorsel. Bewoond door den heer De Smet. Verdeeld in drij loten. Lot een gebracht op fr. 5oo. Lot twee gebracht op fr. 85o. Lot drij gebracht op fr. 1460. SINT-GILLIS, (DKNDKJJtONDK). Tweede koop Een onlangs nieuw gebouwd Handelshuis, allervoordeeligst gelegen rechtover de Nieuwe kerk, op den hoek van den Boulevard en van den Brusselschen Steenweg, groot 1 aar 70 centiaren, gekadastreerd wijk A. deel van de nummers 377» en 374c. Bewoond door den heer Emile Van Mol. Voorschreven Eigendom hebbende twee ijroote Vitrienen in Spiegelglas, bestaat uit twee Winkel- plaatsen, Kamer, Keuken, Magazijn, groote Poort en Paardenstal Boven 6 Slaapkamers en Kelder. Verdeeld in twee loten met reeht van samen voeging als volgt Eerste lot bestaande uit de twee Winkelplaat- gen, Kamer en een deel van den Koer. Gebracht op fr. 6200. Tweede lot bestaande uit de Keuken, Maga zijn, Poort, Stal en deel van den Koer. Gebracht opfr. 3000. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Donderdag 17 Februari 1910. ten 3 uren namiddag, in Hotel du Comte de Flandre,bij Dame Gaixe, te Aalst, Statie plaats. N. B. Ten kantore van bovengenoemden Notaris DE GHEEST, zijn er altijd groote en kleine kapitalen te bekomen aan ge ringen intrest, ofwel aflosbaar mat annultaitsn. OPENBARE VERKOOPING van schoon e te Erembodegem en Hekel gem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van instel- premiên en gelagen, in het openbaar verkoopen, >ie volgende goederen, te weten GEMEENTE EREMBODEGEM. Eerste koop. Twee aan eenhangende Woon huizen, gestaan en gelegen aan het Kerkstraatje, nabij het Dorp, bekend bij kadaster sectie B, nummers 577c en 6770, aldaar groot 3 aren 10 centiaren, palende ten ooste de heer Pieter-Arthur Van Vaerenbergh-De Clippel. ten zuide Dame weduwe van den heer Benedikt-Constant Verley- sen-Van de Velde en Kinderen, ten weste het Ge meentebestuur van Erembodegem en ten noorde de Straat Bewoond door de heeren Jozef Ver- leysen en Emile Vertongen. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen aan den Brusselschen Steenweg, bekend bij kadaster sectie A, nummer 592A, <aldaar groot 53 aren 10 centiaren, palende ten ooste Juffrouw weduwe van den heer Pieter De Ghendt en den heer Au- guste De Winter, ten zuide den heer Jan-Bap- tiste Verleysen, ten weste den Steenweg van Gent naar Brussel en ten noorde Dame weduwe van den heer Theodoor Moens. Verdeeld in vier deelen. Gebruikt door de heeren Charles- Louis Guns, Frans De Ropen Frans Verhuist. Derde koop. Een perceelkeu Land, gelegen op de Luit, bekend bij kadaster sectie A, nummer 2o3a, aldaar groot 8 aren 10 centiaren, palende ten ooste den heer De Bruyne-Schellekeas, ten zuide Dame weduwe van den heer Jan-Bapt. Van der Burght-Mollaert en Kinderen en den heer Lode- wijk Ghysens en andere, ten weste den heer Aimé Van de Meerssche-Van Hoeis en ten noordeden Vierde en laatste koop. Een perceelken Land, gelegen wijk De Meer, bekend bij kadaster sectie D, nummer 827A, aldi>— groot 10 aren 40 centia ren, palende ten ooste den heer Graai Ernest de Robiano-Van der Stocken, ten zuide de Korten Boschstraat, ten weste en ten noorde den heer Oscar De Clippele-Matthyr. Gebruikt door den heer Benoit Vonck. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 1 Maart Verblijf, Dijnsdag i5 Maart telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd n In Hekelgem, gehouden door den heer Emile De Wever, te Aalst, Brabantstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone t© Vlienxele. Paepegom. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een schoon behuisd Hofstedeken, wel beplant met Ffuilboomen. gestaan en gelegen te Vlierzele, v/ijk Paepegem, bekend bij kadaster sectie D. nummer 248Ó, aldaar groot 2 aren 80 centiaren, en volgens titel groot 3 aren 22 centiaren, daarin begrepen de rede medegaande, palende ten ooste den heer Alois Melckebeke, ten zuide vrouw we duwe De Spiegeleer en den heer Petrus Liebrecht, ten weste den heer Petrus Rottiers en ten noorde den heer Franciscus Schoonjans. Bewoond door den eigenaar den heer Franciscus De Waele. ZITDAGEN telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd In den Welkom, gehouden door den heer Petrus Rottiers, te Vlierzele, Paepegem. OPENBARE VERKOOPING van eene ta Vlierzelewijk Huylebroeck, De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het openbaar ver koopen Eenige koop. Eene Tweewoonst, gestaan en gelegen ie Vlier zele, wijk Huylebroeck, bekend bij kadaster sec tie B, nummers 32ik en 321F, te samen groot i aar 30 centiaren, palende ten ooste Juffrouw weduwe van den heer Domien De Moor, ten zuide den heer Joannes Vindevogel, ten weste den heer Eugène Kennof en ten noorde de Huylebroeck- straat. Onbewoond. Laatst bewoond geweest door den heer Pieter Dumont en de Kinderen De Smet. ENKELE ZITDAG Maandag 7 Maart 1910, om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Eugeen Kennof, te Vlierzele, wijk Huy lebroeck. OPENBARE VERKOOPING van een goed te fcrpe, Sevecool. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het openbaar ver koopen Eenige koop. Een goed perceel Land, gelegen te Erpe, op hei Sevecoot, genaamd den Erondegemkauter, gekend op het kadaster wijk D, nummer 570, met eene grootte van 29 aren 60 centiaren, palende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Eronde- gem, ten zuide de heeren Raymond Boterbergh- De Schutter en Jan De Sutter-Moerenhout, ten weste Juffrouw Philomena De Sutter en den heer Philemon De Ridder-De Backer en ten noorde de heeren Francois Peerlinck-Van Laethem en Gu- staaf Parewyck-Bosschaert. Gebruikt door den heer Alfons De Brouwer, te Erpe, Sevecoot. ENKELE ZITDAG Donderdag 24 Februari 1910, 3 uren van den namiddag, ter herberg gehou den door den heer Amand Weymeersch. te Erpe, Sevecoot. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone te Erondesem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het openbaar ver koopen Eenige koop. Eene schoone behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Erondegem, op het Hemelsveld, be kend bij kadaster sectie B, nummers 826c en 8270, aldaar groot 4 aren 30 centiaren, palende ten ooste en ten noorde aan den heer Gustaaf Van der Vurst, ten zuide aan deD heer Evariste Van Tittelboom eu ten weste aan den heer Laurent D'Haeseleer. Bewoond door den heer Desiré De Saedeleer. ENKELE ZITDAG Donderdag 3 Maart 1910, om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Joannes Sonck, te Erondegem, aan do Korkwog. OPENBARE VERKOOPING van twee goede gelegen te Smet lede. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Smetlede, wyk Rampsande, bekend by kadaster sectie A, nummer 780a. aldaar groot 18 aren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Smetlede, ten zuide aan den heer Karel-Joseph Van der Cammen, ten weste aan den heer Vital Schockaert en Jufvrouwen Pharaïldia en Mathildia Schockaert en ten noorde aan de Straat. Tweede en laatste koop. En een per ceel Land, gelegen alsvoren, op het Thien- rode, bekend by kadaster sectie A, nummer 671, aldaar groot 13 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan D'Hesselstraat. ten zuide aan vrouw weduwe van den heer Donatus Van Caelenbergh en Kinderen, ten weste aan den heer Leonard Smetryns en ten noorde aan Jufvrouw Maria-Ludovica- Emma De Pauw. Gebrnikt door den heer Pieter De Wolf, te Smetlede, tot Kerstmis toekomende. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 22 Februari 1910. om 3 ure van den namiddag, ter herberg In hbt Gemeentehuis, gehouden door den heer Vital Schockaert, te Smetlede, Dorp. Ten kantooro van bovengenoemden No taris, zyn er ten allen tyde, groote en kleine kapitalen te bekomen, aan gema tigden intrest, mits goed bezet. Studie van den Notaris Brbckpot, te Aalst. mobilaire Voorwerpen, Landbouwersalem, Paard, 3 Melkkoeien, Mutten, Varken en Pluimgedierte, te Meldert, wyk Parijs, ten hove van M. EustachePutteman-Vertongen, op Dijnsdag 22 en Woensdag 23 Februari 1910, telkens om 9 uren 's morgens de beesten zullen de eerste dag om 1 ure nanoen verkocht worden. Ter studie van den Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Uit der hand te koop ten geheele of ten deele. Een perceel Land, Bosch en Dreef, gele gen t Moorsel, gehucht Waver, gekada streerd wijk C, nummers 965 en 906, met eene grootte van 37 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Caudron, Robyns, De Smet en De Coninck, ten zuide aan den heer Van der Straeten, ten weste aan den heer Joseph De Wever en ten noorde aan de Baan. Landbouwers. De onderge- teeksnden, rechtstreeksche invoerders der vermaarde xaaihaver, zaden en plantaar dappelen, uit de beroemde Engelsche, Zweedache, Duitzche en Franzche Proef velden, waarborgen te zullen leveren in echt vertrouwen en aan zeer matige prij zen. Wilt gij verwonderd zyn over den prachtigen uitslag onzer zaden, schryft ons een kaartje. Wy zullen U dan stalen en pryxen komen toonen. ALGEMEEN LANDBOUWOFFICE, Bestuurder Cyr. De Meersman, AALST-MIJLBEKE. Lange Zoutstraat, Nr 52, Aalst. voor zijnen grooten en schoonen keus van Eerste Communie boeden. tl ver te nemen, Herberggerief; zich te bevragen Nieuwbeekztraat, Nr 77, Aalst. Te koop uit der hand. Het schoon en welgelegen Huis met Hof, laatst bewoond door wijlen Dame Weduwe Edouard Callebaut, te Aalst, op het Sta tieplein, groot circa 7 aren, sterk en prach tige bouw, met al de moderne schikkingen. Onmiddelijk in gebruik treding. Zichtbaar alle Dynsdagen en Wocnzdagen, van 2 tot 5 ure. Zich te bevragen en te handelen voor de voorwaarden der verkooping by M. Guil- laume Van Muylem, Nieuwstraat, n* 3i, te Aalst. Uit oorzaak van de kuip der stad te gaan bewonen. Uit der hand to koop Twee beste Paar den, Amerikaansch Croisé, lichte Camion dragende tot 1000 kilos, Ressortkar met Kap, Tilbury en Voiture, Koei, laatste maand dracht, halve wagen Pulp, Korte- wagen, Schup, Braak, enz. enz., en al het Alem, dat den boerenhandel betreft. Adres te vragen ten Bureele van De Dender bode. 180. De heer Felicien DE RO heeft de eer de geachte liefhebbers ter kennis te brengen dat hy eenen allerschoonsten Bier ten dienste der Zeugen heeft, in de Afspanning Boehbmeid, Zoutstraatpoort, Aalzt. Te koop een Velo met vrywiel en zelfwerkend rem Mor row, in zeer goeden staat. Zich te wenden, ten Bureele dezes. Te koop bij Me W L. De Bisschop, Bergekouter, goed Klaverzaad. Dienstmeid voor alle werk, kun nende wel werken, Fransch en Vlaamsch sprekende, burgerskeuken. Huur 35 fr., Doctor Van Rossum, Ruysbroeck, bij Brussel Landbouwers Te bekomen bij de Gebroeders PYCK, Damkaai, 3, Aalst, beste soorten Plant- aardappelen, zooals Krügers en Industries, alsook Ajuinzaad van allereerste kwaliteit. Men vraagt propere en eerlijke meid, kunnende een weinig de keuken en goed kuiBchen. Goed loon. Zich te wenden Lange Zoutstraat, 22, ter stede. Te huren. Eene goede en ge- klandeerde Herberg en Winkel, te Aalst, Korta Sint-Jori8straat, bewoond door de Weduwe Dacus. Zich te bevragen by de Notaris D« Ghbkst, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Terstond te huren Schoon groot Burgershuis, met Veranda, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 2. Te be vragen bij M. Isidoor Van Trappen, Fa- briekplaats, 2, Aalst. Te huren terstond. 2 schoone en gerieflijke Huizen (met Balon, eetzaal, verandah, hof, 50 metera lengte) gelegen Dendermondsche Steenweg Nummers 102 en 108, Te huren terstond. Een schoon en gerieflijk Huis, zijnde een Ren teniershuis, met verscheidene boven- en benedenplaatsen, pomp- en regenwateren hof, geBtaan in de Esplanadestraat, nr 18, te Aalst. Zich te bevragen bij P. Van Melcke beke, Brusselsehe straat, 12, te Aalst. Te huren terstond. Een nieuw opgebouwd Huis, met Hof, 50 meters diepte, gestaan Dendermond sche Steenweg, Nr 108, zich te bevragen Dirk Marten8Btraat, 14, bij den heer J. GoethaU. Ta Lil pon Een Magazijn met me hoi eu. Hofen Woonhuü dien. stig voor alle bedrijf, (handel en nijver heid), inhoudende 27 a. 59 c. gelegen Sint Jobstraat, thans gebruikt voor tabakfa- briek, door M. De Hartog. Voor de voorwaarden, zich te wenden 49, Korto Zoutstraat, Aalst. Iedereen kan een vulpen of plume réservoir bezitten, voor fr. 1,00 of fr. 1,50 franco per post) kan men zich een vulpen merk Manos n verschaffen, welke uit stekend fonctionneerd en op welke iedere soort van pennen kunnen gebruikt worden. Veikrijgbaar bij Joris Van de Putte, te Aalst, Korte Zoutstraat, 31. NAAMLOOZE MAATSCHAPFIJ ingericht in i835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brnssel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het boutoen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royalk Bblge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatién gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen en 2° door het maatschappeiijkkapi- taal en de reserven. (18,000,000). Die obligatién waarvan den intrest aan 3 ll* wordt gesteld, zijn eene vaderlijk! gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agen der maatschappij voor het Canton Aalst. Leopoblutraat, 9, Aalst. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3