Geen grijs haar meer Wettelijke besluiten. Sterfgevallen. Eerste Communie. EEN EX AXDEIt. Allerhande nieuws. Frankrijk. HANDELSHUIZEN Ruizen, Landen Meerschen Lach niet, vriend lezer, 't is dezen keer heel ernstig. Geen kwakzalverij Zekere physiologen hebben gemeend den microbe der kaalhoofdigheid te ont dekken; andere, zooals M. Metchuikof, hebben het grijs worden van het haar toegeschreven aan woekerplantjes (of diertjes die de kleurstof van het haar aantasten. De eenen en de aDderen schreven ontsmettingsmiddelen voor. Dr Guelpa daarentegen klaagt de slechte uitwerkselen aan van het wasschen van 't haar en geeft er de redenen van op in de Revue.'t Is de baard die het eerste grijs wordt bij den mensch, alhoewel hij twintig jaar jonger is dan het hoofd haar, maar dikwijler gewasschen en gezeept wordt. De eerste grijze haren vertoonen zich aan de slapen en aan het voorhoofd. Waarom? Omdat men zo nat maakt iederen keer als men het aange zicht wascht, terwyl niet iedereen zich eiken dag het gansche hoofd wascht. Indien de vrouw, over't algemeen later grijs wordt dan de man, dan is het omdat zij minder dikwijls heur haar in 't water steekthet is ook omdat haar hoofddeksel nietgelyk het onze de vaten of kanalen der schedelhuid samendrukt. By de dieren is hetzelfde waar te ne men hun haar wordt wit waarde huid wrijving of samendrukking oudergaat (ouder het haam by het paard maar het wordt nog eerder grys op de plaat sen die het dier de gewoonte heeft te bevochtigen, zooals de pooten en den muil. Uit dit alles besluit genoemde doktor dat om noch kaal, noch grijs te worden, men geen misbruik mag maken van de wasschingen. Niets bewaart be ter het leven van het haar dan de vette stoffen. Geven wy aan de haarwortels onder den vorm van ossenmerg, olie, vaseline, de voedingstoffen terug welke hun het water en de alcool ontnemen Maar wachten wij ons ook van de zware hoofddeksels, de samendrukking en de verkoeling van het hoofd, het ie veel vuldig en te kort snijden van het haar. Laten wij ons haar voldoende groeieo, terwijl wij er nog hebben, 0111 onze schedelhuid te beschermen. gemeentebesturen van al de Fransche grensgemeenten deeluitmakende van de nijverheidsslreek van Fransch Noorden, opdat deze de pogingen der Belgen zou den steunen bij de Fransche Regeering. Krankzinnigen. Zyn tot leden der bestendige komiteiten van nazicht op de krankzinnigengestichten, bewaarplaatsen <4 doorgangshuizen, benoemd Arrondissement Aalst. De heeren M. Lacompte, geneesheer tr Aalst, en I. Bau- wens, id., id., uittredendo leden. De eerw. boer A. Van Wassenhove, onderpastoor te Assenede, is Zaterdag morgend, aldaar godvruchtig overleden. De afgestorvene werd geboren te Eekloo den 9 Mei 1862. M. De Clercq, prokureur des konings te Oudenaarde, is Zondag morgend overleden gesterkt door de HH. Sacramenten der stervenden. M. De Clercq was achtorecn- volgens adjunkt-griffier by het Beroepshof te Gent, vrederechter te Oost-Roozebeke, substituut te Deudermonde, prokureur des konings le Veurne en dan te Oudenaarde. Ten Bureele van De Denderbode Korte Zoutstraat, 31, Aalst, gelast men zich met het drukken van Gedenke nissen voor de Eerste Communie. Sehoone prachtige collectie van af fr. 5,00 tot fr. 16,00 de 100, gedrukt. Rechten op den alcool. In Frank rijk komt meu de rechten opdeu alcool van 220 tot 260 fr. te brengen per hecto liter. In België zyn ze 160 fr. dus in Frankrijk 100 fr. per hectoliter of 1 fr. per liter meer De nieuwe Fransche toltarieven zullen door den Franschen Senaat ge stemd worden, meldt een blad, zooals ze door de Fransche Kamer gestemd zyn. Wat de taks op de Belgische werklie den betreft, dio kwestie zal maar beslist worden in Juli. België moet dus uitzien welke maat regelen het te nemen heeft. De typhus. Professor Vincent, van Parijs, heeft aan de Académie des Scien ces dier stad, bericht dat hy de microbe of leveling van de lyphuskoorts ontdekt beeft, en ook het raiddel om do men- schen by middel van inenting tegen den typhus te vrijwaren. We wenschen niets beters dan dat het waar zij Er zouden echter vier inentingen noo- dig zijn eer men zich veilig zou kunnen achten. Doorsteek naar de Schelde. De vraag tot het bekomen eener verbinding van den Dender met de Schelde, van Denderbelle op Baesrode, ten einde die talrijke altijd wederkeerende overslroo- mingen onzer streken, te keer te gaan dit werk waarvan de uitvoering zoo lang reeds wordt betracht door al de eigenaars en neringdoeners der Dender- vallei, geeft aan Pie Snullemans de gelegenheid om eenige misplaatste schimpreden iu zijn zeeverblad neèr te schry ven... En zoo voorziet hij reeds dat de ka beljauws, de stokvisschen en pekelha ringen op Chipka zullen kunnen aan landen en zelfs is hy eecigszins bevreesd dat krabben hem neus en ooron zullen komen afnypen en eene zeespin ter ver vanging van eeue andere in zijne hersen kas zou geraken... Ziedaar, bewoners der Dendervallei, hoe die a3rjqon[joop groene held. wiens zeeverkraan in de Kaïuer zooveel geld aan 't Land kost, uwe ware belangen voorstaat. Maar wat is er van dien snul te ver wachten, anders dan zijno sedert jaren duizendmaal herhaalde jeremiasklach ten Niets!... hoegenaamd niets Een snul blyft toch een snul, hoe [sierlijk die gekleed, Wordt hy representant, hij doet [gceu goed maar leed De nieuwe Fransche toltarieven. - De Burgemeesters der voornaamste grensgemeenten van de provincie West- Vlaanderen, die Woensdag laatst een onderhoud gehad hebben te Brussel met de heeren ministers van Justicie en Uui- tenlandscho Zaken, nopen de maatrege len te nemen door België, tegenover de dreigende nieuwe Fransche toltarieven, hebben nu besloten voetstappen aan lè wenden in Frankryk zolveu. Zij zullen zich richten tot de Handels kamer van Roubaix-Tourcoing en tot de Aan de lezers. Verliest uit 't oog niet dat met eone enkele doos Borst- pillen Walthéry, gy verzekerd zyt uwe keelpynen en uwen hoest hoe verouderd on pijnelyk hy ook zij, te genezen. 1 frank in al de apothekerijën. De secretarissen van de maatschappij voor dierenbescherming van Londen, zyn heden Woensdag te Gent. aangekomen, vergezeld van verscheidene dagbladschrij vers, waaronder een opsteller van de Dailt Mail, om eeno ontscliening bij te wonen van oude slachtpaarden, komende uit En geland De ontscheping heeft plaats mor gen Donderdag om 8 uren 's morgens, op het Dok, aan liet Havenkommissariaat, waar de stallingen der paarden ingericht zijn. Een onderofficier van de gidsen te maakte het zyne vrouw zoo lastig, dat zy met hare kinderen ochtelyke woning ontvluchtte en bij hare mo r <.ene schuil plaats zocht. Daar kwam de brutale echt genoot haar nu opzoeken on mishandelen. Zaterdag heeft hij haar oen bierglas, dat op de tafel stond, tegen liet hoofd gewor pen. Daarop heeft hy haar met vuist- en stokslagen en met stampen overladen, zoo dat de policie, door den huisbaas geroepen, haar bewusteloos vond, en zij met uitge- stompt oog en gebroken arm naar bet gast huis moést worden gebracht. Bandietepij te Brussel. Op bevel van den procureur des konings was de policie van Brussel op ronde gezonden om in logementhuizen en andere plaatsen van verdachten aard, opzoekingen to doen naar den aanlegger en bijzonderste dader in de bandietery der Volderstraat. Zooals men wel gissen kan, liepen de agenten overal slip maar toch kwamen zij niet met leege handen naar huis. want in verscheidene huizen werden personen van allerlei herkomst en nationaliteit ge klist, die noch woning noch werk hebben en leven van wat zy stelen kunnen. De policie deed nog eene andere vangat. In een verdacht huis van Sint-Joost ten- Noode vonden de agenten drie meisjes van 13 tot 15 jaar De vrouw des huizes, de policie ziende binnen komen, wilde door een achtervenster springen om te vluchten, doch zij viel op de punten van een tralie hekken. Onder vreeaelyke gynen moest zjj oj licht worden om haar te bevryden. Zij" ia zeer erg gekwet8t. Moord te Hallacr. Het ia alweer het wangedrag dat aanleiding gaf tot het droevige drama. De moordenaar moet de vrouw met onge hoorde brutaliteit hebben afgemaakt, want de schedel was letterlijk vermorzeld. De stukjes beenderen zijn tot in de hor sen gedrongen en waren zelfs in het ronde gevlogen aan de linkerwang had het slachtoffer ecne diepe wonde, toegebracht met een mes of met eene sikkel. De beide handen zyn ook doorkorven cn de onge lukkige moet ook stampen op de borat bekomen hebben, want ver8cheidene ribben zyn gebroken. Ter plaata waar het lyk lag, heeft men geen enkel tuig gevonden dat zou kunnen gediend hebben om de misdaad te plegen De aangehouden persoon, zekere C., die alle plichtigheid loochent, is een getrouwd man, die zeven kinderen heeft, en die zyne vrouw en kinderen verliet om met vrouw Leinmeiis, de vermoorde, naar Antwerpen te trekkeD. Daar had het koppel in de vierde wyk een winkeltje geopend,doch dit had slechts eenige maanden geduurd. Toen was de vrouw naar huis terug ge keerd, doch zij werd steeds door C lastiS gevallen, zoodat Lemmens ook het voor werp van zijne vervolgingen was. Eons zelfs werd er een geweerschot door diens venster geloat. Hoewel nog niets'de plichtigheid van C. bewyat, is by toch door het parket meê naar Mechelen genomen en in de gevange- nia opgesloten. Men vermoedt dat hy onder een of ander voorwendsel de vrouw naar het bosch ge lokt en haar daar gewurgd heeft. De vermoorde was 40 jaar oud en had drie kinderen haar oudste zoon, 20 jaar, werkt :n het Walenland. De andere kin deren zyn 13 en 6 jaar oud. Haar man vernam de tyding van den moord aan den arbeid. Vrijdag namiddag rond 3 uren 1/2 gebeurde er in de vlasfabriek van MAug. Baekelandt, te Gullegem, een erg ongeluk. De vuurmaker, Kamiel De Cock, wo nende wijk Stampkot, wilde met eene pomp water in den machienketel steken, nauwe lijks stroomde het water in den ketel die gloeiend stond, of eene groote ontploffing bad plaats. De Cock werd ten gronde ge slingerd. Zyne werkgezellen snelden ter hulp en zagen dat De Cock vreeselyk aan het aan gezicht gekwetst was de beenderen lagen bloot. Doctor Talpe, in allerhaast ontbo den, diende het slachtoffer de beste zorgen toe en moest vyf wonden toenaaien. Zaterdag morgend ontvreemdde het moisje Julia Gardyn, 16 jaar oud, op de markt te Ieperen, eene pels ter waarde van 40 frank. De jeugdige dievegge werd ingehaald en proces-verbaal opgemaakt. Zondag morgend ging het meisje als naar gewoonte naar de mis te Vormezeele. Toen zy niet te huis kwam ging haar broeder zien en vond hare kleederon nabij het huis zijner ouders, op de kant van eenen poel liggen. Met eene peers haalde hjj kort daarna het lyk zyner zuster op. Moordpoging op eenen priester. Zondag werd de priester Bresson, 64 j.. die te Parijs, in het Lariboisièrehospitaal ecne begrafenis bijwoonde, getroffen door drie dolksteken, hem toegebracht door deD zoon van den overledene, een bezopen kerel, die in dronkenschap handelde. De woestaard is aangehouden. De priester schynt niet doodelyk getroffen te zyn. Zesde koop.Een perceel Land gelegen op het Hoorebekeveld, groot volgens me ting 94 aren 71 centiaren, gekadastreerd wyk E, nummers 813bis en 313, met eene srrootte van 92 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten zuide aan dame De Bisschop- Willem8 en Kinderen en de erven De Coen, ten weste aan Mynheer Hector DeCraecker en ten noorde met half baan aan koop acht. Gebruikt door den heer Camille Van Mol. Verdeeld in dry loten als volgt Eersto lot groot 30 aren 11 centiaren. Tweede lot groot 32 aren 30 centiaren. Derdn lot groot 32 aren 30 centiaren. Zevende koop. Een perceel Land gele gen op het Hoorebekeveld, groot volgens meting 35 aren 05 centiaren en gekada streerd wijk E, nummer 314, met eene grootte van 35 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Van de Maele, ten zuide aan de erven van den heer Alfred De Coen, ten weste aan het Welda digheidsbureel van Aalst en ten noorde aan koop negen. Gebruikt door den heer Camille Van Mol. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van twee sehoone en voorname XE A. A. L X alsmede van andere te Aalst, Baardegem, Hofstade, Gijsegem, Lede, Ternath, Esschene, Hekelgem en Everbecq. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal krachtens toelating verleend door den heere Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg, zetelende te Dendermonde, in date 28 Januari 1910, met de pleegvormen dor wet van 12 Juni 1816en tor tusschenkomst van den heere Vrederechter des Kantons Aalst, met gewin van een half tën honderd in8telpremie, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop.Een schoon en welgelegen Handelshuis allervoordeeligst gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Lans-e Zout straat, gekadastreerd wijk A, nummer 1213a met eene grootte van 2 aren 50 een tiaren, palende ten ooste aan Dame Cam- maert-Speeckaert, ten zuide aan de Eer waarde Paters Jesuïten, ten weste aan de heer Leo Vernimmen en ten noorde aan de Straat. Bewoond door den heer Philemon Van Styvendael. Tweede koop. Een schoon en onlangs nieuw gebouwd Handelshuis, gestaan en gelegen in de Kerkstraat, nabij de Hoofd kerk van Sint Martinus, gekadastreerd wijk A, nummer 876b. met eene grootte van 2 aren, palende ten ooste aan den heer Aimé Borreman en Zuster, ten zuide aan de Straat, ten weste aan de heeren Alphonse Willem8 en Jan De Clerck enten noorde aan de heeren Albert Monfils en Aimé Bor reman en Zuster. Bewoond door den heer Oscar Jouret. Derde koop. Een perceel Meersch ge legen op de Groote Kroekhagen, gekada streerd wijk C, nummers 735 en 736 met eene grootte van 37 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Hector De Craecker en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten zuide dame de Kerckhove de Denterghem, ten weste aan de Burgerlyke Godshuizen van Gent en ten noorde Juf frouw Anna De Windt. Gebruikt door het Sterfhuis. Vierde koop. Een perceel Land gele gen op den Siesegemkauter, gekadastreerd wyk C, nummer 1281 met eene grootte van 32 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Mynheer Eugèno Moens, ten zuide aan Mynheeren Notaris Van der Smissen en Charles Van Hauwermeiren en aan het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten westo aan de heeren Prosper De Smet en Gustaaf Van Londerscle en het Weldadigheidsbu reel van Aalst en ten noorde aan de heeren Charles Van Hauwermeiren-Wautlner en Remi Van Lierde. Gebruikt door den heer Frans Claus. Vyfde koop. Een perceel Land gele gen op de Groote Kroekhagen, gekada streerd wyk C, nummer 768, met eene grootte van 47 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Joseph Meert, ten zuide aan Juffrouw De Prez. ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en ten noorde aan den heer Auguste De Smedt. Gebruikt door den heer Aug. Herssens. Achtste koop. Een perceel Land gele gen op het Hoorebekeveld groot volgens meting 1 hectaar 6 aren 85 centiaren, ge kadastreerd wijk E, nummer 328 met eene grootte van 1 hectaar 7 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan dc heeren Benoit Van der Vorst en Cyrille De Coen en de Bur gerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan don hoor Gustaaf Van de Maele, de koopon zes en zeven en het Weldadigheids bureel van Aalst, ten weste aan de heeren Hector De Craecker en Félix De Hert en ten noorde aan de Peerdekensstraat. Verdeeld in 4 deelen als volgt Eerste lot gebruikt door den heerCaroille Van Mol, groot 29 aren 81 centiaren. Tweede lot gebruikt door den heer Phi lemon Winters, groot 30 aren 95 centiaren. Derde lot gebruikt door den heer Camille Van Mol, groot 30 aren 90 centiaren. Vierde lot gebruikt door den heer René De Gols, groot 15 aren 19 centiaren Gemeente Babrdeoem. Negende koop. Een perceel Meersch zeer wel geschikt voor Bouwgrond, groot volgens meting 23 aren 20 centiaren en gekadastreerd wijk A, nummer 318b, met eene grootte van 24 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan den Vinkweg, ten zuide aan den heer Camille De Bie, ten weste aan dame Raes-Troch en ten noorde aan Juf frouw Prudencia D'Hondt. Verdeeld in 5 loten waarvan 4 met eene breedte van 12 m. 50 ter straat en het vijfde met 17 m. 70 c. ter straat. Gebruikt door den heer Putteman Petrus. Gemeente Hofstade. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen in het Denderland, gekadastreerd wijk B, nummer 268b, met eene grootte van 37 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den Weg", ten zuide aan dame Matthys-Foucart, ten westo aan den Weg en ten noorde aan den heer Pieter Keuys. Gebruikt door den heer Alexander Goeman. Elfde koop. Een Huis en Grond, ge legen aan den Dendermondschen Steenweg, gekadastreerd wijk A, nummer 1126o, met eene grootte van 40 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den Steenweg,ten zuide aan den Eerwaarden Hoer Pastor Van Mol en de Kerkfabriek van Hofstade,ten weste aan den heer Camiel Van Caeckenberghe en ten noorde aan juffrouw weduwe Petrus Bruylandt. Gebruikt door den lieer Leo De Wilde. Twaalfde koop. Een perceel Land,ge legen in het Voorste Denderland, gekada streerd wyk B, nummer 283e, met eene grootte van 72 aren. palende ten ooste aan den Weg en daarover aan de Dender vaart, ten zuide aan den heer Frans Eeckhout.ten weste met den uitweg aan dame Moyer- soen-Van den Hende en ten noorde aan den heer Emile Van den Bossche. Verdeeld in zuid- en noordhelft Gebruikt door de heeren Alexander Goe man en Leo De Wilde. Dertiende koop. Een perceel Land,ge legen in het Voorste Denderland, gekada- dastreerd wijk B, nummer 288, met eene grootte van 13 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den Weg en daarover de Dendervaart, ten zuide aan dame Felix Matthys-Van Pamel, ten weste over don Uitweg aan dame Moyersoen - Van den Hende en ten noorde aan den heer Joseph Matthys De Ridder. Gebruikt door den heer Ad. Voreruyssen. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op de Weirebrempt, gekadastreerd wijk A, nummers 671b en 672c, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren, palen de ten ooste aan juffrouw Maria Sonck en den heer August Bosmans, ten zuide aan de heeren Jan Van Keer, Leopold Goeman en Medard Goeman, te weste aan juffrouw weduwe Louis Matthys-Impens en ten noorde aan den IJzerenweg van Dender en Waes. Gebruikt door juffrouw wed. Everaert. Gemeente Gusegbm. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Winninck, gekadastreerd wyk C, nummer 40b, met eene grootte van 1 hectaar 60 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw weduwe Van den Hauwe-I)e Smet en kinderen, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Hof stade, ten weste aan den lieer Desiré De Ridder en kinderen" en ten noorde aan de Baan en daarover aan de familie De Clercq- Smolders, dame Petrus Mertens cn de heer Louis Rombaut en zuster. Verdeeld in 5 deelen. Gebruikt door juffrouw Coleta D'Haese de heeren Desiré Van Cauwenbergh, God fried Callobaut, Petrus Huylebroeck, Jo seph Merckx. Gemeente Lede. Zestiende koop. Twee Huizen Grond, gestaan en gelegen aan den Si weg. gekadastreerd wyk D,nummers 7 776e en 776f, met eene grootte van 6 50 centiaren, palende ten ooste aan heer Bernard Van der Heyden, ten i aan den Weg van Overimpo of Smei en ten noorde aan den Cyprien Pilatti Gebruikt door den heer J. Mertens, Gemeente Ternath. Zeventiende koop, Een perceel L gelegen op het Lang Veldeken, gek streerd wyk C, nummer 14, met grootte van 18 aren 90 centiaren, pal ten ooste aan de Hospiciën van Brussel zuide aan den heer Adrien de Hertog weste aan de straat en ten noorde dame Louis Van Overstraeten en kindi Gebruikt door juffrouw weduwe F Cocquereaux. Achttiende koop. Een perceel L gelegen op den Panting of Langvelde gekadastreerd wyk B, nummer 27, eene grootte van 12 aren 30 centiaren, lende ten ooste aan de straat, ten zuide den lieer Petrus Van der Heyden, weste aan den heer Emile Cantillon ten noorde aan den heer Petrus Van them. Gebruikt door juffrouw weduwe F Cocquereaux. Negentiende koop. Een perceel L gelegen op den Panting of Langvelde gekadastreerd wijk B, nummer 29, eene grootte van 12 aren 80 centiaren, lende ten ooste aan de straat, ten r aan den heer Petrus Van Laethem, weste aan de Hospiciën Ternacker' Brussel en ten noorde aan damS Domic De Croes en kinderen. Gebruikt door juffrouw weduwe F Cocquereaux. Twintigste koop. Een Huis en Gn gestaan en gelegen op den Pantinj Langveldeken, gekadastreerd wyk C,c mers 8c en 8d, met eene grootte 20 aren en 10 centiaren, palende ten o aan de Hospiciën van Brussel, BrusegL ten zuide aan den hoer Louis De Smet, weste aan de straat en ten noorde aan heer Louis Van der Heyden. Bewoond en gebruikt door den 1 Frans Vleminck. Een en twintigste koop. Een per Land, gelegen op den Panting of Lanf deken, gekadastreerd wyk B, nummer! mot eene grootte van 9 aren 30 centia' palende ten ooste aan dame Dominiqm Croesen kinderen,ten zuide aandameL: Van Overstaeten on kinderen en ten w en ten noorde aan de Hospiciën van Brui Ternacken. Gebruikt door den heer Victor Coo; reaux. Twee en twintigste koop. Een pen Land, gelegen op den Panting of Lanj déken, gekadastreerd wyk B,nummer? met eene grootte van 37 aren 60 centia palende ten ooste en ten zuide aan de 1 piciën van Brussel, Ternacken, ten w aan het Bureel van Weldadigheid Ternath en ten noorde aan het Gesticht H. Drievuldigheid van Brussel en heer Victor Cocquereau-Van Lierde. Gebruikt door den heer Desiré De Hert Drij en twintigste koop. Een pert Land, gelegen op het Vitservelveld, gt da8lreerd wyk B, nummer 439a, met ei grootte van 59 aren, palende ten oostei dame Camille de Lichtervelde, ton ze aan de Donkerstraat en aan den heerl main Van Humbeek, ten weste aan: heer Philippe Clement, koop 25 en Weldadigheidsbureel van Ternath en noorde aan den heer Louis De Koker. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikt door den heer Frans Vlemint Vier en twintigste koop. Een porei Land, gelegen op het Pitservelvold, gel dastreerd wyk B, nummer 421 met et grootte van 32 aren 10 centiaren, palei ten ooste aan koop 23, ten zuide aan i heer Philippe Clement, ten weste aan c heer Petrus Van der Heyden en ten noo: aan het Weldadigheidsbureel van Ternï Gebruikt door den heer Frans Vlemini Gemeente Hekelobm. Vyf en twintigste koop. Een per» Land gelegen gehucht Sehaapehuur, gel dastreerd wijk C, nummer 156f, met ei grootte van 34 aren 70 centiaren, palet ten ooste aan den lieer Charles De Clerc ten zuide aan den volgende koop, ten wa aan den heer Egide Van der Goten en 1 noorde aan de Baan. Gebruiker den heer Xaveer Evenepoi Gemeente Esschene. Zes en twintigste koop. Eon perct Land gelegen gehuchtHoost.gekadastree wyk A, nummer 359i, met eene grool van 44 aren 30 centiaren, palende t< ooste aan den heer Augustin De Clerck i andere, ten zuide aan Juffrouw Wedu? Dominiquo Van de Putte en Kinderen, fe weste aan den heer Egide Van der Gob en ten noorde aan voorgaande koop. Gebruiker den heer Xaveer Evenepoi Gemeente Everbecq. Zeven en twintigste koop.—Een perce Land gelegen tor plaats gezegd La Tt nière groot volgens meting 21 aren "i centiaren en gekadastreerd wyk B, deel vs nummer 290, palende ten ooste aan df volgende koop, ten zuide aan koopen 32 33, ten weste aan den heer Jan-Baptiil Cordier en ten noorde aan dezelfden en az den heer Odilon D'Harveng-Van di Gheynst. Gebruikt door de Kinderen van den hei Louis Jouret. Acht en twintigste koop. Een percei Land, gelegen ter plaats gezegd La Tm nière - groot volgens meting 21 aren centiaren, gekadastreerd wyk B, deel v» nummer 290, palend* ten ooste aan de

De Denderbode | 1910 | | pagina 2