Rechterlijke kronijk. Erge overstroomingen Eerste Communie. Allerhande nieuws. BANDELSHUIZl ^uizen,Landen Meersclï wind des nachtsnaar alle kanten uit- eenstrooi». Dus een socialist en een liberaal die bekennen dat zonder God eene zedeleer onmogelijk is. Er zijn eigenlyk veel meer socialisten en veel meer liberalen die daarvan over tuigd zijn, maar die durven dat niet openlik bekenenn uit menschelijk op zicht. Men zou zekunnen aanzien voor kwe zelaars Rechtbank van Dendermokdb. Jan De Trogh, in dienst van Fr. Van Cauter, te Hofstade, brak de deur van den kelder open en ontvreemde or 90 eieren. 3 maand gevang en 26 fr. boet, by verstek. Assisenhof van Oost Vlaanderen. De 28 reeks van den l,a zittijd van 1910 zal Maandag 7 Maart beginnen en de be ruchte Zaak van Nederhasselt te beoor- deelon hebben, waarvan terecht staan Sidonie Geerts van Gent en Oscar Geerts van St. Antelinckx, beschuldigd van be raamde moord en kinderroof te Nederhas selt. De zaak zal eenegansche week duren. De tweede zaak is moord en diefstal gepleegd te Beveren-Waas, den 29 Juni laatst, waarvan beschuldigd zyn Julius Vogt, Gustaaf Blommaert en Aloïs Cap- paert, alle drie van Antwerpen. Deze zaak zal insgelijks eene week duren. Keukengerief. Een verkooper van potten en pannen, die had uitgestrooid by middel van omzendbrieven dat het afsprin gen van den email in braadpannen, zekere ziekten by de menschen kan veroorzaken, werd door de fabrikanten van die artikelen voor 't Gerecht gedaagd. En de rechtbank van Brussel heeft hem tot eene zware vergoeding veroordeeld. in België. Zondag namiddag brak een dyk door aan de herberg van Constant De Vuist, te Lede, zoodat het water in groote massa binnen stroomde; men was verplicht spoedig den Steenweg op te breken, om het water eenen uitweg te geven, waardoor het gauw verminderde. Op den hoek der Vrydagmarkt staat liet water een halven meter boven de kasseide waardoor alle doorgang belemmerd is. Ook de Barrevoetschenhoek en Groen straat staan onder water; de inwoners moeten vervoerd worden met karren. Vier provinciën overstroomd. De hevige en onophoudende regens der laatste dagen hebben thans de Maas, Samber en andere rivieren in Henegouw, Namen en Luik zoo erg doen zwellen dat op groote uitgestrektheid alles onder water staa Ook de Brabantsche rivieren hebben op verscheidene plaatsen hunne oevers ver laten. De onrust is zeer groot. In Brabant. Zondag morgend begon het waterpeil der Zenne plotselings te stijgen en weldra stond op talryke plaatsen alles onder water. Te Hal was het om 8 ure 's morgends onmogelyk droogvoets door de straten te gaan. Onnoodig te zeggen dat alle straten onder water stonden. Rond 11 ure trok het water weg, eene laag vettig slijk op de straatsteenen achterlatend. Te Buisingen en te Loth waren alle velden onder water geloopen. Van steen wegen was geen spoor meer te zien. De bewoners der huizen gelegen langs de Zenne moesten op de verdiepen vluch ten. De gemeenteoverheid moest de inwoners by middel van bootjes levensvoorraad be zorgen. Te Ruisbroek waren do voorzorgen spoe dig genomen. Niet zoodra had men gezien dat het waterpeil steeg, of alle landbou wers brachten hun vee in veiligheid. Op de wijk Lampré was de toestand eonigen tijd zeer hachelyk. liet gevaar verdween wel dra, alhoewel het water nog steeds hoog is. Te Vorst waren de koerspaarden van den heer Prosper Mehieu reeds gereed om naar Brussel te vertrekken, toen liet water zakte. De Maal beek, die nochtans altyd perlen speelt, waar andere rivieren stil blijven, is nog geen centimeter geklommen. De arm der Zenne, welke nabij de Noord statie onder de Antwerpsche baan loopt, is erg gezwollen Het water sleept er in een woeste vaart alles mede. Te Haren en te Vilvoorde is het water slechts eenige centimeters geklommen. Er is daar geen gevaar voor overstrooming. Te Machelon zyn eenige weiden onder water geloopen. Zondag nacht was de toestand nog onveranderd. In Henegouwen. De Haine en de Kleine Zenne zijn op verscheidene plaatsen buiten hare oevers getreden. Te Saint-Vaast staan alle huizen onder water alsook te Trivières. Te Houdeng-Goegnies, op de wyk Trieu- i-Vallée hebben verscheideno grondinzak kingen plaats gehad. Tusschen 's Gravenbrakel, Seneffe, Havré en Obourg, is het nog slechts een onaf zienbaar meer. Maar het is vooral de Samber welke op gevaarlijke wijze geklommen is. Van Erquelinnes tot Marchienne is deze rivier overgeloopen. Aan de Belgische sluizen zijn alle balken en 8luitblokken opgetrokken. Van Frank- ryk komt ook overvloedig water aan. De bevolking van Charleroi is zeer be angstigd. In de straten der lagere stad staat het water reeds dertig centimeters hoog en nog altyd klimt het, zoodat men vreest dat het weldra over de kaaimuren zal loopen. De gemeenteoverheden hebben inder haast bevelen gegeven om het gasgesticlit te vrijwaren, doch rond 3 ure namiddag was geheel het gasgesticht onder water gezet. De ovens konden evenwel nog be schermd worden. Te Marchienne, Montignies, Chatelet, enz., staat liet water verscheidene centi meters hoog in de straten. Te Tamines heeft men het lijk van een manspersoon zien vlotten. Tengevolge van de hevige strooming was het onmogelijk het op te visschen. Verscheidene werkhuizen langs do Sam ber gelegen, zijn moeten stilgelegd worden. Te Bosquetville moest eene zieke vrouw met een bootje uit hare overstroomde wo ning gehaald worden om naar een hooger gelegen huis overgebracht te worden. Op de baan van Charleroi naar Marchienne is eene groep huizen, door mynworkers bewoond,geheel door het water ingesloten. Men moet deze lieden bij middel van bootjes bevoorraden. Zondagavond telefoneerde men dat de toestand in de omstreken van Charleroi nog verergerde. Do Beguin- en Achainebruggen staan geheel onder water. De Groenplaats lijkt eene zwemplaats. Het water staat er een twintigtal centimeters hoog. Te Marcinelle en te Marchienne is de toestand ook nog vorergerd. Alle werk huizen zyn overstroomd en de werklieden kunnen uit hunne huizen niet meer. Te Luik. De overstrooming in de provincie Luik is eene ware ramp. Van Hoei tot boven Luik, is de Maas buiten hare oevers getreden. Op zekere plaatsen heeft de stroom om zoo te zeggen eene breedte van 1200 meters. Van de brug van Andenne gezien, is het schouwspel schrikwekkend. Hoei is onder water gezet. Slechts de Wanzestatie is nog niet overstroomd. De suikerfabriek is stil gelegd, daar de ma- chienzaal geheel onder water staat. Tusschen Flémalle en Jemeppe is de steenweg overstroomd. Het water heeft ook de werkhuizen Cockorill bereikt. De hoogovens, de staalgieterijen, de smelte ryen en het electrïciteitswerkhuis zijn reeds onder water gezet. Men heeft onmiddelijk dijken opgewor pen om te beletten dat het water Seraing zelf bereike De Fragneekaai te Luik is overstroomd. Aan de Arkenbrug is de strooming zoo geweldig, dat men roest dat de brug zal medegeslecpt worden. Het v. ,-ter staat bijna over do brug. Alle verkeer is in het omliggende verbo den. Eene ploeg werklieden blyft bestendig ter plaats om alle gevaar te verhelpen. Het water zal ongetwijfeld nog klimmen daar er uit de Ourthe-, Ambleve- en Ves- derstreek ook gemeld wordt dat het water peil stygt. Zoo is het peil derOurtheZaterdag nacht alleen 53 centimeters geklommen.Daar een ongelooflijk groot getal kleine waterloopen zich in de Ourte uitstorten, en het in de Ardennen verleden week bijzonder hevig regende, vreest men dat do Ourthe naby haren samenloop met de Maas ook over stroomingen zal verwekken. In Namen Zondag morgend stond de Maas te Namen een meter hooger dan op 6 Februari. Tusschen Waulsort-dorp en de statie is alle verkeer onmogelyk. De baan van Neffe naar Dinant staat meer dan een meter onder water. Te Dinant was het Zondag morgend een zonderling schouwspel, toen de inwoners uit den omtrek der Maasplaats beneden kwamen. In alle huizen stond het water verscheidene centimeters hoog in de plaat sen van het golykvloers. De bevolking is erg ongerust te Dane, Taelfer, Lustin, Goduine, Yvoir tusschen Namen en Dinant liggende. Tc Profonde- ville staan de villas tot aan het eerste ver diep onder water. Op verscheidene plaatsen komt het water tot op de spoorlijn van den Nord Beige. Te Namen is het eiland van La Plante overstroomd. Van de sluis van La Plante is niets meer te zien. Het water stroomt met woest geweld door liet park van La Plante. Het policie- kommi8sariaat is geheel afgezonderd. Aan den samenloop van Maas en Samber ziet men de steunpijlers niet meer. En nog steeds klimt het water gemid deld veertien centimeters per uur. De Lesso heeft de kerk van Anseremme onder water gezet. De houtstapels van M. Joachim Evrard. koopman, zyn door den vloed inedegerukt. Do verslagenheid in de streek is alge meen en daar het blyft regenen vermeer dert natuurlyk ook de schrik en de onrust der bevolking in do geteisterde streek. Dg iR&tsto tijdingGn van overal zeg gen dat het water aan 't dalen is. Ten Bureole van Dk Denderbode Korte Zoutstraat, 31. Aalst, gelast men zich met het drukken van Gedenke nissen voor de Eerste Communie. Schoone prachtige collectie van af fr. 5,00 tot fr. 16,00 de 100, gedrukt. AALST. Vrydag nacht hebben onbekende dievon, gedurende het onweer, by de volgende personen gestolen Bij de kinderen De Reu, 16 kiekens, by Adolf I)e Pril, 4 id. by Louis Hoebecck, een konijn in de Arbeidstraat, bij Desideer Ganzeman, 3 id. by Benedikt D'haeseleer, 3 id. en by Barrez, 1 id. By al deze perso nen hebben de dieven het schoon gehad, daar zy niet noodig gehad hebben tc breken ofte klimmen, mits al de deuren der stal- lekens open stonden. Op St-Job, bij Aman- dus Kiekens, hebben zy ook 4 kiekens gestolen. By M. Edmond Gowie, Nieuw- straat, hebben zy een stuk uit het venster geslagen en verscheidene velo-artikelcn gestolen. De adjunkt commissaris Gits van het gebeurde verwittigd, heeft aanstonds een ernstig onderzoek ingesteld. De vrouw De G., wonende gehucht Eeckhout te Hofstade, werd Zaterdag op den openbaren weg door twee kerels aangevallen, toon zij hare pacht aan haren eigenaar betalen ging. De schurken ran selden haar deerlyk af, ontnamen haar eene som van ongeveer honderd frank, sprongen elk op een rijwiel, en waren wel dra uit het zicht verdwenen. Een onderzoek is ingesteld. Zondag namiddag heeft de kruis- planting plaats gehad, te Cherscamp, op de plaats waar Frans Rombaut, 21 jaar oud. en Frans De Looze, 22 jaar, werden vermoord in den nacht van 16 tot 17 Febr. terwyl zij aan het wildstroopen waren,eene zaak, waarin tot heden geen licht gekomen is. Ongeveer 2000 personen, uit de omlig gende gemeenten samengestroomd, woon den de kruisplanting bij, welke plaats had op het grondgebied Schellebelle. Drie he vige redevoeringen werden uitgesnroken waarin eenen oproep werd gedaan om het gerecht te helpen de schuldigen te ontdek ken. Schoon huldebetoog aan een dagbladschrijver. Ter eere van onzen Gentschen confrater Karei Lybaert had Zondag in zijne geboortestad eene schoone betooging plaats. Sedert lang hadden zoowel hoogere als mindere burgers van Gent naar eene gele genheid gezocht, om eens hunne gevoelens van erkentelijkheid uit te drukken jegens den Viaam8chen Volksman, die onder de Gentsche burgerij de levendigste sympathie geniet, omdat hij ze ten volle verdient, Eenige vrienden besloten dat verlangen te voldoen en zoo werd hem Zondag, in de schoone bovenzaal van 't Casino, dit harte lijk huldebetoog van wege Gentenaars aller denkwijze geboden. Onder de aanwezigen bemerkte men baron de Kerchove d'Exaerde, gouverneur der provincie MM. Vercruysse, baron della Faille en de Kerchove d'Ousselghem, senatorsBegerem, Maenhaut en Huys- hauwer, volksvertegenwoordigers Siffer, dd. burgemeester, en Van de Vyvere, schepene van Gent de Hemptinue, A. Casier, Eylenbpsch, Vandermotte en Zen- ner, gemeenteraadsleden Dr Van Cleem- putte, burgemeester van St-Amandsberg Callier, procureur-Generaal, voorzitter van 't Casino L De Reu, provinciaal griffier baron Victor Casier Rooman d'Ertbuer vader en zoon de Kerchove d'Exaerde - Borluutde beroemde kunstschilder Th. Lybaert, enz., enz. Talryke redevoeringen werden uitge sproken en het feest werd met muziek en zang opgeluisterd. Telegrammen en brieven van deelneming waren ingekomen van MM. Schollaert, Helleputte, Cooreman, Claeys, Bouüaert, Verhaegen, Bruyneel, Obrie, zeer eerw. h. kan. Verschueren, Piens, Verdonck, Le Fevre de ten Hove, Joz. Casier, Leger, G. Van den Bossche, J. De Vriendt, enz. Hij ging naar Parys. Een Brus selaar ging eonige dagen vroolijk te Parijs doorbrengen. Daar hy don truk kende van zekere personen, die do vreemdelingen hunne por tefeuilles en juweclen afhandig weten te maken (te Brussel kent men dat ook), had hy de voorzorg genomen een tiental brief- kens van 100 frank tusschen het leer van zijnen hoed te foefelen. Maar in een koffiehuis had hij er een moeten wisselen, en een straatslijper, die dit had bemerkt, volgde hem op, toen hy henen ging. Hij liet zelfs aan het rijtuig hangen, waarmede de Brusselaar naar Montmartre reed. Zoodra de man afstapte, sprong de Pary- zenaar vooruit en met een ruk was hy meester van den hoed. Nu begon een loopkoers, waarvan men zich licht een gedacht kan vormen. De dief werd ingehaald en gepakt maar de hoed was reeds ledig. De slimmerik had ondir het loopen do bankbriefkens aen eenen kameraad overhandigd. Luchtpijptakken. Indien uwe luchtpijptakken ontstoken zijn, indien gy hoest, indien gy moeilijk fluimt, indien gij bevangen zijt, of indien gij aan de keel lijdt, een enkele doos van een frank Borst- pillen Wafthérv zal u genezen. 1 fr. de doos. Vrijdag avond, rond 6 ure, was de 72jarige ouderling, Frans Moons, in de Leyberghstraat, te Laken, bezig met de straat te kuise hen Opeens, kwam de elcktrieke train van Iieysel afgereden; de ouderling wilde zich uit de voeten maken, doch hij sukkelde viel, werd door don marche-pieds van den tram gevat en tien meters ver medege- sleept. Hy had uiterlijk geene wonden, doch hij kloeg over erge pyncn. Twee uren later overleed hij in het gasthuis, waarheen men hem had gebracht. Vreeselijke ramp op de Rupel. Een overzetboot aangevaren. Zes doo- den. Zaterdag morgend is te Niel bij Boom eene afgrijselijke ramp op de Rupel voorgevallen. Een veerboot, dienstdoende tusschen Niel en Wintham, werd rond 6 uren 20, midden den stroom, door een stoomboot aangevaren, en kapsijsde, de zestien man, die er zich op bevonden, in het water stortend. Zeven man verdronken de geredden werden min of meer gekwetst. De aanvaring. Tot heden kan men niet juist uiileggen hoe het ongeluk eigen lyk gebeurde. Behalve de twee schippers had de over zetboot van Niel-Wintham, 14 werklieden van Niel aan boord de arbeiders moesten naar Wintham kolen gaan lossen, Er was eene nogal hevige strooming op de Rupel. Toen de overzetboot ongoveer te midden van de rivier was, had plotse ling eene vreeselyke botsing plaats, met den stoomboot van den heer Scheltjes, zoutzieder, wonende op Klein Willebroek. Te vergeefs werden alle mogelijke po gingen aangewend om de botsing te voor komen. Een huiveringwekkend noodgeroep klonk over het water, de veerboot werd omge slagen en de 16 opvarenden verdwenen in het water. Enkelen konden zich vastklam pen de anderen werden met de strooming medegesleurd. De redding. Onmiddelijk werden door de bemaning en do passegiers van de aan varende stoomboot, die den overzetdienst Niel-Hellegat-Wintham doet, en soms als plezierboot, dienst doet, de reddingswer ken aangevangen. Seffens snelden de oeverbewoners, die op het hulpgeroep waren toegeloopen, met roeibooton naar de plaats der ramp. De beide schippers en zeven opvarenden konden gered worden. De zeven andere werklieden waren verdwenen. De slachtoffers. Ziehier de namen der dooden ?ieter Gabriels, vader van 5 kinderen Van Nimmen, vader van 8 kinderen een zijner zonen Constant Seghers, vader van 2 kinderen Victor Seyckens, van Eyoke vliet, ongehuwd en Jozef Paridaens, va der van 3 kinderen. Rond den middag werd het lyk van Pa ridaens uit de Rupel opgehaald. Men verwacht dat de 6 andere verdron kenen by lage tij zullen teruggevonden worden. By na al de geredden zyn verwond Ze kere Doorns, vader van 9 kinderen, werd met afgeslagen been in wanhopigen toe stand naar het gasthuis van Niel overge bracht. Het parket van Antwerpen kwam Zater dag middag te Niel een onderzoek doen over de ramp. De zoon van den veerman verklaarde dat de ramp gebeurde toen de overzetboot 30 a 35 m. van wal af was. Plotseling zagen de bemanningen van de twee aanvarende booten het gevaar de overzetboot zette op zyde ook de stoom boot stevende zijdewaarts; doch de afstand was zoo kort, dat de beweging aarzelend en eilaas ook nutteloos was. Onder de drenkelingen waren er ver scheidene goede zwemmers, doch door eene te dikke kleeding waren zij ongelukkiglijk in hunne bewegingen belemmerd. De schipper Van Steen heeft twee der drenkelingen kunnen redden, namelyk Pie- ter Fabri en Varraans. Leopold Spiessens kon zich zelf al zwem mende redden. De werkman, bijgenaamd a Jan de Hol lander, is met zijnen zoon op den rug uit het water geraakt. Kort na den middag spoelde een tweede lijk op den oever, namelyk dat van Frans Van Nimmen, jonkman, 20 jaar oud. Onnoodig te zeggen dat de bevolking der streek in verslagenheid verkeert we gens die schrikkelijke ramp. Aanslag te Deume - Eene vroow gebonden en bestolen. - Een nieuwe aan slag met diefstal had Maandag avond plaats te Deurne. Korts na zes uren vernam de policie- agent Torfs, dat eene vrouw in hare wo ning door inbrekers was overvallen en aan gerand. Hij begaf zich met zijn collega Claes naar het opgegeven adres en vonden inder daad bedoelde vrouw ten gronde liggen, met koorden vastgebonden aan de meube len en aan de pooten der stoof Een voorschoot was over haar hoofd ge wonden en met de banden om den hals vastgemaakt maar alvorens haar hoofd alzoo te bedekken hadden de aanranders haar een prop in den mond gestoken. Toen de vrouw van koorden en banden ontdaan was, verklaarde zij dat er, toen zij alleen 't huis was, gebeld werd. Wanneer zy open deed werd zij vastgegrepen door twee mannen, die haar in den toestand brachten, waarin de agenten haar vonden. Nu bleek uit het verdere onderzoek dat de aam anders, terwyl hun slachtoffer ge bonden lag, uit de kas een kofferken met 130 franks roofden, alsmede een gouden horlogie met ketting, een paar ringen, enz. Toen was de zoon des huizes binnenge komen en, zoodra de dieven hem den sleu tel op de straatdeur hoorden steken, liepen zy langs achter de deur uit. De agenten gingen dan langs do achter zijde van het huis op zoek, maar de dieven hadden reeds over heg en haag het hazen pad kunnen kiezen. Het onderzoek werd nu met medehulp van den bevelhebber door de gendarmerie voortgezet. Aan do beschrijving, die de vrouw van den aanrander hoeft gegeven, denkt de policie hen te kennen. De bandieten moeteu nog al grof met hun slachtoffer te werk zijn gegaan, want zy was aan het hoofd en aan de handen gekwetst of gekneusd. Door sterfgeval. t OPENBARE VERKOOPT1 van twee schoone en voorname XE AAESX, alsmede van andere v te Aalst, Baardegem, Hofstad Gijsegem,Lede, Ternath, Essch- Hekelgem en Everbecq. 1 De Notaris DE GHEEST te Aalst, krachtens toelating verleend door den e Voorzitter der Rechtbank van Ee Aanleg, zetelende te Dendermonde, ie 8 28 Januari 1910, met de pleegvormen0 wet van 12 Juni 1816en ter tusschen! van den heere Vrederechter des Kaï c Aalst, met gewin van een half ten hot instelpremie, in het openbaar verkoo; Stad Aalst. Eerste koop.Een schoon en welge)s Handelshuis allervoordeeligst gestaa gelegen ten voorhoofde in de Lange i straat, gekadastreerd wijk A, nut 1213a met eene grootte van 2 aren 5(1 tiaren, palende ten ooste aan Dame a maert Speeckaert, ten zuide aan de j waarde Paters Jesuïten, ten weste aa. Erwaarde heer Leo Vernimmen e: noorde aan de Straat. r Bewoond door den heer Philemon Styvendael. Tweede koop. Een schoon en on (j nieuw gebouwd Handelshuis, gestaa g gelegen in de Kerkstraat, nabij de E t kerk van Sint Martinus, gekadastreerd i A, nummer 876b. met eene grootte' j aren, palende ten ooste aan den heer p Borreman en Zuster, ten zuide aa i Straat, ten weste aan de heeren Alp: j Willems en Jan De Clerek en ten n aan de heeren Albert Monfils en Aimé reman en Zuster. Bewoond door den heer Oscar Joui Derde koop. Een perceel Meergc legen op de Groote K'-oekhagen, ge! streerd wijk C, nummers 735 en 736 c eene grootte van 37 aren 10 centi a palende ten ooste aan den heer Hecto Craecker en het Weldadigheidsbureel j Aalst, ten zuide aan dame de Kerckho Denterghem, ten weste aan de Burg i Godshuizen van Gent en ten noord: Jufffrouw Anna De Windt. Gebruikt door het sterfhuis van i den heer Jouret. t Vierde koop. Een perceel Land gen op den Siesegemkauter, gekadasl j wyk C, nummer 1281 met eene g: van 32 aren 30 centiaren, palende ten j aan Mynheer Eugène Moens, ten zuid Mynheeren Notaris Van der Smissi Charles Van Hauwermeiren en aar Weldadigheidsbureel van Aalst, ten i aan de heeren Prosper De Smet en G: j Van Londersele en het Weldadighei j reel van Aalst en ten noorde aan de h Charles Van Hauwermeiren-Wauthi Remi Van Lierde. Gebruikt door den heer Frans Clat j Vyfde koop. Een perceel Land gen op de Groote Kroekhagen, ge streerd wyk C, nummer 768, me; grootte van 47 aren 20 centiaren, pi ten ooste aan den heer Joseph Meert zuide aan Juffrouw De Prez. ten wesi het Weldadigheidsbureel van Aalst e: t jioorde aan den heer Auguste De Sn» j Gebruikt door den heer Aug. Hen Zesde koop. Een perceel Land ge op het Hoorebekeveld, groot volgen: ting 94 aren 71 centiaren, gekadasl wijk E, nummers 313bis en 313, met grootte van 92 aren 30 centiaren, pa ten ooste aan het Wcldadigheidsburee I Aalst, ton zuide aan dame De Bisst Willems en Kinderen en de erven De( ten weste aan Mijnheer Hector De Cre en ten noorde met half baan aan koop Gebruikt door den heer Camille Van Verdeeld in dry loten als volgt Eerste lot groot 30 aren 11 centian Tweede lot groot 32 aren 30 centi 1 Derde lot groot 32 aron 30 centiare: Zevende koop. Een perceel Land I gen op het Hoorebekeveld, groot vo: 1 meting 35 aren 05 centiaren en ge streerd wijk E, nummer 314, met grootte van 35 aren 20 centiaren, pa ten ooste aan den heer Gustaaf Va Maele, ten zuide aan de erven van des Alfred De Coen, ten weste aan het W digheidsbureel van Aalst en ten noord koop negen. Gebruikt door den heer Camille Var Achtste koop. Een perceel Land gen op het Hoorebekeveld groot va meting 1 hectaar 6 aren 85 centiaren, kadastreerd wyk E, nummer 328 met grootte van 1 hectaar 7 aren 90 centi palende ten ooste aan de heeren Benoit der Vorst en Cyrille De Coen en de gerljjke Godshuizen van Aalst, ten i aan den heer Gustaaf Van de Mael koopen zes en zeven en het Weldadigb bureel van Aalst, ten weste aan de h( Hector De Craecker en Félix De He ten noorde aan de Peerdekensstraat. Verdeeld in 4 deelen als volgt Eerste lot gebruikt door den heer Ca: Van Mol, groot 29 aren 81 centiaren. Tweede lot gebruikt door den heer lemon Wauters, groot 30 aren 95 centi: Derde lot gebruikt door den heer Cai Van Mol, groot 30 aren 90 centiaren. Vierde lot gebruikt door den heer I De Gols, groot 15 aren 19 centiaren. Gemeente Babrdegem. Negende koop. Een perceel Mei zeer wel geschikt voor Bouwgrond, g volgens meting 23 aren 20 centiarer gekadastreerd wijk A, nummer 318b, eene grootte van 24 aren 20 centiaren, lende ten ooste aan den Vinkweg, ten t aan den heer Camille De Bie, ten west» dame Raes-Troch en ten noorde aan frouw Prudencia D'Hondt.

De Denderbode | 1910 | | pagina 2