Q PAARD, 4 KOEIEN, HOPSTAKEN, ZAAILANDEN, Landbouwersalam ZAAILANDEN Bosch, Hooiland, EEN WOONHUIS, Woonhuizen en Landen Het beste Waschpoeder is de HET ZWAVELZUUR AMMONIAK TWEEWOONST Meubels. Mobilaire Voorwerpen, Openbare Verkooping Gemeente Burst. HERBERG itr^erd wijk C, nummer 14, met eene Tootte van 18 aron 90 centiaren, palende én ooste aan de Hospiciën van Brussel, ten uid'e aan den heer Adrien de Hertog, ten veste aan de straat en ten noorde aan iame Louis Van Overstraeten en kinderen Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Achttiende koop. Een perceel Land, 'elegen op den Panting of Langveldeken, rekadastreerd wijk B, nummer 27, met >one grootte van 12 aren 30 centiaren, pa- ende ten ooste aan de straat, ten zuido aan len heer Petrus Van der Heyden, ten veste aan den heer Emile Cantillon en ;en noorde aan den heer Petrus Van Lae- them. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wijk B, nummer 29, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de straat, ten zuide aan den heer Petrus Van Laethem, ten weste aan de Hospiciën Ternacken Van Brussel en ten noorde aan dame Dominique De Croes en kinderen. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Twintigste koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wijk C, num mers 8c en 8d, met eene grootte van 20 aren en 10 centiaren, palende ten ooste aan de Hospiciën van Brussel, Bruseghem, ten zuide aan den heer Louis De Smet, ten weste aan de straat en ten noorde aan den heer Louis Van der Heyden. Bewoond en gebruikt door den heer Frans Vleminck. Een en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting, gekadas treerd wijk B,nummer36a,met eene grootte van 9 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan dame Dominique De Croes en kinderen, ten zuide aan dame Louis Van Overstraeten en kinderen en ten weste en ten noorde aan de Hospiciën van Brussel, Ternacken. Gebruikt door den heer Victor Cocque reaux. Twee en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting, gekadas treerd wijk B,nummer 38A,met eene grootte van 37 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan de Hospiciën van Brussel, Ternacken, ten weste aan het Bureel van Weldadigheid van Ternath en ten noorde aan het Gesticht der H. Drievuldigheid van Brussel en den heer Victor Cocque- reaux-Van Lierde. Gebruikt door den heer Desiré De Hertog. Drij en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Vitseroelveld, geka dastreerd wijk B, nummer 439a, met eene grootte van 59 aren, palende ten ooste aan dame Camille de Lichtervelde, ten zuide aan de Donkerstraat en aan den heer Ro- main Van Humbeek, ten weste aan den heer Philippe Clemont, koop 24 en liet Weldadigheidsbureel van Ternath en ten noorde aan den heer Louis De Koker. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikt door den heer Frans Vleminck Vier en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Vitseroelveld, geka dastreerd wyk B, nummer 421 met eene grootte van 32 aren 10 centiaren, palende ton ooste aan koop 23, ten zuide aan den heer Philippe Clement, ten weste aan den heer Petrus Van der Heyden en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Ternath. Gebruikt door den heer Frans Vleminck. Gemeente Hekelgem. Vijf en twintigste koop. Een perceel Land gelegen gehucht Scdtaapehuur, geka dastreerd wyk C, nummer 156f, met eene grootte van 34 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Charles De Clerck, ten zuide aan den volgende koop, ten weste aan den heer Egide Van der Goten en ten noorde aan de Baan. Gebruiker den heer Xaveer Evenepoel. Zes en twintigste koop. Een perceel Land gelegen gehucht Hoost, gekadastreerd wijk A, nummer 359i, met eene grootte van 44 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Augustin De Clerck andere, ten zuide aan Juffrouw Weduwe Dominique Van de Putte en Kinderen, ten weste aan den heer Egide Van der Goten en ten noorde aan voorgaande koop. Gebruiker den heer Xaveer Evenepoel. Gemeente Everbecq. Zeven en twintigste koop.Een perceel Land gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 21 aren 78 centiaren en gekadastreerd wijk B, deel van nummer 290, palende ten ooste aan den volgende koop, ten zuide aan koopen 32 en 33, ten weste aan den lieer Jan-Baptiste Cordier en ten noorde aan dezelfden en aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheyn8t. Gebruikt door do Kinderen van den heer Louis Jouret. Acht en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan nière groot volgens meting 21 aren 66 centiaren, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 290, palende ten ooste aan den volgende koop, ten zuide aan koopen 33 en 34, ten weste aan voorgaande koop en ten noorde aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Gebruikers den heer Leon Spitaels en de Kinderen Van den heer Louis Jouret. Negen en twintigste koop.— Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 22 aren 20 centiaren en gekadastreerd wijk B, num mer 289a, met eene grootte van 21 aren 8( centiaren, palende ten ooste aan koop 30, ten zuide aan de koopen 34 en 35, ten weste aan koop 28 en ten noorde aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Gebruikt door den heer Polydore Van Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd LaTannière £root volgens meting 22 aren 09 centiaren, en gekadastreerd wijk B, nummer 289b, met eene grootte van 21 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de heeren René De Boe, Charles Van Wijmeersch en Francois Cotton, ten zuide aan den heer Victor De dercq en koop 35, ten weBte aan koop 29 en ten noorde aan den heer Odilon D'Har veng-Van der Gheynst. Gebruikt door den heer Léon Spitaels en de Kinderen van den heer Louis Jouret. Een en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 22 aren 76 centiaren en gekadastroord wijk B, ded van nr 298, palende ten ooste aan koop 32, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden en Kinderen ten weste aan den heer Camille Cordier en ten noorde aan den heer Jan- Baptiste Cordier. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Twee en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 22 aren 76 centiaren en gekadastreerd wijk B, deel van nummer 298, palende ten ooste aan koop 33, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden en Kinderen, ten weste aan koop 31 en ten noorde aan koop 27. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Drij en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 31 aren 64 centiaren, gekadastreerd wijk B. nummer 299a, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan koop 34, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden, ten weste aan koop 32 en ten noorde aan de koopen 27 en 28: Gebruikt door Juffr.Wed. J.-B. Spitaels. Vier en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 32 aren 25 centiaren en gekadastreerd wijk B, nu 299b met eene grootte van 30 uren 60 centiaren, palende ten ooste aan koop 35. ten zuide aan den heer Charles André en dame Joseph Van der Linden en Kinderen, ten weste aan koop 33 en ten noorde aan koopen 28 en 29. Gebruikt door den heer Leon Spitaels en de Kinderen van den heer Louis Jouret. Vijf en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière -groot volgens meting 32 aren 25 centiaren en gekadastreerd wijk B, num mer 300, met eene grootte van 31 aren 20 centiaren, palende ten oosto aan den heer Victor De Clercq, ten zuide aan de hoeren Liboire Van den Haute en Charles Van Damme, ten weste aan koop 34 en ten noorde aan koopen 29 en 30. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret en door den heer Leon Spitaels. Zes en dertigste koop, Twee Huizen met hof, boomgaard en land, gestaan en gelegen ter plaats gezegd De Maendag groot volgens meting 47 aren 90 centiaren en gekadastreerd wijk B, nummers 535e, 536d, 536e en 537d, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Joseph Van Driessche, Franqois Goessens, JuffrouwBlondine Goessens en dame Petrus Donckerwolcke en Kinderen, ten zuide aan deze laatste en den heer Po lydore VanNieuwenhove, ten weste aan den heer Auguste Bluyau en ten noorde aan den Steenweg van Ronse naar Gee- raardsbergen Gebruikers Juffr. Wed. Spitaels en den heer Van Pevenage-Spitaels. Verdeeld in 2 loten als volgt Eerste lot Een huis en grond bewoond door juffrouw wed. Spitaels, groot 24 aren 75 centiaren. Tweede lot Een huis en grond bewoond door den heer Van Pevenage en gedeeltelijk gebruikt door Juffr. Wed. Spitaels, groot 23 aren 15 centiaren. Zeven en dertigste koop. - Een perceel Land, gelegen op het Boutsveld, groot vol gens meting 69 aren 74 centiaren en geka dastreerd wyk B, nummer 198a met eene grootte van 69 aren 40 centiaren, palende ten oosto aan de heeren Louis Fostiaux en Firmin van Nieuwenhove, ten zuide aan den Weg, ten weste aan hot Weldadig heidsbureel van Everbecq en aan den hoer René De Boe en ten noorde aan den heer Charles Jouret. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikers de Kinderen van den lieer Louis Jouret en Juffr. Wed. Spitaels. ZITDAGEN: Instel, Woensdag 30 Maart ,Q.n Verblijf, Woensdag 13 April Ten 9 uren voormiddag tor Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. N. B. Het kohier van lasten en de plans der goederen berusten 't elks inzage ter Studie van bovengenoemden Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke plaats. GELD. Ten kantore van meerge- noemdon Notaris DE GHEEST, zijn er altijd groote en kleine kapitalen te beko men aan geringen intrest ofwel aflosbaar met annuiteiten. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van een schoon 5 Runders, 2 Varkens, Kiekens, LandbouioersalemHuismeubelsHooi, Strooi, Beetenenz. te Aalst, JJieuwbeekstraat. 28. De Notaiis DE GHEEST, te Aalst, zal op Don derdag 10 Maart 1910, te beginnen om 8 uren voormiddag, ter hofstede en ten verzoeke der kin deren De Reu, te Aalst, Nieuwbeekstraat, Nr 28, (nabij St. Job), overgaan tot de openbare verkoo- pingvan alle de aldaar te bevinden roerende goe deren on voorwerpen, bestaande voornamelijk in de volgerde, te weten Huismeubels, als Tafels, Stoelen, Kleerkas en andere Kassen, Bedstoelen en Slaapgerieven, twee Stoven, ijzeren, koperen en aarden Keukengege ven, Beelden en Printen, Kannen, Toog, Loket ten, Balance en Bascule met Gewichten. Landbouwersalem, als drij Karren, Wanmolen en toebehoorten, Raapmolen, Kortewagen, drij Ploegen, Slede Rolblok, drij Eggens, twee Bak- mouliën, twee Beirstukken, drij Beirkuipen, Bo tervat, Vleesch- en Melkkuipen, Vleeschblok, 2 Kisten, Tobbens en Melkkannen. Schoon vierjarig Merrïepaard, 4 Koeiën, 5 Run- ders, 2 Varkens gezegd Drijvers, 40 Kiekens, Verders Paardenharnassuren, drij Paardenkus- sens. Zadel, Hooi, Strooi, gedorschen en onge- dorschen Granen, Tarwe, Haver, Aardappe len, Suikerijpeën, Ajuin- en Schorsenelenzaad, Erwten, Bconen, Beeten, Loof, Mest, Brandhout en meer andere voorwerpen, Gewone conditiën en tijd van betaling, mits borgstelling voor eenieder. OPENBARE VERKOOPING van te Moorsel, Niatie. door den Secretaris REYNTENS, te Moor- sel en bevoegd ambt van Deurwaarder Mahieü, te Aalst, op Maandag 7 Maart 1910, om 2 uren namiddag. OPENBARE VERKOOPING van goede te Baerdegem en Moorsel. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Baerdegem, Hoevekauter, bekend bij kadaster wijk C, nummer 528a, groot aldaar 10 aren 5o centiaren, palende ten ooste M. Felix Cornelis-Van Biesen, te Erpe, ten zuide het Bureel van Welda digheid van Baerdegem, ten weste den Weg en daarover M. Jan Auguste De Boeck-De Meyst, te Baerdegem en Dame Hortense Danneboom, te Hamme en ten noorde M. Louis De Nil-Van Damme, te Sint-Gilles, bij Brussel. Tweede koop. Eene partij Laud, gelegen te Baerdegem Steenhout, gekadastreerd wijk C, nummer 107, groot 15 aren yo centiaren, palende ten ooste M. Frans Vlassendraad, te Baerdegem en den Weg, ten zuide zelfden Weg en daarover M. Benediktus Macharis, te Baerdegem. en M. Dierickx, te Brussel, ten weste de Baan en daar over Dame Weduwe en Kinderen Raes-Troch, ten weste en ten noorde M. Schoonjans-Robyns en Kinderen, te Baerdegem. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Baerdegem, Steenhout, wijk C, nummer 43c, van het kadastraal plan, groot aldaar 3o aren 20 cen tiaren, palende ten ooste de Baan en daarover M. Benedikt Pieters, te Moorsel en andere, ten zuide den Weg en daarover het Bureel van Weldadig heid van Baerdegem en M. Xaverius Van Lan- genhove-Vleuracker, te Baerdegen, ten weste M. Pieter Verhassslt, te Baerdegem en ten noorde gezegd Bureel van Weldadigheid. Voormelde goederen zijn gebruikt door den eigenaar M. Van den Eede-Van Bogaert, te Baer degem. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, Kokstraat, gekadastreerd wijk E, num mer 71c, groot 15 aren 20 centiaren, palende ten ooste M. Van de Meerssche-Moens, te Moorsel, ten zuido zelfden heer Van de Meerssche en M. Goossens-De Rop, te Assche, ten weste verschei dene en ten noorde M. Jan Moens-Callebaut, te Moorsel. Gebruikt zonder termijn door M. Frederik De Wolf, te Moorsel. ZITDAGEN Instel Maandag 7 Maart iolo Verblijf Maandag 21 Maart '910' telkens om 3 ureD van den avond, ter herberg De Ster. bij M. Raymond Dierickx, te Baer degem, Dorp. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN Mest, Strooi tn Bestialen, TE ERPE, ROMMELSTRAAT. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal ten verzoeke en ten hove van M. Benedikt Van Landuyt, te Erpe, Rommelstraat, op Woensdag 16 Maart 1910, om 8 uren van den morgend, in het openbaar verkoopen Landbouwersalem en voorwerpen, als goede Treemkarre, smal geloop, Aa.lkarre met Stuk, Sledde, Eegdens, Ploeg, Korte- wagens. Aal- en Braskuipen, Voederstande, Viggenrende, Karrereep en Ladders,Paard- harnassuren en allerlei kleinen alem. Eene groote hoeveelheid Mest en Strooi. Beestialen 3 bekalfde goede Melk koeien, een Rund en een Merrïepaard. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden, mits het gewoon ongeld en met tijd van betaling, behalve goede en gekende borg. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Aalst-Mijl- beke, Ten Rozen, gekadastreerd sectie E, nummers 142c, I43b, 144A, met eene grootte van 4 hectaren, 70 aren 48 centia ren. Verdeeld in 13 loten, (zie de plak brieven Op te leggen boomprijs 210 fr. Vierde koop. 2 Woonhuizen, gelegen te Aalst, Kei zerstraat, nummers 6 en 8. Lot 1. Geteekend 6, gekadastreerd sectie A, nummers 65A en 65B, met eene grootte van 90 centiaren Lot 2. Geteekend 8, gekadastreerd sec tie A, nummer 66, met eene grootte van 70 centiaren. ZITDAGEN Instel Maandag 4 Verblijf Maandag 18 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg Het Gravenhof, bij den heer Petrus 8 Kiechens, Brusselschestraat, te Aalst. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Uil der hand le koop. Eene behuisde Hofst de, met Schuur, Stallinge en Boomgaard, gelegen te Erpe, aan de Rommelstraat, wyk Wijwater, ge- kadastreer'i wijk C, deel van nummer 774A, met eene grootte van 3 aren 45 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de Rede en daarover den heer Desiré De Sade eer, zuid en west de weduwe Siau-Ver berg- moes, noord zelfden heer Desiré De Sade- leer. Bewoond door den eigenaar Remi Bos man. OPENBARE VERKOOPING van le -Uloorsel. De Notarissen VAN DER SMISSEN, te Moorsel, zal openbaarlijk verkoopen, met tu8schenkomst van zijne Ambtgenoten Emi^e DECKERS, Notaris te Antwerpen en Ernest BOURGEOIS, Notaris te Boschvoorde. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, Boonijveld en Konijnaarde, gekadastreerd sectie B, ex nummers 739B en 729A, met eene grootte van 6 hectaren, 25 a«"en 5 centiaren, palende noord Henricus en ae W® Pieter-Jan Vastenavondt en de Kin deren Ch.-L, Meert, oost M1' Hubert-Da vid Fischbach Malacord Gobbelschroy, zuid de Gebroeders Callebaut, de W® Jan Cau dron. de W" Pieter-Jozef Vermoesen, de We Ch.-Louis Moens en Cornelis Meert, west de kinderen Ch.-L. Meert, Joannes- Cornelis De Rop, W° Ch.-Louis Van de Velde, We Désiré-Alfons Buyle, Cornelis Meert. W® Pieter Jan Moens, Pieter-Jo- seph Van Keer, de Gebroeders Callebaut, We Ch-Louis Moens en Fians Redant Verdeeld in 18 loten (zie plakbrieven(. Op te leggen boomprijs 2040 franken. ZITDAGEN Isandag 7 Verblijf Maandag 21 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg In den Bonten Os, bij Madame W* Frangois Moens, te Moorsel, Beugliem. OPENBARE VERKOOPING van Land en Huizen, X IS A A U CS X De Notaris VAN DER SMISSEN, te Moorsel, zal openbaarlijk verkoopen, met tusschenkomst van zijne Ambtgenoten Emile DECKERS, Notaris te Antwerpen en Ernest BOURGEOIS, Notaris te Boschvoorde. Eerste koop. Een Bosch, gelegen te Aalst-Schaarbeek, Hoeskauter, gekadastreerd sectie B, num mer 76 voor 26 aren 77 centiaren. Op te leggen boomprijs 940 fr. Onverpacht Tweede koop. Een Meersch, gelegen te Aalst-Mijlbeke, Ten Rozen, gekadastreerd sectie E, num mer 297A, voor 56 aren 83 centiaren. Op te leggen boomprijs 1235 frs. In pacht bij Bruylandt-Pilatte. De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Donderdag 5 April 1910, te beginnen van 9 uren 'b morgens, overgaan tot de openbare jaarlijksche verkooping van roe rende voorwerpen, ten verzoeke van ver scheidene eigenaren te Erpe en omlig gende. "'"""OPENBARE VERKOOPING5 van le Krp<', lloonegem. De Notaris MEERT, te Erpe, zal na- m ns wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen, in het openbaar ver koopen Eenige koop. Een gerieflijk Woonhuis, met verdere Gebouwen en Grond, gestaan en gelegen te Erpe, op den Hoonegem, gekend ten ka aster sectie B, ruiumer nÖB.met eene grootte van 1 aar 60 centiaren, palende ten o ste en ten zuide den Weg en daarover de heeren Domien en Jan Bapt. De Boeek, ten weste de heeren Evariste en Léonard Caseier en ten noorde den heer Gustaaf Boelaert en Juffrouw Thérèse Boelaert. Bewo nd door den eigenaar M. Bellar- mien D'Herde-Scbollaert, ti Erpe. ZITDAGEN "aan2as 14 Maart ,910, Verblijf Maandag 21 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Reisduif gehouden door den heer Fr nciscus D'Herde. te Erpe, Hoonegem, Katteliuestraat Voor al e inlichtingen, zich te wenden ter studie v n genoemden Notaris M i ERT, alwaar er ten 11e tijde groote en kleine kapi alen te bekomen zijn aan gematigden intrest, mits goed bezet. Jaai lijkectie Veixiilie te Vlierzele, Strijmeersch. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal verkoopen op Maandag 28 Maart 1910, (zijnde Tweede Paaschdag), om 1 ure nanoen. Namens de heeren Camiel Ponnet, Frederic De Swaef, Casimir De Swaef, de Kinderen Focquet, Domien Mertens, Petrus De Mul, Polydor Gop- pens, Edmond Van der Paelt, Francois Mabilde. Charles De Meyer, Petrus Van de Keere, Hyp- polyte Matthys en meer anderen Eene bekalfde Koei, 2 Runders, eene Geit, 3ooo kilogr. gedorschen Tarwe, 5000 kilogr. Strooi, 3000 kilogr. Hooi, 5ooo kilogr. Betteraven, 2000 kilogr. Aardappelen, eene groote hoeveelheid Mest, 3 Kortewagens, Drijwielkarre, Herberg tafels en Banken en meer andere voorwerpen. De verkooping zal aanvang nemen aan de her berg van Petrus Van de Keere, wijk Strijmeersch. Verders zal de verkooping geschieden op ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits goe de en gekende borgstelling, dewelke zal streng geêischt worden. OPENBARE^VERKOOPING van schoone le Erembodegem en Hekelgem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van instel- premiên en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE EREMBODEGEM. Eerste koop. Twee aan eenhangeode Woon huizen, gestaan en gelegen aan het Kerkstraatje, nabij het Dorp, bekend bij kadaster sectie B, nummers 577c. en 577D, aldaar groot 3 aren 10 centiaren, palende ten ooste de heer Pieter-Arthur Van Vaerenbergh-De Clippel, ten zuide Dame weduwe van den heer Benedikt-Constant Verley- sen-Van de Velde en Kinderen, ten weste het Ge meentebestuur van Erembodegem en ten noorde de Straat Bewoond door de heeren Jozef Ver- leysen en Emile Vertongen. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen aan den Brusselschen Steenweg, bekend bij kadaster sectie A, nummer 592A, aldaar groot 53 aren 10 centiaren, palende ten ooste Juffrouw weduwe van den heer Pieter De Ghendt en den heer Au guste De Winter, ten zuide den heer Jan-Bap tiste Verleysen, ten weste den Steenweg van Gent naar Brussel en ten noorde Dame weduwe van den heer Theodoor Moens. Verdeeld in vier deelen. Gebruikt door de heeren Charles- Louis Guns, Frans De Rop en Frans Verhulst. Derde koop. Een perceelkeu Land, gelegen op de Luit, bekend bij kadaster sectie Anummer 2o32, aldaar groot 8 aren 10 centiaren, palende ten ooste den heer De Bruyne-Schellekens, ten zuide Dame weduwe van den heer Jan-Bapt. Van der Burght-Mollaert en Kinderen en den heer Lode- wijk Ghysens en andere, ten weste den heer Aimé Van de Meerssche-Van Hotfs en ten noorde den heer Domien Temmerman-Van Potteisbergh. GEMEENTE HEKELGEM. Vierde en laatste koop. Een perceelken Land, gelegen wijk De Meer, bekend bij kadaster 6ectie D, nummer 827A, aider- groot 10 aren 40 centia ren, palende ten ooste den heer Graaf Ernest de Robiano-Van der Stocken, ten zuide de Korten Boschstraat, ten weste en ten noorde den heer Oscar De Clippele-Matthyi. Gebruikt door den heer Benoit Vonck. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 1 Maart Verblijf, Dijnsdag i5 Maart j telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In Hekelgem, gehouden door den heer Emile Da Wever, te Aalst, Brabantstraat. Verkocht te M.M. Delhmze, Gebroeders Coie. Aalst bij O. T\f.ymans-Druck, droguiste, Groote Markt. 1910, is de beste, de rijkste en de spaarzaamste stikstofhoudende Meststof. JAN. Hewel, gij zijter op tljds bij om scheikun digen mest op uw koren te strooien I En wat zie lk, het ls ZWAVELZUUR AMM0NIAKI Maar weet gij dan niet dat deze meststof als dekmest niet kan dienen? PIETER. Ja, men zegt dat. Sedert Jaren gebruik Ik het ZWAVELZUUR AMMONIAK als dekmest ln de lente en Ik bevind er jnlJ zeer goed mede. Alles is hierin gelegen, deze meststof vroeg uit te strooien, wanneer de grond nog voohtlg ls en ze te dekken door eene egging. le Vlier zele, wij'. Huylebroeck, De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het openbaar ver koopen Eenige koop. Eene Tweewoonst, gestaan en gelegen ie Vlier- zele, wijk Huylebroeck, bekend bij kadaster sec tie B, nummers 32ik en 32if, te samen groot 1 aar 30 centiaren, palende teu ooste Juffrouw weduwe van den heer Domien De Moor, ten zuide den heer Joannes Vindevogel, ten weste den heer Eugène Kennof en ten noorde de Huylebroeck - straat. Onbewoond. Laatst bewoond geweest door den heer Pieter Dumont en de Kinderen De Smet. ENKELE ZITDAG Maandag 7 Maart 1910, om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Eugeen Kennof, te Vlierzele, wijk Huy lebroeck. Studie van de Notarissen BRECKPOT, te Aalst en VAN DE VELDE, te Lebbeke. VENDITIE VAN 2 Paarden, Gerij, Landbouwalem, Hooi, Strooi,Brandhout, enz op Woensdag 30 Maart 1910, om 9 uren 's morgenB, door bevoegd ambt, ten sterf huize van M. Joannes Franciscus Van de Velde, te Erembodegem. aan de Dender- brug. De Notaris BRECKPOT. te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Een hektaar 26 centiaren Land, op Klein Baardegem. Gebruikt door de weduwe Alfons Bris- moutier. Verdeeld in 4 deelen. 2" 45 aren 10 centiaren Land, op Smey- erskauter. Gebruikt door Domien HenJriekx en Alfons Rombaut. Verdeeld in 2 deelen. 3° 34 aren 60 centiaren Lar.d, op Smey- erskauter. Gebruikt door Alfons Rombaut. 4° 70 aren 66 centiaren Land, op Smey- ersveld. Gebruikt door Camiel Moreels. Verdeeld in 2 deelen. ZITDAGEN instel Donderdag 10 Maart 101o Verblyf, id. 24 Telkens om 3 uren namiddag, ter Esta* minet van den heer Petrus Daens-De Stroo- per, te Erpe, aan de Statie van Erpe-Meire. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 52 aren 98 centiaren Land, te Schoo- naerde. op het Heiveld, nummer 1063 des kadasters. Verdeeld in 2 deelen. 2° En circa 18 aren Meersch, te Wi chelen, in de Herreweghe Meerschen, sec tie A, deel van nummers 129 en 130 des kadasters. ZITDAGEN 'D'!°lS°enafB j Maart 1910, Verblijf Woensdag 16 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg Den Haverenschoof, bij M. Herre- toegh, te Schoonaerde, Langestraat. OPENBARE VERKOOPING van eene welgekalandeerde TE LEDESteentje De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal, namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een schoon Woonhuis niet- aanlioorighe- don, zijnde de wol geklandeordc herberg In de Afspanning gestaan en gelegen te Lede, wijk Steentje, bekend bij kadaster sectie C, nummers 1018c en 1019b, aldaar groot 9 aren 70 centiaren en volgens me ting 9 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Gustaaf Daelman, ten zuide den Steenweg van Lede naar Hofstade, ten weste den heer Franciscus Franssens en ten noorde de heer graaf Van de Steen de Gehay. Verdeeld in 3 deelen Eerste deel zijnde het Woonhuis met Schuur en deelken Grond, groot 1 aar 48 centiaren Tweede deel te midden, zijnde Bouw grond met Stallingen, groot 5 aren 22 centiaren." Derde doel ten ooste, zijnde Bouwgrond, groot 3 aren 10 centiaren. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 8 Maart 1910. Om 3 uren van don namiddag, ter te verkoopene herberg In de Afspanning gehouden door den heer Remi Van Boven te Lede, Steentje. Ten kantoore van bovengenoemden No taris, zijn er ten allen tyde groote en kleine kapitalen te bekomen aan gematigden in» trast, mits goed bezet.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3