MESTEN 0 \AILAMDEN Bosch, Hooiland, Landbouwersalam behuisde HOFSTEDE, HANDELSHUIZEN Ruizen, Landen Meerschen MAAILANDEN, Het beste Wasehpoeder is de Meubels, Mobilaire Voorwerpen, OPENBARE VERKOOPING van le Moorsel. e Notarissen VAN DER SMISSEN, te ;r8el, zal openbaarlijk verkoopen, met :chenkomst van zijne Ambtgenoten le DECKERS, Notaris te Antwerpen Ernest BOURGEOIS, Notaris te chvoorde. ene partij Land, gelegen te Moorsel, nijveld en Konijnaarde, gekadastreerd :ie B, ex nummers 739B en 729A, met e grootte van 6 hectaren, 25 a'en 5 tiaren, palende noord Henricus en de Pieter-Jan Vastenavondt en de Kin- in Ch.-L, Meert, oost Mr Hubert-Da- Fischbach Malacord Gobbelschroy, zuid Gebroeders Callebaut, de W6 Jan Cau n, deW' Pieter-Jozef Vermoesen, de Ch.-Louis Moens en Cornelis Meert, ,t de kinderen Ch.-L. Meert, Joannes- •nelisDe Rop, We Ch.-Louis Van de ide, We Désiré-Alfons Buyle, Cornelis ert' W° Pieter Jan Moens, Pieter Jo- h Van Keer, de Gebroeders Callebaut, Ch-Louia Moens en Frans Redant. Verdeeld in 18 loten (zie plakbrieven( )p te leggen boomprijs 2040 franken. H. A. C. Boomprijs Instelsom. ooste M. Van de Meerssche-Moens, te Moorsel, ten zuido zelfden heer Van de Meerssche en M. Goossens-De Rop, te Assche, ten weste verschei dene en ten noorde M. Jan Moens-Callebaut, te Moorsel. Gebruikt zonder termijn door M. Frederik De Wolf, te Moorsel. ZITDAGEN la.lel M.aad.g 7 M.,rt .0,0, Verblijt Maandag 21 - telkens om 3 uren van den avond, ter herberg De Ster, »bij M. Raymond Dienckx, te Baer- degem, Dorp. 33 24 33 44 31 23 31 28 38 87 31 20 34 79 40 97 40 88 37 47 35 25 32 00 32 32 48 62 35 69 23 43 21 60 42 67 1200 1300 1400 1400 1750 1550 1650 2400 2450 1500 2250 2200 1500 1700 1000 550 iamen 6 25 05 J40 27,700 29,740,00 rhunrd voor frs. 936,20 oven de grondlasten ZITDAGEN Maandag 7lMaaIt igI0, Verblijf Maandag 21 kena om 3 uren namiddag, ter herberg In den Bonten Os, bij Madame We angois Moens, te Moorsel, Beughem. OPENBARE VERKOOPING van Land en Huizen, XE A. A E X De Notaris VAN DER SMISSEN, te oorsel, zal openbaarlijk verkoopen, met sBchenkomst van zijne Ambtgenoten hile DECKERS, Notaris te Antwerpen Ernest BOURGEOIS, Notaris te ischvoorde. Eerste koop. Een Bosch, gelegen te Aalst-Schaarbeek, oeskauter, gekadastreerd sectie B, num- er 76 voor 26 aren 77 centiaren. Op te leggen boomprijs 940 fr. Onverpacht. Tweede koop. Een Meersch, gelegen te Aalst-Mijlbeke, ïn Rozen, gekadastreerd sectie E, num- er 297A, voor 56 aren 83 centiaren. Op te leggen boomprijs 1235 frs. In pacht bij Bruylandt-Pilatte. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Aalst-Mijl ike, Ten Rozen, gekadastreerd sectie E, immers 142c, 143B, 144A, met eene ootte van 4 hectaren, 70 aren 48 centia n. Verdeeld in 13 loten, (zie de plak ieven.) Op te leggen boomprijs 210 fr. Vierde koop. 2 Woonhuizen, gelegen te Aalst, Kei- ïrstraat, nummers 6 en 8. Lot 1. Geteekend 6, gekadastreerd sectie nummers 65A en 65B, met eene grootte »n 90 centiaren. Lot 2. Geteekend 8, gekadastreerd sec- e A, nummer 66, met eene grootte van centiaren. ZITDAGEN Instel Maandag 4 April 1910, Verblijf Maandag 18 ilkens om 3 uren namiddag, ter herberg Het Gravenhof, bij den heer Petrus 'ieckens, Brusselschestraat, te Aalst. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN MestStrooi en Beslialen, TE ERPE, ROMMELSTRAAT. De Notaris EEMAN, to Aalst, zal ten verzoeke en ten hove van M. Benedikt Van Landuytte Erpe, Rommelstraat, op Woensdag 16 Maart 1910, om 8 uren van den morgend, in het openbaar verkoopen Landbouwersalem en voorwerpen, als goede Treemkarre, smal geloop, Aalkarre met Stuk, Sledde, Eegdens, Ploeg, Korte- wagens. Aal- en Braskuipen, Voederstande, Viggenrende, Karrereep en Ladders,Paard- harnassuren en allerlei kleinen alem. Eene groote hoeveelheid Mest en Strooi. Beestialen 3 bekalfde goede Melk koeien, een Rund en een Merriepaard. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden, mits het gewoon ongeld en met tijd van betaling, behalve goede en gekende borg. Uit hoofde van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING van eene te HAELTERT, Brilhauter. De Notaris De Gheest te Aalst, zal ter tusschenkomst van den heere Vrederechter des Kantons Aalst,met gewin van palmslag in het openbaar verkoopen Gemeente Haeltert, Eene behuisde Hofstede, op den Bril- kauter, wijk A, nnmmers 637, 638, 639 en 640, met eene grootte van .35 aren 50 centiaren. Bewoond en gebruikt door den heer Fredrik Mally. Zitdagen I".8'?'- Za'erdag 2 April 1910 Verblijf, Zaterdag 9 1 ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in 't Stadhuis. N. B. Voor nadere inlichtingen zich te wenden ter studie van bovengenoemden Notaris De Giieest, te Aalst, Keizerlijke Plaats, alsook ten kantore van den Notaris Meert, te Erpe. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van twee schoon© en voorname alsmede van andere te Aalst, Baardegem, Hofstade, Gijsegem,Lede, Ternath, Esschene, Hekelgem en Everbecq. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal krachtens toelating verleend door den heere Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg, zetelende te Dendermonde, in date 28 Januari 1910, mot de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816cn ter tusschenkomst van den heere Vrederechter des Kantons Aalst, mot gewin van een half ten honderd instelpremie, ingevolge de door voormelde Rechtbank vastgestelde voorwaarden, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. OPENBARE VERKOOPING van goede te Baerdegem en Moorsel. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens wien !t behoort, met gewin van palmslag en gelagen, het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te lerdegem, Hoevekauter, bekend bij kadaster ijk C, nummer 5j8a, groot aldaar 10 aren 5o ntiaren, palende ten ooslc M. Felix Cornelis-Van iesen, te Erpe, ten zuide het Bureel van Welda- gheid van Baerdegem, ten weste den Weg er arover M. Jan Auguste De Boeck-De Meyst, te lerdegem en Dame Hortense Danneboom, te amme en ten noorde M. Louis De Nil-Van mme, te Sint-Gilles, bij Brussel. Tweede koop. Eene partij Laud, gelegen te terdegem. Steenhout, gekadastreerd wijk C, mmer 107, groot 15 aren 90 centiaren, palende 1 ooste M. Frans Vlassendraad, te Baerdegem den Weg, ten zuide zelfden Weg en daarover Benediktus Macharis, te Baerdegem en M. trickx, te Brussel, ten weste de Baan en daar- ;r Dame Weduwe en Kinderen Raes-Troch, ten ste en ten noorde M. Schoonjana-Robyns en nderen, te Baerdegem. Derde koop.Een perceel Land, gelegen te erdegem, Steenhout, wijk C, nummer 43c, van kadastraal plan, groot aldaar 3o aren ao cen- ren, palende ten ooste de Baan en daarover M. aedikt Pieters, te Moorsel en andere, ter. zuide 1 Weg en daarover het Bureel van Weldadig- d van Baerdegem en M. Xaverius Van Lan- ihove-Vleuracker, te Baerdegen, ten weste M. iter Verhassslt, te Baerdegem en ten noorde egd Bureel van Weldadigheid. 'oormelde goederen zijn gebruikt door den maar M. Van den Eede-Vai) Bogaert, te Baer- em. ierde koop. Een perceel Land, gelegen te •rsel, Kokstraat, gekadastreerd wijk E, num- 71c, groot i5aren ao centiaren, palende ten Eerste koop.—Een schoon en welgelegen Handelshuis allervoordeeligst gestaan en gelegen ten voorhoofde in do Lange Zout- straat, gekadastreerd wijk A, nummer 1213a met eene grootte van 2 aren 50 cen tiaren, palende ten ooste aan Dame Cam- maert-Speeckaort, ten zuide aan de Eer waarde Paters Jesuïten, ten weste aan den Erwaarde heer Leo Vernimmen en ten noorde aan de Straat. Bewoond door den heer Philemon Van Slyvendael. Tweede koop. Een schoon en onlangs nieuw gebouwd Handelshuis, gestaan en gelegen in do Kerkstraat, nabij de Hoofd kerk van Sint Martinus, gekadastreerd wijk A, nummer 876b, met eene grootte van 2 aren, palende ten ooste aan den heer Aimé Borreman en Zuster, ten zuido aan de Straat, ten weste aan de heeren Alphonse Willems en Jan De Clerck en ten noorde aan de heeren Albert Monfils en Aimé Bor reman en Zuster. Bewoond door den hoer Oscar Jouret. Derde koop. Een perceel Meersch ge legen op de Groote Kroekhagen, gekada streerd wijk C, nummers 735 en 736 met eene grootte van 37 aren 10 centiaren, palende ten oosto aan den heer Hector De Craecker en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten zuide aan dame de Kcrckhove de Denterghem, ten weste aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten noorde aau Jufffrouw Anna Do Windt. Gebruikt door het sterfhuis van wijlen den heer Jouret. Vierde koop. Een perceel Land gele gen op den Siesegemkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1281 met eene grootte van 32 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Mijnheer Eugènc Moens, ten zuide aan Mijnhooren Notaris Van dor Smissen en Charles Van Ilauwermeiren en aan hot Weldadigheidsbureel van Aalst, ten weste aan de heeren Prosper De Smet en Gustaaf Van Londersole en het Weldadigheidsbu reel van Aalst en ten noorde aan do heeren Charles Van Hauwermeircn-Wauthier en Remi Van Licrde. Gebruikt door den heer Frans Claus, Vijfde koop. Een perceel Land gele gen op do Groote Kroekhagen, gekada streerd wijk C, nummer 768, met eene grootte van 47 aren 20 centiaren, palende .en ooste aan den heer Joseph Meert, ton jsuide aan Juffrouw De Prez, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en ten noorde aan den heer Auguste De Smedt. Gebruikt door den heer Aug. Herssens. Zesde koop.— Een perceel Land gelegen op het Hoorebekcveld, groot volgens me ting 94 aren 71 centiaren, gekadastreerd wijk E, nummers 313bis en 313, met eene grootte van 92 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten zuide aan dame De Bisschop- Willems en Kinderen en de erven Do Coen, ten weste aan Mijnheer Hector De Craecker en ten noorde met half baan aan koop acht. Gebruikt door den heer CamilleVan Mol. Verdeeld in drij loten als volgt Eerste lot groot 30 aren 11 centiaren. Tweede lot groot 32 aren 30 centiaren. Derde lot groot 32 aren 30 centiaren. Zevende koop. Een perceel Land gele gen op het Hoorebekeveld, groot volgens meting 35 aren 05 centiaren en gekada streerd wijk E, nummer 314, met eene grootte van 35 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Van de Maele, ten zuide aan de erven van den heer Alfred De Coen, ten weste aan het Welda digheidsbureel van Aalst en ten noorde aan koop negen. Gebruikt door den heer Camille Van Mol. Achtste koop. Een perceel Land gele gen op het Hoorebekeveld groot volgens meting 1 hectaar 6 aren 85 centiaren, ge kadastreerd wijk E, nummer 328 met eene grootte van 1 hectaar 7 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Benoit Van der Vorst en Cyrille De Coen en de Bur gerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuido aan den heer Gustaaf Van de Maele, de koopen zes en zeven en het Weldadigheids bureel van Aalst, ten weste aan de heeren Hector Do Craecker en Félix De Hert en ten noorde aan de Pcerdekensstraat. Verdeeld in 4 deelen als volgt Eerste lot gebruikt door den heer Camille Van Mol, groot 29 aren 81 centiaren. Tweede lot gebruikt door den heer Phi lemon Wauters, groot 30 aren95centiaren. Derde lot gebruikt door den heer Camille Van Mol, groot 30 aren 90 centiaren. Vierde lot gebruikt door den heer René Do Gols, groot 15 aren 19 centiaren. Gemeente Baerdegem. Negende koop. Een perceel Meersch zeer wel geschikt voor Bouwgrond, groot volgens meting 23 aren 20 centiaren en gekadastreerd wijk A, nummer 318b, met eene grootte van 24 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan don Vinkweg, ten zuide aan den heer Camille De Bie, ten weste aan dame Raes-Troch en ten noorde aan Juf frouw Prudcneia D'Hondt. Verdeeld in 5 loten waarvan 4 met eene breedte van 12 m. 50 ter straat en het vijfde met 17 m. 70 c. ter straat. Gebruikt door den heer Puttoman Petrus. Gemeente Hofstade. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen in het Dcnderland, gekadastreerd wijk B, nummer 268b, met eene grootte van 37 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den Weg, ten zuide aan dame Malthys-Foucart, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Pieter Kuys. Gebruikt door den heer Alexander Goeman. Elfde koop. Een Huis en Grond, ge legen aan den Dendermondschen Steenweg, gekadastreerd wijk A, nummer 1126G, met eene grootte van 4 aren 50 centiaren, pa- lendo ten ooste aan den Steenweg,ten zuide aan den Eerwaarden Hoer Pastor Van Mol en de Kerkfabriek van Hofstade,ten weste aan den heer Camiel Van Caeckenberghe en ten noorde aan juffrouw weduwe Petrus Bruylandt. Gebruikt door den heer Leo De Wilde. Twaalfde koop. Een perceel Land,ge legen in het Voorste Denderland, gekada streerd wijk B, nummer 283e, met eene grootte van 72 aren. palende ten ooste aan den Weg en daarover aan de Dendervaart, ten zuide aan den heer Frans Eeckhout,ten weste met den uitweg aan dame Moyer- soen-van den Hende en ten noorde aan den heer Emile Van den Bossche. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Gebruikt door de heeren Alexander Goe man en Leo Do Wilde. Dertiende koop. Een perceel Land,ge legen in hot Voorste Denderland, gekada- dastreerd wijk B, nummer 288, met eene grootte van 13 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den Weg en daarover de Dendervaart, ten zuide aan dame Felix Matthys-Van Pamel, ten weste over den Uitweg aan dame Moyersoen - Van den Hende en ten noorde aan den heer Joseph Matthys-De Ridder. Gebruikt door den heer Ad. Vercruyssen. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op de Weirebrempt, gekadastreerd wijk A, nummers 671b en 672c, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren, palen de ten ooste aan juffrouw Maria Sonck en den heer August Bosmans, ten zuide aan de heeren Jan Van Koer, Leopold Goeman en Medard Goeman, te weste aan juffrouw weduwe Louis Matthys-Impcns en ten noorde aan den IJzerenweg van Dender en Waes. Gebruikt door juffrouw wed. Everaert. Gemeente Gijsegem. Vijftiende koop. Een perceel Land, jelegen in den Winninck, gekadastreerd wijk C, nummer 40b, met eene grootte van 1 hectaar 60 aren 60 centiaren, palende jen ooste aan juffrouw weduwe Van den Mauwe-De Smet en kinderen, ten zuide aan het geschecd met do gemeente Hof stade, ton weste aan den Jieer Desire Do Ridder en kinderen en ten noorde aan de Baan en daarover aan de familie Do Clercq- Smolders, dame Petrus Mortens on do heer Louis Rombaut en zuster. Verdeeld in 5 deelen. Gebruikt door juffrouw Goleta D'Haese, de heeren Desiré Van Cauwenbergh, God fried Callebaut, Petrus Huylebroeclc, Jo seph Merckx. Gemeente Lede. Zestiende koop. Twee Huizen en Grond, gestaan en gelegen aan den Smes- weg, gekadastreerd wijk D,nummers 776d, 776e cn 776f, met eene grootte van 6 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Bernard Van der Heyden, ten zuide aan den Weg van Overimpo of Smesweg en ten noorde aan den Cyprien Pilatte. Gebruikt door den heer J. Mertens. Gemeente Ternath. Zeventiende koop, Een perceel Land, gelegen op het Lang Veldeken, gekada streerd wijk C, nummer 14, met eene grootte van 18 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de Hospiciën van Brussel, ten zuide aan den heer Adrien de Hertog, ten weste aan de straat en ten noorde aan dame Louis Van Overstraeten en kinderen Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wijk B, nummer 27, met ccne grootte van 12 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste aan de straat, ten zuide aan den heer Petrus Van der Heyden, ten weste aan den heer Emile Cantillon en ten noorde aan den heer Petrus Van Lae- Ihem. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wijk B, nummer 29, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de straat, ten zuide aan den heer Petrus Van Laethem, ten weste aan de Hospiciën Ternacken Van Brussel en ten noorde aan dame Dominique De Croes en kinderen. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Twintigste koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wijk C, num mers 8c en 8d, met eene grootte van 20 aren en 10 centiaren, palende ten ooste aan de Hospiciën van Brussel, Bruseghem, ten zuide aan den heer Louis De Smet, ten weste aan de straat en ten noorde aan den heer Louis Van der Heyden. Bewoond en gebruikt door den heer Frans Vleminck. Een en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting, gekadas treerd wijk B,nummer36A,met eene grootte van 9 aren 30 centiaren, palende ten oosto aan dame Dominique De Croes en kinderen, ten zuide aan dame Louis Van Overstraeten en kinderen en ten weste en ten noorde aan de Hospiciën van Brussel, Ternacken. Gebruikt door. den heer Victor Cocque- Verkocht te Aalst bij M.M. Delh uze, Gebroeders Cnie. O. Taeymans-Druck, droguiste, Groote Markt. reaux. Twee en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting, gekadas treerd wijkB,nummer 38a,met eene grootte van 37 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan de Hospiciën van Brussel, Ternacken, ten weste aan het Bureel van Weldadigheid van Ternath en ten noorde aan het Gesticht der H. Drievuldigheid van Brussel en den heer Victor Cocque - reaux-Van Lierde. Gebruikt door den heerjiesiré De Hertog. Drij en twintigsto koop. Een perceel Land, gelegen op het Vitseroelveld, geka dastreerd wijk B, nummer 439a, met eene grootte van 59 aren, palende ten ooste aan dame Camille de Lichtervelde, ton zuide aan de Donkerstraat en aan den heer Ro- main Van Humbeek, ten weste aan den heer Philippe Clement, koop 24 en het Weldadigheidsbureel van Ternath en ten noorde aan den heer Louis De Koker. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikt door den heer Frans Vleminck. Vier en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Vitseroelveld, geka dastreerd wijk B, nummer 421 mot eene grootte van 32 aren 10 centiaren, palende ten oosto aan koop 23, ten zuide aan den hoer Philippe Clement, ten weste aan den heer Petrus Van der Heyden en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Ternath. Gebruikt door den heer Frans Vleminck. Gemeente Hekelgem. Vijf en twintigste koop. Een perceel Land gelegen gehucht Sehaapehuur, geka dastreerd wijk C, nummer 156f, met eene grootte van 34 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Charles De Clerck, ten zuide aan den volgende koop, ten weste aan den heer Egide" Van der Goten en ten noorde aan de Baan. Gebruiker den heer Xavecr Evenepoel. Gemeente Esschene. Zes en twintigste koop. Een perceel Land gelegen gehucht Hoost, gekadastreerd wijk A, nummer 359i, met eene grootte van 44 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Augustin De Clerck on andere, ten zuido aan Juffrouw Weduwe Dominique Van de Putte en Kindoren, ten weste aan den heer Egide Van der Goten en ten noorde aan voorgaande koop. Gebruiker ff en lieer Xaveer Evenepoel. Gemeente Everbecq. Zeven en twintigste koop.—Een perceel Land gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 21 aren 78 centiaren en gekadastreerd wijk B, deel van nummer 290, palende ten ooste aan den volgende koop, ten zuide aan koopen 32 en 33, ten weste aan den lieer Jan-Baptiste Cordier en ten noorde aan dezelfden en aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Acht en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 21 aren 66 centiaren, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 290, palende ten ooste aan den volgende koop, ten zuide aan koopen 33 en 34, ten weste aan voorgaande koop en ten noorde aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Gebruikers den heer Leon Spitaels en de Kinderen Van den heer Louis Jouret. Negen en twintigste koop.— Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan nière groot volgens meting 22 aren 20 centiaren en gekadastreerd wijk B, num mer 289a, met eono grootte van 21 aren 8( centiaren, palende ten oosto aan koop 30. ten zuide aan do koopen 34 en 35, ten weste aan koop 28 en ten noorde aan den heer Odilon D'Ilarveng-Van der Gheynst. Gebruikt door den heer Polydore Van Pevenage. I Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tannièro DE ZACHTE EN AANHOUDENDE WERKING welke het ZWAVELZUUR AMMONIAK op den wasdom uitoefent dank zijner gemak- ke'.ijVe en trapswijze salpetergisting, verzekert het de overnand od de nitrische mesten met oploopender en kortdur^nder werking. HET ZWAVELZUUR A^MOMIAK werkt gedurende gansch den duur van den groei. De ammoniakale stikstof wordt door den gronu weêrhouden; zij gaat door uitwassching in den ondergrond niet verloren, zooals de nitrische stikstof. Vroeg toegepast in het uitkomen van den winter het zij als dekmest op de herfstzaaiing, het zij op de laatste beploeging en door de eggingen gedekt welke de lentezaaiingen of beplantingen vooraf- gaan, doet het ZWAVELZUUR AMMONIAK in den grond eenen voorraad stikstof ontstaan, welke groote opbrengsten en oogsten van goede hoedanigheid verzekert. Deze meststof is van gemakkelijken spaarzaam gebruik Voor alle inlichtingen, zich le wenden lol het GOMPTOIR BELGE du SULFATE D'AMMONIAQUE, 8, Berckmansstraat, BRUSSEL groot volgens meting 22 aren 09 centiaren, en gekadastreerd wijk B, nummer 289b, met eene grootte van 21 aren 7Q centiaren, palende ten ooste aan de heeren Rcné De Boe, Charles Van Wijmecrsch cn Frangois Cotton, ten zuide aan den heer Victor De Clercq en koop 35, ten weste aan koop 29 en ten noorde aan den lieer Odilon D'Har veng-Van der Gheynst. deGebruikt door den heer Léon Spitaels en Kinderen van den heer Louis Jouret. Een en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen "ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 22 aren 76 centiaren en gekadastreerd wijk B, deel van nr 298, palende ten ooste aan koop 32, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden en Kinderen ten weste aan den heer Camille Cordier en ten noorde aan den heer Jan- Baptiste Cordier. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Twee cn dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan nièro groot volgens mo'.ing 22 aren 76 centiaren en gekadastreerd wijk B, deel van nummer 298, palende ten oosto aan koop 33, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden en Kinderen, ton weste aan koop 31 cn ten noorde aan koop 27. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Drij cn dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan nièro groot volgens meting 31 aren 64 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 209a, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan koop 34, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden, ten weste aan koop 32 en ten noordo aan de koopen 27 en 28: Gebruikt door Juffr.Wed. J.-B. Spitaels. Vier en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 32 aren 25 centiaren en gekadastreerd wijk B, nu 299b met eene grootto van 30 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan koop 35, ten zuide aan den hoer Charles André en dame Joseph Van der Linden en Kinderen, ten weste aan koop 33 cn ten noorde aan koopen 28 en 29. Gebruikt door den lieer Leon Spitaels en de Kinderen van den heer Louis Jouret. Vijf en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tam nière groot volgens meting 32 aren 25 centiaren en gekadastreerd wijk B, num mer 300, met cone grootte van 31 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Victor De Clercq, ten zuide aan do hoeren Liboire Van den Haute en Charles Van Damme, ten weste aan koop 34 en ten noorde aan koopen 29 en 30. Gebruikt door de Kinderen van den lieer Louis Jouret en door den hoer Leon Spitaels. Zes en dertigste koop. Twee Huizen met hof, boomgaard en land, gestaan 011 gelegen ter plaats gezegd Dc Maendag groot volgens meting 47 aren 90 centiaren on gekadastreerd wijk B, nummers 535e, 536d, 536e en 537d, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan do heeren Joseph Van Dricsscho, Frangois Goessens, JuffrouwBlondinc Goessens en dame Petrus Donckerwolcko en Kinderen, ten zuide aan deze laatste cn den lieor Po lydore Van Nieuwcnhovc, ten weste aan den lieer Auguste Bluyau en ten noorde aan den Steenweg van Ronso naar Gee- raardsbergen. Gebruikers Juffr. Wed. Spitaels en den heer Van Pevenage-Spitaels. Verdeeld in 2 loten als volgt Eerste lot Een huis en grond bewoond door juffrouw wed. Spitaels, groot 24 aren 75 centiaren. Tweede lot Een huis en grond bewoond door den lieer Van Pevenage cn gedeeltelijk gebruikt door Juffr. Wed. Spitaels, groot 23 aren 15 centiaren. Zeven en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op liet Boutsveld, groot vol gens meting 69 aren 74 centiaren en geka dastreerd wijk B, nummer 19Sa mot ccne grootte van 69 aren 40 centiaren, palende ten oosto aan do heeren Louis Fostiaux en Firmin van Nieuwenhovo, ten zuido aan den Weg, ten westo aan hot Weldadig heidsbureel van Everbecq cn aan den lieer René Dc Boe en ten noorde aan den heer Charles Jouret. Verdeeld in oost- on wosthclft. Gebruikers do Kinderen van den heer Louis Jouret en Juffr. Wed. Spitaels. ZITDAGEN Instel, Woensdag 30 Maart ,0,n Verblijf, Woensdag 43 April Ten 9 uren voormiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, to Aalst, in het Stadhuis. N. B. Het kohier van lasten en do plans der goederen berusten 't elks inzage ter Studie van bovengenoemden Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke plaats. GELD. Ten kantore van meergc- noemden Notaris DE GHEEST, zijn cr altijd groote cn kleine kapitalen to beko men aan gcringen intrest ofwel aflosbaar met annuitciton. Studie van de Notarissen BRECKPOT, te Aalst en VAN DE VELDE, te Lebbeke. VEND1TIE VAN 2 Paardeü, Gerij, Landbouwalem, Hooi, Strooi,Brandhout, enz., op Woensdag 30 Maart 1910om 9 uren 's morgens, door bevoegd ambt, ten steif- huize van M. Joannes Franciscus Van de Velde, te Erembodegem, aan de Dender- brug.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3