aailanden, an STALMEST HANDELSHUIZEN Ruizen, Landen Meerschen PERCEELEN LAND, Meubels, Mobilaire Voorwerpen, icvraiiKd bekwame meid, voor huishouden liefst 30 tot 40 jaar. ■de getuigschr ften geëischt. ,ange Zoutstraat, 15, Aalst. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. OPENBARE VERKOOPING van goede te Baerdegem en Moorsel. e Notari» EEMAN, te Aalst, zal namens wien behoort, met gewin van palmslag en gelagen, et openbaar verkoopen erite koop. Een perceel Land, gelegen te rdegem, Hoevekauter, bekend bij kadaster cC nummer 5a8*, groot aldaar 10 aren 5o uren, palende ten ooste M. Felix Cornelis-Van ien té Erpe, ten zuide het Bureel van Welda- ïeid van Baerdegem, ten weste den Weg en rover M. Jan-Auguste De Boeck-De Meyst, te rdegem en Dame Hortense Danneboom, te nme en ten noorde M. Louis De Nil-Van nme, te Sint-Gilles, bij Brussel. 'weede koop. Eene partij Laud, gelegen te rdegem. Steenhout, gekadastreerd wijk C. amer 107, groot 15 aren 90 centiaren, palende ooste M. Frans Vlassendraad, te Baerdegem jen Weg, ten zuide zelfden Weg en daarover Benediktus Macharis, te Baerdegem en M. rickx, te Brussel, ten weste de Baan en daar- r Dame Weduwe en Kinderen Raea-Troch, ten ite en ten noorde M. Schoonjans-Robyns en ideren, te Baerdegem. ierdekoop. Een perceel Land, gelegen te irdegsm, Steenhout, wijk C, nummer 4de, van kadastraal plan, groot aldaar 3o aren 20 cen- en, palende ten ooste de Baan en daarover M. ledikt Pieters, te Moorsel en andere, ter. zuide Weg en daarover het Bureel van Weldadig- i van Baerdegem en M. Xaveriua Van Lan- hove-Vleuracker, te Baerdegen, ten weste M. ter Verhassslt, te Baerdegem en ten noorde egd Bureel van Weldadigheid. Voormelde goederen zijn gebruikt door den •naar M. Van den Eede-Van Bogaert, te Baer- fterde koop. Een perceel Land, gelegen te orsel, Kokstraat, gekadastreerd wijk E, num- r7ic, groot i5 aren 20 centiaren, palende ten te M. Van de Meerssche-Moens, te Moorsel, zuido zelfden heer Van de Meerssche en M. ossens-De Rop, te Assche, ten weste verschei- ie en ten noorde M. Jan Moens-Callebaut, te orie|. Gebruikt zonder termijn door M. sderik De Wolf, te Moorsel. TWEEDE ZITDAG Donderdag 7 April 1910, 3 uren van den avond, ter herberg Da ■r, bij M. Raymond Dienckx, te Baerdegem, JP- 'arlijksche openbare verkooping 1 Hooi, Strooi, Mest, Eileen, Esschen, br ren- Boonstaken. Erwtrijst, Land- ■iicalem, Meubels, Speel har met Kap, Sstoel, bekalfde Koei, Paard en Tilbury, ')0te Treemlcar en andere roerende 1 Voorwerpen. jDe Notaris MEERT, te Erpe, zal op jnsdag 5 April 1910, op de nagemelde >n, openbaarlijk verkoopen, ten aanzoeke 2 de volgende personen, alsook nog van j-Bcheidtne andere eigenaren, als volgt ii Om 10 uren stipt voormiddag ,1° Ten aanzoeke van den heer Oustaaf ythalshandelaar te Erpe, Un sterfhuize m jufvrouw Philomena De Boeck 'Mobilaire voorwerpen, zooala porce- "nen Tellooren, Jatt n, Sauspannen, ^otels,Koffieserviezen, Boter-, Peper- en t'utvaten, Glazen, Roomers en ander ukengerieven; ronde Tafels in kerselaren ^ut, eene vierkante Tafel in gesneden en hout (style renaissance), eene Tafel acajou met marmeren blad, kleine Ta- (3, Stoelen en verdere mobilaire voor- rpen. Tilbury, groote Treemkar, een Paard, kalfde Koei, eene hoeveelheid Hooi. Om 1 ure stipt namiddag, te Erpe, Dorp. ITen aanzoeke van Donatus Schollaerl, Oordegem 0 koopen eiken en esschen BooStaken staken per koop)5 koopen sparren onstaken (50 staken per koop); 5 koopen bwtrijst (aan 50 per koop.) i«° Ten aanzoeke van den heer Joseph Ridder-Osselaer, handelaar te Erpe !io koopen goed geteerd Mest4000 ki- e4 Bettraven, in koopen t'elks gerief. 30 Ten aanzoeke van den heer Hector Vsn Londerseele 25 koopen goed geteerd Mest. Aan het Dorp zullen er nog andere koo- n liggen en verkocht worden ten aan- deke van verscheidene eigenaars. uu4° Aan de Koeibrug, te Erpe Ten aan- eke van den heer Isidore De Saedeleer "tepestraat, te Nieuwerkerken 20 koopen rw trijs. 5° Op de KatTen aanzoeke van den («r Camille Bogaert 1500 kilos Bettraven 9 roeden Loof, ibij zijne hofstede, 6° Aan de Vijf Huizen: Ten aanzoeke ■"ji de heeren Van Droogenbroech 'ilEenige Meubels, zooals Jacht met ebehoorten, Landbouwersalem, waar- ider twee Waanmolens, Speelkar met JP, IJsstoel voor paard. 1 25 koopen goed geteerd Mest. 7° Aan den Khinen Steenweg Ten rc*nzoeke van den heer Isidoor Claus to 1500 kilos Betteraven 6 koopen Mest kilos Tarwe Strooi 200 kilos Hooi. Verders de gewone voorwaarden utfopen onder vijf franks komptant te be den de andere op tijd van betaling mits Pjjorestelling^ OPENB.aRE VERKOOPING en 10,000 kilos Betteraven, De Notaris MEERT, te Erpe, zal op p, Iaandag 28 Maart 1910(2" Paascbdag), ?m 9 uren stipt, namens den heer Auguste chuermans, nijveraar, te Aalst, op zijne •leekerij, te Aalst, Erembodegemsche Iraat, nabij de Kapel ter Muren, in het '"denbaar verkoopen |n i° 100 koopen goed geteerd Stalmest, ni 2° 10,000 kilos Betteraven in koopi jlkens gerief. De koopen tot 5 franks comptant te be ïlen, alsmede het ongeld. gf Voor de koopen boven de 5 franks, op Nijd van betaling mits borgstelling. Verders zal de verkooping geschieden '.e gewone voorwaarden, XJit der liand te koop. Eene behuisde Hofst de, met Schuur, Stallingen en Boomgaard, gelegen te Erpe, aan de Rommelstraat, wijk Wijwater, ge kadastreerd wijk C, deel van nummer 774A, met eene grootte van 3 aren 45 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de Rede en daarover den heer Desiré De Sadeleer, zuid en west de weduwe Siau-Verberg- moes, noord zelfden heer Desiré De Sade leer. Bewoond door den eigenaar Remi Bos man. Voor alle inlichtingen, wende men zich ter studie van genoemden Notaris. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van twee schoone en voorname alsmede van andere te Aalst, Baardegem, Hofstade, Gij Begem, Lede, Ternath, Esschene, Hekelgem en Everbecq. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal krachtens toelating verleend door den heere Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg, zetelende te Dendermonde, in date 28 Januari 1910, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816cn ter tusschenkomst van den heere Vrederechter des Kantons Aalst, met gewin van een half ten honderd instelpremie, ingevolge do door voormelde Rechtbank vastgestelde voorwaarden, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop.—Een schoon en welgelegen Handelshuis allervoordeeligst gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Lange Zout straat, gekadastreerd wijk A, nummer 1213a met eene grootte van 2 aren 50 cen tiaren, palende ten ooste aan Dame Cam- maert-Speeckaert, ten zuide aan de Eer waarde Paters Jesuïten, ten weste aan den Erwaarde heer Leo Vernimmen en ten noorde aan de Straat. Bewoond door den heer Philemon Van Styvendael. Tweede koop. Een schoon en onlangs nieuw gebouwd Handelshuis, gestaan en jclegen in de Kerkstraat, nabij de Hoofd- iork van Sint Martinus, gekadastreerd wijk nummer 876b, met eene grootte van 2 ■en, palende ten ooste aan den heer Aimé Borreman en Zuster, ten zuide aan de Straat, ten weste aan de heeren Alphonse Willems en Jan De Clerck en ten noorde aan do heeren Albert Monfils en Aimé Bor reman en Zuster. Bewoond door den heer Oscar Jouret. Dorde koop. Een perceel Meersch ge legen op de Groote Kroekhagen, gekada streerd wijk C, nummers 735 en 736 met eone grootte van 37 aren 10 centiaren, palende ten oosto aan den heer Hector De Craecker en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ton zuide aan dame de Kerckhove de Denterghem, ten weste aan de Burgerlijke Godshuizen van Gc.it en ten noorde aau Jufffrouw Anna Dj Windt. Gebruikt door het sterfhuis van wijlen den heer Jouret. Vierde koop. Een perceel Land gele gen op den Sicsegemkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1281 met eene grootte van 32 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Mynheer Eugèno Moens, ten zuide aan Mijnhecren Notaris Van der Smissen en Charles Van Hauwermeiren en aan het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten weste aan de heeren Prosper De Smet en Gustaaf Van Londeraelo en het Weldadigheidsbu reel van Aalst en ten noordo aan de heeren Charles Van Hauwermeiren-Wauthior en Remi Van Lierde. Gebruikt door den heer Frans Claus. Vyfde koop. Een perceel Land gele gen op do Groote Kroekhagen, gekada streerd wijk C, nummer 768, met eene grootte van 47 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Joseph Meert, ten zuide aan Juffrouw De Prez, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en ten noorde aan den heer Auguste De Smedt. Gebruikt door den heer Aug. Herssens. Zesde koop. Een perceel Land gelegen op het Hoorebekeveld, groot volgens me ting 94 aren 71 centiaren, gekadastreerd wijk E, nummers 313bis en 313, met eene grootte van 92 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten zuide aan dame De Bisschop- Willems en Kinderen en de erven De Coen, ten weste aan Mijnheer Hector De Craecker en ten noorde met half baan aan koop acht. Gebruikt door den heer Camille Van Mol. Verdeeld in dry loten als volgt Eerste lot groot 30 aren 11 centiaren. Tweede lot groot 32 aren 30 centiaren. Derde lot groot 32 aren 30 centiaren. Zevende koop. Een perceel Land gele gen op het Hoorebekeveld, groot volgens meting 35 aren 05 centiaren en gekada streerd wijk E, nummer 314, met eene grootte van 35 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Van de Maele, ten zuide aan de erven van den heer Alfred De Coen, ten weste aan het Welda digheidsbureel van Aalst en ten noorde aan koop negen. Gebruikt door den heer Camille Van Mol. Achtste koop. Een perceel Land gele gen op het Hoorebekeveld groot volgens meting 1 hectaar 6 aren 85 centiaren, ge kadastreerd wjjk E, nummer 328 met eene grootte van 1 hectaar 7 aren 90 centiaren palende ten ooste aan de heeren Benoit Van der Vorst en Cyrille De Coen en de Bur gerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuido aan den heer Gustaaf Van de Maele, de koopen zes en zeven en het Weldadigheids bureel van Aalst, ten w este aan de heeren Hector De Craecker en Félix De Hert ten noorde aan de Peerdekensstraat. Verdeeld in 4 deelen als volgt Eerste lot gebruikt door den heer Camille Van Mol, groot 29 aren 81 centiaren. Tweede lot gebruikt door den heer Phi lemon Wauters, groot 30 aren95centiaren. Derde lot gebruikt door den heer Camille Van Mol, groot 30 aren 90 centiaren. Vierde lot gobruikt door den hoer René De Gols, groot 15 aren 19 centiaren. Gemeenth Baerdegem. Negende koop. - - Een perceel Meersch zeer wel geschikt voor Bouwgrond, groot volgens meting 23 aren 20 centiaren en gekadastreerd wijk A, nummer 318b, met eene grootte van 24 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan den Vinkweg, ten zuide aan den lieer Camille De Bie, ten weste aan dame Raes-Troch en ten noorde aan Juf frouw Prudcncia D'Hondt. Verdeeld in 5 loten waarvan 4 met eene breedte van 12 m. 50 ter straat en het vijfde met 17 m. 70 c. ter straat. Gebruikt door den heer Putteman Petrus. H0F6TADE. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen in het Denderland, gekadastreerd wijk B, nummer 268b, met eene grootte vaD 37 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den Weg, ten zuido aan dame Matthys-Foucart, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Pieter Kuys. Gebruikt door den heer Alexander Goeman. Elfde koop. Een Huis en Grond, ge legen aan den Dendermondschen Steenweg, gekadastreerd wijk A, nummer 1126o, met eene grootto van 4 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den Steenweg,ten zuide aan den Eerwaarden Hoer Pastor Van Mol en de Kerkfabriek van Hofstade,ton weste aan den heer Camiel Van Caeckenberghe ten noorde aan juffrouw weduwe Petrus Bruylandt. Gebruikt door den heer Leo De Wilde. Twaalfde koop. Een perceel Land,ge legen in het Voorste Denderland, gekada streerd wijk B, nummer 283e, met eene grootte van 72 aren. palende ten ooste aan den Weg en daarover aan do Dendervaart, ten zuide aan den heer Frans Eeckhout,ten weste met den uitweg aan dame Moyer- soen-van den Hende en ten noorde aan den heer Emile Van don Bossche. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Gebruikt door de heeren Alexander Goe man en Leo Do Wilde. Dertiende koop. Een perceel Land,ge legen in het Voorste Denderland, gekada- dastreerd wyk B, nummer 288, met eene grootte van 13 aren 30 centiaren, palende ;en ooste aan den Weg en daarover de Dendervaart, ten zuide aan dame Felix Matthys-Van Pamel, ten weste over den Uitweg aan dame Moyersoen - Van den Hende en ten noorde aan den heer Joseph Malthys De Ridder. Gebruikt door den heer Ad. Vercruyssen. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op de Weirebrempt, gekadastreerd wijk A, nummers 671b en 672c, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren, palen de ten ooste aau juffrouw Maria Sonck en den heer August Bosmans, ten zuide aan de heeren Jan Van Keer, Leopold Goeman en Medard Goeman, te weste aan juffrouw weduwe Louis Matthys-Impcns en ten noorde aan den IJzerenweg van Dender en Waes. Gebruikt door juffrouw wed. Everaert. Gemeente Gusegem. Vijftiende koop. Een perceel Land, jelegen in den Winninck, gekadastreerd wijk C, nummer 40b, met eene grootte van hectaar 60 aren 60 centiaren, palende ,en ooste aan juffrouw weduwe Van den Hauwe-De Smet en kinderen, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Hof stade, ten weste aan den heer Desiré De Ridder en kinderen en ten noorde aan de Baan en daarover aan de familie De Clercq- Smolders, dame Petrus Mertens en do heer Louis Rombaut en zuster. Verdeeld in 5 deelen. Gebruikt door juffrouw Coleta D'Haese, de heeren Desiré Van Cauwenbergh, God fried Callobaut, Petrus Huylebroeck, Jo seph Merckx. Gemeente Lede. Zestiende koop. Twee Huizen ei Grond, gestaan en gelegen aan den Smes- weg, gekadastreerd wijk D,nummers 776d, 776e' en 776f, met eene grootte van 0 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Bernard Van der Heylen, ten zuide aan den Weg van Overimpo of Smesweg en ten noorde aan den Cyprien Pilatte. Gebruikt door den heer J. Mertens. Gemeente Ternath. Zeventiende koop, Een perceel Land, gelegen op het Lang Veldeken, gekada streerd wijk C, nummer 14, met eene grootte van 18 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de Hospiciën van Brussel, ten zuide aan den heer Adrien de Hertog, ten weste aan de straat en ten noorde aan dame Louis Van Overstraeten en kinderen Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wyk B, nummer 27, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste aan de straat, ten zuido aan den heer Petrus Van der Heyden, ten weste aan den heer Emile Cantillon en ten noorde aan den heer Petrus Van Lae- ihem. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wijk B, nummer 29, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de straat, ten zuide aan den heer Petrus Van Laethem, ten weste aan de Hcspiciën Ternacken Van Brussel en ten noorde aan dame Dominique De Croes en kinderen. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Twintigste koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wyk C, num mers 8c en 8d, met eene grootte van 20 aren en 10 centiaren, palende ten ooste aan de Hospiciën van Brussel, Bruseghcm, ten zuide aan den heer Louis De Smet, ten weste aan de straat en ten noorde aan den heer Louis Van der Heyden. Bewoond en gebruikt door den heer Frans Vleminck. Een en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting, gekadas treerd wijk B,nummer36a,met eene grootte van 9 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan dame Dominique De Croes en kinderen, ten zuide aan dame Louis Van Overstraeten en kinderen en ten weste en ten noorde aan de Hospiciën van Brussel, Ternacken. Gebruikt door den heer Victor Cocque reaux. Twee en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting, gekadas treerd wijkB, nummer 38a,met eene grootte van 37 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan de Hospiciën van Brussel, Ternacken, ten weste aan het Bureel van Weldadigheid van Ternath en ten noorde aan het Gesticht der H. Drievuldigheid van Brussel en den heer Victor Cocque- reaux-Van Lierde. Gebruikt door den heer Desiré De Hertog. Dry en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Vitseroelveld, geka dastreerd wijk B, nummer 439a, met eene grootte van 59 aren, palende ten ooste aan dame Camille do Lichtorvelde, ten zuide aan de Donkerstraat en aan den heer Ro- main Van Humbeek, ten weste aan den heer Philippe Clement, koop 24 en liet Weldadigheidsbureel van Ternath en ten noorde aan den lieer Louis Do Koker. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikt door den heer Frans Vleminck. Vier en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Vitseroelveld, geka dastreerd wyk B, nummer 421 met eene grootte van 32 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan koop 23, ten zuide aan den heer Philippe Clement, ten weste aan den hoer Petrus Van der Heyden en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Ternath. Gebruikt door den heer Frans Vleminck. Gemeente Hekelgem. Vijf en twintigste koop. Een perceel Land gelegen gehucht Schaapehuur. geka dastreerd wyk C, nummer 156f, met eene grootte van 34 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Charles De Clerck, ten zuide aan den volgende koop, ton weste aan den heer Egide Van der Goten en ten noorde aan de Baan. Gebruiker den heer Xaveer Evenepoel. Gemeente Esschene. Zes en twintigste koop. Een perceel Land gelogen gehucht Hoost, gekadastreerd wijk A, nummer 359i, met eene grootte van 44 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Augustin De Clerck en andere, ten zuido aan Juffrouw Weduwe Dominique Van de Putto en Kinderen, ten weste aan don heer Egide Van der Goten en ten noordo aan voorgaande koop. Gobruiker den heer Xaveer Evenepoel, Gemeente Everbecq. Zeven en twintigste koop. Een perceel Land gelegen ter plaats gozegd La Tan- nière groot volgens meting 21 aren 78 centiaren en gekadastreerd wijk B, deel van nummer 290, palende ten ooste aan den volgende koop, ten zuide aan koopen 32 en 33, ten weste aan den heer Jan-Baptiste Cordier en ten noorde aan dezelfden en aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Acht en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd - La Tan- nièro groot volgens meting 21 aren 66 centiaren, gekadastreerd wyk B, deel van nummer 290, palende ton ooste aan don volgende koop, ten zuide aan koopen 33 en 34, ten weste aan voorgaande koop en ten noorde aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Gebruikers den heer Loon Spitaels en de Kinderen Van den heer Louis Jouret Nogen en twintigste koop.— Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 22 aren 20 centiaren en gekadastreerd wijk B, num mer 289a, met eono grootto van 21 aren 8( centiaren, palende ten ooste aan koop 30, ten zuide aan do koopen 34 en 35, ten weste aan koop 28 en ten noorde aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Gebruikt door den heer Polydore Van Pevenage. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd LaTannière groot volgens meting 22 aren 09 centiaren, en gekadastreerd wijk B, nummer 289b, met eene grootte van 21 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de heeren René De Boe, Charles Van Wijmeersch en Franqois Cotton, ten zuide aan don heer Victor De Clercq en koop 35, ten weste aan koop 29 en ten noorde aan den heer Odilon D'Har veng-Van der Gheynst. deGebruikt door den heer Lóón Spitaels en Kinderen van den heer Louis Jouret. Een en dortigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Ton- nière groot volgens meting 22 aren 76 centiaren en gekadastreerd wyk B, deel van nr 298, palende ten ooste aan koop 32, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden en Kinderen ten weste aan den heer Camille Cordier en ten noorde aan den heer Jan- Baptiste Cordier. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Twee en dortigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 22 aren 76 cantiaren en gekadastreerd wjjk B, deel van nummer 298, palende ten oosto aan koop 33, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden en Kinderen, ten weste aan koop 31 en ten noorde aan koop 27. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Drij en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gozegd La Tan- nière groot volgens meting 31 aren 64 centiaren, gekadastreerd wijk B; nummer 299a, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan koop 34, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden, ten weste aan koop 32 en ten noordo aan de koopen 27 en 28: Gobruikt door Juffr.Wed. J.-B. Spitaels. Vier en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd a La Tan- nière groot volgens meting 32 aren 25 centiaren en gekadastreerd wijk B, nu 299b met eene grootte van 30 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan koop 35, ten zuide aan den heer Charles André en dame Joseph Van der Linden en Kinderen, ten weste aan koop 33 en ten noorde aan koopen 28 en 29. Gebruikt door den heer Leon Spitaels en de Kinderen van den heer Louis Jouret. Vyf en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 32 aren 25 centiaren en gekadastreerd wijk B, num mer 300, met eene grootte van 31 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Victor De Clercq, ten zuide aan de heeren Liboire Van den Haute en Charles Van Damme, ten weste aan koop 34 en ten noorde aan koopen 29 en 30. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret en door den heer Leon Spitaels. Zes en dertigste koop. Twee Huizen met hof, boomgaard en land, gestaan en gelegen ter plaats gezegd De Maendag groot volgens meting 47 aren 90 centiaren en gekadastreerd wijk B, nummers 535e, 536d, 536e en 537d, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Joseph Van Dricssche, Frangois Goessens, JuffrouwBlondino Goessens en dame Petrus Donckerwolcke en Kinderen, ten zuide aan deze laatste en den heer Po lydore VanNieuwenhove, ten weste aan den heer Auguste Bluyau en ten noorde aan den Steenweg van Ronse naar Gee- raardsbergen. Gebruikers Juffr. Wed. Spitaels en den heer Van Pevenage-Spitaels. Verdeeld in 2 loten als volgt Eerste lot Een huis en grond bewoond door juffrouw wed. Spitaels, groot 24 aren 75 centiaren. Tweede lot Een huis en grond bewoond door den heerVan Pevenage en gedeeltelijk gebruikt door Juffr. Wed. Spitaels, groot 23 aren 15 centiaren. Zeven en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Boutsveld, groot vol gens meting 69 aren 74 centiaren en geka dastreerd wijk B, nummer 198a met eene grootte van 69 aren 4(5 centiaren, palende ten oosto aan de heeren Louis Fostiaux en Firmin van Nieuwenhove, ten zuide aan den Weg, ten westo aan hot Weldadig heidsbureel van Everbecq en aan den hoer René De Boe en ten noorde aan den heer Charles Jouret. Verdeeld in oost- en wbsthelft. Gebruikers do Kinderen van den lieer Louis Jouret en Juffr. Wed. Spitaels. ZITDAGEN: Instel, Woensdag 30 Maart Verblijf, Woensdag 13 April Ten 9 uren voormiddag tor Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. N. B. Het kohier .van lasten en de plans der goederen berusten 't elks inzage ter Studie van bovengenoemden Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke plaats. GELD. Ten kantore van meerge- noemden Notaris DE GHEEST, zijn er altyd groote en kleine kapitalen te beko men aan geringen intrest ofwel aflosbaar met annuiteiten. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van twee goade en Landbouwalem, Geiten, Varken, enz. to Me ire. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten ver zoeke van den heer August Dubois, te Meire, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weter GEMEENTE MEIRE. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op het Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 447, met eene grootte van t5 aren, palende ten ooste aan de Baan, ten zuide aan den heer Victo- Van Impe, ten weste ook aan de Baan en ten noorde aan de kinderen Van Gucht. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Geetegemveld, gekadastreerd wijk C, num mer ïoj, met eene grootte van 6 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan de erven Lievens, ten zuide aan de Baan, ten weste aan de erven Redant en ten noorde aan de erven De Witte. Voorschreven goederen zijn gebruikt door den eigeoaar. EENIGE ZITDAG Vrijdag 8 April 1910, ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Jan-Baptist Maesschalck-Berckmoes, te Meire, wijk Oostdorp. VENDITIE Bovengenoemde Notaris DE GHEEST, zal op voormelden Vrijdag 8 April 1910, te beginnen om 13 uren te middag, ten huize en ten verzoeke van voornoemden heer August Dubois-Hoebeeck, te Meirc, Oostdorp. overgaan tot de openbare verkooping van roerende goederen en voorwer pen. bestaande voornamelijk uit: Wanmolen, twee Kortewagens, Vleeschblok, twee Tafels, Schuppen, Eggen, Bakmouillie, Dorschvlegels, Zeissen, Pikken, Tobbens, Kisten, drij goede Oeiten, Varken gezegd Drijver, goeden Trekhond, eene grootte hoeveelheid Hooi, Strooi, Beeten, Aardappels en Brandhout. Gewone conditiën en tijd van betaling, voor de koopen boven de 10 frs. mits borgstelling. Studie van de Notarissen BRECKPOT, te Aalst en VAN DE VELDE, te Lebbeke. VENDITIE VAN 2 Paarden, Gerij, Landbouwalem, Hooi, Strooi,Brandhout, enz., op Woensdag 30 Maart 1910, om 9 uren '9 morgens, door bevoegd ambt, ten sterf huize van M. Joannes Franciscus Van de Velde, te Erembodegem. aan de Dender- brug.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3