HUIS OTTO 1(0 ENT GE Acliille EE MAN, Aalst. behuisde ÜOFSTEDE, HOll WAREN, behuisde HOFSTEDE, Woouhuizeu en Landen HOFSTEDEN, Bosch, Hooiland, Openbare Verkooping Gemeente Burst. Openbare Verkooping De Rouck, Gebroeders, Vereenigde i\' ij veraan Epecia HOPSTAKEN, De Smet, Gebroeders, Qrondkrediet van België Mr Paul EEMAN, Emile LEJOUR, te Vilvoorde,! J i\ li E F S r H. Be Clei'cq-Le Clercq ZeevischhandêT DE NOORDZi IIA rijs-Be Paepeï STOOMVERWERIJ hulphuis tc Aalst, bij Alfons YVillems, Kunst-Guanos en Scheikundige Vettei Uit hoofde van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING van eene te HAELTERT, Brilkauter. De Notaris De Gheest te Aalst, zal ter tusschenkomst van den heere Vrederechter des Kantons Aalst,met gewin van palmslag in het openbaar verkoopen Gemeente Haeltert. Eene behuisde Hofstede, op den Bril kauter, wijk A, nnmmers 637, 638, 639 en 640, met eene grootte van 35 aren 50 centiaren. Bewoond en gebruikt door den heer Fredrik Mally. Zitdagen Instel, Zaterdag 2 1910 Verblijf, Zaterdag 9 Apm iyiU' ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in 't Stadhuis. N. B. Voor nadere inlichtingen zich te wenden ter studie van bovengenoemden Notaris De GnEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats, alsook ten kantore van den Notaris Meert, te Erpe. OPENBARE VERKOOPING van gezaagde TE LEDE. op Maandag 11 April 1910, om 1 uro namiddag, ter herberg In den Bonten Os, gehoudon door Dame We Annaert, nabij het Dorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, hout handelaar, te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald Canadaberd en ander. 2000 meters Abeelenhout. aooo meters Paneel- en Kistenberd. aooo meters Pannelatten. ao koopen Olmen, Eiken, Esschen en Beuken Planken, van 4 tot 17 centimeters dikte, ao koopen Platen, Flieringen en Kepers. 30 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. a5 koopen Schalen en gerieflijken Afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen goede en gekende borg. Bij Licitatie. OPEN BARE VERKOOPING van eene te Oordegem, aan de Speurtstraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal namens wien het behoort, aehter- volgena vonnis verleend door de Recht bank van Eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde, in date 28 Januari 1910 en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en ter tusechenkomst van den heer Vrederechter deB Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. De Gebouwen van Woonhuis, met Stal lingen en verdere Aanhoorigheden, staan de op 6 aren 90 centiaren grond, toebe- hoorende aan het Bureel van Weldadig heid der gemeente Oordegembekend bij kadaster sectie D, nummer io6e, palende ten ooBte aan den heer Eduardus Van Durme, ten zuide den Voetweg, ten weste de Speurtstraat en ten noorde den heer Eduard Van Gendt. Onmiddelijke in- gebruiktreding. ENKELE ZITDAG: Zaterdag 16 April 1910, om 2 nren stipt nanoen, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. wijk Ghysens en andere, len weste den heer Aimé Van de Meerssche-Van Hoefs en ten noorde den heer Domien Temmerman-Van Pottelsbergh. GEMEENTE HEKELGEM. Vierde en laatste koop. Een perceelken Land, gelegen wijk De Meer, bekend bij kadaster sectie D, nummer 827A, aid*1-' groot 10 aren 40 centia ren, palende ten ooste den heer Graai Ernest de Robiano-Van der Stocken, ten zuide de Korten Boschstraat, ten weste en ten noorde den heer Oscar De Clippele-Matthy». Gebruikt door den heer Benoit Vonck. DER' E ZITDAG Donderdag 24 Maart 1910, telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd a In Hekelgcm, gehouden door den heer Emile De Wever, te Aalst, Brabantstraat. JaarlijkHclie Venclïtï© te Vlierzele, Strijmeersch. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal verkoopen op Maandag 18 Maart igio, (zijnde Tweede Paaschdag), om 1 ure nanoen. Namens de heeren Camiel Ponnet, Frederic De Swaef, Casimir De Swaef, de Kinderen Focquet, Domien Mertcns, Petrus De Mul, Polydor Cop- pens, Edmond Van der Paelt, Francois Mabilde, Charles De Meyer, Petrus Van de Keere, Hyp- polyte Matthys en meer anderen Eene bekalfde Koei, a Runders, eene Geit, 3ooo kilogr. gedorschen Tarwe, 5000 kilogr. Strooi, 3000 kilogr. Hooi, 5ooo kilogr. Betteraven, aooo kilogr. Aardappelen, eene groote hoeveelheid Mast, 3 Kortewagens, Drijwielkarre, Herberg tafels en Banken en meerandere voorwerpen. De verkooping zal aanvang nemen aan de her berg van Petrus Van de Keerewijk Strijmeersch. Verders zal de verkooping geschieden op ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits goe de en gekende borgstelling, dewelke zal streng geêischt worden. OPENBARE VERKOOPING van schoon e te Erembodegem en Hekelgem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van instel- premiên en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE EREMBODEGEM. Eerste koop. Twee aan eenhangende Woon huizen, gestaan en gelegen aan het Kerkstraatje, nabij het Dorp, bekend bij kadaster sectie B, nummers 577c en 577D, aldaar groot 3 aren 10 centiaren, palende ten ooste de heer Pieter-Arthur Van Vaerenbergh-De Clippel, ten zuide Dame weduwe van den heer Benedikt-Constant Verley- sen-Van de Velde en Kinderen, ten weste het Ge meentebestuur van Erembodegem en ten noorde de Straat Bewoond door de heeren Jozef Ver- leysen en Emile Vertongen. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen aan den BrusselscheD Steenweg, bekend bij kadaster sectie A, nummer 592A, aldaar groot 53 aren 10 entiaren, palende ten ooste Juffrouw weduwe van den heer Pieter De Ghendt en den heer Au- guste De Winter, ten zuide den heer Jan-Bap- tiste Verleysen, ten weste den Steenweg van Gent naar Brussel en ten noorde Dame weduwe van den heer Theodoor Moens. Verdeeld in vier deeleo. Gebruikt door de heeren Charles- Louis Guns, Frans De Ropcn Frans Verhulst. Derde koop. Een perceelkeu Land, gelegen op de Luit, bekend bij kadaster sectie A, nummer ao3a, aldaar groot 8 aren 10 centiaren, palende ten ooste den heer De Bruyne-Schellekens, ten zuide Dame weduwe van den heer Jan-Bapt. Van der Burght-Mollaert en Kinderen en den heer Lode- Landen en Meerschen, te Ottergem, Impe, Erondegem en Aalst-Schaarbeek. De Notarissan LIMPENS en DE WINDT, te Aalst, zullen namens wien het behoort, met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hofstede met aanhoorigheden, Boomen en Hagen, gestaan en gelegen te Ottergem, aan de Perre, gekadastreerd sectie A, nummers 771, 772 en 773 groot 15 aren 3o centiaren, palende ocst den Armen van Otter gem, zuid Frans Govaert, west en noord den Voetweg Onverhuurd. Tweede koop. Eene behuisde Hofstede met aanhoorigheden, Boomen en Hagen, gestaan en gelegen te Ottergem. nabij het Dorp, gekadastreerd sectie A, nummer» 823a en 834A, groot 7 aren 30 centiaren, palende oost den Voetweg, zuid den Armen van Ottergem west Francis De Boeck en noord de kinderen Pieter-Jan Schockaert. Derde koop - Een perceel Land, gelegen te Ottergem, op het Teekcn of Kruisken, gekada streerd sectie A, nummer 5io, groot 10 aren, t5 centiaren, palende oost Felix Redant, zuid de er ven Bernardus Meuleman, west Hieronymus Sie- naert en noord de n Los. Gebruikt zonder ter mijn door Hieronymus Sienaert. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Impe, genaamd de Bruine Meersch, gekada streerd sectie B, nummer 421, groot 10 aren 46 centiaren, palende oost de erven Baeten. te Lede, zuid het Beeksken, west de erven Lieven» en noord de Kijkuitgracht. In gebruik bij de we duwe Jozef Baeyens. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Erondegem, op het Sport, gekadastreerd seclie B, nummer Ö93, groot 13 aren 84 centiaren, palende oost Jozef Schockaert, zuid de Kinderen Dullaert en Angelus Baeyens, west Constantia Schockaert en noord Petrus De Boeck. In gebruik bij Fran cis De Boeck. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst-Schaarbeek, op den Siesegemkauter, geka. dastreerd sectie C, nummer i3oa. groot 34 aren 5o centiaren, palende oost M. de Ruddere de te Lo keren, zuid Leonce Baeten, west en noord Alfons Baeten. Gebruikt zonder termijn door Van Mossevelde. ZITDAGEN Instel Maandag 4 April 1910, ter herberg gehouden door den heer Domien Roels, te Ottergem, Dorp. Verblijf Maandag 18 April 1910, ter herberg In de Roos, gehouden door Petrus De Boeck, te Ottergem, Laputstraat, telkens om 2 uren namiddag. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ter studiën vaD genoemde Notarissen LIMPENS en DE WINDT. OPENBARE VERKOOPING van Land en Huizen, XL AALST. De Notaris VAN DER SMISSEN, te Moorsel, zal openbaarlijk verkoopen, met tusschenkomst van zijne Ambtgenoten Emile DECKERS, Notaris te Antwerpen en Ernest BOURGEOIS, Notaris te Boschvoorde. Eerste koop. Een Bosch, gelegen te Aalst-Schaarbeek, Hoeskauter, gekadastreerd sectie B, num mer 76 voor 26 aren 77 centiaren. Op te leggen boomprijs 940 fr. Onverpacht. Tweede koop. Een Meersch, gelegen te Aalst-Mijlbeke, Ten Rozen, gekadastreerd sectie E, num mer 297A, voor 56 aren 83 centiaren. Op te leggen boomprijs 1235 frs. In pacht bij Bruylandt-Pilatte. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Aalst-Mijl- beke, Ten Rozen, gekadastreerd sectie E, nummers 142c, 143B, 144A, met eene grootte van 4 hectaren, 70 aren 48 centia ren. Verdeeld in 13 loten, (zie de plak brieven.) Op te leggen boomprijs 210 fr. Vierde koop. 2 Woonhuizen, gelegen te Aalst, Kei zerstraat, nummerB 6 en 8. Lot 1. Geteekend 6, gekadastreerd sectie A, nummers 65A en 65B, met eene grootte van 90 centiaren Lot 2. Geteekend 8, gekadastreerd sec tie A, nummer 66, met eene grootte van 70 centiaren. ZITDAGEN Instel Maandag 4) Verblijf Maandag 18 Apn I9I°' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg Het Gravenhof, bij den heer Petrus Kiechens, Brusselschestraat, te Aalst. Do Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk, verkoopen 1° Een hektaar 26 centiaren Land, op Klein Baardegem. Gebruikt door de weduwe Alfons Bris- moutier. Verdeeld in 4 dei len. Ingesteld fr. 4,850. 2° 45 aren 10 centiaren Land, op Smey- erskauter. Gebruikt door Domien HenJrickx en Alfons Rombaut. Verdeeld in 2 doelen. Ingesteld fr. 3,900. 3° 34 aren 60 centiaren Land, op Smey- erskauter. Gebruikt door Alfons Rombaut. Ingesteld fr. 2,075. 4° 70 aren 66 centiaren Land, op Smey- ersveld. Gebruikt door Camiel Moreels. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld fr. 3,000. ZITDAGEN tortel Dondei dag 10.) Maaft lgl0 Verblyf, id. 24 Telkens om 3 uren namiddag, ter Esta- minet van den heer Petrus Daens-De Stroo- per. te Erpo, aan de Statie van Erpe-Meire. De Notarissen BRECKPOT, te Aalst en VAN DE VELDE, te Lebbekc, zullen openbaarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. Eene Bierbrouwerij met stoomma- chien, ketols, brouwkuipen, woonhuis, herborgen, stallingen, bergplaatsen, lust hofbouwgronden en tuin, aan de Dender- brug, groot 29 aren 32 centiaren. Zichtbaar den Maandag en Donderdag voormiddag. Op te leggen over 2 camions, tonnen, halve tonnen en andere 7000 fr. Verdeeld in 4 deelen. Ingesteld fr. 13,600. 2. Een Woonbuis, zijnde tweewoonst, met bovenzaal, Brusselschen steenweg, groot 15 aren 44 centiaren. Bewoond door Octaaf Do Braeckeleer en Louis Uyttersprot. Verdeeld in 2 doelen. Ingesteld fr. 6,800. 3. Een Woonhuis en land, Ninofschon steenweg, groot 15 aren en 84 centiaren. Bewoond en gebruikt door de kinderen Callebaut. Verdeeld in 4 deelen. Iugesteld fr. 2,170. 4. 20 aren en 04 centiaren Land dienstig voor bouwgrond, Brusselschen steenweg. Gebruikt door de verkoopster. Verdeeld in 2 deelen. Ingesteld fr. 1,200. 5. 7 aren 66 centiaren Land op Letter veld. -- Gebruikt door August De Vos. Ingesteld fr. 320. 6. 8 aren 44 centiaren Laud op het Hageveld. Gebruikt door Louis Uyttersprot. Ingesteld fr. 500. 7. Eene tweewoonst, Keppeatraat, groot 9 aren 70 centiaren. Bewoond door Domien Buyl en Rocls. Ingesteld fr. 1000. 8 19 aren 46 centiarenop Resschebeke. Gebruikt door Perdaens en Meert. Verdeeld in 3 deelen. Ingesteld fr. 720. 9. 20 aren 62 centiareu Land, op den Leegen Vosholle Gebruikt door Xavear Meert. Ingesteld fr. 650. 10. 27 aren 85 centiaren Land, Dender- land. Gebruikt door Arsène Van Driesscho. Ingesteld fr. 920. 11. 15 aren 07 centiaren Land, Leuve- straat. Gebruikt door Jozef De Witte. Ingesteld fr. 1,900. 12. 39 aren 75 centiaren Land, op den Hoogen Vosholle -. Gebruikt door M. Louis Van de Velde. Ingesteld fr. 860. Gemeente Hekelgem. 13. Eene Hofstede, wijk Morette, groot 53 aren 1 centiaren. Onnmiddelijk in ge- bruiktreding. Verdeeld in 4 deelen. Ingesteld fr. 2720. ZITDAGEN Maart 1910, Verblyf, Dynsdag 22) Telkens om 2 uren namiddag ter esta- minet van M. Joseph Van der Vorst, Zaad handelaar, te Aalst, aan de St-Martenskerk. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 30 aren i5 centiaren Land, te Aalst- Mijlbeke, Middenste Beek, aan de Albrecht- laan. Gebruikt door M. Seraphien De Bruyn. Ingesteld 1800 fr'. 20 15 aren 10 centiaren Land, te Nieu- werkerken, op het Rygersveld. Gebruikt door Van Rossem. Ingesteld 520 fr. 3° 17 aren 90 centiaren Land, te Nieu- werkerken, op het Rygersveld. Gebruikt door Romaan Pauwels, Ingesteld 400 fr: 48 En 4 Woonhuizen, te Nieuwerker- ken, Bremt, groot 3 aren 10 centiaren. Ingesteld 1000 fr. ZITDAGEN Instel Donderdag 17 M Verblijf Donderdag 31 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van M. Maebschalk-Muylaert, te Nieu- werkerken, Larestraat. Magazijn van Meubels, in alle hout en in alle stijlen. Eetplaatsen, Slaapkam rs. Salons, Bu reaux, enz. Meubels voor Veranda's en Hoven. Porte-mariteaux, Vitrines, Sel les en kleine Luxe-meubelen. Groote keus van schoone sterke Stoelen, Stoelen in eiken hout. Luxe- en Kerkstoelen. Alle soorten van ordinaire Meubelen in het huis zelve vei vaardigd. Schoon--Spie gels in eik- n hout en andere in alle stijlen. Volledige meubleringen voor Cafés, (buitengewone schoone occasie's) MATIGE PRIJZEN. 17, Kapellestraat, 17, Aalst, Men bestelt en plaatst ten huize, Itelangrijk bericht. Ik ondergeteekende bericht het geacht publiek dat ik mij van heden kom te ves tigen als boodschapper tusschen Aalst en Brussel, twee afreizen per dag. Mij aan uwe geëerde orders verwach tende. noem ik mij Uw dienaar, Josse VINCK, 1Sl Janstraat N38 en 42. N. B. Men lette goed op het adres, Xe huren, Een schoon Rente niershuis, met grooten Hof, hebbende ver scheidene boven- en beneden Kamers, met Pomp- en Regenwater, gestaan te Aalst, Keizerlijke Plaats, N° 40 Voor de voorwaarden zich te wenden zelfde nummer. Xe luiren. Een schoon en ge rieflijk Huis, gestaan hoek der Kerk- en Ro8emarijn8traat. Xe huren. Schoon en gerieflijk Huis, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. Voor de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, Brouwer, Molen dries, te Aalst. Ta hilPAn Een Magazijn met L 11 L Hof en Woonhuis dien stig voor alle bedrijf, (handel en nijver heid), inhoudende 27 a. 59 c. gelegen Sint Jobstraat, thans gebruikt voor tabakfa- brick, door M. De Hartog. Voor de voorwaarden, zich te wenden 49, Korte Zoutstraat, Aalst. Verzekering tegen brandgevaar, Hoofdagent M. Achil^e EEMm Iloogevcsten,fabriek van chemische ir.4 •t )!Ti-n te Aalst. VENDITIE VAN 4000 le Moorsel, aan de Statie, Vrijdag 1 April 1910, om 3 uren namid dag^ Voerlieden, Vaartstraat, 28, Aalst, bevelen zich aan voor het doen van ver huizingen en 't vervoer van allerhande koop waren en andere zaken. Bericht. De ondergeteekende G. Van de Maele, heeft de ter zijne talrijke klanten te verwittigen dat hij met den in April aanstaande, zijnen handel van Wijnen en Likeuren, van de Damkaai n* 1, naar de Esplanadestraat, zal overbrengen. Daar zal bij hem, zooals vroeger, altijd eerste keus van goede waren aan gematig de prijzen te bekomen zijn. Echten goeden Lambic (gueuze) aan 35 centiemen de flesch goeden Bordeauxwijn, te beginnen xan 1 fr. de flesch. Wijnazijn, fijn Olie, Haarlemache Olie, BierstOj seis, van Ir, 2,50 de duizend te beginnen tot eerste klas van Wijn8topsels, Kranen, Stopmachie- nen, Tapetten. Alle slach van Koordens, Borstels, Dwijlen, Stalbezems en Pottebe» zems in pakken. Xerstoud te huren Schoon groot Burgershuis, met Veranda, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 2. Te be vragen bij M. Isidoor Van Trappen, Fa briek plaats, 2, Aalst. Xe huren terstond. Een nieuw opgebouwd Huis met Hof, 50 meters lang, gespan Dendermondsche Steenweg, Nr 102, zich :e bevragen bij den heer J. Goethals, 14, Dirk Martensstraatn Aalat. Xe koop. Eene groote hoeveel heid goed Hooi, Zich te wenden tot den heer Max Moens, Molendries, te Aalst. NAAMLOOZE MAATSCHAP F IJ ingericht in i835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel Hypothecaire uitleeniogen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligation gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleer.in- gen en 2° door het maatscnappelijkkapi taal en de reserven. (18,000,000). Die obligatifin waarvan den intrest aan 3 xfc wordt gesteld, zijn eene vaderlijke geld uitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agen der maatschappij voor het Canton Aalst. Leopohlstraat., O, ilabt. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van J 4 tol 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven. Fabrique da Bonnatario demad voyageur, au courant de Partiele et ay a clientèle, pou les deux Flandres, conna sance de la langue franjaise indispensaï S'adresser au Bureau du Journal sous; initiales W. B. S. 409. Te verkoopen. Alle soorten materialen voortkomende uit afbraak 1 schoone en groote huizen, zooals Pi treilen, Kolommen, Dorpels, Deksleent Marmeren Schouwen, Vensterramen Luiken in Eikenhout, Trappen, Deur; enz. enz. Zich te wenden tot OP ZIJNE WERF, 3 FONTEINEN] (Verbonden aan ijzerenweg, nevens 1 stand van tram Nr 53.) TANDMEESTER SPECIALIST te Aalst, Statiestraat, 33, naast het Hotel du Comte de fland» sedert tien jaren te Aalst. Kostelooze raadplegingen alle dagen-, 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 6 12 uren. Dijnsdug voormiddag, tel nova, bij M* Van Laer. Dijnsdag middag, te Aalst. Genezing en opvulling der bedorven t den. Plaatsen van Kunsttanden zoi uittrekken en na het vooraf genezen wortels van de oude tanden. Hel: trekken der tanden volgens de keus den Klient, na volledige gevoelloosmak gewaarborgd zonder de minste pi Gebitten op Goud, Platine en Ca; chooc. Gebitten zonder plaat, it wortels vastgezet, nieuw stelsel. R« zetten der tanden bij de kinderen (m« vuldige bewijzen). Wit maken der t den, enz. Reparatiën, Hermaken van bitten, elders gemankeerd. Daar Mr NEEFS de gebitten zelf ma dus uit de eerste hand, kan hij deze g; kooper leveren en met meer juisthei; gemak voor den Klient maken, dan an: Dentisten die, bij gebrek van kennis, hu Gebitten elderB moeten doen maken. Begeeft zich ten huize op aanvraj Aalst, Kattestraat 20, Telefoon opvolger van Hippolyte LF CL E ÏU huis gesticht in 1848. Alle soorten van Kolen per wago: schip. In het klein de beste voordeeligste H kolen, al brokken, tegen fr. 1,40 den I van 50 kilos of 28 fr de 1000 kilos, 't: geleverd en afgewogen. Gezuiverde coke, Braises franjaises, Buulets, At chiten, Briketten, gewasschen Brisdj Smidskolen, enz. enz. Leopoidatraat, 14L, Aal Van ouds bekend huis voor den im en verkoop van levenden Hollandse Schelvisch en Kabeljauw, Blankenb schen Rog, Tongen en Pladijs, Z: Tarbot, Heilbot, Griet, Roobaard, kreel, Zeepaling, Pieterman, Sn: Kreeften, Garnalen, enz. Holiandsche Melkersharing t1 Kroon, in vaatjes van 6, 12 en stuks. In het seizoen Zeelandsche Oe en Mosselen. Ingelegde Viscii Zalm, Kree: Haring, Ansjovis, uitgepelde Garnj en Sardinen. Bestellingen binnen en buiten de S Iedereen kan een vulpen of pi réservoir bezitten, voor fr. i,to of fr, franco per post) kan men zich een vu merk Manos n verschaffen, welke stekend fonctionneerd en op welke ie soort van pennen kunnen gebruikt won Verkrijgbaar bij Joris Van de Putti Aalst, Korte Zoutstraat, 31. Sint Jacobsstraat, 13, Brugge. KERKSTRAAT, 16, AALST. Bijzondere verwerij van zijden met spantulg. Verwen en kuischcn in droog van alle stoffen voorwerpen, zooals kleederen van damen, heeren: kinders, gordijnen, tafelkleederen, tapijten en salongarnituren, sjaals, pane, f Wasschen en solferen van beddekens. Verwen en wasschen in 't droog handschoenen. DE ZWARTE STOFFEN VOOR ROUW WORDEN 24 UREN GELEVERD. (llLflt* GEHTICIIY IT*! 1M76). (Prijs volgens samenstel. Vraagt prijs-courant Al onze vervaardigde kunstvetten bevatten i° De stikstof onder vorm van nit en ammoniak 2° Het phosphoorzuur onder vorm van superphosphaat 31 potasch onder vorm van oplosbare zouten. Grondstoffen aan den koers van den dag, zco als Nitiaat van Soda, Sulfaat van Ammoniak, Su erphosphaat, Zw velzuur Pota.' Chloorzuur Potasch, Kaïniet, IJzerslakken, Zwavelzuur Ijzer, Plaaster. Opgei" Guano DE ZON (Engrais composé). Zuivere blauwe Aluin, middel ttj de aardappelplaag en 't zwart der granen. Vergruizers VERMOREL Eclair N' aan laagste prijzen.

De Denderbode | 1910 | | pagina 4