Rechterlijke kronijk. Allerhande nieuws. LANDEN, TUIN, Roos, Geerinckx De Naeyei1 iïïiiTü 1 :iv klÜE worden gevraagd legS vijf en veertig cenliemt per uur. Werken vi» L'Espérance te Louvn (noord) bij Mnubcug, Zich le wenden tot E'c J. Mombaerts, Groo NIarkt, te Louvroil. PARTIJ LAAI GOED M EST; geteerd STA LM ES) "^^ISTvTrkooping H O F S T E D ZAAILANDEN Oppassen, als ge naar Brussel gaat! Sedert eenigen tijd worden daar val- sche stukken van 5 fr. in omloop ge bracht. Het zijn Fransche stukken, met het jaartal 1866, alsook andere, met de beeltenis van Leopold II. De twee kan ten zijn zilver, maar het binnenste van het stuk hoeft geene waarde. De valschmunters hebben schatten van behendigheid aan den dag moeten leg gen, om in evenredigheid slechts eene kleine winst te doen Het soldatenleven in Amerika. Ziehier hoe in 't nieuwe land gaat met den militairen troep:Niemand gedwon- gen, noch soldaat, noch garde civiek. e gaat bij den troep gelyk of ge zoudt gaan bij den boer. De drie eerste maanden krijgt ge 16 dollars por maand dan verhoogt gij zeer 35 dollars per maand en na een halfjaar goeden dienst kunt gij geraken tot 75 dollar» per maand. Daarop kan er getrouwd worden, nietwaar, dat is meer dan 12 frank daags en daarby nog gekleed en goeden kost. Maar toch zyn er weinig soldaten die getrouwd zyn, omdat ze te veel van 't een naar 't ander moeten, want 't luie kazerneleven is er niet gekend. Op de oorlogschepen hebben ze nog meer van 20 tot 125 dollars. De burgerwachten zijn alzoo gere kend dat er geen verlet van tijd is, want dat is 't bijzonderste in Amerika werken, altyd maar werken. Daarom exerceert de burgerwacht 's avonds in den zomer. En zo worden ook betaald halven dollar per avond en wie er niet is moet een hal ven boete betalen. Ge moet maar geen garde worden. Alle jaren gaan ze ook voor eene week naar 't kamp en dan krijgen ze een dollar daags en natuurlijk voedsel en slaping. De officieren worden door de simpeleu fekozen voor driejaar, zijt ge goed, ge unt herkozen worden zijt gy bar sell, ze zetten u aan de deur. Gelijk hier te lande, bestaat de burgerwacht maar in de steden van meer dan 10,000 zielen. Er wordt in geen enkele school sol daat gespeeld of geleerd. Maar de Ame rikanen zorgen er zeiven voor dat ze kunnen schieten gelyk in Transvaal elke burger een kryger is. Goedenmanneraden. De Moniteur kondigt de wet af waarbij de verkiezin gen voor de Goedemannenraden, die dit jaar moeten plaats hebben te Aalst, Antwerpen, Audenaarde, Brugge, Brus sel, Eecloo, Gent, Elsene, Lokeren, Molenbeek, MoescroeD,Oostende,Ronsse, Schaarbeek, Dendermonde,Tkielt,Yper, enz. zijn verdaagd tot 1911. De misdaad van Nederhasselt. Daar het onderzoek naar den geestestoe stand van rrouw Sidonie Geerts nog niet is afgeloopen, is deze zaak nog eens naar eenon volgenden zittyd der assisen verzon den. AALST. Zondag morgend is er brand ontstaan in de slaapkamer van Henri Wauters, herbergier, Kerrobroekstraat, 13, Aalst-Schaarbeek. De huisgenooten waren nog te bed toen hot vuur bemerkt werd door Camiel De Neef, welke het alarm gaf. Spoedig was het vuur uitgedoofd. Er bestaat verzeke ring. Men meldt uit Scbellebelle Vier bressen zijn in de dijken der Schelde geslagen en talryke weiden en landen, op het grondgebied van Schellebelle, Calcken, Uitbergen, Overmeire en Wetteren staan onder het gezaaide heeft veel geleden en de weiden loopen ook groot gevaar, als die toestand nog voortduurt. De regeering heeft eindelijk besloten de dijken te doen herstellen en de weiden zullen dan ledig gepompt worden. Ook verziet men het bouwen van nieuwe dyken. "Vrydag namiddag, rond 4 1/2 uren, kwam het in de Handelsbeurs te Gent, tot eene vechtparty. Een handelaar van Sint- Denys had een geschil met oen zyner kollegas van Brussel, wegens geldelyke aangelegenheden. Van bedreigingen ging men tot daden over, en do handelaar van St-Denijs kreeg een geweldigen stamp van zijnen tegenstrever in het gelaat, zoo dat hy tamelyk ernstig gekneusd werd. Een koopman van Meirelbeke trok zich de zaak op zijne beurt aan, greep den Brusselaar vast en sloeg hem tegen den grond de man bloedde hevig uit eene hoofdwonde. De ontboden policie stelde een einde aan het gevecht. Dit feit bracht heel wat beroering in de Beurs. De genaamde Isabella Wathé, 20 jaar oud, wonende in de Blaesstraat, te Brus sel, die verkeerde met zekeren Bontinck, 23 jaar oud, doch die door dezen verlaten werd, besloot zich te wrekon. Vrydag kocht zij vitriool en wachtte hem zaterdag morgend af op de Noordlaan, op het uur dat hy zich naar zijn werk begaf. Zy liep naar hem toe en wierp hem verra derlijk eene flesch vitriool in het gezicht. De jongeling vluchtte kermend in een naburig huis, waar hy verzorgd werd en van waar hy naar Sint-Janshospitaal werd over gebracht De policie die het meisje aanhield, moest haar tegen de woedo van het volk be schermen, anders zou zy een slecht kwaart Uur» bolwfd hebben. Het geluk^ van door cartelbroeders bestuurd te worden heeft eene nieuwe aan trekkelijkheid gekregen voor de gemeente bedienden. Dit ondervonden die van St-Pieters Jette welke zooals de XX' Siècle verzekert,geen pree meer hebben getrokken. Zoo verre is het gekomen dat het pro- vincinciaal Bestuur twee afgevaardigden heeft benoemd, om de boekhouding na to zien en dien augiasstal wat op te ruimen Zoo verre dat in 't midden van den win ter in eene school de kolen ontbraken en de kinderen moesten spelen om zich te verwarmen Zoo verre dat de Brusselsche baDken weigeren de mandaten te escompteeren, wanneer een schuldeischer soms zijne leve ringen wil betaald hebben. De staking der rijtuigmakers te Brussel uitgebersten schynt meer uitbrei ding te nemen. De socialisten, die de leiding hebben, nemen de noodige maatregels om dio werk lieden, die onder het lock-out vallen, niet door anderen te doen vervangen. Het syndicaat der schilders heeft zich met 't syndicaat der huisschilders in be trekking gestold om de gelock-outeerden te plaatsen. Er is veel vraag naar schilders met het oog op de tentoonstelling en zoo zullen binnen weinige dagen de mannen van dit vak gauw ergens plaats gevonden hebben. Zondag avond, 9 uur, had op den Waverschen steenweg, te Auderghem, een doodelijk ongeval plaats. De onvoorzichtig heid van het slachtoffer was er de schuld van. Een tram, komend van Brussel, reed nog snel voort, wanneer aan de Groene Jager, eene vrouw die op het platform stond, op do baan sprong. Zij werd met geweld tegen den grond geworpen. Men snelde ter hulp en droeg haar in L'Espérance, waar Dr Strauwen haar kwam verzorgen. Al wat hij deed was vruchteloos. De arme vrouw stierf weldra. Zij werd niet zichtbaar gekwetst, doch haar gelaat was volkomen zwart geworden. Men denkt dat het slachtoffer eene meid was. Zij scheen ongeveer 25 jaar oud. Men vond op haar geen enkel papier, dat toeliet hare indentiteit vast te stellen. Het lijk werd naar 't doodenhuis vervoerd en do policie opende een onderzoek. Maandag, rond 5 ure namiddag, is op den Steenweg van Ter Hulpe een paard, in eene tilbury gespannen, op hol gegaan en in razende vaart naar Boschvoordo geloo- pen. De voerder van het gerij, M. Nolf, van Laeken, werd tegen de stecnen geslingerd en kreeg eene erge wonde aan het hoofd. Te Bosch voorde botste het hollende paard op twee motocyclislen, heeren Mi- chicls, oom en neef, die beidon erg ge kwetst werden de oude heer Michiels werd met gebroken been weggevoerd. De genaamde Jan-Baptist Asselbergs, van Boendael, wilde het razende dier tegen houden, doch werd ten gronde gaslagen en overreden, zoodat hij met gebroken bil werd opgenomen. Ten slotte werd het paard tot stilstand gebracht door een policieagent, M. De Maeyer. Zondag morgend had een erg ongeval plaats aan de barreel nabij de statie van Wesenbeek-Ophem, op de linie Brussel- Tervueren. Deze barreel wordt slechts, gedurende den dag, door eenen wachter bewaakt. De trein n. 329, vertrekkend te Tervueren to 5 1/2 uro, om in de Leopoldswyk aan te komen te 6 uro reed mot eene gewone snel heid, wanneer de machinist nabij gemelde barreel, waar de barreelwachter nog niet stond, een gespan bemerkte op den spoor weg. Het was een tilbury, toebehooronde aan graaf de Burburo van Weserabeek, geladen met kruiken melk welke een dienstknecht van het kasteel naar de Coö peratief voerde. De machinist poogde te stoppenhet was vruchteloos. De locomotief botste op het rijtuig, deed het omvallen en legde het in spaanders. De dienstknecht werd zwaar gewond aan het hoofd, de armen en de beenen. Hij werd naar het kasteel zijns meesters vervoerd. Ook het paard werd erg gekwetst. In den nacht van Vrydag tot Zater dag is een goweldige brand uitgebersten te Weelde, te midden van het dorp.Do woning van den beenhouwer Ch. Segers-Van Riel was door eene onbekende oorzaak_in brand geraakt. Het vuur breidde zich met zulke snelheid uit dat er aan blusschen niet te denken viel De huizing, stal en schuur werden in asch gelegd. Dank aan het moedig werken der pom piers kon men de aanpalende huizen redden, alleen do woning van Govers werd tame lijk erg beschadigd. De schade is betrek kelijk groot doch door verzekering gedekt. Eugeen Delforge was met eene lading haver voor rekening van M. Provost, van Waasten, naar den molen van M. Van Vyver, Meessensteenweg, te Wijtschato, gereden. Om den wagen op den koer te kunnen keeren, moest hy het paard uit spannen. Het dier was al grazende eenige stappen vorder gegaan en werd door een der molenwieken zoo erg in den hals getrof fen, dat het schier onthoofd werd. Het paard, dat 600 fr. waarde had, was op den slag dood. H. Priesterwijding. Op tweeden Paaschdag, 28 Maart, hebben te Luik do H. Priesterwijding ontvangen de heeren diaken A. Bohyn, van Kruishoutem A. De Sloovcre, van Petegem Deinze; R. Van der Straeten, van Baerdcgem. De heer H. Van Wetter, van Oudenaarde, wordt diaken gewyd. Ik hoeste, ik lluimdo moeilijk, ik was bevangen, ik had slechte nachten maar dunk aan eene enkele doos Borstpil- len Walthéry, ben ik volkomen genezen. (Ziedaar wat iederen winter duizenden men- schen zeggen). Een erg ongeluk is voorgevallen to Wasmes. In de ruo du Bois, aldaar, woont de mijnwerker Noë Quenon, vader van vijf kleine kinderen. Terwyl de -man afwezig was, is de vrouw by geburen gegaan, hare vijf kinderen alleen latend twee lagen te slapen in eene andere kamer. Het vuur scheen uitgedoofd in de kachel, en toen goot de 12jarige knaap, de oudste, petrool in do kachel eene vlam sloeg op, het kruikje ontplofte en de petrool ver spreidde eene grooto vlam. Drie kinderen werden dra van vlammen omgeven. Het oudste kon de deur openen en vluchtte op straat. Daar poogde de brouwersgast Flosse de vlammen, die den kleine verslonden uit te donven, maar 't waaide geweldig. De toegesnelde geburen konden de vlam men uitdooven by de andere kinderen en in de kamer, maar de drie kinderen zijn vree- selijk verbrand gewordon en enkele uren nadien stierf het 9jarig meisje reeds aan haro brandwonden. Men wanhoopt do beide andere kinderen in 't leven te houden. Dit ongeluk verwekte een pijnlijken indruk te Wasmes. Het parket stapte Maandag nanoen af om een onderzoek in te stellen. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. OPENBARE VERKOOPING van goede Boomgaard, Bouwgrond en Meersch, te Haeltert, Erpe, Meire en Ressegem. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en ge. lagen, openbaar veikoopen Gemeente Haeltert. Koop een. Eene partij Land, gelegen op de Potaarde of Aardbeziënbarm, gekend ten kadaster sectie C, nummer 294, met eene grootte van 21 aren en volgens titel 20 aren 52 centiaren, volgenB meiing 21 aren 11 cei.tiaren, palende noord den Los, oost de Wc S raphien Sterck, zuid den Voetweg en den heer Désiré D'Hondt, west den heer Désiré D'Hondt en Cons ant Goossens. Gebruikt door Francis Coppens, mits 35 fr, 's jaars. Meetkosten 5 fr. Koop twee. Eene partij Land, gelegen als voorgaande, gek< nd ten kadaster sectie C, nummer 271, met eene grootte van 23 aren 10 centiaren, volgens titel 23 aren 3 centiaren, volgens meting slechts 21 aren 37 centiaren, palende noord den Los en met een hoek aan de Kauterbaan, oost Jo seph Mae8schalck, zuid den Voetweg. west Livinus Schouppe. Onverpacht, laatst ge bruikt geweest door Livinus Schouppe. Meetkosten 5 fr. Gemeente Erpe. Koop drij. Eene partij Land, geleden op den Kleiberg, gekend ten kadast .r sec tie C, nummers 896 en 897, met eene grootte van 24 aren 30 centiaren, volgens titel 24 aren 79 centiaren en volgens me ting met de Kouterbaan mede slechts 23 aren 54 centiaren, palende noord de Kou terbaan, den Voetweg en daarover Re my Baeten, oost de Kinderen De Nys, zuid Remy Baeten, west Benoit De Feyter en de W* Lauwereys. Gebruikt door Philemon Burms, aan 35 fr 's jaars Meetkosten 5 fr. Koop vier. Een perceel Land, gele gen rp Hoogkouter, gekadastreerd sectie C, nummer 969, met eene grootte van 18 aren 60 centiaren, volgens tit l 17 ar.n 55 centiaren en volgens titel 18 aren 60 cen tiaren, palende noord den Meireweg. oost Theophile De Vuyst, zuid den elfde en west de erven Adriaan Meulemans. Ge bruikt door Philemon Burms aan 25 fr. per jaar. Meetkosten 5 fr. Gemeente Meire. Koop vijf. Een goede partij Tuin en Boomgaard zeer dienstig voor Bouwgrond, gelegen op Cauwenberg, nabij het Dorp, gekend ten kadaster sectie B. nummers 483E, 486, 487. 488 en 489, met eene grootte van 23 aren 20 centiaren, volgens titel 23 *ren 37 centiaren en volgens me ting slechts 21 aren 70 centiaren, palende noord de Cauwenbergstraat, Jean Hoffe- linck en Louis De Meerleer, oost Désiré De Troyer, west den Voetweg of Veld- baan, zuid Louis De Meerleer en Jean Hoffelinck. Gebruikt door Jean Hoffelinck, mits 50 fr, 's jaars. Verdeeld in twee loten. Lot 1. Der. Tuin zeer wel geschikt voor Bouwgrond, met eene breedte aan de Straat van 21 meters, zijnde het oostdcel met eene grootte van 14 aren 40 centiaren. Op te leggen boomprijs 75 fr. en meetkos ten 5 fr. Lot 2. Den Boomgaard uitmakende het westdeel groot 7 aren 30 centiaren. Op te leggen boomprijs 125 fr. en meet kosten 5 fr. Koop zes. Een perceel Land, gele gen ter plaats genaamd a Beekblokman gekend ten kadaster seciie A, nummer 751, met eene grootte van 5 aren, volgens titel 4 aren 61 centiaren en volgens me ting 4 aren 73 centiaren, palende noord Honoré Sienaert, oost Mijnheer De Sade- leer, Burgemeester te Ottergem. zuid de Kinderen Mertenswest den Losweg en daarover Camille De Coninck. Gebruikt door Camille De Coninck aan 7 fr. per jaar. Meetkosttn 5 fr. Koop zeven. Een perceel Land, ge legen op Steenveld, kadastralijk bekend sectie A, nummer 855B, met eene groot.e van 9 aren, volgens titel en meting 8 aren aren 80 centiaren, palende noord Frans De Bruycker, oost de Kinderen Mertens, zuid den Losweg en daarover Joseph en Frans De Vos, en west den Arme van Meire. Gebruikt door Edm. Volckaert en Remy Wyns. Meetkosten 5 fr. Koop acht. Een perceel Land of Meersch, gelegen ter plaats genaamd Hoeven gekadastreerd sectie A, num mer 1003, met eene gro tte van 10 aren 20 centiaren, volgens titel 9 aren 20 cen tiaren, volgens meting 9 aren 50 centia ren, palende noord den Losweg en met een hoek aan den Hoogeweg, oost Mijn heer Rubbens, Burgemeester te Sonnegem, zuid den Voetweg, west Fran9 Van Impe. In gebruik bij Frans Janseghers, mits fr. 15,70 perjiar. Meetkosten 5 fr. Koop negen. Een perceel Land, ge legen op Meuleveld, gekend ten kadaster sectie A, nummer 1243, met eene grootte van 11 aren 6 centiaren, palende noord de Kinderen Dominicus Van Wassenhove, oost de Kinderen Lievens, zuid de W® De Sadeleer, west Juffr. Maria-Celina De Ryck. Gebruikt door August Moreels, aan 14 fr. 's jaars. Op te leggen boomprijs 25 fr. en meetkosten 5 fr. Gemeente Ressegem. Koop tien. Eene partij Land, gele gen 1 p Groenenmeerschkouter, gekada streerd sectie B, nummer 679, met eene grootte van 18 aren 60 centiaren, volgens titel 18 aren 16 centiaren en volgens me ting 19 aren 77 centiaren, palende noord den Losweg, oost Mijnheer Van der Mae- ren, Burgemeester en Camille Van den Berghe, zuid Gustaaf Van der Schueren, west voornoemden heer Van der Maeren. In gebruik bij Th. De Vuyst, mits 25 fr. per jaar. Meetkosten 5 fr. ZITDAGEN Instel, Donderdag 7 April 1910 om 1 i/i ure namiddag, ter herberg van Alf. Ceulebroeck, te Haeltert, in den Eede, aan de Statie. Verblijf Donderdag 21 April 1910, om 1 '/i ure namiddag, ter herberg van Hippolyte Van Overwalle, te Haeltert in den Eede, aan de Statie. Er zal geen 3d9 zitdag gehouden worden. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Uit dei* hand (e koop. Eene behuisde Hofst de, met Schuur, Stallingen en Boomgaard, gelegen te Erpe, aan de Rommelstraat, wijk Wijwater, ge kadastreerd wijk C, deel van nummer 774A, met eene grootte van 3 aren 45 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de Rede en daarover den heer Dtsiré De Sade eer, zuid en west de weduwe Siau-Veiberg- moes, noord zelfden heer Desiré De Sade leer. Bewoond door den eigenaar Remi Bos man. Voor alle inlichtingen, wendo men zich ter studie van genoemden Notaris. Jaarlijksche openbare verkooping van Hooi, Strooi, Mest, Eiken, Esse hen, Sparren-Boonstaken. Enctrijst, Land- bouioalem, Meubels, Speelbar met Kap, IJsstoel, bckalfde Koei, Paard en Tilbury, groote Treemkar en andere roerende Vooricerpen. De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Dijnsdag 5 April 1910, op de nagemelde uren, openbaarlijk verkoopen, ten aanzoeke van de volgende personen, alsook nog van verscheidene andere eigenaren, als volgt Om 10 uren stipt voormiddag i° Ten aanzoeke van den heer Gustaaf Corthals, handelaar te Erpe, t n sterfhuize van jufvrouw Philomena De Boeck Mobilaire voorweipen, zooals porce- leinen Tellooren, Jatt n, Sauspannen, Schotels,Koffieserviezen, Boter-, Peper- en Zoutvaten, Glazen, Roomers en ander Keukengerieven; ronde Tafels in kerselaren hout, eene vierkante Tafel in gesneden eiken hout (style renaissance), eene Tafel in acajou met marmeren blad, kleine Ta fels, Stoelen en verdere mobilaire voor werpen. Tilbury, groote Treemkar, een Paard, bekalfde Koei, eene hoeveelheid Hooi. Om 1 ure stipt namiddag, te Erpe, Dorp. i°Ten aanzoeke van Donatus Schollaerl, te Oordegem 20 koopen eiken en esschen Boo staken (50 staken per koop) 5 koopen sparren Boonstaken (50 staken per koop); 5 koopen Erwtrijst (aan 50 per koop.) 2° Ten aanzoeke van den heer Joseph De Ridder-Osselaer, handelaar te Erpe 10 koopen, goed geteerd Mest 4000 ki los Bettraven, in koopen t'elks gerief. 3° Ten aanzoeke van den heer Hector Van Londerseele 25 koopen goed geteerd Mest. Aan het Dorp zullen er nog andere koo pen liggen en verkocht worden ten aan zoeke van verscheidene eigenaars. Aan het Dorp: ten amzoeke van den heer Remy Maesschalck, velofabrikant, 5 occasievelos. 5° Aan de Koeibrug, te Erpe Ten aan zoeke van den heer Isidore De Saedeleer, Paepestraat, te Nieuwerkerkcn 20 koopen Erwtrij8. 6° Op de Kat Ten aanzoeke van den heer Camille Bogaert 1500 kilos Bettraven 9 roeden Loof, nabij zijne hofstede, 7° Aan de Vijf HuizenTen aanzoeke van de heeren Van Droogenbroeck Eenige Meubels, zooals Jacht met toebehoorten, Landbouwersalem, waar onder twee Waanmolen8, Speelkar met kap, IJsstoel voor paard. 25 koopen goed geteerd Mest. 7° Aan den Kliinen Steenweg Ten aanzoeke van den heer Isidoor Claus 1500 kilos Betteraven 6 koopen Mest 500 kilos Tarwe Strooi 200 kilos Hooi. Verders de gewone voorwaarden do koo en onder vijf franks komptant te be talen de andere op tijd van betaling mits borgstelling. SOCIÉTÉ ANONYME des Usineo A L O S T I L'ABsemblée Générale ordinaire aura J le 19 Avril 1910, a 12 heures, au si» Social Rue de Bruxelles, N° 34, a AU OEDRE DU JOUR J i° Approbation du bilan de 1'exerts 1909. 1 2° Nominations statutaires. e CAMPAGWE t: maison confortabie et neuve, écurie, mise, garage, jardin de 75 ares, a Erp^ cinq minutes de la gare Vijf Huize;- et du tram vicinal, a vendre ou k loucr.l Pour les conditions s'adresser k M'8 Verbrugghen; Brasseur, k Erpe. e OPENBARE VERKOOPING van eene goede TE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens t het behoort, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene partij Land, gelegen te Moorse), ii3 Hoeksken, bekend bij kadaster wijk E, numt 378 en 378bis, groot aldaar 20 aren 60 cent» palende ten ooste Juffrouw weduwe De Wol, M. L. Caudron, ten zuide de Baan, ten weitr Ervende Waepenaert en ten noorde M. P. If Gebruikt zonder termijn door de Kindereajl Onderbergen, te Moorsel. ENKELE ZITDAG Donderdag 21 April 1910, om 3 uren van den avond, ter herberg vanj heer Frans Van Lysebeth, te Moorsel, Hc{ Kruis, OPENBARE VERKOOPING Hooi en Erwtrijs, te OTTERGEM en AALST.! De Notaris EEMAN, te Aalst, zal nament; genoemde personen en ter nagemelde plaatst; het openbaar verkoopen, op Dijnsdag 5 i 1010 TE OTTERGEM om 10 uren van den voormiddag, namens ene den Watermolen van den heer Karei Schelt aldaar, 5o koopen goed geteerd Stalmest TE AALST om 1 ure nanoen. A. Namens en ter Bierb. werij van den heer Max Moens, aldaar Ml dries, 2000 kilos extra goed Hooi 30 kot Erwtrijs B. Namens den heer Petrus De Haeck, al aan de Moutmolenplaats, nabij de Varkensrat 3o koopen geteerd Stalmest. N. B. De verkooping zal geschiedenoj gewone voorwaarden en mits het gewoon onj| alsmede met tijd van betaling, behalve goede stelling. OPENBARE VERKOOPING j van 35 koopen goed en 10,000 kilos (Betteraven TK HOFSTAD El De Notaris EEMAN, te Aalst, zal op Maat) 4 April ipio, om 1 uur nanoen, te Hofstadt,! nagemelde plaatsen in het openbaar verkoopt i° Namens den heer Desiré De Ridder, ai Statie, 25 koopen goed geteerd Stalmest. a° Namens den heer Constant Van Holeiv Babbelaere, 10 koopen goed geteerd Stalmd 10,000 kilos Beueraven. N. B. De verkooping zal geschieden op, wone voorwaarden en ongeld en met tijd vt: taling, mits te stellen goede borg. Men zal vergaderen aan het huis van den l| Desiré De Ridder, bovengenoemd. van eene behuisde en eene partij Land, TE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens 1 liet behoort, met gewin van palmslag en geil in het openbaar verkoopen Eersle koop. Eene behuisde Hofstede' Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Mooi Hoeksken, bekend bij kadsster wijk E, numt 373a cn 374B, groot aldaar 18 aren 50 centi# palende oost Juffrouw W® en Kinderen Gin, Meert, zuid de Hoekskenstraat, west M. Isi# Wauters en andere en noord het volgende god de Kinderen Camiel Cooreman. Boomprijs fr. tot Tweede koop. Eene partij Land, geleges, Moorsel, Hoeksken, gekadastreerd wijk E, et merïggc, groot sldaar 21 aren 90 centiaren,' lende oost de Kinderen Camiel Cooreman, f het goed onder koop een hiervoren, west Juffrc Weduwe en Kinderen Jan Caudron en noord' Adolf De Meersman. Boomprijs fr, 40., Voormelde goederen zijn in pacht bij den' Gustaaf Cammerman, te Moorsel, tot 1 Noveo 1910, aan fr- 125's jaars. ZITDAGEN Instel Maandag 18 April Verblijf Maandag 3 Mei '9' telkens om 3 uren van den avond, te Moor Houten Kruis, ter herberg van den heer FiI Van Lysebeih. OPENBARE VERKOOPING van goede te Baerdegtm en Moorsel. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens* het behoort, met gewin van palmslag en gelaf in het openbaar veikoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelege Baerdegem, Hoevekauter, bekend bij kadi wijk C, nummer 538a, groot aldaar 10 aret centiaren, palende ten oosie M. Felix Cornells-' Biesen, te Erpe, ten zuide het Bureel van We' digheid van Baerdegem, tan west# den Weg

De Denderbode | 1910 | | pagina 2