GÉNIE i)Au handelshuizen Ruizen, Landen Meerschen BOUWGRONDEN HOFSTEDE Het beste Waschpoeder is de 1 2 PARTIJ LAND, Landen en Weide. van VARKENS, HOFSTEDEKEN Door sterfgeval. JPENBARE VERKOOPING van twee schoono en voorname alsmede van andere te Aalst, Baardegem, Hofstade, Gijeegem,Lede, Ternath, Esschene, Hekelgem en Everbecq. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal krachtens toelating verleend door den heere Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg, zetelende te Dendermonde, in date 28 Januari 1910, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816en ter tusschenkomst Tan den heere Vrederechter des Kantons Aalst, met gewin van een half ten honderd instelpremie, ingevolge de door voormelde Rechtbank vastgestelde voorwaarden, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop.Een schoon en welgelegen Handelshuis allervoordeeligst gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Lanec Zout- straat, gekadastreerd wijk A, nummer 1213a met cene grootte van 2 aren 50 cen tiaren, palende ten ooste aan Dame Cam- maert-Speeckaort, ten zuide aan do Eer waarde Paters Jesuïten, ten weste aan den Erwaarde heer Leo Vernimmen cn ten noorde aan de Straat. Ingesteld fr. 18,000. Bewoond door don heer Philemon Van Styvendael. Tweede koop. Een schoon en onlangs nieuw gebouwd Handelshuis, gestaan cn gelegen in de Kerkstraat, nabij de Hoofd kerk van SintMartinus,gekadastreerd wijk A, nummer 876b. met eene grootte van 2 aren, palende ten ooste aan den heer Aimó Borreman en Zuster, ten zuide aan de Straat, ten weste aan de heeren Alphonse Willems en Jan De Clerck en ten noorde aan de heeren Albert Monfils en Aimé Bor reman en Zuster. Ingesteld fr 13,060. Bewoond door den heer Oscar Jouret. Derde koop. Een perceel Meersch ge legen op de Groote Kroekhagen, gekada streerd wijk C, nummers 735 en 736 met eene grootte van 37 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Hector Do Craecker en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten zuide aan dame de Kerckhove de Denterghem, ten weste aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten noorde aan JuffTrouw Anna Do Windt. Ingesteld fr. 1,890. Gebruikt door het sterfhuis van wylen den heer Jouret. Vierde koop. Een perceel Land gele gen op den Siesegemkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 1281 met eene grootte van 32 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Mynheer Eugèno Moens, ten zuide aan Mijnheeren Notaris Van der Smissen cn Charles Van Hauwermeiren cn aan het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten weste aan de heeren Prosper De Smet en Gustaaf Van Londersole en het Weldadigheidsbu reel van Aalst en ten noorde aan de heeren Charles Van Hauwermeiren-Wauthier en Remi Van Lierde. Ingesteld Ir. 2000. Gebruikt door den heer Frans Claus. Vyfde koop. Een perceel Land gele gen op de Groote Kroekhagen, gekada streerd wyk C, nummer 768, met eene grootte van 47 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Joseph Meert, ton zuide aan Juffrouw De Prez, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en ten noorde aan den heer Auguste De Smedt. Ingesteld fr. 2,000. Gebruikt door den heer Aug. Hersscns. Zesde koop. Een perceel Land gelegen op het Hoorebekeveld, groot volgens me ting 94 aren 71 centiaren, gekadastreerd wyk E, nummers 313bis en 313, met eene grootte van 92 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten zuide aan dame De Bisschop- Willems en Kinderen en de erven De Coen, ten weste aan Mynheer Hector De Craecker en ten noorde met half baan aan koop acht. Gebruikt door den heer Camilla Van Mol. Verdeeld in dry loten als volgt Eerste lot groot 30 aren 11 centiaren. Ingesteld fr. 1,300. Tweede lot groot 32 aren 30 centiaren. Ingesteld fr. 1,300. Derde lot groot 32 aren 30 centiaren. Ingesteld fr. 1,340. Zevende koop. Een perceel Land gele gen op het Hoorebekeveld, groot volgens meting 35 aren 05 centiaren en gekada streerd wyk E, nummer 314, met eene grootte van 35 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Van de Maole, ten zuide aan de erven van den heer Alfred De Coen, ten weste aan het Welda digheidsbureel van Aalst en ten noorde aan koop negen. Ingesteld fr. 1,520. Gebruikt door den heer Camille Van Mol. Achtste koop. Een perceel Land gele gen op het Hoorebekeveld groot volgens meting 1 hectaar 6 aren 85 centiaren, ge kadastreerd wijk E, nummer 328 met eene grootte van 1 hectaar 7 aren 90 centiaren palende ten ooste aan de heeren Benoit Van der Vorst en Cyrille De Coen en de Bur gerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den heer Gustaaf Van de Maelc, de koopon zes en zeven en het Weldadigheids bureel van Aalst, ten w este aan de heeren Hector De Craecker en Félix De Hert ten noorde aan de Peerdekensstraat. Verdeeld in 4 deelen als volgt Eerste lot gebruikt door den heer Camille Van Mol, groot 29 aren 81 centiaren. Ingesteld fr. 1,600. Tweede lot gebruikt door den heer Phi lemon Wauters, groot 30 aren95centiaren. Ingesteld fr. 1,720, Derde lot gebruikt door den heer Camille Van Mol, groot 30 aren 90 centiaren. Ingesteld fr. 1,720 Vierde lot gobruikt door den heer René De Gols, groot 15 aren 19 centiaren. Ingesteld fr. 720. Gemeente Bahrdegem. Negende koop. Een perceel Meersch zeer wel geschikt voor Bouwgrond, groot volgens meting 23 aren 20 centiaren en gekadastreerd wijk A, nummer 318b, met Mne grootte van 24 aren 20 centiaren, pa- emle ten ooste aan den Vinkweg, ten zuide aan den heer Camille De Bie, ten weste aan dame Raes-Troch en ten noorde aan Juf frouw Prudcneia D'Hondt. Verdeeld in 5 loten waarvan 4 met eene breedte van 12 m. 50 ter straat en het vijfde met 17 m. 70 o. ter straat. Gebruikt door den heer PutteraanPetrus. Gemeente Hofstade. Tiende koop. Eon perceel Meersch, gelegen in het Denderland, gekadastreerd wijk B, nummer 268b, met eene grootto van 37 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den Weg, ten zuide aan dame Motthys-Foucart, ten westo aan den Weg en ten noorde aan den heer Pieter Kuys. Ingesteld fr. 1,060. Gebruikt door den heer Alexander Goeman. Elfde koop. Een Huis en Grond, ge legen aan den Dendermondschen Steenweg, gekadastreerd wijk A, nummer 1126o, met eene grootte van 4 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste aan den Steenweg,ten zuide aan den Eerwaarden Hoer Pastor Van Mol en de Kerkfabriek van Hofstade,ten weste aan den heer Camiel Van Caeckenberghe en ten noorde aan juffrouw weduwe Petrus Bruylandt. Ingesteld fr. 4,080. Gebruikt door den heer Leo De Wilde. Twaalfde koop. Een perceel Land,ge legen in het Voorste Denderland, gekada streerd wijk B, nummer 283e, met eene grootte van 72 aren. palende ten ooste aan den Weg en daarover aan de Dendervaart, ten zuide aan den heer Frans Eeckhout,ten weste met den uitweg aan dame Moyer- soen-van den Ilende en ten noorde aan den heer Emile Van den Bossche. Verdeeld in zuid- en noordhelft Zuidhelft ingesteld fr. 1,720. Noordhelft ingesteld fr. 1,780 Gebruikt door de heeren Alexander Goe man en Leo Do Wilde. Dertiende koop. Een perceel Land,ge legen in het Voorste Denderland, gekada- dastreerd wijk B, nummer 288, met eene grootte van 13 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den Weg en daarover de Dendervaart, ten zuide aan dame Felix Matthys-Van Pamel, ten weste over den Uitweg aan dame Moyersoen - Van den Hende en ten noorde aan den heer Joseph Matthys De Ridder. Ingesteld fr. 880. Gebruikt door den heer Ad. Vercruyssen. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op de Weirebrempt, gekadastreerd wijk A, nummers 671b en 672c, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren, palen de ten ooste aan juffrouw Maria Sonck en den heer August Bosmans, ten zuide aan de heeren Jan Van Keer, Leopold Goeman en Medard Goeman, te weste aan juffrouw weduwe Louis Matthys-Impcns en ten noorde aan den IJzerenweg van Dender en Waes. Ingesteld fr. 1,720. Gebruikt door juffrouw wed. Everaert. Gemeente Gijsegem. Vijftiende koop. Een perceel Land, jelegen in den Winninck, gekadastreerd vvyk C, nummer 40b, met eene grootte van I hectaar 60 aren 60 centiaren, palende ..en ooste aan juffrouw weduwe Van den Hauwe-De Smet en kinderen, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Hof stade, ten weste aan den heer Desiré De Ridder en kinderen en ten noorde aan de Baan en daarover aan de familie De Clercq- Smolders, dame Petrus Mertens cn do heer Louis Rombaut en zuster. Verdeeld in 5 deelen. Ingesteld fr. 8,880. Gebruikt door juffrouw Coleta D'Haese, de heeren Desiré Van Cauwenbergh, God fried Callebaut, Petrus Huylebroeck, Jo seph Merckx. Gemeente Lede. Zestiende koop. Twee Huizen en Grond, gestaan en gelegen aan den Smes- weg, gekadastreerd wijk D,nummers 776d, 776e cn 776f, met eene grootte van 6 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Bernard Van der Heyien, ten zuide aan den Weg van Overimpo of Smesweg en ten noorde aan den Cyprien Pilalte. Ingesteld fr. 2000. Gebruikt door den heer J. Mertens. Gemeente Ternath. Zeventiende koop, Een perceel Land, gelegen op het Lang Veldeken, gekada streerd wijk C, nummer 14, met eene grootte van 18 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de Hospiciën van Brussel, ten zuide aan den heer Adrien de Hertog, ten weste aan de straat cn ten noorde aan dame Louis Van Overstraeten en kinderen Ingesteld fr. 800. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wijk B, nummer 27, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste aan de straat, ten zuide aan den heer Petrus Van der Heyden, ten weste aan den heer Emile Cantillon en ten noorde aan den heer Petrus Van Lae- them. Gebracht op fr. 700. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Negentiende koop. - Een perceel Land, Selegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wijk B, nummer 29. met eeno grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de straat, ten zuide aan den heer Petrus Van Laethem, ten weste aan de Hospiciën Ternacken Van Brussel en ten noorde aan dame Dominique Do Croes en kinderen. Gebracht op fr 700. Gebruikt door juffrouw weduwe Frans Cocquereaux. Twintigste koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen op den Panting of Langveldeken, gekadastreerd wyk C, num mers 8c en 8d, met eeno grootte van 20 aren en 10 centiaren, palen do ten ooste aan de Hospiciën van Brussel, Bruseghem, ten zuide aan den heer Louis I)o Smet, ten weste aan de straat en ten noorde aan den heer Louis Van der Heyden. Iugesteld fr 1,800. Bewoond en gebruikt dour den heer Frans Vleminck. Een en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting, gekadas treerd wijk B,nummer36a,met cene grootte van 9 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan dame Dominique De Croes en kinderen ten zuide aan dame Louis Van Overstraeten cn kinderen en ten weste en ten noorde aan de Hospiciën van Brussel, Ternacken. Ingesteld fr. 300. Gebruikt door den heer Victor Cocque reaux. Twee en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Panting, gekadas treerd wijkB,nummer 38a,met eene grootte van 37 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan de Hospiciën van Brussel, Ternacken, ten weste aan het Bureel van Weldadigheid van Ternath en ten noorde aan het Gesticht der H. Drievuldigheid van Brussel en den heer Victor Cocque- reaux-Van Lierde. Ingesteld fr. 1,800 Gebruikt door den heer Desiré De Hertog. Dry en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Vitseroelveld, geka dastreerd wijk B, nummer 439a, met eene grootte van 59 aren, palende ten ooste aan dame Camille de Lichtervelde, ton zuide aan de Donkerstraat en aan den heer Ro- main Van Humbeek, ten weste aan den heer Philippe Clement, koop 24 en het Weldadigheidsbureel van Ternath en ten noorde aan den heer Louis De Koker. Verdeeld in oost en westhelft. Oosthelft ingesteld fr. 500. Westhelft ingesteld fr. 500 Gebruikt door den heer Frans Vleminck. Vier en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Vitseroelveld, geka dastrccrd wyk B, nummer 421 met eene grootte van 32 aren 10 centiaren, palende ton ooste aan koop 23, ten zuide aan don heer Philippe Clement, ten weste aan den heer Petrus Van der Heyden en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Ternath. Gebracht op fr. 900. Gebruikt door den heer Frans Vleminck. Gemeente Hekelgem. Vijf en twintigste lcoop. Eon percee Land gelegen gehucht Schaapehuur. geka dastreerd wijk C, nummer 156f, met eene grootte van 34 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Charles De Clerck, ten zuide aan den volgende koop, ten weste aan den heer Egide Van der Goten en ten noorde aan de Baan. Ingesteld fr. 1,200. Gebruiker den heer Xaveer Evenepoel. Gemeente Esschene. Zes en twintigste koop. Een perceel Land gelegen gehucht Hoost, gekadastreerd wyk A, nummer 359i, met eene grootte van 44 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Augustin De Clerck en andere, ten zuide aan Juffrouw Weduwe Dominique Van de Putte en Kinderen, ten w este aan den heer Egide Van der Goten en ten noorde aan voorgaande koop. Ingesteld fr. 1,500. Gebruiker den heer Xaveer Evenepoel. Gemeente Everbecq. Zeven en twintigste koop. Een perceel Land gelegen ter plaats gozegd La Tan- nière groot volgens meting 21 aren 78 centiaren en gekadastreerd wyk B, doel van nummer 290, palende ten ooste aan den volgende koop, ten zuide aan koopen 32 en 33. ten weste aan den heer Jan-Baptiste Cordier en ten noorde aan dezelfden en aan den heer Odilon D'IIarveng Van der Gheynst. Ingesteld fr. 900. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Acht en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd - La Tan- nière groot volgens meting 21 aren 66 centiaren, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 290, palende ten ooste aan don volgende koop, ten zuide aan koopen 33 en 34, ten weste aan voorgaande koop en ten noorde aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Ingesteld fr. 900. Gebruikers den heer Lcon Spitaels en de Kinderen Van den heer Louis Jouret Negen en twintigste koop.— Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 22 aren 20 centiaren en gekadastreerd wyk B. num mer 289a, met eeno grootto van 21 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan koop 30, ten zuide aan de koopen 34 en 35, ten weste aan koop 28 en ten noorde aan den heer Odilon D'Harveng-Van der Gheynst. Ingesteld fr. 800. Gebruikt door den heer Polydore Van Pevenage. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd - LaTannièro groot volgens meting 22 aren 09 centiaren, en gekadastreerd wijk B, nummer 289b, met eene grootte van 21 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de heeren René De Boe, Charles Van Wijmeersch en Frangois Cotton, ten zuide aan den heer Victor De Clercq en koop 35, ten weste aan koop 29 en ten noorde aan den heer Odilon D'Har veng-Van der Gheynst. Ingesteld fr 800. Gebruikt door den lieer Léon Spitaels en de Kinderen van den heer Louis Jouret, Een en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd La Tan- nière groot volgens meting 22 aren 76 centiaren en gekadastreerd wyk B, deel van n' 298, palende ten ooste aan koop 32, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden en Kinderen ten weste aan den heer Camille Cordier en ten noorde aan den heer Jan- Baptiste Cordier. Ingesteld fr. 800. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Twee en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd - La Tan- nière groot volgens me'.ing 22 aren 76 cantiaren en gekadastreerd wijk B, deel van nummer 298, palende ten ooste aan koop 33, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden en Kinderen, ton weste aan koop 31 en ten noorde aan koop 27. Ingesteld fr. 800. Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret. Drij en dertigs'e koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd - La Tan- nière groot volgens moting 31 aren 64 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 2ü9a, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan koop 34, ten zuide aan dame Joseph Van der Linden, ton weste aan koop 32 en ten noorde aan de koopen 27 en 28 Ingesteld fr. 1,100. Gebruikt door Juffr.Wed. J.-B. Spitaels. Vier en dertigste koop. Een perceel Land. gelegen ter plaats gezegd a La Tan- nière groot volgens meting 32 aren 25 centiaren en gekadastreerd wijk B, nu 299b met eene grootto van 30 uren 60 centiaren, palende ten ooste aan koop 35. ten zuide aan den heer Charles André en dame Joseph Van der Linden en Kinderen, ten weste aan koop 33 en ten noorde aan koopen 28 en 29. Ingesteld fr. 1.000. Gebruikt door don heer Loon Spitaels en de Kinderen van don heer Louis Jouret. Vyf en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gozegd La Tan- nière groot volgens meting 32 aren 25 centiaren en gekadastreerd wyk B, num mer 300, met eene grootte van 31 aren 20 centiaren, palende ten oosto aan den heer Victor De Clercq, ten zuide aan de hoeren Liboire Van den Haute en Charles Van Damme, ten weste aan koop 34 en ten noorde aan koopen 29 en 30. Ingesteld fr. 1.000 Gebruikt door de Kinderen van den heer Louis Jouret en door den heer Leon Spitaels. Zes en dertigste koop. Twee Huizen met hof, boomgaard en land, gestaan en gelegen ter plaats gezegd De Maendag groot volgens meting 47 aren 90 centiaren en gekadastreerd wijk B, nummers 535e, 536d, 536e en 537d, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Joseph Van Driessche, Frangois Goessens, JuffrouwBlondine Goessens en dame Petrus Donckerwolcke en Kinderen, ten zuide aan deze laatste en den heer Po lydore VanNieuwenhove, ten weste aan den heer Auguste Bluyau en ten noorde aan den Steenweg van Ronse naar Gee- raardsbergen Gebruikers Juffr. Wed. Spitaels en den heer Van Pevenage-Spitaels. Verdeeld in 2 loten als volgt Eerste lot Een huis en grond bewoond door juffrouw wed. Spitaels, groot 24 aren 75 centiaren. Ingesteld fr. 3,500. Tweede lot Een huis en grond bewoond door den heer Van Pevenage en gedeeltelijk gebruikt door Juffr. Wed. Spitaels, groot 23 aren 15 centiaren. Ingesteld fr. 2,000- Zeven en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Boutsveld, groot vol gens meting 69 aren 74 centiaren en geka dastreerd wijk B, nummer 198a met eene grootte 7an 69 aren 40 centiaren, palende ten oosto aan de heeren Louis Fostiaux en Firmin van Nieuwenhove, ten zuide aan den We-$, ten westo aan hot Weldadig heidsbureel van Everbecq en aan den hoer René De Boe en ten noorde aan den heer Charles Jouret. Verdeeld in oost- en wosthelft. Oosthelft ingesteld fr. 1,750. Westhelft ingesteld fr. 1,820. Gebruikers de Kinderen van den heer Louis Jouret en Juffr. Wed. Spitaels. ZITDAGEN: Instel, Woensdag 30 Maart Verblijf, Woensdag 13 April iyiu Ten 9 uren voormiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. N. B. Het kohier van lasten en de plans der goederen berusten 't elks inzage ter Studie van bovengenoomden Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke plaats. GELD. Ten kantore van meerge- noemden Notaris DE GHEEST, zyn er altijd groote en kleine kapitalen te beko men aan geringen intrest ofwel aflosbaar met annuiteiten. OPENBARE VERKOOPING v«n welgelegen met Woonhuis, te Aalst, Ouden Denderm Steenweg. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen AALST-MIJLBEEK. Een schoon en welgelegen perceel Bouwgrond met het gebouw van Woonhuis er op staande, ge staan en gelegen te Aalst, gehucht Mijlbeek, ten voorhoofde aan den Ouden Dendermondschen Steenweg, gekadastreerd wijk D, nummers 5oid en 5oas, met eene grootte van 6 aren 70 centiaren en volgens meting 5 aren 14 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf Van den Bossche, ten zuide en ten weste aan den heer Petrus Van Lan- genhove en Zuster en ten noorde aan den Steen weg. Gebruikt geweest bij de Kinderen van den heer Charles Van Langenhove. Verdeeld in twee loten volgens grondplan staan de op de plakbrieven opgemaakt door den heer Bernard Goethals. Gebouw- en Grondmeter te Aalst en hebbende eene respectieve grootte Lot een van 2 aren 59 centiaren. Boomprijs frs. 3o. Lot twee van 2 aren 55 centiaren. EENIGE ZITDAG Donderdag 28 April 1910, ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd In den Ouden Hert bij den heer Gustaaf Coene, te Aalst, Ouden Dendermondschen Steenweg. N. B. De kooper zal het vermogen hebben de helft der koopsom onbetaald te laten, mits eenen geringen intrest. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en eene partij Land, X K NI O OKSEL. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene bebuisde Hofstede me< AaDhoorigheden, gestaan en gelegen te Moors:l. Hoeksken, bekend bij kadaster wijk E, nummers 373a :n 374B, groot aldaar 18 aren 50 centiaren, palende oost Juffrouw W* en Kinderen Gustaaf Meert, zuid de Hoekskenstraat, west M. Isidoor W auters en andere en noord het volgende goed en de Kinderen Camiel Cooreman. Boomprijs fr. ic Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, Hoeksken, gekadastreerd wijk E, num mer 399c, groot aldaar a 1 aren 90 centiaren, pa lende oost de Kinderen Camiel Cooreman, zuid het goed onder koop een hiervoren, west Juffrouw Weduwe en Kinderen Jan Caudrcn en noord M. Adolf De Meersman. Boomprijs fr, 40. Voormelde goederen zijn in pacht bij den heer Gustaaf Cammerman, te Moorsel, tot 1 November 1910, aan fr- ia5's jaars. ZITDAGEN Instel Maandag 18 April Verblijf Maandag a Mei telkens om 3 uren van den avond, te Moorsel, Houten Kruis, ter herberg van den heer Frans Van Lysebeih. !%l<*n vran^l goede lacetmakers aan hoog loon, by Benoit Callebaut, Den dermondscho Steenweg, JObis, nevens den heer Gemeente-ontvanger. Winter en zomer werk. Verkocht te Aalst bij M.M. Delh>ize. Gebroeders CBie. O. Taeymanb-Druck, droguiste, Groote Markt. PROEFVELDEN VAN DEN STAAT Staatslandbouwkundige M. L. Bauwens, te Brugge. Proefnemer M. de Baron L. Peers, te Oostcamp. l«e proefgemiddelde uitslagen van drie proeven op weiden NUMMERS TOEGEPASTE ST1KST0FMESTEN OPBRENGSTEN IN KILOS QRAS Per hectaar Verhouding 1 2 V 190 gr. Sodanitraat 140 gr. Ammoniaksulfaat. 375 gr. Sodanitraat 32833 32165 102 100 2de proefgemiddelde uitslagen van drie proeven op Welden K 190 gr. Sodanitraat 140 gr. Ammoniaksulfaat 37666 100 280 gr. Ammoniaksulfaat. 38500 102 J Getrokken uit de Revue Générale A gr onomique, Leuven, Feb. 1905 OPENBARE VERKOOPING van eene goede TE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, in het Hoeksken, bekend bij kadaster wijk E, nummers 378 en 378bis, groot aldaar 20 aren 60 centiaren, palende ten ooste Juffrouw weduwe De Wolf an M. L. Caudron, ten zuide de Baan, ten weste de Ervende Waepenaert en ten noorde M. P. Tem merman, Gebruikt zonder termijn door de Kinderen Van Onderbergen, te Moorsel ENKELE ZITDAG Donderdag 21 April 1910, om 3 uren van den avond, ter herberg van den heer Frans Van Lysebeth, te Moorsel, Houten Kruis, OPENBARE VERKOOPING van De Notaris MEERT te Erpe, zal ter tusschenkomst van den Notaris AMPE te Assche, met gewin van palmslag en ge lagen, namens wien het behoort, openbaar- lyk verkoopen Gemeente Erpe. Eerste koop Een perceel Land, gelegen op het Hof ter Varent, gekadastreerd wyk B, nummer 57Oen deel van nummer 569, met eene grootte van 23 aren 65 centiaren. Gebruikt met de twee volgende koopen door Joseph Cooman. Ticeede hoop: Een perceel Land, gelegen alsvoron, met eene grootte van 23 aren 33 centiaren. Derde koop Een perceel Land, gelegen alsvoren, met eeno grootte van 25 aren 75 centiaren. Vierde koop Een perceel Land, gelegen alsvoren, met eeno grootte van 24 aren 53 centiaren, gekadastreerd wyk B, deel van nummer 524tt. Gebruikt door Leopold De Man. Vijfde koop. Een perceel Land, ge logen alsvoren, met eene grootte van 26 aren 70 centiaren. Gebruikt door Joseph Cooman. Zesde koop Een perceel Land en Weide, gelogen alsvoren, met eene grootte van 60 aren 10 centiaren. Gebruikt door Leopold De Man. ZITDAGEN Instel, Donderdag 14 igl0 Verblijf, Donderdag 28 Apru iyiu' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg x In de oude vijf Huizen gehouden door den heer Alfons Rottiers, tegen do Tram statie der Vijf Huizon, te Erpe, Voor alle inlichtingen zich te wenden ter Studiën van de Notarissen MEERT en AMPE, alwaar er ten allen tyde groote en kleine kapitalen te bekomen zyn aan ge matigden intrest ofwel aflosbaar met annui teiten, mits goed bezet. OPENBARE VERKOOPING t© Meire, nabij de Statie van Erpe-Meire. De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Maandag 11 April 1910, om 2 uren na- middag, bij den hear Honoré Ds Jonghe- Cardon, herbergier, aan de Static van Erpe-Meire, ten verzoeke van den heer Guillaume Struelem, koopman, te Ukkel, openbaarlijk verkoopen 40 VARKENS, waaronder schoone Drijvers en Viggenen. Gewone onkosten gereed te betalen voor de principale koopsom tijd van beta ling tot 1 Augusti 1910 mits te stellen goede tn gekende borg, zonder onderscheid. De koopera die hunne principale koop sommen comptant betalen, zullen 2 °/0 korting genieten. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe* Uit dor hand t© koop. Eene behuisde Hofstede, met Schuur, Stallingen en Boomgaard, gelegen te Erpe, aan de Rommelstraat, wijk Wijwater, ge kadastreerd wijk C, deel van nummer 774A> met eene grootte van 3 aren 45 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de Rede en daarover den heer Desiré De Sadeleer, zuid en west de weduwe Siau-Verberg- moeB, noord zelfden heer Desiré De Sade leer. Bewoond door den eigenaar Remi Boa man. Voor alle inlichtingen, wende men zich ter studie van genoemden Notaris. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te Meire, Cauwenberg. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegein, zal ten verzoeke van de erfgenamen van wijlen den heer Bcnedikt Schelfhoutmet gewin van instel premie en gelagen, in het openbaar verkoopen Ekmgb koop. Een behuisd Hofsteteken, met Stalling en Tuin, gestaan en geleeen te Meirs, aan de Cauwenberg- straat, bekend bij kadaster sectie B nummer 5i7bis aldaar groot 2 aren 40 centiaren, palende ten ooste Dame weduwe van den heer Edouard Schouppe, ten zuide den heer Frans Verbraekel, ten weste zelfden heer Frans Verbraekel en ten noorde de Straat. Bewoond door Jufvrouw Mathilde Schelfhout. ZITDAGEN InstelMaandag 18 April 1910, ter herberg van den heer Frans Schelfhout, ta Meire, Teerlinck. Verblijf, Maandag 25 April 1910, ter herberg van den heer Frans Verbraekel, te Meire, Cauwenberg, talkens om 3 uren van den namiddag. Ten kartoore van voornoemden Notaris Schelf hout, zijn er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen aan gematigden intreat, mits goad bezet.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3