lilUCHT hip Holland. Frankrijk. Gemeente Erpe. Openbare Aanbesteding HUISMEUBELS HOFSTEDE WOONHUIZEN HOPSTAKEN, 2 goede perceelen LAND, behuisde HOFSTEDE, WOONHUIS, WOONHUIS, ZAAILAND, WOONHUIZEN schoone Bouwgronden, Aalstersclje Naanjlooze Maatschappij WERKMANSWONINGEN Germain Van de Maele, Bordeaux wijnen. r-GEBRUIKT ALLEEN De volstrekte zuiver heid der Sun light maakt dat zij schade-^ loos is voor/ het wassch- en van kan-^J ten en fijn linnen. Een kranige politiehond. Den 19 April werd te Denekamp (O) J. v. Ben- thera door een drietal personen deerlijk met messen toegetakeld. De getroffene wees al de daders aan, werkzaam op de fa brieken te Nordhorn. Dezen ontkenden echter alle schuld. Daar evenwel do toe stand van v. Benthem thans zeer zorgelyk is, zoodat hij elk oogenblik kan sterven, werd een nader onderzoek gelast. De hulp werd hierbij ingeroepen van den hoer S. K. Visscher, te Oldenzaal die met zijnen gedresseerden policiehond naar Denekamp kwam om zoo mogelijk de da ders aan te wijzen. Op do plaats van het misdrijf was een klak gevonden, welke vermoedelijk aan de verdachten toebehoor de, wat deze ontkenden. De vermoedelijke daders werden op cenigon afstand van den hond tusschcn verschillige andere personen geplaats, terwijl de honddaarnade «lucht», van do klak kreeg. Tot 3 maal toe wees de hond don man als den oigenaar van de klak aan. Het drietal werd daarop aange houden. Een van hen moet reeds bekend hebben, dat de klak zijn eigendom was. Slecht weer. Uit Toulon wordt gemeld, dat het in dat gedeelte van het Zuiden van Frankrijk sinds een dag of drij buitengewoon slecht weèr is. Donderdag heeft er weer een zware storm gewoed, die boomen ontwortelde en muren omgewor pen heeft. Zeevaarders en landbouwers maken een moeilijken tijd door; do zee staat buitengewoon hol, de vaart gaat met gr dote moeilijkheden gepaard. De wachters der lichttoren hebben bevel ontvangen goed uitte kijken, opdat er in geval van scheepsrampen zoo spoedig mogelijk hulp gezonden kan worden. Een niet alledaagsche huicelijksstoet. Do heer Duportail, schrijnwerker, wo nende rue de Reuilly, te Parijs, trad Dins dag in het huwelijk. De lieer Duportail wilde zijn huwelijk iets bijzonders bijzotten. Van rijtuigen wilde hij niet weten. Iedereen trouwt im mers met rijtuigen Daarom ging hij dan ook eene nette stootkar huren, deed de tremie met oranjebloesems versieren, en nam, met zijne bruid en vier getuigen, op de stootkar plaats. De bruidstoet zette zich, midden in het hartelijke gelach der talrijke menigte, in beweging. Ruim 500 personen volgden den wagen, door twee kloekgespierde vrienden van Duportail getrokken. Duportail had de kleederen van een zijnor voorouders aan grijze redingote en Imo gen hoed; mej. Tugay had een kaki-kleurig kleed aan. Of er gelachen is Zondag, om 1 uur, heeft te Bijsel een schrikkelijk onweder plaats gehad.' De bliksem is terecht gekomen in de woning van Mej. Hoppe, door eene open staande venster. Mej. ^[oppe, kreeg zulken hevigen schok, dat zij ten gronde viel. Toen zij tot bezinning kwam bestatigde zy dat haar bed in brand stond. Do pompiers in alleryl ontboden, konden het vuur overmeesteren docli liet bed is de prooi der vlammen geworden. Vervolgens is de bliksem gevallen op de kerk St-Maurice, doch dank aan de donder schermen, heeft hy geene schade aange richt. Door de drukking van het water heeft er eene groote scheuring plaats gehad in de rue de Wazcmmes. 's Avonds heeft men op de place Sébas- popol, verplicht geweest, de Skating te sluiten, daar de zaal overstroomd was. Zondag, 's middags, is de bliksem gevallen in den molen van M. IIoei, te Lezenne. De ongelukkige eigenaar werd aan den voet van zynon molen gevondenzyne kleedercn waren aan Harden en was vree- selijk verbrand. Zijne handen zijn lam ge slagen. Dokter Delezenne, van Ronchin, bij het slachtoffer geroepen, hoopt hem te kunnen redden. Het begin van brand heeft men spoedig kunnen dempen. B H A. I* O K LÖ KI y: a Gï B B t sprekende Vlaamsch en Fransch, gevraagd voor de Vlaandoren en prov. Antwerpen, in relatie met Heeren Grossisten in Kolo niale waren. Fixe 100 fr. p. m. Abon nement en Commissie. Brieven onder letter M., vóór den 17" Mei, aan Boek handel Van Goothcm, 1, Voldersstraat. Gent. HOPMARKT. ANTWERPEN, 6 Mei. Men kwo toert Aalst beschikbaar 120 a 125 fr. nieuwo oogst 75 a 77 fr. Poperinghe be schikbare 120 fr. nieuwe oogst, 75 fr. Markt kalm. BSiiuri wegen. Afpaling Het College van Burgeraeestor en Sche penen der Gemeente Erpe, brengt ter ken nis der belanghebbenden, in naleving van art. 41 van het Landelijk wetboek van 7 October 188G, dat er op Maandag 27 Juni 1910, om 9 uren voormiddag, door 't ambt van Mr Ad. Van Driessche, landmeter van het kadaster te Aalst, zal overgegaan wor den tot do grensscheiding van den Buurt weg Nr 1, genaamd Rommelstraat. Erpe, den 23 April 1910. Namens het College De Burgemeester, J.-B. MEULEMAN. De Gemeentesecretaris, R. BOGAERT. PROVINCIE OOST-VLAANDEREN. meent© Wanzele, van ernieuwingswerken aan de Ramen en Blinden dor Pastorij te Wanzele. Hot Bureel dor Kerkmeesters van Wan zele, zal op DIJNSDAG 3J MEI 1910 om 3 uren namiddag, ten Gemeentehuize te Wan zele, overgaan tot de Aanbesteding der Vernieu- wingswerken uit te voeren aan Ramen en Blinden der Pastorij van Wanzele, waarvan de omstandige raming beloopt tot 2,672,76 franken. De aanbiedingen geschreven op zegel en gelijk vormig aan het model gehecht aan het bijzonder lastenboek, moeten gestuurd worden bi) aanbe volen brief en onder dubbelen omslag aan den Heer Voorzitter van het Bureel der Kerkmeesters van Wanzele en ter post besteld zijn drie volle dagen voor den dag der aanbesteding dus ten laat- op 27 Mei 1910. De buitenste omslag zal boven het adres van den Heer Voorzitter van het Bureel der Kerkmeesters Wanzele voor opschrift dragen Aanbieding voor onderneming van Werken up 3i Mei xpio, de binnenste zal voor opschrift dragen Aanbie ding voor vernieuwing van Schrijnwerken ofwel \n Verf- en Glaswerken. De ondernemers zijn verplicht eene verklaring op zegel betrekkelijk het minimum van dagloon, gedagteekend en geteekend en onder bijzonderen omslag aan hunne aanbieding te voegen. Alle de stukken betrekkelijk deze Aanbesteding liggen ter inzage der belanghebbenden ten huize van den heer Louis Van Biesen, Schatbewaarder der Kerkfabriek, te Wanzele, Dorp. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot den heer Victor De Smet, Bouwkundige, te Aalst, Albert Liénarlstraat. Wanzele, den 1 Mei 1910. De Voorzitter van hat Bureel der Kerkmeesters, De Secretaris, J.-B. BAEYENS D. BLANCQUAERT. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van allerlei Landb ou walem Vruchten te velden en Beestialen, te Nieuwer kerken, Kleinderbeek, Nabij het Dorp. De Notaris EEMAN te Aalst zal. op Dijnsdag 3i Mei igio, om 1 uur nanoen, te Nieuwerkerken, Kleinderbeek, nabij de Dorpplaats, ter hofstede van M. J.-B. Perdaens-Gussemé, in het openbaar verkoopen Iluismeubels: als stoelen, zetel, banken, kleer- en andere kassen, bedstoelen met en zonder res sorts, wollen en andere matrassen, huppelingen, pluimen kussens, katoenen spreijen en sargrën en andere bedgerieven, stoof met toebehoorten, glei zen tellooren, kommen, jatten, tassen en kannen, ijzeren braadpannen en potten, porceleinen koffie stelsel, aarden en steenen kommen, testen en tob- bens. messen, lepels, vorken en ander kleine keukengerieven. horlogie, koperen en glazen kan delaars, petrollampen, bollantaarn, spiegel, printen, heiligenbeelden met en zonder glazen bocalen, houten en zinken emmers, waschkuipen, gemak en meer andere voorwerpen. I.andalem alsschuppen, braken, pikken,zeisen, rieken, gaffels, reeken, landdraad, kortewsgen, wanmolen en rolblok, vleesch- bras -en aalkuipen, eene hoeveelheid berd, brandhout, schelfhouten, hooi, strooi en andere gerieven. Vruchten 3oo kilos aardappels, 13 aren tarwe en 12 aren klavers te velden. Beestialen Een onlangs gekalfde goede koci. een kalf, een trekhond, hoenders en jonge kiekens. N. B.De verkooping zal plaats hebben mits het gewoon ongeld en gewone voorwaarden. Tijd van betaling wordt gegeven voor de koopen boven de 10 franks nuts borgstelling. De koopen onder en tot 10 franken moeten gereed betaald worden. OPENBARE VERKOOPING V A N eene goede en wel gelegen behuisde Boomgaard en Tuin, te Nieuwerkerken, Kleinderbeek Nabij het Dorp. De Notaris EEMAN te Aalst zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige Koop. Eene behuisde HOFSTEDE met nieuwe ge bouwde Schuur, Stallingen, Bakoven en andere Afhangen, Boomgaard en Tuin, gestaan en gelegen te Nieuwerkerken, Kleinderbeek nabij de Dorp plaats, gekadastreerd wijk B. nummers 91A, 90, 78A en 78B, te samen groot 34 aren 90 centiaren, palende ten zuid-west over de baan het Pastoreel- huis, ten west-noord over den wegel het Klooster en andere, ten noord-ooste het Armbureel van Nieuwerkerken en den heer Frans De Backer en ten oost-zuide M. Camiel Gussemé. Bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Per daens-Gussemé. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel, Maandag 23),.. Verblijf, Maandag 30 ei' I9'°- Telkens om 3 uren van den avond ter herberg De Katholieke Kring bij M. Frans <De Brouwer, te Nieuwerkerken, Dorp. S udie van den Notaris MEERT, te Erpe. Uit dei* liantl te koop. Eene behuisde Hofst.de, met Schuur, Stallingen en Boomgaard, gelegen te Erpe, aan de Rommelstraat, wijk Wijwater, ge kadastreerd wijk C, deel van nummer 774A, met eene grootte van 3 aren 45 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de Rede en daarover den heer Desiré De Sade'eer, zuid en west de weduwe Siau-Vetberg- moes, noord zelfden heer Desiré De Sade- leer. Bewoond door den eigenaar Remi Bos man. Voor alle inlichtingen, wende men zich ter studie van genoomden Notaris. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Uit «lei* htmd te koop. Een welgelegen Winkelhuis, met Koer on Magazijnen, gelegen te Aalst, in de Molenstraat, palende aan Madame Sonck en aan den heer Auguste Van den Brempt, gekadastreerd sectic A, nummer 496c, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. Bewoond door den heer De Sojn. OPENBARE VERKOOPING EN ZAAILANDEN, XE MOOH8KL. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en ge lagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een Woonhuis, met Schuur, Stal, Tuin en Land, gestaan en gelegen te Moor- sel, Kapittelstraat, groot volgens meting 18 aren 37 centiaren, palende oost den Voetweg en daar over M, Charles Cornelis, zuid koop 2, west de Kapittelstraat en noord de erven Petr. De Buys- scheren M. Joseph De Koker. - Boom- en haag- priis 70 fr. Bewoonden gebruikt door M Hippolyte Mi- chiels. Oomiddelijke ingebruiktreding. Tweede koop. Een Woonhuis, met Stal, Tuin en Land, gestaan en gelegen te Moorse], Ka pittelstraat, groot volgens meting 16 aren 95 cen tiaren, palende oost den Voetweg en daarover M. Ch. Cornelis, zuid M. Ch. Cornelis, west de Ka pittelstraat en noord koop een. Boom- en Haagprijs 70 fr. Bewoond en gebruikt door M. Benoit Van der Borght. Onmiddelijke ingebruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, Waverkauter, groot 19 aren 30 centia ren, gekadastreerd sectie C, nummer 73OA, palen de oost M. Petr. Muylaert, zuid de Koulerlos, west en noord M. Fred. Caudron. Gebiuikt zonder termijn, door M. Jan Thomas. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, de Buck, gekadastreerd sectie D, num- r 556, met eene grootte van 8 aren 80 centia- palende van ouds zuid de erven Petrus- Joannes Callebaut, west M. Joannes Gilles en het Bureel van Weldadigheid van Moortel, noorden oost zelfde Bureel van Weldadigheid. ZITDAGEN: Instel Maandag 23 Mei Verblijf Maandag 6 Juni 'S1®' telkens om 2 uren namiddag, ter herberg In den Haan, gehouden door den heer Camiel Cornelis, te Moorsel, Waver, (Kapittelstraat). OPENBARE VERKOOPING van fe Moorsel, Statie. door don Secretaris REYNTENS, te Moor sel en bevoegd ambt van Deurwaarder Mahieu, te Aalst, op Donderdag 12 Mei 1910, om 2 uren namiddag. OPENBARE VERKOOPING XE MOORSEL. De Notaris DE G HEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Rijger of Driesch, gekadastreerd wijk D, num mer 380, met eene grootte van 24 aren 3o centia ren, palende ten ooste aan den heer Ronsmans, ten zuide aan den heer Moens, ten weste en ten noorde aan de familie De Coen en de erven Van Wichelen. Gebruikt door den heer Louis Van der Kussen. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Houten Kruis, gekadastreerd wijk D, num- 107, met eene grootte van 16 aren, palende ooste aan de erven Callebaut, ten zuide asn den heer Temmerman, ten weste aan den heer "an Driessche en ten noorde de erven Van Onder bergen. Ook gebruikt door den heer Louis "an der Kussen. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 Mei Verblijf Dijnsdag 7 Juni 910' ten 3 uren namiddag ter herberg van den heer Jan Vermotsen, te Moorsel, op Kattenbroeck. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone 1© Oordogem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde»em, zal met tusschenkomst. van zijnen ambtgenoot, Mees ter DE MOOR, te Ledeberg, namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Eene schoone behuisde Hofstede, bestaande in Woonhuis, Stalling, Schuur en Lochting, gestaan en gelegen te Oordegem, langs den Steenweg van Oordegem naar Baevegem, nabij de groote Baan van Gent naar Brussel, bekend bij kadaster sectie E, nummers 309A, 310c en 3ioe, met eene grootte van a5 aren 40 centiaren, palende ten ooste den heer Karei Van Bokxstaele, te Massemen, ten zuideden heer Ferdinand Colpaert en consoorten, ten weste den heer August De Meyer en den heer Van I.aethcm, te Ledeberg en ten noorde de Straat In gebruik zonder voorwaarde bij den heer Clompen De Pauw. Huurprijs 223 frs, ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 Verblijf Dijnsdag 3i ei ,9loi telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In dr Bonte Koei, n gehouden door den heer Prosper Goossens, te Oordegem, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Nieuwerkerken, (Restert) De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een schoon Woonhuis met aanhoorighed* gestaan en gelegen te Nieuwerkerken, wijk Zuren- driesch of Restert, wel beplant met Fruitboomen, bekend bij kadaster sectie B, nummers 303* en 3o2c, aldaar groot 10 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den heer Edouard Van Houck, ten weste de erven van den heer Judocus Duwez en ten noorde de heeren Valery Baeten eu Petrus Eeckhout. Instel Donderdag 3 Verblijf Donderdag 16 I9,°« telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In 't Hof van Regelsbrugge, gehouden door den heer Petrus-Schouppk, te Aalst, Sint- Job. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kartoorevan bovengenoemden Notaris, alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, mits goed bezet en aaD gematigden intrest, OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Smetlede, aan de Schildekensslraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een schoon Woonhuis met Lochting en verdere aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Smetlede, aan de Schildekensstraat, bekend bij kadaster sec tie A, nummers 915 en g^bis aldaar groot 3 aren 70 centiaren, palende ten ooste den heer Van den Abeele, ten zuide den heer Francois Lammens, ten weste de Schildekensstraat en ten noorde Dame Weduwe van den heer Gustaaf Rubbeos Bewoond door deD heer André De Wolf. Boomprijs fr. 75. ZITDAGEN Dijnsdag 3 Verblijf Maandag 16 Telkens om 3 uren van den namiddag, ter her berg genaamd In 't Oud Gemeentehuis, gehou den door den heer Vital Eloot- Van der Vurst, te Smetlede, Dorp. Ten kantoore van bovengenoemden Notaris zijn er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen aan gematigden intrest, mits goed bezet. OPENBARE VREKOOPING van eene goede partij geiteen I© Oordegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, za namens wien het behoort, in het openbaar ver koopen EENIGE KOOP. Eene goede partij Zaa'ilnnd, allerbest geschikt voor Bouwgrond, gelegen te Oordegem, asn de Hauwstraat, bekend bij kadaster sectie E, num mer 176, aldaar groot 30 aren 3o centiaren, pa lende ten ooste de Hauwstraat, ten zuide den heer Karei-Lodewijk Keppens-Steenhaut, ten weste den heer Vrederechter, Limpens, en tan noorde den heer Victor Van der Eecken. Gebruikt door den heer Ivo De Poorter en Ley mar. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 24 Mei 1910, om 3 uren van den namiddag, ter Afspanning In Zwaan, gehouden door den heer Hilaire De Mulder, aan de Gentsche Kassei. OPENBARE VERKOOPING van twee schoone te Hofstade, nabij het Dorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal nameDs wien het behoort, met gewin van instel» premiën en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een schoon Woonhuis met Tuin, Boomgaard, Stallingen en verdere aanhoo righeden, gestaan en gelegen te Hofstade, wijk genaamd Smoorsberg, nabij het Dorp, bekend bij kadaster sectie B, deel van nummers 473r, 473s en 473T; groot volgens meting 5 aren 69 centiaren, palende ten ooste de Torensbeek, ten zuide koop 2, ten weste den Steenweg van Aalst naar Den- dermonde en ten noorde Dame weduwe van den heer Pieter-Jozef Ciinckaert en Kinderen en Dame weduwe van den heer Joannes Matthys en Kin deren. Bewoond door den eigenaar heer Louis De Smedt. Tweede en laatste koop. Een schoon Woon huis, met Inrijpoort, Tuin Boomgaard en verdere aanhoorigheden, gestaan en gelegen neven voor gaande, bekend bij kadaster sectie B, deel van nummers 473R, 473s en 473t, groot volgens me ting 6 aren 99 centiaren, palende ten ooste de To- rensbeek, ten zuide den heer Stanislas Gee- 1 en Jufvrouw Xaveria Geeroms, ten weste den Steenweg van Aalst naar Dendermonde en ten noorde koop 1 ZITDAGEN Instel Maandag q Verblijf Maandag 23 el Telkens om 3 uren van den namiddag, ter her berg genaamd In de Zwaan, gehouden door den heer Stanislas Van Goethem, te Hofstade. n het Dorp. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten Kantoore van bovengenoemden Notaris,alwaar ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, aan gematigden intrest, mits goed bezet. X© bekomen by Paulinus Van Gjseghem, hovenier, Kasteel te Gysegera Geraniums, Salvias, enz aan 15 franken do honderd (minste levering). X© huren temtond. Een nieuw opgebouwd Huis met Hof, 50 meters lang, gestaan Dendermondsche Steenweg, Nr 102, zich te bevragen bij den heer J. Goethals, 14, Dirk Martensstraat, Aalst. Xeretond te huren Schoon groot Burgershuis, met Veranda, te Aalst, Keizerlyke Plaats, 2. Te be vragen bij M. Isidoor Van Trappen, Fa briek plaats, 2, Aalst. VlIlPATfe eon Magazijn met X c 11 ui 011 Hof en Woonhui8f dienstig voor alle bedrijven, inhoudende 27 a. 59 c., gelegen St-Jobstraat, thans gebruikt door M. De Hartog. Voor de voorwaarden, zich te wenden 49, Korte Zoutstraat, Aalst. I>© onderfget.eekend© heeft de eer zijne talrijke kliënten te berichten dat zijne fabriek gansch heropgebouwd en vergroot is, en dat er van heden af weder om te bekomen zijn alle soorten van Bo bijnen, Draaiwerk voor Schrijnwerkers en Meubelmakers, enz., enz. Schoon, goed en zuiver afgemaakt werk, aan prijzen buiten alle concurrentie. Ook te bekomen Draai- lingen voor Bakkers, Brandhout voor het aansteken van open-vuren en stoven. P.-J. Gustave Van de Velde, Scherreveldslraat, Aalst, Uit tier lianti t© koop. te Aalst, (Burgemeesterplaats, en aan de nieuwe straten, geopend op den eigendom genaamd Het Schaliënhuis. Zich te bevragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graan markt. Men vraagt braaf meisje voor de kleermakery reeds op stiel geweest. Zich te bevragen Hoveniersstraat, 30. On demand© pour importante usine de la ville, employé ayant déjk quelques notions des travaux de bureau. s'Adresser Bureau Journal. F. A. On demand©. Employé aé- rieux, 35 k 30 ana, Francais Flamand, trés au courant correspondance. Ecrire avec référence aux initialesLS.C. Bureau Journal. T'o IrnrkTN Eene sehoone Victoria J.U5 ÜAJUp merk Snutsel))> dienstig voor een en 2 paarden, zijnde open rijtuig met kap van achter en plaats voor 5 personen. Zich te bevragen ten burecle dezer. Uit d©i* liand te koop. 3 allerbeste perceelen Zaailand, gelegen te Hofstade Lindeveld groot omtrent 80 aren. Meulekouter groot 61 aren. (Nabij de Statie van Aals'), en Schoonaerde Migroveld groot om trent 17 aren. Voor de conditiën zich te bevragen Alf. Van der Sloten, Kandidaat-Notaris, Bd Callier, 44, Gent. voor het bouwen van t© Aalst. UIT DER HAND TE KOOP Schoone en welgelegene Werkmanshui zen, alsook Bouwgrond, Ledebaan, ter stede. Betaling raits wekelyksche of maande- yksche afkortingen. Zich te bevragen bij Mr Romaan Moyer- soen, Voorzitter der Maatscbappy, Nieuw- straat, 47, te Aalst. Wijnen, Likeuren, Genever HUIS VAN VERTROUWEN Nr 3, Esplanadestraat, AALST. o§o— Bordeaux vieux de flesch fr. 1.00 Médoc l.io Fronsac 1.25 S'-Emilion 1.50 S'-Estèphe I.75 S'Julien 2.00 Sl»Julien vieux 2.50 Pontet-Canet 3.00 Witte wijnen. Tours de flesch fr. 1.10 Tours vieux 1.25 Tours sup. 1.75 Graves - 1.10 Sauternes 1.75 Moselle 1.50 Niersteiner 2.00 Johannisberger 2.75 Champagne wijnen van alle merken te beginnen van 2.75 fr. de flesch. Porto, Madère, Malaga, do flesch fr. 2.00 Byrrh van het huis Violet Frc8 Thuir 2.70 Genever de liter, te beginnen van fr. 1.50 Hasselt 2.00 Hollandsche Schiedam, de liter 2.80 Het wit Stoopken 2.20 Franschen de liter fr. 1.50 en 1.70 Alle fijne Likeuren, zooals anisette Suisse, Duval, Triplo sec, Elixir do Boca, Advokaat, Marasquin, crème do Fraises, in liters, halve, en vierde van liters. Lastvrue Likeuren, zooals Chocolat, Kwast, Kriek, de liter fr. 0.90 Bocals krieken en rozijnen 1.25 Porto 1.30 Witte wyn 1.10 Sancson Kina 1.75 Gro8eille 1.50 Grenadine 1.60 Citroen 1.75 Spiritus van azijn, de liter fr. 2.80 Azijn aan de liter fr. 0.30 en 0.40 Besten wyn-azijn d'Orléans fr. 0.75 Gueuze-Lambic, extra aan fr. 0.35 de flesch Oud-bier De Gheest 0.40 Haarlemmer Olie 0.50 Stalbezems het pak fr. 4.00.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3