Provinciale Kiezingen Rechterlijke kronijk. Sint-Martinuskerk. Stad Aalst.-Werkbeurs Onweder. Allerhande nieuws. Luxemburg. Holland. Frankrijk. Een miljard minuten. Hebt gij u wel eens afgevraagd hoeveel jaren er zyn in een miljard miouten Er zijn er meer dan gy wel op het eerste zicht zoudt gelooven. Op den 18 April 1902, acht minuten voor zes, heeft de meridiaan van Green wich het eerste milliard minuten kun nen afsluiten dat er sedert het begin der kristelyke jaartelling verloopen is. Een miljard minuten in cyfers 1,000,000,000 schijnt bij de eerste gedachte veel minder lang, maar als men zich de moeite wil geven het uit te cijferen, dan verneemt men met verba zing dat het 1902 jaren voorstelt en komt juist uit. Drinkwater voor de schipperij. Langsheen de waterwegen zijn door de zorgen van het beheer van Bruggen en Wegen 241 posten van drinkwater ten behoeve der schipperij ingericht. Wanneer verleden jaar de cholera uitbrak te Boom en omliggende werd een opziener van het gezondheidsbureel in 't ministerie gelast het wator van sommige putten, ter beschikking der schippers gesteld, te keuren. Op 41 put ten waarvan het water werd gekeurd, bleek het dat de meesten niet aan de verwachtingen beantwoorden en van vele was het water ongeschikt voor het gebruik. In die omstandigheden heeft de regee ring beslist al de bornputten te doen keuren en deze putten te sluiten wier water niet aan de vereischten voldoet. Bloemen op de vensters. Bloemen op een venster, In den zomertijd. Ziet gij dat niet gaarne, Kinders, wie g(j zijt Merkt gij, dat ze lachen, Als de zonnegloed, Door de ruiten stralend, Alles glanzen doet Hoort gij, dat ze zeggen By het opengaan Lust en orde wonen, Waar wy bloeiend staan Bloemen op een venster, In den zomertyd, Ziet gij dat niet gaarne, Kinders, wie gij zijt f Bescherming der vogelen.— Op het 5d* kongres van vogelbescherming, op 30 Mei te Berlijn gehouden, heeft men aan België verweten dat het de over eenkomst niet doet naleven. Het Ministerie van Landbouw heeft daar geene schuld aan het zendt om zendbrieven genoeg, maar die worden in de meeste gemeenten naar de scheur mand verzonden. Vogelen beschermen Beuzelarij Hazen, ja, dat is wat anders van Zondag 5 Juni 1910. Dendermonde. Schitterende katho lieke zegepraal. M Dubois, kath. kandi daat 9308 stemmen M. E. Van Praet van Baesrode, liberale kandidaat 4236 stem men. 't Is voor de geuzen eene ware verplet tering. St-Gillis-Waas. Schitterende katho lieke zegepraal. T.Bohyn, notaris te Kem- seke is gekozen met 5989 stemmen tegen 2759 gegeven aan Michiels, liberaal, oud- burgemeester ven Vracene. Andenne. (Prov. Namen). Gekozen M. De Volder, katholieke kandidaat. RECHTBANK VAN DENDERMONDE. WOONSTSCHENNIS. Edward Van Wesemael, te Nieuwerkerken, beticht van woonstschennis, dronkenschap en bedrei gingen, één maand en 87 fr. boet. RECHTBANK VAN OUDENAARDE. Onderling. Pieter Van der Borght en Jan Baptist De Schryver, van Dender leeuw, hebben onderling gevochten; do 2" js ook beticht van beleedigingen bedrei gingen en het dragen van een verboden wapen. Hy krygt 1 maand, 26 frs. en 15 dagon; de le krygt 26 fr. boet. Diefstal. Kamiel Verhoeven van Aalst beticht van kleedingstukken ont vreemd te hebben ten nadeele van Van de Velde André te Ninove werd verwezen tot 1 maand gevang 26 fr. boete. Zondag toekomende, 12 Juni, te 6 ure, gezongene Mis ter eere van Sint-Antonius. Maandag 13 Juni, Feestdag van den H. Antonius, ten 10 ure plechtige Mis. Om 5 ure Lof met sermoen en processie. Worden gevraagd door de Patroons 2 goede bakkersgasten 2 schrijnwer kers, 1 gaswerker 1 meubelmaker. Vragen der Werklieden 2 magazyniers 1 tabakbewerker1 vuurstoker machinist1 werkman voor alle werk. Zaterdag avond woede een hevig on weder boven de Denderstreek. De regen alsook dikke hagclsteenen zyn zoo over vloedig gevallen dat de straten rivieren geleken. Buiten do honderde gebroken ruiten, omgoworpen schouwen, zyn er talrijke boomen uitgemikt of afgeslagen. Te Erembodegem is de donder in den hof gevallen van M, Leon Janssens; de knecht die op den koer werkte, is vyf meters ver geworpen alwaar hij zonder kennis is bly- ven liggen gedurende twee uren. Ninove. Een schaap van den land bouwer Corneél Herregodts, uit de Pamel- straat, werd in de weide doodgebliksemd. Te Aspelaere heeft de bliksem brand gesticht aan twee huizen op den Dolhoek. Alles is vernield; een dor inwoners, die eenige waarden wilde redden, kreeg een doel van het verbrand dak op zich. Koeibeesten werden doodgebliksemd te Oultre en te Pamel. Te Nederhaselt is het dak van het huis Van der Schueren gansch afgeslagen en in de verte geworpen; een deel der woning is ingevallen. Gent. Zaterdag viel de bliksem in de Nettestraat op den zolder van den landbou wer, P. Loore. Een begin van brand ontstond, dat door de inwoners werd uit gedoofd. Een schouw is afgeworpen van een huis in de Geitenstraat. Bij een bloemist op de Groen dreef is de bliksem ook binnengedrongen langs de draden van den telefoon, maar werd afge worpen door den donderscherm, zonder schade te veroorzaken. In de Kuiperstraat werden in een huis de ruiten verbrijzeld en vlogen eenige steenen af. De bliksem is ook geslagen op 't werk huis van M. Leroy, in het oud Carmeliton- klooster. Een groot getal dakpannen wer den langs den kant der Kuiperskaai afge rukt en een begin van brand ontstond, dat door den regen zelf gedoofd werd. Lessen. De bliksem viel op de schouw van de Brasserie populaire doch sloeg er enkel oen stuk van weg. In de steengroeven moest het werk gestaakt worden ter wille van het water; op de spoorbaan stond het water bijna 20 ctm. hoog. Frankrijk. Te Epernay is Zondag morgend een geweldig onweder, vergezeld van overvloedigen regen en hagel, losge broken. De bliksem is terecht gekomen in het huis van M. R. Blanzy, ondernemer. Al de woningen zyn overstroomd. De velden zijn gansch verwoest. De schade is aanzienlijk. AALST. Zondag morgend is de 11-jarige Karei Jacobs, wonende Moorsel- baan, door twee onbekende wielrijders overreden en erg aan het hoofd gekwetst. Hy heeft de geneeskundige hulp ontvan gen van den heer docter Mertons, Zyn toestand ia zorgwekkend. De politie doet een onderzoek ten einde de daders te ontdekken LEDE. De 9jarige Franciska Yan der Straete werd Zaterdag morgend om trent het kerkhof door eenen persoon aan gesproken die haar een pakje suikerbollen gafhij greep naar hare hand doch het kind begon om hulp te roepen en de kerel nam de vlucht. Zij heeft zyno persoonsbe schrijving kunnen opgevenlange persoon, zwarte knevel, velouren broek (bruin), zwarten frak en drager van eonen valschen baard Zondag nacht hebben eenige kwaad doeners op do wijk Gucht te Lede, de tabakplanten vernietigd en princesstokken afgebroken, te nadeele van Emiel Vander Snickt landbouwer. Men heeft vermoedens. IMPE. Verleden week werd Maria Van Wesemael, oud 12 jaar, wo nende Nesschestraat, aangerand te Lede naby het kerkhof en werd haar geld afge nomen. Een onbekend persoon sprong uit het graangewas, greep haar vast en zegde uw geld of uw leven. Zij gaf hem 3 frank die zy voor haar werk ontvangen had. De aanslagen te Deerlijk. Kon- frontatie te Dendermonde. Maandag morgends is de kleine André Verschueren, die over ongeveer 14 dagen het slachtoffer werd van den schandigen aanslag gepleegd door eenen booswicht die tot heden aan het gerecht ontsnapt is, in gezelschap van zynen vader, voor den heer onderzoeks rechter Pardoen verschenen. Zooals men weet heeft zekeren De Wilde van Hamme, over 8 dagen te Lokeren een klein meisje gedurende de H. Sakrament- processio aangevallen. Edoch werd hy be trapt op het oogenblik dat hy zijne schandelijke misdaad ging uitvoeren, en aan het gerecht overgeleverd. 't Is met dezen De Wilde dat de kleine Verschueren gekonfronteerd is, om te zien ©f hy in den aangehouden zynen aanvaller niet herkende. Het jongentje heeft verklaard De Wilde niet te kennen en hem nooit gezien te heb ben. Olivier Victor, bijgenaamd sergeant d te Geeraardsbergen,leefde sedert verschei dene jaren gescheiden van zyne vrouw hy kwam Donderdag avond, rond 6 ure, langs de Gasstraat, waar zij woonde, met visch leuren hy bleek wat bedronken. Toen hy rechtover het huis zyner vrouw was, welke aan do deur stond, scheen hy eensklaps razend te worden, en hy sprong met opgeheven mes naar haar toe, en poogde tot twee maal toe te steken de vrouw weerde telkens den steek af, doch een derde steek doorboorde haar den arm. Onmiddelyk was Olivier gevlucht. Op het hulpgeroep der vrouw kwamen geburen toegeloopen welke haar de eerste zorgen toedienden. Middelerwijl was de policio verwittigd, om den moordenaar op te zoeken. Deze had zich in een graanveld verdoken op het ge- gucht Veldmuis een kwart uur van de plaats der misdaad. Met groote moeite ge lukte het de agenten Paquay en Oste den dader aan te houden, welke stevig geboeid naar het gemeentegevang geleid werd. ge volgd door honderden personen welke den dader allerlei doodsbedreigingen toeriepen. Het is reeds de derdo maal dat hij zulk schelmstuk bedrijft, want hij was nog maar eenige dagen uit het gevang losge laten voor hetzelfde feit. De vrouw is bij dringendheid naar het stedelyk hospitaal overgebracht. Een Brusselsch huisgezin had een kind uitbesteed by eene voedster te Ter- nath, de vrouw Van C. Daar hield Zaterdag een outomobiel stil, nadat de chauffeur herhaaldelijk naar den weg had gevraagd, den heer en twee damen stapten uit en kwamen binnen. Zy beweerden de oom en do tanteu van het kind te zyn en zonden de vrouw uit om lekkernij te koopen. Toen de vrouw terug kwam was de automobiel met de reizigers en ook het kind verdwenen De voedster heeft aanstonds de politie en de ouders verwittigd. Zondag morgend te 9 uren is een droevig ongeluk gebeurd in de gemeente Eeckeren. Zekeren Jan Laurent Verschue ren, was bezig het dak te herstellen van de woning der weduwe De Krom, toen op eens de ladder van het dak schoof en hy met de ladder en al op de straatsteenen te rechte kwam. De ongelukkige was op den slag dood. Verschueren was 52 jaar oud, gehuwd en vader van 7 kinderen. Donderdag aanstaande moest de gouden bruiloft gevierd worden van zyne schoon ouders, de echtelingen Dierickx-Van Leu ven. Deze feestviering zal, ten gevolge van dit pijnlijk ongeluk, niet plaats hebben. In eon armzalig hutje, te Linkebeek, dichtbij Brussel, woont de weduwe Bidet, 90 jaar oud, met haar 70-jarigen zoon. Beiden ziekelijk, verkeeren in de nijpendste ellende. Het huisje behoort aan do dochter, de 40-jarige vrouw Swaelens-Bidet, om hare vrekkigheid gekend. Donderdag kwam zij by hare moeder om de huishuur, maar, daar de oudjes niet konden betalen, dreigde zij hen aan de deur te zetten. Van daar twist. De 40-jarige heks werd zoo woedend dat zij eene zeis greep en er haren 70-jari gen broeder mede te lijf ging. De ongelukkige werd wreed in het gelaat en aan den hals gewond. Hy liep weg om de gendarmerie to verwittigen, maar viel in een klein boschje bewusteloos neer. 's Avonds werd hij daar gevonden. Zijn toestand is ernstig. Vrouw Swaelcns, doch ter Bidot, is Vrijdag aangehoudon. Mej. Gaillard, wonende te Elsene, Aqueducstraat, wandelde Zondag namiddag om 2 1/2 ure, in het Soignebosch. Gekomen op eene eenzame plaats lostte een kerel, die achter een boom verscholen zat, twee revolverschoten. Een der kogels trof het meisje aan het hoofd, en drong langs het linkeroor en verdween door de oogholte. Mej. Gaillard slaakte een kreet en zakte ten gronde. De kerel nam de vlucht en drong dieper het bosch in. Op het gerucht dor loBbandingen kwa men de wandelaars toegeloopen en gaven haar de eerste zorgen. Zij werd met een automobiel naar het kasteel van Groenondael gebracht, waar een geneesheer haar verzorgde. Mej. Gail- laerd stamelde eenige woorden en viel in bezwyming. De gendarmen deeden onmiddelijk eene klopjacht en verwittigden het parket. Men weet niet of men hier te doen heeft met eenen zinneloozc of wel met een der ge vaarlijkste kerels die den Zondag de wegen onveilig maken. Een vreeselyk ongoval gebeurde te Antwerpen, Zaterdag namiddag met don groenen tram (statie) en bracht do Simons- straat en omliggende in opschudding. De aannemer J. Van Nassau, wonende Terlist- straat, 37, kwam aan de Leopoldslei met zijn rijwiel gereden -,en volgde een train- rjjtuig dat naar de statie reed. Ter hoogte der Jacobsstraat, wilde de man links afrijden, maar had het tramry- tuig niet zien aankomen dat van tegenover gestelde richting kwam. Do ongelukkige werd door den tram omvergeworgen en kwam met het hoofd tegen ae voettrede terecht. Hij werd met eene vreeselijke wonde aan het hoofd opge nomen. Do schedel was gekloven. Het slachtoffer bekwam de eerste zorgen van Drs Diederich en Swenne. Daar er onmiddelyk geene draagbaar by de hand was, werd do doodelijk gekwetste in de woning van M. Alfons Mutsaers op genomen. Een onderpastoor van Sint- Jozefskerk, oogenblikkelijk bijgeroepen, heeft de laatste Heilige Sacramenten aan het slachtoffer toegediend. De ongelukkige is drie uren nadien in de woning van M. Mutsaert overleden. Vrijdag namiddag om 12 3/4 ure, was do eerw. lieer G. Demaitre, pastoor te Kanegem, in zijnen hof gegaan, en dreef er eenige jonge eenden in den vyver. Toen de meid hem om 1,10 ure niet ge waar werd, ging zy zien en vond den priester in den vijvor verdronken liggen. Ondanks alle pogingen, was het onmo gelijk den ongelukkige tot het leven terug te roepen. De eerw. heer Demaitre werd te Kortrjjk geboren den 3 November 1841, en sedert Mei 1890 pastoor in deze ge meente. Maandag voormiddag, ging het 13-ja- rig meisje De Roose, wonende achter de bloemistery der hoeren D'Haene C°, in den Mellehook, te Heusden, naar haren onkel, die in een bosch werkte niet ver van daar. Langs eenen wegel gaande kwam eensklaps eenen man uit het koorn die op haar riep, doch het kind vluchtte zoo snel het kon. Bij zynen onkel gekomen vertelde het dezen liet gebeurde, deze ging met zyn nichtje naar huis. Do policie werd verwit tigd en deze begaf zich tor plaats. Men reed ook naar de gendarmen van Melle maar deze waren op dienst. Men heeft van den manskerel geen spoor ontdekt. Onweêr in de Kempen.—Zaterdag namiddag en avond liobben boven do Kem pen hevige onweeren gewoed. De regen viel met stroomen neer en veroorzaakte alzoo groote schade aan de veldvruchten; de bliksem hikerde zonder ophouden opge volgd door drounende donderslagen, Op sommige plaatsen was het onweer verge zeld van eene hagelbui die vele schade heeft aangericht. Tusschen Gierle en Lille viel de bliksem op eene pachthoeve en stak dezelve in brand. Te Turnhout was do lichtgloed van den brand klaar zichtbaar. Te Gasterlé, op gehucht de Groote Rees, heeft het homellicht ook erge ongelukken verroorzaakt. In de hoeve van L. Mertens waren do pachter, zyn zoon en zijne doch ter in den stal bezig met 't vee het aanvoe- der te geven toen eensklaps een geweldige donderslag het huis deed dreunen. De drio personen werden ten gronde geslagen. Vader en zoon bekwamen weinige letsels, doch de dochter bleof bewustoloos ten gron den liggen. Zij werd in de woning gedra gen en geneeskundige hulp werd ingeroe pen. Haar toestand boezemd erge onrust in. Zondag is zy tot het bewustzijn terugge keerd. Eene koei werd ook ten gronde geslagen. In deze gemeente is ook veel hagel gevallen. Hot onweer van Vrijdag heeft ook ver- schillige plaatsen van zich doen hooren. Te Arendonck is brand ontstaan in de woning van den timmerman Van dor Vloedt Niouwstraat. Men denkt dat de bliksem dezen brand veroorzaakt heeft. Gelukkig konden de huisgenoten het vuur blusschen vooraleer het groote uitgebreid had beko men. Toch is er tamelijk veel schade aan gericht. Te Vosselaer is Zaterdag insgeljjk brand uitgebersten in het dorp. Do stal en schuur van Petrus Jacobs zyn door het vuur in assclie gelegd. De woning heeft men kun nen behouden. De oorzaak der brandramp is onbekend. Zaterdag kort na den middag brak een schrikkelijk onweder los te Wachtebeke. In den polder, tusschen de Sluize en West- do'rpo, staat een stal van Domien Segers. waar gewoonlijk het volk gaat schuilen! Dat was nu wederom het geval. Er waren omtrent 50 menschen in do hut. Eensklaps viel den donder langs boven in den stal en trof Celia Pollet aan den rug, waardoor zy verbrand werd. De vrouw van Theof. Se gers was lam en ook 2 mannen werden getroffen,doch deze konden naar huis gaan. Op het oogenblik van den donderslag sprong iedereen buiten maar toen zij terug binnen kwamen vonden ze 4 menschen lig gen. De 2 vrouwen moesten naar huis ge voerd worden met het gery van Theofiel Bujsse, naar Zuiddorpe. Brand was ont staan, maar deze is spoedig kunnen ge- bluscht worden. De 5-jarige Margaretha Duprez, wonenende nabij de kerk van Ramecroix te Doornyk, speelde Zaterdag namiddag op de straat. Een gebuur zekere Constant Desombre, 27 jaar oud, gaf het kind sui kergoed en lokte liet mede in het veld. Een voorbijganger die noodkreten hoorde, snelde het veld in en betrapte de laffe schelm. De vuige schelm sloeg op de vlucht, achtervolgd door de moeder en geburen die reeds toegesneld waren. De gendarmen verwittigd gingen dade- lyk op zoek doch vruchteloos. Desombre is gekend voor een slechte kerel; hy heeft reeds verscheidene maan den gevang gehad voor dergelijke aansla gen. De kleine Margaretha is bedlegerig. Te Couillet leeft eene Schoenmaker, vader van zes kinderen, die het voorwerp is van voortdurende vervolging van wego eene 35 jarige buurvrouw, die hem op alle mogelijke wyzen zoekt te tergen, door hem te bedreigen, zyne ruiten te breken enz. Vrijdag, terwijl hij aan zyn werktafeltje zat wierp zij hem een kluit aarde tegen het hoofd, toen eene kasserol. Dat was den schoenmaker te erg. Hy sprong op, greep oen oud geweer dat met hagel geladen, aan den muur hing en loste een schot op zijne vervolgster. Hij trof haar in het gelaat en in het schouderblad, doch de wonden zijn onbeduidend dat zij zonder hulp naar huis kon gaan, De schoenmaker heeft zich bjj de policie aangegeven. Vrijdag avond, om 5 ure kwam eene vrouw naar de kazerne te Verviers en vroeg om den onderofficier P... te spreken. De vrouw beweerde dat P... een lasterenden brief aan haren echtgenoot geschreven had. De sergeant loochende en de vrouw trok eenen revolver en loste tweo schoten, die ongelukkiglijk een jonge karporaal, zekere de Looze de Corswaren, trof. De adjudant kon de vrouw ontwapenen en op sluiten. De karporaal werd naar het krijgs- gasthuis overgebracht. Hendrik Bouten, geboortig van Ghe- luvelt, wonende in Halewjjn (Fransche) leefde sedert eenigen tyd van zyns vrouw gescheiden. Dé vrouw moest Zaterdag morgend met hom naar den notaris Barette te Zonnebeke gaan om eene erfeniszaak te vereffenen. De echtgenooten waren samen gekomen en naar Gheluwe gegaan. Wat er eigenlijk gebeurd is weet nie mand, doch Zaterdag morgend, tusschen 6 en 6 1/2 ure, heeft Bouten zijne vrouw in een korenveld der Becelarestraat ge sleurd en de vrouw om het leven gebracht. Bouten heeft haar op de afschuwelijkste wyze mishandeld en haar menigvuldige mossteken in den hals toegebracht zoodat haar hoofd bijna afhing. De dader is gevlucht doch aangehouden. Men bracht de overblijfselen van de vrouw naar het gemeentohuis van Gheluwe, terwijl de dader opgesloten werd. Het slachtoffer is de 17 jarige Juliana- Viktorina Soete, geboren te Avelgem. Zij woonde ook te Halewyn in een na burig logement van Bouton. Bouten heeft volledige bekentenissen Het parket van Ieperen kwam Zaterdag namiddag ter plaats. De lijkschouwing van het slachtoffer werd gedaan. Er was oneindig veel volk. Het drama heeft heel de streek in op schudding gebracht. De beschuldiging van kinderen. Eene geestelijke uit Medernach werd be schuldigd door een aantal meisjes van de leering, strafbare feiten te hebben ge pleegd. Niet minder dan tachtig dergerljj- ke feiten werden hem in 't begin ten laste gelegd. Dat getal verminderde spoedig op 30 om ten slotte tot twee te dalen, die het openbaar ministerie voor de rechtbank staande hield. Maar ook voor deze feiten bleek spoedig het onhoudbare, zoodat de geestelijke werd vrijgesproken. De pastoor is in zijne parochie met groo te feestelijkheden ingehaald. Bewaard al uw linnen wit als sneeuw door het regelmatig gebruik van Sunlight Zeep. Qobrulkwljxa rond olk «tuk. Onweer Wij lezen in de N. R. Ct.: Te Stiens is Zaterdag avond de 28 jarigen gardenier IJ. S. Dijkstraat door den blik sem gedood Te Wier bij Berlikum, sloeg gisteren nacht de bliksem in de boerderij, bewoond door de gebroeders Van Dyk. Daar do brand in den beginne slechts langzaam om Zich heen greep, konden de zich in do schuur bevindende landbouwwerktuigen en stamboekstier in de veiligheid worden ge bracht. Met behulp der brandspuit gelukto het, het vuur tot de schuur te beperken. Gisteren morgend is, zoo meld het H d b 1 te Schoorl. de vrouw van den ar beider Beemsterboer door den bliksem ge troffen en gedood. In 't Zuiden van Limburg heeft Zaterdag middag hagelslag groote schade veroor zaakt. Sluiting der kristene scholen. Vier scholen komen opnieuw te Roubaix en Croix gesloten te worden De scholen der Broeders, gelegen rue du Tilleul; de school van de Dochters der Wyshoid, boul- vard de Mulhouse de school van de Doch ters der Wijsheid, place Sto-Elisabeth, allen te Roubaix, cn de school der Zusters van het Kindeken Jezus, Hemelschen steen weg, te Croix. In de overige provinciën van Frankrijk zyn er 66 vrije scholen gesloten. Zondag nacht zagen de douaniers van Wannehain op de baan van Doornyk naar Selin, een automobiel aankomen, die in volle vlucht door het Dorp reed om aan het onderzoek te ontsnappen. De douaniers sprongen op hunne rij wie len en achtervolgden het rijtuig. Zy scho ten hun revolvers af om de aandacht der andere douaniers gaande te maken. De chauffour ziend dat hy ging gevangen genomen worden, keerde zijnen rytuig om de Belgische grens te bereiken, maar de weg werd hem afgesneden door allerhande landbouwmachienen, die de tolebeambten in der haast op de baan geplaatst hadden. De automabielgeleider sprong uit zijn rytuig en vluchtte met zynen medeplichtige het veld in. De automobiel die aangeslagen werd, bevatte twintig balen tabak vyf en twintig kilos ieder, vertegenwoordigende eene som van 13,750 fr. HOPMARKT. ANTWERPEN, 7 Juni. Men kwo- teert Aalst beschikbaar 112 a 115 fr. nieuwo oogst 80 a 85 fr. Poperingho be schikbare 112 a 115 fr. nieuwe oogst, 77.50 fr. Markt standhoudend. Tp L-a An Eene Partij Houw- ivuup. grond> gelegen Nieuw- beekstraat, groot 2 aren 50 centiaren. Zich te wenden Nieuwstraat, N° 64, Aalst.

De Denderbode | 1910 | | pagina 2