s: tt 1 s Aalstersc(ie Naanglooze Maatschappij WERKMANSWONINGEN MEUBEL! HOFSTEDE HOFSTEDEGROND LANDBOUWALAM welgelegen HUIS V oederaardappelen HOFSTEDE ZAAILANDEN WOONHUIS, HUISMET HELEN HOFSTEDE Openbare verkooping schoone Bouwgronden, GRASVENDITIE Rond middernacht keerde de drie man Den huiswaarts, langs de groote laan, Nauwelijks hadden zy een eind weg afge legd of zij hoorde eenige beweging in een korenveld. Terzelvertijd weerklonken korst op elkander twee geweerschoten. Do drie personen werden allen gekwetst, doch geludkig niet gevaarlijk. Zij snelden spoe dig in de richting van het dorp. Op weg ontmoetten zy twee gendarmen der brigade tan Westerloo, aan wien zij hun wederva ren vertelden. Zonder een oogenhlik te verliezen snel den de gendarmen naar do plaats waar de moordpoging bedreven werd. Zij vonden er vel sporen van een persoon, doch de dader zelf had reeds de vlucht genomen. Men kent de beweegreden dezer misdadige poging niet een streng onderzoek ingesteld. Zondag avond kwam zekeren Gressen jaar oud, schoenmaker, wonende te Gsulincourt, (Luxemburg), een onverbe terlijke dronkaard en die reeds verscheiden aanvallen van delirium tremens gehad heeft wederom dronken thuis. Daar zijne vrouw hem zyn gedrag ver weet ontstak de kerel in hevige gramschap H(j nam de petroollamp en slingerde ze op den grond, waardoor zij ontplofte en de beddens in brand stak alsook eene wieg, waarin een wichtje van 10 maandon lag. Op de noodkreten der vrouw kwamen de geburen toegeloopen en gelukten er in het tuur te dempen, niettegenstaande een deel ran den huisraad de prooi der vlammen geworden was. Toen de vrouw in de werkkamer trad, ontwarde zij een vreeselyk schouwspel haar echtgenoot had zich bij raiddel van jchoemakersmes de keel oversneden. In eene vlaag van wanzin wilde de Trouw Gressen uit het venster der eerste verdieping springen, doch men kon het haar beleten. De ongelukkige kreeg dan hevige zenuwaanvallen on de bygeroepen geneesheer verklaarde haar toestand on rustwekkend. Het huisgezin bestond uit zes kinderen, waarvan de oudste 18 jaar is. Rust kent uaver, arbeïtf Zondag werd er gedanst in de her- j van Jos. Lempereur, te Jupille by c. Rond 11 ure kwam er twist en daarop volgde een gewoel, dat in vechten ontaarde. Te midden van het gewoel werd oen persoon, vreemd aan de gemeente en diedroDken was, op den grond geworpen. Daar hij niet opstond, zetto de horhergier hem te been en ging weer achter zijnen toog. Op hetzelfde oogenblik klonken drie ichotcn en Lompereur, door eenen kogel 'oog getroffen viel morsdood neer. De plichtige, de hooger genoemde dron kaard sloop onder de opschudding de deur uit, maar hij werd nog steeds dronken aynde, korts nadien aangehouden en naar gevangenis van Luik gebracht, Het is een 23 jarige mijnwerker van euo de-Bois. De vermoorde was 50 jaar huisvader. voor het bouwen van te Aalst. UIT DER HAND TE KOOP Schoone en welgelegene Werkmanshui zen, alsook Bouwgrond, Ledebaan, ter stede. Betaling mits wekelijksche of maande- yksche afkortingen. Zich te bevragen bij Mr Romaan Moyer- soen, Voorzitter der Maatscbappy, Nieuw- straat, 47, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van schoone te HAELTERT, Hoogstraat. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem zal, ten verzoeke en ten huize van den heer Alfons Peleman, te Haeltert, aan de Hoogstraat, openbaar verkoopen, op Woensdag 27 Juli ipioom 8 ure 's morgends. Ronde en andere tafels, schoone zetel, wa der rieten, eene groote hoeveelheid schoone stoelen waarvan 10 in eikenhout, ledekanten met ressort», matrassen en hoofdkussens, lavabo en garnituren, nachttafels, kassen, kommoden, een zeer goed naaimachien, beelden onder bocaal en andere, kandelaart, vazen, achouwgarnituren, lijsten, printen, quinquets, lampe-belge met hangers, kap stokken, storestokken, horlogie, transparanten, jachtvuur en andere vuren, messen, lepels, four- chetten, kommen, kannen, kasserollen, pannen, moor, koffiepot, eene groote hoeveelheid klain keukengerief, en verders nog meer schoone meubels. Gewone voorwaarden. Denuoi8elle,éducation diatinguée, 2oans expérience dans l'instruction, excel- lentes réferences donne lefonsparticulières, instruction compléte et langue anglaiae. S'adreaaer Bureau du journal I. M. 188 Bekwame boekhouder goede getuig8chriften, zoekt werkzaamhe den geheel of gedeelte van den dag. A. D. Bureel van De Denderbode. igo. Frana Ëemans-De Smet, te Aalst, Korte Zoutstraat, 3, Notarisklerk :gedurende 40 jaren, gelast zich met het opmaken van verhuringen, overeenkom sten, doodschulden, vernieuwingen van 'hypothecaire inschrijvingen, vereffeningen Jen verdeelingen, ontvangsten, beschikkin gen van gelden op hypotheek, aankoopen ,en verkoopen van onroerende goederen raadgevingen voor notariale zaken, j Gematigd loon en eerlijke bediening. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Landen en Meersch te MIüIRE), Oost dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hofstede met Boomgaard en Hof, gestaan en gelegen gehucht Oostdorp, gecadastreerd wijk C, nummer» 6qm, f>93B en 779c, met eene grootte van 17 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Domien Goethal», ten zuide aan den Arme van Meire, 'este aan den heer Désiré Seminck en ten noordc aan dc Oostdorpstraat Tweede koop. Een perceel Land, gelegen gehucht Oostdorp, gecadastreerd wijk C, nummer 700A, met eene grootte van 14 aren 80 centiaren .- palende ten ooste aan de erven Hoffelinck en den heer Redant, ten zuide aan den heer De Sadeleer, ten weste de Oosterveldstraat en ten noorde aan den heer Duchaine en den heer Van der Gucht. Boomprijs fr. 200. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Mertensmeersch. gecadastreerd wijk C, num mer 808, met eene grootte van 9 aren 5o centiaren; palende ten ooste aan den heer Maesschalck, ten zuide aan de Baan, ten weste aan den heer Meu- Vieide koop. Een perceel Land, gelegen op de Mertensmeersch, gecadastreerd wijk C, num mer 246A, met eene grootte van g aren 40 centia ren, palende voortijds in het geheel ten ooste aan de Oostdorpstraat, ten zuide aan den heer Van der Gucht, ten weste aan de erven Beirens en an dere, en ten noorde aan de famillie De Witte, te Brussel. Boomprijs 70 Ir. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG .- Vrijdag 1 Juli 1910. Ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Joseph Van Impe. te Meire Oostdorp. OPENBARE VERKOOPING van een perceel te MEIRE, Oostdorp. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal, in het openbaar verkoopen. Gemeente Meire. Een perceel Hofstedegrond met broodbakkers en, vruchten, boomen en hageD, gestaan en ge- legen gehucht Oostdorp, gekadastreerd wijk C, nummers 908 en 99SBIS, met eene grootte van 89 centiaren, en volgens titel groot 12 aren ;5 centiaren, pBlende ten ooste aan den heer Frans an Liedekerke, ten zuide aan de erven Frans De Troyer, ten weste aan den Voetweg en ten noorde aan den heer Frans De Looze. Gebruikt door den eigenaar den heer Domien Goetbals. Tweede en laatsten zitdag: Vrijdag 1 Juli 1910. Ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Joseph Van Impe, te Meire Oostdorp. aren 60 centiaren, palende ten ooste de heeren Auguste Rottiers en Frans Van den Steen, ten zuiden den Armen van Ottergem, ten weste den heer Charlea-LouiB De Jonghe, ten noorde de Straat. Gebruikt door den heer Frans De Boeck, te Ottergem. 20 Een perceel Land, gelegen op het Langeveld, bekend ten kadaster sectie nummer 474H, met eene grootte van aren, palende ten ooste den heer Guataaf Bosseloo-Neerinckx, ten zuide de heeren Gustaaf Van de Velde-De Troyer en Alfone Van Bever De Boeck en consoorten, ten weste de heer Victor De Vos-Cobbaert, ten noorde den heer Désiré De Troyer. Gemeente Ottergem. 3° Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, gekend ten kadaster sectie A, nummer 844, met eene grootte van 7 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten weste den heer Petrus Van Bever, ten zuide den heer Jan Baptiste Standaert en ten noorde Jufvrouw Octavia Pietera. Gebruikt door voornoemden heer De Boeck. 40 Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, gekend ten kadaster sectie A, nummer 83g, met eene grootte van 11 aren 20 centiaren, palende ten oosteen ten zuide den heer Burgemeester Van den Eeckhaut, te Erondegem, ten weste de kinderen De Boeck, te Ottergem, ten noorde de Straat. Gebruikt door den heer Gustave Van den Eeckhout. Zitdagen: Instel Maandag 14 Verblijf Maandag 25 J I910, Telkens om 2 uren namiddag, ter her berg gehouden door den heer Gustave Van den Eeckhout, te Erondegem, Dorp. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van Bestialen, Verders roerende goederen en vruchten te velde t© IMPE, Hof-Smeer. De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Donderdag 30 Juni 1910, om 8 ure 's morgends ten verzoeke en ten hove Juf vrouw Philomène Bayens, weduwe van Domien Boterbergh, openbaarlijk verkoo pen. a) LandbouwersgeriefKarre, egge, rolblok, aalstuk, melkerijkarreken, korte- wagen, wan- en loofmolen en meer andere voorwerpen. Twee voledige koeigar- reelen. b) Beestialen: 2 groote melkkoeien, 1 rund, 2 kleine kalven. c) Vruchten te velde: Ongeveer 65 aren aardappels, 32 aren tarwe, 16 aren spelt, 28 aren haver, 46 aren klavers, 14 aren klein haver, Te verdeelen in panden van ongeveer 10 aren telkens gerief. Gewone voorwaarden, de koopen tot 10 franken zullen komptant moeten betaald worden, voor de andere tijd van betaling mits gekende en goede borgstelling. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPIFG van een Bouwgrond, goede Zaailanden en Meerschen en een percel Bosch, XE ERPE, De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten: Koop een: Een welgelegen Huis met Schuur, Stalling en andare aanhoorigheden en tuin, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Dorpplaats en Aude- naerdsche kasseide, gekadastreerd wijk C, num mer 53e en 58e, groot 8 aren 5o centiaren, palende ten ooste en ten noorde Mijnbeer D'Hondt, ten zuide de Kasseide en ten weste d'heer Prosper De Vidts. In genot en gebruiktreding met 1 October 1910. Koop tweeEen perceel Lochting, Boomgaard Meersch, wel geschikt voor bouwgrond, gele gen te Erpe. Kasteelberg, nabij de Audenaerdsche kasseide, aan de Koeibrugstraat, bekend bij kada- wijk C, nummer ai, groot 17 aren70 centiaren palende ten oostede Baan,ten zuide Mijnheer Van der Biest en andere, ten weste en ten noorde den heer D'Hondt. Onmiddelijke ingebruiktreding. Verdeeld in: Zuidhelft, boomprijs fr. 40. Noordhelft, boomprijs fr. 60. Koop drijEene partij Elzen en met boomen beplanten Bosch, gelegen te Erpe, op den Woker, wijk D, nummer 227c, van hef cadaster, groot aldaar 17 aren 20 centiaren, palende ten ooste den IJzerenweg, ten zuide Mv. Nooy, ten weste Mv. Pieters-Danneboom en ten noorde Mej. Rosine De Nys. Boom- en Eizenhoutpnjs fr. 50, Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop vier: Een perceel Meersch, gelegei. Erpe, in 't Foot, gecadastreerd wijk D, nummers _c e n groot 43 aren, n - 1 r. «r. J zuide M'joheer Camiel Dp Windt, ten weste over de rede den heer De ontlergeteekende heeft de eer zijne talrijke kliënten te-berichten |dat zijne fabriek gansch heropgebouwd en vergroot is, en dat er van heden af weder om te bekomen zijn alle soorten van Bo bijnen, Draaiwerk voor Schrijnwerkers en jMeubelmakers, enz., enz. Schoon, goed en zuiver afgemaakt werk, aan prijzen buiten alle concurrentie. Ook te bekomen Draai- lingen voor Bakkers, Brandhout voor het aansteken van open-vuren en stoven. P.-J. Gustave Van de Velde, Scherreveldstraai, Aalst Zijn te verkrijgen bij J.-B. Wellekens, Zoons, nabij de Houtmarkt, Aalst aan zeer geringe prijs. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en een perceel MEERSCH TE 1IOF8TADE. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal, met gewin van palmslagen en gelagen in het openbaar verkoopen: GEMEENTE HOFSTADE. i° Eene behuisde Hofstede, met Schuur, Boom gaard en Hof, gestaan en gelegen gehucht Babbe laar, gekadastreerd wijk A, nummers 214, 3i5 en 2i6a, met eene grootte van garen 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Adolphe De Rybel, ten zuide hebbende losweg tot op de Babbelaar straat aan den heer Zacheus D'Haese. ten weste aan den heer Joseph Marck en ten noorde aan de Rijbaan. 20 Een perceel Meersch, gelegen op den Drinke- link, gekadastreerd wijk A, nummer 40B, met eene grootte van 13 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer René-Joseph Van Hauwer- meiren, ten zuide aan de Baan en daarover den heer Dr De Naeyer, ten weste aan den heer Alois Roels-De Rybel en ten noorde aan den heer Albien Daelman. Voorschreven goederen zijn bewoonden gebruikt door den eigenaar heer Petrus-Joannes Huyle- broeck. ZITDAGEN: Instel Vrijdag 8 Verblijf Vrijdag 15 Jul' '9">- Ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd St. Antonius bij den heer Frans De Smet, te Hofctade, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING te MEIRE en OTTERGEM. De Notaris MEERT, te Erpe, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen in het openbaar verkoopen: Gemeente Meire. i° Een perceel Land, gelegen op den Gouden Leeuw, gekend ten kadaster sectie A, nummer 55, met eene grootte van 35 Studie van den Notaris MEERT, te Ei Uit dei* hand te koop. Een welgelegen Winkelhuis, met Koer on Magazijnen, gelegen te Aalst, in de Molenstraat, palende, aan Madame Sonck en aan den heer Auguste "Van den Brempt, gekadastreerd sectie A, nummer 496c, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. Bewoond door den heer De Soyn. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Uit der hand te koop. Eene behuisde Hofstede, met Schuur, Stallingen en Boomgaard, gelegen te Erpe, aan de Rommelstraat, wijk Wijwater, ge kadastreerd wijk C, deel van nummer 774A, met eene grootte van 3 aren 45 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de Rede en daarover den heer Désiré De Sadeleer, zuid en west de weduwe Siau-Verberg- moes, noord zelfden heer Désiré De Sade leer. Bewoond door den eigenaar Remi Bos man. Voor alle inlichtingen wende men zich ter studie van den bovengenoemde Notaris. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw gebouwd zijnde eene Tweewoonst te ERPE, Eeckhout, (Hoonegem.) De NotariB EEMAN, te Aelst, zal, in gevolge bevel van Mijnheer den Rechter commissaris van de bankbreuk van M. B. De Boeck, te Erpe, en ten verzoeke van Mijnheer Eugeen Bosteels, Advokaat te Aelst, Curator van zelfde bankbreuk, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816. in het openbaar verkoopen: Eenige koop. Een nieuw gebouwd Huis met Afhangen en Tuin, zijnde thans eene Tweewoonst, gestaan en gelegen te Erpe, Eeckhout, (Hoonegem), bekend bij kadaster wijk b] nummer 173F, groot 6 aren 50 centiaren] palende ten ooste M. Frederik Schollaert, ten zuide den IJzerenweg, ten west M. Hubert De Middeleer en ten noorde de Straat. Bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Benoit De Boeck-Schollaert en andere. Enkele zitdag Zaterdag 16 Juli 1910. Om 2 uren nanoen te Aelst, ter Zitting zaal van he Vredegerecht. 273, 374, 275, 276 en 377, te samen groot 43 palende ten ooste de Beek, ten zuide Miji Camiel De Windt, ten weste over de rede den Donatus De Smet en Mijnheer Janssens De Schry- ver en ten noorde Mv. Clemence De Windt. Boomprijs Ir. 376, Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop vijf: Een perceel meersch, gelegen te Erpe, in de Kruiskens, groot 12 aren 40 centiaren, wijk D, nummer 624 van het kadaster, palende ten ooste Mv Pieters-Danneboom, ten zuide de kinde ren Eeckhout, ten weste Mijnheer Camiel De Windt en ten noorde Mijnheer Aimé Borreman. Boomprijs Ir. 100. Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop zes: Eene partij Land, gelegen te Erpe, Langeveld, bekend bij kadaster wijk D, nummer 67!*, groot 6 aren 90 centiaren, palende ten ooste Mej. Rosine De Nys en de kinderen Martinus Meuleman, ten zuide over het baantje het volgen de goed of koop 7, ten weste Mijnheer Ruysinck •n ten noorde den IJzerenweg. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Frans Van Herreweghe, te Erpe. Koop zeven Een pereeel Land gelegen te Erpe, Langeveld, deel ten zuid-weste van nummer 672*, der wijk D,van het kadastraal plan,groot ongeveer 36 aren 80 centiaren, palende ten ooste met eene rechte lijn het volgende goed. Mijnheer Moeren hout, Mv. Wed. De Sadeleer en andere ten zuide het Baantje en daarover Mijnheer Jan De Swaef, ten weste Jufvrouw Wed. Fleurinck en ten noor de het goed onder koop 6 en Mijnheer Ruysinck. Gebruikt zonder termijn door de heeren Isidoor Stalpaert en Alfons De Swaef, beide te Erpe. Koop acht: Een perceel Land, gelegen te Erpe, Langeveld, gekadastreerd wijk D, deel ten noord- ooste van nummer 672A, groot ongeveer 9 aren 70 eentiaren, palende ten ooste Mijnheer Frans Van Herreweghen, ten zuide Mijnheer Moerenhout, ten weste het goed onder koop zeven hiervoren en ten noorde over hel baantje Mej. Rosine De Nys. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Frans Van Herreweghe, te Erpe. Koop negen: Een perceel Land, gelegen te Erpe, Langeveld, wiik D, nummer 678 van het cadaster groot aldaar 11 aren 60 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Van Landuyt-Van Damme, ten zuide over de rede Mijnheer Petrus De Kerpel, ten weste over de rede Mijnheer Van Londersele en ten noorde over de baan Mijnheer Raymond Boterbergh. Ingebruiktreding met Kersmis aenstaande. Koop tien: Eene partij Land, gelegen te Erpe, Molenkauter, bekend bij kadaster wijk D, west helft van nummer ógan.groot 30 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw Wed. Schockaert, ten zuide Mijnheer Van Biesbroeck en kinderen, ten weste Mijnheer Van Londersele en ten noorde de Straat. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Bernard Weymeersch en andere te Erpe. ZITDAGEN: Instel Donderdag 3o Juni Verblijf Donderdag 14 Juli ,^10' Telkens om 3 uren van den avond, ter herberg Het Gemeentehuis, bij Charles Noël, te Erpe. Dorp; Beestialenals: Een Schaap (Ram), a jonge Varkens, 15 Hoenders, Haan en goeden Trekhond. N. B. De verkooping zal gedaan wor den met gereed geld voor de koopen tot 5 franken, voor de koopen boven de vijf franken met uistel van betaling, mits borg stelling. Verders op gewone voorwaarden en mits het gewoon ongeld. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Nieuwerkerken, (Restert). De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin ven instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een schoon Woonhuis met aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Nieuwerkerken, wijk Zuren- driesch of Restert, wel beplant mei Fniitboomen, bekend bij kadaster sectie B, nummers 303A en 3o2c, aldaar groot 10 aren 90 centiaren, palend? ten ooste de Straat, ten zuide den heer Edouard Van Houck, ten weste de erven van den heer Judocus Duwezen ten noorde de heeren Valery Baeten eu Petrus Eeckhout. Boomprijs a5o fr. Bewoond en gebruikt door Jufrr. Weduwe van den heer Petrus Meert. Slechts ingesteld 3000 Ir. DERDE ZITDAG Donderdag 30 Juni 1910, telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd c In 't Hof van Regelsbrugge. gehouden door den heer Pktbus-Schouppe, te Aalst, Sint- Job. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kactoore van bovengenoemden Notaris, alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, mits goed bezet en aan gematigden intrest, Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van allerlei Herberggereeven, Landbouwersalem en Beestialen, TE ERPE. De Notaris EEMAN, te Aalst zal na mens en ten huize van Juffrouwen Van Moorterte Erpe, aan de Dorpplaats, op Vrijdag 15 Juli 1910, om 1 uur nanoen, in bet openbaar verkoopen Huismeubelen en Herberg gerieven, als Herberg en andere stoelen, banken, tafel, kleer- en kommodekassen,schoone étagére- kas, stoven met toebehoorten, petrollam pen, schoonen lampe-belge genaamd suspentie, bollantaarn, koperen en glazen kandelaars, hangende horlogie, groote en kleine spiegels, heiligen en ander printen, Heiligbeelden met en zonder glazen bocalen koperen koffijpot en moor, bliken koffij- en peeëndoozen, koffij molen, gleizen kommen, tellooren, jatten, tassen en kannen, glazen en porceleinen vasenij zeren marmi ttenpot ten, braadpannen en broodplaten, steenen potlen, kommen en tobbenB, tafel eu ander messen, goed naaimachien, biertoog, hangenbord, eene groote hoeveelheid pin ten, bier- en geneverglazen, glazen bierka raffen, esne hoeveelheid flesschen, houten bierstellingen, tinnen liters en andere ma ten, Bchenktelloor, weegschaal met gewich ten, houten schietbak, houten en zinken emmers, waschkuipen, koffer en meer andere voorwerpen. Landalem, alsDrijwielkar, wanmolen, raapmolen, kortewagen, rolblok, egge, koeigareel, slijpsteen, aalkuip, aalpomp en schepper, schuppen, braken, zeisen, pikken haken, mesthak- n, reeken, gaffels, rieken, ianddraad, braskuipen. melkkuip, eene hoeveelheid brandhout, meBt, hooi en strooi en meer andere gerieven. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een behuisde TE ERPE, aan de Gentsche Kassei. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, in date 15 Juni igio, openbaariijk verkoopen Eenige koop. Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Gentsche Kassei, gekend bij kadaster sectie A; nummer 66oa, aldaar groot go centiaren, palende ten ooste den heer Felix De Meerleer, ten zuide de Gentsche Kasseide, ten weste en ten noorde het Baantje en daarover den heer Honoré Schellaert. Bewoond door den heer Lorie. Enkele zitdag DONDERDAG 21 JULI 1910. Om 3 ure van den namiddag, ter herberg genaamd In de Tramstilstand, gehou den door den heer Felix De Meerleer- Dumontte Erpe, aan de Gentsche Kassei. Bij licitatie. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen: 1Een Huis, te Aalst, in de Lange Zoutstraat, groot 2 aren 10 centiaren. Bewoond door Madame Joseph Cornells. 2. Eon Huis, te Aalst, in de Lange Zoutstraat, groot 80 centiaren. Bewoond door Mijnheer Frans Schoon. 3. 4 aren 70 centiaren Land, te Baarde- gem, op den Wolfpenninck. Gebruikt door de wed. Auguste Peir- linck. 4. F ene Hofstede, te Meldert, wijk Parijs, groot 5 aren 30 centiaren. boomprijs igo frs. Bewoond door de wed. Peirlinck. 5. Een Huis, te Meldert, wijk Parijs, groot 11 aren 40 cent. boompr. 20 fr Het huis bewoond door Alfons Everaert en de grond gebruikt door de wd. Peirlinck. 6. Eene Tweewoonst, te Meldert, wyk Parijs, groot 7 aren 30 centiaren. Het eene huis bewoond door Alfons De Ridder, het andere onbewoond en den grond gebruikt door de wed. Peirlinck. 7. En 10 aren 30 centiaren Land, te Meire, op het WoUken. sectie A, nummer 627A. Eenige zitdag: ZATERDAG 16 JULI 1910. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aelst, Groote Markt. Uil derliand te koop. te Aalst, (Burgemeesterplaats en aan de nieuwe straten, geopend op den eigendom genaamd Het Schaliënhuis. Zich te bevragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graan- Studie van den notaris BRECKPOT, te Aalst. 6° En op Donderdag 30 Juni 1910, om a uren namiddag, te Meldert, aan 't kloo- Bter Affligem, Falluintjes, meerschen en hoogemeerschen, 70 koopen hooigras en 30 koopen nagras. Uit «lei- hand 1© koop. 3 allerbeste perceelen Zaailand, gelegen te Hofstade 6 Lindeveld groot omtrent 80 aren. Meulekouter groot 61 aren. (Nabij de Statie van Aalst), en Schoonaerde Migroveld groot om trent 17 aren. Voor de conditiën zich te bevragen Alf. Van der Sloten, Kandidaat-Notaris Bd Callier, 44, Gent,

De Denderbode | 1910 | | pagina 3