h: "er i s Germain Van de Maele, Bordeaux wijnen. f"~'TE koop. BIERBROUWERIJ WOONHUIZEN GEVRAAGD. HOFSTEDE HOFSTEDE ZEVEN HUIZEN ZAAILANDEN welgelegen HUIS PERCEEL LAND MEUBELS Openbare verkooping Openbare verkooping IVIetsers- enOndernemersgerieven schoone Bouwgronden, WijnenLikeurenGenever. HUIS VAN VERTROUWEN Nr 3, Esplanadestraat, AALST. o§o— Bordeaux vieux de flcsch fr. 1.00 Médoc - -1.10 Fronsac -1.25 S'-Emilion 1.50 S'-Estèplie -1.7 S'-Julion 2.00 Sl*Julien vieux 2.50 Ponfcet-Canet 3.00 Witte wijnen. Tours Tours vieux Tours sup. Graves Sauternes de flesch fr. Niersteiner Johannisberger 1.10 1.25 1.75 1.10 1.75 1.50 2.00 2.75 Champagne wijnen van alle merken te beginnen van 2.75 fr. de flesch. Porto, Madère, Malaga, de flesch fr. 2 00 Byrrh van het huis Violet Fres Thuir 2.70 Genever de liter, te beginnen van fr. 1.50 Hasselt 2.00 Hollandsche Schiedam, de liter 2.80 Hot wit Stoopken 2.20 Franschen de liter fr. 1.50 en 1.70 Alle fijne. Likeuren, zooals anisette Suisse, Duval, Triple sec, Elixir do Boca, Advokaat, Marasquin, crème do Fraises, in liters, halve, en vierde van liters. Lastvrije Likeuren, zooals Chocolat, Kwast, Kriek, de liter fr. 0.90 Bocals krieken en rozijnen 1.25 Porto 1.30 Witte wyn 1.10 Sancson Kina 1.75 Groseille 1.50 Grenadine 1.60 Citroen 1.75 Spiritus van azijn, de liter fr. 2.80 Azyn aan de liter fr. 0.30 en 0.40 Besten wijn-azijn d'Orléans fr. 0.75 Gueuze-Lambic, extra aan fr. 0.35 de flesch Oud-bier De Gheest 0.40 Haarlemmer Olie 0.50 Stalbezems het pak fr. 4 .00. Frans Eemans-De Smet, te Aaist, Korte Zoutstraat, 3, Notarisklerk gedurende 40 jaren, gelast zich met het opmaken van verhuringen, overeenkom sten, doodschulden, vernieuwingen van hypothecaire inschrijvingen, vereffeningen en verdeelingen, ontvangsten, beschikkin gen van gelden op hypotheek, aankoopcn en verkoopen van onroerende goederen raadgevingen voor notariale zaken. Gematigd loon en eerlijke bediening. Do onilergeteekende heeft de eer zijne talrijke kliënten te berichten dat zijne fabriek gansch heropgebouwd en vergroot is, en dat er van heden af weder om te bekomen zijn alle soorten van Bo bijnen, Draai werk voor Schrijnwerkers en Meubelmakers, enz., enz. Schoon, goeden zuiver afgemaakt werk, aan prijzen buiten aile concurrentie. Ook te bekomen Draai- lingen voor Bakkers, Brandhout voor het aansteken van open-vuren en stoven. P.-J. Gustave Van de Velde, Scherreveldstraat, Aalst Paard, dobbelen Poney met verschei dene volledige Harnassuren en Camion. Adres te vragen ten Bureele van De Denderbode igi. - «I. isaiuc wcu. Amand M lJ 'en ^este Mijnheer Charles-Jan Van Malderen-V an Havermaet en ten noorde den Hoogeweg. Bewoond door den heer Raymond Baeyens. Achtste koop. Een schoon Woonhuis met Tuin gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 4061,, met eene grootte van 3 aren 10 centiaren, palende ten ooste de koopen 4 en 0, ten zuide den Hoogeweg, ten weste en ten noorde koop 2. Bewoond door Mijnheer Clement Sacy. Negende koop. Een schoon Woonhuis met Hof gestaan en gelegen wijk Bautenier, bekend bij kadaster sectie B, nummers 137A en i35a, met eene grootte van 5 aren 40 centiaren, palende ten ooste Mijaheer Jan Van Kerchove-De Mol, ten zuide de Hoogstraat, ten weste den heer Valery Janssens en ten noorde de heeren Pieter-Jan Abeel en Judocus Scheirt-Chnck. Bewoond door den heer Victor Haeyntjens. Tiende koop. Eenen Wijmenier, gelegen wijk Mallegemstede, bekend bij kadaster sectie A, nummers 58 en 59 met eene grootte van 33 aren 40 centiaren, palende ten ooste de heeren Pieteren Lodewijk Ganzeman, ten zuidede Nieuwe Meire, ten weste Mijnheer Adriaan-Laurent Van Dissel- dorp-De Smet en ten noorde Dame weduwe De Naeyer-Peeters. te Willebroeck. Elfde koop. Eenen Wijmenier met Uitweg, ge legen wijk Weynsbogh, bekend bij kadaster sectie nummers 411 en 429H, met eene grootte van aren 20 centiaren, palende ten ooste de heeren Alois Van den Berghe en Ernest Janssens, ten de den heer Ernest Janssens voornoemd ten weste de heeren Achille Braeckman, te St Amands- berg. Laurent Heechaut, te Schoonaerde en ten noorde de heeren Maurice Cremers-Heechaut, te Calcken en Amand Heechaut, te Schoonaerde. I waalfde koop. Eenen Wijmenier, gelegen wijk ierewinkel, bekend bij kadaster sectie A, num- ;r 656, met eene grootte van 3S aren 00 centiaren palende ten ooste Mijnheer Emiel De Staercke- Jouret, te Gent, ten zuide Mijnheer Amedeé De Ryck-Heyvaert, te Appels, ten weste de kinderen Van den Breen en Juffrouw Evelina Janssens en :n noorde de Meirebeek. Dertiende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Mallegemstede, bekend bij kadaster sectie A, nummer 372, met eene grootte van 12 aren 60 cen tiaren, palende ten ooste de Groenendijkstraat, ten zuide Mijnheer Karei Lodewijk Van Keymolen- Haentjens, ten weste Mijnheer Emile De Staercke- Jouret, voornoemd en ten noorde Mijnheer Adolf Steeman, te Overmeire. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen wijk Molenhoeksken, bekend bij kadastsr sectie D, nummer 5060, met eene grootte van 9 aren 20 tiaren, palende ten oosteden weg, ten zuide en weste de kinderen De Bock cn ten noorde de kinderen De Rocken Mijnheer Willem Schieks- Faes. Gemeente Uytbergen. Vijftiende en laatste koop. Een nieuw gebouwd Woonhuis en Land. gestaan en gelegen wijk Kauter, bekend bij kadaster sectie A, nummer 333ms, met eene grootte van 17 aren qo centiaren, palende ten ooste Dame wed. van den heer Frans Dauwe-De Geyteren kinderen te Wetteren, ten zuide de Straat, ten weste Juffrouw Tharoalie- Vitalia Muylaert, te Wichelen en ten noorde den heerLéon en Juffrouw Marguerita De Bruycker, Brussel. ZITDAGEN Instel Donderdag 4 Verbhjl Dondert.! 8 n gelegen te Liede- Openbare verkooping van eene schoone Woonhuizen, Tuinen, WijmeniersMeersch en Landen, Ie Berlaere en Uytbergen. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegein, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris VAN GEETERUYEN, te Zele, ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van iostelpremiën en gelagen in het openbaar verkoo pen, de volgende goederen te weten. Gemeente Beerlaere. Eerste koop. Eene schoone Bierbrouwerij, in volle werking, bewogen door den Stoom, met groote Magazijnen, Kelderingen, Stallingen eD verdere gebouwen, gestaan en gelegen op den Hoogeoweg, bekend bij kadaster sectie B, nummer 408c, aldaar groot n aren, palende ten oost den heer Frans Hertecant-Matthys, ten zuide de koo pen 3, 5 en 6, ten weste koop 2 en ten noorde de Gaverstraat. Tweede koop. Een schoon Woonhuis met Hof, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummers 406.M en 4o5c, groot aldaar 10 aren qo centiaren, palende ten ooste de koopen 1, 5 en 8, ten zuide den Hoogeweg, ten weste en ten noorde de Gaverstraat. Bewoond door den heer Cyriel Van den Bossche. Derde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407c, met eene grootte van 40 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide koop 4. ten weate koop 3 en ten noorde koop 1 Bewoond door den heer Emiel Van den Rauwe. Vierde koop. Eenen Hof, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407e, met eene grootte van 3 aren 20 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide den Hoogenweg, ten weste hoop 8 en ten noorde koop 3 en 6. Gebruikt door verschillige. Vijfde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en galegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407F, met eene grootte van 00 centiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide"koop 4, ten weste de koopen 2 en 8 en ten noorde koop 1. Onbewoond. Zesde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 4070, met eene grootte van 2 aren 80 cen tiaren, palende ten ooste d'heer Frans Hertecant- Matthys, ten zuideden Hoogenweg en koop 4, ten weste koop 3 en ten noorde koop 1. Bewoond door Mijnheer Cornell's. Zevende koop. Een Schoon Woonhuis met Hof gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie C, nummers 6511 en 65a, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende ten ooste Juffrouw Leonia Schicks, Mijnheeren Joannes-Amandus kens om 2 ure stipt nanoen, 1 Taverne Vienkoise gehouden Frédrix, te Aalst, Statieplein. Bij dadelijke uitwinning en vrijwillige verkooping. Openbare verkooping van en een perceel LAND, «e LII DEIiUItKF. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, openbaarlijk verkoopen A. Hij dadelijke uitwinning, krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Brussel, in date 18 Juni 1910, te weten Een Woonhuis, gestaan kezke, bekend bij kadaster 344H en 3441, met ccne grootte van 6 aren 35 cen tiaren, palende langs voren aan de Strar-t, langs achter aan den heer Jacobus De Backer, van de zijde aan den heer Hubert Van de Putte en langs de andere zijde aan den heer Seghers. Bewoond geweest door den heer Alphonse Van Welkenhuysen. B. Bij vrijwillige verkooping, ten verzoeke van wien het hehoort Eerste koopEen onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met aanhorigheden, gestaan en gelegen te Liedekerke. aan de Opperstraat, met eene grootte van 2 aren 5t centiaren, palende ten ooste den heer Vital Heymans, ten zuide den heer Severin Vercammen en de Opperstraat, ten weste den heer Philemon Van den Branden en ten noorde Jeróme Van den Borre. Bewoond geweest door den heer Petrus Van den Borre. Tweede en laatste koop: Een perceelken Land, gelegen te Liedekerke, aan de Opperstraat, bekend bij todaster wijk C, deel van nummer 123 en «24, met eene grootte van 5 aren 76 centiaien, palende aan i° Frans Seghers. 20 Petrus Van den Borre, 3° Frans Heymans en 4° de Opperstraat. Enkele zitdag ZATERDAG 3o JULI 1910. Om 3 uren namiddag, in het Eslaminet Ta verne V1ENN01SE gehouden door Madame Fré drix, te Aalst, Statieplein. Voor Aalst en omstreken, deftige en vlijtige persoon voor den verkoop onzer Naaimacïiicnen en de ontvangsten to doen. Vast loon en kommissie. Kleine waar borg wordt geeisebt. Zich te bevragen aan de Maatschappij SINGER - Albert Liénartsfraat, Aelst. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en een perceel MEERSCH XE IIOFSTA D 13 De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal, met gewin van palmslagen en gelagen in het openbaar verkoopen: GEMEENTE HOFSTADE. i° Eene behuisde Hofstede, met Schuur, Boom gaard en Hof, gestaan en gelegen gehucht Babbe- gekadastreerd wijk A, nummers 214, 2i5 en l, met eene grootte van 9 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Adolphe De Rybel, ten zuide hebbende losweg tot op de Babbelaar- tt aan den heer Zacheus D'Hacse, ten weste den heer Joseph Marck en ten noorde aan de Rijbaan. 20 Een perceel Meersch, gelegen op den Drinke- link, gekadastreerd wijk A, nummer 40a, met eene grootte van 13 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer René-Joseph Van Hauwer- meiren, ten zuide aan de Baan en daarover den heer Dr De Naeyer, ten weste aan den heer Alois Roels-De Rybel en ten noorde aan den lieer Albien Daelman. Voorschreven goederen zijn bewoonden gebruikt door den eigenaar heer Petrus-Joannes Huyle- broeck. ZITDAGEN: Instel Vrijdag 8 Verblijl Vrijdag i5 j '910- 7 en 4 uren namiddag, ter herberg genaamd St. Antonius bij den heer Frans DeSmet, te Hofstade, aan het Dorp. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een behuisde TE ERPE, aan de Gentsche Kassei. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, in date 15 Juni 1910, openbaariijk verkoopen Eenige hoop. Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Eipe, aan de Gentsche Kassei., gekend bij kadaster sectie A; nummer 66oa, aldaar groot 90 centiaren, palende ten ooste den heer Felix De Meerleer, ten zuide de Gentsche Kasseide, ten weste en ten noorde het Baantje en daarover den heer Honoré Schellaert. Bewoond door den heer Lorie. Enkele zitdag DONDERDAG 21 JULI 1910. Om 3 ure van den namiddag, ter herberg genaamd In de Tratvistilstand, gehou den door den heer Felix De Meerleer- Dumontte Erpe, aan de Gentsche Kassei. Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van te AALST, Binnestraat en Raapslraal. De notaris MEERT te Erpe, zal open- baarlijk verkoopen, ingevolge de wet van den i5 Oogst 1854, bij inbeslagneming, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en in uitvoering van een N'onnis verleend door de Burgerlijke Recht bank van Dendermonde den 2 Juli dezer loopende maand Juli, dhierna aangewe zen onroerende goederen. STAD AALST. I. Vier aaneenhangende Woonhuizen, gestaan en gelegen ir. de Binnenstraat, gekadastreerd sectie D nummers S6gFt 869G, 869H, 8691, groot elk huis, 40 cen tiaren, palende zuid den heer Benoit Schouppe, oost den Bolleweg, noord vol gende huizen. II. Drie aaneenhangende Woonhuizen, gestaan en gelegen in de Raapstraat, geka dastreerd sectie E nummers 512M, 5I2N. 5120, groot nummer 512M 60 centiaren en de audere twee volgende elk 40 cen tiaren, palende zuid de Raapstraat, west Louis Van Mol, oost volgende huizen. Eenige Zitdag DIJNSDAG 26 JULI 1910, om 3 uren namiddag, ter zittingzaal van gezegden heer Vrederechter. Het lastkohier en een afschrift van het vonnis berusten ten kantore van gezegden notaris Meert. OPENBARE VERKOOPING van goede te MEIRE en OTTELGEM. De Notaris MEERT, te Erpe, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen in het openbaar verkoopen: Gemeente Meire. i° Een perceel Land, gelegen op den Gouden Leeuw, gekend ten kadaster sectie A, nummer 55, met eene grootte van 35 aren 60 centiaren, palende ten ooste de heeren Auguste Rottiers en Frans Van den Steen, ten zuiden den Armen van Ottergem, ten weste den heer Charles-Louis De Jonghe, ten noorde de Straat. Gebruikt door den heer Frans De Boech, te Ottergem. 20 Een perceel Land, gelegen op het Langeveld, bekend ten kadaster sectie B, nummer 474H, met eene grootte vjn 9 aren, palende ten ooste den heer Gustaaf Bosseloo-Neerinckx, ten zuide de heeren Gustaaf Van de Velde-De Troyeren Alfons Van Bever De Boeck en consoorten, ten weste de heer Victor De Vos-Cobbaert, ten noorde den heer Désiré De Troyer. Gemeen te Ottergem 30 Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, gekend ten kadaster sectie A, nummer 844, met eene grootte van 7 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten weste den heer Petrus Van Bever, ten zuide den he< r Jan Baptiste Standaert en ten noorde Jufvrouw Octavia Pieters. Gebruikt door voornoemden heer De Boech. 40 Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, gekend ten kadaster sectie A, nummer 83g, met eene grootte van n aren 20 centiaren, palende ten ooste en ten zuide den heer Burgemeester Van den Eeckhaut, te Erondegem, ten weste de kinderen De Boeck, te Ottergem, ten noorde de Straat. Gebruikt door den h er Gustave Van den Eeckhout. Zitdagen: Instel Maandag 14 T Verblijf Maandag 25 Juh I9t0" Telkens om 2 uren namiddag, tr her berg gehouden door den heer Gustave Van den Eeckhoutte Erondegem, Dorp. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Uit der liarxd te koop. Een welgelegen Winkelhuis, met Koer on Magazijnen, gelegen te Aalst, in de Molenstraat, palende aan Madame Sonek en aan den lieer Auguste Van den Brempt, gekadastreerd sectie A, nummer 496c, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. Bewoond door den heer De Seyn. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw gebouwd zijnde eene Tweewoonst te ERPE, Eeckhout, (Hoonegem.) De Notaris EEMAN, te Aelst, zal, in gevolge bevel van Mijnheer den Rechter commissaris van de bankbreuk van M. B. De Boech, te Erpe, en ten verzoeke van Mijnheer Eugeen Bosteels, Advokaat te Aelst, Curator van zelfde bankbreuk, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816. in het openbaar verkoopen: Eenige hoop. Een nieuw gebouwd Huis met Afhangen en Tuin, zijnde thans eene Tweewoonst, gestaan en gelegen te Erpe, Eeckhout, (Hoonegem), bekend bij kadaster wijk B, nummer 173F, groot 6 aren 50 centiaren, palende ten ooste M. Frederik Schollaert, ten zuide den IJz.-renweg, ten west M. Hubert De Middeleer en ten noorde de Straat. Bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Benoit De Boech-Schollaert en andere. Enkele zitdag Zaterdag 16 Juli 1910. Om 2 uren nanoen te Aelst, ter Zitting zaal van he Vredegerecht. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPIFG Bouwgrond, goede Zaailanden en Meerschen en een percel Bosch, X 13 ERPE, De Notaris EEMAN, te Aalst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten: Koop een: Een welgelegen Huis met Schuur, Stalling en andere aanhoorigheden en tuin, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Dorpplaats en Aude- naerdscbe kasseide, gekadastreerd wijk C, num mer 53e en 58e, groot 8 aren 5o centiaren, palende ten ooste en ten noorde Mijnheer D'Hondt, ten zuide de Kasseide en ten weste d'heer Prosper De Vidts. In geaot cn gebruiktreding met 1 October 1910. Koop twee: Een perceel Lochting, Boomgaard en Meersch, wel geschikt voor bouwgrond, gele gen te Erpe. Kasteelberg, nabij de Audenaerdsche kasseide, aan de Koeibrugstraat, bekend bij kada ster wijk C, nummer 21, groot 17 aren 70 centiaren palende ten oostede Baan,ten zuide Mijnheer Van der Biest en andere, ten weste en ten noorde den heer D'Hondt. Onmiddelijke ingebruiktreding. Verdeeld in: Zuidhelft, boomprijs fr. 40. Noordhelft, boomprijs fr. 60. Koop drijEene partij Elzen en met boomen beplanten Bosch, gelegen te Erpe, op den Woker, wijk D, nummer 227c, van hef cadaster, groot aldaar 17 aren 20 centiaren, palende ten ooste den IJzerenweg, ten zuide Mv. Nooy, ten weste Mv. Pieters Danneboom en ten noorde Mej. Rosine De Nys. Boom- en Eizenhoutprijs fr. 50, Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop vier: Een perceel Meersch, gelegen te Erpe, in 't Foot, gecadastreerd wijk D, nummers 273> 274> 275» 276 en 277, te samen groot 42 aren, palende ten ooste de Beek, ten zuide Mijnheer Camiel De Windt, ten weste over de rede den heer Donatus De Smet en Mijnheer Janssens De Schry- ver en ten noorde Mv. Clemence De Windt. Boomprijs fr. 376, Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop vijf: Een perceel meersch, gelegen te Erpe, in de Kruiskens, groot 12 aren 40 centiaren, wijk D, nummer 624 van het kadaster, palende ten ooste Mv. Pietcrs-Danneboom, ten zuide de kinde ren Eeckhout, ten weste Mijnheer Camiel De Windt en ten noorde Mijnheer Aimé Borreman. Boomprijs fr. 100. Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop zes: Eene partij Land, gelegen te Erpe, Langeveld, bekend bij kadaster wijk D, nummer 671A, groot 6 aren 90 centiaren, palende ten ooste Mej. Rosine De Nys en de kinderen Martinus Meuleman, ten zuide over het baantje het volgen de goed of koop 7, ten weste Mijnheer Ruysinck en ten noorde den IJzerenweg. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Frans Van Herreweghe, te Erpe. Koop zeven Een pereecl Land gelegen te Erpe, Langeveld, deel ten zuid-weste van nummer 672A, der wijk D,van het kadastraal plan,groot ongeveer 36 aren 80 centiaren, palende ten ooste met eene rechte lijn het volgende goed. Mijnheer Moeren hout, Mv. Wed. De Sadeleer en andere ten zuide het Baantje en daarover Mijnheer Jan De Swaei, ten weste Jufvrouw Wed. Fleurinck en ten noor de het goed onder koop 6 en Mijnheer Ruysinck. Gebruikt zonder termijn door de heeren Isidoor Stalpaert en Alfons De Swaef, beide te Erpe. Koop acht: Een perceel Land, gelegen te Erpe, Langeveld, gekadastreerd wijk D, deel ten noord- ooste van nummer 672A, groot ongeveer 9 aren 70 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Frans Van Herreweghen, ten zuide Mijnheer Moerenhout, ten weste het goed onder koop zeven hiervoren en ten noorde over het baantje Mej. Rosine De Nys. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Frans Van Herreweghe, te Erpe. Koop negen: Een perceel Land, gelegen te Erpe, Langeveld, wijk D, nummer 678 van het cadaster groot aldaar 11 aren 60 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Van Landuyt-Van Damme, ten zuide over de rede Mijnheer Petrus De Kerpel, ten weste over de rede Mijnheer Van Londersele en ten noorde over de baan Mijnheer Raymond Boterbergh. Ingebruiktreding met Kersmis aenstaande. Koop tien: Eene partij Land, gelegen tc Erpe, Molenkauter, bekend bij todester wijk D, west- helft van nummer 692M.groot 30 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw Wed. Schockaert, ten zuide Mijnheer Van Biesbroeck en kinderen, ten weste Mijnheer Van Londersele en ten noorde de Straat. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Bernard Weymeersch en andere te Erpe. ZITDAGEN: Instel Donderdag 3o Juni Verblijf Donderdag 14 Juli 9 Telkens om 3 uren van den avond, ter herberg Het Gemeentehuis, bij Charles Noel, te Erpe, Dorp: OPENBARE VERKOOPING van een voornaam goed te ERPE, Cottemkauter. De notaris EEMAN te Aalst, zal namens wien het behoort, io het openbaar verkoopen EENIGE KOOP Een goed perceel Land, gelegen te Erpe, Cot temkauter, bekend bij kadaster wijk C nummer 21 ia, groot aldaar 13 aren 80 centiaren, palende ten ooste de heeren De Wolf, ten zuide M Pare- wyck, ten weste de erven Schellaert en ten noorde de Cottemstraat. Gebruikt zonder termijn door M. Hubert De Middeleer te Erpe. ENKELE ZITDAG Maandag 25 Juli 1910. Om 3 uren van den avond, ter herberg De Roos1 bij Mr Evariste Smeken», te Erpe, nabij de Vijf huizen, Gentschen steenweg. OPENBARE VERKOOPING van schoone to HAELTERT, Hoogstraat. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal, ten verzoeke en ten huize van den heer Alfons Pblkmas, te Haeltert, aan de Hoogstraat, openbaar verkoopen, op Woensdag 37 Juli 1910, om 8 ure 's morgends. Ronde en andere tafels, schoone zetel, waaron der rieten, eene groote hoeveelheid schoone stoelen waarvan 10 in eikenhout, ledekanten metressorta, matrassen en hoofdkussens, lavabo en garnituren, nachttafels, kassen, kommoden, een zeer goed naaimachien, beelden onder bocaal en ander*, kandelaart, vazen, schouwgarnituren, lijsten, printen, qumquets, lampe-belge met hangers, kap stokken, storestokken, horlogie, transparanten, jachtvuur en andere vuren, messen, lepels, four- chetten, kommen, kannen, kasserollen, pannen, moor, koffiepot, eene groote hoeveelheid klein keukengerief, en verders nog meer schoone meubels. Gewone voorwaarden. Uit der hand te koop. 3 allerbeste perceelen Zaailand, gelegen te Hofstade Lindeveld groot omtrent 80 aren. Meulekouter groot 61 aren. (Nabij de Statie van Aalst), en Schoonaerde Migroveld groot om trent 17 aren. Voor de conditiën zich te bevragen Alf. Van der Sloten, Kandidaat-Notaris, Bd Callier, 44, Gent. Bij licitatie. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen: 1Een Huis, te Aalst, in de Lange ZoutBtraat, groot 2 aren 10 centiaren. Bewoond door Madame Joseph Cornells. 2. Een Huis, te Aalst, in de Lange ZoutBtraat, groot 80 centiaren. Bewoond door Mijnheer Frans Schoon. 3. 4 aren 70 centiaren Land, te Baarde- gem, op den. Wolfpenninck. Gebruikt door de w,d. Auguste Peir- linch. 4. Kene Hofstede, te Meldert, wijk Pat ijs. groot 5 aren 30 centiaren. boomprijs 190 frs. Bewoond door de wed. Peirlinch. 5. Een Huis, te Meldert, wijk Parijs, groot 11 aren 40 cent. boompr. au fr Het huis bewoond door Alfons Everaert en de grond gebruikt door de wd. Peirlinch. 6. Eene Tweewoonst, te Meldert, wijk Parijs, groot 7 aren 30 centiaren. Het eene huis bewoond door Alfons De Ridder, het andere onbewoond en den grond gebruikt door de wed. Peirlinch. 7. En 10 aren 30 centiaren Land, te Meire, op het Wolfken. sectie A, nummer 627A. Eenige zitdag: ZATERDAG 16 JULI 1910. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aelst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen. 15 aren 27 centiaren Bouwgrond, te Hofstade, op het Biesterenveld, aan den Steenweg van Dendermonde. Verdeeld in 5 deelen. ZITDAGEN Instel Vrijdag 15 T Verblijf Vrijda! 22 Juh '9'0- Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg Het Oud Koningshof, n bij Mijnheer Domien De Crooch, te Hofstade, aan den Dendermondschen Steenweg. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aelst. V E N D ITI E VA N te AELST, Zonneetraat. Ten huize van Mijnheer Andre Stiernon Ondernemer, op Dijnsdag 19 Juli 1910. om 1 ure namiddag. Uil der hand te koop. te Aaist, (Burgemeesterplaats, en aan de nieuwe straten, geopend op den eigendom genaamd Het Schaliënhuis. Zich te bevragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graan markt.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3