Frankrijk. W O O N H U I S Meïkerij St-Laurent MEUBELS WOONHUIZE N Perceel MËERSCH TH LUB ROll WE RIJ HOFSTEDE HUISMEUBELS HOFS TEDE W INKELHUIS ZEVEN HUIZEN Z A A I L A N D E N Woonhuis met Hof Openbare verkooping. Openbare verkooping schoone Bouwgronden, ecnen ring van groole waarde er in. Toen lie gauwdief wilde vluchten liep hij in de armen van M. V... van Brugge, die den diefstal bemerkt had. Met behulp van eenige toegesnelde personen werd de dief duchtig afgeranseld, en vervolgens met gescheurde klcederen, met wonden en bloed bevlekt, in de handen der policie gegeven. Een hevige brand heeft de hoeve van het zinneloozen gesticht te Bailleul ver nield. Do brand is veroorzaakt door hot hooibroeden. Er is 20.000 fr. schade. Do veiligheidsagenten Scritto en Leman hebben Zaterdag morgend in do rue de Roubaix, te Tourcoing, den gewezen deurwaarder Karei Pouters, 43 jaar oud, ran Ronse, aangehouden, die onlangs door de korrektionneele rechtbank van Oude naards by verstok verwezen werdt tot 3 jaar en 3 maand gevang wegens verduiste ring van geldenHij is in het gevang van Rysel opgesloten en zai aan het Belgisch gerecht uitgeleverd worden. Pepinster. Maandag morgend, om 6 ure toen de reizigerstrein 593, komende uit Yerviers, zich in beweging stelde sprong de troin-overste, Mathieu Bottcr- man, op do ingangzijndo trein Hij mistte de voettrede en viel onder de wielen. Dc machinist door do noodkreten opmerkzaam gemaakt, stopte onmiddelijk, men verlostte de trein-overstc uit zijnen akcligen toe stand. Hij werd een been gebroken en de splinters staken door het vel hij had daarenboven erge wonden aan het hoofd od talrijke kneuzingen. Na de eerste zorgen in de statie ontvangen te hebben werd hij ïaet een bijzonderen trein naar Verviers overgebracht. Zyn toestand is wanhopig. M. Botterman. is 40 jaar oud en vader van drie kinderen. Eene nooit geziene stortbui, een ware waterhose, heeft Dinant en omtrok verwoest. De straten waren geblokkeerd en de bewoners zijn in hunne huizen opge sloten Het is eene ware ramp voor heel de streek. Het was drie uren namiddag, toen de regen begon en die hield 2 volle uren aan. In de stallen stonden de paarden tot aan de borst in het water, in de Leffevalei is oen molen vernield. Al de hoven zijn totaal vei woest. Ook uit Hoei wordt gemeld dat een vreeswekkend onweer eene groote verwoe sting heeft aangericht. Sommige straten zyn in woedende snel- jiroomen veranderd het water lichte do riooldeksels op en het water springt on hoog. De trein van Civen naar Landen reed tot aan de assen dor wielen door het water, en met heel den omtrek was de gemeonschap gehrolden. Het is hier eveneens eene ware ramp. Men vreest nog slechte tijdingen van elders. Zondag morgend rond 6 uren, kwam fon elektrische buurttram de sterke helling der rue Saint-Laurent te Luik, afgereden, toen dewattman bemerkte dat de remmen nietmeer werten. Hij beproef de de elektri sche rem in werking te stellen, doch het lytiiig holde in hevige snelheid voort en hij vlooghij het eerste kruispunt uit do riggels. De tram botste op het huis van M. Mon- seur, dat erg beschadigd werd en sloeg om. Twee reizigers waren in het rijtuig gezeten; M. G. Delaruelle, 47 jaar mijn werker werd het linker oor afgerukt en klaagde over inwendige pynon. Het- slacht offer werd in hoopeloozen toestand naar het gasthuis gebracht. Mej. Leontina Dc Bau- terlcr, 23 jaar dienstmeid van St.-Niko- laas werd zeer erg aan het aangezicht gekwetst. De wattman, Hubert-Philippe en de ontvanger E. Galain hebben lichte verwon dingen hekomen. M. Ginhoux, aardappelkoopman te Es- paly, kreeg Zondag het bezoek van zijnen zoon, die hij in geen achttien jaar gezien had. Hy was in gezelschap van zijne vrouw do ouderling ontving hem zeer goed en gaf zynen zoon geld om hem eens te vermaken, 's Avonds kwam de zoon geheel bebloed naar huis en vertelde aan zijnen vader dat hjj een man voor de deur der woning ge dood had. Op het oogenblik dat de vader zich uit het venster boog om zich van het feit te overtuigen nam de zoon hem bij de bee- nen en wilde hem uit het venster werpen. Een hevige stryd ving aan de ouder ling kon ontsnappen en op den zolder vluchten, doch werd door den moordenaar achtervolgd die hem by de keel greep en dreigde te verwurgen zoo hy niet al het geld gaf dat in huis was. De arme man gaf hem al zijne spaarpenningen en de ontaar de zoon nam do vlucht. Bij sterfgeval. te HOFSTADE, Blekte. De Notaris LIMPENS, te Aelst, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en ge lagen in het openbaar verkoopen; Eenige koop. Een schoon Woonhuis, dienstig voor herberg, gestaan en gelegen te Hofstade, Blekte, gekada streerd sectie C. nummer 367H, met eene grootte van 3 aren 3o centiaren, palende oost de Blekte straat, zuid de Wed. Serafien Goeman, west de Wed. Walgraef en andere en noord Gustaaf Van Cackenberghe en andere. Gebruikt zonder termijr. door de kinderen Sixtus Blondeel-Van Cakenherghe. ZITDAGEN Instel Maandag 8 Verblijf Maandag 22 Au8usU *910- Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg gehou den door Andreas Blondeel-Samson, te Hofstade, Dorp TE EItPE, vrij» Huizen. Allerfijnste Roomboter. Eere-diploma in 1910 in do Tentoonstelling van Brussel. In 't klein to bekomen bij M. Jean De Clerclc Kerkstraat, te Aalst. Door uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING en Herberg gerief, to AËLST, Hopmarkt 1-5. Deuwaarder DE VOS. te Aelst, zal op Dijns- dag 9 Augusti 1910, om 2 ure stipt namiddag, ten verzoeke en ter woonst van Dame Weduwe Louis Ruyssinck-Michel, te Aelst, Hopmarkt, N° i4, overgaan tot de openbare verkooping van: Meubels en Herberggerief, bestaande voorna melijk in Tafels, Stoelen, Banken, Kleer-en andere Kassen. Kadets, Spiegels, Horlogie, (Régu lateur,) Aard en Gleiswerk, Ledikanten, wollen en andere Matrassen, Keukengerief, Buffet met Etagere, Pomp en Darm, Pintglazen, Wijn en Likeurroomers, ledige Flesschen, enz. enz. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden en met gereed geld. Bij dadelijke uitwinning en vrijwillige verkooping. Openbare verkooping van en een perceel LAND, te LSËOËKËEtKE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegein, zal, openbaarlijk verkoopen A. 'Bij dadelijke uitwinning, krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Brussel, in date 18 Juni 1910, te Een Woonhuis, gestaan en gelegen te Liede- keakc, bekend bij kadaster sectie A, nummers 344H en 3441, met eene grootte van 6 aren 33 cen tiaren, palende langs voren aan de Strait, langs achter aan den heer Jacobus De Backer, van de eene zijde aan den heer Hubert Van de Putte en langs de anden -zijde aan den heer Seghers. Bewoond gefeest door den heer Alphonse Van Welkenhuysen B Bij vrijwillige verkoopingten verzoeke van ien het behoort Eerste koopEen onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met aanhorigheden, gestaan en gelegen te Liedekerke. aan de Opperstraat, met eene grootte van 2 aren 5t centiaren, palende ten ooste den heer Vital Heymans, ten zuide den heer Severin Vercammen en de Opperstraat, ten weste den heer Philemon Van den Branden en ten noorde Jeróme Van deu Borre. Bewoond geweest door den heer Petrus Van den Borre. Tweede en laatste koop: Een perceelken Land, gelegen te Liedekerke, aan de Opperstraat, bekend bij kadaster wijk C, deel van nummer 123 en 124, ene grootte van 5 aren 76 centiaren, palende 0 Frans Seghers. 3° Petrus Van den Borre, 3° Frans Heymans en 4° de Opperstraat. Tweede zitdag: ZATERDAG t3 AUGUSTI 1910. Om 3 uren namiddag, in het Estaminet Ta- :bne Viennoise», gehouden door Madame Fré- drix, te Aalst, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING van een goed gelegen te Denderleeuw. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Meersch, gelegen te Dender leeuw, in de Bordellen, aan het gescheid met Welle, gekend ten kadaster 6ectie A nria, met eene grootte van 61 aren 30 centiaren, groot bij meting 60 aren 55 cent., palende ten ooste de Dendervaart, ten zuide dame weduwe van den heer Henri Sonck, ten weste den heer Van de Velde en andere en ten noorde den heer Dofnien Uyttersprot. Gebruikt door M. L. Gernaye, te Hekelgem. ZITDAGEN Instel Zaterdag 20 Augusti Verblijf Zaterdag 27 Augusti) "l0 Telkens om 3 ure nanoen, ter Estaminet Taverne Viennoise gehouden door madame Frederix, te Aa'st, Statieplein. Ten kantore van bovengenoemde notaris Schelf hout, zijn er gestatig groote en kleine kapitalen te bekomen mits goed bezet. Openbare verkooping van eene schoone Woonhuizen, Tuinen WijmeniersMeersch en Landen, le llerlaere esi Uylbergen. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris VAN GEETERUYEN, te Zele, ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van instelpremièn en gelagen in het openbaar verkoo pen, de volgende goederen te weten. Gemeente Beerlaere. Eerste koop. Eene schoone Bierbrouwerij, in volle werking, bewogen door den Stoom, met groote Magazijnen, Kelderingen, Stallingen en verdere gebouwen, gestaan en gelegen op den Hoogenweg, bekend bij kadaster sectie B, nummer 408c, aldaar groot li aren, palende ten oost den heer Frans Hertecsnt-Matthys, ten zuide de koo- pen 3, 5 en 6, ten weste koop 2 en ten noorde de Gaverstraat. Tweede koop. Een schoon Woonhuis met Hof, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadasier B, nummers 40f)M en 4o5c, groot aldaar 10 o centiaren, palende ten ooste de koopen 1, 5 en 8» ten zuide den Hoogeweg, ten weste en ten noorde de Gaverstraat. Bewoond door den heer Cyrtel Van den Bossche. Derde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407c, met eene grootte van 40 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide koop 4. ten weste koop 3 en ten noorde koop 1. Bewoond door den heer Emiel Van den Haiiwe. Vierde koop. Eenen Hof, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407K, met eene grootte van 3 aren 20 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide den Hoogenweg, ten weste koop 8 en ten noorde koop 3 en 6. Gebruikt door verschillige. Vijfde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407F, met eene grootte van 00 centiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide'koop 4, ten weste de koopen 2 en 8 en ten noorde koop 1. Onbewoond. Zesde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407G, met eene grootte van 3 aren 80 cen tiaren, palende ten ooste d'heer Frans Hertecant- Matthys, ten zuideden Hoogenweg en koop 4, ten weste koop 3 en ten noorde koop 1. Bewoond door Mijnheer Cornelis. Zevende koop. Een Schoon Woonhuis met Hof gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie C, nummers 65B en 65a, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende ten ooste Juffrouw Leonia Schicks, Mijnheeren Joannes-Amandus De Poppe-De Ryck en Leonard De Poppe-De Bock, ten zuide de erven van Dame wed. Amand De Smet, ten weste Mijnheer Charles-Jan V Malderen-Van Havermaet en ten noorde den Hoogeweg. Bewoond door den heer Raymond Baeyens. Achtste koop. Een schoon Woonhuis met Tuin, gestaan en gelegen alsvoreii, bekend bij kadaster sectie B, nummer 406L, met eene grootte van 3 aren 10 centiaren palende ten ooste de koopen 4 en 5, teD zuide den Hoogeweg, ten weste en ten noorde koop 2. Bewoond door Mijnheer Clement Saey. Negende koop. Een schoon Woonhuis met Hof gestaan en gelegen wijk Bautenier, bekend bij kadaster sectie B. nummers 137A en i35a, i eene grootte van 5 aren 40 centiaren, palende ooste Mijaheer Jan Van Kerchove-De Mol, zuide de Hoogstraat, ten weste den heer Valery JansscDS en ten noorde de hceren Pieter-Jan Abeel en Judocus Scheirt-Clinck. Bewoond door den heer Victor Haeyntjens. Tiende koop. Eenen Wijmenier, gelegen wijk Mallegemstede, bekend bij kadaster sectie A, nummers 58 en 5g met eene grootte van 33 aren 40 centiaren, palende ten ooste de heeren Pieteren Lodewijk Ganzeman, ten zuidede Nieuwe Meire, ten weste Mijnheer Adriaan-Laurent Van Dissel- dorp-De Smet en ten noorde Dame weduwe De Naeyer-Peeters, te Willebroeck. Elfde koop. Eenen Wijmenier met Uitweg, ge legen wijk Weynsbogh, bekend bij kadaster sectie A, nummers 411 en 42QH, met eene grootte van 4e aren 20 cemiaren, palende ten ooste de heeren Alois Van den Berghe en Ernest Janssens, ten zuide den heer Ernest Janssens voornoemd ten weste de heeren Achille Braeckman, te §t Amands- berg, Laurent Hcechaut, te Schoonaerde en ten noorde de heeren Maurice Cremers-Heechaut, te Calcken en Amand Heechaut, te Schoonaerde. Twaalfde koop. Eenen Wijmenier, gelegen wijk Meerewiokel, bekend bij kadaster sectie A, num mer 656, met eene grootte van 38 aren 90 centiaren palende ten ooste Mijnheer Emiel De Staercke- Jouret, te Gent, ten zuide Mijnheer Amedeé De Ryck-Heyvaert, te Appels, ten weste de kinderen Van den Breen en Juffrouw Evelina Janssens en ten noorde de Meirebeek. Dertiende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Mallegemstede, bekend bij kadaster sectie A nummer 372, met eene grootte van 12 aren 60 cen tiaren, palende ten ooste de Groenendijkstraat, ten zuide Mijnheer Karei Lodewijk Van Keymolen- Haentjens, ten weste Mijnheer Emile De Staercke- Jouret, voornoemd en ten noorde Mijnheer Adolf Steeman, te O vermei re. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen wijk Molenhoeksken, bekend bij kadastsr sectie D, nummer 5o6g, met eene grootte van q aren ao centiaren, palende ten ooste den weg, ten'zuide en ten weste de kinderen De Bock en ten noorde de kinderen De Bock en Mijnheer Willem Scliicks- Faes. Gemeente Uytbergen. Vijftiende en laatste koop. Een nieuw gebouwd Woonhuis en Land. gestaan en gelegen wijk Kauter, bekend bij kadaster sectie A, nummer 333ms, met eene grootte van 17 aren 90 centiaren, palende ten ooste Dame wed. van den heer Frans Dauwe-De Geyteren kinderen te Wetteren, ten zuide de Straat, ten weste Juffrouw Tharoalie- Vitalia Muylaert, te Wichelen en ten noorde den heerLéon en Juffrouw Marguerita De Bruycker, te Brussel. ZITDAGEN: Instel Donderdag 4 Verb lij! Donderdag .8 A"S"'" '9">- Telkens om 2 ure stipt nanoen, in het Estaminet Taverne Viennoise gehouden door Madame Frédrix, te Aalst, Statieplein. Openbare verkooping van eene behuisde en een perceel LAND te "VUIKIIZKUE, Bussegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van inslelpremien en gelagen, in het openbaar verkoo pen de volgende goederen te weten Eerste koop. Eene Behuisde, Beschuurde en Bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Vlierzele jk Bussegem, bekern! bij kadaster sectie A, mmers 3 en 4, met eene grootte van 10 aren 80 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Joseph De Potter D'Indoye. te Melle, ten zuide den Steen weg, ten weste en ten noorde Mijnheer Theodule Verstraeten-De Clippele. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen alsvo ren wijk Bussegem, bekend bij kadaster sectie A. ïmer 6, met eene grootte van 25 aren 80 centi- 1, palende ten ooste Mijnheer Verstraeten voor noemd, ten zuide de Straat, ten weste Jufvrouw Maria-Catharina Blom en Mijnhee* De Potter D'Indoye voornoemd en ten noorde het gescheed met de gemeente Oordegem. Voorschreven goederen zijn bewoond en ge bruikt geweest door der heer Jan-Baptiste Ra- ZITDAGEN: Augusti ,9.0. Verblijf Donderdag 23 0 3 Telkens om 3 uren van den namiddag, ter her berg gehouden door den heer August Braeckman, te Vlierzele Bussegem. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris, alwaar er gestadig groote en kleme kapitelen te bekomen zijn mits goed bezet en aan gematigden intrest. Bij woonstverlating. OPENBARE VERKOOPING Landbouwershalm, Melhschaap, Hooi, Strooi, Brandhout enz, te NIEIJWERKERKEN, Restert. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, op Maandag 22 Augusti 1910, om 1 uur slipt nanoen, ten huize van vrouw weduwe van den lieer Petrus Meert, te Nieuwerkerken, wijk Restert, in het openbaar verkoopen Huismeubels, zooals Tafels, Stoelen, Banken, Stooven met toebehoorten.Kleer- en andere kassen Vlecschkuip, Quinquets, Horlogie, Bedstoelen met ressorts, Boeken, Lessenaar, Presse a copier, ledi ge flesschen, gleizen Keukengerief. zooals Jatten, Tellooren en Kommen, ijzeren Pottenen Kasserol- len, immers gansch den huisraad zich ten voor melde huize bevindende. Landbouwershalm, zooals Braken, Schuppen, Wanmolen, Bakmoelde, Bascul met gewichten, enz. Verders een goed Melkschaap, Hooi, Strooi, Mest en Brandhout. De koopen onder de 5 franken zullen moeten comptant betaald worden, voor de overige tijd van betaling mits borgstelling. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde TE ERPE, aan de Gentsche Kassei. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem zal krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, in date 15 Juni 1910, openbaarlijk verkoopen Eenige hoop. Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Gentsche Kassei, gekend bij kadaster sectie Anummer G6oa, aldaar groot go centiaren, palende ten ooste den heer Felix De Meerleer, ten zui de Gentsche kasseide, ten weBte en ten noorde het Baantje en daarover den heer Honoié Schellaert. Bewoond door den heer Lorie. Tweede Zitdag: DIJNSDAG 23 AUGUSTI 1910. Om 3 uren van den namiddag, ter her berg genaamd In de Tramstilstand, gehouden door den heer Felix De Meerleer- Dumout, te Erpe, aan de Gentsche kassei. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen met Magazijnen te AELST, Molentslranl. De Notaris MEERT, te Erpe, zal, na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Stad Aelst Een Winkelhuis met Koer en Maga zijnen, ailervoordeeligst gelegen in de Mole: straat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 496c, met eene grootte van 2 aren 20 cemiaren, palende van de eene zijde en van achter aai Madame Sonck, van de andere zijde den heer Auguste Van den Brempt. Bewoond door den heer De Seyn. ZITDAGEN Instel Dijnsdag q Verblijf Dijna iai 23 AuSu»" W- Telkens ten 4 uren namiddag, ter her berg - Caeé Belge bij den heer Auguste De Vylder, te Aelst, Groote Markt. Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPIN G van te AALST, Binneslraat en Raapstraat. De notaris MEERT te Erpe, zal open- baarlijk verkoopen, ingevolge de wet van den i5 Oogst 1854, bij inbeslagneming, ten overBlaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en in uitvoering van een vonnis verleend door de Burgerlijke Recht bank van Dendermonde den 2 Juli dezer loopende maand Juli, de hierna aangewe zen onroerende goederen. STAD AALST. I. Vier aaneenhangende Woonhuizen, gestaan en gelegen in de Binnenstraat, gekadastreerd sectie D nummers 869F, 869G, 869H, 8691, groot elk huis, 40 cen tiaren, palende zuid den heer Benoit Schouppe, oost den Bolleweg, noord voi- gende huizen. Slechts gebracht op 1900 frs. II. Drie aaneenhangende Woonhuizen, gestaan en gelegen in de Raapstraat, geka dastreerd sectie E nummers 512M, 5I2N, 5120, groot nummer 512M 60 centiaren en de andere twee volgende elk 40 cen tiaren, pal.ende zuid de Raapstraat, west Louis Van Mol, oost volgende huizen. Slechts gebracht op 1740 frs. DEFINITIEF VERBLIJF Zaterdag 20 Augusti 1910. om 3 uren namiddag, ter zittingzaal van gezegden heer Vrederechter. Het lastkohier en een afschrift van het vonnis berusten ten kantore van gezegden notaris Meert. Bij gedwongene onteigening. Openbare verkooping van goede BOOMGAARD en MEERSCH, t o K IA I* IC en AI EIRE, De Notaris MEERT, te Erpe, zal, open- baarlijk verkoopen. ingevolge de wet van den 15 Oogst 1854, bij inslagneming ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en in uitvoering van een vonnis verleend door de Burgerlijke Recht bank van Dendermonde den 14 dezer loopende maand Juli, de hierna beschreven onroerende goederen Gemeente Erpe. Koop 1. Eene partij Land, gelegen ter plaats ge naamd Kleiberg of Hoogkauter, gecada- streerd sectie C, nummers 896 en 879, groot in oppervlakte 24 aren 3o centiaren, palende aan Remi-Baten Van Langenhove en kinderen te Meire, aan Delphine De Nys, te Meire, aan Dominicus Benedictus De Feyter-Van Wassenhove, te Meire en aan Laureys Van den Eeckhout, te Meire. Koop 2. Eene partij Land, gelegen t r plaats ge naamd Hoogkauter of Boschveld, gecada- streerd 3cctie C, nummer 969, groot in oppervlakte 17 aren 55 centiaren en vol gens cadaster iSaren 60 centiaren, palende of gepaald hebbende aan den Steenweg van Aelst naar Meire, aan Ti.cophile De Vuyst- De Sadeleer, te Meire en aan Laurence Fivet, te Brussel. Gemeente Meire. Koop 3. Eenen Boomgaard, gelegen ter plaats genaamd Cauwenberg. gecadastre-rd sectie B, nummers 483T, 486, 487, 488 en 489, groot volgens titel 23 aren 37 centiaren en volgens cadaster 23 aren 37 centiaren, palende aan de weduwe Livinus Pipar, te Meire, aan Franciscus Hoeffelinckx, te Meire, aan de Straat, aan Désiré De Troyer, te Meire, aan Pieter Van Melkebe- ke, te Aelsr, aan Victor De Vos, te Meire, aan Désiré Colette en Magdalena Van Lan- duyt, te Meire en aan Louis De Meerleer, te Meire, aan Stephanus Van Impe, te Meire, Koop 4. Eenen Meersch, gelegen ter plaats ge naamd Hoeven van Caloenbroeck, gecadas- treerd sectie A, nummer 1003, groot 9 aren 2ocertiaren, pahnde aan de Hoef- straat, aan Alfons Rubbens, te Sonnegem, aan Anatolc De Meester, te Brussel en Franciscus Van Impe en kinderen te Meire. Koop 5. Een perceel Land, gelegen ter plaats genaamd Scheutland of Hoef, gecadasireerd sectie A, nummer S55B, groot volgens titel 8 aren 80 centiaren en volgens cadaster 9 aren, palende aan Frans Coppens ti Meire, aan Jan Baptist, Philomena en Joanna Mertens, te Meire, aan Joseph De Vos, te Meire, aan de weduwe en kinderen van Franciscus De Vos, te Meire, het Welda digheidsbureel van Meire en aan Hector De Craecker, te Elsene. Koop 6. Een perceel Land, gelegen ter plaats genaamd Meuleveld, gecadastreerd sectie A, nummer 1243, groot 9 aren 69 centia ren, volgens titel 11 aren volgens cadaster; palende aan Franciscus Van Wassen hove, te Ressegem, aan Jan Baptist, Phi- lomena en Joanna Mertens, te Meire, aan Jan Godaert, te Meire, aan de kinderen De Clippele, te Aelst, aan Florent De Saede- leer, te Herzele, aan de weduwe Victor De Saedeleer. te Meire en aan Maria De Ryck, te Metre. Koop 7. Eene partij Land, gelegen ter plaats genaamd Blokman, gecadastreerd sectie A, nummer 751, groot 5 aren, palende aan Amelie De Saedeleer, te Ottergem, aan Judocus Meuleman, te Erpe, aan Camiel De Coninck, te Meire en aan Honoré Sie- naert, te Meire. Eenige zitdag: Maandag 8 Oogst 1910. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van gezegden heer Vrederechter. Het lastkohier en een afschrift van het vonnis berusten ten kantore van gezegden Notaris Meert. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen ie AËLST, Lcopoldaf raat. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen in get openbaar verkoopen Stad Aelst. Een schoon welgelegen Woonhuis met Hof, ailervoordeeligst gestaan en gelegen in de Leopold- straat, groot a aren 24 centiaren, en gekadastreerd wijk A, nummers 385b en 385c, palende van de eene zijde aan den heer Victor Monfils, van de andere zijde aan den heer Ixuis Boone en Louia Eemans en Dame Lebacq-Renneboog, ten voor hoofde -aan de Leopoldstraat en van achter aan de Burgerlijke Godshuizen- Bewoond door Juffrouwen Dk Pau. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September910- Ten 4 uren namiddag, ter herberg Sint Maurus. bij den heer Corneille De Clerck, ta Aelst, Leopoldstraat. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen. 3i> LOTliNI schoone Bouwgronden, te Aelst-Schaar- beke, aa 1 den Ledeweg en in eene nieuwe straat leidende van den Ledeweg naar eene nieuwe straat komende in de Pieter Couckstraat, te zamen groot 47 aren 57 centiaren. Laatste zitdag DIJNSDAG 23 AUGUSTI 1910. Telkens om 3 uren namiddag, ter Esta minet - Tivoli, s bij Mijnheer Alfons Spanoghe, te Aelst, Dendermondschen Steenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen Eene Hofstede, te Moorsel, Rijgerstraat, groot 13 aren 20 centiaren. Boom en haagprija fr. 200. Bewoond door den verkooper, Jan Hen- drickx. ZITDAGEN Instel Woensdag 3 A Verblijf Woensdag .7 Au8u!" '9'°- Telkens om 3 uren, namiddag, ter her berg van de kinderen Leander Bosleels, te Moorsel, Rijger, Uit der hand to koop. te Aalst<Bur gemeesltrplaats, en aan de nieuwe straten, geopend op den eigendom genaamd Het Schaliënhuis. Zich te bevragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Gf»»n- markt.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3