Belangrijk bericht. Stad Aalst.-Werkbeurs Wordt gevraagd Hel Algemeen LandbouwotRce. Melkerij St-Laurent Huis le huren. HOFSTEDE HUISMÊüBELS HOFS TEDE W O O SI I z 1: N Perceel MLERSCH BIEBBBO U WE BIJ W O O N U U I S WINKELHUIS ZEVEN HUIZEN Banque Centrale de la Dendre Nieuwslraat, N° 14, AALST. MEUBELS SUIS Woonhuis met Hof BOUWGRONDEN Renteniershuis Openbare verkooping. Openbare verkooping schoone Bouwgronden, Germain Van de Maele, Drie vrouwen van Laroche, de echt genoten Henry, Grandjean en Fulbert, spoelden linnen in de rivier de Chiers. Op oensbrak de plank, waaropzij geknield xaten, en de drie ongelukkigen, die eikan deren bij de kleederen vastgegrepen had den, vielen in het water. De zoon Grandjean, 12 jaar oud, wilde ijno moeder ter hulp snellen, doch werd lelfs door door den stroom medegesleept. De vier ongelukkigen gingen onder liet water verdwijnen, wanneer op hun hulp geroep verscheidene voorlieden kwamen toegesprongen, die er niet zonder moeite in gelukten, moeder Grandjean, en haar zoon te redden. Beiden zijn buiten gevaar doch de andere slachtoffers werden bewu steloos uit het water gehaald. Vrouw Henry moet met het hoofd op eenen steen op den bodem der rivier ge- stooten zijn, want boven het rechteroog had zij eene wonde, waaruit overvloedig bloed vloeide. De geneesheeren stelden eene schedel breuk vast en verklaarde hare toestand hoopeloos. Do armo vrouw is moeder van v\jf kleine kinderen. Hetgeen vrouw Fulbert betreft, die kon niet meer tot liet leveven terug geroepen worden. Zij ook was moeder van verscheidene kinderen. Te Lives-Brumagne raakte in een draai het achterdeel van eene auto. eenen wielrij der, Jules Grognict, bediende in de papier fabriek van Saint-Servais, en die niet zijn makker, van een tochtje terugkeerde. De jongeling rolde buiten kennis ten gronde. De ontboden drie geneesheeren deden het slachtoffer bij hoogdringendheid naar het gasthuis overbrengen. Den heer Grogniet werd de schedel ge broken. Zijn toestand is zeer wanhopig. Het is echter gebleken dat de automobi- list, de heer Martin Derihon, van Loncin, niet de minste schuld heeft in de zaak. Wy kunnen niet genoeg onze lezers dio aangetast zijn van hoest, valling, bronchiet, influenza, keelpijn, heeschhcid, asthma of kinkhoest, de Borstsiroop van Depratere aanbevelen. De geneeskunde bezit niet eene remedie dio zoo rap en zoo volkomenlijk geneest. Het is een serieus produkt dat zich niet steunt op ingebeelde portretten of uitgokochte certificaten, maar hot geneest altijd. Prys 2 franken de groote flesch. Te be komen by Od. Depratere. die overal ver zendt tegen postbon van 2,00 fr. (50 cen tiemen meer voor port), alsook te Aalst bij de apothekers De Valkencer en Callebaut. Worden gevraagd door de Patroons 2 goede Schrijnwerkers 1 Meubelma ker, (leerjongen) 1 Voorman 2 Vellen bewerkers, één snijdster en één sorteer dervoor Frankrijk. Vragen der Werklieden Een Meestergast of Magazijnier, voor fabriek of werkhuis,kunnende vlaamsch en fransch; 1 Paswerker, halvo gast 2 Smeders, halve gasten. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 9 Vrouwelijk 8 Huwelijken. G. Parewyck, brouwer met P. Roe- landt, zb. H. Daens, tw. met A. Van der Biest, vellenb. S. Piens. electr. met M. Friant, zb. J. Basteen, dagl. met V. Daelman, kleerm. J. Sterck, voor man met R. Cornand, stikster. A. Do Meersman, meubelm. mot E. De Vos, tw. K. Bauwens, landb. metM. Picqueur, 8trik8ter. Overlijdens. F. Meert, vr. Huylebroeck, zb. 40 j. withuisstr. D. Neetens, wr Van Lierde, landb. 72 j. gentschestw. S. Lauwe- reys, vr. Hibbrocht, zb. 33 j. dendermstw. M. Willems, w* De Bisschop, zb. 70 j. Pieter Coeckestr. P. Monsaert, wr Bave, zb. 62 j. Gentschcstr. 2 kinderen onder de 7 jaren. Marktprijzen. Zaterdag 6 Oogst 1910. Aardappelen de 100 kil. 0,00 k 0,00 Boter per 3 kil. 8,10 k 9,18 Roomboter 90 kil.; per kil. 3,00 k 0,00 Eiers de 25 2,5o k 2,75 Ajuin de 100 kil. 0,00 k 0,00 Viggenen, per koppel 80,00 k 90,00 BOTERMARKT. Heden Zaterdag werden 157 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 1250 kilogr. HOPMARKT. ANTWERPEN, 5 Aug. Men kwo- teert: Aalst beschikb.Aug. 95,00 a 000 fr.; nieuwe oogst 63,00 fr. Poperinghe bc- schikb Aug. 85,00 a 00 fr.; nieuwe oogst, 60.00 a 00.00 fr. Markt standh. Veemarkten. GENT, 5 Aug. Ziehier de prijzen van het Vee, levend gewogen op de markt van Vrijdag Getal te koop gestelde Hoornbeesten 241. Melkkoeien 10, groote Ossen o, jonge Oisen 38, Vaarzen 42, vette Koeien 63. Stieren 20, magere Beesten 168. Schapen 3, Lammeren o, Kalveren 289, Varkens 267, Loopers i3, ViggenB ie kw. 2e kw. 3* kw Stieren o-95 0.85 0.65 Koeien o.88 0 75 0.68 Vaarzen 0.98 0.85 0-73 Ossen I.IO 0 95 0.80 Varkens 1.25 1.08 0.00 KalverB 1.28 I.IO 0.00 CUREGHEM-ANDERLECHT, 3 Aug.— Rundveemarkl. Te koop gesteld 2211 stuks, waarvan 583 ossen, prijs 0,84 tot 1,04 fr. 299 stieren, prijs 0 72 tot 0,92 fr. 1329 koeien, prijs 0,62 tot 0,82 fr. ANDERLECHT, 5 Aug. - Kalver markt. Te koop gesteld 1,488 stuks prijs 0,85, tot 1.08 fr. ANDERLECHT, 2 Aug Varkens- markt. Te koop gesteld 2191 stukB, aan 1,02 tot 1,62 fr. Bekwame werkster goed op d'hoogte van den brcistiol on kunnende dienen voor hulpmec8teres. Zich aan te bieden bij M. Edw. Van Branteghem, Brussclschestraat. Nr 17. te Aelst. Bestuurder Cyr. De Meersman, Lange- straat, Aelst-Mijlbeke, vraagt ernstigen, weisprekenden vertegenwoordiger in 't ar rondissement Aelst, voor den verkoop der verbeterde zaaigranen en zaden. Schoone commissie. Past goed voor reiziger, bedien de of koopman, die met den buiten veel in betrek is. TE EUPE, Vijf Huizen, Allerfijnste Roomboter. Eoro-diplomn in 1910 in do Tentoonstelling van Brussel. In 't klein te bekomen bij M. Jean De Clerck, Kerkstrdat, te Aalst. Ffai-.M Eemnns-ïïe Smet, te Aalst, Korte Zoutstraat, 3, Notarisklerk gedurende 40 jaren, gelast zich met het opmaken van verhuringen, overeenkom sten, doodschulden, vernieuwingen van hypothecaire inschrijvingen, vereffeningen en verdeelingen, ontvangsten, beschikkin gen van gelden op hypotheek, aankoopen en verkoopon van onroerende gooderen raadgevingen voor notariale zaken. Gematigd loon en eerlijke bediening. 3 bovenkamers, 2 schoone benedenplaat, sen, schoone keuken, schotelhuis, stal, enz., voorzien van pomp- en regenwater en hof, nabij de kerk van Mijlbeek. Zich te bevragen by Louis Boeykens- Groenstraat A. M. nr 45. Openbare verkooping van eene behuisde en een perceel LAND t«?> Bussegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van instelpremiëD en gelagen, in het openbaar verkno pen de volgende goederen te weten Eerste koop. Eene Behuisde. Beschuurde en Bestalde Hotstede, gestaan en gelegen te Vlierzele wijk Bussegem, bekend bij kadaster sectie A, nummers 3 en 4, met eene grootte van 10 aren 80 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Joseph De Potter D'Indoye. te Melle, ten zuide den Steen weg. ten weste en ten noorde Mijnheer Theodule Verstraeten-De Clippele. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen alsvo- ren wijk Bussegem, bekend bij kadaster sectie A. nummer 6, met eene grootte van 25 aren 80 centi aren, paleode ten ooste Mijnheer Verstraeten voor noemd, ten zuide de Straat, ten weste Julvrouw Mana-Catharina Blom en Mijnhee- De Potter D'Indoye voornoemd en ten noorde het gescheed met de gemeente Oordegem. Voorschreven goederen zijn bewoond en ge bruikt geweest door den heer Jan-Baptiste Ra- moens. ZITDAGEN: Augu.ii 19». Verblijf Donderdag 205 Telkens om 3 uren van den namiddag, ter her berg gehouden door den heer August Brakckman, te Vlierzele Bussegem. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris, alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn mits goed bezet en aan gematigden intrest. Bij woonstverlating. OPENBARE VERKOOPING Landbouwershalm, Melkschaap, Hooi, Strooi, Brandhout enz. te NIED WERK ERKEN. Restert. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, op Maandag 22 Augusti 1910, om 1 uur stipt nanoen, ten huize van vrouw weduwe van den heer Petrus Meert, te Nieuwerkerken, wijk Restert, in het openbaar verkoopen Huismeubels, zooals Tafels, Stoelen, Banken, Stoovcn met toebehoorten.Kleer- en andere kassen Vleeschkuip. Quinquets, Horlogie, Bedstoelen met ressorts, Boeken, Lessenaar, Presse a copier, ledi ge flesschen, gleizen Keukengerief. zooals Jatten, Tellooren en Kommen, ijzeren Potten en Kasserol- len immers gansch den huisraad zich ten voor melde huize bevindende. Landbouwers/talm, zooals Braken, Schuppen, Wanmolen, Bakmoelde, Bascul met gewichten, ^Verders een goed Melkschaap, Hooi, Strooi, Mest en Brandhout. De koopen onder de 5 franken zullen moeten comptant betaald worden, voor de overige tijd van betaling mits borgstelling. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde TE ERPE, aan de Gentsche Kassei. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem zal krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, in date 15 Juni 1910, openbaarlijk verkoopen Eenige koop. Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Gentsche Kassei, gekend bij kadaster sectie Anummer 66oa, aldaar groot 90 centiaren, palende ten ooste den heer Felix De Meerleer, ten zui de G ntsche kasseide, ten weste en ten noorde het Baantje en daarover den heer Honoié Schellaert. Bewoond door den heer Lorie. Tweede Zitdag DIJNSDAO 23 AUGUSTI 1910. Om 3 uren van den namiddag, ter her berg genaamd In de Tramstilstand, gehouden door den heer Felix De Meerleer- Dumont, te Erpe, aan de Gentsche kassei. Bij dadelijke uitwinning en vrijwillige verkooping. Openbare verkooping van en een perceel LAND, te LIEDKUMtKE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, openbaarlijk verkoopen A. Hij dadelijke uitwinning, krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Brussel, in date 18 Juni 1910, te Een Woonhuis, gestaan en gelegen te Liede- kejke, bekend bij kadaster sectie A, nummers 344H en 3441, met eene grootte van 6 aren 35 cen tiaren, paleode langs voren aan de Straft, langs achter aan den heer Jacobus De Backer, van de eene zijde aan den heer Hubert Van de Putte langs de andere zijde aan den heer Seghers. Bewoond geweest door den heer Alphonse Van Welkenhuysen. B. Bij vrijwillige verkoopingten verzoeke van wien het hehoort Eerste koopEen onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met aanhorigheden, gestaan en gelegen te Liedekerke. aan de Opperstraat, met eene grootte van 2 aren 5t centiaren, palende ten ooste den heer Vital Heymans, ten zuide den heer Severin Vercammen en de Opperstraat, ten weste den heer Philemon Van den Branden en ten noorde Jeróme Van den Borre. Bewoond geweest door den heer Petrus Van den Borre. Tweede en laatste koop: Een perceelken Land, gelegen te Liedekerke, aan de Opperstraat, bekend bij kadaster wijk C, deel van nummer ia3 en 124, met eene grootte van 5 aren 76 centiaren, paleode aan i» Frans Seghers. 2" Petrus Van den Borre, 3° Frans Heymans en 4° de Opperstraat. Tweede zitdag: ZATERDAG »3 AUGUSTI 1910. Om 3 uren namiddag, in het Estaminet Ta verne Viennoise», gehouden door Madame Fré- drix, te Aalst, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING van een goed gelegen te Denderleeuw. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Meersch. gelegen te Dender leeuw, in de Bordellen, aan het gescheid met Welle, gekend ten kadaster sectie A nr 1 a, met eene grootte van 61 aren 30 centiaren, groot bij meting 60 aren 55 cent., palende ten ooste de Dendervaart, ten zuide dame weduwe van den heer Henri Sonck, ten weste den heer Van de Velde en andere en ten noorde den heer Domien Uyttersprot. Gebruikt door M. L. Gernaye, te Hekelgem. ZITDAGEN Instel Zaterdag 20 Augusti Verblijf Zaterdag 27 Augusti Telkens om 3 ure nanoen, ter Estamioet Taverne Viennoise gehouden door madame Frederi.v, te Aalst, Statieplein. Ten kantore van bovengenoemde notaris Schelf hout, zijn er gestatig groote en kleine kapitalen te bekomen mits goed bezet. Openbare verkooping van eene schoone Woonhuizen, Tuinen, Wijmeniers, Meersch en Landen le Beiiaere en Uylborgen. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal met lusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris VAN GEETERUYEN, te Zele, ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van instelpremién en gelagen in het openbaar verkoo pen, de volgende goederen te weten. Gemeente Beei laere. Eerste koop. Eene schoone Bierbrouwerij, in volle werking, bewogen-door den -Stoom, met groote Magazijnen, Kelderingen, Stallingen en verdere gebouwen, gestaan en gelegen op den HoogeDweg, bekend bij kadaster sectie B, nummer 408c, aldaar groot 11 aren, palende ten oost den heer Frans Hertecant-Matthys, ten zuide de koo pen 3, 5 en ten weste koop 2 en ten noorde de Gaverstraat. ingesteld Ir. 10,000 Tweede koop. Een schoon Woonhuis met Hof, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummers 40611 en 405c, grcot aldaar 10 centiaren, palende ten ooste de koopen 1, ten zuide den Hoogeweg, ten weste en ten Ingesteld fr. 9100. Bewoond door den heer Cyr tel Van den Bossche. Derde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407c, met eene grootte van 40 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide koop 4. ten weste koop 3 en ten noorde koop 1 Ingesteld fr. 300. Bewoond door den heer Emiel Van den Hauwe. Vierde koop. Eenen Hof, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407E, met eene grootte van 3 oren 20 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide den Hoogenweg, ten weste koop 8 en ten noorde koop 3 en 6. Ingesteld fr. 300. Gebruikt door verschillige. Vijfde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelej>en alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407F, met eene grootte van 00 centiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide koop 4, ten weste de koupen 2 en 8 en ten noorde koop 1. Ingesteld ir. 300. Onbewoond. Zesde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bi; kadaster sectie B, nummer 407G, met eene grootte van a aren 80 cen tiaren, palende ten ooste d'heer Frans Hertecant- Matthys, ten zuideden Hoogenweg en koop 4, ten weste koop 3 en ten noorde koop 1. Ingesteld fr. 5oo. Bewoond door Mijnheer Cornell's. Zevende koop. Een Schoon Woonhuis met Hof gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie C, nummers 65B en 65a, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende ten ooste Juffrouw I.eonia Schicks, Mijnheeren Joannes-Amandus De Poppe-De Ryck en Leonard De Poppe-De Bock, ten zuide de erven van Dame wed. Amand De Smet. ten weste Mijnheer Charles-Jan Van Malderen-Van Havermaet en ten noorde den Hoogeweg. Ingesteld Irs. i5oo. Bewoond door den heer Raymond Baeyens. Achtsiekoop. Een schoon Woonhuis met Tuin, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 4061., met eene grootte van 3 aren 10 centiaren, palende ten ooste de koopen 4 en 5, ten zuide den Hoogeweg, ten weste en ten noorde koop 2. Ingesteld fr. 4000. Bewoond door Mijnheer Clement Saey. Negende koop. Een schoon Woonhuis met Hof gestaan en gelegen wijk Bautenier, bekend bij kadaster sectie B. nummers 137A en i35a, met eene grootte van 5 aren 40 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Jan Van Kerchove-I)e Mol, ten zuide de Hoogstraat, ten weste den heer Valery Janssens en ten noorde de heeren Pieter-Jan Abeel en Judocus Scheirt-Clinck. Ingesteld fr, i5oo. Bewoond door den heer Victor Haeyntjens. Tiende koop. Eenen Wijmenier, gelegen wijk Mallegemstede, bekend bij kadaster sectie A. nummers 58 en 5g met eene grootte van 33 arer 40 centiaren, palende ten ooste de heeren Pieteren Lodewijk Ganzeman, ten zuidede Nieuwe Meire, ten weste Mijnheer Adriaan-Laurent Van Dissel dorp-De Smet en ten noorde Dame weduwe De Naeyer-Peeters, te Willebroeck. Ingesteld fr. 800. Elfde koop. Eenen Wijmenier met Uitweg, ge legen wijk Weynsbogh, bekend bij kadaster sectie A. nummers 411 en 429H, met eene grooite van 4? aren 20 centiaren, palende ten ooste de heeren Alois Van den Berghe en Ernest Janssens zuide den heer Ernest Janssens voornoemd ten weste de heeren Achilla Braeckman, te St Amands- berg, Laurent Heechaut, te Schoonaerde en I noorde de heeren Maurice Cremers-Heechaut, Calcken en Amand Heechaut. te Schoonaerde. Ingesteld fr. 2200. Twaalfde koop. Eenen Wijmenier, gelegen wijk Meerewinkel, bekend bij kadaster sectie A, n mer656, met eene grootte van 38 aren 90 centiaren palende ten ooste Mijnheer Emiel De Staercke- Jouret, te Gent, ten zuide Mijnheer Amedeé De Ryck-Heyvaert, te Appels, ten weste de kinderen Van den Breen en Juffrouw Evelina Janssens ten noorde de Meirebeek. Ingesteld fr. goo. Dertiende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Mallegemstede, bekend bij kadaster sectie A, nummer 372, met eene grootte van ia aren 60 cen tiaren, palende ten ooste de Groenendijkstraat, ten zuide Mijnheer Karei Lodewijk Van Keymolen- Haentjens, ten weste Mijnheer Emilc De Staercke- Jouret, voornoemd en ten noorde Mijnheer Adoll Steeman, teOvermeire. Ingesteld fr. 300. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen wijk Molenhoeksken, bekend bij kadastsr sectie D, nummer 506G, met eene grootte van 9 aren 20 centiaren, palende ten ooste den weg, ten zuide en ten weste de kinderen De Bock en ten noorde de kinderen De Bock en Mijnheer Willem Schicks- Faes. Ingesteld fr. 300. Gemeente Uytbergen. Vijftiende en laatste koop. Een nieuw gebouwd Woonhuis en Land. gestaan en gelegen wijk Kauter, bekend bij kadaster sectie A, nummer 333ms, met eene grootte van 17 aren 90 centiaren, palende ten ooste Dame wed. van den heer Frans Dauwe-De Geyteren kinderen te Wet teren, zuide de Straat, ten weste Juffrouw Tharoalie- Viialia Muylaert, te Wichelen en ten noorde den heerLéon en Juffrouw Marguerita De Bruycker, te Brussel. Ingesteld fr. 1700. ZITDAGEN: Telkens om 2 ure stipt nanoen, in het Estaminet Taverne Viennoise gehouden door Madame Frédrix, te Aalst, Statiepleio. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te HOFSTADE, Blekte. De Notaris LIMPENS, te Aelst, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en ge lagen in het openbaar verkoopen: EeDige koop. Een schoon Woonhuis, dienstig voor herberg, gestaan en gelegen te Hofstade, Blekte, gekada streerd sectie C. nummer 367H, met eene grooite van 2 aren 3o centiaren, palende oost de Blekte straat, zuid de Wed. Serafien Goeman, west de Wed. Walgraef en andere en noord Gustaaf Van Cockenberghe en andere. Gebruikt zonder termijn door de kinderen Sixtus Blondeel-Van Cakenherghe. ZITDAGEN Instel Maandag 8 Verblijf Maandag 22 AugusU I910" Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg gehou den door Andreas Blondeel-Samson, te Hofstade, Dorp OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen met Magazijnen te AELST, molenstraat. De Notaris MEERT, te Erpe, zal, na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Stad Aelst. Een Winkelhuis met Koer en Maga zijnen, ailervoordeeligst gelegen in de Molenstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 496c, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren, palende van de eene zijde en van achter aan Madame Sonck, van de andere zijde den heer Auguste Van den Brempt. Bewoond door den heer De Seyn. ZITDAGEN Instel Diinsdag q Verblijf Dijns 'ag 23 Au§ua" '9'°- Telkens ten 4 uren namiddag, ter her berg Café Belge bij den heer Auguste De Vylderte Aelst, Groote Markt. Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van tc AALST, Binnestraat en Raapstraat. De notaris MEERT te Erpe, zal open baarlijk verkoopen, ingevolge de wet van den i5 Oogst 1854, b'j inbeslagneming, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en in uitvoering van een vonnis verleend door de Burgerlijke Recht bank van Dendermonde den 2 Juli dezer loopende maand Juli, d hierna aangewe zen onroerende goederen. STAD AALST. I. Vier aaneenhangende Woonhuizen, gestaan en gelegen in de Binnenstraat, gekadastreerd sectie D nummers 869F, 869G, 86gH, 8691, groot elk huis, 40 cen tiaren, palende zuid den heer Benoit Schouppe, oost den Bolleweg, noord voi- gende huizen. Slechts gebracht op 1900 frs. II. Drie aaneenhangende Woonhuizen, gestaan en gelegen in de Raapstraat, geka dastreerd sectie E nummers 512M, 512N, 5120, groot nummer 512M 60 centiaren en de andere twee volgende elk 40 cen tiaren, palende zuid de Raapstraat, west Louis Van Mol, oost volgende huizen. Slechts gebracht op 1740 frs. DEFINITIEF VERBLIJF Zaterdag 20 Augusti 1910. om 3 uren namiddag, ter zittingzaal van gezegden heer Vrederechter. Het lastkohier en een afschrift van het vonnis berusten ten kantore van gezegden notaris Meert. NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP Agentschap der Société Générale de Belgique. Nederlegging van geld. Opening van Rekeningen-Courant. Disconto Escompte en Invordering van Wissels. Kredietopeningen. Uitgifte, Aan- en Verkoop van Checks op den Vreemde. Kredietbrieven op alle Landen. Financiële dienst voor rekening van Maatschappijen. Beursorders Aan-en Verkoop van Actiën en Obligatiën. Inkasseering van Interestkoepons en van Uitkeerbare Titels. Leening op de Titels. Bewaring van Titels. Dienst van Agentschap der Société Générale de Belgique en der Spaarkas van deze Maatschappij. N. B. De rekeningen-courant van Dépot door de Banque Centrale de la Dendre geopend, brengen eenen intrest op van 2 1/2 p. 0/0 per jaar, voor de Dépots terugbetaalbaar op zicht. 3 p. 0/0 mits voorafgaandelijke verwittiging van i5 dagen. Door uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING en Herberg gerief, (O ALEUt^T, Hopmarkt 1--5. Deuwaarder DE VOS. te Aelst, zal op Dijns dag 9 Augusti 1910, om 2 ure stipt namiddag, ten verzoeke en ter woonst van Dame Weduwe Louis Ruyssinck-Michel, te Aelst, Hopmarkt, N° i-4, overgaan tot de openbare verkooping van: Meubels en Herberggerief, bestaande voorna melijk in Tafels, Stoelen, Banken, Kleer-en andere Kassen. Kaders, Spiegels, Horlogie, (Régu lateur,) Aard en Gleiswerk, Ledikanten, wollen en andere Matrassen, Keukengerief, Buffet met Étagere, Pomp en Darm, Pintglazen, Wijn-en Likeurroomers, ledige Flesschen, enz. enz. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden en met gereed geld. Openbare verkooping van een schoon en welgelen zijnde eene tcelgskalandeerde Suikherbakkerij en Winkel, T E E2 I> E Dorp* De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal ten aanzoeke van wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in h t openbaar verkoopen. Een schoon en welgelegen Woonhuis, gestaan en gelegen te Lede, aan het Dorp, gekadastreerd sectie F, nummer 966, met eene grootte van 80 centiaren. ZITDAGEN: Instel Donderdag 18 Verblijf Donderdag 25 AuS°a" '9"° Telkens om 2 uren ter herberg Sint Hubert,!) bij den heer Raymond Vereecken te Lede, Dorp. N. B. Het huis is zichtbaar alle dagen. Voor den sleutel wende men zich tot Madame August De Spiegelerr, te Lede, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen te AUL8T, Loopold^lrnat. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen in get openbaar verkoopen Stad Aelst. Een schoon welgelegen Woonhuis met Hof, ailervoordeeligst gestaan en gelegen in de Leopold- straat, groot 2 aren 24 centiaren, en gekadastreerd wijk A, nummers 385b en 385c, palende van de eene zijde aan den heer Victor Monfils, van de andere zijde aan den heer Louis Boone en Louis Eemans en Dame Lebacq-Renceboog, ten voor hoofde aan de Leopoldstraat en van achter aan de Burgerlijke Godshuizen- Bewoond door Juffrouwen De Pau. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September Ten 4 uren namiddag, ter herberg Sint Maurus. bij den heer Corneille De Clerck, te Aelst, Leopoldstraat. OPENBARE VERKOOPING van welgelegene. te EREMBODEGEM, Holléiccg. De Notaris DE SADELEER, tc Erem- bodegem, zal openbaar verkoopen Eene Hofstede met Tuin en Boomgaard, jestaan en gelegen aan den Holleweg, nabij de Static, groot in 't geheel volgens meiing 22 aren 53 centiaren. Verdeeld in 8 loten volgens grondplan bij plakbrieven aangeduid. ZITDAG Verblijf Woensdag 10 Augusti 1910, om 1 ure namiddag, ter herberg van Louis De Ryck, te Erembodegem, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te HAELTERT, nabij het Dorp. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal openbaar verkoopen Gemeente Haeltert. Een schoon Wo nhuis en Tuin, te Haeltert, aan de Achterstraat, sectie A, nummers 162711 en 16271, groot 8 aren 50 centiaren. Bewoond door Mijnheer Fr. De Vos. Laatste zitdag Woensdag 10 Augusti 1910. Om 3 ure namiddag ter herberg Het Nieuw Vaderland, bij Petrus Doore- mont, te Haeltert, Achterstraat, nabij het Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen. :n> loten schoone Bouwgronden, te Aelst-Schaar- beke, aan den Ledeweg en in eene nieuwe straat leidende van den Ledeweg naar eene nieuwe straat komende in de Pieter Couckstraat, te zamen groot 47 aren 57 centiaren. Laatste zitdag D1JNSDAG 23 AUGUSTI 1910. Telkens om 3 uren namiddag, ter Esta minet Tivoli, bij Mijnheer Alfons Spunoghe, te Aels', Dendermondschen Steenweg. I)e Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen Eene Hofstede, te Moorsel, Rijgerstraat, groot 13 aren 20 centiaren. Boom-en haagprijs fr. 200. Ingesteld fr. 2940. Bewoond door den verkooper, Jan Hen dricks. ZITDAGEN Instel Woensdag 3 Verblijf Woensdag ,7 Aueua" I9'°- Teikens om 3 uren, namiddag, ter her berg van de kinderen Leander Bosteels, te Moorsel, Rijger, Uit dor hand te koop. te Aalst, (Burgeiv.eesterplaats, en aan de nieuwe straten, geopend op den eigendom genaamd Het Schaliënhuia. Zich te bevragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graan- Wijnen, Likeuren, Genever HUIS VAN VERTROUWEN Nr 3, Esplanadestraat, AALST. o§o— - Bordeaux wijnen. Bordeaux vieux de flesch fr. 1.00 Médoc i.io Fronsac f.25 S'-Emilion 1.50 S'-Estèplic 1.75 S' Julien 2.00 S'-Julien vieux 2.50 Pontet-Canet 3.00 Witte wijnen. Tours de flesch fr. 1.10 Tours vieux 1.25 Tours sup. 1.75 Graves 1.10 Sauternes 1.75 Moselle 1.50 Nierstcincr 2.00 Johannisberger 2.75 Champagne wijnen van alle merken te beginnen van 2.75 fr. do flesch. Porto, Madère, Malaga, de flosch fr. 2 00 Byrrh van het huis Violet Fre,Thuir 2.70 Geueverdc liter, te beginnen van fr. 1.50 Hasselt n 2.00 Hollandsche Schiedam, Je liter - 2.80 Het wit Stoopken 2.20 Franschen de liter fr. 1.50 en 1.70 Alle fijne Likeuren, zooals anisctto Suisse, Duval, Triple sec, Elixir do Boca, Advokaat, Marasquin, crème do Fraises, in liters, halve, en vierde van liters. Lastvrije Likeuren, zooals Chocolat, Kwast, Kriek, de liter fr. 0.90 Bocals krieken en rozijnen 1.25 Porto 1.30 Witte wyn 1.10 Sancson Kina 1.75 Groscille 1.50 Grenadine 1.G0 Citroen 1.75 Spiritus van azijn, de liter fr. 2.80 Azijn aan do liter fr. 0.30 cn 0.40 Besten wijn-azijn d'Orléans fr. 0.75 Gueuze-Lambic, extra aan fr. 0.35 de flesch Oud-bier De Gheest 0.40 Haarlemmer Olie 0.50 Stalbezems het pak fr. 4 00. DE DANUBE, TE WEENEN bevoorrechte Oo»tenrijk«ch« K. K. verzekering» M'j GESTICHT IN 18G7. WAARBOHG 43,000,0C0 OrBREIteST DKR LIJVKIXT1H 65 jaarIO.kj» 74 jaar««.i-»/. 68 jaarBJA.81» 77 Jaar 70 jaarCI.SU o/0 80 Jaarya.-ïn Gemengde verzekering met grwnnrhoroite Termindrriag 3 Verzekering tegen dirf-ial. - S|.aar<erzekeringc>i Tot hiertoe gedane stortingen aan de Verzekerden Fr. 210.000,000 Het vennootschap vraagt ernstige agenten, zonder cn met jaarwedde, waar het niet vcriegenwoordigd is. Zich te wenden .- BELGISCH BESTUUR DER DANUBE lllll'SSKI/. -.O, Hronekoi.,.-|,in„(M

De Denderbode | 1910 | | pagina 3