Holland. Rusland. Amerika. HUIS U E U B E L S HOFSTEDE Men vraagt H O F S T E D E BIERBROUWERIJ Perceel MEERSCH W GOKHUI Z E X WOOKHUIS ZAAILA X DE X W IXKEI.HÜIS EC TT X S Woonhuis met Hof Openbare verkooping. ZEVEX HUIZEK Openbare verkooping schoone Bouwgronden, Huis te huren. De beer was gemuilband en zijn moester hield hem in bedwang by middel van etn koord aan den neusring.Maar de liefhebber nam de koord zelf over en trok hiirmedo too hard dat hy den beer kwetste. Dat beviel den woestynbewoner niet. Hij nam den man in zijne voorpoten, wierp hem over de balustrade en viel hem daar opnieuw aan. Stellig zou hij dien tegenstrever naar de andere wereld hebben gezonden, zoo niet do berenloider ware toegesneld om, gehol pen door do bedienden, don beer terug tot redo te brengen en hem op te sluiten. Ter gelegenheid van het patroonfc;st van Athus (Belgisch Luxemburg), liepen Zondag talrijke werklieden al zingende door het dorp. Rond 11 ure 's avonds, op den steenweg van Athus naar Mont-St- Martin, bemerkten twee Italianen, do ge- naamden Reustisini en Casana, oorspronke lijk van Palermo, eenen hunner oude ka maraden, zekero Mausen, van Duitschon oorsprong, die hen op zekeren dag eene nogal ronde som ontvreemd had. Zonder con woord te sproken sprongen de Italiaancrs naar Mausen toe, en brach ten hem met een stomptuig verscheidene slagen op het hoofd toe. De vrienden van den Duitschor trokken zich de zaak aan en eene algemecne vecht partij had plaats. Allen waren spoedig met bloed overdekt. Mausen word met een mes den arm door kerfd en had een ergen steek in de linker wang bekomen. Zijne vriendin, Rosa Ma- tacchi, die hem wilde verdedigen, kreeg eenen slag dat zij ten gronde stuikte spoedig sprong zij recht en gewapend met oenen dolk viel zy haren aanvaller aan en plofte hem het wapen in do borst. Een 22jarig student in de letterkunde, N...t van Deventer, die tegen den zin zijner ouders verkeering had met een 18jarig meisje van Groningen, heoft Zaterdagmor gen op eene wandeling, die hij mot haar deed op don Heereweg te Groningen, drie revolverschoten op het meisje gelost en haar ernstig getroffen. Hij loste toen een schot op zichzelven en viel doodelijk ge wond ten gronde. Hij stierf kort nadat hij in 't gasthuis was opgenomen. De toestand van het meisje is zorgelijk. De kogel uit de zyde is verwijderd, maai die uit de long nog niet. 't Schijnt dat N. onder den invloed van den moord te Rijswijck reeds herhaaldelijk aan het meisje had voorgesteld samen te sterven, maar zy had steeds goweigerd. Cholera. -- Men seint uit St.- Peter8burg aan de T i m c s inlichtingen uit byzondere bron, komende uit vorschil- lende provincies, molden dat do cholera zich snel uitbreid in de dorpen. Moer dan 65,000 gevallen zijn vastgesteld. De sterf te is bij na 50 0,0. Do kolenopbrengst is verminderd tot 60 0/0. Do nijverheidsope raties zijn opgeschorts en de spoorwegen zijn gedeeltelijk verlamd. De onwetendheid der boeren en de vol ledige afwezigheid eener geneeskundige inrichting maken den strijd tegen de ziekte verschrikkelijk moeilijk. Prof. Rein en veel geneosheeren zijn naar het Zuiden vertrokken, gelast door de regeering om al het mogolijk te doen om den vooruitgang van den geesel togen te houden, namelijk in de myndistricton. De oom uit Amerika schijnt toch nog niet uitgestorven. Uit Odcsloe wordt ge meld Voor 38 jaren vertrok uit 't naburige Segeberg een 20 jarigen hoveniersgnst. Nikolaas Ohrt, naar Amerika en sedert dien was hij verdwenen. De ouders stier ven in de overtuiging dat de zoon wel reeds lang ergens onder den grond lag. Thans evenwel is de vroegere noveniersgasl op bezoek gekomen bij eene getrouwde zuster, te Odesloe. Hy is intusschen een millioen- joonrijke mijnbezitter in Alaska geworden. In zijne goud- en koolmijnen werken over de 500 man. Hij kwam to Odesloe aan in eigene automobiel, vergezeld van zijne vrouw, die uit Wiesbaden stamt. Hij had in Alaska voor de ontdeking der goudmij nen, groote terreinen gekocht, die toen buitengewoon in prijs stegen en hem ineens tot een rijk mar. maakte. Bij woor.stverltting. OPENBARE VERKOOPING Lanclbouiccrshahn, Melkschaap, HooiStrooi, Brandhout enz. te KIEUWERKERKEN, Restart. De Notaris SCHELFHOUT, le Oordegem, zal, op Maandag 22 Augusti 1910, om 1 uur slipl nanoen, ten huize van vrouw weduwe van den heer Petrus Meert, te Nieuwerkerlcen, wijk Restert, in het openbaar verkoopen Huismeubels, zooals Tafels, Stoelen, Banken, Stoovcn met toebehoorten.Kleer- en andere kassen Vleeschkuip, Quinquets, Horlogie, Bedstoelen met ressorts, Boeken, Lessenaar, Presse a copier, ledi ge tlesschcn, gleizen Keukengerief. zooals JatteD, Tellooren en Kommen, ijzeren Potten en Kasserol- len, immers gansch den huisraad zich ten voor melde huize bevindende Landbuuwershalm, zooals Braken, Schuppen, Wanmolen, Bakmoelde, Bascul met gewichten, Verders een goed Melkschaap, Hooi, Strooi, Mest en Brandhout. De koopen onder de 5 franken zullen moeten comptant betaald worden, voor de overige tijd van betaling mits borgstelling. Openbare verkooping van eene behuisde en een perceel IA1ID to "VUEmtZfcJUC, Bussegem. instelpremièn en gelagen, in het openbaar verkoo pen de volgende goederen te weten Eerste koop. Eene Behuisde, Bescliuurde en Bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Vlierzele wijk Bussegem, bekend bij kadaster sectie A, nummers 3 en 4, met eene grootte van 10 aren 80 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Joseph De Potter D'lndoye, te Melle, ten zuide den Steen weg, ten weste en ten nnorde Mijnheer Theodule Verstraeten-De Clippele. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen alsvo- ■n wijk Bussegem, bekend bii kadaster sectie A. nummer 6, met eene grootte vun 25 aren 80 centi- 1, palende ten ooste Mijnheer verstraeteo voor noemd, ten zuide de Straat, ten weste Jufvrouw Maria-Catharina Blom en Mijnhee- De Potter D'lndoye voornoemd en ten noorde het gescheed met de gemeente Oordegem. Voorschreven goederen zijn bewoond en ge bruikt geweest door der heer Jan-Baptiste Ra- moens. ZITDAGEN: Instel Donderdag 11 Verblijf Donderdag 25 AuSusl1 '910- Telkens om 3 uren van den namiddag, ter her berg gehouden door den heer August Braeckman, te Vlierzele Bussegem. Voor nadere inlichtingen wende men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn mits goed bezet en aan gematigden intrest. eone gocdo meid kunnende burgerskeuken. Klein huisgezin, goed loon. Zich te be vragen Lange Zoutstraat, nr 13. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde TE ERPE, aan de Gentsche Kassei. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem zal krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg te Dender monde, in date 15 Juni 1910, openbaarlijk verkoopen Eenige koop. Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Erpe, aan «Je Gentsche Kassei, gekend bij kadaster sectie Anummer 66oa, aldaar groot 90 centiaren, palende ten ooste den heer Felix De Meerleer, ten zui de Gentsche kasseide, ten weste en ten noorde het Baantje en daarover den heer Honoré Schellaert. Bewoond door den heer Lorie. Tweede Zitdag DIJNSDAG 23 AUGUSTI 1910. Om 3 uren van den namiddag, ter her berg genaamd In de Pramstilstand, gehouden door den heer Felix De Meerleer- Dumont, te Erpe, aan de Gentsche kassei. Openbare verkooping van eene schoone Woonhuizen, Tuinen, Wijmeniers, Meersch en Landen, lo Iterlaere en Uylbergcn. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris VAN GEETERUYEN, te Zele, ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van instelpremicn en gelagen in het openbaar verkoo pen, de volgende goederen te weten. Gemeente Beerlaere. Eerste koop. Eene schoone Bierbrouwerij, in volle werking, bewogen door den Stoom, met groote Magazijnen, Kelderingen, Stallingen en verdere gebouwen, gestaan en gelegen op den Hoogenweg, bekend bij kadaster sectie B, nummer 408c, aldaar groot u aren, palende ten oost den heer Frans Hertecant-Matthys, ten zuide de koo pen 3, 3 en 6, ten weste koop a en ten noorde de Gaverstraat. ingesteld fr. 10,000 Tweede koop. Een schoon Woonhuis met Hof, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummers 406:11 en 4060, grcot aldaar 10 qo cemiaren, palende ten ooste de koopen 1, 8, ten zuide den Hoogeweg, ten weste en ten noorde de Gaverstraat. Ingesteld Ir. 9100. Bewoond door den heer Cynel Van den Bossche. Derde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407c, met eene grootte van 40 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide koop 4. ten weste koop 3 en ten noorde koop 1. Ingesteld fr. 300. Bewoond door den lieer Emiel Van den Hauwe. Vierde koop. Eanen Hol, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 407E, met grootte van 3 aren 20 centiaren, palende ten 1 koop ten zuide den Hoogenweg, ten weste koop 8 en ten noorde koop 3 en 6. Ingesteld fr. 300. Gebruikt door verachillige. Vijfde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 40^, met eene grootte van 00 centiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide koop 4, ten weste de koopen 2 en 8 en ten noorde koop 1. Ingesteld ir. 300. Onbewoond. Zesde koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 4070, met eene grootte van 2 aren 80 cen tiaren, palende ten ooste d neer Frans Hertecant- Matthys, ten zuide den Hoogenweg en koop 4, ten weste koop 3 en ten noorde koop 1. Ingesteld fr. 5oo. Bewoond door Mijnheer Cornelis. Zevende koop. Een Schoon Woonhuis met Hof gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie C, nummers 65B en 65a, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende ten ooste Juffrouw Leonia Schicks, Mijnheercn Joannes-Amandus De Poppe-De Ryck en Leonard De Poppe-De Bock, ten zuidede erven van Dame wed Amand DeSmet, ten weste Mijnheer Charles-Jan Van Malderen-Van Havermaet en ten noorde den Hoogeweg. Ingesteld Irs. idoo. Bewoond door den heer Raymond Baeyens. Achtste koop. Een schoon Woonhuis met Tuin, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie B, nummer 4061., met eene grootte van 3 aren 10 centiaren, palende ten ooste de koopen 4 en 5, ten zuide den Hoogeweg, ten weste en tr- noorde koop 2. Ingesteld fr. 4000. Bewoond door Mijnheer Clement Saey. Negende koop. Een schoon Woonhuis met Hol gestaan en gelegen wijk Bautenier, bekend bij kadaster sectie B, nummers 137* en '35a, met eene grootte van 5 aren 40 centiaren, palende ooste Mijnheer Jan Van Kerchove-De Mol, ten zuide de Hoogstraat, ten weste den heer Valery Janssens en ten noorde de heeren Pieter-J« Abeel en Judocus Scheirt-Clinck. Ingesteld ir, i5oo. Bewoond door den hear Victor Haeyntjens. Tiende koop. Eenen Wijmenier, gelegen wijk Mallegemstede, bekend bij kadaster sectie A, nummers 58 en 59 met eene grootte van 33 aren 40centiaren, palende ten ooste de heeren Pieteren Lodewijk Gameman, ten zuidede Nieuwe Meire, ten weste Mijnheer Adriaan-Laurent Van Dissel dorp-De Smet enten noorde Dame weduwe De Naeyer-Peeters, te Willebroeck. Ingesteld fr. 800. Elfde koop. Eenen Wijmenier met Uitweg, ge legen wijk Weynsbogh. bekend bij kadaster sectie A, nummers 411 en 42QH, met eene grootte van 43 aren 20 centiaren, palende ten ooste de heeren Alois Van den Berghe en Ernest JansseDS, ten zuide den heer Ernest Janssens voornoemd ten weste de heeren Achille Braeckman, te St. Amands- berg, Laurent Heechaut, te Schoonaerde en ten noordede heeren Mam ice Cremers-Heechaut, te Calcken en Amand Heechaut. te Schoonaerde. Ingesteld ir. 2200. Twaalfde koop. Eenen Wijmenier, gelegen wijk Meerewinkel, bekend bij kadaster sectie A, num mer 656, met eene grootte van 38 aren 90 centiaren palende ten ooste Mijnheer Emiel De Staercke- Jouret, te Gent, ten zuide Mijnheer Amedeé De Ryck-Heyvaert, te Appels, ten weste de kinderen Van den Breen en Juffrouw Evelina Janssens en ten noorde de Meirebeek. Ingesteld ir. 900, Dertiende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Mallegemstede, bekend bij kadaster sectie A, nummer 372, met eene grootte van 13 aren 60 cen tiaren, palende ten ooste de Groenendijkstraat, ten zuide Mijnheer Karei Lodewijk Van Keymolen- Haenijens, ten weste Mijnheer Emile De Staercke- Jouret, voornoemd en ten noorde Mijnheer Adolf Steeman, te Overmeire. Ingesteld fr. 300. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen wijk Molenhoeksken, bekend bij kadastsr sectie D, nummer 506G, met eene grootte van 9 aren ao centiaren, palende ten ooste den weg, ten zuide en ten weste de kinderen l)e Bock en ten noorde de kinderen De Bock en Mijnheer Willem Schicks- Faes. Iogesteld ir. 300. Gemeente Uy tb ergen. Vijftiende cn laatste koop. Een nieuw gebouwd Woonhuis en Land. gestaan en gelegen wijk Kauter, bekend bij kadaster seciie A, nummer 333ms, met eene grootte van 17 aren 90 centiaren, palende ten ooste Dame wed. van den heer Frans Dauwe-De Geyteren kinderen te Wetteren, ten zuide de Straat, ten weste Juffrouw Tharoalie- Vitalia Muylaert, te Wichelen en ten noorde den heer Léon en Juffrouw Marguerita De Bruycker, te Brussel. Ingesteld Ir. 1700. ZITDAGEN Instel Donderdag 4 Aueusü Verblijl Donderdag 18 9 Telkens om 2 ure stipt nanoen, in het Estaminet Taverne Viennoise gehouden door Madame Frédrix, te Aalst, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING van een goed gelegen te Denderleeuw. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Meersch. gelegen te Dender leeuw, in de Bordellen, aan het gcscheid met Welle, gekend ten kadaster sectie A nr 1 a, met eene grootte van 61 aren 30 centiaren, groot bij meting 60 aren 55 cent., palende ten ooste de Dendervaart, ten zuide dame weduwe van den heer Henri Sonck, ten weste den heer Van de Velde cn andere en ten noorde den heer Domien Uyttersprot. Gebruikt door M. L. Gernaye, te Hekelgem. ZITDAGEN Instel Zaterdag 20 Augusti Q Verblijf Zaterdag 27 Augusti) J Telkens om 3 ure nanoen, ter Estaminet Taverne Viennoise gehouden door madame Frederix, te Aa'st, Statieplein. Ten kantore van bovengenoemde notaris Schelf hout, zijn er gestatig groote en kleine kapitalen te bekomen mits goed bezet. Bij dadelijke uitwinning en vrijwillige verkooping. Openbare verkooping cn een perceel LAND, to LIKDEKEStKU. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, openbaarlijk verkoopen A. 'Bij dadelijke uitwinning, krachtens vonnis verleend dooi de Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Brussel, in date 18 Juni 1910, tt weten .- Een Woonhuis, gestaan en gelegen te Liede- kejkc, bekend bij kadaster sectie A, nummers 344H en 3441, met eene grootte van 6 aren 35 cen tiaren, palende langs voren aan de Straf t, langs achter aan den heer Jacobus De Backer, var. de eene zijde aan den heer Hubert Van de Putte en langs de andere zijde aan den heer Seghers. Bewoond geweest door den heer Alphonse Van Welkenhuysen. B. Bij vrijwillige verkooping, ten verzoeke van ien het hehoort Eerste koopEen onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met aanhorigheden, gestaan en gelegei te Liedekerke. aan de Opperstraat, met een grootte van naren 5i centiaren, palende ten ooste den heer Vital Heymans, ten zuide den heer Severin Vercammen en de Opperstraat, ten weste den heer Philemon Van den Branden en ten noorde Jeróme Van den Borre. Bewoond geweest door den heer Petrus Van den Borr^. Tweede en laatste koop: Een perceelken Land, gelegen te Liedekerke, aan dc Opperstraat. bekend bij kadaster wijk C, deel van nummer 133 en 124, met eene grootte van 5 aren 76 centiaren, palende aan t° Frans Seghers. 3" Petrus Van den Borre, 3» Frans Heymans en 4» de Opperstraat. Tweede zitdag: ZATERDAG i3 AUGUSTI 1910. Om 3 uren namiddag, in het Estaminet a Ta verne Viennoise», gehouden door Madame Fré drix, te Aalst, Statieplein" Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te HOFSTADK, Blekte. De Notaris L1MPENS, te Aelst, zal, namens wien het behgort, met gewin van palmslag en ge lagen in het openbaar verkoopen: Eenige koop. Een schoon Woonhuis, dienstig voor herberg, gestaan en gelegen te Holstade, Blekte, gekada streerd sectie C. nummer 367H, met eene grootte van 3 aren 3o centiaren, palende oost de Blekte straat, zuid de Wed. Seratien Goeman, west de Wed. Walgrael en andere en noord Gustaaf Van Cackenberghe en andere. Gebruikt zonder termijr. door de kinderen Sixtus Blondeel-Van Cakenherghe. ZITDAGEN Instel Maandag 8 AugUSlj IgI0. Verblijf Maandag 22 Telkens om 4 namiddag, ter herberg gehou den door Andreas Blondeel-Samson, te Hoistade, Dorp Bij gedwengene onteigening. Openbare verkooping van goede BOOMGAARD en MEERSCH, t o K Bi I» i<: .'«1 1HE, De Notaris MEERT, te Erpe, zal, op: n- baarlijk verkoopen, ingevolge de wet van den 15 Oogst 1854, bij inslagneming ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en in uitvoering van een vonnis verleend door de Burgerlijke Recht bank van Dendermonde den 14 dezer loopende maand Juli, de hierna beschreven onroerende goederen Gemeente Erpe. Koop 1. Eene partij Land, gelegen ter plaats ge naamd Kleiberg of Hoogkauter, gecada- streerd sectie C, nummers 896 en 879, groot in oppervlakte 24 aren 3o centiaren, palende aan Remi-Baten Van Langenhove en kinderen te Meire, aan Delphine De Nys, te Meire, aan Dominicus Bencdictus De Feyter-Van Wassenhove, te Meire en aan Laurey3 Van den Eeckhout, te Meire. Koop 2. Eene partij Land, gelegen t-r plaats ge- naam J Hoogkauter of Bosch veld, gecada- streerd sectie C, nummer 969, groot in oppervlakte 17 aren 55 centiaren en vol gens cadaster iSaren 60 centiaren, palende of gepaald hebbende aan den Steenweg van Aelst naar Meire, aan Theophile De Vi.yst- De Sadeleer, te Meire en aan Laurence Fivet, te Brussel. Gemeente Meire. Koop 3. Eenen Boomgaard, gelegen ter plaats genaamd Cauwenberg. gecadastre *rd sectie B, nummers 483 t, 486, 487, 488 en 489, groot volgens titel 23 aren 37 centiaren en volgens cadaster 23 aren 37 centiaren, palende a ;n de weduwe Liv.nus Pipar, te Meire, aan Franciscus Hoeffelinckx, tè Meire, aan de Straat, aan Désiré De Troyer, te Meire, aan Pieter Van Melkebe- ke, te Aels:, aan Victor De Vos. te Meire, a «n Désiré Colette en Magdalena Van Lan- duyt, te Meire en aan Louis De Meerleer, te Meire, aan Stephanus Van Impe, te Meire. Koop 4. Eenen Meersch. g- legen ter plaats ge naamd Hoeven van Caloenbroeck.gecadas- treerd sectie A, nummer 1003, groot 9 aren 20 centiaren, palmde aan de Hoef- straat, aan Alfons Rubbens, te Sonnegem, aan Anatolc De Meester, te Brussel en Franciscus Van Impe en kinderen te Meire. Koop 5. Een perceel Land, gelegen ter plaats genaamd Scheutland of Hoef, gecadas reerd sectie A, nummer S55B, groot volgens titel 8 aren 80 centiaren en volgens cadaster 9 aren, palende aan Frans Coppens t Meire, aan J n Baptist, Philonv na en Joanna Mertens, te Meire, aan Joseph De Vos, te Meire, aan de weduwe en kinderen van Franciscus De Vos, te Meire, het Welda dig! eidsbureel van Meire en aan Hector De Craeck r, te Elsene. Koop 6. Een perceel Land, gelegen ter plaats genaamd Meuleveld, gecadaBtreerd sectie A, nummer 1243, groot 9 aren 69 centia ren, volgens titel 11 aren volgens cadaBter; palende aan Franciscus Van Wassen hove, te Ressegem, aan Jan Baptist, Phi- lomcna en Joanna Mertens, te Meire, aan Jan Godaert, te Meire, aan de kinderen De Clippele, te Aelst, aan Florent De Saede- leer, te Herzcle, aan de weduwe Victor De Saedeleer, te Meire en aan Maria De Ryck, -te Meire. Koop 7 Eene partij Land, gelegen ter plaats genaamd Blokman, gecadastreerd sectie A, nummer 751, groot 5 aren, palende aan Amelie De Saedeleer, te Ottergem, aan Judocus Meuleman, te Erpe, aan Camiel DeConinck, te Meire en aan Honoré Sie- naert, te Meire. Eenige zitdag: Maandag 22 Oogst 1910. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal .11 gezegden heer Vrederechter Het lastkohier en een afschrift van het vonnis berusten ten kantore van gezegden Notaris Meert. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen met Magazijnen le AELST. llolonHlraut. De Notaris MEERT, te Erpe, zal, na- menB wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Stad Aelst. Een Winkelhuis met Koer en Maga zijnen, ailervoordeeligst gelegen in de Molei straat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 496c, met eene grootte van 2 aren 20 cen-iaren, palende van de eene zijde en van achter aan Madame Sonck, van de andere zijde den he-rr Auguste Van den Brempt. Bewoond door den heer De Seyn. ZITDAGEN vI""!.e' dü°,c1,s 9Au U8tj ,9io. Verblijf Dijns ag 23 0 J Telkens ten 4 uren namiddag, ter her berg - Café Belge bij den heer Auguste De Vylder, te Aelst, Groote Markt. Openbare verkooping van een schoon en welgelen zijnde eene loelgelialandecrdc Suikherbakkerij cn Winkel, X K LEDE, D o De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal ten aanzoeke van wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in K t openbaar verkoopen. Een schoon en welgelegen Woonhuis, gestaan en gelegen te Lede, aan het Dorp, gekadastreerd sectie F, nummer 966, mot eene grootte van 80 centiaren. ZITDAGEN: Telkens om 2 uren ter herberg Sint Hubert, bij den heer Raymond Vereecken te Lede, Dorp. N. B. Het huis is zichtbaar alle dagen. Voor den sleutel wende men zich tot Madame August De Spiegelei r, te Lede, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van «en schoon en welgelegen to AEI.ST, Lunpolilstruut. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met gewin vau palmslag en gelagen in get openbaar verkoopen Stad Aelst. Een schoon welgelegen Woonhuis met Hof, ailervoordeeligst gestaan en gelegen in de Lcopold- stroat, groot 2 aren 24 centiaren, en gekadastreerd wijk A, nummers 385b en 385c, palende van de eene zijde aan den heer Victor Monfils, van de andere zijde aan den heer I.ouisBoone en Louis Eemans en Dame Lebacq-Renneboog, ten voor hoofde aan de Leopoldstraat en van achter aan de Burgerlijke Godshuizen- Bewoond door Juffrouwen De Pau. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September Ten 4- uren namiddag, ter herberg Sint Maurus. bij den heer Corneifle De Clerck, te Aelst, Leopoldstraat. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen. :ti> Lorux schoone Bouwgronden, te Aelst-Schaar- beke, aan den Ledeweg en in eene nieuwe straat leidende van den Ledeweg naar eene nieuwe straat komende in de Pieter Couckstraat, te zamen groot 47 aren 57 mtiaren. Laatste zitdag D1JNSDAG 23 AUGUSTI 1910. Telkens om 3 uren namiddag, ter Esta minet Tivoli, bij Mijnheer Alfons Spanoghe, te Aels', Dendermondschen Steenweg. Bij gedwongene onteigening. OPENB ARE~VËRKOOPI N G van te AALST, Binnestraat en Iiaapstraul. De not.ris MEERT te Erpe, zal open- b iarlijk verkoopen, ingevolge de wet van den i5 Oogst 1854, bij inbeslagneming, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en in uitvoering van een vonnis verleend door de Burgerlijke Recht bank van Dendermonde den 2 Juli dezer loopende maand Juli, dhierna aangewe zen onroerende goederen. STAD AALST. I. Vier aaneenhangende Woonhuizen, gestaan en gelegen ir. de Binnenstraat, gekadastreerd sectie D nummers 869F. 869G, 869H, 8691, groot elk huis, 40 cen tiaren, palende zuid den heer Benoit Schouppe, oost den Bolleweg, noord voi- gende huizen. Slechts gebracht op 1900 frs. II. Drie aaneenhangende Woonhu zen, gestaan en gelegen in de Raapstraat, geka dastreerd sectie E nummers 512M, 5I2N, 5120, groot nummer 512M 60 centiaren en de andere twee volgende elk 40 cen tiaren, palende zuid de Raapstraat, west Louis Van Mol, oost volgende huizen. Slechts gebracht op 1740 frs. DEFINITIEF VERBLIJF Zaterdag 20 Augusti 1910. om 3 uren namiddag, ter zittingzaal van gezegden heer Vrederechter. Het lastkohier en een afschrift van het vonnis berusten ten kantore van gezegden notaris Meert. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen Eene Hofstede, te Moorsel, Rijgerstraat, groot 13 aren 20 centiaren. Boom-en haagprijs fr. 200. Ingesteld fr. 2940. Bewoond door den verkooper, Jan Hen- driclcx. ZITDAGEN In',e,' Woensdag 3 Au Verblijf Woensdag 17 0 y Te kens om 3 uren, namiddag, ter her berg van de kinderen Leander Bostcels, te Moorsel, Rijger, Uit ilei* l»i>nd te koop. te Aalst, (Burgemeesterplaats, en aan de nieuwe straten, geopend op den eigendom genaamd Het Schaliënhuis. Zich te bevragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graan markt. 3 bovenkamers, 2 schoono benedenplaat, sen, schoone keuken, se.hotelhuis, stal, enz., voorzien van pomp- en regenwater en hof, nabij de kerk van Mijlbock. Zich to bovragen bij Louis Boeykons- Groenstraat A. M. nr 45,

De Denderbode | 1910 | | pagina 3