EEN EN ANDER. Davidsfonds. Allerhande nieuws. Slad Aalst.-Weikbeurs van St-Martinusgesticht c Vrijschutter Aalst-Mijlbeek. De Priestereed, Socialistische manieren. De be toogingen der socialisten hebben het geuzenleger in voikomene verwarring gebracht. Op den huidigen oogenblik hebben noch liberale noch socialistische bladen den tijd om de katholieken aan te val len. Ze hebben de handen vol om de orde in hunne rangen te herstellen. Maar zij zijn in 't geheel niet Tak koord over de te gebruiken middelen de eene slaat alhier, de andere slaat aldaar, en het zal nog eenen geheelen tyd duren eer het geharrewar effen is. De liberale bladen hebben eerst ge poogd, de socialistische buitensporig heden te verbloemen en te verschoonen; sedert Dinsdag der verleden week heb ben ze vernomen hoe verontwaardigd het volk is en nu is het in de liberale gazetten eeuen wedstrijd van om te hardst te kloppen op de socialisten. L'Eloile Beige zegt. Wy zullen ons erbij bepalen hier de droeve verwondering uit te drukken van- alle eerlijke lieden. Vooraleer te kunnen besturenmoet men hunnen beleefd zijn. Dat is raak La Derniêre Heure Wat er van zy, het schouwspel was pijnlijk. In de wandelgangen, waren er perso nen die van dichtbij met zekere socialis tische Kamerleden in aanraking zijn en die hun spijt en hunne afkeuring niet verdoken. Le Journal de Liége De onwelvoegelyke politiek, cf liever de straatjongensmanieren, zijn niet ge schikt om het vertrouwen in de gouver- nementeele bevoegdheden der socialis ten te doen aangroeien. De liberale Kölnische Zeitung De socialisten hebben nog eens bewe zen, evenals tijdens het bezoek van den Keizer, dat zij alle grenzen der beleefd heid met de voeten treden. We scheiden uit. De Belgische socialisten hebben Dinsdag in geheel de wereld hunne u reputatie gemaakt. Elk heeft de reputatie die hij verdient 't Kartel ziet er lief uit Belgische bedevaart naar het heilig land tijdens de Goede Week en de Paaschfeesten. Gezegend en aange moedigd door Z. H. den Paus en Z. E. den Kardinaal-Aartsbisschop van Me chelen. 41* Bedevaart aan boord van de Etoile Volkomen omtrek van de Middellandsche zee. Vertrek van Marseille den 28 Maartterug te Mar seille den 9 Mei 1011.— Marseille. Port Said. Suez-Kanaal. Kaïro. De Pyrami den. Matarioli. Heliopolis. Sakkara en Memphis. Jaffa. Jeruzalem. Bethlehem St-Jan in de Bergen. Jericho. De Jor- daan. De Doode Zee. Samarïe. Gaïffa. Garmelusberg. Nazareth. Kana. De berg Tnabor. Tiberias. Gapharnaum. Het Meer Genosareth. De Yarmouck. De Hauran. Damascus. Baalbek. De Libaan. Beyrouth. Konstantinopel. De berg Athos Athenen. Malta. Napels. Pompei. Marseille, enz. Prijzen der plaatsen (van Marseille tot Marseille) 1" kl. 1250 fr. 2® kl. 1050 fr. 3® kl. 800 fr. Vraagt het volledig en breedvoerig program aan den E. Pater Legrand, inrichter, Halvestraat, 18, Leuven. De Gendarmen. De minister van binnenlandsche zaken heeft reeds meer malen bij de gemeentebesturen aange drongen, opdat men de gendarmen niet zou ontbieden om de orde te handhaven bij het minste sportfeestje. De inrichters van velokoersen, vlieg- weken, enz., moeten zeiven maar man nen aanstellen en betalen. Deze aanbevelingen blijven vruchte loos en het departement van binnen landsche zaken heeft nu deze voorschrif ten opnieuw herinnerd aan de gouver neurs der provinciën en heeft hen bovendien verzocht, de burgemeesters te doen opmerken, dat zij hoegenaamd niet het getal ontboden gendarmen mo gen bepalen. Dat valt alleen in de bevoegdheid der krijgsoverheid. Geleerdheid. Men heeft vastge steld, dat onder de duizende jongens van den buiten, die over eenige dagen bij 't leger ingelijfd werden, er hoege naamd geen gevonden worden, die niet kunnen lezen of schrijven. De ongeleerde militianen zijn bijna allen jongens uit de slad en uit het walenland. En nochtans zijn het de walen, die roepen, dat de boeren dommerik ken aÜn- Wat wilt ge Een gek scheldt ook een verstandig mensch voor gek uit. De opening de Kamers. De kar- pelsprongen der socialisten by de opening der Kamers wordt steeds druk besproken in de Drukpers. De liberale Petit Bleu betreurt ze hij had gemeend dat de socialisten wijzer waren geworden, juist als Hymans dat meende by bekent dat hij mis is geweest. In de naasle toekomst zegt Le Petit Bleu zag men eene gemeenzame wer king (van liberalen en socialisten) zich voorbereiden. Welnu een verbond, dat ons zou ver plichten zulke misplaatste betoogingen e dulden, zooniet te verschoonen, schiint ons minder en minder aantrek- lijk.» Vaarwel, kartel, ministerszetels, enz. De liberalen zeggen dat de socialisten nu voor de katholieken hebben gewerkt. Dat is zoo, 't kon niet anders we hadden dat stellig verwacht. Verplichtend onderwijs De geu zengazetten hebben begon nen zich kwaad te maken omdat er in de Troonrede niet gesproken wordt van het verplichtend onderwijs Maar met wel te zoeken hebben ze bevonden dat t' er toch in staat. Ze hebben dus de eerste maal hunnen bril niet opgezet. De Troonrede spreekt immers van eene betere, meer regelmatige en lange re schoolbij woning. Zou daar soms het verplichtend on derwijs niet onder zitten, vragen de liberale bladen. Best mogelijk, antwoorden zij, want verplichting is het eenig middel om eene betere, meer regelmatige en lan gere schoolbij woning te verzekeren. Allons, ze hebben het gevonden Maar zo bewijzen dat ze maar ééne pees aan hunnen boog hebben. De katholieken hebben er veel meer. Afdeeling Aalst en Omstreken. Maandag 21 dezer maand, te 8 uren 's avonds zeer stipt, zal, in de bovenzaal van het o Landbouwershuis, Keizerlijke Plaats, do jaarlijksche algemeene vergade ring plaats hebben. Te dezer gelegenheid, zal, met de mede werking der HH. R. Lenssens, Fr. De Vos, Ed. Vanden Bossche, R. Van Hauwo en andere heeren muziekliefhebbers, een toon kundig feest worden gegeven. Spelwijzer 1. Duo voor 2 violenJ. Théom. 2. Moeder en Kind,woorden van F.De Cort muziek van Pb. Loockx. 3. Extase, voor viool. L. Ganne. Over beschaafd en onbeschaafd Nederlandsch, voordracht door E. P. Stradke, S. J., van St. Jozefscollege, te Aalst. 4. Sérénade de Milcnha, trio voor fluit, viool en piano, Jan Blockx. 5. De Middershiecht, woorden van Lambrechts, muziek van Ph. Loockx. 6. Czardasvoor viool, X.X. Ten slotte, zal den Leden verslag gege ven worden over de werking van hot afge- loopen dienstjaar en den toestand der Afdeeling. Het Bestuur heeft de eer U en Uwe geachte huisgenooten tot dit feest uit te noodigen. Aalst, 9 November 1910. De Schrijver Schatbew. De Voorzitter .EO GEEROMS. Dr Fbans CLAUS. Het feest zal zeer stipt op het gesteld uur beginnen. Alwie ren abonnement neemt op »g Dendehbodk voor hot jnnr 191 I ont vangt het hlad van hetlen at tot niieuwjaar koste loos. AALST. Maandag rond 3 ure namid dag, kwam De Wit, Voddenkoop man St. Camielstraat, met zijne kar langs do Bisschopstraat gereden. Zijn paard ver schrikte en kwam in dolle vaart in de richting van do St. Annabrug dio juist opengedraaid was, afgesneld. De zoon van den brugdraaier bemerkte het gevaar greep hot paard bij de teugels en kon het einde lijk bedwingen na eenige meters meege sleurd te zijn. Is verschenen Almanack Hachette Lebègue.Te verkrijgen ten Bureele dezer, aan 1,50 fr en franco por post fr. 1,70. HOFSTADE Zaterdag nacht is brand ontstaan in de woning van Louis Parent, landbouwer, wonende op den Dendormondschen steenweg, aan de grens van Hofstade en Aalst, en palende aan ze ven andero huizen, bewoond door verschei dene personen, allen toebehoorende aan de schoonmoeder van Parent. Het eerste huis bewoond door August Bonnaeris,machinist, werd het dak gedeeltelijk vernield het is dank aan de moedige tusschenkomst der geburen dat gansch de groep huizen niet de prooi der vlammen is geworden. Bij Alois Van Laet, vellenbewerker, en J. B. De Smet, machinist, die in de rij huizen wonen zyn door den rook al hunne reisduiven verstikt geworden, bij De Smet 25 en bij Van Laet 24. De heer Burgemeester Van den Bossche een der eerste aangekomen,is gansch den nacht op de plaats der ramp geblovon. Het groot huis van Louis Parent met gansch den inhoud is de prooi der vlammen geworden. Niets is gered. De oorzaak is onbekend. Alles is verzekerd. Indien gij een schoone keus van Behangpapieren enz. wilt hebben en in vertrouwon en tegen gematigde prijzen be diend worden, begeeft u bij Karei Van de Putte en Zuster, Korte Zoutstraat, 29, Aalst. Worden gevraagd door de Patroons 2 schrijnwerkers 2 smeders 1 brood en pasteibakkersgaat1 hoveniersgast 1 meisje van 14 tot 16 faar om in het huis houden te helpen. Vragen der Werklieden Werklieden van alien aard. Oud leerlingen bond TE AALST. Op Zondag 20 November aanstaande, te 5 uren zeer stipt, zal de Tooneelafdeeling ■j. In Liefde Bloeiend - haar jaarlykschfeest aan de achtbare bevolking van Aalst en omliggende aanbieden. Een groot en hartroerend drama eene episode uit den oorlog tusschen Enge land en Transvaal zal opgevoerd worden, alsmede een zeer geestig blijspel getiteld Do vreemde Doktor. Een symphonie, onder de leiding van M. J. Cammaert, muzieklecraar, zal met eenige uitgelezene stukken het feest op luisteren. Kaarten voor voorbehouden plaatsen aan 2 fr. voor de 1* plaatsen aan 1,50 fr. voorde tweede plaatsen aan 1 fr zullen eerlang ten huize aangeboden worden en in St-Martensgesticht te verkrijgen zyn. De opbrengst van het feest dient tot een uitmuntend goed werk, tot ondersteuning van het vrij katholiek onderwijs. Namens het Bestuur De Schryver, De Voorzitter F. Clinckaert. Baron L. de Bethune. Op Zondag 4 December aanstaande, prachtig toom olf-iest, in do grooto zaal der Jongenspatroi age van Aalst-Mijlbeek. Men zal opvoeren Drama in 4 bedrijven. Plugere wnchl u I Blijspel in i bedrijf. - Foorehramer doodgeschoten Te Burst Zondag nacht waren eenige personen op zwier ter gelegenheid van de kermis. Op do plaats stond een paardenmolen de gasten hebben den molen gansch ver nield en den koetswagen aangevallen. Revolverschoten werden gelost de knecht kwam uit den wagen gesprongen en er ontstond ruzie. Hy werd door oen revolverschot getroffen en bleef op den slag dood. Het lijk werd naar het doodenhuis ovorgebracht. De policie stelde een onderzoek in, on verwittigde het parket van Audenaarde dat Maandag namiddag ter plaats kwam. Zekere C.., van Burst, is aangehouden. De zaak is zeer geheimzinnig, niemand kan zeggen dat C het schot gelost heeft. De foorkramersknecht is in de schouders getroffen geweest. Hot is een jongeling, geboortig van Sint Nikolaas- DENDERMONDE. Drie personen in het icater. - Vrijdag avond, rond 6 ure, werd het bootje van het schip Bur gemeester Ghceraerdts gemeerd aan de Barrage juist op de plaats waar de Dender zich in de Schelde werpt, van het schip opeens losgerukt door den lievigen stroom en tegen de kaai aan stuk ken geslagen, De schippcrsgast Jozef De Roeck, wonen de te Ruppelmonde, riep twee andore schippers, August Possemiers en Jozef Fleminckx. ter hulp, en alle drie sprongen in eenen boot, om het wrak te halen. Eensklaps sloeg hun vaartuig om en vielen in het water, al de pogingen van de drenkelingen om uit het water te geraken, werden verlamd door de koude en de vloed Kaaiwerkers die het ongeluk gezien hadden, verwittigde andere schippers en te zamen met dezen gelukten zy er in niet zonder moeite dc drie drenkelingen aan wal te brengen. Possemiers moest door een geneesheer verzorgd worden, doch is buiten gevaar. Do twee andere waren zoo erg niet gesteld. Treinbotsing; te Wetteren. Maandag morgend zijn drie treinen elkaar gebotst te Wetteren. Er zijn gcene persoonlijke ongelukken, maar er is groote stoffelijke schade. Het groot verkeer belemmerd. Van en naar Gent konden deze lijn geene treinen rijden. Een locomotief werd op de nevenliggendi baan geworpen, op hot oogenblik dat de posttrein Keulen-Oostende, uit Brussel vertrokken te 5 ure 10 aanstoomde. Dit veroorzaakte eene nieuwe botsing, waardoor zeer veel schade werd aangericht. Er zyn gelukkig geene personen veron gelukt. Vrydag met valavond waren de gen darmen van Melle op ronde. In de Hooi- straat te Heusden hoorden zij een vuurschot lossen, en begaven zich in die richting. Plotseling stonden zy voor dm jonkman V. W., die met een geweer in de handen aan het pensen was. Op hun verschijnen wierp hij zijn geweer weg en vluchtte, door de overstroomde Scheldemeerschen waar diepe grachten door getrokken zijn Plotseling plofte hy in eene der grachten, duikelde onder, geraakte weer boven, ei liep het naastgelegen boschje in, en ont snapte. De gondarmen hadden hem her kend, zij namen zijn geweer op, en in plaats van hem door het water te achter volgen, gingen zy bij zijne onders, die dadelijk het aangeslagen geweer herkenden als toebehoorende aan bunnen zoon. Hef koud bad zal hem weinig geholpen hebben. Moord te Nederhasselt. Er wordt nog altijd veel gesproken over de wreede moord van 2 Juli 1909 op de vrouw van Omer De Gelas en de dochter Van der Haeghen. Iedereen betreurt bet dat zulko wreede misdaad schijnt ongestraft te moeten blij ven. Het zou eene ontlasting zyn voor de openbare denkwijze, indien de misdadigers de straf van hun yselijk schelmstuk niet ontgingen. Do beslissing die vrouw Camus en baren broeder krankzinnig verklaart is in de streek alhier zoer slecht onthaald gewor den. Men zegt dat menschen welke zulke mis daad beramen en ten uitvoer brengen niet van hunne zinnen kunnen beroofd zyn. Men denkt te recht of ten onrechte dat er iets anders tusschen zit. We moeten hier echter doen opmorken dat er niet beslist is dat die misdaad nooit voor de rechtbank zal opgeroepen worden. De geneesheeren hebben vastgesteld dat de twee daders nu zinneloos zijn, en daarop hehbon de rechters beslist dat men ze nu terwyl zij niet in het bezit van hunne volle verstand vermogens zijn, niet ter verantwoor ding van hunne daden kan oproepen. Zoo wil het de wet, en dat is verstaan baar, een krankzinnige kan zich niet ver- ded'gcn. Doch indien beiden moesten gene zen, of een hunner, dan zou het proces plaats hebben voor degenen die genezen zyn. Er is niet uitgemaakt dat ze krankzinnig waren toen zede ijzelijke misdaad begingen. De zaak is dus niet voor altijd afgedaan, maar enkel uitgesteld. Maar of ze ooit zal opgeroepen worden of niet, dat kan niemand zeggen. Wat vast staat is dat de plichtigen nooit meer op vrije voeten zullen komen zonder m'occb. Sommigen mecnen dat zulks moge lijk is d it is het niet. Intusschen blijft elkeen medelijden heb ben met Omer De Gelas den diepbeproefden echtgenoot en vader, evenals met de onge lukkige slachtoffers zoo wreedelijk omge bracht, zonder de minste reden of voor- endsel. Iedereen zou met vreugde zien dat do vader en zijne onschuldige kinderen eenige schadeloosstelling zouden kunnen genieten voor het onherstelbaar verlies, maar helaas er schijnt geeno hoop daarop te bestaan Jammer genoeg De misdaad van Nederhasselt zal onuit- wischbaar en in bloedige letteren in de jaarboeken geschreven blijven. DenderhaulemDe zoon van M Buydens, gemeenteraadslid te Ninove, reed Zaterdag avond rond 6 uren per rijwiel langs den steenweg van Ninove toen hij door twee kerels van zijn rijwiel gewor pen ou erg mishandeld werd. De laffe kerels zijn gekend. Onweder. To St.-Maria-Ouden hove is van oen nieuw huis, toehoorende aan Gustaaf Van Dycke, Faliestraat, een deel van het dak dat reeds met pannen belegd was door den lievigen wind afgesla gen. Bij Hugo Roos, Neerstraat, werden insgelijks een dertigtal pannen vernield. Te Kortrijk heeft Donderdag nacht een hevig onweder over de stad gewoed. Schouwen en pannen werden afgerukt en in de Beheerstraat is het nieuw vlasmaga zijn van M. W. Godfrey, Vanderpeeren- boomlaan, ingestort. De schade beloopt meer dan 5000 fr. TeRonse heeft de overvloedige regen groote schade aangericht. Velo werklieden die zich Vrijdag morgend, rond 6 ure, naar hun werk begaven, moesten terugkeeren daar de wegen overstroomd waren. Te Geeraardsbergen, Aalst en in de vallei van den Dender, is de toestand niet veel beier. In de vallei der Maas, voorziet men eene erge ramp. Op de Belgische kust heeft zelden een zoo schrikkelijk tempeest gewoed. Oostende zyn verscheidene sloepen erg beschadigd in de haven aangekomen. Het is onmogelijk den dyk te naderen. Ter hoogte van Middelkcrke is eene visschor- boot van Duinkerko gezonken. De beman ning, door eene visscherssloep gered, werd te Oostende ontscheept. Drama leZovoneeken In de maand Juni had de landbouwer Desideer Van Spcybroeck uit de wijk Ba8tclare zijnon knocht weg gezonden Deze is dan beginnen te drinken en zog- da overal dat hy zich zou wreken en dat hy bij Van Speybroeck den boel zou kapot slaan. Zaterdag morgend moest de landbouwer Van Speybroeck naar de jaarmarkt gaan van St-Lievens-Houtem. Zaterdag is de gewezen knecht, wetende dat Van Speybroeck niet te huis was, inderdaad naar het hof gegaan. Hij begon de gewelddaden te plegen wilde binnen in huis zijn. De vrouw heeft don revolver genomen geschoten. De indringer werd zoo erg ge troffen dat hij dood bleef liggen. Het parket van Gent heeft zich in den namiddag tfer plaats begeven. Nadere bijzonderheden. De knecht heet Alfons Vervaet, van Zaffelare hy is 24 jaar oud. Hij werd woggezondon omdat hy lui frank was. Na zijne wegzending was hij gaan wonen bij Henri De Wispclare op Drieselken te Oostakker. Eiken Zondag kwam hy rond het hof van Van Speybroeck drevelen en uitte be dreigingen. Deze week, Woensdag, Donderdag Vrijdag, had men gescharminkeld rond het hof van Van Speybroeck, onder de cpsto- king van Vervaet. not Vrydag morgend was Van Speybroeck vertrokken naar de jaarmakt van Sint- Lievens-Houtem, om er een paard te ver- koopen Vrydag avond is de veldwachter Verin van Zeveneeken gekomen en heeft er een procesverbaal opgemaakt tegen Vervaet. Het scharminkolen werd daarop gestaakt, Daarop word alles rustig vrouw Vac lard Speybroeck ging slapen met haar tw« kinderen in de voorkamer. De twee knech ten Thcofiel De Wacgenaero en Frans De Rockersliepen op den zolder. Edward Do Mol, een kozyn van 20 jaar, was daar komen te huis wachten in afwe zigheid van Van Speybroeck. Omtrent 1 1/2 ure werden opeens di ruiten uitgeslagen by middel van beetwor tek. De vrouw wekte de knechten en deze stonden op. In den maneschijn konden tij gemakkelijk de daders herkennen, alsook aan zijne spraak, want hy dreigde en ver- wenschte. Hij had ook drie beeren losgelaten, met het gedacht dat deze drie dieren elkander zouden te lijve gaan. Zy hebben elkander inderdaad gekwetst. Toen werd alles weer rustig. Ze waren pas te bed als de achterdeur die in slechten staat was, open gestart;; •erd. Vervaet drong in de keuken de hevigste bedreigingen uitbrakende. De bewoners stonden weer op. Vervaet zette zich in de keuken. Dr vrouw maakte het vuur on bood hem koS aan, maar hij weigerde altijd maar drei gende, vloekende en verwenschende. Zoo werd het morgend. Tot 8 ure liep hy een cn weer op het hi nu en dan zegende ik heb oene dwaashs begaan en ik zal erg gestraft worden, De vrouw zegde Wij zullen het vi laten. Dan zal ik al de schade betaler, antwoordde Vervaet. Kort daarop werd hij weer woedes en liep knarsetanden de deur uit De vroct deed haar huiswerk. Ycrvact verscheen rond 9 ure aan oordeur, gewapend met een dikken kne pel en woedender dan ooit, dreigde hij alk te zullen verbryzelen en allen te kapot maken. De knechten werden benauwd en re lieten het huis. De vrouw nam eene revolver die gelads was met 6 kogels, en zegde tot Verval ten slotte. Dat moet eindigen indien gy un bedreigingen begint uit to voeren, schiet ik. Als ge schiet, antwoordde Verva moet ge zien dat ge mij goed hebt, ofi ders zijt gy eraan. Daarop hief hy den z.waron kluppel en sprong naar de vrouw toe. Deze schoot, en trof Vorvaet in denk hy viel. Dan heeft de vrouw nog t schoten gelost. Een der kogels drong door het hart. Vervaet bezweek na eenige oogenbll ken. Diefstal van 100,000 franks Drie verdachten gevat. liet parket,p laat met het onderzoek in zake den dielÉ van 100.000 fr. op den spoorweg tussch Brussel en Boom, ten nadeele van i Nationale Bank, heeft eindelijk driepa nen aangehouden, namelijk een juweli en twee graveurs, die verdacht worden, i looden stempels te hebben gemaakt, vu mee de zak geplombeerd was. Alle drie zijn te St-Gillis opgesloten. Later. Do twee graveurs bet) bekentenissen gedaan. De plichtigen liepen in 't oog door'tgfl verteer dat zij maakten. Een hunner taaldo op eene foor 100 fr. aan champap Men meldt dat de gouverneur Nationale Bank op voorhand verwitbf was dat een slag zou geslagen worden. De briefschrijver beloofde, voor vergoeding van 125.000 fr. het middel zullen bezorgen om de zaak te verydelen De policie, door de bank verwittij hield zelfs in eene afgesproken taal soort briefwisseling per dagblad-annos om den briefschrijver een strik te span» doch dit mislukte en eenige dagen had de diefstal van 100,000 fr. plaats. Lief huishouden. Een koppel i eene kamer in de Leeuwerikstrui Antwerpen bewoonde, hadden Dind ruzie. Nadat zy elkaar allerlei licfei? dingen naar het hoofd hadden geslings werd de man plots zoo kwaad, dat al hem onder zijn handen viel naar hoofd zijner vrouw slingerde. Zoo dw vloog plots eene brandende petroolL' door het venster en kwam op de s-' 'terecht, gelukkig zonder iemand te tien Zaterdag had tusschen Turnhout Gierle eene brutale aanranding pk waarvan een inwoner van Herenthaii slachtoffer was. J. Vissers, een handelaar vanHerentbi reed van Turnhout per rijwiel naarOie om vandaar huiswaarts te keeren. - strek o de Ifceum gekomen zag hy J; kerels langsheen den steenweg staan.T4 hy hen genaderd was, sprong «en bui® vooruit, en wierp den velorijder van* rywiol. M. Vissers weerde zich rao4 doch hij geraakte al vechtende in dog* die zich langsheen de baan bevindt. tweede bandiet sprong toe en on^ Vissers zijnen geldbeugel, 12 fr. '«4 dende. De kerel, die hem van zijn "Jj geworpen had, bracht hem toen nog pen toe. Daarna namen de bandieten p vlucht. M. Vissers heeft bij de policie eene 4 klacht gedaan en heeft het signals# zijner aanranders opgegeven. Hot pan* met de zaak in kennis gesteld, heeft on® delijk een onderzoek bevolen.

De Denderbode | 1910 | | pagina 2