Frankrijk. Engeland. Portugal. Amerika. Plantaardappelen BURGERWACHT Euigeriijke Gods- en Weezeijhuizen Openbare Verpachting. Zaailanden, Meerschen, LAND en MEERSCll Herberg ST-ELOI gezaagde IJ out waren gezaagde Houtwaren WOONHUIS Land en Meersch viSSSKS!"*— 3 WOONHUIZEN Schoon Woonhuis Canada-Boomen Openbare verkooping. Openbare verkooping Openbare verkooping. MERKIEPAARDEN 'bro#ck i Sint- te ver- Verlee j er een 'vaet. 3staakt.| uw Vu r tw« knech- kander kandeel Strenge straf. De rechtbank te ,nal heeft een wijnhandelaar wegens nlgching van wijn veroordeeld tot fr. boete, 4 maanden gevang en meer ,4 millioen fr. boete wegens het ontdui- ivan de belasting. (In dergelijke geval- wordt het laatstgenoemde bedrag by ;elyk gewoonlijk belangrijk vermin- ■ans D I Het grootste Oorlogschip der xoereld. - [De dagbladen melden dat de Admiraliteit >0 jaar pchryvingon heeft gevraagd op den bouw nafwe'|T«n«en nieuw oorlogschip, grooter, snel- r en maclitiger dan om 't even welk ge- irtnwd of in aanbouw zijnde Engelsch letwer' f Oo'log'ch ip I pit schip zal 720 voet lang zyn en 30 dew I knu°pen moeten loopen. iden r I Duitschland. Een ouderling van Boaserdorf, vreezende joor hot springen eener bank, zijn fortuin te hebben verloren, heeft zich gedood. Eene jufvrouw door dezelfde vrees aan gegrepen, is zinneloos geworden. Men heeft ze in een zinneloozongesticht moeten opsluiten. Koning Manuel's eigendom. Men weet dat koning Manuel Portugal bij het uitbreken van de omwenteling zoo over haast verlaten heeft, dat hij nauwelijks hot uoodigsto reisgoed mee kon nemen. Zijn eigendommen zyn hem nu nagezonden. Zeer zorgvuldig is er geschift wat staats eigendom en wat bijzonder bezit des konings was. Een vertegenwoordiger van Manuel wr.s er voor naar Lissabon gegaan en heeft in overleg met een door de voorloopige regee ring der republiek benoemde commissie alle bezittingen van Manuel bijeengezocht. Uit het paleis werd niets gemist en de slaapkamer van den koning werd nog geheel gevonden zooals hij die verlaten had. Er werd ook daar niets vermist, van de kleine snuisterijen, lijfgoed, enz. De republikeinsehe commissie toonde zich zeer tegemoetkomend cn stond er in twijfel achtige gevallen steeds op, dat de voor werpen den koning toegezonden zouden worden. By deze gelegenheid is ook geble ken hoe eenvoudig de kleerkas des konings was. Zij telde slechts 12 costumen, een aantal, waar menige rijke fat zeker geen genoegen mee zou nemen. De Seculo het te Lissabon verschij nende blad, meldt, dat de Lissabonscho gas-maatschappij beslag beeft laten leggen op eene bezitting van de koningin-weduwe Maria-Pia, koning Manuel's grootmoeder. Zjj moet aan de maatschappij nog altijd een gasrekeningske van 80,0l>0 fr. betalen. Er wordt ook gezegd, dat de maatschappy tan den koning geschreven heeft om hem te vragen of hij die schuld soms betalen wilde. De eigendom, waar de maatschappy beslag heeft op laten leggen, is een villa te Estorill, eene mode-badplaats. Zaak-Crippen. Aan de New-Yorh Herald wordt gemeld dat een onderzoek van onjuistheid bewezen heeft van het ge rucht, volgens hetwelk de vrouw van Crip- pen nog zou leven en zich te Chicago zou verbergen. De verspreider van 't gerucht is een zinnelooze. Van den anderen kant zegt men dat eene vrouw, gelykend aan de Belle Elmore zou gezien zyn to Alis arrondissement AlbertDie vrouw verloor hot bewustzijn toenzy de terdood veroordeeling van Crip- pen vernam. Na do debatten over do zaak te hebben gelezen verloor die vrouw in een magazijn nogmaals het bewustzijn. De policie is overtuigd dat het Belle Elmore is en bewaakt haar. van echtsn oorsprong zyn van heden af te bekomen bij .1. IS. Welleken» en Zoons, Burgemuksterplein (nabij do Houtmarkt), AALST. Twee schepen zijn rsads deze week aangekomen. Provincie O OST- VLA A ND EREN. STAD AELST Zittijd van den burgerlijken Revisieraad. De Voorzitter van den burgerlijken Revisieraad bericht de inwoners der Stad Aelst dat de Raad zal zitting houden op Dinsdagen 22 November, 6 cn 20 De cember 1910, telkens van 17 tot 19 uren ten Stadhuize, to Aelst Militiezaal. Aelst, den 15 October 1910. De Voorzitter, 0. Van der Haegen. Uittreksel der wet. Art. 26. De burgerlijke Rivisieraden zijn gel«»t 1. De inschrijvingslijsten per gemeente vat stellen, ze aan te vullen of te wijzigen, zelfs ambtshalve 2. Uitspraak te doen over de toelating of de schrapping der vrijwilligers 3. Uitspraak te doen over alle bezwaren gericht, zoowel door het Hoofd der Wacht als door de belanghebbende schutters, tegen de beslissinget van het College van Burgemeester en Schepenen 4. Uitspraak te doen over de bezwaren van de schutters, die redenen lot ontslaging of tot vrijstel ling zouden te hebben doen gelden, ontstaan ns hunne bepaalde inlijving 5 Overeenkomstig artikel 48, de opgaven t< maken, voorbereid, tot het vormen der korpsen fi. Jaarlijks de nieuw aangewezen schutters t> verdoelen onder de verschillende eenheden ge vormd overeenkomstig art. 4S 7. Uitspraak ta doen over de bezwaren tegen de geldigheid der verkiezingen. «lei* Stad .Aelst. De besturende Commissie der Burger lijke Godshuizon van Aelst, heeft de eer het publiek te berichten, dat zij, in hare gewoonlijke Vergaderingzaal, op Maandag 21 November 1910, om g ure voormiddag, zal overgaan, bij geslotene Sou i.issiëu tot openbarAa- besteding der levensmiddelen en andere voorwerpen, beschikt voor het dienstjaar 1911. Het kohier van lasten en bespreken berust ten Bureele der C mmissie, alwaar eenieder er kennis kan van nemen, van heden tot de.t dag der Aanbesteding, van 9 ure tot 's middags en van 2 tot 4 ure des namiddags. Aelst den 7 November 1910. De Secretaris, De Voorzitter, Frans Crick. Adolf Caletoaert. stad' o-oo-o Het Collego van Burgemeester 011 Schepenen brengt ter kennis van bet publick, dat op Maandag 21 November 1910, ten 3 ure's namiddags, ten Stad huize, in do Zittingzaal van den Gemeente raad, or zal overgegaan worden, onder verdere goedkeuring der bevoegde Over heid, tot de Openbare Verpachting voor eenen termijn van drij achtereenvolgende jaren te beginnen met 1 Januari 1911 en te eindigen don 31 December 1913, van 1* Lot. I)o ontvangst der plaatsgelden ter markt van Fruiten. 2* Lot. -• Idem op do Ei«r- on Boter markten. 3e Lot. Idem op de Kiekenmarkt, 4e Lot. Idem ter Vorkensmarkt. 0' Lot. Idem op de Vleeschmarkt, 0* Lot. Idem ter Groenselmarkt-, tor markt van Hopkeeston. en Plantsoenen ter Graan- Aardappel- en Ajuinmarkten, ter markt van liet Vlas, Garens, Hennep of Kemp, uithekeling van werk, van Haring eri Schollen, van Aarden- en Gleiswerk en en van de plaatsgelden van Kramen op de onderscheidene markten. 7* Lot. Do ontvangst van do Stadsbcl. 8" Lot. Idem van het gebruik van den Vijver, aan de Schietbaan, Brussel- schen steenweg. Het kohier van lasten berust np het Stad8S#cretariaat, alwaar eenieder er van kennis kan nemen, en ook allo vordere inlichtingen nopens deze verpachting be komen, alle werkdagen van 9 ure 's mor gens tot 's middags. Gedaan den 28 October 1910. De Secretaris, Oscar Reyntens. De Burgemeester en Schepenen, M.-L. Gheeraerdts. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede Doomgunril en TTuiti, te Haeltert, Erembodegem, Niemoerkerken en Denderbelle. De Notaris LIMPENS te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis der rechtbank van ien Aanleg te Dendermcnde, zal ten over staan van den heer Vrederechter te Aalst, met do pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen 4 perceelen Zaailand en Meersch, te Haeltert, Brielkauter, Benedenste Hoen- en Paepemeersch, gekadastreerd sectie B, nummers 155. 207, 2o8a, 209B, 209A, Sectie C, nummor 352. groot 4 hectaren •2 aren 48 cent. verdeeld in verscheidene koopen en deelen. 9 perceelen Land, Bosch, Meeisch en Boomgaard te Erembodegem, Kattebroek, den Eet, d'Helle, Landdries en Roeden, gekadastreerd Sectie A, nummers 7°5>7o6- 3367, Sectie B, nummers 1771A, :836b, 1835c, 1588c, 15893,159°°. >585 en 1393c, groot 1 hectaar, 32 aren 20 cent, verdeeld in verschillige koopen. 5 perceelen Land, Tuin en Meersch Ie Nieuwerkerken, Terrenthout, Moorselveld, Zurendries en Grootendries, gekadastreerd Sectie B, nummers 1417, 901K, S97A, 480, 499 en 938B groot x hectaar 5o cent. ver deeld in verschillige koopen. Een perceel Land en Meersch te Den derbelle, Hoogevelden, gekadastreerd Sectie A, nummers 93B en 95B, groot 4 hectaren 30 cent. verdeeld in 13 deelen. ENKELE ZITDAG Zaterdag 19 November 1910. Om 1 uur namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht to Aalst, Groote Markt. Zie plakbrieven. Openbare verpachting gelegen te Aelst-Mijlbeek en Erembodegem. De Notaris DE GHEEST, te Aelst. zal. namens de Kerkfabrieken van Sint-Martinus en \an Onze Lieve Vrouw Bijstand te Aelst.op Maandag S December 1910, ten één ure namiddag stipt, ter EstaminetDe Borze van Amsterdam bij den heer Van den Bossche, te Aelst aan de Groote Markt overgaan tot de openbare verpachting voor drij, zes cn negen jaren, van de hierna beschreven Goederen, te weten Aelst-M ijlbeek. 1 42 aren a5 centiaren Land, aan de Boter- melkstraat, gekadastreerd wijk D, nummers 474A 473A en deel van nummer 472. Gebruikt door Se^aP^1'" ?5 centiaren Land, aan de Boter- melkstraat, gekadastreerd wijk D, deel van num mer 472. Gebruikt door De Vuyst Donatus. 3 4 hectaren 4 aren so centiaren Land op het Hoorebeeckveld, gecada.treerd wijk D, num mers 477 en 476, gebruikt als volgt 1. 56 aren ten ooste uitmakende den bek, door *2? 49 aren daarneven, door Franciscus Roelandt. 3. 49 aren daarneven, door Judocus De Leeuw. 4. 5q aren daaraeven, door Benedictus DeWael. 5. 49 aren daarneven, door Benedictus DeWael. 6 49 aren daarneven, door Ludovicus De Leeuw, zoon van Joannes. 7. 90 aren 38 centiaren ten noorde aan de twee lestvoorgaande deelen. Gebruikt geweest door De Smet Frans. 4. 35 aren 70 centiaren Land, op het Hoore beeckveld. gekadastreerd wijk D, nummer 496. Gebruikt door Louis Roelandt. 5.-2 hektaren 2 aren Land en Bosch, op het Boschveld. gecadastreerd wijk D, nummers 510 en 509, gebruikt als volgt A. 85 aren 30 centiaren ten ooste, door Louis De Leeuw. B. 1 hektanr 16 aren 70 centiaren Land en Bosch ten weste waarvan een deel achter het voorgaande, door Van Nuffel Petrus. 6. 1 hektaar 94 aren 5o centiaren Laad en Meersch, ten Roosen, gekadastreerd wijk E, num mers 1 IB en iic, gebruikt als volgt. A. 71 aren 5o centiaren ten weste zijnde den bek, door Franciscus Vermeir. C. 3o aren 75 centiaren daarneven, ook door Benedictus De Wael. I). 61 aren 50 centiaren ten ooste, door Benedic tus Callebaut. 7. 1 hektaar 40 aren 60 centiaren Land en Meersch, op het Spitsveld, gekadastreerd wijk F, nummer 73, gebruikt als volgt A. 66 aren 56 centiaren Meersch, ten noord-oost, doorCoppens Frans, B. 27aren 77 centiaren Land en Meersch, ten oost-zuid en 46 aren 37 centiaren Meersch ten weste, door Alexander Schockaert. 8. 71 aren 20 centiaren Land, op de Zand beek, gekadastreerd wijk F, nummers 189 en 204. Gebruikt door Charles-Louis Van Driessche. Gemeente Erembodegem. 9. 43 aren 98 centiaren Land, op het Wilde- veld, aan de kassei van Aelst naar Geeraerdsber- gen, gekadastreerd wijk B, nummer 995, gebruikt door Van der Burcht. N. B. De pachters zullen op den stond der verpachting moeten betalen om daaruit te kwijten de onkosten der verpachting 1,4 van een jaar pachtsom. OPENBARE VE R K O O P I N G van de welgekalandeerde alsmede van een Wï^ttMLDIJIS te AALST, Esplanadeplein. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in, het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Eene groote, schoone en welge kalandeerde Herber,-, en alspanning genaamd c St -Eloi gestaan en gelegen ten voorhoofde aan het Esplanadeplein, gekadastreerd wijk A. nummer 1801 2 nis, met eene groote van 3 aren 60 centiaren, palende ven de eene zijde aan de Kerk van St. Joseph en van de andere zijde aan het volgende huis. Bewoond en gebruikt door den heer Joseph Snels. Tweede koop.Een Winkelhuis, ook aller- voordeehgst gestaan en gelegen ten voorhoofde aan het Esplanadeplein, gekadastreerd wijk A, nummer 1801c 2 ais, met eene groote van 80 cen tiaren, houdende van de eene zijdeaan voorgaan de huis onder koop een en van deu anderen kant aan een huis bewoond door den hear Camille Balliockx. Bewoond en gebruikt door den heer van Désiré Van Sinay. ZITDAGEN Instel Donderdag 10 November igto. Verblijf Donderdag 24 November 1910. Ten 3 uren, ter te verkoopen herberg «St. Eloi» te Aalst, aan het Esplanadeplein. OPENBARE VERKOOPING van te AAt.ST. op Maandag ai November 1910, om 1 uur stipt nanoen, ter afspanning In de Groenpoort ge houden door Mad. Wellek ens, Gheeraardsberg- schestraat, Zoutstraatpoort. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, houthandelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevicrschaald canadaberd en ander. 2000 abeelen hout. 2000 paneel en kisteberd. 2000 pannelaltcn. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken ^304 tot 17 centimeter dikte. 20 koopen platen flieriogeo en kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 25 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING te Nieuwerkerken, op 'Dijnsdag as November 1910. om 1 uur stipt ïanoen, ter herberg gehouden door Dame wed. Van 'Bleyenberghachter de Kerk. De notaris SCHELFHOUT, te Oordegem. zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, hout handelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander. 2000 abeelen hout 2000 paneel en kisteberd 2000 pannelatten. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen platen, flieringen en kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 25 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog eD daags te voren zichtbaar Z'JVerders zal de verkooptng geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede en gekende borg. "'MX:^^NBARir'VERKOOPING van een schoon te A»:LS I', in de Brusselschestraat De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal, namens wien het hehoort met gewin van instel- premiën en gelagen, in het openbaar verkoopen. Eenige koop. Een schoon Woonhuis met Aanhoorigheden, gestaan eD gelegen te Aelst. in de Pont- ot Brus selschestraat, bekend bij kadaster sectie A, num mer 15x0, aldaar groot 80 centiaren, palende lanesvoren aan de Brusselschestraat, van de eene zijde aan Mijnheer Philips van de andere zijde aan Mijnheer Désiré Franck en langs achter aan het B "Bewoond door den heer Evariste Schep ens-Van GcemZITDAGEN Instel Maandag 21 November Verblijf Maandag 5 December J Telkens cm 3 ure. van den namiddag, ter her berg genaamd In Het Kegelspel, gehouden door de kind. De Meersman, te Aelst, Kalpstraat. OPENBARE VERKOOPING van 2 perceelen Kele^en TUMEIBE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal, namens wien het behoort, met gewin van instel- premiën en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten Eerste koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen te Meire, op Kersbosch, bekend bij kadaster sectie C, num mer 991, aldaar groot 22 aren 10 centiaren, palen de ten ooste de heeren Désire Redant en kinderen Judocus Redant en Remi Baten-Van Langenhove en kinderenden zuide de heeren Hector en Alfred Redant en Remi Baten voornoemd, ten westeden heer Frans Van Liedekerke en kinderen en ten noorde de heeren Frans De Ryck en Frans Van Liedekerke voornoemd. Gebruikt door den heer Theodor Van de Meerssche. Tweede en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren op Kers bosch, bekend bij kadaster sectie C, nummer 989, aldaar groot 9 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van der Haegen, ten zuide de heeren Alfred Redant en Remi BateD, ten waste de heeren Désiré en Judocus Redant en ten noorde den heer Joseph Pauwels. Gebruikt door de kinderen Redant. ZITDAGEN Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door de kinderen Redant, te Meire Oostdorp. Ten kantore van bovengenoemden notaris Schelfhout, zijn er ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen, mits goed bezet en aan ge matigden intrest. Openbare verhooping te Aelst-Schaerbeke, en een perceelhen IfcOHCII te Erpe. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort in het openbaar ver koopen, de volgende goederen te weten Eerste koop Eenen Eigendom, bestaande uit 3 Woonhuizen, gestaan en gelegen te Aelst- Schaerbeke, aan den Gentschensteenweg, gekend bij kadaster sectie C, nummers 473B, 472c, 473a, aldaar groot 3 aren 10 centiaren, palende ten oaste de Hospiciën van Aelst, ten zuide en ten weste den Gentschensteenweg en ten noorde aan den heer Guillaume Van Muylem. Bewoond door de heeren Gebroeders Frederic, Frans en Oscar Neetens, te Aelst-Schaerbeke. Tweedeen laatste koop Een perceel Bosch, gelegen te Erpe, wijk Hoonegem, bij kadaster sectie B, nummer 6a5, met eene grootte van ix aren 5o centiaren, palende ten ooste den heer Gustaaf Boelaert, ten zuide en ten weste den heer Frans Van der Eist enten noorde den heer De Gheest. Boomprijs ft. 75. Enkele jitdag Donderdag 17 November 1910. Om 3 ure nanoen, ter te verkoopen herberg ge naamd Inde Dreef, gehouden door den heer Frederic Neetens, te Aelst-Schaerbeke, Gentsche- steenweg. Om uit onverdeeldheid te scheiden OPENBARE VERKOOPING van een en Si perceelen /aniland TE WICHELEN. De Notarissen SCHELFHOUT te Oor degein en TIBBAUT te Wichelen, daartoe benoemd bij vannis verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aan leg zitting houdende te Dendermonde, in date 30 Juli 1910, zullen ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van instel- premiën en gelagen in het openbaar ver koopen de volgende goederen te weten Gemeente Wichelen. Eerste koop Een schoon Woonhuis met tuin en verd re aanhoorigheden gestaan en gelegen wijk Steenakker, aan de Paepe- straat beken i bij kadaster sectie B, n. 93P en 93Q, aldaar groot 7 aren 20 centiaren palende ten ooste verscheidene, ten zuide den heer Fran6 Matthys, ten weste en ten noorden den heer Joseph Rottier. Tweede koop Een perceel Zaailand gelegen, op den Steenakker, omtrent Boy- gemkauter, bekend bij kadaster sectie B, n. i6a, aldaar groot 40 aren 10 centiaren palende ten ooste den heer Philemon D'haese, ten zuide den heer David Van Hauwermeiren, ten weste de baan, en ten noorde ConBtant Baeyens. Derde en laatste koop Een perceel Zaailand gelegen als voren wijk Ganzen- poel, bekend bij kadaster sectie A n. 754B, aldaar groot 24 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer tn Juffrouw van Hoo- brouck de Ten-Hulle en andere, ten zuide dame wed. van den heer Gustaaf Van den Steen en kinderen, ten weste de baan en ten noorde Dame De Keyser-Verstraeten ZITDAGEN Instel Maandag 14 Nov. mber Verblijf 28 )I9'°- Telkens om 1 uur stipt nanoen ter her berg genaamd In den Telegraaf gehou. den door den heer Alois Van den Bogaerd, te Wichelen aan de statie. OPENBARE VERKOOPING van schoone en zware te Oordegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem. zal, op Donderdag S December 1910 zijnde O. L. Vrouw Onbevlekt Ontvangenis,om q ure 's mor gens namens de hiernavolgende eigenaars in het openbaar verkoopen. 1. Namens Mijnheer De Mulder- Verbrugghen, te Melle. 25 zuivere Canada-Boomen, wassende aa perceel meersch te Oordegem, gebruikt door den heer Adolf Fonck. 2. N< mens Mijnheer Verhaeghe-Ltmpens, Bur gemeester Wenricq. 28 koopen zuivere Canada-Boomen, wassende aan eene partij land te Oordegem, Schootlochting in gebruik bij den heer Franciscus Holman. 3. Namens Mijnheer Cardon de Lichtbuer, te Gent. A. 6 koopen Canada-Boomen, wassende lanjs- heen de kalseide van Oordegem r.atxr Massamen. B. 1 Canada-Boom. gestaan achter het hof van den heer Melchior De Wilde. C. 9 zware Canada-Boomen, waaronder van 2 meters omtrek, wassende aan de landen gebruikt door Alfons Rumbaut en anderen nabij de hofate- stede van Vrouw wed. Engelbert de Graeve Namens Mijnheer Lacompte, Geneesheer, te Gent. 5 zuivere Canade-Boomen, wassende aan lan den op den Kauter, in gebruik door den heer Eduard Van Holder en andere. Voormelde boomer zijn van zeer zuiveren was dom en zijn allen gestaan, aan goede steenwegen dus zeer gemakkelijk voor het vervoer, zij hebben etne schoone dikte, zij zijn bijzonderlijk dienstig voor kloefkappers en andere ambachtslieden. Men zal vergaderen te Oordegem, Schootloch ting, gescheed Oordegem Maisemen. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits stellende goede en ge kende borg en betalende het ongeld comptant. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen hectare 58 aren Land, te Aelst- Mijlbeke op Somergem, aan de Bergestraat. Verdeeld in 3 deelen Gebruikt door Philemon Permentier- Podewijn. 2. Een Huis, te Aelst, Brabandstraat, geteekend nummer 20, groot 40 centiaren. Verhuurd aan 2,25 fr. per week. 3. Een Huis, te Aeist, Hoogevesten, geteekend nummer 24, groot 80 centiaren. Verhuurd aan fr. 2,00 p.-.rweek. ZITDAGEN Instel Donderdag 24 November Verblijf Donderdag 8 December Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet van den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar te Aelst, aan de St. Martinuskerk. Om uit onverdeeldheid te scheiden. De notarissen BRECKPOT en DE GHEEST, beide te Aalst, zullen opeubaar- lijk verkoopen Gemeente Moorsel. 1. Eene Hofstede aan de Raver.akker- straat, groot 46 aren 89 centiaren. Verdeeld in 3 deelen. Boomprijs 145 fr. 2. 19 aren 60 centiaren Land, op de Konijnaerde. 3. 17 aren 60 centiaren Land, op de Konijnaeide. 4. 20 aren 10 centiaren Land, Kok straat 5. 59 aren 70 centiaren Land, op den Ravenakker. Verdeeld in 3 deelen. 6. .'o aren 25 centiaren Bosch, Steven. Verdeeld in 2 deelen. 7. 23 aren 40 centiaren Land, Haveren- bosch. 9 aren 69 centiaren Land, Houten kruis. 9. 19 aren 40 centiaren Land, Beekveld. 10. En 14 aren ao centiaren Land, wijk Molen. Bewoond en gebruikt door dé kinderen Uyttersprot. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 15 November Q Verblijf, Dijnsdag 29 November Tetkens om 2 uren namiddag, ter her berg van Alfons Van Gyseghem, te Moorasl Molen. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal, openbaarlijk verkoopen, 65 aren 10 centi-ren, Meersch en Bosch, te Burst, Vondelweide. Gebruikers Charles Geerts en Frederik Eeckhaut. Boomprijs fr. 440. 2. 69 aren 06 centiaren Bosch, alsvoren. Onverhuurd. Boomprya fr. 780. 3. 54 aren 61 centiaren Meersch, alsvo ren. Boomprijs fr. 80. Gebruikt door Livinus De Moor. 4. 34 aren 62 centiaren Meersch, alsvo ren. Boomprijs fr. 280. Gebruuikt door Livinus De Moorsel. 5. 33 aren 48 centiaren Land, te Burst, op het Kleine Baardegem. Gebruikt door J. B. De Meerleer. 6. En 33 aren 45 centiaren Land, als voren. Gebruikt door J. B. De Meerleer. ZITDAGEN l™!'1 November 1910. Verblijf Maandag 21 Telkens om 3 uren namiddag, ter her- leerg van Mijnheer Petrus D'Haens-De Strooper, te Erpe, aan de Statie, van Erpe-Meire. Studiën van de Notarissen DE SADELEFR te Erembodegem en VAN WEZEMAEL te St. Martens Lennick. V 15 It li O O P I M G van 2 goede en sterke 21 Hoornbeesten, 4 vette Verken», 100 Kiekenscn allerbeste Pachlersgerief. Op het welgekende Pachthof 't Hof Te Lokeren,» te Erembodegem Teijoden. Gebruikt door den heer Sevcrinus Van Wesemael-Van Neck, op Dijnsdag 22 November 1910, om 8 ure 's morgens. De Paarden, Hoornbeesten en Verkens, zullen om iure namiddag verkocht worden. Zie de plakbrieven. Uit der hand te hoop. 3 allerbeste perceelen Zaailand, gelegen te Hofstade Lindeveld groot omtrent 80 aren. Meulekouter groot 61 aren. (Nabij de Statie van Aalst), en Schoonaerde Migroveld groot om trent 17 aren. Voor e conditiën zich te bevragen Alf. Van der Sloten, Kandidaat-Notaris, Bd Callier, 44, Gont.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3