Landbouwers kantoor AELST. Burgerlijke Gods- en Weezeijbuizen Openbare .Verpachting. LAM) en llEERSCH Herberg ST-ELOI gezaagde Houtwaren B O O M E N gezaagde Houtwaren WOONHUIS Land en Uleersch Schoon W oonhuis 3 WOONHUIZEN Canada-Boomen Openbare verkooping. Openbare verkooping. BOOM- VENDEIIE Banque Centrale de la Dendre Nieuwslraat, N° 14, AALST. Openbare verkooping MERK IEPAARDEN 50 VABKENS CANADA-BOOMEN 50 VARKENS Bouwmaterialen De laatste noteering der markt is als volgt in frank. Soorten Prima-Waar Middelb Gering. Markthop 98 106 87-93 75 83 Berghop 106-118 Snalterhop 118 137 100-112 37-100 Hallertou 112-137 100-118 81-93 Klzasserhopl 12-131 95-110 POPERINGHE, 18 November. In het begin der week betaalde men Popc- ringe i Stad), 54 56 fr. Poperinghe (Doi p) 50 tot 52 fr. Docli ter oorzake van de drukke aflevering van geperste balen (reeds 5,400) is de handel weerom verflauwd. Heden noteert Poperinghe Stadsbod 47 1/2-49 fr. en Poperinghe (Parochiehop) 47 frank. Er is altijd vraag naar beste soort, doch ze worden zoo zeldzaam. Voemurk ten. GENT, 17 Nov. Ziehier de prijzen van het Vee, levend gewogen op de markt van Vrijdag Getal te koop gestelde Hoombersten 346» Melkkoeien ig, grot-te Ossen 4, jongt Ossen 24, Vaarzen 3o, vette Koeien 83 Stieren 13, magere Beesten 173. Schapen 62, Lammeren 0, Kalveren 180, Varkens 339, Loopere 15, Viggens 565, Geiten o. ickw. 2ekw. 3° kw. Stieren 0.90 0.80 o 70 Koeien o 85 o 78 0.68 Vaarzen 0.95 0.82 0.73 Ossen 1.05 o 90 0.78 Varkens 1.20 1 09 0.00 Kalvers 1.30 0.95 0.00 Om u persoonlijk te overtuigen van de groote winsten die onze bijzondere zaai granen zaden en plantaardappelen voor den Belgischen Landbouw geven, doet eens de proef met onze Haver Frühhaver Spalhojer, StomïkinyEcccelsior-,Zomer- tarwe Japhet-, Aardappelen Mar- jolaine (Keikes), Professor Wohltmann, Verbeterde MagnumIndustrie, Kruger Lijnzaad Riga Klaverzaad Luzerne, Violet-, Steen-, en Bastaard klaver Graszaad Engelsch, Itali- aansch. Lammerstaart, Mengeling voor meerschen Voederbeetzaad Groen huis, Gele Vauriac, Duitsche Lange Gele, Roode MammouthGeleen Rvude Ecken- dorf; Suikerbeetzaad Klein Wans- leben Suiker ij zaad Magdeburgsche Bitterpeën. Matige prijzen, Stalen en Inlichtingen op aanvraag. Bijzondere conditiën voor voortverkoopers. AIKe meen Lamlbouw- office Invoeren Uitlezing van Zaden. Bestuurder Cyr. De Meersman, te Aelst-Mijlbeke. Bestuur der Registratie en Domeinen. Op Donderdag 24 November 1910, om 10 ure 's morgens, ten kantore, open bare verpachting voor 3,60! 9 jaren van een schoon Woonhuis, te Aelst, Baude- wijnkaai, sectie A, nummer 594D. groot 1 aar 90 centiaren. OnkoBten 10 van een jaar pachtprijs. Inlichtingen te bekomen ten kantore. der Staii Aelst. De besturende Commissie der Burger lijke Godshuizen van Aelst, heeft de eer het publiek te berichten, dat zij, in hare gewoonlijke Vergaderingzaal, op Maandag 21 November 1910, om 9 ure voormiddag, zal overgaan, bij geslotene Soumissiën tot openbare Aa besteding der levensmiddelen en andere voorwerpen, beschikt voor het dienstjaar 1911. Het kohier van lasten en bespreken berust ten Bureele der C .mmissie, alwaar eenieder er kennis kan van nemen, van heden tot deu dag der Aanbesteding, van 9 ure tot 's middags en van 2 tot 4 ure des namiddags. Aelst den 7 November 1910. De Secretaris, De Voorzitter, Frans Crick. Adolf Caleicaert. STAD AELST. 0-00-0 0 Het College van Burgemeester en Schepenen brengt ter kennis van het publiek, dat op Maandag 21 November 1910, ten 3 ure 's namiddags, ten Stail- buize, in de Zittingzaal van den Gemeente raad, er zal overgegaan worden, onder verdere goedkeuring dor bevoegde Over heid, tot de Openbare Verpachting voor eenen tormijn van drij achtereenvolgende jaren te beginnen met 1 Januari 1911 en to eindigen den 31 December 1913, van 1' Lot. De ontvangst der plaatsgelden ter markt van Fruiten. 2" Lot. Idem op de Eier- en Boter markten 3e Lot. Idem op de Kiekenmarkt. 4e Lot. Idem ter Verkensmarkt. 5' Lol. Idem op de Vleeschmarkt. 6* Lot. Idem ter Groenselmarkt, ter markt van Hopkeesten. en Plantsoenen ter Graan- Aardappel- en Ajuinmarkten, ter markt van het Vlas, Garens, Hennep of Kemp, uithekeling van werk, van Haring en Schollen, van Aarden- en Gleiswerk en en van de plaatsgelden van Kramen op de onderscheidene markten. 7* Lot. I>e ontvangst van de Stadsbel. 8P Lot. Idem van het gebruik van den Vijver, aan de Schietbaan, Brussel- «chen steenweg. Het kohier van lasten berust op het Stadssecretariaat, alwaar eenieder er van kennis kan nemen, en ook alle verdere inlichtingen nopens deze verpachting be komen, alle werkdagen van 9 ure 's mor gens tot 's middags. Gedaan den 28 October 1910. De Secretaris, Oscar Rcgntens. De Burgemeester en Schepenen, M.-L. Gheeraerdts. Openbare verpachting gelegen te Aelst-Mijlbeek en Erembodegern. D. Nourt. DE GHEEST, te A.l.t, „1, „.mett. de Kerkfabrieken van Sint-Mart.nus en van ?n/w»'ere V'üuw B'i>,and ,e Aelst.op Maandag 0 December 1910, ten één ure namiddag stipt, ter Eslaininet De Borze van Amsterdam, bij den heer 1 an den Bossche, te Aelst aan de Groote Markt, overgaan tot de openbare verpachting voor drij zes en r.egen jaren, van de hierna beschreven Uoedcren, te weten Aelst-Mijlbeek. I 42 aren a5 centiaren Lar.d, aan de Boter- melkstraat, gekadastreerd wijk D, nummers .|74a, 473A en deel van nummer 472. - Gebruikt door Seraphten Arts. 24" aren 75 centiaren Land, aan de Boter- melkstraat, gekadastreerd wijk D, deel van num mer 472. Gebruikt door De Vuyst Donatus. 1 hectaren 4aren 2° centiaren Land. op het Hoorebeeckveld, gecadastreerd wijk D, num- mers 477 en 476, gebruikt als volgt 1. 36 aren ten ooste uitmakende den bek door Serafien De Leeuw, a. 49 aren daarneven, door FranciscusRoelandt. 3. 49 aren daarneven, door Judocus De Leeuw. 4. :o aren daarneven, door Bencdictus De Wad. 5. 49 aren daarneveD, door Bonedictus DeWael. 6 49 aren daarneven, door Ludovicus De Leeuw, zoon van Joannes. 7. 90 aren 38 centiaren ten noorde aan de twee lestvoorgaande deelen. Gebruikt geweest door De Smet Fians. 4- 35 «tren 70 centiaren Land, op het Hoore beeckveld. gekadastreerd wijk D, nummer 406. Gebruikt door Louis Roelandt. 5. 2 hektaren 2 aren Land en Bosch, op het Boschveld. gecadastreerd wijk D, nummers 510 en 009. gebruikt als volgt A. 85 aren 30 centiaren ten ooste, door Louis De Leeuw. B. 1 hektaar 16 aren 70 centiaren Land en Bosch 6. 1 hektaar 94 aren 3o centiaren Laad en Meersch, ten Ro03en, gekadastreerd wijk E, num mers 1 iB en iic, gebruikt als volgt. A. 71 aren 5o centiaren ten weste zijnde den bek, door Franciscus Vermeir. B. 3o aren j5 centiaren daarneven, door Bene dicts De Wael. C. 3o aren 75 centiaren daarneven, ook door Benedicts De Wael. I). 61 aren 50 centiaren ten ooste, door Benedic ts Callebaut. 7. 1 hektaar 40 aren 60 centiaren Land en Meersch, op het Spitsveld, gekadastreerd wijk F, nummer 73, gebruikt ais volgt A. 66 aren 56 centiaren Meersch, ten noord-oost, doorCoppens Frans, B. 27 aren 77 centiaren Land en Meersch, ten oost-zuid en 46 aren 37 centiaren Meersch ten weste, door Alexander Schockaert. 8. 71 aren 20 centiaren Land, op de Zand beek, gekadastreerd wijk F, nummers 189 en 204. Gebruikt door Charles-Louis Van Driessche. Gemeente Erembodegern. 9 43 aren 98 centiaren Land, op het Wilde- vefd, aan de kassei van Aelst naar Geeraerdsber- gen, gekadastreerd wijk B, nummer 995, gebruikt door Van der Burcht. N. B. - De pachters zullen op den stond der verpachting moeten betalen om daaruit te kwijten de onkosten der verpachting 1/4 van een jaar pachtsom. OPENBARE VERKOOPIMG van de welgekalaDdeerde alsmede van een UIMis LilCJIS te AALST, Esplanadeplein. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopec STAD AALST. Eerste koop. Eene groote, achoone en welge- kalandeerde Herberg, en afspanning genasmd St -Eloi gestaan en gelegen ten voorhoofde aan het Esplanudepiein, gekadastreerd wijk A nummer 1801 2 bis, met eene groote van 3 aren 60 centiaren, palende van de eene zijde aan de Kerk van St. Joseph en van de andere zijde aan het volgende huis. Bewoond en gebruikt door den heer Joseph Snels. Tweede koop. Een Winkelhuis, ook aller- voordeeligst gestaan en gelegen ten voorhoofde aan het Esplanadeplein, gekadastreerd wijk A, nummer i8ok 2 bis, niet eene groote van 80 cen tiaren, houdende van de eene zijde aan voorgaan de huis onder koop een en van den anderen kant aan een huis bewoond door den heer Camille Ballicckx. Bewoond en gebruikt door den heer van Désiré Van Sinay. ZITDAGEN Instel Donderdag 10 November 1910. Verblijf Donderdag 24 November 1910. Ten 3 uren, ter te verkoopenherberg «St. Eloi» te Aalst, aan het Esplanadeplein. 'openbare verkooping te AALST. op Maandag 21 November 1910, om 1 uur stipt nanoen, ter afspanning In de Groenpoort ge houden door Mad. Wellekens, Gheeraardsberg- schestraat, Zoutstraatpoort. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, houthandelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander. 2000 abee'en hout. 2000 paneel en kisteberd. 2000 panneiatten. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van4 tot 17 centimeter dikte. 20 koopen platen flieringen en kepers. 20 koopen kortewHgeniremen en sledeplanken. 25 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gewo- ue voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid te stellen goede en gekende borg. ^"""OPENBARE VERKOOPING van schoone en zware Eiken, Beuken, Canadas Olmen en Herzelaren alsmede van zwaar Eiken, Esschen, Beuken en Herzelaren Slaghout en Boomsnoei, 1 o 00 at i> »•- n De Noturis SCHELFHOUT, te Oordegem, J op Maandag 19 'December 1910, om 8 uren 's morgens binnen de gemeente Oordegem, op de hiernagemelde plaatsen en ten verzoeke van de volgende eigenaars in het openbaar verkoopen 1Namens den heer August Limpens, vrede rechter te Frasnes. In een perceel bosch genaamd Zonnebroeck achter het Kerzelaren Hof, wijk Schoot. 60 koopen zuivere en hoogstammige Eiken. 60 koopen zuivere en hoogstammige Beuken 80 koopen zwaar Eiken en Herzelaren Slsghout. 10 koopen Snoei. 2 Namens Mijnheer Van Hoobrouck de ten Hulle grondeigenaar te Gentbrugge onder het Bestuur van Mijnheer Guillaume Van Muylem Deurwaarder, te Aelst. aan de hofstede bewoond door den heer Augustin Van de Sype, wijk Schoot. A. 7 zware en hoogstammige Canada-Boomén. B. 1 Herzelaar en 1 Olm. C. 3 schoone Beuken. D. 2 schoone Eiken. E. En 3 hectaren Berken, Eiken en Herzelaren Slaghout, Al de voormelde Boomen zijn van zeer zuive ren wasdom en staan zeer gemakkelijk voor het vervoer aan goede steenwegen. De Eiken en de Beuken hebben eenen omtrek van 1 meter 5o centimeters tot 1 met. 70 cent. Men zal vergaderen aan het perceel bosch, genaamd Zonnebroeck te Oordegem, Schoot, achter het Kerzelaren Hof. Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg die zal streng geeischt worden en betalende het ongcld comptant. Na de verkooping zal men verborgen ter herberg van den heer Gustaaf Meuleman, te Oordegem. Dries. ^OPENBARE VERKOOPING te Nieuwerkerken, op Dijnsdag 22 November 1910, om 1 uur stipt nanoen, ter herberg gehouden door Dame wed. Van Dleyenbergh, achter de Kerk. De notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyterhout handelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander. 2000 abeelen hout 2000 paneel en kisteberd 2000 panneiatten. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen platen, flieringen en kepers. 20 koopen kortewagemremen en sledeplanken. 25 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits door eiken kooper zonder onderscheid, testellen eene goede en gekende borg. «e A»<LST. in de Brusselschestraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal, namens wien het hehoort met gewin van instei- premiën en gelagen, in het openbaar verkoopen. Eenige koop. Een schoon Woonhuis met Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Aelst in de Pont- of Brus selschestraat, bekend bij kadaster seetie Anum mer 1510, aldaar groot 80 centiaren, palende langsvoren aan de Brusselschestraat, van de eene zijde aan Mijnheer Philips van de andere zijde aan Mijnheer Désiré Franck en langs achter aan het Begijnhof. Bewoond door den heer Evarisle Schepens- Van Geem. ZITDAGEN: Instel Maandag 21 November Verblijf Maandag 5 December '910 Telkensom 3 ure, van den namiddag, ter her berg genaamd In Het Kegelspel, gehouden door de kind. De Meersman, te Aelst, Kalpstraat. OPENBARE VERKOOPING van 2 perceelen tfelotft'ii tl: MsISSK. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal, namens wien het behoort, met gewin van instel- premiën en gelagen, in het openbaar verkoope-, de volgende goederen te weten Eerste koop. Een perceel Land en Meersch. gelegen te Meire, op Kersbosch, bekend bij kadaster sectie C, num mer 991, aldaar groot 22 aren 10 centiaren, palen de ten ooste de heeren Désiré Redant en kinderen Judocus Redant en Remi Baten Van Langenhove en kinderen,ten zuide de heeren Hector en Alfred Redant en Remi Baten voornoemd, ten westeden heer Frans Van Licdckerke eD kinderen en ten noordede heeren Frans De Ryck en Frans Van Liedekerke voornoemd. Gebruikt door den heer Theodor Van de Mehrssche. Tweede en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren op Kers bosch, bekend bij kadaster sectie C, nummer 989, aldaar groot 9 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van der Haegen, ten zuide de heeren Alfred Redant en Remi Baten, ten weste de heeren Désiré en Judocus Redant en ten noorde den heer Joseph Pauwels. Gebruikt door de kinderen Redant. ZITDAGEN Instel Dijnsdag i5 Verblijf Dijnsdag 39 Nov.mber ,910 Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door de kinderen Redant, te Meire Oostdorp. Ten kantore van bovengenoemden notaris Schelfhout, zijn er ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen, mits goed bezet en aan ge matigden intrest. Om uit onverdeeldheid te Bcheiden OPENBARE VERKOOPING van een en V perceelen Xnailaud TE WICHELEN. De Notarissen SCHELFHOUT te Oor degem en TIBBAUT te Wichelen, daartoe benoemd bij vonnis verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aan leg zitting houdende te Dendermonde, in date 30 Juli 1910, zullen ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van instel- premiën en gelagen in het openbaar ver koopen de volgende goederen te weten Gemeente Wichelen. Eerste koop Een schoon Woonhuis met tuin en verd re aam oorigheden gestaan en gelegen wijk Steenakker, aan de Paepe- straat beken 1 bij kadaster sectie B, n. 93P en 93Q, aldaar groot 7 aren 20 centiaren palende ten ooste verscheidene, ten zuide den heer Frans Matthys, ten weste en ten noorden den heer Joseph Rottier. Tweede koop Een perceel Zaailand gelegen, op den Steenakker, omtrent Boy- gemkauter, bekend bij kadaster sectic B, n i6a, aldaa; groot 40 aren 10 centiaren palende ten ooste den heer Philemon D'haese ten zuide den heer David Van Hauwermeiren, ten weste de baan, en ten noorde Constant Baeyens. Derde en laatste koop Een perceel Zaailand gelegen als voren wijk Ganzen- poel, bekend bij kadaster sectie A n. 754B, aldaar groot 24 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer in Juffrouw van Hoo brouck de Ten-Hulle en andere, ten zuide dame wed. van den heer Gustaaf Van den Steen en kinderen, ten weete de baan en ten r.oorde Dame De Keyser-Verstraeten, ZITDAGEN Instel Maandag 14 Nov. mber yerblijf 28 j^10- Telkens om 1 uur stipt nanoen ter her berg genaamd In den Telegraaf gehou den door den heer Alois Van den Bogaeru, te Wichelen aan de statie. Openbare verkooping van te Aelst-Schaerbeke, en een perceelken HOSCII te Erpe De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort in het openbaar ver koopen, de volgende goederen te weien Eerste koop Eenen Eigendom, bestaande uit 3 Woonhuizen, gestaan en gelegen te Aelst- Schaerbeke, aan den Gentschensteenweg, gekend bij kadaster sectie C, nummers 473B, 472c, 473E, aldaar groot 3 aren xo centiaren, palende ten ooste de Hospiciën van Aelst, ten zuide en ten weste den Gentschensteenweg en ten noorde aan den heer Guillaume Van Muylem. Bewoond door de heeren Gebroeders Frederic, Frans en Oscar Neetens, te Aelst-Schaerbeke. Tweedeen laatste koop Een perceel Bosch, gelegen te Erpe, wijk Hoonegem, bij kadaster sectie B, nummer 6a5. met eene grootte van 11 aren 5o centiaren, palende ten ooste den heer Gustaaf Boelaert, ten zuide en ten weste den heer Frans Van der Eist en ten noorde den heer De Gheest. Boomprijs fi. 75. Tweeden zitdag DIJNSDAG 22 NOVEMBER 1910. Om 3 ure nanoen, ter te verkoopen herberg ge nasmd In de Dreef, gehouden door den heer Frederic Neetens, te Aelst-Schaerbeke, Gentsche- steenweg. OPENBARE VERKOOPING van schoone en zware Ie Ottrdegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem. zal, op Donderdag 8 December 1910 zijnde O. L. Vrouw Onbevlekt Ontvangenis,omq ure 's mor gens namens de hiernavolgende eigenaars in het openbaar verkoopen. Canada-Boomen, wassende aan een perceel meersch te Oordegem, gebruikt door den heer Adolf Fonck. 2. Ns mens Mijnheer Verhaeghe-Lwipens, Bur gemeester Wervicq. 28 koopen zuivere Canada-Boonen, wassende aan eene partij land te Oordegem, Schootlochting in gebruik bij den heer Franciscus Hofman. 3 Namens Mijnheer Cardon de Lichtbuer, te Gent. A. 6 koopen Canada-Boomen, wassende langs heen de kalseide van Oordegem naar Massemen. B. 1 Canada Boom. gestaan achter het hof van den heep Melchior De Wilde. C. g zware Canada-Boomen, waaronder van 2 meters omtrek, wassende aan de landen gebruikt door AlfoDS Rumbaut en anderen nabij de hofste- stede van Vrouw wed. Engelbert de Graeve. 4. Namens Mijnheer Lacomple, Geneesheer, te Gent. 15 zuivere Canada-Boomen, wassende aan lan den op den Kauter, in gebruik door den heer Eduard Van Holder en andere. Voormelde boomen zijn van dom en zijn allen gestaan, aan goede dus zeer.gemakkelijk voor het vervoer, zij hebben eene schoone dikte, zij zijn bijzonderlijk dienstig voor kloefkappers en andere ambachtslieden. Men zal vergaderen te Oordegem, Schootloch ting, gescheed Oordegem Massemen. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits stellende goede en ge kende borgen betalende het ongeld comptant. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 1 hectare 58 aren Land, te Aelst- Mijlbeke op Som. rgem, aan de Bergestraat. Verdeeld in 3 deelen Gebruikt door Philemon Permentier- Podewijn. 2. Éen Huis. te Aelst, Brabandstraat, geteekend nummer 20, groot 40 centiaren. Verhuurd aan 2,25 fr. per week. 3. Een Huis, te Aeist, Hoogevesten, geteekend nummer 24, groot 80 centiaren. Verhuurd aan fr. 2 00 p -r week. ZITDAGEN Instel Donderdag 24 November Verblijf Donderdag 8 December'I0 Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet van d< n heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar te Aelst, aan de St. Martinuskerk. Dt Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal, openbaarlijk verkoopen, 1 65 aren 10 centi-yen, Meersch en Bosch, te BurBt, Vondelweide. Gebiuikers Charles Geerts en Fr derik Eeckhaut. Boomprijs fr. 440. Ingesteld fr. 2200. 2. 69 aren 06 centiaren Bosch, alsvoren. Onverhuurd. Boomprijs fr. 780. Ingesteld fr. 190c. 3. 54 aren 6i centiaren Meersch, alsvo ren. Boomprijs fr. 80. Gebruikt door Livinus De Moor. Ingesteld fr. 1800. 4. 34 aren 62 centiaren Meersch, alsvo ren. Boomprijs fr. 280. Gebruuikt door Livinus De Moorsel. Ingesteld fr. 1250. 5. 33 aren 48 centiaren Land, te Buret, op het Kleine Baardegem. Gebruikt doorJ.-B. DeMeetlecr. Ingesteld fr. 2400. 6. En 33 aren 45 centiaren Land, als voren. Gebruikt door J. B. De Meerleer. Ingesteld fr. 2600. ZITDAGEN Instel Maandag 7 Verblijf Maandag ai November 19,0. Telkens om 3 uren namiddag, tei her berg van Mijn!,eer Petrus D Haens-De Strooper, te Erpe, aan de Statie, van Erpe-Meire. te Aelst-Mijlbekc en Moorsel. Op Maandag 5 December 1910, om 9 ure 's morgens, 45 schoone Canadas, te Aelst-Mijlbeke, Roozenkauter, Kleystraat en 49 koopen Canadas, Abeelen Eik en Wilg, te Moorsel, Molen. Haverenbor.ch en Stevens Kapel door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aelst, te beginnen te Aelst-Mijlbeke, Rozenkauter. PROEFVELDEN VAN DEN STAAT Jaar IOOB Staatslandbouwkundige M. FR. VAN DÉN WOUWER, te Yp«r. Proef gedaan te Zonnebeke op Voederbeeten. Bemesting per bedaar 900 kilos kalksuperfosfaat, 300 kilos potaschsulfaat, benevens onderstaande stikstofmesten NUMMER van het Perceel ST1KSTOFBEMESTINO Opbrenoit 1 ir. kilo» 1 850 k. sodanitraat 0 0 0 O» 2 650 k. ammonlaktulfaat. 98.400 3 94.300 4 94.200 325 k. sodanitraat NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP Agentschap der Société Générale de Belgique. Nederlegging van geld. Opening van Rekeningen-Courant. Disconto Escompte) en Invorder ng van Wissels. Kredietopeningen. Uitgifte, Aan- en Verkoop van Checks op den Vreemde. Kredietbrieven op alle Landen. Financiële dienst voor rekening van Maatschappijen. Beursorders Aan- en Verkoop van Actiën en Obligatiën. Inkasseering van Interestkoepons en van Uitkeerbare Titeis. Leening op de Titels. Bewaring van Titels. Dienst van Agentschap der - Société Générale de Belgique en der Spaarkas van deze Maatschappij. N. B. De rekeningen-courant van Dépót door de Banque Centrale de la Dendre geopend, brengen eenen intrest op van 2 1/2 p. 0/0 per jaar, voor de Dépóts terugbetaalbaar op zicht. 3 p. o/o mits voorafgaandelijke verwittiging van i5 dagen. Om uit onverdeeldheid te scheiden. De notarissen BRECKPOT en DE GHEEST, beide te Aalst, zullen openbaar- lijk verkoopen Gemeente Moorsel. 1. Eene Hofstede aan de Rave- akker- straat, groot 46 aren 89 centiaren. Verdeeld in 3 deelen. Boomprijs 145 fr. Samen Ingesteld fr. 56oo. 2. 19 aren 60 centiaren Land, op de Konijnaerde. Ingesteld fr. 1580. 3. 17 aren 60 centiaren Land, op de Konijnaetde. Ingesteld fr. 900. 4. 20 aren 10 centiaren Land, Kok straat. Ingesteld fr. 1980. 5. 59 aren 70 centiaren Land, op den Ravenakker. Verdeeld in 3 deelen. Samen Ingesteld fr. 5900. 6. .'o aren 25 centiaren Bosch, Steven. Verdeeld in 2 deelen. Samen Ingesteld fr 1600. 7. 23 aren 40 centiaren Land, H1 veren bosch. Inges eld fr. 900. 8. g aren 69 centiaren Land, Houten kruis. Ingesteld fr. 1550. 9. 19 aren 40 centiaren Land, Beekveld. Ingesteld fr. 20lo. 10. En 14 aren 20 centiaren Land, wijk Molen. Ingesteld fr. 1100. Bewoond en gebruikt door de kinderen Uyttersprot. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 15 November j Q Verblijf, Dijnsdag 29 November Tetkens om 2 uren namiddag, ter her berg van Alfons Van Gyseghem, te Moorsel Molen. Studiën van de Notai issen D E SADELEFR. te Erembodegern en VAN WEZEMAEL te St. Martens Lennick. V E II li O O P I IV G van 2 goede en sterke 21 Hoornbeesten, 4 vette Verkens, 100 Kiekens, en allerbeste Pachtersgerief. Op het welgekende Pachthof 't Hof Te Lokehen,» te Erembodegern Teijoden. Gebruikt door den heer Sevcrinus Van Wezemael- Van Neck, op Dijnsdag 22 November 1910, om 8 ure 's morgens. De Paarden, Hoornbeesten en Verkens, zullen om iure namiddag verkocht worden, Zie de plakbrieven. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegern VENDITIE van Loopers of Drijvers, en 10 volle en ledige Zeugen, te EiticimoDEGUU, Dorp. Ter herberg van den heer Louis De Ryck, op Maandag 21 November 1910, om 8 ure voormiddag Studie van den Notaris DE SADELEER, tï Erembobegem. MERK WA A RDIGE VERK O OP ING van zware te Haeltert, Kerkxken en Aygem. Op Woensdag 23 November 1910, om 8 ure 'b morgens. Men zal vergaderen te Haeltert, aan de Katte8traat. Zie plakbrieven. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegern. VENDITIE van Loopers of Drijvers, en 10 volle en ledige Zeugen te HAELTERT, Statie. Ter herberg «De Graaf van Vlaanderen» gehouden door Dame wed. Prosper De Smet, op Donderdag 24 November 1910, om 8 ure 's morgens. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegern. VENDITIE van te Erembodegern, Dorp en Hollexoeg. Op Donderdag 24 November 1910, om 2 ure namiddag. Men zal vergaderen te Erembodegern, aan de Dorpplaats. Zie plakbrieven.

De Denderbode | 1910 | | pagina 3