Voor Hoest, Bronchiet en Indusnza Voor Maagpijn, BEPAUAT1EN IHAIMIPIY Plantaardappelen Bouwgrondea"i ZAAILANDEN Landbouwersalam CAPITAUX llit der hand te koop, HOFSTEDE WOONHUIS VENDITIEN. Openbare verkooping Bij Licitatie. Magazijn van MEUBELS E.Guns-Limbourg, de Balsempillen van Fr. Callebaut, Bloedzuiverende Pillen van Fr. Callebaut, Landbouwers Vereenigde i jveraars Ferdinand DE SMET, Maatschappij SINGER Groot magazijn van MEUBEL!' J S EEFS, CARBONYLE Maatschappij van algemeene Assurantiën Het Amerikaanschhuis H. De Clercq-Le Clercq, Germain Van de HOPMARKT. ANTWERPEN, 24 Jan. Man kwo- teert Aalst beschikbare 82.00 a 83.— Maart April. 82.00 a 83.— nieuwe oogst 1911, 80.a Poperinghe beschik bare 85.a .- Maart-April 85.a 86.nieuwe oogst 1911, 80.a Markt rast. van echten oorsprong zijn van heden af te jekomen bij O- m Zoodh, Burgemi:esterplein (nabij lo Houtmarkt), AALST. Twee schepen zijn reeds dose week aangekomen Hpn vrnao-t ir' een targmhuii en Dienstmeid van imtrent vijftig jaren, voor gemakkelijken ienBt. Voor inlichtingen zich te bevragen ten ureele dezer. 195* Tegen eerste Mn aanstaande schoon en erieflijk HUIS met Hof, hebbende vc.r- .cheidene beneden- en bovenplaatacr Zich te bevragen bij den eigenaar P. De Hatck-Sanders, Moutstraat, Ablst. den Dender, schoone bouwgrond te koop n of te huren. Magazijnen te huren. Zich te wenden bij M. R. Blanckaert, brouwer, te Aalst. TV 1)11 PPÏ1 een sc^oon en J.C UUItll lmjg) gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, rechtover de Kerk van 0. L. V. Bijstand, zich te bevragen bij Louis Boeykens, in huur te treden tegen 1* Februari. OPENBARE VERKOOPING van goede en MKSR8CH, te Erpe, Heldergem, Meire en Ottergem. De Notaris MEERT te Erpe, zal, namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelageD, in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Koop een. Een perceel Land en Hooiland, gelegen in de Koeibrugmeerschen. gekend bij kadaster sectie D. nummers 291 en 29a met eene grootte van 32 aren 30 centiaren, palende ten ooste en ten zuide de Molenbeek ten weste de heer Benjamin Ruyssinck-De Coninck te Erpe, ten noorde de heeren Leo en Kar=l Verhoeven te Erpe. Op te leggen Boomprijs 200 ir. Gemeente Heldergem. Koop twee. Een perceel Land. gelegen ter wijk genaamd Mergelveldeken, gekend bij kadaster sectie B, nummer 4ogbis, met eene grootte van 29 aren 90 centiaren, palende ten o >ste de wed. en kinderen van den heer Pieter van den Steen-D'Haegeleer te Heldergem, ten zuide de heer Auguste De Troyer.Versnick te Heldergem, ten weste het Weldadigheidsbureel van Heldergem en de wed. en kinderen van den heer Karei-Lodewtjk De Pelsmaeker Tuypens te Helcergem, ten noordede heer Adolf Van Pottelsherghe de la Potterie te Gent. Gemeente Meire. Koop drij. Een perceel Land, gelegen op den Bavokauter, gekend bij kadaster sectie A, nummers 693c en 693D, met eene grootte van a3 aren 49 centiaren en volgens titel 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste het Weldadigheidsbureel van Meire, ten zuide Juffrouw Mane Mabilde te Meire, de heer Philemon Danckaert en konsoorten te Meire, ten weste de heer Jan-Baptist Van den Steen-Coppen» te Meire. ten noorde Dame wed. Rt-mi Lievens te Metre, de heer Frans Van Impe-Wille en kinderen te Meire, het Weldadigheidsbureel van Meire. Koop vier. Een perceel Land, gelegen op den Bavokauter, gekend bij kadaster sectie A, nummer 612, met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, palende ten ooste de heer Alfons Poelaert-De Vos te Meire, ten zuide het Bureel van Weldadigheid van Aelst, ten weste de wed. en kinderen van den heer Joseph De Smet-Matthys te Meire, ten noorde de heer Adolf De Vos-Van den Berghe te Meire. Gemeente Ottergem. Koop vijl. Een perceel Land, gelegen op het Devendael, geleend bij kadaster sectie A, nummers 364 en 354bis, met eene grootte van 8 aren 10 centiaren en volgens titel 8 aren 30 centiaren, palende ten ooste de wed. en kinderen van den heer Joseph Baeyens-Pieters te Ottergem, de heer Fraos Lievens te Meire, ten zuide den heer Benjamin Philips-Van den Hende te Burst, ten weste het Weldadigheidsbureel van Ottergem, ten noorde de heer Frans Baeyens-De Boeck te Ottergem. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 14 Februari Verblijf Dijnsdag 21 Februari y Telkens om 1 uur namiddag, ter herberg In Den Congo -, bewoond door den heer Camille Rottiers, Slachter, aan de Statie Erpe-Meire. Voor verdere inlichtingen wende men zich ten kantore van genoemden Notaris Meert, alwaar er ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen zijn aan gematigden i trest, of wel aflos baar met amuniteiten mits goed bezet. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING. eene Koei, Vaars, Rund enz., te GD•-■11, Schooi. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal, op Maandag 6 Maart 1911. om 1 uur namiddag, ten hove van de kinderen Broeckaert, te Oorde gem, wijk Schoot, in het openbaar verkoopen. Landbouwersalam zooals Kuip en Kern, Zaanpotten, Wanmolen, Voederkuip, Loo'molen, Eegde, Gaffels, Zeissen, Aalpomp, Bascul mei Gewichten, Kortewagen, Beerkuip, kleine Rol- blok, Vleeschblok, Meelzakken, enz. i5 koopen goed geteerd Mest, eene groote hoeveelheid Strooi en 5ooo kilos Beeten ei Kepers. Eene schoone bekallde Koei, eene schoone Vaars op het einde der dracht en een Rund van g maan den, 9 jonge Leghennen enz. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg. a la disposition de personnes compétentos pour affaires sérieuses. Offres Bureau du Journal. W. P. 1° Een blok van 10 werkmanswoningen gestaan en gelegen te Aalst, hoek der Withuisstraat, nevens de kapel van O. L. Vrouw ter Linde. 2° Drij huizen op eijnsgrond, gestaan en gelegen te Aalst, Gentschen steenweg, rechtover de hooger genoemde kapel. Zich te bevragen bij den eigenaar. l o Ottergem, aan d® Perrestraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal. namens wien het behoort met gewin van instelpremie en gelagen in het openbaar verkoo pen Eenige koop. Eene behuisde, beschuurde en bestelde Hof stede, gestaan en gelegen te Ottergem, aan de Perrestraat, bekend bij kadaster eenige sectie nummers 746 en 747, aldaar groot 7 aren 20 cen tiaren, palende ten oosteden heer Jan Baptiste De Pauw, ten zuide de Kaïeide, ten weste en ten noorde de Weduwe van den heer Constantien De Cocker. Laatst bewoond geweest door den heer Frederic Hoftelinck. ZITDAGEN Instel Maandag 30 Januari Verblijf Maandag 6 Februari Telkens om 3 uren namiddag ter herberg ge naamd In de Klok gehouden door den heer Gustaaf De Boeck, te Ottergem, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van een met Magazijn te AELST. Korte Moutstraat. De Notaris DE GHEEST te Aelst, zal, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aelst. Een Woonhuis met Magazijnen en verdere aan horigheden, N° 5, gekada streerd wijk A, nummer 614b s, groot 1 aar 40 centiaren. Bewoond en gebruikt door den heer Frans Philips, herbergier en koophande laar. Dit alles breeder beschreven op bijzon dere plakbrieven, Zitdagen v1^' 9 Februari 191:. Verblijf Donderdag 23 3 Ten 3 ure namiddag, ter Afspanning De Oude Posterij bij den heer Henri De Sadeleerte Aelst, Nieuwstraat. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aelst. i. Van Meubels. Meubelaire voorinerpen, LandbouicersalamHopstaken en Os Ten huize van de Weduwe Constantien De Smedt-De Petter, te Aelst Mijlbeke, Moorselschebaan, nabij de Rooaen, op Donderdag 26 Januari 1911, om 1 ure namiddag. En 2® Van Sparre-Hopstaken, Elzen en Esschen Schaarhout cn Sleun, te Meldert, op de Cravaalbosschen, op Maandag 6 .Februari 1911, om 9 ure morgens. De Notaris BRECKPOT te Aelst, zal, om 3 uren namiddag, cpenbaarlijk ver koopen Eene behuisde Hofstede, te Moorsel, Waver, groot 3 aren 80 centiaren. Bewoond door de Weduwe Egidius Vander Borght. Slechts ingesteld fr. 2000. Laatste zitdag Donderdag 2 Februari 1911. Ter herberg In Batavia, bij Mijnheer Joseph De Weverte Moorsel, Waver. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten overstaan van den Heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaarlijk verkoopen AALST-MIJLBEKE 1Eene behuisde Hofstede, aan de Moor sel sche baan, groot a4 aren 60 centiaren. Op te leggen boom- haag- en landprijs fr. 204. 2. 8 aren ao centiaren bouwgrond nevens voorgaande, Op te leggen haag- en landprijs fr. 50. 3. 8 aren 96 centisren bouwgrond, nevens voorgaande. Op te leggen haag- en landpr. fr. 35. 4. 9 aren 73 cent. bouwgrond, nevens voorgaande. Op te leggen boom en haagpr. fr. 134. 5. Twee aaneenhangende Woonhuizen en Land, op het Langeveld, over den ijzeren weg, groot 16 aren 88 centiaren. 6. 24 aren 66 centiaren bosch, op het Langeveld, nevens voorgaande. Op te leggen boomprijs fr. 36o. 7. En at aren 84 centiaren Land, op het Langeveld. O,, te leggen landpr. fr. 68. EENIGE ZITDAG Zaterdag 28 Januari 1911. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. Fi'hiir Eemans-De Smet, te Aalst, Korte Zoutstraat, 3, Notarisklerk gedurende 40 jaren, gelast zich met het opmaken van verhuringen, overeenkom sten, doodschulden, vernieuwingen van hypothecaire inschrijvingen, vereffeningen en verdeelingen, ontvangsten, beschikkin gen van gelden op hypotheek, aankoopen en verkoopen van onroerende goederen raadgevingen voor notariale zaken. Hy is ook gelast met den verkoop der bouwgronden voortkomende van het Scha- liënhuis te Aalst, aan de Burgemeester plaats, Van der Nootstraat, enz. Gematigd loon en eerlijke bediening. Molenstraat 19, AELST )-o-( Met deze laat ik het publiek weten als dat er uit oorzaak v~n vergrooting, groote afslag is op al de Meubelen die zich in ons magazijn b vinden do Meubels zijn Geteekend. Bijgevolg geene overvra ging mogelijk ook hebben wij altijd in gereedheid staan, 25 Kassen, 20 Beddens, verscheidene Kleer- en Glazenkassen, Ronde- Keuken en Herbergtafels, Toogen, Lavabos, alsook Biezen, enz, enz., teveel om te melden. Ook voor schrijnwerkers en m ubelmakers, Garnituren voor beddens, Tafelpooten, Mouluren, Cornissen, Resorts, enz. alles wat den stiel betreft. Let wel op 't adres. I'i. Guns-Limbourb. Molenstraat 19, AELST, zijn de beste geneesmiddelen voorzeker ApothekerBotermarkt AELST. I V» fr. de <1-.OB. Deze pillen, aangezien hunne aange- naraen smaak, mogen opgezogen worden. Maagzuur, gal, slijmen, slechte jpijsver- teering, verstoptheid, speen, puisten enz. gebruikt de Apotheker Overdekte Botermarkt, AELST. 1,00 fr. üe doos. In dezelfde Apotheek zijn te verkrijgen: Remedie voor Ekstero gen 0,50, Tan ipijn stillende druppels stillen onmiddelijk de tandpijn o,5o. Pillen tegen de razende tandpijn 1,00 fr. de doos. Pakken tegen het slecht boter geven der Koeien 1,25 fr. Pakken voor het bevruchten van Koeien en Merrieën. Remedie tegen het snot der Kiekens. Zekere remedie voor den cholera der Kiekens 1,00 fr. de 1/2 doos, 2,00 fr. de doos. Om u persoonlijk te overtuigen van de groote winsten die onze bijzondere zaai granen zaden en plantaardappelen voor den Belgischen Landbouw geven, doet eens de proef mot onze Haver Frühhaver, Spathajer, StormkingExcelsior-, Zomer - tarwe Japhct-, Aardappelen Mar- jolaine (Keikos), Professor Wohltmann, Verbeterde Magnum, Industrie, Kruger Lijnzaad Riga Klaverzaad Luzerne, Violet-, Steen-, en Bastaard klaver Graszaad Engelsch, Itali- aansch. Lammerstaart, Mengeling voor meerschen Voederbeetzaad Groen huis, Gele Vatiriac, Duilsche Lange Qele, Roode Mammouth, Gele en Roode Ecken- dorf-, Suikerbeetzaad Klein Wans- leben Suikerijzaad Magdeburg sche Bitterpein. Matige prijsen, Stalen en Inlichtingen op aanvraag. Bijzondere conditiën voor voortverkoopers Algemeen Lanclbouvv- ofHctó Invoeren Uitlezing van Zaden. Bmtuurdrr Cyr, De Meersman, H Aelst-Mijlbeke. van NAAIMACHIENEN aller stelsels en merken Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent MAchillb E E M A N Hoogevesten, fabriek van chemische mest stoffen te Aalst. Wilt gij uw huis best koopst en rijkelijk versieren KOMT ZIEN, KOMT ZIEN naar de prachtige Uitstalling der oud gekende huizen van ONGELOOFLIJK EN TOCH WAAR GROOTE KEUS van nieuwe Eetplaat sen in massief gesneden eiken hout, te be ginnen aan den prijs van 256 fr. bestaands uit 2 Bahuts, 6 Stoelen, 1 Tafel, 1 Spiegel met geslepen glas. Alsook Slaapkamers, Salon-Garnituren in alle hout en in alle stijlen, Bureaux- Américains, Bureaux Ministre, Bibliothe ken, Coffres forts, Buffetten, Étagères, enz. Waarschijnlijk zal men zich afvragen Wat nu doen met myne andere Meubelen Bekommer u daarmede niet, want deze neem ik over aan prijzen volgens hunne waarde. HUIS VAN VERTROUWEN. De Eetplaatsen en Slaapkamers zijn twee jaar gewaarborgd en worden te huis kosteloos geplaatst. Er zijn ook gestadig Occasie-Meubelen in Magazijn. Uw getrouwe Dienaar, Ferdiuuud l»e 8met, Mulendries,8-10, te Ankt. worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop. rechtover het Postbureel, Hopinurkl, I%° 3, te Aalst. De Weduwe MALLEGO, heeft de eer aan hare talrijke klanten te laten wet in, dat er bij haar te bekomen zijn Verschillige soorten van eetplaatsen ei slaapkamers in eik, accajou, notelaar, pitschpin, met snijwerk of zonder, gepo lierd, vernist, enz. Spiegels en kapstok ken Eene bijzondere groote keus van stoe len in alle prijzen, van 1,50 fr. tot 26 fr. Lijnwaad en kleerkassen, een groot assor timent van tafels (gewone, ronde schuifta - fels.) Kerkstoelen van 3 tot 25 fr. Zetels met floer of leer gegarnierd, te beginnen van 11 fr. Groote en kleine koffers, van 2 tot 16 fr. Tapijten en Stoelkussens. Ma trassen in wol, pluimen, haar, erin, vege tal en zeegras. Snijwerk voor meubelma kers, Stoelbiezen, enz. enz. Door vergrooting van het Magazijn, zijn er tegenwoordig vele artikels aan vermin derde prijzen te verkrijgen, onder andere koffers, lavabos. Hjnwaadkassen en tafels in eiken hout of gepolierd, en eiken kolis- tafels. Alle artikels zoo goedkoop mogelijk Alle onze Meubels zijn door de beste gas ten gemaakt en gewaarborgd. We MALLEGO. TANDMEESTER SPECIALIST, te Aalst, Statiestraat, 33, naast het Hotel du Cornte de Handre, sedert twaalf jaren te Aalst. Kostelooze raadplegingen alle dagen van 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 8 tot 12 uren. - Dijnsdag voormiddag, te Ni no va, bij M* Van Laer. Dijnsdag na middag, te Aalst. Genezing en opvulling der bedorven tan den. Plaatsen van Kunsttanden zonder uittrekken en na het vooraf genezen der wortels van de oude tanden. Het uit trekken der tanden volgens de keus van den Klient, na volledige gevoelloosmaking, gewaarborgd zonder de minste pijn. Gebitten op Goud, Platine en Caout- chooc. Gebitten zonder plaat, in de wortels vastgezet, nieuw stelsel. Recht zetten der tanden bij de kinderen (menig vuldige bewijzen). Wit maken der tan den, enz. Reparatiën, Hermaken van Ge bitten, elders gemankeerd. Daar MrNEEFS de gebitten zelf maakt dus uit de eerste hand, kan hij deze goed- kooper leveren en met meer juistheid en gemak voor den Klient maken, dan andere Dentisten die, bij gebrek van kennis hunne Gebitten elders moeten doen maken. Begeeft zich ten huize op aanvraag oprechte siroop van aanbevolen door de aanzien- ':,V 1 'lijkste geneeskundigen voor de haastige genesing van alle Borstkwalen, Bronchitis. Hoest, MÉM jj Vallingen, Zinkingen. 1 Hoogst noodzakelijk voor 1 miswassen aan klierlijdende l kinders, vol van humeuren I on aangedaan van huiduitslag 'i De flesch hierneven eischen. Depots te Aalst Apothekers I Callebaut, Ghysselinckx en Meganck. Algemeene Agencib IB. DUPUY, 8 Zaadkorelstraat, Brussel. i3 het beste behoudmidd 1 van het hout bederfwerend. Ongedierfc vernielend. Verzekert een driemaal langeren duur aan het hout, en geeft eene schoone bruine kleur. Vervangt voordeeliglijk het teer en de olieverf. Vraagt voor zijne verschillige toepassingen, het prospectus Nr 4. Zilveren eermetaal ter Wereldtentoon stelling van Parijs 1900. Gulden eermetaal ter Wereldtentoonstel ling van Luik igo5. Chauline. Beschermt de zaaisels tegen de aanvallen der kraaien en andere vogels ook tegen de ziekte, verbetert de kwaliteit en vermeerdert de opbrengst. Belgische Maatschappij van Carbonyle llerve Frères Golïucri, TROOZ, (België) Depoaitaris Mr R. SCHELFHOUT, Bouwmaterialen, Boudewijnkaai,8 AALST *egen brandgevaar, op het levenen onge lukken van allen aard. Eenige Premie ongelukken op den ijzeren weg en tramways. Hoofdagent Aug. DE WINTER, Nieuwstraat, Aalst. VOLKSVERZEKERINGEN met weke lijk8che betalingen voor Eerste Communie, Huwelijk, enz., enz. N. B.Agenten worden gevraagd. Zich te wonden op bovengemeld adres. SCHOEN MAG AZIJN O, Albert Liénarigtrnat, O, dicht bij de Statie, .4 ALST. Verkoop van pracht en gewone schoenen allen van besie kwaliteit. De prijzen zijn zoo laag mogelijk gesteld en vreezen geene concurrentie voor gelijke ho danigheid. Te schoenen op maat en reparatiën wor den uitgevoerd tot ieders bevrediging. DEPOT van Everett's schoenpoetsmid del alsook van Nugget, Magnet, enz Let wel op het adres K Boaumont, 6, Albert Liénartstraat, 6, (dicht bij de Statie,) A A LS T. Aalst, Kattestraat 20, Telefoon 53. opvolger van Hippolyte 8L.JU GLËRGQ, huis gesticht in 1848. Alle soorten van Kolen per wagon of schip. In het klein de beste voorcleeligate Huis kolen, al brokken, tegen fr. 1,40 den liter van 50 kilos of 28 fr de 1000 kilos, 'thuis geleverd en afgewogen, Gezuiverde Gas- coke, Braises frangaises, Boulets, Antra- chiten, Briketten, gewasschen Brisetten, Smidskolen, enz. enz. Gri*scoke aan den zelfden prijs van het Gasgesticb*. Wijnen, Likeuren, Genever HUIS VAN vertrouwen Nr 3, Esplanadestraat, AALST. o§o— Bordeaux wijnen. Bordeaux vieux de flesch fr. 1.0) Médoc - .1.1 °ronsac 1.2-3 S'-Emilion 1.5) S'-Estèphe - 1.75 S'-Julie n 2.0) S'-Julien vieux 2.5) Pontot-Canet 3.0 Witte wijnen. Tours Tours vieux Tours sup. Graves Sauterne8 Moselle Niersteiner de flesch fr. 1.1 1.25 1.75 1.1 1.75 1.5) - 2.0 Joliannisberger 2.75 Champagne wijnen van alle merken tu beginnen van 2.75 fr. de flesch. Porto, Madèro, Malaga, de flesch fr. 2.00 Byrrh van het huis Violet Frcï Thuir 2.7 Genever de liter, te beginnen van fr. 1.5 Hasselt r 2.00 Hollandsche Schiedam, de liter 2.8 Het wit Stoopken 2.20 Franschen de liter fr. 1.50 en 1.7 Alle fijne Likeuren, zooals anisett j Suisse, Duval, Triple sec, Elixir de Boca, Advokaat, Marasquin, crème de Frames in liters, halve, en vierde van liters. Lastvrije Likeuren, zooals Chocolat, Kwast, Kriek, de liter fr. 0.9 Bocals krieken en rozijnen 1.25 Porto 1.3 Witte wijn - 1.1 J Sancson Kina 1.7; 3 Groseille 1.50 Grenadine 1.61 Citroen 1.7 Spiritus van azijn, de liter fr. 2.81) Azijn aan de liter fr. 0.30 en 0.40 Besten wyn-azyn d'Orléans fr. 0.76 Gueuze-Lambic, extra aan fr. 0.35 de flescl Oud-bier De Glieest 0.40 Haarlemmer Olie 0.50 Stalbezems het pak fr. 4.00.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3