Holland. Frankrijk. Engeland. TEÏlÏÏRËT TK ilLHE\! HOFSTEDE WOONHUIZEN Jaarlijksche Venditie ZAAILANDEN Woonhuis met Hof BOUWGRONDEN GOEDEREN HOFSTEDEKEN Openbare verkooping Groot magazijn van MEUBELS W I1ALEGO ZAADHANDEL. Ponneykar VENDITIE Landbouwers Maatschappij van algemeene Assurantiën op't zeggen van Fornevillc, zou verklaard hebben een der d i'. van do misdaad te zyn. Het is deze van eene gewezen minna res, wonende to Jumet. Deze vrouw heeft verklaard, dat Meurice, woedend omdat de eerw. heer paatoor De Jongh, geene genadevraag voor hem getee- kend had, zou uitgeroepen hebben o Ik zal hem dooden. Van den anderen kant is nog eene nieuwe getuigenis gehoord ten lasto van een der gebroeders Verbruggen, die volgens Meu rice, aich zou beschuldigd hebben do mis daad gepleegd te hebbon. Deze verklaring is afgelegd door M. Falmy, aan wien Verbruggen den Dinadag avond, 28 Februari, in de danszaal Sion gezegd heeft Ik moet myn geweten ontlasten. Ik ben 't die den pastoor gedood heb s Ook, is het volgens Meurice, de mede beschuldigde van Verbruggen, insgelijks in de danszaal Sion, dat deze laatsto denxelf- den avond hem ook deze verklaringen gedaan heeft. De zaak, wordt zooals men ziet, meer en meer ingewikkeld. Zaterdag morgend werd NikolasPier- quin, 33 jaar, gewezen ijzerenwegwerkman, thans werkzaam in de fabriek van Belle- court, aangehouden om zyne vrouw ver moord te hebben. Zijne echtgenootc Emma Vasse, 30 jaar, had Dinadag nacht de echtelijke woning verlaten en kwam niet meer terug. Pier- quin zocht haar oJ> en ontmoette haar Vrijdag avond nabij de brug Notre-Dame, waar zij op haren minnaar wachtte. Hij vroeg haar smeekend terug naar haar huis te komen, doch zij weigerde, Pierquin ten toppent van woede trok zijnen revolver en loste vier schoten op de onge lukkige die doodolyk getroffen ten gronde vieldaarna bracht hy haar nog verschei dene messteken toe. Op het gerucht der losbrandingen kwa men personen toegesneld die de ongeluk kige in eene naburige woning brachten, waar zij ondanka alle zorgen een uur nadien bezweek. Pierquin, de moordenaar, was na de misdaad, by zijne moeder teruggekeerd, waar hij met zyne drie kinderen verbleef. Na eene voorloopige ondervraging, word hy in het gevang opgesloten. Nieuwe onthullingen hebben de aan dacht van het gerecht gaande gemaakt, op eene misdaad over 10 jaar t«Lantin gepleegd. Daar werd de 84-jarige wed Lumière ver moord. De moordenaar had ze eerat een prop in den mond gestoken en dan ver wurgd. Waarschenlyk moest diefstal de drijfveer der misdaad zijn geweost, want den dag der misdaad had Mev Lumiêre ten harent eene som geld die bestemd was om eene koei te betalen. Dit geld was onvind baar. De zaak werd na langdurig onderzoek geklasseerd. Nu zullen echter nieuwe ont hullingen toe laten te hopen dat de schul dige in handen van het gerecht zal vallen. Een treurig einde hesft de carnaval- vreugde voor een 52jarigen boor, uit het in de buurt van Kleef gelegen Hau, geno men. Deze had zich Maandagavond laatst leden gemaskerd, om evenals in z'n jeugd eene flink feest te vieren. Den volgenden morgend tueschen 7 uren en half 8 vond men hem echter dood op het groot Exercitieterrein. Zijne kleeren waren van knieën tot hale gehêel en al verbrand. Toen men hem vond brandden aan zyn hals nog de laatste overblijfselen van zijn kostuum en het hoofdhaar. Vooral aan het onderlijf had de man zware brand wonden bekomen de dood wai reeds inge treden. Waarschijnlijk hadden de kleeren aan een sigaar of pijp vuur gevat, hetgeen hij niet bemerkt heeft, daar hij meer ge dronken had dan alleen om zynen dorst te stillen. Een noodkreet. MM. Rertillon en Béringer hebben in naam van de moraal en om het beetaan zelf van Frankrijk te vrij waren, een oproep gericht tot het land naar aanleiding van de laatste volketelling. De kwestie der ontvolking is vreeselijk actueel Men heeft een bladje in rouwrand verspreid met den titel Zal Frankrijk binnen vijftig jaar nog bestaan En zie hier de ondertitel ervan Franschen Duitschera In 1871 35.360.000 40,800,000 In 1910 38,00o.000 63.000,000 In 1960 25,000,000 100,000,000 De ware ezel Toen koning George III van Engeland op een van zyn tochten op 't einde der 18° eeuw naar Weymouth ging, hield hy in een dorpje stil en liet zich •enige ververschingen voorzetten in de herberg De Ezel De koningsgezinde waard was daarmede zoo in zyn schik, dat hij in de plaats van zijn uithangbord, waarop een ezelskop stond, de beeltenis des konings liet ophangon en zijn herberg voortaan noemde Koning George De eigenaar van eene andere herberg in hetzelfde dorp. kocht dat uithangbord en hing het aan zijne deur uit. Nu wilde het toeval, dat de postwagen van Weymouth op Londen een nieuwen postiljon en een nieuwon conducteur had. Hun voorschriften luidden, dat zij by de herborg Do Ezel moesten pleisteren. Zij hielden derhalve niet stil voor de Koning George maar voor de herberg, waar grauwtje uithing De eigenaar van de Koning George bemerkende, welke ■chade liy zich had berokkend door de ver andering van uithangbord liet nu zoo spoedig mogelijk onder zijn schild met het beeld van koning George een bordje vast maken met het opschrift Dit is de ware Eael s. HOPMARKT. ANTWERPEN, 17 Maart. - Men kwo- teert Aalst beschikbare 70.00 a 72. April Mei. 70.00 a 72.nieuwe oogst 1911, 77.00 a 79.Poperinghe beschik bare 74 00 a 75.— April-Mei 74 00 a 75.nieuwe oogst 1911, 75.— i Markt kalm. Schoon en gerieflijk huis, met grooten hof, dienstig voor alle bedrijven, zijnde de oud gekende herberg «De Ark van Noëï gelegen in de Hovenierstraat en hebbende eenen uitgang langs de Moorselbaan. Voor de voorwaarden, zich te wenden tot den heer M. Moens, Brouwer, Molen dries, ii, Aalst. Een huis met hof, gelegen in de Lange- straat, dienstig voor herberg of andere be drijven. Zich te wenden tot 'en heer M. Moens. Brouwer, Molendries ii, Aalst. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van sene behuisde te OORDEGEM, Kluize. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, achtervolgen» vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, in date 16 Februari 1911 en na luidens de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en ge legen te Oordegem, wijk Kluiee, bekend bij kadaster sectie D, nummers 80 en 81, groot 13 aren, palende ten ooste en ten zuide den Voetweg en daarover don heer Eloot Dc Langhe, ten weste de Weduwe en kinderen De Munter Broeckaert en ten noorde de Rede en voornoemde Weduwe en kinderen De Munter Bewoond door den heer Désiri Vetten- burg. TWEEDE ZITDAG Zaterdag I April ÏOI 1. Om 2 ure van den namiddag, ter Zitting zaal van het Vredegerecht, te Aelst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van schoont TE AALST. Dt Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van palm slag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een voornaam Woonhuis met Pasrdenstal, Remisie, Koer en schoonen Lusthof, wel beplant met Fruitboomen en los langsaehter van a meters, dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gelt.en te Aalst, aan den Gentschensteenweg, bekend bij kadaster sectie C, nummer 1133®, met grootte van 3 aren 80 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan Madame Cumoct De Craeeker, ten weste den heer Frans De Nul-Van den Borre en ten noorde den Gentschen Steenweg. Bewoond door den heer Ghislenus Mergan. Slechts ingesteld fr. 7000. De kooper zal van voorschreven Woonhuis komen in het vrij en lieber gebruik een maand na de toewijzing. Tweede koop. Een schoon Woonhuis met Afhankelijkheden, gestaan en gelegen te Aalst, in de Koolstreat, bekend bij kadaster sectie C, num mer 571c, groot volgen» titel 6 aren, en volgens kadaster 5 aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide de Koolstraat, ten weste den hear Amand D'Hondt en ten noorde den beer Jozef Hoffelinck. Bewoond door den heer Camilla De Sutter, tan fr. 4,j5 in de week. Slechts ingesteld fr. 3780. Derde koop. Eenschoon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren in de Koolstraat, bekend bij kadaster sectie C, nummer 572P, groot volgens titel 1 aar en volgeDS kadaster 80 centiaren, palende ten ooste den heer Hoffelinck voornoemd, ten zuide de Koolstraat, ten weste en ten noorde koop 2. Bewoond door Juffrouw Weduwe D'Haese- D'Herde. Slechts ingesteld fr. 2320. Vierde koop. Een schoon Woonhuis, gsstaan en gelegen alsvoren in de Koolstraat, bekend bij kedaster sectie C, nummer 672*, aldaar groot 3 aren 27 centiaren, palende ten ooste den heer Joseph Hoifelinck-Van de Meerssche, ten zuide de Koolstreat, ten weste koop 3 en ten noorde voornoemden heer Hoffelinck. Bewoond door den heer Camiel Eibers, aan fr. 4,10 in de week. Slechts ingesteld fr. 35oo. Vijfde koop. Een sehooon Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren in de Koolstraat, bekend bij kadaster seetie C nummer 11080, met eene groot te van 1 aar, palende ten ooste de Klottestraat, ten zuide en ten weste aan den heer Ruyssinck en Juffrouw De (Jrez en ten noorde aan den heer Petrus D'Hssns. Bewoond door den hear Paul Van Damme, aan fr. 3,60 in de week. Slechts ingesteld fr. 2760. Zesde koop. Een schoon Woonhuis met Afhankelijkheden, gestaan en gelegen Oude Denderstraat, bekend bij kadestsr sectie A num mer 743i, aldaar groot 5o centiaren, palende van de eene zijde aan den eigendom van den heer Hippolyt" Meganck-Van der Poorten en de erven ven den heer Louie Burny en van de andere zijde aan den volgende koop cd langsaehter aan den heer Clement Joos- Van den Bossche. Bewoond door den heer Fren» Michiels aan fr. 3,6o in de week. Slechts ingesteld fr. 2400. Zevendeen laatste koop. Eenschoon Woonhuis met Afhangelijkheden gestaan en gelegen Oude Denderstraat, bekend bij kadaster sectie A, num mer 743k, aldaar groot 60 centiaren, palende van de eene zijde zijde aan voorgaande koop, van de andere zijde aan den eigendom van den heer Francois De Bruyn en van achter aan den heer Hippolyte Meganck-Van der Poorten. Bewoond door den heer Jules Corael aan fr. 16,5o in de maand. Slechts ingesteld Ir. J020. ZITDAGEN Inetel Zaterdag 18 Meert Verblijf Zaterdag 1 April 91*- Telkens om 3 ure van den namiddag, ter herberg genaamd In't Vapeurken bewoond door den heer Leo Matthys-D'Herde. te Aelst, Gentschen Steenweg. Ten kantore van bovengenoemden Notaris Schelfhout, zijn er ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen mits goed bezet en aan gsmatifden intrest. to Vliet zeh*, Wtrymeerscli, De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen op MAANDAG 17 APRIL 1911 (zijnde den 2*n Passchdag) om I uur nanoen. Namens de heeren Frederic De Swaef, Camiel Leuse, Casimir De Swaef, Joannes De Wint, Pieter Focquet, David De Swaef, Ch.-L. De Meyer, Domien Mertens, Jan-Bspt. Meuleman, Marinus Focquet, Joannes Focquet, dc kinderen Focquet, Petrus De Pauw, Juf. Wed. Janssens en meer andere Eene schoone Kaltvaars, 3 runders, 2 volle zeugen, 5 jonge drijvers, 25oo kilogr gedorschen tarwe, 1000 kilogr. rogge, 8000 kilogr. beeten, 25oo kilogr. hooi, 2000 kilogr. strooi, io®o kilogr. aardappsls, 300 kilogr, aardappclplantsoen, eens groote hoeveelheid mest, boonstaken, Ressort- karre, 3 kortewagens, wanmolen, 3 eegdens en meer andere voorwerpen. De verknoping zal aanvang nemen aan de her berg van den heer Mabilde, wijk Strymeersch. Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling mits goede en gekende borgstelling, dewelke streng zal gccischt worden. OPENBARE VERKOOPING TE HOFSTADE. Dc Notarissen DE GHEEST en DE WINDT, te Aelst, sullen met gewin van palmslagen en gela- ~ta, in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen ter plaats gezegd Bogaert gekadastreerd wijk A, 5i ïabis en J is, met eene grootte van 80 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen Dominicus De Prez, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Camillus Callebaut en ten noorde aan Dame Weduwe Peynsaert. Boomprijs fr, aeo. Tweede koop. Ken perceel Land, gelegen op het Tierensveld, gekadastreerd wijk A, nummer 472, met eene grootte ven 18 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de erfgenamen van den heer iph Daelman, ten zuide aan de erven Van Hauwermeiren-Hofman, ten weste aan den heer Victorius De Smet en ten noorde aan den heer Joannes-Baptistc De Winne-D'Hondt. Boomprijs fr. 70, Voorschreven goederen zijn gebruikt door den medererkooper den heer Camillus Callebaut. ZITDAGEN Instel Woensdag 22 Maart Verblijf Woensdag 5 April «9 Ten 1 uren namiddag, ter herberg genaamd Den Hert bij den heer Adolphe De Riddhsi, te Hofstade, Hoogstraat. OPENBARE VERKOOPING van een t© AALST, Kieuwhtraat De notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad AALST. Een groot en welgelegen Woonhais met Hof, alsnu dienende tot winkel en marmerhouwerij, ge staan ten voorhoofde in de Nieuwstraat, geteekend nummer 28, gekadastreerd wijk A, nummer 913, met eene grootte van 2 aren 60 cent., houdende e eene zijde aan deeigendommen van den heer Petrus Clarys, dame Marescaux en de Maatachep- ij Banque Centrale de la Dendre, van de andere ijde aan den eigendom van den heer De Boe en van achter aan degenen van den heer Leon Van Overstraeten. Bewoond en gebruikt deer dame weduwe Clement Bruylandt. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 21 Maart Verblijf, 4 April '911 Ten I ure namiddag, ter herberg genaamd In Sint Ivobij den heer Van Gee-n, te Aalst, Keizerlijke plaats. OPENBARE VERKOOPING ie Aelot-üchaerbeke, Gentschensteenweg De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal, namens het Bestuur der Burgerlijke Hospitalen, Gods- en Weezenhuizen der Stad Aelst, in het openbaar erkoopen .- Stad Aelst Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen aan den Gentschensteenweg. groot volgens meting 3 aren lo centiaren en gekadastreerd wijk C, summer 379A, met eene grootte van 3 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Caruille Spins, ten zuide met eene breedte van 20 meters aan den steenweg, ten weste aan den heer Victor Van Wesemael en ten neorde aan den heer Jan- Baptiste De Boeck en Emile Bolangier. Gebruikt door Victor Ven Wesemael. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, gele- in aan den Gentschensteenweg, groot volgens meting 2 aren 93 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer I422A, met eene grootte van 3 aren, palende ten ooste aan koop Drij, ten zuide aan den heer De Bocck-Roman, tan weste aan juffrouw Eulatie De Swaef en ten noorde met eene breedte van 27 meters aan den Steenweg. Gebruikt door Victor Van Wesemael. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen n den Gentschensteenweg, groot volgens meting oren 12 centiaren en gekadastreerd wijk C, nummer 142e, met eene grootte van 14 aren 60 centiaren, palende ten ooste tan den heer Arthur Hosselaar, ten zuide aan de Baan naar Erpe, ten weste aan den heer De Boeck-Roman cd voor- gaanden koop Twee en ten noorde met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Gebruikt door Victor Van Wesemael. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen aan den Gentschensteenweg. groot volgens meting 14 aten 40 centiaren, gekadastreerd wijk C, num mer 1417, met eene grootte van 14 aren locent palende ten ooste aan den heer Joseph De Boeck- Van Hoecke en liet Weldadigheidsbureel van Aelst, ten zuide ook aan het Weldadigheidsbureel van Aelst, ten weste aan den heer Arthur Hosse- laer en ten noorde met eene breedte van 21 meters aan den Steenweg. Gebruikt deor Carolus Spins. Vijlde koop Een perceel Bouwgrond, gelegen aan de Baan leidende van den Gentschensteenweg naar den steenweg naar Erpe groot volgens meting 6 aren 20 centiarea en gekadastreerd wijk C. nummer 141 ia, met eene grootte van 5 aren 90 centiaren, falende ten ooste aan den hoer Emiel Danckaert-De Boeck, ten zuide aan juffrouw Anna Van der Eist, ten weste juffrouw Anna Van der Eist en ten noorde aan de Baan. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond gelegen alsvoren aan de Baan leidende naar Erpe, groot volgens meting 9 aren 50 oentiaren en gekada streerd wijk C. nummer 1412, met eene grootte van 9 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de Baan, ten zuide ook aan de Baan, ten weste aaD den heer Leon Van der Biest-De Vulder ten noorde aan de heeren Leon Van der Biest en Lievien-Jozef Van der Biest. Verdeeld in twee loten als volgt Eerste lot Den grond liggende rechtover den gene van koop 5, groot 3 aren. Tweede lot Den grond liggende tusschen voor gaande loten den eigendom var den heer Leon Van der Biest en komende ook aan de baan, groot volgens meting 6 aren 5o centiaren. De koopen 5 en 9 zijn gebruikt door Frans Van Lierde en Victor Van Wesemael. N. B. Het kohier van voorwaarden en de grondplans der goederen berusten t'elks inzage ten kantore van bovengenoemdsn Dotaris De Gheest. Eenige Zitdag Donderdag 30 Maart iqil. Ten 3 uren namiddag, ter estaminet genaamd A la Place Impériale», bij den heer Frans Van Mossevelde, tc Aalst, Keixsrlijke plaats. JAARLIJKSCHE VENDITIE van allerlei roerende XE EIAPE. De Notaris MEERT te Erpe, zal, op Maandag 27 Maart 19x1, opnagemelde plaatsen, namens de nagenoemde personen in het openbaar verkoopen 1. Namens Mijnheer Hector Hosselaer, op de Kat. Eene goede Treemkarre, eene groote hoeveel heid Hooi, Erwtrijs en Brandhout. 2. Namens Mijnheer Karei Van der Gucht, op de Kat. Eene groote hoeveelheid Brandhout. 3. Namens Mijnheer Camiel De Coninck en andere op het Dorp. Kortewagen, Vleeschkuip en 2 ijzeren Bedstoe- len. 4 Namens Mijnheer Donatus Schollaert, op het Dorp. Eene groote hoeveelheid Boonstaken. 5. Namens de kinderen Van der Gucht, aan het Dorp. Eene groote hoeveelheid Betteraven, Boonsta ken en Erwtrijs. 6. Namens Mijnheer Constant De Vidts, op het Sevekoot, 5o koopen goed geteerd Kocistalmest. 7. Namens Mijnheer Joseph De Ridder, aan het Dorp. 25 koopen goed gsteerd Mest en een zeer groote hoeveelheid Betteraven, 8. Namens Mijnheer Leonard De Landtsheer. in het Wijwater. Een Tabakmachien. Kortewagen zoo goed als nieuw, 2 Bedstoelen, Bascule met Gewichten, Koffijmolen, Petrolvuur. 2 Stoven, 2 Kapstokken, eentge Suikerbocals en andere voorwerpen. Q. Namens M. Benoit Van Landuyt, in de Rom- melstraat, eene groote hoeveelheid hooi. 10. Namens M. Edmond Van der Biest, op de Kat, 10 koopen goed geteerd stalmest. si. Namens M. Constant Coppens te Erpe, aan de Watermolen, 25 koopen goed geteerd stalmest. De verkooping zal beginnen om 1 ure namid dag. op het Dorp Verdere zal zij geschieden op gewone voorwaar den en het gewoon ongeld, mei tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg. Le Notaire LIMPENS a Alost, k 1'inter vention de son confrère Maitre VAN DER SMISSEN k Moorsel, vendra publique- ment un vaste établissement industriel, «is k Alost, rue de l'Etuve et rue dee Foulons, avec quai k ia Dendre, k cinq minutes de la gare aux marchandises, divisé en 4 Iota 1. Maiaon ó'habitation, avec eour, r. de l'Etuve. 2. Conciergerie avec cour, rue de l'Etuve. 3. Magasins, rue dos Foulona. 4. La fabrique au centre avec entrée rue des Foulons. Adjudication préparatoire le Lundi 20 Mars 1911. Adjudication définitive le Lundi 3 Avril 1911 A 2 heures de l'après-midi, k l'Hótel St. Jean, Place de la Station, Alost. Et le Lundi 10 Avril 19 i 1, k 8 heurea du matin, en rétablissement, 13 rue de l'Etiive, vente publique du matériel de tia- 8age, ficellerie et retorderie. Pour les plans et détails a'adresser aux Notaires ou k la Société Anme Textile en liquidation, rue' de l'Etuv k Alost. Les marchandises tant emballages et ficelle8 8ont k solder a partjr de ce jour dans !es magasins de la dite société. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd ©u twee perceeltin Lantl XE E RP E. DE Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in hat openbaar verkoopen Gemeenta Erpe. Koop een. Een behuisd Hofstedeken gestaan gelegen ter wijk genaamd Den Berg gekend bij kadaster sectie B, nummer 3oob, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren, palende ten noorde ten ooste en ten weste den heer Gust. De Boeck ten zuide de erven De Somer, de heer Joseph D'Haese en de heer Frans D'Herde. Op te leggen boomprijs 5o fr. Bewoond geweest door den heer Frans Van den Bremt. Koop twee. Een perceel Land, gelegen op den Doorn, gekend bij kadaster sectie B. nummer 741b, met eene grootte van 11 aren 80 centiaren, palende ten noorde over de baan den heer Gustaaf Paerewyk, ten ooste en ten weste de heer en juffrouw Van der Eist, tan zuide de gemeente Erpa. Op te leggen boomprijs 60 fr. Gebruikt door voornoemden heer Van den Bramt. Koop drij. Een perceel Land gelegen ter wijk Den Berg gekadastreerd sectie B, nummer 3oib, met eene grootte van garen, palende ten noorde over de baan de hear Frans Nys-Cassier, ten ooste de heeren Vernand De Boeck en Jan- Baptist Van Eeckkout, ten zuide over het baantje juffrouw Van der Eist en den heer David Paere- wyck ten wests de heer Doktor De Boeck. Op te leggen boomprij» 175 frank. Gebruikt door zelfden heer Van den Bremt. ZITDAGEN Instel Donderdag 6 April Verblijf Donderdag 20 April 9" Telkens om 4 uren van den namiddag ter her berg In den bareel bewoond door den heer Charles Schollaert. Door vermindering van bedrijf. Om uit onverdeeldheid te scheiden De Notarissen BRECKPOT en DE WINDT te Aalat, zullen met tusschen- komst va den Notaris DE TURCK, te Geeraardsbergen, openbaarlijk verkoopen Aalst-Schaarbeke, Ledeweg. X. 22 aren 45 centiaren Land, geschikt voor Bouwgrond, in de Krockhagen. Gebruikt door Joseph De Spiegeleer. Hofstade, Kortehoek en Noenstraat. 2. 1 hec aar 63 aren Weide, op de Bro- kenlochting. Verdeeld in 4 deelen. Ge bruikt door P. Van Caeckenberg. Erembodegem, Ronsevaal. 3, 24 aren 60 centiaren Land, dienstig voor bouwgrond. Verdeeld in 2 deelen. Gebruikt door Frans Gheyaens. Denderleeuw, Bruggemeeraschen. 4- 2 hectaren 84 aren Meerach. Ver deeld in 9 deelen. In regie. Op Huysegemsveld. 5 35 aren Land. Verdeeld in 2 deelen. Gebruikt door A. Van der Wumen en de Weduwe J. B Van Geert. Herdersem. 6. 74 aren 90 centiaren Land, ep de Klaus. Verdeeld in 3 deelen, Gebruikt door Xavier Van Steen te Wiexe. 7. 3 hectaren 89 aren 80 centiaren Land op Rendersveld n Vluguit. Gebruikt door Tlieophile Willems en anderen. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 4 April Verblijf, Dijnsdag 18 April 'S11, Telkens om 2 ure namiddag, bij den heer Leopold Boin, A l'alliance te Aalat, Gioote Markt. rechtover het Postbureel, Hopmarkt, I\'° 3, te Aalst. SCHOONE KEUS en GEMATIGDE PRIJZEN. Frons Eemane-De (Smet, te Aalst, Korte Zoutstraat, 3, Notarisklerk gedurende 40 jaren, gelast zich met het opmaken van verhuringon, overeenkom; sten, doodschulden, vernieuwingen van hypothecaire inschrijvingen, vereffeningen en verdeelingen, ontvangsten, beschikkin gen van gelden op hypotheek, aankoopen en verkoopen van onroerende goederen - raadgevingen voor notariale zaken. Hy is ook gelast met den verkoop der bouwgronden voortkomende van het Scha- liënhuis te Aalst, aan de Burgemeester plaat s, Van der Nootstraat, enz. Gematigd loon en eerlijke bediening. Oud gekend huis «Den Biïnko*» 9, te AELST, aan de Groote Kerk St. Martensplein, 2, voortijds Vlaamarkt, bij Vander Vorst. TI5 H E K O M E N Alle soorten van Hovenierazadan, Bloemkoolzaden, goede soort, echt Waasklaverzaad, breed blad, verschillige soorten Voederbeetzaad. beste Graszaden voor weiden en boomgaards en ook Riga» Zaailijnzaad. Gematige prijxen. kunnende dienen voor grooter paard. Zich te bevragen bij Joseph Van Neck, teAalst- Mylbeek, Breedestraat. van eenen Dogear, Tilbury, Karren en Landbouwersalem, te Aalst Mqlbeke, ten hove van het Kasteel Ten Roozen 0 op Maandag 3 Apt il 1911, om 1 ure namid dag, door t ambt van den Notaris BRECK POT te Aalst. Om u persooniyk te overtuigen van de groote winsten die onze bijzondere zaai granen zaden en plantaardappelen voor den Belgischen Landbouw geven, doet eens de proef met onze Haver Frühhaver, Spathajer, Stormking, Excelsior-, Zomer- tarwe Japhet; Aardappelen Mar- jolaine (Keikes), Professor Wohltmann, Verbeterde Magnum, Industrie, Kruger-, Lijnzaad Riga Klaverzaad Luzerne, Violet-, Steen-, en Bastaard- klaver Graszaad Engelsch, Itali- aansc/t. LammerstaartMengeling voor meerschen "V oederbeetzaad Green hals, Gele Vauriae, Duitsche Lange Gele, Roode Mammouth, Geleen Roode Eeken- dorf-, Suikerbeetzaad Klein Wane- lében Suikerijzaad Magdeburgsche Bitterpeén. Matige prijzen, Stalen en Inlichting#» op aanvraag. Byzondere conditiën voor voortverkooper8. Algemeen Landbouw- oflice Invoer en Uitlezing van Zaden. Bestuurder Cyr. De Meersman, ie Aelst-MyIbehe. tegen brandgevaar, op het levenen onge lukken van allen aard. Eenige Premie ongelukken op den ijxerenweg en tramways. Hoofdagent Aug. DE WINT ER j Nieuwstraat, Aalst. VOLKSVERZEKERINGEN met weke lijksche betalingen voor Eerste Communie, Huwelijk, enz., enz. N.B.— Agenten worden gevraagd. Zich te wenden op bovengemeld adrei.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3