REFARAT1EN Holland. Frankrijk. TE KOOP Huis le huren terstond Uit der hand le koop ÏE HUREN TE HUREN" Te huren. HOFSTEDE MAGAZIJN 2 WOONHUIZEN HOFSTEDEKEN BOUWGRONDEN BOUWLANDEN Magazijn van MEUBELS E.Guns-Limbourg, Landbouwers Maatschappij van algemeene Assurantiën CARBONYLE Maatschappij SINGER In gezegd huis woonden de genaamde Antoon-Lodewijk Ruyten, 50 j i«=r en eene vriendin Joanna Boeren, 46 jaar oud, eene vrouw die sinds langen tijd kennis met hem had. Dezo laatste had eenen zoon die hetzelfde huis bewoonde. Het was die jongen, die Zondag morgen rond kwaart voor elven, de adjunkt Van der Maeren, ondercommissaris der 5® wijk, kwam verwittigen dat in zijn huis iets ongewoons gebeurd was. Zaterdag avond had het gezelschap thuis komende getwist, doch de nacht was voorbij gegaan zonder dat de jongen iets hoorde. Zondag morgen was hij niet weinig vor- wonderd, geen van beiden te voorschijn te zien komen. Toen de heer Van der Maeren in de woning kwam, vond hij de deur der kamer waar het drama gebeurd is, op slot en de sleutel stak binnenwaarts. De ondercom missaris moest de deur instampen, en daar vond hij twee lijken, Ruyton en zijn gezel lin waren beiden door revolverkogels gedood. De revolver,een van groot kaliber, lag op den grond. Wat was er nu gebeurd Is er nog getwist gewoest en heeft Ruyten zijne vriendin eerst gedood en dan zich zeiven De twee lykon werden naar het Stuiven berggasthuis overgebracht, waar zij ge schouwd werden. De kamer, waar het drama gebeurd is, werd op slot gedaan on gezegeld. Een agent van policie bewaakt het huis. Maandag middag is het parket ter plaats geweest. Het bestond uit de heeren De Vooght, substituut van den procureur des koning Goedertier, onderzoeksrechter Laenen, griffier, en een wetsdokter. Het gevoelen der magistraten is, dat Ruyten zijn minares vermoord en daarna zelfmoord gepleegd heeft. Het huis waar dit vreeselijk drama in afgespeeld werd, is de eigendom van M. Ruyten. Bandieten. Op verschillige tijd stippen werden blijkbaar door dezelfde ben de, diefstallen gepleegd in eene school te Luttre, in eene bleekerij der Van Volxem- laan te Brussel en eene moordpoging, ge pleegd op den waker in dit laatste gesticht. Nog andere diefstallen hadden plaats in do streek van Charleroi, maar daar werden twee der dieven verrast en aangehouden te midden van een revolvergevecht, in 't welk zelfs de hond der agenten werd doodge schoten. De aangehoudene dieven van Charleroi hebbon nu ook de schuilplaats van eene medeplichtige verraden. Men ontdekt hem te Vorst, en men vond in zijne woning een aantal voorwerpen, gestolen in de school van Luttre. De aangehoudene van Vorst kloeg nu do andere aangehoudene van Charleroi aan als zynde medeplichtige in de diefstallen rond Brussel. Dit maakte eene confrontatie noodzake lijk, zoodat die van Charleroi naar Brussel zyn overgebracht en in de gevangenis van Sint-Gilles werden opgesloten. De policie heeft ook nog, eveneens op verraad van zyneaangehoudene medeplich tigen, den derden bandiet aangehouden, die te Elsone de winkeljuffer van een schoen magazijn overviel en den winkel wilde plunderen Eene vrouw te Hoei, goot petrool in de stoof en raakte in de gewone omstan- heden in brand. Een gebuur, die haar ter hulp kwam, onderging het zelfde lot en eon kind, dat naast haar liep, raakte even eens inbrand. Alle drie zijn gevaarlijk ge wond. Aan het A 1 g H b d. wordt geseind Een hevige brand is uitgebroken te Wil" sum. Vijftien gezinnen zijn dakloos. Do meeste zijn verzekerd. De brand uitgebro ken in een hooiberg, woedde bij het afzen den van het bericht nog altijd voort. En later voegde het blad er bij Over den hevigon brand, die Zaterdag middag, omstreeks 3 uur in het dorp "Wilsura, op een uur van Kampen uitbrak, meldt men ons nader, dat de sterke wind het blusschingswerk vrij wel hinderde, hoe goed ook de eenigo spuit haar bokte deed. Daarbij zijn de huizen meest met riet gedekt. Van de eene woning sloegen do vlammen op de andere over ook de school liep groot gevaar. Toch mocht men doze behouden en kon men den brand verder beperken, toen tegen den avond den wind ging liggen en inmiddels despuit van IJsel- muiden was aangekomen om hulp te ver- leenen. De levende have werd gered ook persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Verzekering bij verschillige maatschap pijen dekt voor een groot gedeelte de schade. Over de oorzaak van den brand loopen verschillende gissingen, doch met zokerheid durft men zich niet uitspreken. Er zijn tien woningen afgebrand 25 gezinnen zijn dakloos. Wij lezen in de N. R. Ct Te Haarlemmermeer is Zondagmorgend, de groote bijna nog nieuwe boerderij van G. Enthoven, tot den grond toe afgebrand. Een 25 tal meeste vette koeien kwamen in do vlammen om, slechts een 10 -tal konden gered worden. Voorts gingen er nog ver loren 10 varkens, 3 kalveren en een 100-tal kippen en eenden. De brand vond gretig voedsel in het aan wezig hooi en strooi in de schuur lag nog •en partij karwij van 130 balen, die geheel verbrand en verwaardoloosd is geworden. Een bijna nieuw dorschmaohine, ter waar- do van ongeveer 1000 gulden, verbrandde geheel, Zestien paarden konden nog met geweld uit do stallen gedreven worden. Eenige voorwerpen van waarde konden nog uit de woning gehaald worden, doch overigen» moest men alles zien verbranden. De oorzaak schijnt te zijn het vlamvat ten van het dak van de schuur, waar een vocdciketel stond die juist aangemaakt was. Do landbouwer E. en zijn arbeider T. beliepen bij het redden van een en ander verwondingen op, zoodat zij zich onder geneeskundige behandeling moesten stel len. In de rue Blanche te Parys heeft Zater dag morgend in een depot van geneesmid delen eene ontploffing plaats gehad. Het gebeurde in een gebouw van de derde ver dieping. De bedienden waren als naar ge woonte bezig met verschillende producten in doozon te pakken, op eene tafel brandde eene alkoollamp. Eensklaps, door eene nog onbekende oorzaak, had er eene geweldige ontploffing plaats en de vlammen sloegen uit al de vensters, die in stukken vlogen Eene vreeselyke paniek ontstond onder de huurders, die snelde vlucht namen. Uit den brand evenwel klonken vreese- lijke kreten van smart. Moedig8 redders snelden toe en gelukten er in verscheideno personen aan de vlammen te ontrukken. De vier bedienden, die aanwezig waren op 't oogenblik van de ontploffing, konden gered worden, maarzy zagen er vreeselyk uit. Hunne kleeren waren verbrand, hun haar verschroeid en allen droegen vreese lyke brandwonden. Zy werden naar het gasthuis gebracht waar weldra een vijfde slachtoffer volgdo. 't Was een jong werk meisje, dat uit schrik door het venster was gesprongen. Zij was zeer ernstig gekwetst. bij AI. IIekiu De Clercq 20, Leopoldstraat, Aalst. Tonneau, Buggy en Camion, dragende 2000 kilogr., tegen 300 fr. het stuk alles zoo goed als nieuw. Nieuwstraat, n° 40, laatst bewoond door den heer Clement Claus, beenhouwer. Zich te bevragen n° 34. Een HUIS gestaan en gelegen te Aalst, Brus8elschestraat, 46. Zich to bevragen Korte Zoutstraat, 19. Een huis met hof, gelegen in de Lange- straat, dienstig voor herberg of andere be drijven. Zi«h te wenden tot den heer Rr. Moens, Brouwer, Molendries ii, Aalst. Schoon en gerieflijk huis, met grooten hof, dienstig voor alle bedrijven, zijnde de oud gekende heiberg «De Ark van Noë>> gelegen in de Hovenierstraat en hebbende eenen uitgang langs de Moorselbaan. Voor de voorwaarden, zich te wenden tot den heer M. Moens, Brouwer, Molen dries, ii, Aalst. Tegen eerste Mei aanstaande schoon en gerieflijk HUIS met Hof, hebbende ver scheidene beneden- en bovenplaatsen. Zich te bevragen bij den eigenaar P. De Haeck-Sanders, Moutstraat, Aelst. EN BOUWGROND t o Moortu3, Waver. De Notaris DE VIS te Aelst, zal, namens wie het behoort, met gewi-i van palmslag en gelagen, openbaar verkooper. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, ge staan en gelegen te Moorsel, wijk Waver, gekada streerd sectie C, nummers 780c en 781E, met eene grootte van 22 aren 90 centiaren, palende ten ooste en ten noorde Frans Cassiman, ten zuide de Kas seide, ten weste Maria en Anna Leemans. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen alsvorcn, wijk Waver, gekadastreerd sectie C nummer 869E, met eene grootte van 14 aren 10 centiaren, palende ten ooste Joannes Moens, ten zuide Frans Cassiman, ten weste Victor Meert en n noorde de Kasseide. Bewoond en gebruikt door Petr. Van den Eede. De helft der koopsom zal op voorschreven goed mogen bcpand blijven. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 16 Mei 1911 Verblijf Dijnsdag 3o Mei Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van de Wed. Frans Van der Borght, te Moorsel Waver. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van welgelegen HUIZKiAI, LAIVOaSHÏ, AIËERSGH IfiftI eu UOS^CSS, te Aalst, Moorsel, Herdersem en Erembodegem. Do Notarissen LIMPENS te Aalst en SCHELFHOUT te Oordegem, zullen, na mens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver- koopen STAD AALST. Eerste koop.Een welgelegen Magazijn, met koer en tuin, dienende voor hop-hast, gestaan en gelegen in het St-Jorisstraatje, naby de Veemarkt, gekadastreerd sectie A, nummer 998 en deel van num. 1037e, groot ongeveer 3 aren, palende oost M. Charles Borreman, zuid M.M. Benoni Do Nacyer, Karei Klaes en M. Cyriel Schoonjans, west met gemeenen uitweg, het St-Jorisstraatje. M. Camiel Eeman en andere on noord Ch. Borreman. Gebruikt tot 1 Juni 1912 door M. Camiel Eeman, te Aal»t, mits 500 fr. 's jaars. Tweede koop, Een eigendom bestaan- do uit Dry Woonhuizen, Schuur, Landen Hof, gestaan en gelegen, Geeraerdsberg- schon Steenweg, gekadastreerd sectie B, nummers 375a, 376c, '377b en c, 378c, met eeno grootte van 77 aren, groot vol gens meting 77 aren 67 centiaren, palende oost den Geeraerdsbergschen Steenweg, zuid Mijnheer Schouppe en Van Overstrae- ten, west het Weldadigheidsbureel der Stad Aelst, en noord Mijnbeer De Kegel, Juffrouwen De Windt, Mijnheer De Can- nière en andere. Verhuurd en gebruikt door Mijnheer Petrus Vinck on andere mits 600 fr. 's jaars, dezen eigendom hoeft recht van los tot aan de Diepestraat, langs over het land van 't Bureel van Weldadigheid van Aalst. Derde koop. Een goed perceel Land, op den Hoczenkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 81, groot 27 aren 90 centiaren, palende oost Mijnheeren Gebroeders Car- pentier to Antwerpen, zuid de Hoezestraat, west Mijnheeren Do Clippele te Aalst en noord Mijnheer Edmond Nooy te Brussel. Gebruikt door M. Edoüard Verbeke, mils 40 fr. '3 jaars. Vierde koop. Een goed perceel Land, op den grooten Hoezekauter, gekadastreerd Sectie B, nummer 2, groot 95 aren 50 cen tiaren, palendeoost de gemeente Nieuwer- kerken, zuid mad. wed. De Schryver-Wil- lems, west M. do graaf Cornet d'Elsius du Chenoi te Brussel en noord M. Gustaaf Sterck en anderen. Gebruikt door mad. wed. Neckebroeck, M. Benoit De Winter en M. Gust. De Clercq te Nieuwerkerken, mits frs 144,50 's jaars. Verdeeld in noord-westhelft en zuid-oost helft. Vijfde koop. Een perceel Meersch, beplant metboomen, in de Osbroeken, ge kadastreerd Sectio B, nummer 593 en 593- bis, groot 32 aren, palende oost, zuid en west M. Van Overstraoten te Aalst en noord de Osbroekbaan. Gebruikt door M. Karei Bauters tc Aalst. GEMEENTE MOORSEL. Zesde koop. Een perceel Bosch met de boomen en grondhout er op staande, en Land op Kattebroek, in de Biesbroeken, gekadastreerd sectio D nummer 166, groot 1 hektaar 53 aren 90 centiaren, palende oost Mad. Wed. Louis De Vis, zuid de baan, west de kinderen Vermoesen en noerd M. De Gheest te Aalst. De- bosch in regie en het land gebruikt door M. René Van Mol te Moorsel, mits 25 fr. 's jaars. GEMEENTE HERDERSEM. Zevende koop. Een allerbeste perceel Meersch (vloeimeersch), bijgenaamd De Muyt i), nabij het Sas van Wieze, gekada streerd sectie A nummer 555/,.,met eene grootte van 31 aren 50 centiaren, groot volgens meting 33 aren 24 centiaren, pa lende oost den ouden Dender, zuid den Arme van Gysegem en andere, west den Tragel en noord Petrus De Cock. Boomprijs 750 fr. Gebruikt door M. Camiel Van Gcem te Aalst. GEMEENTE EREMBODEGEM. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen op Leegvosholle, gekadastreerd sec tie A, nummer 815. groot 25 aren 40 cen tiaren, palende oost Mr Van Kcrkhove, zuid de kinderen De Koning, west Mr Severien Verdoodt cn noord Mr Louis Jacob en M. Marinu8 Boterberg. Gebruikt door M. Paulinus Roelandt te Erembodegem. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 16 Mei ),q,. Verblijf Dijnsdag 30 Mei iy11- Telkens om 2 uren namiddag, ter her berg De Klok gehouden door Mynheer Edmond D'Hoir, te Aalst, Groote Markt. Bij licitatie, OPENBBARE VERKOOPING van te AELST, Brusselschestraat. De Notaris MEERT, te Erpe, daartoe benoemd door de Rechtbank van Eersten Aanleg te Dendermonde, zal namens wie het behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoo- pen Stad Aelst. Eerste koop. Een Bchoon en gerieflijk Woonhuis, ge staan en gelegen in de Brusselschestraat, gekadastreerd wijk A, nummer 1396, met eone grootte van 1 aar 90 centiaren, palen de van de eene zijde en van achter aan het volger.de huis, van voren aan de Brussel schestraat en van de andere zijde aan het Volderstraatje. Bewoond door den heer Emiel Paere- wijek. Tweede koop. Een schoon en gerieflijk Woonhuis, dienstig voor allen handel, gestaan en ge legen alsvoren in de Brusselschestraat, ge kadaatreerd wijk A nummer 1397, met eene grootte van 1 aar 20 centiaren, pa lende van de eene zijde aan den eigendom der Naamlooze Maatschappij Usines Roos, Geerinckx et De Naeyer - van de andere zijde aan voorgaande koop. Bewoond geweest door de echtgenooten Ballinckx-Neyman Enkele zitdag ZATERDAG 29 APRIL 1911. Om 2 uren van den namiddag, ter Zit tingzaal van het Vredegerecht. Voor verdere inlichtingen wende men zich ten kantore van genoemden Notaris Meert. De Notaris MEERT te Erpe, zal, op Maandag 1 Mei 1911, om 4 uren van den namiddag, ter herberg Ala Place Impériale bewoond door den heer Frans Van Mossevelde, te Aelst, Keizerlijke Plaats, in het openbaar verkoopen. STAD AELST. Een Woonhuis, dienende tot herberg, gelegen ten voorhoofde aan de Keizerlijke Plaats, palende aan den heer Notaris De Gheest en den heer apotheker Meirsschaut. Laatst bewoond door Dame Weduwe Camille Coppens. Slechts Ingesteld 7950 fr. OPENBARE VERKOOPING~ van een behuisd e»i twee perceelen Land X KItPK. DE Notaris MEERT, te Erpe, zal nzmens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Koop een. Een behuisd Hoistedeken gestaan 1 gelegen ter wijkgenaamd Den Berg» gekend bij kadaster sectie B, nummer 3oob, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren, palende ten noorde ten ooste en ten weste den heer Gust. De Boeck ten zuide de erven De Somer, de heer Joseph D'Haese en de heer Frans D'Herde. Op te leggen boomprijs 5o fr. Bewoond geweest door den heer Frans Van den Bremt. Koop twee.Een perceel Land,* gelegen op den Doorn, gekend bij kadaster sectie B. nummer 741b, met eene grootte van 11 aren 80 centiaren, palende ten noorde over de baan den heer Gustaaf Paerewyk, ten ooste en ten weste de heer en uffrouw Van der Eist, ten zuide de gemeente Erpe. Op te leggen boomprijs 60 fr. Gebruikt door voornoemden heer Van den Bremt. Koopdrij. Een perceel Land gelegen ter wijk Den Berggekadastreerd sectie B, nummer 3oib, met eene grootte van 9 aren, palende ten noorde over de baan de heer Frans Nys-Cassier, ten ooste de heeren Vernand De Boeck en Jan- Baptist Van Eeckkout, ten zuide over het baantje juffrouw Van der Eist en den heer David Paere- wyck ten weste de heer Doktor De Boeck. Op te leggen boomprijs 175 frank. Gebruikt door zelfden heer Van den Bremt. ZITDAGEN Instel Donderdag 6 April Verblijf Donderdag 20 April Telkens om 4 uren van den namiddag ter her berg In den bareel bewoond door den heer Charles Schollaert. OPENBARE VERKOOPING le Aelst-§chaerbeke, Gentschensteenweg De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal, namens het Bestuur der Burgerlijke Hospitalen, Gods- en Weezenhuizen der Stad Aelst, in het openbaar verkoopen Stad Aelst Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen n den Gentschensteenweg, groot volgens meting 3 aren 80 centiaren en gekadastreerd wijk C, nummer 379A, met eene grootte van 3 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Camille Spins, ten zuide met eene breedte van 20 meters aan den steenweg, ten weste aan den heer Victor VanWesemael en ten noorde aan den heer Jan- Baptiste De Boeck en Emile Bolangier. Gebruikt door Victor Van Wesemael. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen aan den Gentschensteenweg, groot volgens meting 2 aren 93 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer I422A, met eene grootte van 3 aren, palende ten ooste aan koop Drij, ten zuide aan den heer De Boeck-Roman, ten weste aan juffrouw Eulalie De Swaet en ten noorde met eene breedte van 27 meters aan den Steenweg. Gebiuikt door Victor Van Wesemael. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen aan den Gentschensteenweg, groot volgens meting ren 12 centiaren en gekadastreerd wijk C, ner 1420, met eene grootte van 14 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Arthur Hosselaer, ten zuide aan de Baan naar Erpe, ten weste aan den heer De Boeck-Roman en voor- gaanden koop Twee en ten noorde met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Gebruikt door Victor Van Wesemael. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen n den Gentschensteenweg, groot volgens meting 14 aren 40 centiaren, gekadastreerd wijk C, num mer 1417, met eene grootte van 14 aren ïocent. palende ten ooste aan den heer Joseph De Boeck- Van Hoecke en het Weldadigheidsbureel van Aelst, ten zuide ook aan het Weldadigheidsbureel Aelst, ten weste aan den heer Arthur Hosse laer en ten noorde met eene breedte van 21 meters aan den Steenweg. Gebruikt door Carolus Spins. Vijlde koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen aan de Baan leidende van den Gentschensteenweg naar den steenweg naar Erpe. groot volgens meting 6 aren 20 centiaren en gekadastreerd wijk C, Dummeri4iiA, met eene grootte van 5 aren 90 centiaren, palende ten ooste nan den heer Emiel Danckaert-De Boeck, ten zuide aan juffrouw Anna Van der Eist, ten weste juffrouw Anna Van der Eist en ten noorde aan de Baan. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond gelegen alsvoren aan de Baan leidende naar Erpe, groot volgens meting 9 aren 50 oentiaren en gekada streerd wijk C, nummer 1412, met eene grootte van g aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de Baan, ten zuide ook aan de Baan, ten weste aan den heer Leon Van der Biest-De Vulder en ten noorde aan de heeren Leon Van der Biest en Lievien-Jozef Van der Biest. Verdeeld in twee loten als volgt Eerste lot Den grond liggende rechtover den gene van koop 5, groot 3 aren. Tweede lot Den grond liggende tusschen voor gaande loten den eigendom van den heer Leon Van der Biest en komende ook aan de baan, groot olgens meting 6 aren 5o centiaren. De koopen 5 en 9 zijn gebruikt door Frans Van Lierdeen Victor Van Wesemael. N.B. Het kohier van voorwaarden en de grondplans der goederen berusten t'elks inzage ten kantore van bovengenoemden notaris De Gheest. TW EEDE EN LAATSTE ZITDAG Don(lertlas5iT April 1911 Ten 3 uren namiddag, ter estaminet genaamd A la Place Impériale bij den heer Frans Van Mossevelde, te Aalst, Keizerlijke plaats. Studie van de Notarissen BRECKFOT, te Aalst, en BEECKMAN, te Anderlecht- Brussel. Openbare en vrijwillige verltooping van goede Bosschen en beplanten Meersch gelegen te Mgorskl bij Aalst. De Notaris BRECKPOT, verblijvende te Aalst, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot den Notaris BEECKMAN verblijvende te Anderlecht-Bruasel, open baar verkoopen en aan de meest biedende toewijzen. Lot 1. Bosch en beplanten Meersch, gelegen te Moorsel, 't Hof Texel, op het kadaster bekend onder sektie C, nummer 499 en 500, groot 68 aren 10 centiaren. Boomprijs fr. 2200. Ingesteld fr. 800. Lot 2. Bosch, gelegen te Mooreel, 't Hof Texel, op het kadaster bekend onder sektie C, deel van nummer 556, inhou dende 12 aren 20 cent. Boomprijs fr. 280. Lot 3. Een parceel Bouwland gelegen te Moorsel, 't Hof Texel, op het kadaster bekend onder sektie C, deel van nummer 556 en 557, inhoudende 19 aren 25 centi aren. Boomprijs fr. 100. Lot 4. Een parceel Bouwland gelegen te Moorsel, 'tHof Texel, op het kadaster bekend onder sektie C, deel van nummer 557» 558 en 559, inhoudende 20 aren 55 centiaren. Boomprijs fr. 80 2, 3 en 4 koop samen gebracht op fr. 1400. LAATSTE ZITDAG Donderdag 27 April 1911. Om 3 uren namiddag ter Estaminet van den heer Louis Vermoeaen-Van Brempt, wijk Waver, te Moorsel. Molenstraat 19, AELST )-o-f Met deze laat ik het publiek weten alp dat er uit oorzaak van vergrooting, groote afslag is op al de Meubelen die zich in ons magazijn bevinden do Meubels zijn Geteekend. Bijgevolg geene overvra ging mogelijk ook hebben wij altijd in gereedheid staan 25 Kassen, 20 Beddens, verscheidene Kleer* en Glazenkassen, Ronde- Keuken en Herbergtafels, Toogen, Lavabos, alsook Biezen, enz.enz., teveel om te melden, Ook voor schrijnwerkers en meubelmakers, Garnituren voor beddens, Tafelpooten. Mouluren, Comissen, Resorts, enz. alles wat den stiel betreft. Let wel op 't adres. K. Gl ap-Uimbourg. Molenstraat 19, AELST, Om u persoonlijk te overtuigen van de groote winsten die onze bijzondere zaai granen zaden en plantaardappelen voor den Belgischen Landbouw geven, doet eens de proef met onze Haver Frühhaver, Spathajer, Stormking, Excelsior-,ZoTHQT- tarwe JaphetAardappelen Mar- jolaine (Keikes), Professor Wohltmann, Verbeterde Magnum, Industrie, Kruger; Lijnzaad Riga Ella verzaad Luzerne, Violet-, Steen-, en Bastaard klaver Graszaad Engelsch, Itali aanse/). LammerstaartMengeling voor meerschen Voederbeetzaad Groen huis, Gele Vauriac, Duitsche Lange Gele, Roode Mammouth, Geleen Roode Ecken- dorfSuikerbeetzaad Klein Wanr- leben Suikerijzaad Magdeburgsehe Bilterpeën. Matige prijzen, Stalen en Inlichtingen op aanvraag. Bijzondere conditiön voor voortverkoopers. Algemeen Landbouw- offiee Invoeren Uitlezing van Zaden. Bestuurder Cyr. De Meersman, te Aelst-Mijlbeke. tegen brandgevaar, op het levenen onge lukken van allen aard. Eenige Premie ongelukken op den ijzerenweg en tramways. Hoofdagent Aug. DE WINTER, Nieuwstraat, Aalst, VOLKSVERZEKERINGEN met weke- lijksche betalingen voor Eerste Communie. Huwelijk, enz., enz. N. B.Agenten worden gevraagd. Zich te wenden op bovengemeld adrei is het beste behoudmiddel van het hout Bederfwerend. Ongediert vernielend. Verzekert een driemaal langeren duur aan het hout, en geeft eene schoone bruine kleur. Vervangt voordeeliglijk het teer en de olieverf. Vraagt voor zijne verschillige toepassingen, het prospectus Nr 4. Zilveren eermetaal ter Wereldtentoon stelling van Parijs 1900. Gulden eermetaal ter Wereldtentoonstel ling van Luik igo5. Chauline. Beschermt de zaaisels tegen de aanvallen der kraaien en andere vogels ook tegen de ziekte, verbetert de kwaliteit en vermeerdert de opbrengst. Belgische Maatschappij van Carbongle 1 Serve Frères Goitaert, TROOZ, (België) Depositaris MT R. SCHELFHOU1 Bouwmaterialen, Boudewijrikaai.8 AALST van NAAiMACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuisen der j Aalst9, Albert Liónartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3