REPAHAT1EN Zwavelzuur Ammoniak eninhel Sodanitraat Huis, Bouwgronden WOONHUI ZE IV HANDELSHUIS ZAAILAND HOFSTEDE Vergelijking tusschen de prijzen der Stikstof WOONHUIZEN Z A AI LANDEN gezaagde Houtwaren Openbare Verkooping. Afgebrokeq Bouwmaterialen Openbare Verkooping Openbare Verkooping. W erktuigkundige Schoon magazijn vloeoi Voorname Brouwerij Wordt gevraagd I"nr te Koopen of te Verkoopen Le Trait d' du Commerce CARBONYLE Maatschappij SINGER zijn reeds tram- tus- chter kman kens, door keld. tl de j uit voor nwo- vaar- ftige een ft op rech- lel je 1 der leer- ters' van imori 'lijkd nge- aan- trket burgerlijke stakd d er STAD AELST. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 8 Vrouwelijk 11 y Overlijdens. V. Matthieu, Wed. Steppe, zb. 64 j. iedeb. 5kinderen onder de 7 jaar. Marktprijzen. Zaterdag 7 Juli 1911. ardappelen de 100 kil. 9,00 h 10 oc loterper 3 kil. 7,92» 8,64 loomboter 90 kil.; per kil. 3,10 h 0,00 ;iers de 25 2,25 k 2,50 juin de 100 kil. 00,00 k 00 fjggenen, per koppel 70,00 85 00 [OTER M ARKT. Heden Zateidag rerden 218 klonten boter ter markt ge- racht, wegende te samen 1750 kilogi. HOPMARKT. ANTWERPEN, 7 Juli Men kwot- teertAalst beschikb. 1910, 72.50 a Juli-Aug. a nieuwe oogst, [911,92.50. a Poperinghe beschikb. 1910'82.50 a—Juli-Aug. - a nieuwe oogst 92.50. Maikt standb. AALST, 8 Juli. Markt vast. Men Efoteert Aalst (stadsmerk) beschikbare waar 72-73 fr. nieuw gewas 92 1/2 95 fr. De hoptuinen staan goed en bijna vrij Tan bladluizen doch ter eorzake der kou- la nachten heeft de plant weinig vordering gemaakt. I LONDEN, 4 Juli. Do berichten uit jde bopkwartieren luiden gunstiger. Do in- [sektenplaag is merkelijk vermindord, docli de plantengroei vereischt meer warmte en Honnesehyn. Voor inlandsche hop zyn de prijzen iets gerezen 1® kwaliteit (1910) teert 175-190 fr. 2e kwal. 125-160 fr. BRUSSEL, 5 Juli Markt standhou dend. Men kwoteert nieuw gewas, Pope ringhe (stadslood) 92 1/2-95 fr. Aalst (stadsmerk) 95 fr. Voor beschikbare waar is de handel minder bestendig, j NEURENBERG (Beieren), 5 Juli. (Handel kalm, met vaste prijzen. De berich ten over den stand der hopvelden zijn niet (evengoed, alhoewel er over het algemeen een# groote verbetering waar te nemen is. POPERINGHE, 7 Juli. Handel stand - houdend. Men betaalt Poperinghe (stad) 100 fr. Poperinghe (dorp), 90 fr. De hop staat weelderig, doch met te lange letten of tusschenknopen, om veel scheeranken te kunnen geven. Do witte rank begint te bloeien en bij enkele landbouwers ziet men de vroege hop reeds bollen vormen. OPENBARE VERKOOPING van een en I le AELST en EEEMBODEGEM. De Notarissen DE GHEEST en LIMPENS, te Aelst, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, in het open baar verkoopen STAD AELST. Eerste koop. Een Huis en Grond, ge staan en gelegen op het Veld-Aelst, aan den Puitenput, gekadastreerd wijk C, nummer 914D, met eene grootte van 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gheeraerdts, Burgemeester, ten zuide den yfèweg, ten weste aan den volgende iop en ten noorde ook aan koop twee. Bewoond door de Weduwe Louis Guns- Hendrickx. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond elegen op het Veld-Aelst. aan den ■uiteput, gekadastreerd wijk C, nummer 914E. met eene grootte van 29 aren 30 lentiaren, palende ten ooste aan voor panden koop en den heer Gheeraerdts, ten zuide aan den Ledeweg, ten weste san de heeren EugéneMoens, jan-Baptiste De Wolf en anderen en ten noorde aan ie erven Hector De Craecker. Gebruikster de Weduwe Louis Guns Hendrickx. De koopen een en twee zijn verdeeld in i loten, Derde koop. Een perceel Land, zeer wel geschikt voor bouwgrond, gelegen op ictBeekveld, nabij den Velodrome, geka- laatreerd wijk C, nummers 635 en 636$ met eene grootte van 25 aren 70 centiaren, «lende ten ooste aan Juftrouwen De Prez tnden heer Severinus Van Wezemael, ten tuide aan Juffrouw Fiévet ten weste aan e Straat en ten noorde aan den heer oseph Hoffelinck. Gebruiker Charles-Louis De Bruecker. Verdeeld in n loten. Vierde koop. Een perceel Land, ook eer welgeschikt voor bouwgrond, gelegen >p het Beekveld, gekadastreerd wijk C, emmer 639, met eenegrootte van 27 aren centiaren, palende ten ooste aan de taat en Juffrouw Fiévet, ten zuide aan de eeren Van der Heyden, ten weste aan nffrouw De Coninck en aan de familie 'icnart en ten noorde aan de kinderen eygaert. Gebruiker Auguste Cooman. Verdeeld in 17 loten. Vijfde koop. Een perceel Bouwgrond, degen op den Hoek, van de Nieuw- taatpoort of Steenweg naar Gent en van ffl Sinte Annaweg of nieuwen cntworpc- to boulevard, gekadastreerd wijk C, ommer 549R, met eene grootte van 44 ten xo centiaren, palende ten ooste aan sn Sinte Annaweg en daarover de heeren idmond Anné en Leo Matthys, ten zuide to den Steenweg, ten weste aan den heer tooit Schouppe-Van der Taelen en ten torde aan den heer Victor Monfils. Onmiddelijke ingebruiktreding. Verdeeld in 26 loten. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond, Elegen in de Dirk-Martensstraat, groot aren 04 centiaren en gekadastreerd wijk deel van nummer 1 039D, palende ten ooste aan den heer Felix Callebaut en andere, ten zuide aan de Dirk Martens- straat, ten weste aan de heeren Goethals en De Ryck en ten noorde aan den heer OdiUn Van derHaegen. Gebruiker GustaafThys. Verdeeld in 3 loten, elk met eene breed te van 5 meters 18 centimeters ter straat. Zevende koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen in de Dirk-Martensstraat, groot 5 aren 93 centiaren en gek;dastreerd wijk C, deel van nummer 1039D, palende ten ooste aan Madame Liénart-Van den Broucke, ten zuide met eene breedte van 6 meters 32 centimeters aan de Dirk- Mai tensstraat, ten weste aan den heer Felix Callebaut en anderen en ten noorde aan den heer Odilon Van der Haegen. Gebruiker Gustaaf Thys. GEMEENTE EREMBODEGEM. Achtste koop. Een perceel Land, gele gen op den Molenkauter, aan de kapel Ter-Muren, gekadastreerd wijk B, nummer 254B, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den Steenweg, ten zuide over den weg aan den volgende koop, ten weste aan den heer De Meyer en ten noorde aan den heer Benoit Redant. Gebruiker Charles-Louis Arys. Negende koop. Een perceel Land. ge legen op den Molenkauter, aan de Kapel Ter Muren, gekadastreerd wijk B, nummer 258 1/-, met eene grootte van 11 aren, palende ten ooste aan grond van den Belgischen Staat en aan den IJzerenweg, ten zuide en ten weste aan den heer Arys en ten noorde over den weg aan voorgaande koop. Gebruiker Charles-Louis Arys. Voormelde twee perceelen Land zijn door hunne ligging wel geschikt voor bouwgrond. N.B. De grondplans met lotverdee- ling der voorschreven goederen opgemaakt door den heer Bernard Goethals, gezworen Landmeter, te Aelst, berusten t'elks inzage ten kantooren van bovengenoemde Notarissen. Zitdagen Instel Dijnsdag 11 T Verblijf Dijnsdag 18 1 '9 Ten 3 uren namiddag ter herberg Het Klein Gent, bij den heer Oscar Doyen, te Aelst, Nieuwstraat. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van en LANiD, te AELST en MOORSEL. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen. Stad Aelst. 1. Een Winkelhuis in de Nieuwstraat, nummer 61, groot 60 centiaren. Bewoond door den heer Frans Gits. 2. Een Huis in de Nieuwstraat, num mer 63, groot 3o centiaren. Bewoond door dekinderenVan Malderen, 3. Een Huis inde Koolstraat, nummer 67, groot 7c centiaren. Bewoond door Franciscus Van den Spiegel. 4. Een Huis, in de Koolstraat, nummer 69, groot 60 centiaren. Bewoond door Frans Coppens. 5. Een Huis, in de Koolstraat, nummer 7r, groot 80 centiaren. Bewoond door Emile Lemaitre. 6. Een perceel Grond achter voorschre ven drij huizen, groot x aar 70 centiaren. 7. Een Huis, in de Koolstraat, nummer 73, groot 60 centiaren. Bewoond door de weduwe Hankar. 8. Een Huis, in de Koolstraat, nummer 75, groot 60 centiaren. Bewoond door Frans Baeleman. 9. Een Huis, in de Koolstraat, nummer 77, groot 70 centiaren. Bewoond door Franciscus Van de Perre. 10. Een pereeel Grond, gelegen achter voorschrevene drij huizen, groot 20 cent. Gemeente Moorsel. 11. Een Huis in de Waverstraat, groot 3 aren. 12. Een perceel Land, op Waverhagen, groot 15 aren 60 centiaren. Gebruikster der koopen 11 en 12, de Weduwe Van der Borght. ZITDAGEN: Instel Donderdag 29 Juni Verblijf Donderdag 13 Juli I911- Ten 3 ure namiddag, ter herberg 0 De Oude Posterij, bij den heer Henri De Sadeleer, te Aelst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam en van andere w OOH HUIZEHI TE AALST. De Notaris DE GHEEST te Aalst, 'zal met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop. Een 6choon en voor naam Handelshuis met magazijnen en den grond er van afhangende, gestaan en gele gen op de Hertshaag, ten voorhoofde aan de Baudewijnkaai, geteekend nummer 4 en gekadastreerd wijk D, nummers 7761x3 en 77913, met eene grootte van 6 aren, hou dende van de eene zijde aan den heer Joseph De Blieck-Callebaut, van de andere zijde aan den volgenden koop en van achter aan Juffrouw Maria Van de Maele. Voorschreven handelshuis is door zijne groote uitgestrektheid, de nabijheid der Dendervaart, de loskaai en de tramlijn allerbest geschikt voor liet uitoefenen van groote bedrijven. Bewoond en gebruikt door den heer Benoit Hermans, ondernemer. Tweede koop. Een Huis en gror d, zijnde alsnu eene herberg, gestaan en ge gen op de Hertehaag, ten voorhoofde n de Boudewijnkaai, geteekend nummer 3, gekadastreerd wijk D, nummer 776i j, met eene grootte van 90 centiaren, hou dende van de eene zijde aan Dame Theo Moens en kinderen en van achter ran Juffrouw Maria Van de Maele. Bewoond en gebruikt door den heer Jan-Baptiste Van Audenhove. Derde koop. Een Huis en grond, gestaan en gelegen in de Sinte Annastraat, geteekend nummer 7 en gekadastreerd wijk A, nummer 715B3, met eene grootte van 60 centiaren, houdende van de eene zijde aar. een huis van den heer Vredexechter Calewaert, van de andere zijde aan Dame Cryck-Teirlinck en kinderen en van achter aan de familie De Wolf. Bewoond door den heer René Bonne. Vierde koop. Een Huis en grond, ge staan en gelegen aan de Gheeraardsberg- schestraat of zoutstraatpoort, geteekend nummer 17 en gekadastreerd wijk A, nummers igo3* en 1903E, met eene grootte van 50 centiaren, houdende van de eene zijde aan Dame Louis De Naeyer-Van den Spiegel, van de andere zijde aan den heer Rochus De Gheest en van achter aan Dame Joseph Van der Yeerssche-Possé en den heer Eugène Boulembercq-De Ghcndt. Bewoond door den heer Charles-Louis Rombaut. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 25 Juli Verblijf, Dijnsdag 8 Augusti 1 Ten 3 uren namiddag, ter te verkoopen herberg onder den tweeden koop, bij den heer Van Audenhove, te Aalst. Boude wijnkaai. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel en een perceel BOUWGROND, gelegen te Erondegem en Bambrugge. De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Erondegem, gekadastreerd wijk A, nummer 544D, groot 15 aren 40 cen tiaren, palende ten ooste dame weduwe Katel De Sadeleer-Van Londerzele, ten zuide Mijnh. Karel-Lodewijk De Cooman, ten weste Mijnheer Isidoor Annaert en ten noorde Nijnheer Laurent Van Cauter. Gebruikt door den heer Camiel De Vidts te Erondegem. Tweede koop. Een perceel Bouw- grond, gelegen te Bambrugge, op den Hazenkauter. gekadastreerd sectie A, nummer i3g, groot 28 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jean-Baptiste De Paepe, zuid de steenweg naar Vleckem, west ver scheidene anderen en noord den los. Verdeeld in drij te meten deelen. Gebruikt door de kinderen De Paepe, te Bambrugge. Zitdagen: InBtel, Donderdag 20 Juli Verblijf, id. 27 Juli'911» Telkens om 3 uren van den avond, ter herberg van den heer Camille De Windt, te Erondegem, Zandstraai. voorgaande koop, te weste de Sinte Apolo- niastraat en ten zuide de volgende koop. Bewoond door den heer Henri Picquer. Koop zes. Een Huis, zijnde thans Winkel, met Afhangen, gelegen als voren, gekadastreerd wijk C, nummer 3o6f, met eene grootte van 1 aar 40 centiaren, palende ten ooste den heer Frans van Gysegem, ten noorde voorgaande koop. teil weste de Sinie Apoloniastraat en ten zuide den heer Gustaaf Claus. Bewoond door den heer Joseph Spins. ZITDAGEN Instel Maandag 17 Verblijf Maandag 31 -*u 1 I9II> Telkens om 2 uren van den avond, te Aelst, Gentsche Steenweg, ter herberg gehouden door den heer Gustaaf Claus. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde te VLIERZELE, Moorlegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem daartoe benoemd bij vonnis der rechtbank van eersten aanieg zitting houdende teDen- dermonde in date 26 Mei 1911 en naluidens de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, zal openbaarlijk verkoopen Enige hoop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Vlierzele, wijk Moorlegem, gekend ten kadaster sect6 F,nummers xi2, 120D en I22B, groot Dertien aren Vijftig centiaren, palende ten ooste August Van Boxstael, ten zuide Petrus Van Slycke, ten weste Valentien Braeckman en ten noorde voornoemden August Van Boxstael. Onmiddelijke in genottreding. Eenige zitdag ZaterJagSHJuli 1911. Om 2 ure namiddag, te Aelst,ter Zitting zaal van het Vredegerecht. IN HET geilui'endede lOlnaiste jaren JAREN 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 Zwavelzuur Ammoniak Prijs per kilogram stikstof 1,29 1,45 1,53 1,49 1,58 1,48 1,44 1,42 1,38 1,49 Sodanitraat Prijs per kilogram stikstof. 1,45 1.60 OPENBARE VERKOOPING van 6 nieuw gebouwde Xe Aelst-Sehaerbeek, aan de Sinte Apoloniastraat. De Notaris MEERT te Erpe, zal, na mens wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Koop een. Een Huis, Koer, Stal en Hof, gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Sinte Apoloniastraat, gekend ten kadaster sectie C, nummer, 305E, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem, ten noorde den heer Alexander De Kerpel, ten weste de Sinte Apoloniastraat, ten zuide de volgen de koop. Bewoond door den hcor Gustaaf Roels. Koop twee. Een Huis en Afhangelijkheden, gelegen alsvoren, gekend bij kadaster sectie C, nummer 305D, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, palende ten oosto den heer Frans Van Gysegem, ten noorde voorgaan de koop, ten weste de St. Apoloniastraat. ten zuide de volgende koop. Bewoond door den heer Auguste Geeroms. Koop drij. Een Huis en Afhangelijkheden gelegen alsvoren, gekend bij kadaster sectie C, nummer 305c, groot 1 aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem. ten noorde vworgaande koop, ten weste de Sinte Apoloniastraat, ten zuide de volgende koop. Bewoond door den heer Prosper Schol- laert. Koop vier. Een Huis en Afhankelijkheden, gelegen alsvoren, gekend bij kadaster sectie C, nummer 305B, groot 1 aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem, ten noorde voorgaande koop, ten Weste de Sinte Apoloniastraat en ten zuide do volgende koop. Bewoond door den heer Dèsiró De Sae- deleer. Koop vijf. Een Huis, zijnde eene welgekende Her berg, met Afhangen, gelegen alsvoren, gekadastreerd sectie C, nummer 306G, groot 1 aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem, ten noorde OPENBARE VERKOOPING van 2 perceelen allerbeste te SCHOONAARDIi;, Kleinen Hoek. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal. namens wien het behoort, met gewin van instel- premièn en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende roerende goederen te weten. Gemeente Schoonaarde. Eerste koop. Een goed perceel Zaailand, gele legen op den Kleinen Hoek, bekend bij kadaster eenige sectie nummer 1439, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste Mijnheer De Clippele Burgemeester te Gysegem, ten zuide koop 2, ten weste Juffrouw Stéphanie VaD Melckebeke en ten noorde Juffrouw Marie Geerts en de kinderen Van Gendt. Tweede koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster eenige sectie, deel van nommer 1439. met eene grootte van 35 eren 30 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Paul De Clippele, Burgemeester te Gysegem, ten zuide en ten weste Juflrouw Stéphanie Van Melckebeke en ten noorde koop een. In gebruik bij de heeren Alexander Gyseghem en Alois Robmaut, beiden Schoonaarde. ZITDAGEN Instel Donderdag i3 Verblijf Donderdag 27 '9>i. Telkens om 3 uren van den namiddag, ter her berg genaamd In den Uil, gehouden door den heer Frans Van Belle, te Gysegem, Dendermond- schen Steenweg. Ten kantore van bovengenoemden Notaris Schelfhout, zijn er ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen mits goed bezet en aan gematigden intrest. OPENBARE VERKOOPING te AALST. Op Maandag 24 Juli 1911. om 1 uur stipt nanoen, ter afspanning In de Groenpoort ge houden door Mad. WeitekensGlieeruardsberg- schestraat, (Zoutstraatpoort). De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, houthandelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, dag en uur openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander 2000 abeelen hout. 2000 paneel en kistenberd. 2000 pannelatten. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van 4 tot 17 centimeter dikte. 20 koopen platen flienngenen kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 23 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid te stellen goede en gekende borg. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Eene Hofstede en bouwgronden, te Aalst Mijlbeke, aan de Breedestraat, groot 35 aren 71 centiaren. Verdeeld in 7 deelen. Gebruikers Joseph Neuylaert en Benoit Van Goethem. 2. Drij Woonhuizen en bouwgronden, te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. Ver deeld in 13 deelen. Gebruikers Joseph De Waegeneer, Pieter Van den Abeele en Theodoor Van Roy. 3. Een Huis, wezende een estaminet, te Aalst, hoek der Baudewijnkaai en Nieuwbrugstraat. Bewoond door de weduwe Gustaaf Huteebaut. 4. En een Huis, wezende eene estami- net, te Aalst, hoek der Houtkaai en Bor- luutstraat. Bewoond door Od. Lievens. ZITDAGEN Instel, Donderdag 13 Juli Verblijf, Donderdag 27 Juli I9I,« Telkens om 3 uren namiddag, ter Esta- minet van de weduwe Gustaaf Hutsebaut, te Aalst, hoek der Baudewijnkaai en Nieuwbrugstraat. Middelprijs der 10 jaren De landbouwer, die gedurende de tien laatste jaren zwavelzuren ammoniak gekocht heeft in plaats van sodanitraat, heeft dus 15 centiemen per kilogram stik stofgespaard, zij 300 frank per wagon,zonder te rekenen dat het zwavelzuur ammo niak hem vrachtvrij van alle onkosten is geleverd geworden, in poeder, in goede zakken op 100 kilogram geregeld, zorgvuldig gesloten bij middel van eenen naad en gezegeld bij middel van een lood dat in uitkomende letters de volgende firma draagt: Couipioir beige «Ju Sullate «Puuiuioniafjue, ten einde alle bedrog te voorkomen. Door den voorkeur aan den zwavelzuur ammoniak te geven, heeft de landbouwer niet alleenlijk nut getrokken uit de voordeelen hierboven aangestipt, doch hij heeft ook een spaarzaamheid gedaan op de kosten van karren, malen, uitstrooien en op harken en op de noodige hoeveelheden, dank aan den grooten rijkdom van het produkt, aan zijne poederachtigheid en aan zijne eigenschap den grond niet te verkorsten. Hij heeft eene meststof ontvangen die gemakkelijk uit te strooien is, in goede zakken welke hij na hunne ledigmaking heeft kunnen terug gebruiken. Het Gomptoir beige du Sulfate d'ammoniaque, Berckmansstraat, to RriiHKol, zendt kosteloos aan eiken landbouwer die er naar vraagt, een staal dezer uitmuntende meststof en de uitleg gingen welke hij mocht verlangen. Naar Brandbury Hirsch, van Liverpool. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aelst. VENDITIE van te AELST, Vaartstraat. Op Woensdag 19 Juli 1911, om 2 ure namiddag. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen GEMEENTE MOORSEL. 1° 36 aren 80 centiaren land, op den Waverkauter. 2° 24 aren 90 centiaren land aan de Waverstraat. 3° 29 aren 20 centiaren land, op den Gynsbeek. 4° 24 aren 89 centiaren land, op den Peetershouw. Do koopen 1, 2, 4 en 5 gebruikt door Louis Vermoesen-Van Brempt en koop 3 door Frans Van Brempt. Eenige Zitdag. Zaterdag- 22 Juli 1911. Om 3 ure namiddag tor zittingzaal van den heer vrederechter te Aalst, Groote Markt. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal open- baarlijk verkoopen Eerste Koop. Een Woonhuis te Lede, nabij de Statie, groot 3 aren 19 centiaren. Tweede Koop. Een perceel bouwgrond daarnevens, groot 2 aren 90 centiaren. In gebruik bij Domien Troch. Intel. Mundag 17 Juli om uren b;j Verblijf, 24 J Emiel Smolders, te Lede Rammelstraat. Geld te bekomen ten kantore van den notaris De Vis, aan geringen intrest. op de hoogte van Gaz Pauvre en ijsma- chien wordt gevraagd voor onderhoud en goeden gang een er fabriek. Schrijven B. F. 1.18, Agence Rossel, Brussel. huren - voor eeni ge maanden, gelegen nabij de Zeebergbrug. Zicli te bevragen bij den Heer Georges Meirsschaut, Lange Zoutstraat, 58, Aalst. Studie van Meester CLAES, Notaris te Brussel, Troonstraat, 2. De Notaris CLAES, zal ter herberg van Mijnheer Gerardin Wyns, nabij de Statie te Ternatli, publieklyk verkoopen Zeer schoone Bouwgronden, Uin<l<*u. Weiden en Boscli, zeer voordeelig gelegen onder Haeltert, ErembodegemLede, Smet lede. Hofstade, Denderleeuw, Nederhaselt, Ninove. Liedeherhe en Aelst, samen groot 15 hectaren 79 aren 72 centiaren, verdeeld in 44 koopen. Eenige zitdag: Dijnsdag IS «lull 1911, s' middags. n° 25404 A. H. De Notaris G. VAN DE VELDE, te Gent, zal openbaar verkoopen Een schoon Buitengoed, met Stalling en Afhangen en prachtige Boomen alles gelegen te Haeltert, Statiestraat, met eene grootte van 1 hectaar 51 aren 50 centiaren. Verhuurd aan Mynheer Paul De Made, te Haeltert, tot 1 Juni 1813. ZITDAGEN Instel Donderdag20 Juli Toewijzing Donderdag 3 Oogst Om 1 ure 's namiddags, in liet Hotel de Flandre.d Statieplaats te Aelst. Voor alle inlichtingen zich te wenden ter studie van den Notaris G. V an de Velde, Bagattensstraat, 41 te Gent. van Aalst vraagt reiziger, kunnendo Vlaamsch en Franscli. Schrijven R. I. Agence Rossel, Brussel, van 14 tot 16 jaar om te dienen als kindermeid. Zich te bevragen ten bureel© van de Denderbode Tf3 huren ^ers^on^ een schoon en geriflijk huis met maga zijn en hof, dienstig voor alle bedrijven gestaan op den Ouden Dendermondschen Steenweg. Zich te bevragen by den heer V. Monfils Nieuwstraat 37, Aalst. Om spoedig alle Fondsen van Handel en Nijverheid alsook Eigendommen Om Venooten of Bedienden te vinden wend u in volle vertrouwen tot het Bestuur •JuIïiik Van Praetstraat, 32 BRUSSEL. 0 Inlichtingen kosteloos. 0 Telefoon 1892 582 is het beste behoudmiddel van het hout Bederfwerend. Ongediert vernielend. Verzekert een driemaal langeren duur aan het hout, en geeft eene schoone bruine kleur. Vervangt voordeelig]ijk het teer en de olieverf. Vraagt voor zijne verschillige toepassingen, het prospectus !Nr 4. Zilveren eermetaal ter Wereldtentoon stelling van Parijs 1900. Gulden eermetaal ter Wereldtentoonstel ling van Luik igo5. Chauline. Beschermt de zaaisels tegen de aanvallen der kraaien en andere vogels ook tegen de ziekte, verbetert de kwaliteit en vermeerdert de opbrengst. Belgische Maatschappij van Carbonvle Herve Frères «St Goftnert, TROOZ, (België) Depositaris M* R. SCHELFHOUT., Bouwmaterialen, Boudewijnkaai,8 AALST van N A AIM ACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liónartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop

De Denderbode | 1911 | | pagina 3