raiiMDira! REPARATIES Frankrijk. TURKIJE. HANDELSHUIS ZAAILAND WOONHUIZEN Z A A I L A A D E A HOFSTEDE Openbare Verkooping Openbare Verkooping. Afgebrokeq Bouwmaterialen MEUBEL S WOONHUIZEN TE KOOI». VV erktuigkundige te Koopen of te Verkoopen Le Trait d'Union du Commerce Maatschappij SINGER CAKIÏOWI.E J N EEF S En^t'lscho rondvliict»!. Hendon-Edimbourg (548 lulom.) Vedrines eerst. Edimburg, 2-1 Juli. Vedrines is hier om li ure aangekomen Beaumont kwam 22 minuten later aan. Eene ontelbare menigte juicbde beide Fransche vliegers toe, die sinds dezen dezen morgen 5-18 kil. bobben gevlogen. De Ertgelsche vlieger Valentine was rond '10 ure to Newcastle, en om 4 u. 28 des namiddags te Edimburg. Blancbei viel to Luton en zal 24 uren moeten reparecren. Paterson geeft het op. Addemars moest 3 maal naar Hendon terugkeeren. Woymann om 1 u. 7 m. uit Hendon vertrokken, daalde om 3 u. 30 te Leeds, waar hij oen wiel brak. Hamel is veilig en wel te Gasfortb, bij Newcastle aangekomen om 7 u. 40 m. Van Pizey, Astlcx, Cody en Reynolds is men zonder nieuws. Edimburg-Bristol (612 kilom.) De derde vlucht Edimburg-Bristol gaat over Stirling, Glasgouw, Carliste en Man chester waar de vliegers overal moeien dalen, 't Is do langste vlucht van don rond vlucht. Edimburg, 25 Juli. Beaumont steeg om 3 u. 10 op. gevolgd door Vedrines. Valentine is nog niet ver trokken Stirling, 25 Juli. Beaumont is hier aangekomen om3u.46. Hy legde do 50 kil. af die Edimburg van Stirling scheiden in 36 minuten. Vedrines kwam hier om 4 u. 4 m. aan. Men is hier overtuigd dat de strijd voor de Engelsche rondvlucht zich zal beperken tusschen Beaumont en Vedrines. Schrikkelijk ongeluk tijdens een automobielkoers. Ticee personen ejedood. Zondag morgend had tijdons de groote automobielkoers van Frankrijk, de Tonde van Sartlie, een schrikkelijk ongeluk Het vertrek werd om 8 ure te Ponlieue gegeven by den vijfden wilde de automo bilist Maurice Fournier op do baan van Arnayo Hémery, die den koers gewonnen heeft vooruitsteken, Fournier die reeds met eene snelheid van 100 kilometers per uur reed, vermeerderde zijne snelheid toen eensklaps do as van een der voorwielen brak. De automobiel kantelde om. Fournier lag onder het rytuig vermorzeld en de chauffeur Louvel verscheidene meters ver .in oen veld geslingerd hij werd den rug graat en den schedel gebroken. De chauffeur werd naar het gasthuis ge bracht, waar men oogenblikkelyk tot de schedelboring overging, doch bet slacht offer is om 8 ure 's avonds aen zijne wonden bezweken, zonder tot het bewustzijn terug komen Groofe brand t© Stam boul. Twee duizend wo ningen vernield. Men spreekt van brandstichting. Zondag morgend is er in de wijk Salcymanio, te Stamboul, een brand uitgebroken die eene zeer grooto uitbreiding hoeft genomen, wegens den hevigen wind en het gebrek aan water. Men schat dat meer dan 2000 huizen of vwinjkelsvernield zyn. Verscheidene scholen, •de'kazerne der officieren en do bureelen van den staf van het 1® korps zijn afge brand. Men neemt maatregelen om de uninisteries van oorlog en financiën te bc- •schermen, op welke vuurgensters neer komen. Men poogt den brand te beperken door het neerslaan van huizen, maar het breidt zich nog steeds uit, vooral langs den kant van de oude brug over den Hoorn. Men verzekerd dat die brand niet toeval lig is. Het is begonnen op drie verschil lende punten en zou liet- werk zijn van vyanden van de regeering, die onlusten wilden verwekken ter gelegenheid van het nationaal feest. De brand duurde by 't af zenden van dit bericht reeds zes uren. Hij was tegelijkertijd ontstaan in drie wijken van Stamboul. Verscheidene wijken zyn in asch gelegd. De archieven en documenten van het bureel van den staf zijn gered. jDe groote bazaar van Stamboul is geheel ■vernield, alsook de wyken Slelidjami, Ves- ■wedjiler. Direklerarassi, Djerah Pacha, IDadoed Pacha, Akscrai, "Vlanga en Psama- tfcia. Twee soldaten zijn levend verbrand. Men denkt dat er veel slachtoffers zijn. De pompiers der Engelsche en Duitsche sche pen hebben meegewerkt aan het blusschen, Latere Berichten. Te elf ure 's avonds duurde de brand nog altijd voort. De pompiers zijn machte loos. Op 't oogenblik staan de wijken van Kscvai en Latei in brand. De ramp ont stond in de grootste wijk der muselmannen. Zooeven is de brand overgeslagen tot de ■wyk Vlanga. Een gerucht voor 't oogenblik niet na te gaan, meldt dat Mahmoud Chefkct pacha erg is gekwetst aan liet hoofd, toen hij het brandend bureel van den slaf wilde binnen dringen. Onmogelijk den brand te beperken -want de wyk ls geheel in hout gebouwd. Het vuur breidt zich uit in de richting van Capoe. Het gerucht loopt dat de brand zou aan- gestekon zijn om onlusten uit te lokken. Het gerucht loopt dat do minister van marine onverwacht naar Engeland is ver trokken, zoogezegd met oene zending. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam en van andere vv o r\ Hjüiz i* TE AALST. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, in liet openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop. Een schoon en voor naam Handelshuis met magazijnen en den grond er van afhangende, gestaan en gele gen op de Hertshaag, ten voorhoofde aan de Baudewijnkaai, geteekend nummr 4 i n gekadastreerd wijk D, nummers 776H3 en 77913, met eene grootie van 6 aren, hou dende van de eene zijde aan den heer Joseph De Blieck-Callebaut, van de andere zijde aan den volgenden koop en van achter aan Juffrouw Marii Van de Maele. Voorschreven handelshuis is door zijne groote uitgestrektheid, de nabijheid der Dendervaart, de loskaai en de tramlijn allerbest geschikt voor het uitoefenen van groote bedrijven. Bewoond en gebruikt door den heer Benoit Hei mans, ondernemer. Tweede koop. Een Huis en grond, zijnde alsnu eene herberg, gestaan en gele gen op de Hertshaag, ten voorhoofde aan de Boudewijnkaai, gete.kend nummer 3, gekadastreerd wijk D, nummer 776K3, met eene grootte van 90 centiaren, hou dende van de eene zijde aan Dame Theo J. Moens en kinderen en van achter aan Juffrouw Maria Van de Maele. Bewoond en gebruikt door den heer Jan-Baptiste Van Audenhove. Derde koop. Een Huis en grond, gestaan en gelegen in de Sinte Annastraat, geteekend nummer 7 en gekadastreerd wijk A, nummer 715B3, met eene grootte van 60 centiaren, houdende van de eene zijde aan een huis van den heer Vrederechter Calewaert, van de andere zijde aan Dame Cryck-Teirlinck en kinderen en van achter aan de familie De Wolf. Bewoond door den heer René Bonne. Vierde koop. Een Huis en grond, ge staan en gelegen aan de Gheeraardsberg- 8chestraat of zoutstraatpoort, geteekend nummer 17 en gekadastreerd wijk A, nummers igo3A en 1903E, met eene grootte van 50 centiaren, houdende van de eene zijde aan Dame Louis De Naeyer-Van den Spiegel, van de andere zijde aan den heer Rochus De Gheest en van achter aan Dame Joseph Van der Veerssche-Possé en den heer Eugène Boulembercq-De Ghendt. Bewoond door den heer Charles-Louis Rombaut. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 25 Juli Verblijf, Dijnsdag 8 Augusti I911- Ten 3 uren namiddag, ter le verkoopen herberg onder den tweeden koop, bij den heer Van Audenhove, te Aalst. Boude wijnkaai. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel en een perceel BOUWGROND, gelegen te Erondegem en Bambrugge. De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Erondegem, gekadastreerd wijk A, nummer 544D, groot 15 aren 40 cen tiaren, palende ten ooste dame weduwe Karei De Sadeleer-Van Londerzele, ten zuide Mijnh. Karel-Lodewijk De Cooman, ten weste Mijnheer Isidoor Annaert en ten noorde Nijnheer Laurent Van Cauter. Gebruikt door den heer Camiel De Vidts te Erondegem. Ingesteld 600 frs. Tweede koop. Een perceel Bouw grond, gelegen te Bambrugge, op den Hazen k au ter, gekadastreerd sectie A, nummer 13g, groot 28 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jean-Baptiste De Paepe, zuid de steenweg naar Vleckem, west ver scheidene anderen en noord den los. Verdeeld in drij te meten deelen. Gebruikt door de kinderen De Paepe, te Bambrugge. 1 lot, 10 aren 9 centiaren ten westen, ingesteld 700 frs. - 2 lot, 9 aren 68 cen tiaren te midden, ing.steld 700 frs. 3 lot, 9 aren 23 centiaren ten oosten, ingesteld 700 frs. Zitdagen: Instel, Donderdag 20 Juli Verblijf, ld. 27 Juli )19"' Telkens om 3 uren van den avond, ter herberg van den heer Camille De Windt, te Erondegem, Zandstraat. OPENBARE VERKOOPING van 6 nieuw gebouwde Xe Aelsl-Sehaerbeek, aan de Sinte Apoloniastraat. De Notaris MEERT te Erpe, zal, na mens wie het behoort, met gewin van. palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Koop een. Een Huis, Koer, Stal en Hof, gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Sinte Apoloniastraat, gekend ten kadaster sectie C, nummer, 3o5ë, met eene grootte van i aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem, ten noorde den heer Alexander De Kerpel, ten weste de Sinte Apoloniastraat, ten zuide de volgen de koop. Bewoond door den heer Gustuaf Roels, Koop twee. Een Huis en Afhangelijkheden, gelegen alsvoren, gekend bij kadaster sectic C, nummer 305D, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem, ten noorde voorgaan de koop, ten weste de St. Apoloniastraat. ten zuide de volgende koop. Bewoond door den heer Augusle Geeroms. Koop drij. Een Huis en Afhangelijkheden gelegen alsvoren, gekend bij kadaster sectie C, nummer 305c, groot 1 aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem. ten noorde veorgaande koop, ten weste de Sinte Apoloniastraat, ten zuide de volgende koop. Bewoond door den heer Prosper Schol- laert. Koop vier. Een Huis en Afhankelijkheden, gelegen alsvoren, gekend bij kadaster sectie C, nummer 305B, groot 1 aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem, ten noorde voorgaande koop, ten Wee te de Sinte Apoloniastraat en ten zuide do volgende koop. Bewoond door den heer Dèsiré De Sae- deleer. Koop vijf. Een Huis, zijnde eene welgekende Her berg, met Afhangen, gelegen alsvoren, ;ekadastreerd sectie C, nummer 306G, ;root 1 aar 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Gysegem, ten noorde voorgaande koop, te weste de Sinte Apolo niastraat en ten zuide de volgende koop. Bewoond door den heer Henri Picquer. Koop zes. Een Huis, zijnde thans Winkel, met Afhangen, gelegen alsvoren, gekadastreerd wijk C, nummer 3o6f, met eene grootte van t aar 40 centiaren, palende ten ooste den heer Frans van Gysegem, ten noorde voorgaande koop, ten weste de Sinie Apoloniastraat en ten zuide den heer Gustaaf Claus. Bewoond door den heer Joseph Spins. De zes koopen bij samenvoeging gebracht op 9500 frs. ZITDAGEN Instel Maandag 17 Verblijf Maandag 31 Telkens om 2 uren van den avond, te Aelst, Gentsche Steenweg, ter herberg gehouden door den heer GustaaClaus. OPENBARE VERKOOPING vaa 2 perceelen allerbeste gelegen le SCHOOAAAnDE, Kleinen Hoek. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, namens wien het behoort, met gewin van instel- premiën en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende roerende goederen te weten. Gemeente Schoonaarde. Eerste koop. Een goed perceel Zaailand, gele legen op den Kleinen Hoek, bekend bij kadaster eenige sectie nummer 1439, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste Mijnheer De Clippele Burgemeester te Gysegem, ten zuide koop 2, ten weste Jutlrouw Stéphanie Vsd Melckcbeke en ten noorde Juffrouw Marie Geerts 1 de kinderen Van Gendt. Tweede koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen alsvoren,bekend bij kadaster eenige sectie, deel van nnramer 1439. met eene grootte van 35 30 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Paul De Clippele, Burgemeester te Gysegem, ten zuide ten weste Juflrouw Stéphanie Van Melckebeke ten noorde koop een. In gebruik bij de heeren Alexander Van Gyseghem en Alois Robmaut, beiden te Schoonaarde. ZITDAGEN Instel Donderdag i3 Verblijf Donderdag 27 9 Telkens om 3 uren van den namiddag, ter her berg genaamd In den Uil, gehouden door den heer Frans Van Belle, te Gysegem, Dendermond- schen Steenweg. Ten kantore van bovengenoemde^ Notaris Schelfhout, zijn er ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen mits goed bezet en aan gematigden intrest. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde le VLIERZELE, Moorlegem. De Notaris SCHELFHOUT, té Oordegem daartoe benoemd bij vonnis der rechtbank van eersten aanleg zitting houdende teDen- dermonde in date 26 Mei 1911 en naluider.s de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, zal openbaarlijk verkoopen Enige koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Vlierzele, wijk Moorlegem, gekend ten kadaster secte F,nummers 112, 120D en 122B, groot Dertien aren Vijftig centiaren, palende ten ooste August Van Boxstael, ten zuide Petrus Van Slycke, ten weste Valentien Braeckman en ten noorde voornoemden August Van Boxstael. Onmiddelijke in genottreding. Eenige zitdag Zaterdag .Juli 1911. Om 2 ure namiddag, te Aelst,ter Zitting zaal van het Vredegerecht. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aelst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen GEMEENTE MOORSEL. i° 36 aren 80 centiaren land, op den Waverkauter. Ingesteld ff- 2500 2° 24 aren 90 centiaren land aan de Waverstraat. Ingesteld fr. 3400. 3° 29 aren 20 centiaren land, op den Gynsbeek. Ingesteld fr. 3000. 4° 24 aren 89 centiaren land, op den Peetershouw. Ingesteld fr. 2650. 5" En 32 aren 64 centiaren Land, in de Petershouw. De koopen 1, 2, 4 en 5 gebruikt door Louis Vermoesen-Van Brempt en koop 3 door Frans Van Brempt. Laatste Zitdag. Zaterdag- 5 Oogst 1911. Om 2 ure namiddag ter zittingzaal van den heer vrederechter te Aalst, Grooto Markt. De Notaris BRECKPOT te. Aalst, zs\ openbaarlijk verkoopen 1. Eene Hofstede en bouwgronden, te Aalst-Mijlbeke, aan de Breedestraat, groot 35 aren 71 centiaren. Verdeeld in 7 deelen. Gebruikers Joseph Neuylaert en Benoit Van Gcethem. 2. Drij Woonhuizen en bouwgronden, te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. Ver deeld in 13 deelen. Gebruikers Joseph De Waegeneer, Pieter Van den Abeele en Theodoor Van Roy. 3. Een Huis, wezende een estaminet, te Aalst, hoek der Baudewijnkaai en Nieuwbrugstraat. Bewoond door de weduwe Gustaaf Hutsebaut. 4 En een Huis, wezende eene estami net, te Aalst, hoek der Houtkaai en Bor- luutstraat. Bewoond door Od. LievenB. ZITDAGEN Instel, Donderdag 13 Juli Verblijf, Donderdag 27 Juli Telkens om 3 uren namiddag, ter Esta minet van de weduwe Gustaaf Hutsebaut, te Aalst, hoek der Baudewijnkaai en Nieuwbrugstraat. VENDITIE van voortkomende van 4 huizen, te AELST, Vaarlstraat Op Dijnsdag 1 Augusti 1911, om 1 ure Bij stadsverlating. VEN D I TI E van ©11 schoon© Rijliiigcn, te AELST, Geeraerdsbergscheslraat, N°8. Ten verzoeke van Madame Leon Boter- bergh, op Donderdag 27 Juli 1911. om 8 ure 's morgens, door liet ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aelst. OPENBARE VERKOOPING van te A.B31..SX, Gentschen steenweg De Notaris LIMPENS te Aelst. zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eenen eigendom bestaande uit 10 Woon huizen en Grond, gestaan en gelegen te Aelst, boek der Gentsehestraat en der Witbuisstraat, dragende aan de Gentsehe straat, de nummers 36 en 37 en aan de Withuisstraat de nummers 2, 4, 6, 8,10, en 2bis, Ibis en 6bis. gekadastreerd sectie A, nummers 2015b, 2016d, 2016e, 1017a, 2018a, 2019a. 2020a, 2021d, 2021e en 2021e, mot oenc grootte van 4 aren 60 cen tiaren, palende oost de Kapelle «Terlinden» en den heer Abel De Clippele, zuid den heer Jean Waulers, west de Withuisstraat en noord de Gentsehestraat, Bewoond door de liecren Evariste De Smet, Frans Onghena en andere. Jaarlijksche opbrengst775 Franken. Tweede koop. De gebouwen en aanhoorigheden van 3 Woonhuizen, gestaan te Aelst, Gentsehe straat, nummers 45, 47 en 49, zich bevin dende ongeveer op 6 aren grond, gekada- streafd scstic A, nummers 2057a, 2060b, 2012c en 2063d, toebehoorendo aan de Burgerlijke Godshuizen van Aelst en in chijnspacht verleend voor eenen termijn van 2jaren sinds 1 Januari 1889,|mits de jaarlijksche pachtsom van fr. 123,20, en palende langs voren aan do Gentsehestraat en langs achter met eenen uitweg aan de Duivekeetstraat. Boomp. fr. 200. Bewoond door Mijnheer Pol. Luyck, en andere. Jaarlijksche opbrengstfr. 500. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 22 Oogst .Q. Verblijf Dijnsdag 5 September Om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door den heerPoA Luyck, te Aelst, Gentsehestraat, Nr 45. Hoppopp»-» zoo goed als nieuw, aan voordecligo komliliöi:, bij C. Ecman- Callébaut, hophandelaar Aalst. Alle dagen zichtbaar. Tn l-nnn ')oor vermindering van c I bedrijf, twee goede nieuwe karrewielcn, drijduimers, zeer droog, ge reed om te binden. Zich to bevragen bij de Janssens te Bambrugge. op de hoogte van Gaz Pauvre en ijsma- ehien wordt gevraagd voor onderhoud en goeden gang eener fabriek. Sein ijven B. F. 1.18, Agcnce Rosscl, Brussel. van N A AIM ACHIENEN Om spoedig alle Fondsen van Handel en Nijverheid alsook Eigendommen Om Venooten of Bedienden te vinden 1 eend u in volle vertrouwen tol het Bestuur an •Julius "Van Praetstraat, 32 BRUSSEL. 0 Inlichtingen kosteloos, o— Telefoon 1892 258 OPRECHTE SIROOP Jj1 VAN aanbevolen door de aanzien lijkste geneeskundigen voor J de haastige genezing van alle f -: Borstkwalen, Bronchitis. Hoest, a Vallingen, Zinkingen. Hoogst noodzakelijk voor pEAtiBi'Bljjj miswassen aan klierlijdendep— kinders, vol van humeuren en aangedaan van huiduitslag De flesch hierneven eischen. jpygoj Depots te Aalst Apothekers Callebaut, Ghysselinckx en Meganck Algemeene Agencie B. DUPUY, 8 Zaadkorelstraat, Brussel. De Notaris G. VAN DE VELDE, Gent, zal openbaar verkoopen Een schoon IJ ui te» goed, met Stalling en Afhangen en prachtige Boomen alles gelegen te Haeltert, Statiestraat, met eene grootte van 1 hectaar 51 aren 50 centiaren. Verhuurd aan Mijnheer Paul De Made, te Haeltert, tot 1 Juni 1813. ZITDAGEN Instel Donderdag 20 Juli Toewijzing Donderdag 3 Oogst Om 1 ure 's namiddags, in het a Hotel de Flandre.» Statieplaats te Aelst. Voor alle inlichtingen zich te wenden ter studie van den Notaris G. V an de Velde, Bagattensstraat, 41 te Gent. aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst 9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. Goedkoop het beste belioudmiddel van het hout Bederfwerend. Ongediert vernielend. Verzekert een driemaal langeren duur aan het hout, en geeft eene schoone bruine kleur. Vervangt voordeeliglijk het teer en de olieverf. Vraagt voor zijne verschillige toepassingen, het prospectus Nr 4. Zilveren eermetaal ter Wereldtentoon stelling van Parijs 1900. Gulden eermetaal ter Wereldtentoonstel ling van Luik 1905. Chauline. Beschermt de zaaisels tegen de aanvallen der kraaien en andere vogels ook tegen de ziekte, verbetert de kwaliteit én vermeerdert de opbrengst. Belgische Maalschappi; van Carbonyle llei've Frères (■oilucrt, TROOZ, (België) Depositaris Mr R. SCHELFHOUT Bouwmaterialen, Boudewijnkaai,8AALST TANDMEESTER SPECIALIST, to Aalst, Statiestraat, 33, naast het Hotel du Comte de Flandre, SEDERT TWAALF JAREN TE AALST. Kostelooze raadplegingen alle dagen van 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 8 to 12 uren. Dijnsdag voormiddag, te Ni- nova, bij M® Van Laer. Dijnsdag na middag, te Aalst. Genezing en opvulling der bedorven tan den. Plaatsen van Kunsttanden zonder uittrekken en na het vooraf genezen der wortels van de oude tanden. Het uit trekken der tanden volgens de keus van 4en Klient, na volledige gevoelloosmaking, gewaarborgd zonder de minste pijn. Gebitten op Goud, Platine en Caout- chooc. Gebitten zonder plaat, in de wortels vastgezet, nieuw stelsel. Recht zetten der tanden bij de kinderen (menig vuldige bewijzen). Wit maken der tan den, enz. Rcparatiën, Hermaken van Ge bitten, elders gemankeerd. Daar MrNEEFS de gebitten zelf maakt dus uit de eerste band, kan hij deze goed- kooper leveren en met meer juistheid en gemak voor den Klient maken, dan andere Dentisten die, bij gebrek van kennis, hunne Gebitten elders moeten doen maken. Begeeft zich ten huize op aanvraaq

De Denderbode | 1911 | | pagina 3