REPARATION Holland. Duitschland. Wij Verzekeren BOUWGRONDEN HOFSTEDE MEUBELS HOFSTEDE Perceel Bouwgrond, BOUWGRONDEN ZAAILANDEN 2 WOONHUIZEN Openbare Verkooping. BOSSCHEN te Koopen of te Verkoopen Le Trait d'Union du Commerce Maatschappij SINGER CARBONYLE Men vraaet voor,fn b?ifabl;ek Men vraagt AFBRAAK. HOPSEIZOEN 1911 Zaai- en Plantgoed Vereenigde Nijveraars, Uit ter haud te koop. zich achter cenc rij waggons, doch werd door den kaartjesknipper gesnapt en met behulp van anderen bij den heer statie overste gebracht. De bandiet, dio nog de handtesch in de hand hield, werd aan de policie overgeleverd.Het is zekere Maurice Buyle, 26 jaar, wonende te Zele. Hij werd ter beschikking van den prokureur des konings gesteld. De 44 jarige Karei Boeuwosart, steen bakker, wonende te Roussclare, werkzaam bij M. Louis Do Cotlignie, te Mouvaux (Fransch-V laanderen) k eerde Zaterdag, rond 5 ure 's namiddag, per rywiel huis waarts. Gekomen op den hoek der Nieuwe laan, en den Bonnetsweg, bleef zijn rijwiel tus- schen do riggels zitten waardoor hij ten gronde viel, juist op het oogenblik dat een tramrijtuig in volle snelheid kwam aange reden. De wattman sloot oogonblikkelijk de remmen, doch te laatde ongelukkige steenbakker werd door het zwaar rijtuig overreden Voorbijgangers snelden toe, doch men moest het tramrijtuig opheffen om het slachtoffer te verlossen. Karei Bceuwosart die erg aan het hoofd gewond was werd in eene naburige woning gedragen, waai een genecsheor vaststelde dat het slacht offer den schedel ingedrukt en op den slag gedood werd. Beeuwosart was gehuwd en vader van een kind. Te Neffe werd Zondag de 104' ver jaardag gevierd van weduwe Willem. Zy bood nog vroolijk de muziekanten die haar eeno serenade kwamen brengen, bier en gebak aan. Een bewijs dat de eeuwelingc er nog kloek voor staat, Geen mollen meer Ten gevolge der droogteen der buitengewone schaarsch- heid der gowassen in do velden, kunnen de mollen het in den grond niet meer uit houden van honger en dorst, en komen uitgeput uit de aarde rondloopen, waar zij ook eten noch drinken vinden, en.... ster ven. Op eene wandeling van een kwaart uurs door het veld, heb ik er zeker eon tiental zien liggen. Boschbrand. Omtront den veon- en bochbrand in Oost-Friesland schrijft men nog aan do N R C t .- Te Wcstrouperfehn is in eenige uren tijds eon groote verwoesting aangericht in het 130 aren groote boscli waarraan sedert eeeo halve couw alles gedaan was om het te doen gedijen. Alleen de eerste en de tweede afdcelingcn van het boscli, ter go- zamentlyke groote van 27 aren, blijven Ver in den omtrek was deze brand te zien 5 woonhuizen brandden tot den grond af, terwijl vele woningen zijn ontruimd. Van het Wittmunderwoud zijn, naar geschat wordt, omtrent 200 hectaren afge brand. De Westerwind is tot Noorderwind overgeslagen, waardoor het gevaar voor hot verbranden der inde nabijheid zijnde huizen grooter is geworden. Een brand als deze is in geen jaren in Oost-Friesland voorgekomen. Mej. Arendt, ex-helpster van de policie te Stuttgart, beweert nu een grooten handel in kinderon te hebben ontdekt, die verkocht worden ten pryzo van 400 tot 12,000 fr. en dan naaiden vreemde, vooral naar Parijs worden gebracht, waar zij naar de gevon den kinderen gaan. Do overheden van Berlijn verklaren niets te weten van dergelijke onwaarschijnlijken handel, en er is ook niets van te gelooven. Men zal nu Mej. Arendt dwingen hot be wijs te leveren van hare beweringen. volkomene genezing in 3 uren van den Afloop of 'tSchijt der kalvers en veulens door het A merikaansche Poeder Depr atere nu Constipogene genoemd. Eene enkele doos is voldoende, om verscheidene die-i n te redden en het kost maar een frank: Te bekomen in alle apotheken, namenljk te Aelst, bij De Valkeneer en Callebaul. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste gelegen le Aëlst en Hofhtade. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen i. Slad Aelst. Een goed perceel Bouwgrond, gelegen Veld Aelst, gecadastreerd sectie C, num mer 843, groot in oppervlakte 70 aren 80 centiaren, palende ten ooite den Steenweg van Aelst naar Dendermonde, ten zuide de Kerrebroeckstraat, ten weste vrouw Marie Soetens weduwe Paerewijck en ten noorde den heer Karei Van der Sloten, te Sint- Martens-Laethem en het hierna gemeld perceel. Verdeeld in 36 koopen. 2. Gemeente Ho/stade. Een goed perceel Bouwgrond, gelegen nevens voorgaande op de Blekte, gekada streerd sectie C, nummer 411, groot 55 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Steenweg van Aelst naar Dendermonde, ten zuide het voorgaande perceel, ten weste den heer Karei Van der Sloten, te Sint-Martens-Laethem en ten noorde de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Slechts gebracht op 20590 Tr. Verdeeld in 14 koopen. Grondplan afgeachets op gedrukte plak brieven. Slebhts gebracht ter som van fr. 20620. Derde zitdag voor verblijf Donderdag Sopt. 1911 Telkens om 2 ure namiddag, ter her berg 'Taverne Viennoise», gehouden door Madame Weduwe Frederix te Aelst, Statieplein. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich ter studie van meergenoemden Nota ris Schelfhout. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde BOUWGRONDEN en ZAAILANDEN (o GI.IHEGE1U. De notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste Koop. Eene behuisde Hotstede met woonhuis, schuur en stallingen en boomgaard, ge staan en gelegen te Gijsegem, wijk Molenhoek, fekend ten kadaster Sectie B. num. 5gB, 62* en od, groot volgens meting dertien aren, acht- en tachtig centiaren, palende oost de heer Gustaaf Sonck, zuid de heer lsidoor Pieters, west den aardewegen noord den steenweg. Verdeeld in drij loten. Het eerste lot begrijpende het woonhuis, schuur stallingen en koer, groot volgens meting zes aren Het tweede lot daarnevens, begrijpende deel van den boomgaard, groot volgens meting 3 aren 61 centiaren. Het derde lot daarnevens, groot volgens meting 3 aren 75 centiare:.. Tweede Koop. Een perceel Zaailand, gelegen a'svoren op den Molenhoek, gekastreerd wijk B, nummer 10, groot aldaar zestien aren zestig centi- arer, palende oost den steenweg, zuid den heer Callier, west de beek en noord juffrouw Maria Cooreman. Boomprijs 13 Derde Koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren op den Molendijk, bekend bij kadaster Sectie B. nummer 29, aldaar groot negentien aren dertig centiaren en volgens meting twintig aren palende ten oosten den steenweg, zuid den heer J. Dierickx, west de heer notaris Schelfhout en noord mijnheer lsidoor Pieters. Boomprijs 5o fr. Vierde Koop. Een perceel meersch gelegen alsvoren op den grooten Meersch gekadastreerd Sectie B. nummer 28, groot zes aren dertig centia ren, palende oost den heer Edmond Schuddinck noord en zuid de Godshuizen van Aalst en west het Armbureel van Wichelen. Boomprijs 100,00 fr. ZITDAG EN: Instel Donderdag 21 September Verblijf: 5 Oktober 'O11- Telkens om 3 ure van den namiddag ter herberg genaamd «In de Spaarkas» bewoond door den heer Meijts te Gijsegem. Door verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van schoone OudhedenPiano, Brandkast. Landmetersg er ie,f, enz. to Nieuwerkehken, Dorp, De zaakwaarnemer P. VAN LAETHEM te Nieuwerkerken, zal, met tusschenkomst van Deur waarder JOSEPH DE VOS, te Aelst, op Maandag 25 en Dinsdag 26 Sept. 1911. Telkens beginnende om 8 uur voormiddag ten verzoeke en ter woonst van den heer Prosper Ver hulst, eigenaar te Nieuwerkerken Dorp, overgaan tot de openbare verkooping van schoone Meubels, Oudheden, Cotïrefort, Landmetersgerief, anz., bestaande voornamelijk in 1. MEUBELS, zooals Coultssetafels, ovale en en ronde Tafels in acajou, Keukentafels. Stoelen, Kleerkassen, Commoden, Lijnwaadkassen, Étagère in accajou. grooten kantoor Lessenaar Bibliotheek geboureerde Stoelen, Zetel en Sopha in acajou, Ledekanten met en zonder Ressorts, Nachttafels, Lavabos, Nachtstoel, wollen en andere Matrassen, Kofiers, ingelijste Printen, Schilderijen, Spiegels, Beelden onder glas, marmeren Schouwgarnituur, hangende Horlogién, Pendulle, Wekkers, Petrol lampen, koperen Kandelaars, Gordijnen, Storen, Transparanten, Tafellakens en Servieten, Keu- kenjacht, hout en andere Vuren, Salon- en Tafelta pijten, kristallen Wijn- Champagne- en Likeur- roomers, kristallen Bierglazen en Karaffen, porce, leinen Koffij-en Tafelserviezen, Messen en Vorken- veel Aard- en Gleivrerk, koperen Ketels, Mar- mitten, KeukenRerief, Ladders, Waschkuipen, Hakers, Bier3tellingen, ledige Flesschen, Bloemen in potten, Bloementrede, Sehijnwerkersgerief, kadastrale Plans, volledig Landmetersgerief, Brand hout, enz. Verders een Koffrefort metende 1 met. o,99-o5o. kleine Lithographie pers, Naaimachien, eene goede Piano. 2. OUDHEDEN a Kassen in eik, (Stijl L.XIV) Bed id., porceleinen Vasen, Tellooren, Tassen, Kommen, Kannenen Koffijjatten, Horloge kas, kope ren Bluschtobben, Kaarspannen, oude ingelijsta Gravuren, enz. enz. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling mits goede borg stelling. Koopen onder de tien franken moeten dadelijk betaald worden. N. B. De voornaamste Meubelen en Oudhe den zullen den eersten dag om 3 ure namiddag verkocht worden. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone behuisde BOUWGRONDEN en LAND XE Waazele. Do Notaris LIMPENS te Aalst, zal na mens wien het behoort, met gewin van p ilmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Eerste Koop. Een Eigendom, bestaan de uitBehuisde Hofstede en zeer schoone Bouwgrondon, gestaan on gelegen te Wan- zele Dorp, groot volgens meting 72 aren 78 centiaren, gekadastreerd nummers 274b,0, II en I. Verdeeld in 5 loten volgens het hierne- venstaand grondplan. Bewoond en gebruikt zonder termijn door Mijnheer Prosper Goossens-Blondeel. TweedeKoop.Een perceel Land, gele gen to Wanzele, Wanzelekauter, gekadas treerd Sectie A, nummer 743, groot 9 aren 40 centiiren. Gobruikt zonder termijn door Mynheer Constantinus do Lannoy. ZITDAGEN: Instel Donderdag 14 September 1911. Verblijf Donderdag 28 September 1911. Telkensom 2 ure namiddag, ter herberg In de Afspanning gohouden door Mijnheer Prosper Goossens-Blondeel, te Wanzele, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen te Aalst, Hl -Ioh. De notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Bouwgrond gelegen op St. Job, rechtover het klooster der Eerwaarde Paters Capu- cienen, volgens titel 9 aren 22 centiaren, wijk B, nummer 234a, groot 7 aren, 80 centiaren. Zitdagen Instel Vrijdag 8) Q 1 Verblijf i %9 j September igii. Ten 4 ure namiddag, ter afspanning ge naamd De Groenpoort bij madame We Wellekens-Van de Meersche, te Aalst, Zoutstraatpoort. OPENBARE VERKOOPING van schoone en welgelegen te Aalat EN ZA AIL AN D EN te Imp©. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop. Eenen blok zeer wel gelegen Bouwgronden, ten voorhoofde in de Sint Jobstraat, en in de nieuw ontwor- pene straat leidende van de Beekveldstraat naar de Capucienen Laan, gekadastreerd wijk A, nummers 2218 en 2219B, groot volgens meting 74 aren 51 centiaren. Gebruikers de heeren Frans Mertens en Alphons Van Coningsloo. Verdeeld in 28 loten, volgens gedrukte grondplan opgemaakt door den heer Henri Van Cleynenbreugel, gezworen landmeter te Aalst. Lot 1 ing fr. 1000. Lot 2 ing. fr. 220 3 520. 4 200 5 540. 6 100 7 400. 8 100 9 400. 10 0 120 11 400. - 12 5) 100 13 400, 14 100 15 420. 16 100 17 30C. 18 100 19 300. 20 100 21 300. 22 100 23 300. 24 100 25 300 26 100 27 400. Gemeente 28 Impe. 300 Tweede koop. Eenen schoonen.en welgelegen Eigendom, bestaande uit goede Zaailanden en deel Meersch, gelegen op Het Stockt, gekadastreerd wijk A, num- merB 565, 566, 567, 568, 56g, 570, 571 en 572, met eene grootte van 7 hectaren 2 aren -50 centiaren en volgens meting groot 7 hectaren 6 aren centiaren. Verdeeld in 28 loten, volgens gedrukte plakbrieven aangeduid. Lot 1 ing. fr 3 1040. Lot 2 ing. fr. 820 1060. 4 D 880 5 920. 6 850 7 900- 8 400 9 560. »10 720 11 500. 12 B 400 13 400. 14 400 15 400. 16 400 17 400. 18 X 300 19 300, 20 I) 300 21 300. 22 300 23 500. 24 400 25 •100. 26 1 400 27 500. 28 450 VERBLIJF VERSCHOVEN TOT Donderdag 28 September 1911. Ten 3 uren namiddag, ter herberg ge naamd Beiersch Hof »,bij den heer Felix Van Landuyt, te Aalst, Groote Markt. GELD. Bij genoemden Notaris De Gheest, zijn er groote en keine kapi talen te verkrijgen, mits bezet, aan gerin gen intrest ofwel aflosbaar met annuïteiten OPENBARE VERKOOPING van zeer goede te Erpe, Meire en Haeltert. De Notaris DE GHEEST, te Aelst. zal met gewin van palmslagen en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Eerste koop. Een perceel Land. gelegen op de Schoonegem, nabij de Rommelstraat gekadastreerd wijk C, nummer 756E, met eene grootte van 24 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer DeFeyter- Van Wassenhove, ten zuide aan dc erven Siau-Verberckmoes, ten weste de Kauter- baan en ten noorde ook aan den heer De Feyter-Van Wassenhove. Verdeeld in noord en zu.dnelft Gemeente Meire. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen op het Prie8terveld, gekadastreerd wije B, nummer 1069, met eene grootte van 33 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den he r Alfred Redant, ten zuide aan den heer CamielRaes, koop 3, en voornoemden heer Alfred Redant, ten weste aan den heer Notaris Fraeyst te Brug ge en ten noorde den heer Hubert V u Steenwinckel. Verdeeld in oost en westhelft. Derde koop, Een perceel Land, gele gen op het Priesterveld, gekadastreerd wijk B, nummer 1060, met eene grootte van xo aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer CamilleRaes-Piron, ten zuide aan den weg van Aygem naar Aelst, ten weste aan deD heer Alfred Redant en ten noorde aan voorgaanden koop 2. Gemeente Haeltert. Vierde koop. Een perceel Land, gele gen op Kauterhaeg, gekadastreerd wijk A, nummer 20A, met eene grootte van 38 aren 93 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Hector Redant en Désiré Van Impe ten zuide aan Juffrouw Sidonie Van den Storme, ten weste aan den heer Gustaaf De Muyter en de erven Van Liedekerke- Van Impe en ten noorde aan de erven De Backer-De Vulder en Juffrouw Maria- Theresia Van Biesbroeck. Verdeeld in oosten westdeel. Gebruikers Josephus Atoy en Camille Piron. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 26 September Verblijf Dijnsdag 10 October j Ten 3 ure namiddag, ter herberg «Het Hof van Weenen», bij den heer Adolphe De Gendt, te Aelst, Boter- straat OPENBARE VERKOOPING van t© Aalst, St-Camielstraat. De notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Stad Aalst. I. Een Huis en grond, nr 80, wijk B nt843rui/3 43iii groot4 aren 50 centiaren. Bewoond door den heer CharleB Ernst. II. Een Huis en grond, nevens voor gaande nr 82, wijk B nr43i 81 groot 90 centiaren. Bewoond door den heer J. Van den Berge. Zitdagen Instel, Woensdag 13)0 u Verblijf, Woensdag 27September I911 Ten 4 ure namiddag ter herberg In Sint Ivo bij den heerVAN Geem, teAalst, Keizerlijke plaats. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 31 aren 70 centiaren Land te Audegem, ophoog Lambroeck. Gebruikers Kinderen Verhofstadt. 2. 60 aren 28 centiaren Land te Aalst- Mijlöeek, Bergenkauter. Gebruikers Kin- dero Benoit Vander Vorst, verdeeld in 4 deelen. 3. 50 aren 30 centiaren Land te Aalstf Schaarbeke, op den Siesegemkauter. Ge bruikers Gebroeders De Kegel, verdeeld in oost en westhelft. 4. 80 aren 20 centiaren Land te Lede, Vogelenzang. Gebruikers Ch. L. Van We- semael en Leo O verden borger. 5. 24 aren Land te Lede, Vogelenzang. Gebruiker Frans D'Haeselcer. 6. 8 aren 90 centiaren Land te Borsbeke, Mourveld. Gebruiker, Camille Van Hedde ghem 7. 50 aren 90 centiaren Land toBorsbeke Mourveld. Gebruiker Camille Van Hodde- ghem. 8. 50 aren 80 centiaren Meersch, te Nieu werkerken, Broeckmeerschen. Gebruik- ster de wed. Braem. Boomprijs 700 fr. 9. 57 aren 30 centiaren Bosch te Nieu werkerken, Broekmeerschen onverhuurd. Boomprijs fr. 900. 10. 11 aren 50 centiaren Bosch to Nieu werkerken Broeckmeerschen, onverhuurd. Boom pry s fr. 700. 11. En 47 aren 60 centiaren Land te Aalst- Schaarbeke, Siesegemkautor. Gebruiker Theodore Vanden Borro, verdeeld in noord en zuiddeel. ZITDAGEN Instol, Donderdag 21 0 Verblijf, Donderdag 28 September 1911. Telkens om 2 uren namiddag ter Estarai- net van M. Joseph Vander Vorst, Zaadhan- dolaar te Aalst, aan St Martenskerk. Bij sterfgeval en om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van Schaarhout, Spar re en Larix en LAADEIV onder Assehe en Meldert. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Assehe. 1. 8 hectaren 12 aren 63 centiaren Larix Schaarhout en Sparrenbosch, op het Cravaalbosch. In regie. Samen gebracht op fr 13400.. Boom- em houtprijs fr. 8540. Verdeeld in 4 deelen. Gemeente Meldert. 2. 3 hektaren 85 aren 32 centiaren Land, jonge Boom- en Schaarhoutbosch, op het Cravelleveld, aan de Putstraat. Het land gebruikt door Leopold Van Ransbeeck, Alfons Van den Broeck, Joseph Arys en Benoit Van den Brande, den bosch in regie. Samen gebracht op fr. 7000. Boom- en houtprijs fr. 1700,00. 3. 22 hectaren 72 aren 44 centiaren Landen, Larix- Epicia- Schaarhout en Sparrebo88chen, op Vorst Cravaalbosch. De landen gebruikt door verscheide aan fr. 483.50 's jaars en de boaschen in regie. Samen gebracht op fr. 27100. Boom- en houtprijzen fr. 20,920,00. Verdeeld in 25 deelen. Laatste zitdag. Donderdag 21 September 1911. TelkenB om 2 uren namiddag, ter her berg van den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandalaar te Aalst, aan de St-Mar- tenskerk, St-Martensplein, 2. Om spoedig alle Fondsen van Handel en Nijverheid alsook Eigendommen Om Vennooten of Bedienden te vinden wend u in volle vertrouwen tot het Bestuur van •Julius "Van Praelatraat, 32 BRUSSEL. 0 Inlichtingen kosteloos. 0— Telefoon 1892 258 van NAAIMACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere" werhuizen der Aalst9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. Goedkoop is het beste behoudmiddd van het hoit Bederfwerend. Ongediert vernielend. Verzekert een driemaal langeren duuraan bet hout, en geeft eene schoone bruine kleur. Vervangt voordeeliglijk het teer en de olieverf. Vraagt voor zijne verschillige toepassingen, het prospectus Nr 4. Zilveren eermetaal ter Wereldtentoon stelling van Parijs 1900. Gulden eermetaal ter Wereldtentoonstel ling van Luik igo5. Chauline. Beschermt de zaaisels tegen de aanvallen der kraaien en andere vogel8 ook tegen de ziekte, verbetert de kwaliteit en vermeerdert de opbrengst. Belgische Maatschappij van Carbonyle IIerve Frères Goffaert, TROOZ, (België) Depositaris M* R. SCHELFHOU1 BouwmaterialenBoudewijnkaai8 AALST O eenMagazijmer den stiel goedkenende. Schrijven Bureel van a De Denderbode», on'er de letters A.B.C. Bestuurster voor werverij sprekende Vlaamsch en Fransch. Adres te vragen ten bureele van «De Denderbode». 196 To bekomen bij Robert Meganck- Kelders, ondernemer van openbare werken. Schoolstraat 34, te Aalst, eeno groote hoeveelheid schoone refractaire steenen dionstig voor vuringen en bakkers, alsook oude dakpannen, ramen, deuren enz. BERICHT aan de Hopplanters en Cokeverbruikers. De coke voor hot droogen der hop en alle andere gebruiken is verkrijgbaar in de Gasfabriek te Aalst, Tragel, aan den prijs van 95 centiemen per hectoliter en aan 90 centiemen per hectoliter met 10 hectoliters genomen. N. B. Te beginnen van den 15® Septem ber aanstaande zullen de prijzen der coke gebracht worden op 1 fr. per hectoliter en op 0,95 fr. per hectoliter met 10 hectoliters genomen. Cyr. O© Uleerauian, Be stuur der van het Algemeen Landbouw- ofjice te Aalst-Mfjlbeke, is verbonden met de beste Engelsche, Duitsche, Zweedsche en Hollandsche kweekerijen en gaat zelf naar de streek. Zijne tarwe-, gerst- en korensoorten onderscheiden zich door hun lang en straf strooi en door hunne reuzen- aren. Opbrengst 1/4 meer dan de inland- sche soorten. Aankomst van puike, zuivere en veel- opbrengende plantaardappels Maijolaine (Keitjes), Krüger, Industrie en Wohlt- mann (Roode). Beslist schoon, middelma tig plantsoen. Het is voordeelig de bestel lingen zoohaast mogelijk te doen, want men verwacht opslag. Bijzondere conditiën voor voortverkoopers. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EE MAN Hoogevcsten, fabriek van chemische mest stoffen te Aalst. Twee vierkante en eene rondo liop- pepei'Hen, zoo good als nieuw. Te hevragen ter studie van den Notaris DE GHEEST.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3