REPARAT1EN Holland. Frankrijk. Oostenrijk. Openbare Verkooping. v£5&2MSj8*»b«Meu- BOUWGRONDEN HOFSTEDE HOFSTEDE Zaailanden Meersehen ZAAILANDEN Perceel Bouwgrond, Eit ter hand te koop. Zaai- en Plantgoed te Koopen of te Verkoopen Le Trait d'Union BOE W GRONDEN du Commerce Maatschappij SINGER HOPSEIZOEN 1914 Voeg daarbij do uitgaven v-.or het zee wezen en do kosten ccner lussclicnkomst van Engeland 8 maanden vechten zou voorzeker 100 miljard kosten. Terwijl ons volk vecht en elkander ver moord zouden de Veroenigde Staten zich heel en gansch van de wereldhandel mees ter maken. Oorlog voeren w;.rc de doodslag voor Europa. Zondag avond, zijn in de gemeente Anderlecht, niet min dan 5 branden uitge broken. Om 7 ure wtden de pompiers verwittigd dat brand ontstaan was in een schoenmagazijn van den Borgcnschen steenweg. Daar do bewoners afwezig waren, werd de deur opengebroken geheel bet maga zijn stond in laaie vlam, na een uur wer- kens was men den brand meester. Do schade bedraagt 6000 fr. Om 8 1/2 ure ontstond brand in eenen kruidenierswinkol van dcnzelfdcn steen weg, ook daar word op bet gelykvloers alles de prooi der vlammen. Een uur nadien wederom op denzelfden steenweg, was brand uitgebroken bij de echtgenooten Moortgat, handelaars. Een huuraai', de 30 jarige Louis De Beyst, die op eenc zolderkamer verbleef en half door den rook verstikt was, moost gered wor den. Het gelijkvloers cn het eerste verdiep is gansch uitgebrand. De schade bedraagt 10,000 fr. l)e pompiers waren nauwelijks in hunne kazerne teruggekeerd, toen brand ontstond in de Eloistraat en Odonstraat, waar men het vuur spoedig kon blusschcn. Onze apachen aan 't werk. Sooialistcn on liberalen hebben een te meer de apachen gespeeld. Zondrg had te Faroicnnes een katholiek feest plaats ter gelegenheid van de wijding van twee nieuwe vlaggen. De godsdienst plechtigheid liep ongestoord van stapei, doch 's namiddags word Je stoet, die de straten van Farciennes doortrok, door liberalen cn socialisten overrompeld. Van fluiten en uitjouwen spreken we zelfs niet. De feestvierders die naar 't katholiek lokaal trokken, kregen op bunnen door tocht alle mogelyke scheldwoorden naar hunnen kop. Sommigen werden zelfs afge slagen. Do onderpastoor van Farciennes, M. Goffe, ware niet heel uit de handen dezer schoelies geraakt, zoo de gendarmerie hem niet was komen bevrijden. De sekretaris der Jonge Wacht kreeg ook zyn pak. 's Avonds ging het er nog erger toe. Een socialistische leider die zich van deze vreedzame katholieke menschcn razend had gemaakt, riep aan al wie 't hooren wilde dat, zoo de gendarmerie daar niet ware geweest, geen enkel katholiek uit het lokaal zou geraakt zyn. Wat in andere woorden wil zeggen, dat, men dengenen, die zich hadden durven buiten wagen, effenaf had doodgeslagen. Doch do gendarmerie, die dat apachen volkje kent, had con oog in 'tzoil, wat niet belette dat er 's ivonds nog ontelbare ka tholieken werden afgeslagen. De vrouwen waren al zoo bezeten als do mannen. En dat apachen volkjo, vraagt het algemeen stemrecht om ons land te kunnen regeeren. Bij Standdaarbuiten is Vrijdag nacht om elf ure, do 27 jarige dochter van don landbouwer Knook in eeno gracht ver moord gevonden. Het meisje was in den namiddag naar Oudenbosch gegaan om geld te wisselen. Zij moet 130 tot 150 gul don bij zich hebben gehad. Bij den terug keer, rond 7 ure 's avonds, volgde zij ean binnenweg cn is daar ongeveer halfweg door iemand aangevallen. Zekere Van Roy van Standdaarbuiten heeft dat gezien, het meisje zelfs hooren roepen, ge maakt mij dood, maar hij meende dat dio twee zoo maar aan 't stoeien waron. Later is hij langs de plaats van den moord teruggekomen, maar heeft niets meer gezien. Men heeft op het beetenvcld langsheen het pad sporen van eene wor steling gevonden. Te 11 ure werd het lijk ontdekt, in de sloot liggende. Zekere H. K. van Standdaarbuiten is als vermoedelijke dader aangehouden. Vrijdag was hij nabij de hoeve van 't Knook aan 't werk en heeft denkelijk het meisje de woning zien verlaten. Zaterdag morgend, toen hij aan gehouden werd, was hij daar weer aan het werk. Hij heeft zyn gezicht vol krabben, van een hond zegt hij. Hij werd reeds vcr- dacht eenigon tijd geleden eone onderwij zeres uit Willemstad te hebben aangerand. De vermoedens tegen den aangehoudene zijn zeer ernstig. Zondag namiddag, rond 1 ure, ont stond in het groenten magazijn van de we duwe Basteling, Hazenstraat 1, le Amster dam, door eene benzine ontploffing brand. De vlammen sloegen over tot de aanpalen de woning die weldra ook in laaie vlam stond. Door de ontploffing is in den muur die de beide huizen scheidt en welke door zes gezinnen bewoond worden een groot gat geslagen. Alles wat zicli in het magazijn der wed. Basteling bovond weid vernield. De brandweer die ter plaats gesneld was moest de bewoners van het nevenstaande huis met ladders redden, daar reeds de trappen in brand stonden. Toen de brand gebluscht was, vond men onder do puinen het verkoeldo lijk van de wed, Basteling, alsook van de bejaarde wed. Leuring die daarnevens woont on naar den zolder was gevlucht. De 30 jarige zoon van de wed. Basteling werd met orge brandwonden naar het gast huis gebracht. Een voorbijganger, M. A. Tropman, die daar voorbyging op den oogonblik der ontploffing, werd doo.' de glasscherven ernstig gekwetst. Met groote moeite werd het 8 jarig knaapje Jan Kssing gered, evenals een 2 jarig kindje dat op eene zolderkamer sliep. Een vinnige koude gevolgd van sneeuw heeft zijne verschijning gedaan in Cantal. De sneeuw ligt 10 centimeters dik en het nachtelijk vriezen veroorzaakt groote s diado aan de landbouwers. Tc Pau is de weergesteltenis gedaald tot 12 graden hot sneeuwt overvloedig in de bergen. Een geweldig orkaan woedt te Toulon en omstreken, waardoor groot gevaar heorscht op de kust. Verschillige ongevallen hadden plaats telegraafpalen werden omgeworpen. Een voetreiziger van 104jaar. In liet stedelijk ziekenhuis te Triest meldde zich dezer dagen een oude man aan. die verzocht opgenomen te worden daar hij zich buitengewoon zwak en moe gevoelde en geheel alleen in de wereld stond. Dat de man moe moest zijn begreep men toen liet bleek dat de man van Weenen liaan Triest was gcwandel I, en jong kon deze man met zijne sneeuwwitte haren cn baard niet zijn. Wie schets de verbazing van den bestuur der van het ziekenhnis toen do grijsaard mededeelde dat hij 104 jaar oud was. De oude lieer toonde zijn papioron en zijn pas die volmaakt in orde waren men nam inlichtingen en het bleek dat men inderdaad met een 104-jarige te doen had. Een 104jarige die een voetreis van cenige hondorden kilometers gemaakt had met een vrij zwaar pak waarin heol zijn hebben en houwen op den rug. Robert Srymanski, zoo heet de krasse wandelaar, is natuurlijk in liet gasthuis opgenomen en werd daar verpleegd. Zijn gcheclo kapitaal, 5 kronen en 94 heller, dat hy als vergoeding voer du verpleging aan bood, heeft met hem maar laten houden. (N R C t De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlyk verkoopen 1. 31 aren 70 centiaren Land te Audegem, ophoog Lambroeck. Gebruikers Kinderen Ycrhofatadt. Ingesteld fr. 1950. 2. 60 aren 28 centiaren Land te Aalst- Mylbeek, Bergen ka uter. Gebruikers Xin- dere Benoit Vander Vorst, verdeeld in 4 dëelen. Samen ingesteld fr. 3260. 3. 50 aren 30 centiaren Land tc Aalst Sehaarbeke, op den Sicsegemkoeter. Ge bruikers Gebroeders De Kegel, verdeeld in oost en westhelft. Samen ingesteld fr. 3280. 4. 80 aren 20 centiaren Land te Lede, Vogelenzang. Gebruikers Ch. L. Van We- semael en Leo Overdenborgur. Samen ingegteld fr. 2140 5. 24 aren Land te Lede, Vogelenzang. Gebruiker Frans D'Haeseleer. Ingesteld fr. 1000. 6. S aren 90 centiaren Land te Borsbekc, Mourveld. Gebruiker, Camillo Van Hedde- g hem. Ingesteld fr. 320. 7. 50 aren 90 centiaren Land toBorsbeke Mourveld. Gebruiker Canaille Van Hcdde- ghem. Ingesteld fr. 210. 8. 50 aren 80 centiaren Meerseh, te Nieu- werkerken, Broeckmeerschen Gebruik- ster de wed. Braem. Boomprijs 700 fr. Ingesteld fr. 1920. 9. 57 aren 30 centiaren Bosch te Nieu- werkerken, Broekmcersclien onverhuurd. Boomprijs fr. 900. Ingesteld fr. 1400. 10. 11 aren 50 centiaren Bosch te Nieu- werkerken Broeckmeerschen, onverhuurd. Boomprijs fr. 700. Ingesteld fr. 100. 11. En 47 aren 60 centiaren Land te Aalst- Schaarbeke, Siesegemkauter. Gebruiker Theodore Vanden Borre, verdeeld in noord en zuiddecl. Samen ingesteld fr. 3040. ZITDAGEN Telkens om 2 uren namiddag ter Estami- nct van M. Joseph Vander Vorst, Zaadhan- dolaar te Aalst, aan St Martenskerk. nummer 10, groot aldaar zestien aren zestig centi aren, palende oost den steenweg, zuid den heer Callier, west de beek en noord juffrouw Maria Cooreman. Boomprijs 13 Derde Koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren op den Molendijk, bekend bij kadaster Seclie B. nummer 29, aldaar groot negentien aren dertig centiaren en volgens meting twintig aren palende ten oosten den steenweg, zuid den heer J. Dierickx, west de heer notaris Schelfhout en noord mijnheer Isidoor Pieters. Boomprijs 5o fr. Vierde Koop. Een perceel meerseh gelegen alsvoren op den grooten Meerseh gekadastreerd Sectie B. nummer 28. groot zes aren dertig centia ren, palende oost den heer Edmond Schuddinck noord en zuid de Godshuizen van Aalst en west het Armbureel van Wichelen. Boomprijs 100,00 fr. ZITDAGEN: Instel Donderdag 21 September Verblijf: 5 Oktober '9"- Telkens om 3 ure van den namiddag ter herberg genaamd «in de Spaarkas» bewoond door den heer Meijts te Gijsegem. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste gelegen Se Aelst en IIofstadc. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaai verkoopen 1. Stad Aelst. Een goed perceel Bouwgro ld, gelegen Veld Aelst, gecadastreerd sectie C, num mer 843, groot in oppervlakte 70 aren 80 centiaren, palende ten ooste den Steenweg van Aelst naar Dendermonde, ten zuide de Kerrebroeckstraat, ten weste vrouw Marie Soetens weduwe Paerewijck en ten noorde den heer Karei- Van der Sloten, te Sint- Martens-Laethem en het hierna gemeld perceel. Verdeeld in 36 koopen. 2. Gemeente Ho/stade. Een goed perceel Bouwgrond, gelegen nevens voorgaande op de Blekte, gekada streerd sectie C, nummer 411, groot 55 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Steenweg van Aelst naar Dendermonde, ten zuide het voorgaande perceel, ten weste den heer Karei Van der Sloten, te Sint Marten8-Laethem en ten noorde de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Slechts gebraclrt op 20590 Ir. Verdeeld in 14 koopen. Grondplan afgeschets op gedrukte plak brieven. Slebhts gebracht ter som van fr. 20620. Derde zitdag voor verblijf: Donderdag Ü8 Sept. HU 1 Telkens om 2 ure namiddag, ter her berg i-Taverne Viennoise», gehouden door Madame Weduwe Frederix te Aelst, Statieplein. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich ter studie van meergenoemden Nota ris Schelfhout. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde BOUWGRONDEN en ZAAILANDEN te EIJ^EGEM. De notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste Koop. Eene behuisde Hofstede met woonhuis, schuur en stallingen en boomgaard, ge staan en gelegen te Gijsegem, wijk Molenhoek, gekend ten kadaster Sectie B. num. nfja, 62* en ÖOD, groot volgens meling dertien aren, acht- en tachtig centiaren, palende oost de heer Gustaaf Sopck. zuid de heer Isidoor Pieters, west den aardeweg en noord dên steenweg. Verdeeld in drij loten. Het eerste lot begrijpende het woonhuis, schuur stallingen en koer, groot volgens meting zes aren 52 centiaren. Het tweede lot daarnevens, begrijpende deel var. den boomgaard, groot volgens meting 3 aren 61 centiaren. Het dcrtlc lot daarnevens, groot volgens meting 3 aren 75 centiarei.. Tweede Koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren op den Molenhoek, gekastreerd wijk OPENBARE VERKOOPING van eene schoone behuisde BOUWGRONDEN en LAND TK WARIZELG. De Notaris LIMPENS tc Aalst, zal na mens wien het behoort, met gewin van p ilmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Eerste Koop. Een Eigendom, bestaan de uitBehuisde Hofstede en zeer schoone Bouwgronden, gestaan on gelegen te Wan- zele Dorp, groot volgens meting 72 aren 78 centiaren, gekadastreerd nummers 274b,q, H en I. Verdeeld in 5 loten volgens het hierne- venstaand grondplan. Bewoond en gebruikt zonder termijn door Mijnheer Prosper Goossons-Blondeel. Tweede Koop.Een perceel Land, gele gen to Wanzele, Wanzelekauter, gekadas treerd Sectie A, nummer 743, groot 9 aren 40 centi iren. Gebruikt zonder termijn door Mynheer Constantinus do Lannoy. ZITDAGEN: Instel Donderdag 14 September 1911. Verblijf Donderdag 28 September 1911. Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg In de Afspanning gehouden door Mynheer Prosper Goossens-Blondeel, te Wanzele, Dorp. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede en WOO X HUI ZEI*. te NIEU WERK ERKEN en ERPE. De Notaris LIMPENS, te Aelst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Meerseh, met de gebouwen van drij Woonhuizen, gelegen te Nieuwer- kerken, Mael, gekadastreerd sectie A, nummers 202B, 219c, 219D, 219K, 219F, met eene grootte van 70 aren yo centiaren en volgens meting grcot 67 aren 99 cent. Verdeeld in drij deelen A 20 aren 69 centiaren ten oosten (of naast Aalst) palende oost de rede en daar over Frans Coppens, zuid den steenweg, west het lot B en noord den Zadelweg. Boomprijs fr. 90 B 22 aren 69 cent. met de drij woon huizen daarop staande, palende oost lot A, zuid den steenweg, west lot C en noord de Zadelweg. Boomprijs fr. 90 C 24 aren 61 cent en westen palende oost lot 13, zuid den steenweg, west de voet- weg en daarover Frans De Graeve en noord den Zadelweg Boomprijs fr. 120 Tweede koop Een perceel land te Nieuwerkerken Grootbroekveld; gekadastreerd sektie C nummer 1079A groot 52 aren 70 cent. pa lende oost Leon Lievens, zuid den Broek meerseh, west W° Louis Callebaut en noord den losweg. Gebruikt door We Die rickx. 1 Verdeeld in oost en west helft. Derde koop Een perceel Land gelegen te Nieuwer kerken, Wasland, gekadastreerd sectie A nummer 61 groot 32 aren palende oost M. Lnngendries, zuid M. Charles Vander Hey- den, west en noord het Bureel van Welda digheid van Erpe. Gebruikt door M. Victor Troch. Vierde koop Een perceel Meerseh gelegen te Erpe, Suerenboscli, gekadasteerd sektie C num mer 4, groot 23 aren 80 centiarsn palende oost wed. De Kegel, zuid de weduwe. De Clippele, west de weduwe Versmessen-De Windt en nootd de beek. Onverhuurd. Boomprijs "fr. 200. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 Oktober) Verblijf Dijnsdag 31 Oktober) y Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door M Karofus Huylebroek, Zager, te Nieuwerkerken, Mael. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede te ErpeMeire en Uaeltert. De Notaris DE GHEEST, te Aelst. zal met gewin van palmslagen en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Eerste koop. Een perceel Land. gelegen op de Schoonegem, nabij de Rommelstraat gekadastreerd wijk C, nummer 756E, met eene grootte van 24 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer DeFeyter- Van Wassenhove, ten zuide aan de erven Siau-Verberckmoes, ten weste de Kauter- baan en ten noorde ook a=m den heer De Feyter-Van Wassenhove Verdeeld in noord en zu .inelft. Gemeente Meire. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen op het Priesterveld, gekadastreerd wije B, nummer 1069, met eene grootte van 33 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den he r Alfred Redant, ten zuide aan den heer Camiel Raes, koop 3, en voornoemden heer Alfred Redant, ten weste aan den heer Notaris Fraeyst te Brug ge en ten noorde den heer Hubert V u Steenwinckel. Verdeeld in oost en westhelft. Derde koop, Een perceel Land, gele gen op het Priesterveld, gekadastreerd wijk B, nummer 1060, met eene grootte van ro aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer CamilleRaes-Piron, ten zuide aan den weg van Aygem naar Aelst, ten weste aan den heer Alfred Redant en ten noorde aan voorgaanden koop 2. Gemeente Haeltert. Vierde koop. Een perceel Land, gele gen op Kauterhaeg, gekadastreerd wijk A, nummer 20A, met eene grootte van 38aren 93 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Hector Redant en Désiré Van Impe ten zuide aan Juffrouw Sidonie Van den Storme, tin weste aan den heer Gustaaf De Muyter en de erven Van Liedekerke- Van Impe en ten noorde aan de erven De Backer-De Vulder en Juffrouw Maria- Theresia Van Biesbroeck. Verdeeld in oosten westdeel. Gebruikers JoBephus Atoy en Camille Piron. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 26 September s Verblijf Dijnsdag 10 October Ten 3 ure namiddag, ter herberg «Het Hof van Weenen», bij den heer Adolphe De Gendt, te Aelst, Boter- straat Gemeente Impe. Tweede koop. Eenen schoonen en welgelegen Eigendom, bestaande uit goede Zaailandenen de I M ersch, gelegen op Het Stockt, gekadastreerd wijk A, num mers 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571 en 572, met eene giootte van 7 hectaren 2 aren 50 centiaren en volgens meting groot 7 hectaren 6 aren centiaren. Verdeeld in 28 loten, volgens gedrukte plakbrieven aangeduid. Lot 1 ing. fr. 1040. Lot 2 ing. fr. 820 3 1060. 4 880 5 920. 6 850 i) 7 900- 8 400 9 560. «10 720 11 500. 12 400 13 400. 14 400 15 400. 16 400 17 400. 18 300 19 300, 20 300 21 300. «22 300 23 500. 24 400 25 400. 26 400 27 500. 28 450 VERBLIJF VERSCHOVEN TOT Donderdag 28 September 1911. Ten 3 uren namiddag, ter herberg ge naamd Beiersch Hof »,bij den heer Felix Van Landuyt', te Aalst, Groote Markt. GELD. Bij genoemden Notaris De Gheest, zijn er groote en keine kapi talen te verkrijgen, mits bezet, aan gerin gen intrest ofwel aflosbaar met annuiteiten OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen t.e \alsl, Kt .Iol). De notaris DE GHEEST te AalBt. zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Bouwgrond gelegen op St. Job, rechtover het klooster der Eerwaarde Paters Capu- cienen, volgens titel 9 aren 22 centiaren, wijk B, nummer 234a, groot 7 aren, 80 centiaren. Zitdagen Instel Vrijdag 8)g b Verblijf 29r Ten 4 ure namiddag, ter afspanning ge naamd De Groenpoort bij madame We Wellekens-Van de Meersche, te Aalst, Zoutstraatpoort. Twee vierkante en eene ronde liop- popersen, zoo good als nieuw. Te bevragen ter studie van den Notaris DE GHEEST. Cyr. De Meersuiun, Be stuurder van het Algemeen Landbouw- office te Aalst-Mijlbeke, is verbonden met de beste Engelsche, Duitsche, Zweedsche en Hollandsche kweekerijen en gaat zelf naar de streek. Zijne tarwe-, gerst- en korensoorten onderscheiden zich door hun lang en straf strooi en door hunne reuzen aren. Opbrengst 1/4 meer dan de inland- sche soorten. Aankomst van puike, zuivere en veel- opbrengende plantaardappels Marjolaine (Keitjes), Krüger, Industrie en Wohlt- mann (Roode). Beslist schoon, middelma tig plantsoen. Het is voordeelig de bestel lingen zoohaast mogelijk te doen, want men verwacht opslag. Bijzondere conditiën voor voortverkoopers Om spoedig alle Fondsen van Handel en Nijverheid alsook Eigendommen Om Vennooten of Bedienden te vinden wend u in volle vertrouwen tot het Bestuur van OPENBARE VERKOOPING van schoone en welgelegen I© Aalnt EN ZAAILANDEN t© Imp©. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop. Eenen blok zeer wel gelegen Bouwgronden, ten voorhoofde in do Sint Jobstraat, en in de nieuw ontwor- pene 6traat leidende van de Beekveldstraat naar de Capucienen Laan, gekadastreerd wijk A, nummers 2218 en 2219B, groot volgens meting 74 aren 51 centiaren. Gebruikers de heeren Frans Mertens en Alphons Van Coningaloo. Verdeeld in 28 loten, volgens gedrukte grondplan opgemaakt door den heer Henri Van Cleynenbreugel, gezworen landmeter te Aalst. Lot 1 ing fr 1000. Lot 2 ing fr. 220 3 520. 4 200 5 540. 6 100 7 400. 8 100 9 400. 10 a 120 11 400. 12 100 13 400, 14 100 15 a 420. 16 100 17 30C. 18 a 100 19 300. 20 100 21 300. 22 100 23 300. 24 a 100 25 D 300 26 100 a 27 400. 28 300 Julius Van Praetslraat, 32 It It U S S E L 0 Inlichtingen kosteloos. 0— Telefoon 1892 258 van N A AIM ACHIENEN aller stelsels en merkei worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop BERICHT aan de Hopplanters en Cokeverbruikers. Do coke voor hot droogen der hop en alle andere gebruiken is verkrijgbaar in de Gasfabriek te Aalst, Tragel, aan den prijs van 95 centiemen per hectoliter en aan 90 centiemen per hectoliter met 10 hectoliters genomen. N. B. Te beginnen van den 15* Septem ber aanstaande zullen de prijzen der coke gebracht worden op 1 fr. per hectoliter en op 0,05 fr. per hectoliter met 10 hectoliters genomen.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3