REPARATION BURGERWACHT FRUITBOOMTEELT WOO N °H U I S Perceel Bouwgrond, BOUWGRONDEN Zaailanden en Meerschen Openbare Verkooping. Zaailanden Meerschen Openbare Verkooping. Te huren, °en soh°°°B" Te huren, f™sch°°" Men vraagt !ene k.indern,?eid> 4' Men vraagt Men vraagt ,oor,rn brcital™k AFBRAAK. Maatschappij van algemeene Assurantiën Koopt uwe MEUBELS Maatschappij SINGER bracht v orden. Dat zijn nu do mannen Terlichting on varedeling der werkende klas, iemand lafhartig een messteek toe brengen. Wat meer, toen Dr Vei hoeven terug keerde van de verzorging der gekwetsten, werd hy ook aangerand eenige vrienden konden hem ontlasten. De meeting liep nochtans in goede orde af, de policic had de plaats doen ontruimen en zoo bleef 't janhagel achteruit. Dat alles bowijst do razerny en de om macht van het Cartel en toont aan de def tige burgers wie hier besturen wil. Ook M. Vekemans toonde zich opgewonden, vooral tegen de gendarmen. Te Heerne werd de beenhouwer Fag- neau, des nachts een verdacht gerucht ge waar. Hij sprong op, opende het venster en zag vier mannen op den loop gaan, Met zijnen revolver loste hy eenige schoten en moet zeker een hunner gekwetst hebben, want een lang bloedspoor was op straat zichtbaar. De vluchtelingen hadden hem een bezoek willen brengen. Zij waren reeds in zyne beenhouwery geraakt en hadden daar de kas opengebroken en het geld er uit gesto len, alsook eene zekere hoeveelheid vleesch en andere koopwaar ingepakt, om het mee tc nemen. Het parket van Turnhout heeft zich gisteren naar Noorderwijk begeven, om een onderzoek in te stellen opzichtens de vechtpartij,waarvan wij Zaterdag spraken. De toestand van Gaston Schorre is eenig- zins verbeterdDe steek in de zijde is diep; men weet nog niet of de longen getroffen zyn. Op het hoofd draagt hij verschillige verwondingen, die schijnen voort te komen van een kneukclijzer. Hel slachtoffer werd langdurig onder vraagd. Hij beschuldigde Denys M... den steek toegebracht tc hebben twee andere persoi en zouden ook een handje geholpen hebben. M... ondervraagd door de magi straten, loochent ten stelligste. Toch werd hij aangehouden on naar Turnhout gebracht. Het onderzoek wordt nu voortgezet. Personen van Herstal en Wandre weddi n ondereen wie in den kortsten tijd een lr.ilven liter jenever zou uitdrinken. Een dor wedders zakte in elkaar en stierf, terwijl men hem naar huis bracht. In de laatste zitting van den gemeen teraad van Charleroi heeft de heer De Wandi o, schepene gemeld dat men erin gelukt was, het getal leerlingen der ge meentc3cholen, die van de katechismus lessen ontslagen zyn, van 205 op 255 to brengen. De geuzen zijn niet tegen den Godsdi 'nat met waar Maar de ouders zyn er in g-oote meerderheid voor, .vant er zyn 2000 leerlingen in de gemeentescholen en enkel 255 zyn ontlasten. Do druivenoogst is in de wijngaarden van Hoei, Ampsin.St-Leonard, Amay.enz., geëindigd. De hoedanigheid is beter maar de hoeveelheid is geringer dan vorige jaren. Zondag morgen is de trein van 7 uur 20, rijdende van Bergen naar Binche, naby de statie van Harmignies ontriggeld. De locomotief de tender,alsook de laatste rytuigen bleven op de riggels, terwijl dc rijtuigen daar tusschen er uit sprongen. Door spoedig te remmen, kon de machinist eenegroote ramp voorkomen. Een veertigtal reizigers zyn gekwetst of gekneusd en verscheidene dokters sneldeD ter hulp om ze te verzorgen in het statie gebouw. Verscheidene reizigers zijn als zinneloos door hot veld gevlucht. Het parket doet een onderzoek. Volgens nadero-bijzonderheden zijn 6 rij tuigen uit de sporen goloopen cn lagen letterlijk liet onderst te boven hot was een onbeschryfelijk warboel, een berg van verwrongen ijzer. Het personeel der statie en dit van den trein snelde onmiddeljjk ter hulp van de gekwetsten die tusschen den puinhoop lagen te huilen en te kermen. Langs de verbrijzelde portels haalde men de met bloed overdekte gewonden op,altijd vroezend dooden te ontmoeten. Verscheidene personen worden naar het statiegehouw, naar de cementfabriek of wel in particuliere huizen in het dorp ge bracht met min of meer gevaarlijke kwet suren. Enkele personen, door glasscherven go- wond, waren in het gelaat onkennelyk, en hun gezicht was meer een bloedende klomp dan wat anders. Ook zyn er opgenomen met gebroken armen of beenen, en verscheidene ge kwetsten verkeeren in een redelyk beden- kelyken toestand. Al de slachtoffers zijn menschen uit de streek,inwoners of inwoonsters van Jurbise, Cuesmes, Hornu, Paturages, Wasmes, Fontaine-l'Evêque. Verscheidene banen zijn door den puin hoop versperd. Tusschen de statiën van Wanzole en Lede is ook een trein ontriggeld. Alles bepaalt zich by stoffelijke schade.De spoor baan werd op eene groote uitgestrektheid vernield. De policieagent André wandelde 's avonds over do Altraéplaats to Jumet, toen eensklaps een kerel, de 34 jarige Jan Jans- sens, wonendo Vijverstraat, op hem toetrad en zegde Ik heb in do Pont Ncufstraat eenen man dood gestoken. De agent leidde den kerel naar het poli- ciobureel en snelde met oenen makker naar bovengenoemde straat, waar zij inderdaad zekere Graindor, mynwerkcr, wonende Bladsonstraat, badend in zijn bloed vonden ten gronde liggon. Het slachtoffer dat cono erge messteek in de rechter bil bekomen had, waar hot bloed uit eene vreeselyke wonde gutste, werd met een kruiwagen naar hot policieburee^ gebracht, waar hij na geneeskundige ver zorging, huiswaarts gebracht werd. Zyn toestand is zeer erg. Graindor is 33 jaar en weduwnaar zonder kinderen. Janssens, door den policieofficier Dewez ondervraagd, verklaarde dat Graindor zyn medeminnaar was en hij hem daarvoor een hevigen haat toedroeg. i' Ik heb hein langs achter getioffen, doeli ik had hem liever langs vcor willen treffen om hem te dooden Janssens werd ter beschikking van het parket van Charleroi gestold dat een onder zoek heeft ingesteld. Provincie Oost- Vlaanderen. STAD A A I, S T Zittijd van den burgerlijken fievisieraad. «O» De Voorzitter van den luirgerlyken Re- visieraad bericht de inwoners der Stad Aalst dat de Raad zal Zitting houden op MJNSDAGEN 7 en 21 NOVEMBER, 5 eii 19 DECEMBER 1911, telkens van 17 tot tot 19 uron, ten Stadhuize te AalstMili tiezaal. Aalst, den 12 Octob tr 1911. De Voorzitter, O. Van der Haegen. UITTREKSEL DER WET: Art. 26. Do burgerlijke Revisieraden zyn gelast 1° De inschrijvingslijsten per gemeente vast te stellen, ze aan te vullen of te wijzi gen, zelfs ambtshalve 2° Uitspraak te doen over de toelating of de schrabbing der vrijwilligers 3° Uitspraak te doen over alle bezwaren gericht, zoowel door het Hoofd der Wacht als door de belanghebbende schutters, tegen de beslissingen van het College van Bur gemeester en Schepenen 4. Uitspraak te doen over de bezwaren van de schutters, die redenen iot ontslaging of tot vrijstelling zouden to hebben doen gelden, ontstaan na hunne bepaalde inly- ving 5° Overeenkomstig artilkel 48, de op gaven op te maken, voorbereid, tot het vormen der korpsen 6° Jaarlijks de nieuw aangewezen schut ters te verdeelou onder de verschillen een heden gevormd overeenkomstig art. 48 7° Uitspraak te doen over de bezwaren tegen de geldigheid der verkiezingen. STAD AALST Openbare Leergang van Het College van Burgemeester en Sche penen Gezien het ministerieel besluit van 28 September 1910, brengt ter kennis van het publick dat op de hierna volgende dagen, telkens om 8 3/4 uren voormiddag, open bare lessen van Fruitboomteelt, zullen jegevcn worden in den Stadshof en in de Militiczaal ten Stadhuize. te Aelst, door den lieer Jan De Clercq, gediplomeerde teeltkundigc te Aelst. De lessen zyn kosteloos. Alhoewel zij toegankelijk zyn voor ieder, wien dit onderricht van nut kan wezen, zyn de leergangen en vijftien lessen echter bijzonderlijk ingericht mot het doel de personen, welke verlangen hot bu- kwaamheidscertificaat te bekomen voor het kweeken en snoeien der fruitboomon toe te laten zich met leans op gelukken aan tc bieden tot de daartoe ingestelde examens. De inschrijvingen worden ontvangen ter hoogor genoemde Militiezaal door den voordrachtgever ter gelegenheid van zijne eerste les. VOLGORDE 1911 29 October, le Les. 5 November, 2* Les. 19 November 3" Les. 10 De cember, 4° Les. 24 .December, 5e Les. 1912 14 Januari, 6e Les. 28Januari, 7e Les. 18 Februari 8e Les. 3 Maart, 9e Les. 24 Maart, 10® Les. 14 April, 11" Les. 28April, 123 Les. 12 Mei, 13c Les 19 Mei, 14e Les. 2 Juni, 15" Les. Gedaan te Aelst. den 28 Sept. 1911. De SecretarisDe Burgtrn. en Schep. Oscar Reyntens. M.-L. Gheeraerdts. Bij dadelijke Uitwinning. OPENBARE VERKOOPING te BAEVEGE1I. De notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, bij vonnis, verleend door de Burgerrechtbank van Eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde zal openqaarlijk verkoopen Eenige koop. Een woonhuis met aanhoorig- heden, koer en lochting, groot 13 aren tachtig centiaren, gestaan en gelegen te Baevegem, wijk Hoog-Baevegen, gekend bij kadaster Sektie A, nummer 70c eD deel van nummer 64e, palende oogst met de scheidingshaag M. Philemon Ver- haeyen, zuid de straat, west nog de straat en M. Eugeen Yeckebroeck. Enlcele zitdag, Maandag 23 October 1911. Om 2 uren van den namiddag, ter herberg van den heer Canaille De Nayer te Baeveger, Hoek. Voor verdere inlichtingen en nazicht van het kohier van lasten, wende men zich ter studie van genoemden notaris Meert te Erpe, Vijthuizen, alwaar er ook tc bekomen zijn groote en kleine kapitalen aan gematigde intresten. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen te /Aalst, St-.Iol). De notaris TIBBAUT te Wichelen, zal, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Bouwgrond gelegen op St. Job, rechtover het klooster der Eerwaarde Paters Capu- cienen, volgens titei 9 aren 22 centiaren wijk B, nummer 234a, groot 7 aren, 8 centiaren. Derde en laatste Zitdag Vrijdag 13 October 1911 Ten 4 ure namiddag ter afspanning «De Groenpoort a, bij Mad. Wellekens-Van de Meer.sche, te Aalst Zoutstraatpoort. OPENBARE VERKOOPING van schoone en welgelegen Ie Aalst EN ZAAILANDEN le Impe. De Notaris TIBBAUT te Wichelen, zal met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste koop. Eenen blok zeer wel gelegen Bouwgronden, ten voorhoofde in de Sint Jobstraat, en in de nieuw ontwor- pene straat leidende van de Beekveldstraat naar de Capucienen Laan, gekadastreerd wijk A, nummers 2218 en 2219B, groot volgens meti; g 74 aren 51 centiaren. Gebruikers de heeren Frans Mertens en Alphons Van Coningsloo. Verdeeld in 28 loten, volgens gedrukte grondplan opgemaakt door den heer Henri Van Cleynenbreugel, gezworen landmeter te Aalst. Lot 1 verkocht Lot 2 ing. fr. 240 3 ing fr. 600. 4 200 »5 a 580. 6 140 7 600. 8 140 9 600. 10 140 11 600. 12 200 13 600, 14 200 15 600. 16 200 17 60C. 18 120 19 600. 20 140 21 700. 22 140 23 660. 24 140 25 a 720 26 120 a 27 verkocht 28 300 Gemeente Impe. Tweede koop. Eenen schoonen en welgelegen Eigendom, bestaande uit goede Zaailanden en deel Meersch, gelegen op Het Stockt, gekadastreerd wijk A, num mers 565, 566, 567, 568, 56g, 570, 571 en 572, met eene grootte van 7 hectaren 2 aren 50 centiaren en volgens meting groot 7 hectaren 6 aren centiaren. Verdeeld in 28 loten, volgens gedrukte plakbrieven aangeduid. Samen gebracht op fr. 21,400. DERDE EN LAATSTE ZITDAG. Donderdag 12 October 1911. Ten 3 uren namiddag, ter herberg ge naamd Beiersch Hof *,bij den heer Felix Van Landuyt, te Aalst, Groote Markt. GELD. Bij genoemden Notaris Tibbaut, zijn er groote en keine kapi talen te verkrijgen, mits bezet, aan gerin- gen intrest ofwel aflosbaar met annuiteiten Bij sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van allerbest gelegene te Nieuwerkerken, Meire, Erpe, Haeltert, Welle en Aygem. De notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Doorenvelci, gekadastreerd secte B, nummer groot 26 aren 40 centiaren, palende noord Dame wed. Domien Van Landuyt-Van de Velde en kinderen, oost het Weldadigheidsbureel van Aalst, zuid M. De Cannière-Verhulst te Aalst en west het Bureel uan Weldadigheid van Nieuwer- kerken. In gebruik bij M. Camiel Langelet, mits 55 frs. Tweede koop.a) Een perceel Land, gelegen wijk Edixveld, gekadastreerd sectie C. nummer q54b, groot garen 30 centiaren, palende noord en oost het Bureel van Weldadigheid van Nieuwer- kerken, zuid den heer Baeten De Veughel, Schoo- ten en west M. De Cannière-Verhulst le Aalst, b). Een perceel boomgaard Wijk Edixveld, ge kadastreerd sectic C 955d, groot 2 aren 10 centi aren, palende noord het Weldadigheidsbureel van Nieuwerkerken,oost M.De Cannière Verhulst voornoemd, zuid de heer Karei Baeten-Dc Veughel te Schooten en west de heer Frans en Juffouwen Marie, Leonie Baeten te Nieuwer kerken. Samen in gebruik bij M. Jan-Baptist Fleurtnck mits i5 franken. Boomprijs 35 fi. Derde koop. De helft van een perceel land, wijk Dooreveld, gekadastreerd sectie B, nummer 565e,groot 3 aren, palende noord M.De Cannière- Verhulst voornoemd, oost het Weldadigheids bureel van Aalst, zuid M. Albert Duwez te Aalst en west M. Romaan Moyorsoen-Liénart te Aalst. Gemeente Meire. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Meire, wijk Langenmeersch, gekadastreerd sectie A, nummer 1201, groot 9 aren 70 centiaren, palende noord Dame wed. Frans Lievens-De Smet en kinderen, oost Jufvrouw Elise Van Landuyt te Nieuwerkerken. zuid de gemeente Aygem en west de heer Gustaaf Van Boxtael te Aygem, In gebruik bij M. René DeTroyermits 3 frs. Vijfde koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Stuiversveld. gekadastreerd sectie C. nummer 86, groot 14 aren 40 centiaren, palende noord de ervenDe Schampmeester te Oordegem,oost denheer Frans en Juffrouw Coleta Van der Haeghen, zuid Juffrouw Marie-Stephanie Bossaert te Kortrijk en west den heer Joannes Van Liedekerke-Seminck te Meire. In gebruik bij M. Victorien Maesschalck, mils 18 Irs. Boomprijs 7 frs. Gemeente Erpe. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op Grooten Boschkauter, gekadastreerd sectie A, nummers 223a en 223a, groot 7 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Van de Velde te Erpe, oost Juffrouw Laurence Fiévét te Brussel, zuid Mad. wed. René Van de Bossche-De Windt te Aalst en west den steenweg van Gent op Brussel. Gebruikt door M.Camiel Baeyens, mits t2,5o fr. Gemeente Welle. 1 Zevende koop. Een partij Meersch in de Wellemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 58, groot 3.; aren 3a centiaren, palende noord M. I Jan Callebaut te Erembodegem, oost den heer j August Beeckman-Scheerlinck te Denderleeuw, I en West den heer Felix De Leenheer-Van Mulders te Welle. In gebruik bij M. Frans Perdaens mits 40 fr. Gemeente Haeltert. Achtste koop. Een pereeel land gelegen wijk Broeck, gekadastreerd sectie A, nummer 899A, groot 22 aren 5o centiaren, palende noord Dame Weduwe Pieter Van Lul-Lauwereys en kinderen te Haeltert, oost Dame Weduwe Lodewijk Van Der Eecken-Sienaert te Haeltert. zuid de straat en west Domien Van den Steen-De Troyer te Haeltert. In gebruik bij M. Jozef Hendnckx. Gemeente Aygem. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Varinck, gekadastreerd sectie A, nummer 1600, groot 11 aren 40 centiaren, palende noord de gemeente Meire, oost de Molenbeek, zuid den heer Karel-Emiel Meganck en west de straat en de erven van den heer Jozet Van den Eeckhaut-De Smet te Erondegem. In gebruik bij den heer Albien Slagmulder, mits 12 frs. Boomphjs 30 frs. ZITDAGEN: Instel, Maandag 3c Oktober, Verblijf, Maandag 13 Novemb. '911 Telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg In het Brouwershuis bewoond door den heer Remi Schepens-De Backer te Nieuwer kerken, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen I. 31 aren 70 centiaren Land te Audegem, ophoog Lambroeek. Gebruikers Kinderen Verhofstadt. Ingesteld fr. 2620. 3. 50 aren 30 centiaren Land to Aalsi|) Schaarbekc, op den Siesegemkauter. Ge bruikers Gebroeders De Kegel, verdeeld in oost en westhelft. Samen ingesteld fr. 3320. 4. 80 aren 20 centiaren Land te Lede, Vogelenzang. Gebruikers Ch. L. Van We- semael en Leo Overdenborger. Samen ingesteld fr. 2500 5. 24 aren Land to Lede, Vogelenzang. Gebruiker Frans D'Haeseleer. Ingesteld fr. 1100. 8. 50 aren 80 centiaren Meersch, te Nieu werkerken, Broeokmeerschen. Gebruik- ster de wed. Braem. Boomprijs 700 fr. Ingesteld fr. 2020. 57 aren 30 centiaren Bosch te Nieu werkerken, Brockmeersclien onverhuurd. Boomprijs fr. 900. Ingesteld fr. 1500. 10. 11 aren 50 centiaren Bosch te Nieu werkerken Broeckraecrschen, onverhuurd. Boomprijs fr. 700. Ingesteld fr. 100. II. En 47aren 60 centiaren Land te Aalst- Schaarbekc, Siesegemkauter. Gebruiker Theodore Vanden Borro, verdeeld in noord en zuiddeel. Samen ingesteld fr. 3040. Derde en laatste Zitdag, Donderdag 12 Oktober 1911. Telkens om 2 uren namiddag ter Estami- net van M. Joseph Vander Vorst, Zaadhan delaar te Aalst, aan St Martenskerk. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede en WOOXIILTZENl. te NIEUWERKERKEN en ERPE. De Notaris LIMPENS, te Aelst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Meersch, met de gebouwen van drij Woonhuizen, gelegen te Nieuwer kerken, Mael, gekadastreerd sectie A, nummers 202B, 219c, 219D. 219E, 219F, met eene grootte van 70 aren 90 centiaren en volgens meting groot 67 aren 99 cent. Verdeeld in drij deelen A 20 aren 69 centiaren ten oosten (of naast Aalst) palende oost de tede en daar over Frans Coppens, zuid den steenweg, west het lot B en noord den Zadelweg. Boomprijs fr. 90 B 22 aren 69 cent. met de drij woon huizen daarop staande, palende oost lot A, zuid den steenweg, west lot C en noord de Zadelweg. Boomprijs tr. 90 C 24 aren 61 cent en westen palende oost lot B, zuid don steenweg, west de voet- weg en daarover Frans De Graeve en noord den Zadelweg Boomprijs fr, 120 Tweede koop Een perceel land te Nieuwerkerken Grootbroekveld, gekadastreerd sektie C nummer 1079A groot 52 aren 70 cent pa lende oost Leon Lievens, zuid den Broek - meersch, west W° Louis Callebaut en noord den losweg. Gebruikt door We Die- rickx. Verdeeld in oost en west helft. Derde koop Een perceel Land gelegen te Nieuwer kerken, Wasland, gekadastreerd sectie A nummer 61 groot 32 aren palende oost M. Langendries, zuid M. Charles Vander Hey- den, west en noord het Bureel van Welda digheid van Erpe. Gebruikt door M. Victor Troch. Vierde koop Een perceel Meereek gelegen te Erpe, Suerenbosch, gekadasteerd sektie C num mer 4, groot 23 aren 80 centiarsn palende oost wed. De Kegel, zuid de weduwe De Clippele, west de weduwe Versmessen-De Windt en noord de beek. Onverhuurd. Boomprijs fr. 200. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 Oktober) Verblijf Dijnsdag 31 Oktober Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door M Karolus Huylebroek, Zager, te Nieuwerkerken, Mael. De notaris DE VIS. te Aalst, zal open baar verkoopen 1. 31 aren 10 centiaren land te Erembo- dengem Wilde Veld.Gebruiker Viktor Rampelberg te Welle. 2. 16 aren land te Erembogem, Helle. Gebruiker August De Schrijver te Dender- hautem. 3. 14 aren 5c centiaren land te Dender- hautem, Blokkenveld. Gebruiker Viktor Praet te Welle 4. 48 aren meersch te Denderbelle nevens de Vaart langs Audegem. Gebruiker Ivo Gillis Varenberg, te Audegem. ZITDAGEN: Instel Maandag 30 October Verblijf 13 November 1 Om 2 uren namiddag, ter Estaminet Het Paviljoen bij den heerEmiel Van de Maele te Aalst, Groote Markt. huis, hebbende ver scheidene beneden- en bo venplaatsen, koer hof, pomp- on regenwater, gestaan en ge legen te Aalst, Moorselscho baan, rechtover de kerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November. Zich tc wenden tot de Wed. Louis Boeykens, 45, Groenstraat, Aalst- Mylbeek. luns, hebbende ver scheidene beneden en bovenplaatsen, koer, hof, pomp-en regenwater, gestaan en gele gen to Aalst, Moorselsohe Baan, rechtover de kerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November. Zich te wenden tot M. Edw. Muylaert, Groenstraat, Aalst-Mijlbeek. Brussel. Longchampslaan te Bestuurster voor werverij sprekende Vlaamseh en Fransch. Adres te vragen ten bureele van «De Denderbode». 196 S een Magazijnier den stiel goedlcennende. Schrijven Bureel van Ds Denderbode onder de letters A.B.C. Te bekomen by Robert Meganck- Kelders, ondernemer van openbare werken. Schoolstraat 34, te Aalst, eene groote hoeveelheid schoone refractaire steenen dienstig voor vuringen en bakkers, alsook oude dakparren, ramen, deuren enz. tegen brandgevaar, op het levenen onge lukken van allen aard. Eenige Premie ongelukken op den ijzerenweg en tramways. Hoofdagent Aug. DE WINTER, Nieuwstraat, Aalst VOLKSVERZEKERINGEN met weke- lijksche betalingen voor Eerste Communie. Huwelijk, enz., enz. N. B.Agenten worden gevraagd. Zich te wenden op bovengemeld adres Fraiisi Eemans-De Smet, tc Aalst, Korte Zoutstraat, 3, Notarisklerk gsdurende 40 jaren, gelast zich met het opmaken van verhuringen, overeenkom; eten, doodschulden, vernieuwingen van hypothecaire inschrijvingen, vereffeningen en verdeelingon, ontvangsten, beschikkin gen van gelden op hypotheek, aankoopen en verkoopen van onroerende goederen raadgevingen voor notariale zaken. Hij is ook gelast met den verkoop der bouwgronden voortkomende van het Scha- liënhuis te Aalst, aan de Burgemeester plaats, Van der Nootstraat, enz. Gematigd loon en eerlijke bediening. bij Jean IJinptDtim, Brusselschestraat (Pontstraat 42 Aalst). Niettegenstaande den OPSLAG der daghuren en van het hout, GEENE prijs- vermeerdering op de Meubels. Snijwerk voo: Meubels aan buitenge woon lage prijzen. Bedgarnituren in pich-pin aan 1,50 fr. Schoone herzelaren Dorschvlegels aan 0,40 fr. Gedraaide beuken tafelstijlen aan 1,50 de vier. Al de Meubels zijn drij jaar gewaar borgd. van N A AIM ACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. Goedkoop

De Denderbode | 1911 | | pagina 3