Zwavelzuur Ammoniak eninhei Sodanitraat Frankrijk. Tijdelijke Moesteeltschool -1 Borstsiroop Depratere VOLLE AFLAAT NESTLES KINDERMEEL. Congo. Openbare Aanbesteding HANDELSHUIS Tabakfabriek BUITENGOED Wij Verzekeren Openbare Vei'kooping. Openbare Verkooping Openbare Verkooping Zaailanden en Meersehen WOONHUIS Vergelijking tusschen de prijzen der Stikstof Zaailanden Meerschen LAND en MEERSCH schoon WOOAJHUIS Men vraagt Men vraagt Tc huren, T" SC|,!T °n Men vraagt 3ene k.inclermeid' 'Een bloedig gevecht, ontstaan te Roncq tusscben twee broeders, heeft de wijk der statie in opschudding gebracht. l)e 19 jarige Jules Cats, raetserdiener, die rond 7 1/2 ure 's avonds huiswaarts koerde, stelde vast dat zijn broeder Achiel, 17 jaar, ook metserdiener, hem twee dui ven en eene broek ontstolen had. De kerel schoot in zulke hevige gram schap dat hy zijnen broeder bij de keel greep en hem drie erge messteken in het hoofd toebracht. De jongeling viel als een massa ten gronde, waarop de moordenaar de vlucht nam. De geburen toegesneld, vonden het slachtoffer midden een grooten plas bloed en bewusteloos liggen. De geneesheer Galisot stelde vast dat de gekwetste, die drie erge wonden aan het hoofd, voorhoofd en linkerwang bekomen had en door het overtollig bloedverlies, het bewustzijn verloren had, ontbood eenen priester, die liet slachtoffer de laatste Sakramenten toediende. Dinsdag avond was zijn toestand een weinig boter de geneesheer hoopt hem te redden. De moordenaar heeft de vlucl t ge nomen naar België. Er is brand ontstaan in de mijn Dor- dot, te St-Etienne. Torwyl werklieden bezig waren eene afdamming op te werpen, had er tusscben 4 en 5 ure, eene grauw vuurontploffing plaats. Men spreekt van een twintigtal dooden. De overheden snel den ter plaats. Een later bericht meldt dat de ramp plaats had rond een uur, maar slechts lang nadien bekend werd in de volgende omstan digheden 20 tot 25 werklieden, onder het geleide van den inginieur Baup, werkten aan de afdamming van den brand, Dinsdag ontstaan. Zes werklieden werden gelast om 500 meters vandaar een dood paard weg te balen, toen er eensklaps eene grauwvuur ontploffing plaats had. De werklieden namen den vlucht. Onder ben bevond zich M. Ricrut, die, onder weg i .vee werklieden tegenkomend, waarvan i on erg verbrand was, dezen op zijnen schouder nam en naar de mynschacht 1 racht, van waar beiden bovengebracht werden, Het was toen 2 ure 35. Het noodsein werd gegeven. Twee inge- i ieurs poogden naar bentden te gaan langs do mijn van Esplaches. Zij kwamen half verstikt door de gassen b meden en moesten weer naar boven. Kond vier ure daalde eene ploeg redders aar ben oden en sedert dien heeft men geen nieuws meer uit de mijn. 's Avonds te 11 uur telde men reeds SS dooden, waaronder de ingenieur Baup. 1 c lijken zijn 's nachts naar boven eo- 1 racht. Ten half tien kwamen de ingenieurs der maatschappij naar boven. Zij hadden geen hoop meer nog iemand .te redden. Volgens de laatste berichten zijn er 39 dooden. De meeste slachtoffers zijn onmid- delyk gestikt. klak enz. enz. alles was verdwenen uitge nomen eenig kleinigheden en 5paar kousen. Hij schat het verlies tusschen de 3 a 400 franken. De overheid, terstond ver wittigd. stelde een onderzoek in om licht te brengen in deze geheimzinnige zaak. PRIESTERLIJKE BENOEMING. Pastoor te Lemburge, den E. H. Gom- maerts, M., in vervanging van den E. H. Steppe, A., die op zyne aanvraag zijn eer vol ontslag bekomt. Kosteloos Vakonderwijs. VAM AAL8T. Op 1 Novemb. aanstaande (Allerheiligen) heoft de opening plaals van de tuinbouw- leergangen, in de zaal van den Landbou- wersbond, Keizerlijke Plaats, te Aalst. De les begint om 91/2 uren stipt. Het programma der lessen zal aan de aanwezigen uitgedeeld worden. Zeggen dat onze school jaarlijks hove niers, echte vakmannen vormt, die op de hoogte zijn van hunnen stiel, weze voldoende om landbouwers en hoveniers aan te zetten onze lessen regelmatig te komen volgen. -VI A A K 0 M- neg hoesten wanneer wij openbaarlijk verklaren dat eene enkele flesch den hevigsten en oudsten hoest geneest. Al deze die Siroop Depratere genomen hebben, zijn eens om te verklaren dat haar gelijke niet bestaat en zeggen aan al wie het hooren wilt Dat is de ware goede remedie. Te verkrijgen bij al de goede Apothekers, Valkeneer cn Callebaut, te Aelst. EEN IG I. M. I. F. C. C. G. Z. J. C. in de kerk der arme Claren Coletinen. Woensdag 25 Octoberter gelegenheid der Gedurige aanbidding. Om 6 ure de eerste Mis, met Uitstelling van het Allerheiligste Sacrament tot na het Lof. Om 7 ure de tweede Mis. Om 3 ure het Lof. 27 Ik ben vroolijk en bloeiend, mijne gezondheid is het geluk mijner pupa en mijner mamma, omdat ik dagelijks gebruik maak, van KOSTELOOZE VERZENDING eener doos als staal, mits vraag gericht tot M. Femand DENY 15, Rue du Grand Hospice BRUSSEL Diefstal. Men schrijft ons uit Lukonzolwa in dato van 31 Oogst 1911. Zijn de zwarten van Congo geboekt als dieven, dan toch verstaat men dat een dief stal hier niets ongewoons is. doch het volgende feit hier voorgevallen, en waar van ik de echtheid waarborg is buiten het allcdaagsch gebied. Ziehier de feiten Onder de leden der Mission d'Agriculture Leplae, den 4 Maart uit Southampton ver trokken en waarvan ik leelmaakte bevond zich ook mijn vriend Godfroid Wathelet, van Soumagne, de lezers reeds bekend door royn rijsvtrhaal. Hem vergezelde op zijne reis een malle-épée, of lange ijzeren koffer op zijne reis, welke onder andere inhield zyn officieel kostuum, twee witte kostumen twee in kakhi en tal van andere voorwer pen als hemden, neus en handdoeken enz. enz. Te Bulowayo stad in Rhodesia, moesten vij veranderen van trein en de malle bleef achter, 't was slechts toen wij in Elisabeth- ville onze koffers in ontvangst namen dat Mr Wathelet bestatigde dat zijne mall-épóe niet was aangekomen. Telegrams werden naar Bulowayo gestuurd en het antwoord luidde dat het koffer daar was en weldra volgen zou. Goed, eene maand bleven wij in Elisabethstad en toen wij eindelijk den wegnaar Lukonzolwa insloegen was de malle nog niet aangekomen. Men beloofde. Zy zal volgen, en met dien troost togen wy op weg. Den 28 Moi kwamen wij in onzen post aan. In Juli zond men aan Mr Wathelet do sleutels zyner malle uit Elisabethville en gisteren eindelijk 30 Augustus, kwam de zoolang verwachte koffer aan. Tevreden en gelukkig opende vriend Godefroid zijn koffer maar was als van de hand Gods geslagen toen hij bestatigde dat de malle byna gansch ledig was. Al de costumen de bomdens, het linnen, de schoenen eene BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. Geboorten Mannelijk geslacht li) Vrouwelijk 16) Huwelijken A. Goemare,bediende,met M.Roggeman, winkelierster. J. Corton, hovenier, met M. Van Cauwenbergh, breister.J. Ernst, houtdraaier,met M.Van der Elst,tw jnster. L. De Schaepdrijver, schrijn werker, met H. Mcdaerts, twijnster. P. Spaens, briefdrager, met C. Boel, winkelierster. Overlijdens G. Coone, man Iliano, landbouwer, 62 jaar, Oude Dendermondschesteen weg. M. Pieters, zonder beroep, 19 jaar, Vaart. M. Beeclcman, zonder beroep, 46 jaar, St-Job. L. Melsen, mulder, 18 jaar, Moorselbaan. J. Van Geem, man Van den Abeele, schrijnw. 42 jaar, Keizerlijke Plaats M. Van Ginderdeuren, zonder beroep,43 jaar,Dirk Martonsstr.E Praet, landbouwer, 53 jaar, wonende te Welle. O. Van de Voorde,man Beckers,kuiper, 43 jaar, Binnenstraat, 8 Kinderen onder de 7 jaren. Hark tprijzen. Zaterdag 21 Oct. 1911. Aardappelen de 100 kil. 8,00 k 9 00 Boter per 3 kil. 8,91 k 10,00 Roomboter 90 kil.; per kil. 3,70 k 0,00 Eiers de 25 3,75 k 4,00 Ajuin de 100 kil. 20,00 k 00 oe Viggenen, per koppel 60,00 70,00 BOTERMARKT. Heden Zaterdag werden 218 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 1740 kilogi HOPMARKT. AALST, 21 Oktober. Heden werden 15 balen prime ter markt gebracht, prijs 180 tot 225 fr. 9 balen gewone pluk, prijs 190 fr. LONDEN, 16 Oct. Markt vast. Men kwoteert Engelsche hop, 1® kwaliteit 250 290 fr. 2« kwal., z25 frank Bel gische hop, 200-225 fr. Veel vraag naar Belgische waar, bijzonderlijk naar Pope- ringhcr hop, die om reden van den billijken pr'.js en de goede kwaliteit veel aftrek vindt. BRUSSÜL, 18 Oct. Markt vast. Men kwoteert Poperinghe (stadslood), 195 200 fr, Aalst (stadsraerk), 190-200 fr. Weinig verkoop. NEURENBERG (Beieren), 18 Oct. Handel wat vaster, met standhoudende prijzen. Er is nog weinig geringe waar voorhanden. Do laatste noteering der markt is als volgt in fr. Soorten Prima-Waar Middelbare Markthop 244-256 231-237 Berghop 350 356 Spalterhop 375-400 368-381 Hallcrtau 400-412 375-387 Elzasserhop 350 362 300 325 POPERINGHE, 19 Oct. Handel vast. Men betaalt Poperinghe (stad), 190-200 fr. Poperinghe (dorp), 170-190 fr. Stad Aalst. van do levering van 8CHOOLMOB1LII II Het College van Burgemeester en Sche penen brengt ter kennis van de belangheb benden dat op Maandag 6 November 1911, te 11 uren voormiddag, er ten S^.ad- huize zal worden overgegaan tot de opening van do biedingen voor de Aanbesteding van de levering van lossenaars ten dienste van de lagere gemeentescholen. He lastenboek en de plans berusten in het Gcmeenlosecretariaat waar zij kunnen kunnen geraadpleegd worden alle werkda gen van 9 tot 12 uren. De beraming der levering bedraag fr, 4169. Aelst den 13 October 1911. De Burgemeester en Schepen, De Secretaris, M. L. Gheeraerdts. Reyntens. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een te AELST, Korte Zoutstraat- De Notaris DE VIS, te Aelst, daanoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Een Woonhuis, zijnde een Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds- berg8chestraat, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 cemiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de Straat en aan het huis en estaminet genaamd de Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van der Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Haese, Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machienen ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat. bijna recht over voorgaande huis, dragende het N° 56, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1884, met eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Camiel Van Branteghem, van den anderen kant aan den heer Emiel D'Haese-Minnaert, vanachter aan hetgene van Dame Bosteels en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer Nyns- D'Haese. ZITDAGEN Instel Donderdag 14 Verblijf Donderdag 28 December 1911. Telkens om 2 uren namiddag, ter Afspanning Inden Meiboom.» gehouden door Dame Wed. Theofiel Wauterste Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. Te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris De Vis, aan geringen intrest. OPENBARE VERKOOPING van een genaamd Kasteel T'Sluys, onder Esschene en Sie-CatharinaLombeek. De Notaiis BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Buitengoed, genaamd Kasteel T' Sluys onder Esschene en Ste-Cat- harina-Lombeek op 3 minuten afstand van de statie Esschena-Lombeek, groot 1 hektaar 86 aren. Onmiddelijk inge- bruiktreding. Dienstig voor zomerverblijf of geeste lij kgesticht. Verdeeld in 5 deelen. Boompr. 6030 fr. Zitdagen: Instel, Maandag 23 October Verblijf, Maandag 6 Novemb. Telkens om 3 uren namiddag, in het u Hotel du Comte de Flandre bij Mijn heer Henri Galle, te Aalst, Statieplein. volkomcnc genezing in 3 uren van den Afloop of 't Schijt der kalvers en veulens door het Amerikaansche Poeder Depratere nu Constipogene genoemd. Eene enkele doos is voldoende, cm verscheidene dieren te redden en hot kost maar een frank. Te bekomen in alle apotheken, namelijk te Aalst, bij De Valkeneer en Callebaut. De notaris DE VIS, te Aalst, zal open- ar verkoopen 31 aren 10 centiaren land te Erembo- dengem, Wilde Veld.Gebruiker Viktor Rampelberg te Welle. 2. 16 aren land te Erembogem, Helle. Gebruiker August De Schrijver te Dender- hautem. 14 aren 5c cemiaren land te Dender- hautem, Blokkenveld. Gebruiker Viktor Praet te Welle. 48 aren meersch te Denderbelle nevens de Vaart langs Audegem. Gebruiker Ivo Gillis Varenberg, te Audegem. ZITDAGEN Instel Maandag 30 October Verblijf 13 November '9'1 Om 2 uren namiddag, ter Estaminet Het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. 8 aren 35 centiaren Land, op Heyen- hroeck. 2. 11 aren 97 centiaren Land, op Kat- tens of de Kempeneer. 3. 19 aren 70 centiaren Land, op den Huit. 4. En 11 aren 65 centiaren Land, op den Iloogenvosholle Gebruikt door Theophile Van der Heyden. Eenige Zitdag Zaterdag 28 October 1911. Om 3 uren namiddag, ter Estaminet van M. Bouvyn-Arys, te Aalst, Brussel- schen steenweg, aan den Tir. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 13o aren zo centiaren Land, te Lede, in den Geesthoek. x6 aren 20 centiaren Kanada- en Schaarhoutbosch, te Lede, Karreveld. Boom prijs frs. 260. 3. 27 aren 10 centiaren Land, te Lede, op den Kleinen Kauter. Eenige Zitdag Woensdag 25 October 191 i- Om 3 uren namiddag, ter herberg St. Anna, te Lede, dorp. Bij sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van allerbest gelegene te NieuioerkerkenMeire, Erpe, Haeltert, Welle en Aygem. De notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Nieuwer kerken. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Doorenveld, gekadastreerd secte B, nummer 517E, groot 26 aren 40 centiaren, palende noord Dame wed. Domien Van Landuyt-Van de Velde en kinderen, oost het Weldadigheidsbureel van Aalst, zuid M. De Cannière-Verhulst te Aalst en het Bureel uan Weldadigheid van Nieuwer- kerken. In gebruik bij M. Camiel Langelet, mits 55 frs. Tweede koop. a) Een perceel Land, gelegen wijk Edixveld, gekadastreerd sectie C. nummer 954B, groot garen 30 centiaren, palende noord en oost het Bureel van Weldadigheid van Nieuwer- kerken, zuid den heer Baeten De Veughel, Schoo- ten en west M. De Cannière-Verhulst te Aalst. b). Een perceel boomgaard Wijk Edixveld, ge kadastreerd sectie C 955b, groot 2 aren 10 centi aren, palende noord het Weldadigheidsbureel Nieuwerkerken.oost M.De Cannière Verhulst voornoemd, zuid de heer Karei Baeten-De Veughel te Schooten en west de heer Frans en Juffouwen Marie, Leonie Baeten te Nieuwer- kerken. Samen in gebruik bij M. Jan Baptist Fleurinck mits i5 franken. Boomprijs 35 fi. Derde koop.De helft van een perceel land, wijk Dooreveld, gekadastreerd sectie B, nummer 565e, groot 3 aren palende noord M. De Cannière- Verhulst voornoemd, oost het Weldadigheids bureel van Aalst, zuid M. Albert Duwez te Aalst 1 west M. Romaan Moyorsoen-Liénart te Aalst. Gemeente Meire. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen Meire, wijk Langenmeersch, gekadastreerd sectie A, nummer 1201, groot 9 aren 70 centiaren, palende noord Dame wed. Frans Lievens-De Smet en kinderen, oost Jufvrouw Elise Van Landuyt te Nieuwerkerken. zuid de gemeente Aygem en west de heer Gustaaf Van Boxtael te Aygem, In gebruik bij M. René De Troyer mits 3 frs. Vijlde koop Een perceel Meersch, gelegen wijk Stuiversveld, gekadastreerd sectie C. nummer 86, groot 14 aren 40 centiaren, palende noord de ervenDe Schampmeester te Oordegem,oost denheer Frans en Juffrouw Coleta Van dér Haeghen, zuid Juffrouw Marie-Stephanie Bossaert te Kortrijk en west den heer Joannes Van Liedekerke-Seminck Meire. In gebruik bij M. Victorien Maesschalck, mits 18 frs. Boomprijs 7 frs. Gemeente Erpe. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op Grooten Boschkauter, gekadastreerd sectie A, nummers 223a en 223B, groot 7 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Van de Velde te Erpe, oost Juffrouw Laurence Fiévét te Brussel, zuid Mad. wed. René Van de Bossche-De Windt te Aalst en west den steenweg van Gent op Brussel. Gebruikt door M.Camiel Baeyens, mits i2,5ofr. Gemeente Welle. Zevende koop. Een partij Meersch in de Wellemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 58, groot 34 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Callebaut te Erembodegem, óóst den heer August Beeckman-Scheerlinck te Denderleeuw, en West den heer Felix De Leenheer-Van Mulders te Welle. In gebruik bij M. Frans Perdaens mits 40 fr. Gemeente Haeltert. Achtste koop. Een pereeel land gelegen wijk Broeck, gekadastreerd sectie A, nummer 899A, groot 22 aren 5o centiaren, palende noord Dame Weduwe Pieter Van Lul-Lauwereys en kinderen te Haeltert, oost Dame Weduwe Lodewijk Van Der Eecken-Sienaert te Haeltert, zuid de straat en west Domien Van den Steen-De Troyer te Haeltert. In gebruik bij M. Jozel Hendrickx. Gemeente Aygem. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Varinck, gekadastreerd sectie A, nummer 1600, groot 11 aren 40 centiaren, palende noord de gemeente Mèire, oost de Molenbeek, zuid den heer Karel-Emiel Meganck en west de straat en de erven van den heer Jozel Van den Eeckhaut-De Smet te Erondegem. In gebruik bij den heer Albien Slagmulder, mits 12 frs. Boomprijs 30 frs. ZITDAGEN: Instel, Maandag 3r> Oktober, Verblijf, Maandag 13 Novemb. j '911 Telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg In het Brouwershuis bewoond door den heer Remi Schepens-De Backer te Nieuwer kerken, Dorp. Bij dadelijke Uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een te B/tE VtGE AI. De notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, bij vonnis, verleend door de Burgerrechtbank van Eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde zal openqaarlijk verkoopen Eenige koop. Een woonhuis met aanhoorig- heden, koer en lochting, groot 13 aren tachtig centiaren, gestaan en gelegen te Baevegem, wijk Hoog-Baevegen, gekend bi) kadaster Sektie A, nummer 75c eD deel van nummer 64e, palende oogst met de scheidingshaag M. Philemon Ver- haeyen, zuid de straat, west nog de straat en M. Eugeen Veckebroeck. Enkele zitdag, Maandag- 23 October 1911. Om 2 uren van den namiddag, ter herberg van den heer Camille De Nayer te Baeveger, Hoek. Voor verdere inlichtingen en nazicht van het kohier van lasten, wende men zich ter studie van genoemden notaris Meert te Erpe, Vijfhuizen, alwaar er ook te bekomen zijn groote en kleine kapitalen aan gematigde intresten. IN HET getlui endede lOlantgie jnren JAREN Zwavelzuur Ammoniak Prijs per kilogram stikstof Sodanitraat Prijs per kilogram stikstof. 1,29 1,43 igo5 1,78 1908 - Middelprijs der 10 De landbouwer, die gedurende de tien laatste jaren zwavelzuren ammoniak gekocht heeft in plaats van sodanitraat, heeft dus 15 centiemen per kilogram stik stofgespaard, zij 300 frank per wagon,zonder te rekenen dat het zwavelzuur ammo niak hem vrachtvrij van alle onkosten is geleverd geworden, in poeder, ingoede zakken op 100 kilogram geregeld, zorgvuldig gesloten bij middel van eenen naad en gezegeld bij middel van e;n lood dat in uitkomende letters de volgendefirma draagt: C<»'»iptoir beige du Sulfate d'auimonisique, ten einde alle bedrog te voorkomen. Door den voorkeur aan den zwavelzuur ammoniak te geven, heeft de landbouwer niet alleenlijk nut getrokken uit de voordeelen hierboven aangestipt, doch hij heeft ook een spaarzaamheid gedaan op de kosten van karren, malen, uitstrooien en op harken en op de noodige hoeveelheden, dank aan den grooten rijkdom van het produkt, aan zijne poederachtigheid en aan zijne eigenschap den grond niet te verkorsten. Hij heeft eene meststof ontvangen die gemakkelijk uit te strooien is, in goede zakken welke hij na hunne ledigmaking heeft kunnen terug gebruiken. Het Comptoir beige du Sulfate cl'ainmoniaque, Berekmansstraat, H9 te Brussel, zendt kosteloos aan eiken landbouwer die er naar vraagt, een staal dezer uitmuntende meststof en de uitleg gingen welke hij mocht verlangen. Naar Brandbury Hirsch, van Liverpool. Om uit onverdeeldheid te Bcheiden. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede en WOONHUIZEN. te NIEUWERKERKEN en ERPE. De Notaris LIMPENS, te Aelst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Meersch, met de gebouwen van drij Woonhuizen, gelegen te Nieuwer kerken, Mael, gekadastreerd sectie A, nummers 202B, 219c, 219D, 219K, 2I9F, met eene grootte van 70 aren 90 centiaren en volgens meting groot 67 aren 99 cent. Verdeeld in drij deelen A 20 aren 69 centiaren ten oosten (of naast Aalst) palende oost de rede en daar over Frans Coppens, zuid den steenweg, west het lot B en noord den Zadelweg. Boomprijsfr. 90 B 22 aren 69 cent. met de drij woon huizen daarop staande, palende oost lot A, zuid den steenweg, west lot C en noord de Zadelweg. Boomprijs Ir. 90 C 24 aren 61 cent en westen palende oost lot B, zuid den steenweg, west de voet- weg en daarover Frans De Graeve en noord den Zadelweg Boomprijs fr. 120 Tweede koop Een perceel land te Nieuwerkerken Grootbroekveld, gekadastreerd sektie C nummer 1079A groot 52 aren 70 cent pa lende oost Leon Lievens, zuid den Broek- meerBch, west W° Louis Callebaut en noord den losweg. Gebruikt door W® Die- rickx. Verdeeld in oost en west helft. Derde koop Een perceel Land gelegen te Nieuwer kerken, Wasland, gekadastreerd sectie A nummer 61 groot 32 aren palende oost M. Langendries, zuid M. Charles Vander Hey den, west en noord het Bureel van Welda digheid van Erpe. Gebruikt door M. Victor Troch, Vierde koop Een perceel Meersch gelegen te Erpe, Suerenbosch, gekadasteerd sektie C num mer 4, groot 23 aren 80 centiarsri palende oost wed. De Kegel, zuid de weduwe De Clippele, west de weduwe Versmessen-De Windt en noord de beek. Onverhuurd. Boomprijs fr. 200. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 Oktober) Verblijf Dijnsdag 31 Oktober) Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door M Karolus Huylebroek, Zager, te Nieuwerkerken, Mael. OPENBARE VERKOOPING van le UBUAIBOBEGUAI. De Notaris DE SADELEER, te Erem - bodegem, zal, ten verzoeke van de kinde ren Jan-Baptist De Clippel, openbaar ver koopen Gemeente Erembodegem. I, Land op het Wildeveld, Sectie B, nummer 979B, groot 14 aren 70 centiaren. II. Meersch beplant met boomen op Leege Vosholle, sectie A nummer 66 ia, groot 12 aren 20 centiaren Laatste Zitdag Woensdag 25 October 1911. Om 3 ure namiddag, ter herberg van Arthur Van Vaerenberbergh te Erembode- gem-Dorp. OPENBARE VERKOOPING op licitatie van een LANIBEN! en AIFER8GII te Haeltert, Denderhautem, Welle en Denderleeuw. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal, ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Herzele, met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1816 openbaar verkoopen Gemeente Haeltert. I. Een schoon en welgelegen woonhuis tuin en boomgaard, nabij het Dorp aan de Hoogstraat, Sectie A nummers 1594a en 1595a, groot 19 aren 30 centiaren. Bewoond en gebruikt door M. Felix Muy- laert Vercruysen. II. Land, geschikt voor bouwgrond, op den kleinen Droeskouter, aan den steenweg van Aelst naar Geeraardsbergen, 6ectie B. nummers 191a en 601b, groot 39 aren 80 centiaren. Gebruikt door Alexis Reynaert, Frans De Schutter en Bernar- dus Van der Biest. Verdeeld in twee gelijke deelen Oost en Westhelft. III. Land op den Middelkaeter Mus- schenzeelweg, sectie B, nummer 735a, groot 8 aren 30 centiaren.Gebruikt door Victor Schockaert. Gemeente Denderhautem. IV. Land op het Blokkeveld aan het Lindeken, sektie B, nummer 232, groot 44 aren. Gebruiktdoor Franjois Pauwels te Welle. Verdeeld in twee deelen Oost en Westhelft. Gemeente Welle. V. Land op het Wildebeekveld aan de Abeelbaan, sectie B, Oosthelft van num mer 851, groot 24 aren 55 centiaren. Gebruikt door Franpois Pauwels. Gemeente Denderleeuw VI. Meersch, gelegen op Leeuwbrug of Drooge wride, sectie a, Zuiddeel van num mer 70, groot 40 aren 95 centiaren, vol gens titel 36 aren 30 centiaren. Gebruikt doorFranfois Pauwels, Eenige Zitdag voor toewijzing, Woensdag 25 October 1911, om 1 1/2 ure namiddag te Haeltert in de zaal van het Gemeentehuis. Moyersoen, Lange Zoutstraat,to Aalst. Bestuurster voor werverij sprekende Vlaamsch en Fransoh. Adres te vragen ten bureele van «I)e Denderbode». 196 HTp IlllUPn een schoon en gerieflijk ,c,,u,cuVhuis, hebbende ver- scheidene beneden- en bovenplaatsen, koer hof, pomp- en regenwater, gestaan en ge legen tc Aalst, Moorselsche baan, rechtover de kerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November. Zich te wenden tot de Wed. Louis Boeykens, 45, Groenstraat, Aalst- Mylbeek. huis, hebbende ver scheidene beneden en bovenplaatsen, koer, hof, pomp-en regenwater, gestaan en gele gen to Aalst, Moorselsche Baan, rechtover do kerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November Zich te wenden tot M. Edw. Muylaert, Groenstraat, Aalst-Mijlbeek. Brussel, Longchampslaan te

De Denderbode | 1911 | | pagina 3