REPARAT1EN Frankrijk. Duitschland. Tijdelijke Moesteeltschool Openbare Aanbesteding BURGERW .l CHT FRUITBOOMTEELT H AN DELSHUIS Tabakfabriek Openbare Verkooping. GOEDEREN WOONHUIS Zaailanden en Meerschen BUITENGOED Openbare Verkooping Zaailanden Meerschen Te huren terstond. II en vraagt Landbouwers Hel llelkvoeder Gailly AFBRAAK. Maatschappij SINGER Eervolle en winstgevende betrekking Grande Compagnie d Assurances Maatschappij van algemeene Assurantiën Koopt uwe MEUBELS I)c kleine Thill, die gansch hot lichaam verkoold 'vas, overleed na enkele uien vreeselijk lijden. Rossignon had de beide beenen verknold in het gasthuis werden de lichaamsdeelen afgezet, daarenboven had de ongelukkige knaap erge brandwon den aan ('en rug zijn toestand is hopeloos. De knaap Luiden die zich op den grond gerold had en wiens brandende klcederen men nog in tijds had kunnen afrukken had eenige brandwonden aan de beenen en do lenden bekomen, doch de linker arm was zoo erg verbrand dat men vreest dat het lichaamsdeel zal moeten afgezet worden, eindelijk de vierde, Krier genaamd, heeft afzichtelijke brandwonden bekomen aan den onderbuik en de lenden. Zondag avond, rond 10 ure, vonden voorbijgangers in de rue Rémilly, te Ver sailles, het lijk van een 16 jarig meisje dat op eene afschuwelijke wijze vermoord was. De policie weid verwittigd die het lyk naar het bureel bracht, waar een genees heer vaststelde dat hot slachtoffer de keel overgesneden was en eene wonde aan den buik had. Het slachtoffer dat oene goede naam gj- niet was gazetverkoopster hot is tydens hare ronde dat zij door een ellendeling ver moord werd. Het schijnt dat dc moord niet gepleegd werd op dc plaats waar de onge I lukkige gevonden werd, daar men geen J spoor van bloed ontdekt heeft. IDe v eilighcidsagenten werden langs alle kante i uitgezonden doch hebben nergens eon sp tor van den moordenaar ontdekt. Het slachtoffer is de 16 jarige Marie IDebr.eu, wonende met hare ouders in de rue du Vieux-Vorsailles, 35, Hen arbeider te Klein-Flottbek had I voor ongeveer 14 dagen eene cassette ge stolen en begraven. Toen nu het openbaar ministerie te Hamburg naar het gestolene naspo ingen deed, kwam men er achter, dat dc dief den buit goed verborgen had. Een policiebeambte liet toen door zijn politiehond Ctesar het spoor zoeken,hoewel men r.i«t 't oog op de verloopen 14 dagen niet ve 1 hoop meer had. Toch vond do hond li .t spoor en volgde het zonder te mis si i',totdat hij eindelijk begon te graven. En wc. kelyk vond men op een diepte van ongeveer een halven metor een zak en daarin de vermiste cassette. Kosteloos Vakonderwijs. "VAIV AALST. Op 1 Noverab. aanstaande (Allerheiligen) heeft dc opening plaats van de tuinbouw- leergangen, in de zaal van den Landbou- wersbond, Keizerlyko Plaats, te Aalst. De les begint om 91/2 uren stipt. Het programma der lessen zal aan do aanwezigen uitgedeeld worden. Zeggen dat onze school jaarlijks hove niers, echte vakmannen vormt, die op de hoogte zyn van hunnen stiel, wezevoldoendo om landbouwers en hoveniers aan te zetten onze lessen regelmatig te komen volgen. Stud Aalst. van do levering van SGHOOLMOBILIFK Het College van Burgemeester en Sche penen brengt ter kennis van de belangheb benden dat op Maandag- 6 November 1911, te 11 uren voormiddag, er ten Stad huize zal worden overgegaan tot de opening van de biedingen voor de Aanbesteding van de levering van lessenaars ten dienste van de lagere gemeentescholen. He lastenboek en de plans berusten in het Gcmeentosecretariaat waar zij kunnen kunnen geraadpleegd worden alle werkda gen van 9 tot 12 uren. De beraming der levering bcdraag fr. 4169. Aelst den 13 October 1911. De Burgemeester en Schepen, De Secretaris, M. L. Gheeraerdts Oscar Reyntens. Provincie Oost- Vlaanderen. STAD AALST. Zittijd van den burgerlijken Revisieraad. 0 De Voorzittor van den burgerlijken Re visieraad bericht de inwoners der Stad Aalst dat de Raad zal Zitting houden op DIJNSDAGEN 7 en 21 NOVEMBER, 5 en 19 DECEMBER 1911, telkens van 17 tot tot 19 uren, ten Stadhuizc te Aalst, Mili tiezaal. Aalst, den 12 October 1911. De Voorzitter 0. Van der Haegen. UITTREKSEL DER WET Art. 26. Do burgerlyko Revisieraden zijn gelast 1° De in8chrijvingslijsten per gemeente vast te stellen, ze aan te vullen of te wijzi gen, zelfs ambtshalve 2° Uitspraak te doen over de toelating of de scbrabbing der vrijwilligers 3° Uitspraak te doen over allo bezwaren gericht, zoowel door het Hoofd dor Wacht als door de belanghebbende schutters, tegen do beslissingen van liet College van Bur gemeester en Schepenen 4. Uitspraak te doen over de bezwaren van de schutters, die redenen tot ontslaging of 1.1 vrijstelling zouden te hebben doen gelden, ontstaan na hunne bepaalde inly- Ting 5° Overeenkomstig artilkel 48, dc op- gaven op te maken, voorbereid, tot liet vormen der korpsen 6° Jaarlijks de nieuw aangewezen schut ters te verdeden onderdo verschillen een heden gevormd overeenkomstig art. 48 7° Uitspraak te doen over dc bezwaren tegen de geldigheid der verkiezingen. STAD AALST Openbnro Leergang van Het College van Burgemeester en Sche penen Gozien het ministerieel besluit van 28 September 1910, brengt ter knnnis van het publiek dat op do hierna volgende dagen, telkens om 8 3/4 uren voormiddag, open bare lessen van Fnrtboomteelt, zullen gegeven worden in den Stadshof en in de Militiezaal ten Stadhuize. te Aelst, door den lieer Jan De Clercq, gediplomeerde teeltkundige te Aelst. De lessen zyn kosteloos. Alhoewel zij toegankelijk zijn voor ieder, wien dit onderricht van nut kan wezen, zijn de leergangen en vijftien lessen echter bijzonderlijk ingericht mot het doel de personen, welke verlangen het be- kwaamhoidscertificaat te bekomen voor het kweeken en snoeien der fruitboomon toe te laten zich met kans op gelukken aan te bieden tot de daartoe ingestelde examens. De inschrijvingen worden ontvangen ter hooger genoemde Militiezaal door den voordrachtgever ter gelegenheid van zyno eerste les. VOLGORDE 1911 29 October, le Les. 5 November, 2* Les. 19 November 3e Les. 10 De cember, 4° Les. 24 December, 5e Les. 1912 14 Januari, 6e Les. 28Januari, 7 Les. 18 Februari 8e Les. 3 Maart, 9e Les. 24 Maart, 10e Les. 14 April, 11" Les. 28April, 128 Les. 12 Mei, 13e Les 19 Mei, 14® Les. 2 Juni, 15® Les. Gedaan te Aelst. den 28 Sept. 1911. De SecrttarisDe Burgem. en Schep. Oscar Reyntens. M.-L. Gheeraerdts. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een le AELST, Korte Zoutstraat. De Notaris DE VIS, te Aelst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Een Woonhuis, zijnde een. Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds- bergschestraat, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de Straat en aan het huis en estaminet genaamd de Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van der Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Hae8c. Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machienen ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat, bijna recht over voorgaande huis, dragende het N° 56, bekend ten kadaster sectie A, nummer 884, met eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Camiel Branteghem, van den anderen kant aan den heer Emiel D'Haese-Minnaert, vanachter aan hetgene van Dame Bosteels en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer Nyna- D'Haese. ZITDAGEN Verblijf' Donderdag 28 December I911- Telkens om 2 uren namiddag, ter Afspanning In den Meiboom,» gehouden door Dame Wed. Theo/iel Wauters, te Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. Te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris De Vis, aan gcringen intrest. De notaris DE VIS, te Aalst, zal open baar verkoopen 1. 31 aren 10 centiaren land te Erembo- dengem, Wilde Veld.Gebruiker Viktor Rampelberg te Welle. 2. 16 aren land te Erembogem, Helle. Gebruiker August Do Schrijver te Dender- hautem. 3. 14 aren 5c centiaren land te Dender- hautem, Blokkenveld. Gebruiker Viktor Praet te Welle 4. 48 aren meersch te Denderbelle nevens de Vaart langs Audegem. Gebruiker Ivo Gillis Varenberg, te Audegem. ZITDAGEN Instel Maandag 30 October Verblijf i3 November) 9 Om 2 uren namiddag, ter Estaminet Het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERPACHTING der toebehoorende aan het Armbureel, Gemeentebestuur en Kcrfubrielt der Gemeente FronurgivIU. De Notaris MEERT te Erpe, zal, openbaarlij verpachten 1. Op Maandag 20 November 1911, om 8 uren van den morgend, de goederen van het Armbureel, gelegen te Erondegem Ottergem, Erpe en Impe. 2. Op zelfde dag, om 1 uur namiddag, de goederen van het Gemeentebestuur en gelegen te Erondegem. 3. Op Dijnsdag 21 November, om 1 uur nanoen, goederen van het Kerkfabriek, gelegen te Erondegem, Erpe en Ottergem. Al deze verpachtingen zullen geschieden te Erondegem, Dorp. in het Gemeente huis, bewoond door Juffrouw, Weduwe Lopus-Van Belle, op de gewoonlijke wijze en onder dezelfde voorwaarden. Bij dadelijke Uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een te It AKVRGEM. De notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, bij vonnis, verleend door de Burgerrechtbank van Kersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde zal openqaarhjk verkoopen Eenige Icoop. Een woonhuis met aanhoorig- heden, koer en lochting, groot 13 aren tachtig centiaren, gestaan en gelegen te Baevegem, wijk Hoog-Baevegen, geken'i bij kadaster Sektle A, nummer 70c eD deel van nummer 64e, palende oogst met de scheidingshaag M. Philemon Ver- haeyen, zuid de straat, west nog de straat en M. Eugeen Veckebroeck. Enkele zitdag, Donderdag: 9 November 1911. Om 2 uren van den namiddag, ter herberg van den heer Camille De Nayer te Baeveger, Hoek. Voor verdere inlichtingen en nazicht van het kohier van lasten, wende men zich ter studie van genoemden notaris Meert te Erpe, Vijihuizen, alwaar er ook te bekomen zijn groote en kleine kapitalen aan gematigde intresten. Bij sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van allerbest gelegene te Nieuwer herken, Meire, Erpe, Haeltert, Welle en Aygem. De notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerherhen. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Doorenveld, gekadastreerd secte B, nummer 517E, groot 26 aren 40 centiaren, palende noord Dame wed. Domien Van Laoduyt-Van de Velde en kinderen, oost het Weldadigheidsbureel van Aalst, zuid M. De Cannière-Verhulst te Aalst en west het Bureel uan Weldadigheid van Nieuwer- kerken. In gebruik bij M. Camiel Langelet, mits 55 frs. Tweede koop. a) Een perceel Land, gelegen wijk Edixveld, gekadastreerd sectie C. nummer 954B, groot garen 30 centiaren, palende noord en oost het Bureel van Weldadigheid van Nieuwer- kerken, zuid den heer Baeten-De Veughel, Schoo ien en west M. De Cannière-Verhulst te Aalst. b). Een perceel boomgaard Wijk Edixveld, ge kadastreerd sectie C 955b, groot 2 aren 10 centi aren, palende noord het Weldadigheidsbureel van Nieuwerkerken,oost M.De Cannière Verhulst voornoemd, zuid de beer Karei Baeten-De Veughel te Schooten en west de heer Frans en Juffouwen Marie, Leonie Baeten te Nieuwer kerken. Samen in gebruik bij M. Jan-Baptist Fleunnck mits i5 franken. Boomprijs 35 fi. Derde koop. De helft van een perceel land, wijk Dooreveld, gekadastreerd sectie B, nummer 565k,groot 3 aren, palende noord M.De Cannière- Verhulst voornoemd, oost het Weldadigheids bureel van Aalst, zuid M. Albert Duwez te Aalst en west M. Romaan Moyorsoen-Liénart te Aalst. Gemeente Meire. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Meire, wijk Langenmeersch, gekadastreerd sectie A, nummer 1201, groot 9 aren 70 centiaren, palende noord Dame wed. Frans Lievens-De Smet en kinderen, oost Jufvrouw Elise Van Landuyt te Nieuwerkerken. zuid de gemeente Aygem en west de heer Gustaai Van Boxtael te Aygem, In gebruik bij M. René De Troyer mits 3 frs. Vijlde kuüp Een perceel Mccrsch, gelegen vijk Stuiversveld. gekadastreerd sectie C, nummer .16, groot 4 aren 40 centiaren, palende noord de ervenDe Schampmeester te Oordegein,oost denheer Frans en Juffrouw Coleta Van der Haeghen, zuid Juffrouw Marie-Stephanie Bossaert te Kortrijk en west den heer Joannes Van Liedekerke-Seminck te Meire. In gebruik bij M. Victorien Maesschalck, mits 8 irs. Boomprijs 7 frs. Gemeente Erpe. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op Grooten Boschkauter, gekadastreerd sectie A, nummers 223a en 223B, groot 7 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Van de Velde te Erpe, oost Juffrouw Laurence Fiévét te Brussel, zuid Mad. wed. René Van de Bossche-De Windt te Aalst en west den steenweg van Gent op Brussel. Gebruikt door M.Camiel Baeyens, mits i2,5olr. Gemeente Welle. Zevende koop. Een partij Meersch in de Wellemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 58, groot 34 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Callebaut te Erembodegem, oost den heer August Beeckman-Scheerlinck te Denderleeuw, en West den heer Felix De Leenheer-Van Mulders te Welle. In gebruik bij M. Frans Perdaens mits 40 fr. Gemeente Haeltert. Achtste koop. Een pereeel land gelegen wijk Broeck, gekadastreerd sectie A, nummer 899A, groot 22 aren 5o centiaren, palende noord Dame Weduwe Pieter Van Lul-Lauwereys en kinderen te Haeltert, oost Dame Weduwe Lodewijk Van Der Eecken-Sienaert te Haeltert, zuid de straat en west Domien Van den Steen-De Troyer te Haeltert. In gebruik bij M. Jozei Hendrickx. Gemeente Aygem. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Varinck, gekadastreerd sectie A, nummer 1600, groot 11 aren 40 centiaren, palende noord de gemeente Meire, oost de Molenbeek, zuid den heer Karei-Emiel Meganck en west de straat en de erven van den heer Jozel Van den Eeckhaut-De Smet te Erondegem In gebruik bij den heer Albien Slagmulder, mits 12 Irs. Boomprijs 30 frs. ZITDAG EN: Instel, Maandag ?o Oktober, Verblijf, Maandag 13 Novemb. Telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg In het Brouwershuis bewoond door den heer Remi Schepens-De Backer te Nieuwer kerken, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van een genaamd Kasteel T'Sluys, onder Esschene en Sxe- CatharinaLombeek. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Buitengoed, genaamd Kasteel T'Sluys onder Esschene en Ste-Cat- harina-Lombeekop 3 minuten afstand van de statie Esschene Lombeek, groot I hektaar 86 aren. Onmiddelijk inge- bruiktreding. Dienstig voor zomerverblijf of geeste lij kgesticht. Verdeeld in 5 deelen. Boompr. 6030 fr. Zitdagen: Instel, Maandag 23 October Verblijf. Maandag 6 Novemb. 9 Telkens om 3 uren namiddag, in het II Hotel du Comte de Flandre bij Mijn heer Henri Galle, te Aalst, Statieplein. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. 8 aren 35 centiaren Land, op Heyen- hroeck. 2. 11 aren 97 centiaren Land, op Kat- tens of de Kempeneer. 3. 19 i.ren 70 centiaren Land, op den Huit. 4. En 11 nen 65 centiaren Land, op den Iloogenvosholle. Gebruikt door Theophile Van der Heyden. Eenige Zitdag Zaterdag 28 October 1911. Om 3 uren namiddag, ter Estaminet van M. Bouvyn-Ary8, te Aalst, Brussel- schen steenweg, aan den Tir. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede er» WOONHUIZEN, te NIEUWERKERKEN en ERPE. De Notaris LIMPENS, te -Aelst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Meersch, met de gebouwen van drij Woonhuizen, gelegen te Nieuwer kerken, Mael, gekadastreerd sectie A, nummers 202B, 219c, 219D, 219E, 219F, met eene grootte van 70 aren 90 centiaren en volgens meting groot 67 aren 99 cent. Verdeeld in drij deelen A 20 aren 69 centiaren ten oosten (of naast Aalst) palende oost de rede en daar over Frans Coppens, zuid den steenweg, west het lot B en noord den Zadelweg. Boomprijs fr. 90 B 22 aren 69 cent. met de drij woon huizen daarop staande, palende oost lot A, zuid den steenweg, west lot C en noord de Zadelweg. Boomprijs Ir. 90 C 24 aren 61 cent en westen palende oost lot B, zuid den steenweg, west de voet- weg en daarover Frans De Graeve en noord den Zadelweg Boomprijs fr. 120 Tweede koop Een perceel land te Nieuwerkerken Grootbroekveld, gekadastreerd sektie C nummer 1079A groot 52 aren 70 cent. pa lende oost Leon Lievens, zuid den Broek- meer8ch, west W° Louis Callebaut en noord den losweg. Gebruikt door W° Die- rickx. Verdeeld in oost en west helft. Derde koop Een perceel Land gelegen te Nieuwer kerken, Wasland, gekadastreerd sectie A nummer 61 groot 32 aren palende oost M. Langendries, zuid M. Charles Vander Hey den, west en noord het Bureel van Welda digheid van Erpe. Gebruikt door M. Victor Troch. Vierde koop Een perceel Meerscli gelegen te Erpe, Suerenbosch, gekadasteerd sektie C num mer 4, groot 23 aren 80 centiarsn palende oost wed. De Kegel, zuid de weduwe. De Clippele, west de weduwe Versmessen-De Windt en noord de beek. Onverhuurd. Boomprijs fr. 200. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 Oktober) Verblijf Dijnsdag 31 Oktober) 19 1 Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door M Karolus Huylebroek, Zager, te Nieuwerkerken, Mael. HUIS mot Magazijnen, gestaan 1 gelegen te Aelst, Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat N° 11. rr0 linrrm een 8cll00n e" gerieflijk AUUUICU, huig hebbende ver scheidene beneden en bovenplaatsen, koer, hof, pomp-en regenwater, gestaan en gele gen to Aalst, Moorselsche Baan, rechtover de kerk van 0. L. Vrouw.Bijstand. Intrede 1 November. Zich te wenden tot M. Edw. Muylaert, Groenstraat, Aalst-Mijlbeck. llan vi'oio-l eene kindermeid, 43 l%ieu Viaael Longchampslaan te Brussel. Hf Pil C0!1 maêaziiuier b'j imcii udd^iM Em De Coen_ Moyeraoen, Lange Zoutstraat,te Aalst. Bestuurster voor wervorij sprekendo Vlaamsch en Franse!)Adres te vragen ten bureele van «De Denderbode». 196 HTp hlll'Pll een schoon en gerieflijk li Ui CU, huis> i,ebbendc ver. scheidene beneden- en bovenplaatsen, koer hof, pomp- en regenwater, gestaan en ge legen te Aalst, Moorselsche baan, rechtover de kerk van 0. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November. Zich te wenden tot de Wed. Louis Boeykens, 45, Groenstraat, Aalst- Mijlbeek. Wilt gij groot profijt trekken van uwe afgeroomde melk Wilt gij uwe kalvers en viggens snel zien groeien Wilt gij den zoo besmettelijken en gevaarlijken buikloop Vi rmijden Beproeft dan (Lactéine Gailly) van Peruicelz (Henegouw) allerbst en zeer goed verteerbaar veevoeder bevattende eene hoeveelheid zoutzure koolstof, die het vet vervangt en, door vermenging met chloorpotasch, de lede maten der dieren versterkt. Voorwaarden van verkoop 0,50 fr.de kilo per 1 k°Jo,38fr.dek°per5o kos 0,45 5 kosJo,37 100 9 0,40 25 |o,35 400 Xe verkrijgen te Aalst, Del- haize Broeders Cle, Molenstraatje Lede, op den Bril te Wetteren, ter Markt te Assche, Gentsche steenweg te Ternath, alsook ter Samenwerkende Melkerijen te Lemberge.te Burst,te Mnorsel.te Opwijck, en ook bij M.A. De Rijck-Limpens.winke- lier te Aalst en bij Mej. A. Rabier drogiate te Lebbeke. Te bekomen bij Robert Meganck- Kelders, ondernemer van openbare werken. Schoolstraat 34, te Aalst, eeno groote hoeveelheid schoone refractaire steunen dienstig voor vuringen en bakkers, alsook oude dakparren, ramen, deuren enz. van NAAIMACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. Goedkoop Men verlangt in kennis te komen met Heeren van den hoogen wereld welke veel vrienden en kennissen hebben om de nieu we werkzaamheden uit te breiden van eene belangrylce financiële onderneming. Zou goed van pas komen aan zoon van familie tijd er toe hebbende en verlangende zijne inkomsten merkelijk te vermeerderen'. Besto getuigschriften volstrekt noodzakelyk. Sehryv. A.S. 74i, Office de Publicité Brus sel. - DEMANDS BON INSPECTEUR au courant des branches VIE et INCENDIE. Appointemeut et commissions. Ecrire E. C. journal XX® Siècle Bruxellos. tegen brandgevaar, op het levenen onge lukken van allen aard. Eenige Premie ongelukken op den ijzerenvveg en tramways. Hoofdagent Aug. DE WINTER, Nieuwstraat, Aalst VOLKSVERZEKERINGEN met weke- lijk8che betalingen voor Eerste Communie. Huwelijk, enz., enz. N. B.Agenten worden gevraagd. Zich te wenden op bovengemeld adres bij «Jean Limpeng, Brusselscheslraat Pontstraat 42 Aalst). Niettegenstaande den OPSLAG der daghuren en van het hout, GEENE prijs- vermeerdering op de Meubels. Snijwerk voor Meubels aan buitenge woon lage prijzen. Bedgarnituren in pich-pin aan 1,50 fr. Schoone herzelaren Dorschvlegels aan 0,40 fr. Gedraaide beuken tafelstijlen aan 1,60 de vier. Al de Meubels zijn drij|jaar gewaar borgd.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3