af Borstsiroop Depratere N ieu werkerken. 17 Zoïidagrust. Wij Verzekeren BURGERWACHT NESTLE'S KINDERMEEL HAN DELSHUIS Tabakfabriek Openbare Verkooping. WOONHUIS GOEDEBEN Zaailanden en Meersc'nen gezaagde Houtwaren Vergelijking tusschen de prijzen der Stikstof Zwavelzuur Ammoniak en in het Sodanitraat gezaagde Houtwaren Zaailanden Meerschen Openbare Verkooping BUITENGOED VIJFTIG VARKENS Te hureu terstond. «SvJNLI GMT "2££p maakt dc wascht premakke.- lijk enp«eft het lijirwaiud den frischenen aangenamen I peur van den buitenlucht. Verleden Woensdag was gansch de gemeente Grootenberge, in volle feest ter gelegenheid van de honderste verjaring van ien heer Vincent Do Decker, geboren den 25 Oktober 1811. De honderdjarige geniet eene goede gezondheid, is nog wel te been, heeft een uitmuntenden eetlust en is nog in het bezit van al zijne geestvermogens. Een stoet van al de plaatselijke maatschappijeu, voorafgegaan door de koninklijke harmonie vin Sottegem, leidt den gelukkigen jubila ris ter kerk waar om 9 1/2 ure eene dank mis opgedragen wordt. Na de mis heeft er eene ontvangst plaats in het gemeentehuis. In den namiddag hebben er allerhande volksfeesten plaats. Do W'ollenslraal. Het jpreeekwoord Van verre liegt men veel, k zegt zoo dikwijls do waarheid, dat wij niet beter kunnen doen, dan de verklaring van M. J. De Buysscher, wonende in 't nummer 43 der Wollenstraat, te Gent zelf, hieronder weer te geven, hij zegde ons den 27ste° Februari 1905: «Mijne pijnen namen zoo in hevigheid toe dat het mij onmogelyk werd het kleinste werk te doen, om eenen niet was ik afgemat, in 't bed wist ik niet hoe mij te leggen om niet te lijden ik had ook bedwelming en, mijn water was rood, troebel, walgendriekend, en liet een be zinksel na. Ik wilde eindelijk eens de Fos ter Pillen beproeven, verkocht in de Apo- teek De Valkeneer te Aalst. Goed beviel het my want van af de eerste dagen voelde ik eene groote verandering, de eetlust keerde stillekens aan weer de pynen ver minderden en myne genezing was weldra volkomen. Den li1""» April 1910, voegde M. J. De Buysscher er bij Door de Foster Pillen verlost van myn lijden dat mij sinds drie jaar kwelde, reken ik het als een plicht ze ten alle tydn aan te bevelen De Foster Pillen zyn het uitstekende middel voor al de aandoeningen veroorzaakt dót-r den slechten toestand der nieren en der blaas, zooals; rugpijn, rhumatiek, gra veel, gezwel der leden, onzuiver bloed, be dwelmingen, slapeloosheid, onregelmatige hartkloppingen, en allo ontsteking der waterwegen. In alle apotheken (Eischt de handteeke- ning James Foster 3,50 fr. de doos, 19 fr. de zes of vrachtvrij tegen mandaat Engelsche Apotheek van Ch. Delacre, 64 Coudenbergstraat, Brussel. (13) Onbekende kerels zijn s' nachts na een gat in den muur gekapt te hebben, langs den kelder in het huis gedrongen van den landbouwer Pol Bogaert, te Bottelare, en hebben er acht kilos vleesch, een gestroopt konyn, vier flesschen bier en een bokaal krieken gestolen. De gedarmerie is met liet onderzoek ge last. Hot is een huiszegen Wonderbalsem Pasteur altijd gereed te hebben staan tegen uitwendige ziekte. 1 fr. AalstBonneer de Valkeneer en in alle apotheken, Moord ie Charleroi. Het parket van Charleroi is alhier afgestapt om een onderzoek te deen over den vreeselijken moord gepleegd op de grensscheiding van Chatelet en Oouillet. Vier kerels die den ongelukkige Duit- scher Carl Gasser, voerman van het schip St-Jozef, n op onmenschelyke wijze heb ben vermoood, zijn op de verklaringen van Richard Lambrecht die de misdaad aan eene herbergierster had verteld, aangehou den en naar Charleroi overgebracht. Het zijn Cyriel Coppens, René De Scheu- ter, Piet. Audenaerde en Richard Lambrecht, die hot slachtoffer, na hem erg gestampt en geslagen te hebben, nog eenen vreeselijken messteek hebben toegebracht. Lambrechts, Audenaerde en Descheuter beschuldigden Coppens den ongelukkigen Gasser vermoord te hebben, doch Coppens loochent alles. Descheuter heeft verklaard, dat Aude naerde het slachtoffer ook geslagen heeft. Coppens heeft echter bekend, dat hij en Audenaerde het mes gestolen hebben in de herberg Leyers. Er is hier dus kwestie van eene afschu welijke moord gepleegd door verbeeste ke rels, voor Let enkel genoegen bloed te zien vloeien. Men dunk» ons van overal van de Pil van Dr Raphaël te hebben be kend gemaakt, die, naar 't schijnt, de red der is van al de personen die aan uitputting, aan bloedeloosheid, hartkloppingen, zenuw kwalen of neurasthenie lijden. W A A K 0 M nog hoesten wanneer wij openbaarlijk verklaren dat eene enkele flesch den hevigsten en oudsten hoest geneest. Al deze die Siroop Depratere genomen hebben, zijn eens om te verklaren dat haar gelijke niet bestaat en zeggen aan al wie het hooren wilt Dat is de ware goede remedie. Te verkrijgen bij al de goede Apothekers, Valkeneer en Callebaut, te Aelst. EEN iQ De plechtige inhuldiging of in ambtstel ling van den heer Louis Callebaut is bepaald vastgesteld OP ZONDAG 5 NOVEMBER aanstaande. Vorming van den stoet ter Dorpplaats om 1 ure vertrek naar Aalst om den nieuwen Burgemeester aldaar af te halen; terugkeer naar Nieuwerkerken Dorp en van daar naar 't Kasteel van Mael. Van 'smiddags tot middernacht,t-euige dienstdoende Apotheker, op Zondag 29 October 1911, M. Van Caelenberg, Leopoldstraat. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. Geboorten Mannelijk geslacht 7 Vrouwelijk 10) Huwelijken F. Van Lierde brouwersgast, met C. Cornand. tw. - L. D'Haese, meubelm. met E. Huylebroeck, br. J. De Bast, bed. met M. Ballinekx, z. b. O. Pode- vyn, vleeschli. mot M. Temmerman, br. A.Van Geit, workm. met M. Stuyver, tw. L. De Smet, schoenm. met M. Aelbrecht, stikst. A. Moreels, voerm. met S. Coen, tw. V. Schliwa, hairk. met M. Fossele, z. b. Overlijdens J. De Schaepdryver, z. b. 61 j. Zuut- straatpoort, E. Everaert, wed. Steleman z, b. 88 j. Leopoldstr. P. De Raedt, wed. De Wachter, schrijnw, 75 j. Groen straat. M. Vonck, wed. Mathieu, z. b. 75 j. Leopoldstr. C. Mornae, man Schouppe, z. b. 70 j. Moorselbaan. 4 Kinderen onder de 7 jaren. volkoinene genezing in 3 uren van den Afloop of 't SchijC der kalvers en veulens door het A merihaansche Poeder Depiiatere nu Constipogene genoemd. Eene enkele doos is voldoende, om verscheidene dieren te redden cn het kost maar een frank. Te bekomen in alle apotheken, namelyk te Aalst, bij De Valkcneer en Callebaut. Markt prijzen. Zaterdag 28 Oct. 1911. Aardappelen de 100 kil. 8,50 k 9 00 Boter per 3 kil. 9.45 k 10,35 Roomboter 90 kil.; per kil. 3,70 h 0,00 Eiers de 25 3,75 k 4,00 Ajuin de 190 kil. 20,00 k 00 '~>c Viggenen, per koppel 55,00 6500 BOTERMARKT. Heden Zaterdag werden 209 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 1680 kilogi. HOPMARKT. AALST, 28 Oktober. Heden werden 18 balen primé ter markt gebracht, prijs 195 tot 210 fr. 19 balen gewone pluk, prijs 190, 200 fr. ANTWERPEN, 27 Oct. Men kwo- teertAalst beschikbare 200.a Dec.-Jar.. 197,50 a 202,50 Jan.-Feb. 197,50 a 202 50 Poperinghe b cschikbare 200.— a Dcc.-Jan. 197,50 a 202,50; Jan.-Feb. 197,50 a 202,50. Markt standhoudend. LONDEN, 23 Oct. Markt vast. Men kwoteert Engelsche hop, le kwaliteit, 300-325 fr. 2e kwal., 250 275 fr. Bel gisch.- hop, 225-250 fr. Beiersche hop, 325-375 fr. Veel vraag naar Belgische hop, vooral naar Popering.sche, dio, naar 't oor deel der Engelsche brouwers, van extra goede hoedanigheid is. BRUSSEL. 25 Oct. Markt vast. Men kwoteert Poperinghe (stadslood) en Aalst (stadsmerk), beschikbare waar, 200-205 frank op levering December-Januari. 210 frank. NEURENBERG (Beieren,) 26 Oct Handel wederom prijshoudend geworden, met aanhoudende vraag naar goede waar. De laatste noteering der markt is als volgt in fr. Soorten Prima-Waar MidJelb. Ger. Markthop 356-362 337-350 Berghop 362-368 Spalterhop 393-406 362-375 337-350 Hallertau 387-400 362-375 Elzasserhop 350 362 312-357 POPERINGHE, 26 Oct. Handel vast. Men betaalt Poperinghe (stad,) 200-205 fr.; Poperinghe (dorp,) 195-200 fr. Voor extra- grocnc, eenige franken racer. Reeds 3,900 balen zeer geperst in de steedlijk hoppe- schaal en balie. Provincie Oost- Vlaanderen. 8 X A O A A L S T' Zittijd van den burgerlijken Revisieraad. u 0 n De Voorzitter van den burgerlijken Re- visieraad bericht de inwoners der Stad Aalst dat de Raad zal Zitting houden op DIJNSDAGEN 7 en 21 NOVEMBER, 5 en 19 DECEMBER 1911, telkens van 17 tot tot 19 uren, ten Stadhv.ize le Aalst, Mili tiesaal. Aalst, den 12 October 1911. De Voorzitter, 0. Van der Haegen. Ik ben vroolijk en bloeiend, mijne gezondheid is het geluk mijner papa en mijner mamma, omdat ik dagelijks gebruik maak, van KOSTELOOZE VERZENDING eener doos als staal, mits vraag gericht tot M. Femand DENY 15, Bue du Grand Hospice BRUSSEL UITTREKSEL DER WET Art. 26. - Do burgerlijke Revisieraden zyn gelast 1° De inschrijvingslijsten per gemeente vast te stellen, ze aan te vullen of te wijzi gen, zelfs ambtshalve 2° Uitspraak te doen over de toelating of de schrabbing der vrijwilligers 3° Uitspraak te doen over alle bezwaren gericht, zoowel door het Hoofd der Wacht als door de belanghebbende schutters, tegen de beslissingen van het College van Bur gemeester en Schepenen 4. Uitspraak te doen over de bezwaren var. de schutters, die redenen lot ontslaging of tot vrijstelling zouden te hebben doen gelden, ontstaan na hunne bepaalde inlij ving 5° Overeenkomstig artilkel 48, de op gaven op te maken, voorbereid, tot het vormen der korpsen 6° Jaarlijks de nieuw aangewezen schut ters te verdeelen onder de verschillen een heden gevormd overeenkomstig art. 48 7° Uitspraak te doen over de bezwaren tegen de geldigheid der verkiezingen. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een te AELST, Korte Zoutstraat. De Notaris DE VIS, te Aelst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Een Woonhuis, zijnde een Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds- bergschestraat, bekend ten kadaster 6ectie A, nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de Straat en aan het huis en estaminet genaamd de Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van der Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Hae8e. Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machienen ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat, bijna recht over voorgaande huis, dragende het N° 56, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1884, mot eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Camiel Branteghem, van den anderen kant aan den heer Emiel D'Haese-Minnaert, vanachter aan hetgen< van Dame Bostecls en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer Nyns- D'Haese. ZITDAGEN Instel Donderdag 14 n Verblijf Donderdag 2S D««"ber >9". Telkens om 2 uren namiddag, ter Afspanning - Inden Meiboom.gehouden door Dame Wed. Theo/iel Wauters, te Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. Te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris De Vis, aan geringen intrest. De notaris DE VIS, te Aalst, zal open baar verkoopen 31 aren 10 centiaren land te Erembo- dengem. Wilde Veld.Gebruiker Viktor RampelLerg te Welle. 2. 16 aren land te Erembogem, Helle. Gebruiker August De Schrijver te Dender- hautem. 3. 14 aren 5c cen'iaren land te Dender- hautem, Blokkenveld. Gebruiker Viktor Praet te Welle 4. 48 aren meer6ch te Denderbelle nevens de Vaart langs Audegem. Gebruiker Ivo Gillis Varenberg, te Audegem. ZITDAGEN Instel Maandag 30 October Verblijf 13 November '911 Om 2 uren namiddag, ter Estaminet Het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele te Aalst, Groote Markt. Bij dadelijke Uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een Ie B A K V HU GEM. De notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, bij vonnis, verleend door de Burgerrechtbank van Eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde zal openqaarlijk verkoopen Eenige koop. Een woonhuis met aanhoorig- heden, koer en lochting, groot 13 aren tachtig centiaren, gestaan en gelegen te Baevegcm, wijk Hoog-Baevegen, gekend bij kadaster Sektie A, nummer 76c en deel van nummer 04e, palende oogst met de scheidingshaag M. Philemon Ver- haeyen, zuid de straat, west nog de straat en M. Eugeen Veckebroeck. Enkele zitdag, Donderdag 9 November 1911. Om 2 uren van den namiddag, ter herberg van den heer Camille De Nayer te Baeveger, Hoek. Voor verdere inlichtingen en nazicht van het kohier van lasten, wende men zich ter studie van genoemden notaris Meert te Erpe, Vijfhuizen, alwaar er ook te bekomen zijn groote en kleine kapitalen aan gematigde intresten. OPENBARE VERPACHTING der toebehoorende aan het Armbureel, Gemeentebestuur en Kerfabriek der Gemeente Ekoindegem. De Notaris MEERT te Erpe, zal, openbaarlijK verpachten 1. Op Maandag 20 November 1911, om 8 uren van den morgend, de goederen van het Armbureel, gelegen te Erondegem Ottergem, Erpe en Impe. 2. Op zelfde dag, om 1 uur namiddag, de goederen van het Gemeentebestuur en gelegen te Erondegem. 3. Op Dijnsdag 21 November, om 1 uur nanoen, goederen van het Kerkfabriek, gelegen te Erondegem, Erpe en Ottergem. Al deze verpachtingen zullen geschieden te Erondegem, Dorp. in het Gemeente huis, bewoond door Juffrouw, Weduwe Lopus-Van Belle, op de gewoonlijke wijze en onder dezelfde voorwaarden. Bij sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van allerbest gelegene le Nieuwerkerken, Meire, Erpe, Haeltert, Welle cn Aygem. De notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Doorenveld, gekadastreerd secte B, nummer 517E, groot 36 aren 40 centiaren, palende noord Dame wed. Domien Van I.anduyt-Van de Velde en kinderen, oost het Weldadigheidsbureel van Aalst, zuid M. De Cannière-Verhulst te Aalst en west het Bureel uan Weldadigheid van Nieuwer kerken. In gebruik bij M. Camiel Langelet, mits 55 frs. Tweede koop. a) Een perceel Land, gelegen wijk Edixveld, gekadastreerd sectie C. nummer 954B, groot garen 30 centiaren, palende noord en oost het Bureel van Weldadigheid van Nieuwer kerken, zuid den heer Baeten-De Veughel, Schoo- n en west M. De Cannière-Verhulst te Aalst, b). Een perceel boomgaard Wijk Edixveld, ge kadastreerd sectie C 955b, groot 2 aren 10 centi- 1, palende noord het Weldadigheidsbureel Nieuwerkerken,oost M.De Cannière Verhulst voornoemd, zuid de heer Karei Baeten-De Veughel te Schooien en west de heer Frans en Juffouwen Marie, Leonie Baeten te Nieuwer kerken. Samen in gebruik bij M. Jan-Baptist Fleunnck mits i5 franken. Boomprijs 35 fi. Derde koop. De helft van een perceel land, wijk Dooreveld, gekadastreerd sectie B, nummer 565e, groot 3 aren palende noord M.De Cannière- Verhulst voornoemd, oost het Weldadigheids bureel van Aalst, zuid M. Albert Duwez te Aalst 1 west M. Romaan Moyorsoen-Liénart te Aalst. Gemeente Meire. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen Meire, wijk Langenmeersch, gekadastreerd sectie A, nummer 1201groot 9 aren 70 centiaren, palende noord Dame wed. Frans Lievens-De Smet en kinderen, oost Jufvrouw Elise Vari Landuyt te Nieuwerkerken. zuid de gemeente Aygem en west de heer Gustaaf Van Boxtael te Aygem, In gebruik bij M. René De Troyer mits 3 frs. Vijlde koop Een perceel Meersch, gelegen ijk Stuiversveld. gekadasireerd sectie C, nummer 86, groot 14 aren 40 centiaren, palende noord de ervenDe Schampmeester te Oordegem,oost denheer Frans en Juffrouw Coleta Van der HaegheD, zuid Juffrouw Marie-Stephanie Bossaert te Kortrijk en west den heer Joannes Van Liedekerke-Seminck te Meire. In gebruik bij M. Victorien Maesschalck, mils 18 frs. Boomprijs 7 frs. Gemeente Erpe. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op Grooten Boschkauter, gekadastreerd sectie A, nummers 223a en 223B, groot 7 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Van de Velde te Erpe, oost Juffrouw Laurence Fiévét te Brussel, zuid Mad. wed. René Van de Bossche-De Windt te Aalst en west den steenweg van Gent op Brussel. Gebruikt door M.Camiel Baeyens, mits t2,5olr. Gemeente Welle. Zevende koop. Een partij Meersch in de Wellemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 58, groot 34 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Callebaut te Erembodegem, oost den heer August Beeckman-Scheerlinck te Denderleeuw, en West den heer Felix De Leenheer-Van Mulders te Welle. In gebruik bij M. Frans Perdaens mits 40 Ir. Gemeente Haeltert. Achtste koop. Een pereeel land gelegen wijk Broeck, gekadastreerd sectie A, nummer 899A, groot 22 aren 5o centiaren, palende noord Dame Weduwe Pieter Van Lul-Lauwereys en kinderen te Haeltert, oost Dame Weduwe Lodewijk Van D=r Eecken-Sienaert te Haeltert, zuid de straat en west Domien Van den Steen - De Troyer te Haeltert. In gebruik bij M. Jozel Hendrickx. Gemeente Aygem. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Varinck, gekadastreerd sectie A, nummer 1600, groot 11 aren 40 centiaren, palende noord de gemeente Meire, oost de Molenbeek, zuid den heer Karel-Emiel Meganck en west de straat en de erven van den heer Jozel Van den Eeckhaut-De Smet te Erondegem. In gebruik bij den heer Albien Slagmulder, mits 12 frs. Boompnjs 30 frs. ZITDAGEN: Instel, Maandag 3o Oktober, Verblijf, Maandag 13 Novernb. '911 Telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg Jn het Brouwershuis bewoond door den heer Remi Schepens-De Backer te Nieuwer kerken, Dorp. OPENBARE VERKOOPING te AALST. Op Maandag 27 November 1911. om 1 uur nanoen, ter alspanning In de Groenpooi t ge houden door Mad. Wellekens, Gheernardsberg- schestraat, (Zoutstraatpoort). De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geytcr, houthandelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, en uur openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevicrschaald canadaberd en ander 2000 abeelen hout. aooo paneel en kistenberd. 2000 pannclatti-n. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van 4 tot 17 centimeter dikte. 20 koopen platen flieringenen kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 23 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar Verders zal de verkooping geschieden op gewo- voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid te stellen goede en gekende borg. IN HET gedurende tie 1 laatste jaren JAREN Zwavelzuur Ammoniak Prijs per kilogram stikstof Sodanitraat Prijs per kilogram stikstof. 1901 1902 1903 1904 igo5 1906 1907 1908 1909 1910 1,45 1,53 1,49 1,58 1.48 1,44 1,42 1,38 1.49 1,45 1,43 1,49 1,52 1,63 1,72 1,81 1,78 1,63 1,56 1,49 1.60 Middelprijs der 10 iaren De landbouwer, die gedurende de tien laatste jaren zwavelzuren ammoniak gekocht heeft in plaats van sodanitraaf, heeft dus 15 centiemen per kilogram stik stof gespaard, zij 300 frank per wagon,zonder te rekenen dat het zwavelzuur ammo niak hem vrachtvrij van alle onkosten is geleverd geworden, in poeder, ingoede 2akken op 100 kilogram geregeld, zorgvuldig gesloten bij middel van eenen naad en gezegeld bij middel van e :n lood dat in uitkomende letters de volgende firma draagt: Go nploir beige du Sulfate tl'ammoniaque, ten einde alle bedrog te voorkomen. Door den voorkeur aan den zwavelzuur ammoniak te geven, heeft de landbouwer niet alleenlijk nut getrokken uit de voordeelen hierboven aangestipt, doch hij heeft ook een spaarzaamheid gedaan op de kosten van karren, malen, uitstrooien en op harken en op de noodige hoeveelheden, dank aan den grooten rijkdom van het produkt, aan zijne poederachtigheid en aan zijne eigenschap den grond niet te verkorsten. Hij heeft eene meststof ontvangen die gemakkelijk uit te strooien is, in goede zakken welke hij na hunne ledigmaking heeft kunnen terug gebruiken. Het Comptoïi- beige du 8ulf»te d'nminoniaque, gerckmnii88t.rnat8, t© Brussel, zendt kosteloos aan eiken landbouwer die er naar vraagt, een staal dezer uitmuntende meststof en de uitleg gingen welke hij mocht verlangen. Naar Brandbury Hirsch, van Liverpool. OPENBARE VERKOOPING TE NIEtTWERKERKEN. Op 'Dijnsdag sS November igu, om 8 un 's morgends, ter herberg gehouden door Mad weduwe Van Bleyenbcrg, nabij de kerk. De notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyterhout handelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats en uur openbaarlijk verkoopen: 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander aooo abeelen hout 2000 paneel en kistenberd 2000 pannelatten. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen platen, fljeringen en kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 25 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden gewone voorwaarden en tijd van betaling huid door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede en gekende borg. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede en WOOMIUIZK1V, te NIEUWERKERKEN en ERPE. De Notaris LIMPENS, te Aelst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Meersch, met de gehouwen van drij Woonhuizen, gelegen te Nieuwer kerken, Mael, gekadastreerd sectie A, nummers 202B, 219c, 219D, 219E, 219P, met eene grootte van 70 aren 90 centiaren en volgens meting groot 67 aren 99 cent. Verdeeld in drij deelen A20 aren 69 centiaren ten oosten (of naast Aalst) palende oost de rede en daar over Frans Coppens, zuid den steenweg, west het lot B en noord den Zadelweg. Boomprijs fr. 90 B 22 aren 69 cent. met de drij woon huizen daarop staande, palende oost lot A, zuid den steenweg, west lot C en noord de Zadelweg. Boomprijs tr. 90 C 24 aren 61 cent en westen palende oost lot B, zuid den steenweg, west de voet- weg en daarover Frans De Graeve en noord den Zadelweg Boomprijs fr. 120 Tweede koop Een perceel land te Nieuwerkerken Grootbroekveld, gekadastreerd sektie C nummer 1079A groot 52 aren 70 cent pa lende oost Leon Lievens, zuid den Broek- meersch, west W° Louis Callebaut en noord den losweg. Gebruikt door We Die- rickx. Verdeeld in oost en west helft. Derde koop Een perceel Land gelegen to Nieuwer kerken, Wasland, gekadastreerd sectie A nummer 61 groot 32 aren palende oost M. Langendries, zuid M. Charles Vander Hey- den, west en noord het Bureel van Welda digheid van Erpe. Gebruikt door M. Victor Troch. Vierde koop Een perceel Meersch gelegen te Erpe, Suerenbosch, gekadasteerd sektie C num mer 4, groot 23 aren 80 centiarsn palende oost wed. De Kegel, zuid de weduwe. De Clippele, west de weduwe Versmessen-De Windt en nootd de beek. Onverhuurd. Boomprijs fr. 200. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 Oktober) Verblijf Dijnsdag 31 Oktober) '911 Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door M. Karolus Huylebroek, Zager, te Nieuwerkerken, Mael. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 13o aren 20 centiaren Land, te Lede, in den Geesthoek, Ingesteld frs. 1060. 2. 16 aren 20 centiaren Kanada- en Schaarhoutbosch, te Lede, Karreveid. Boomprijs frs. 260. Ingesteld frs. 450. 3. 27 aren 10 centiaren Land, te Lede, op den Kleinen Kauter. ingesteld frs. 1400. Laatste Zitdag Dijnsdag 7 November 1911. Om 3 uren namiddag, ter herberg St. Anna, te Lede, dorp. OPENBARE VERKOOPING van een genaamd Kasteel T'Sluys, Onder Esschene en •S,e-CatharinaLombeek De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Buitengoed, genaamd Kasteel T' Sluys t>, onder Esschene en Ste-Cat- harina-Lombeekop 3 minuten afstand van de statie Esschene Lombeek, groot 1 hektaar 86 aren. Onmiddelijk inge« bruiktreding. Dienstig voor zomerverblijf or geeste lij kgesticht. Verdeeld in 5 deelen. Boompr. 6030 fr. Zitdagen: Instel, Maandag 23 October Verblijf, Maandag 6 Novemb. I911- Telkens om 3 uren namiddag, in het Hotel du Comte de Flandre 0, bij Mijn heer Henri Gallc, te Aalst, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING van Loopers of lFi-ïjver» en 10 volle en ledige Zeugen te Erembodegem-D orp. De Notaris DE SADELEER, te Erera- bod gem, zal ten verzoeke van den heer Jules Moens, koopman in verkens te Hakendover en (er herberg van den heer Louis De Rijck te Erembodegem Dorp, nabij de Statie, openbaar verkoopen Op Maandag 30 Oktober 1911 om 8 ure 's morgens 50 varkens genaamd Loopers of Drijvers en 10 volle en ledige Zeugen. HUIS met Magazijnen, gestaan en gelegen te Aelst, Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat N° 11. fi G huren eon sc,100n en gerieflijk huis, hebbende ver scheidene beneden en bovenplaatsen, koer, hof, pomp-en regenwater, gestaan en gele gen to Aalst, Moorselsclio liaan, rechtover de kerk van O. L. Vrouw-Bystand. Intrede 1 November. Zich te wenden tot M. Edw. Muylaert, Groenstraat, Aalst-Mijlbeek. "TTf* lllirPn een schoon en gerieflijk U CU' huis, hebbende ver- scheidene beneden- en boyenplaatsen, koer hof, pomp- en regenwater, gestaan en ge legen te Aalst, Moorselsche baan, rechtover de «cerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November. Zich te wenden tot de Wed. Louis Boeykens, 45, Groenstraat, Aalst- Mylbeek j

De Denderbode | 1911 | | pagina 5