RRPARAT1EN Voor Hoest, Bronchiet on Influenza Voor Maagpijn, Frankrijk. Engeland. Amerika. FRUITBOOMTEELT Openbare Verkooping Openbare Verkooping. HANDELSHUIS Tabakfab riek CANADABOOMEN Zaailanden en Meerschen gezaagde Houtwaren gezaagde Houtwaren WOONHUIS GOEDEREN Te huren terstond. Landbouwers Het Melk voeder Gailly Maatschappij SINGER H. De Clercq-Le Clercq, de Balsempillcn van Fr. Callebaut, Bloedzuiverende Pillen van Fr. Callebaut, terwijl do liberale studenten, fier over hunne heldendaad het hoofddeksel van den katholieken student die zij afgenomen had den, op eenen stok staken, waarrond de razende bengels dansten cn er mede terug in den stoet troken. Vlaamsch Brussel. —De Vlaamsche schrijver Hormat Teirlinck, heeft eene lezing gehouden in welke hij doet uitschij nen dat Brussel .ondanks alles door en door Vlaamsch is gebloven. Op straat is Brussel verfranscht maar niet in den huiselijken kring.Velen die zich zouden schamen Vlaamsch te spreken in bureelen en koffiehuizen, pakken het Vlaamsch aan als 't er op aankomt te kijven, hetzij te huis hetzy in de gebuurte. Kyfpartyen kunnen er alleen door Vla mingen verstaan worden, zpgt de heer Teirlynck. De echte Brusselaar kont het Fransch kijfwoordenboek niet wol het Vlaamsch, dus hij is Vlaamsch. 't Bewijs, is afdoende hé De nijveraar, die twee Brusselsche meisjes, met welke hij den avond had door bracht, beschuldigde hem 135,000 fr. ont stolen te hebbon en later moest bekennen dat men hem die som ook wel in den cirk kon hebben ontfutseld, heeft het gerecht, nar hot schijnt eene blaas willen wijsmaken. Verscheidene tegenstrijdigheden in zyne verklaringen hebben doen wantrouwen, tot dusverre dat hij die som niet eens in zyn bezit heeft gehad. Zaterdag nacht, om 12 1/2 was to Kanegem do paardenknecht van Leonard Christuen, bij de weduwe Van de Walle, landbouwster, buitengegaan. Opeens zag hy een manspersoon naar zich toe komen hy greep een bezem cn sloeg er mee naar den verdachten die achteruit sprong de knecht trad haastig in het huis, nam een tweeloop geweer en ging langs voren terug buiten en loste een schot in de lucht. De indringer was reeds verdwenen. Bij den landbouwer Jules Van Quaetem, die nevens de wed. Van de Wallo woont, stelde men een begin van inbraak aan het keldervenster vast. De dieven haddon eerst gepoogd eene staaf uit te breken, waarin zy niet gelukten en dan hadden zij gepoogd een gat in den muur te maken onder de staaf, welk werk bijna voltrokken was. In den kelder stonden twee kuipen vleesch smout, boter en allerlei waren, waarop de schelmen het voorzeker gemunt hadden. De bewoners hebben niet, geboord. De die ven hebben vcorzekor do vlucht genomen door hot geweerschot gelost door L. Chris- tiaens. De policie doet een onderzoek. Te Grand-Halleux is, tijdens de hoog mis, op Allerheiligendag, het oxaal inge stort. Verscheidene personen werden gekwetst, doch niemand ernstig. Eene licht te begrijpen paniek ontstond hierdoor jn dp kerk, die opgekropt was ipet volk daarenboven was het niet mogelijk te vluchten, daar de uitgang door het inge storte puin versperd werd. Zondag avond werd te Levalloi3- Pprret het gerucht verspreid dat de eerw. zusters uit de rue du Bois, Maandag mor- gend zouden uitgedreven worden. De werklieden besloten Maandag niet aan het werk te gaan en van vóór 6 ure had eene aanzienlyke menigte voor het gesticht post gevat om weerstand to bicden. Alle werkorsgenootschappen hadden het werk stil gelegd. Ter gelegenheid der uitdrijving van de Zusters van Maria-Hemelvaart, had Zondag to Lyon eene grootsche betooging plaats om tegen dezon onmenschelijken en tergen den maatregel te protostcoren. Op de Bellecourplaats werd oen stoet gevormd die zich naar do prefektuur wilde begeven om aan den vertegenwoordiger van het gouvernement eene protestatie aan te bieden, waarin zij de terugroeping der brave en onontbeerlijke zusters vragen. De policie dreef do betoogers uiteen, doch deze gelukten erin in groepen naar de prefektuur te gaan, waar zij hunne protes tatie hebben nedergelegd. Op verschillige plaatsen haddon botsin gen plaats tussclien betoogers; niet-bctoo- gers en policieagenten. Verscheidene personen werden gekwetst en aangehouden omdat zy weigerden uiteen te gaan. Ziedaar hoe men in Frankrijk de vryheid verstaat en deftige lieden uitdrijft. Men zou beter d >en maatregelen te nemen tegon de apachen,moordenaars,anarchisten, enz., die in het leger nestelen en Frankrijk dieper naar den val leiden. Vrouwen in de gemeenteraden. Woensdag laatst hebben in Engoland gemeentekiezingen plaats gehad. Er waren twaalf vrouwen kandidaat en zes zijn ge kozen. Mev. Lees. mayor van Oldham, werd zonder oppositio gekozen. Vóór de kiezing zetelden er 15 vrouwen in Engel- sche gemeentoraden, thans 16. Op 13 dezer zal te Oldham eene kiezing plaats hebben voor het Lagerhuis. Deze kiezing zal gebeuren onder voorzitterschap van de maire, 't is te zeggen hoogerge- noemdo Mev. Lees. Dat is koren op den molen der suffra- getten. Het verhoogen der eigendomswaardo van de hofsteden in Amerika, vertoont sedert een tiental jaren eene treffende tegenstrij digheid met don gcringen aangroei van bet aantal en de oppervlakte der hofsteden, evenals met den aangroei der bebouwde gronden. Tusschtn 1900 en 1910 groeide de bevol king in de Vcroenigde Staten aan met 21 per honderd bet aantal hofsteden groeide echter niet in gelijke mate aan. In 1900 waren er 5,737,372 hofsteden, en in 1910 was liet aantal geklommen tot 6,340,357, hetzy 602,985 meer of slechts 10,5 Die zwakke aangroei van het aantal hof steden wordt ook niet in evenwicht ge bracht van do vermeerdering der oppervlak te, integendeel, immers de gemiddelde op - pervlakte was in 1900, 146 acres, en daalde in 1910 op 138 acres. Wat de algemeene uitgestrektheid van den landbouwgrond betreft, deze vergrootte gedu'endo do 10 jaren slechts met 35,137,000 acres of 4,2 per honderd. De oppervlakte van den landbouwgrond be droeg 838,592 millioen acres in 1900 en 873,729,000 acres in 1910. De bebouwde grond biedt zich echter vlugger uit dan de algemeene landbouw- oppervlakte of liet aantal hofsteden. In 1900 waren er 414.499.000 acres, tegen 477.447.000 acres in 1910, hetzij 62.949.000 acres meer of 15.2 per hon derd in 10 jaar. Wat er ook van zy, die landbouwgron den, zonder (ie woningen mede te rekenen, werden op 13.058.008.000 dollars gere kend in 1900 en had in 1910 meer dan liet dubbel bereikt, namelijk 28.386.770.000 dollars, hetzij eene verhooging van 117.4 per honderd lioogere waarde dan de bena derde schatting. Do gemiddelde waarde der landbouw- grondenwerd in 1900 geschat op 15,57 dollars per acre, en bereikte 32,49 dollars in 1910, hetzy eene hoogere waarde van 16,92 dollars per acre, of 108,7 per hon derd. Ook de hofsteden zelf volgden die stij ging in 1900 werden zij geschat op 3-556.000 000 dollars, en in 1910 op 0.294.787.000 dollars of eene verhooging van 77 7o- STAD AALST Openbare Leergang van Het College van Burgemeester en Sche penen Gezien het ministerieel besluit van 28 September 1910, brengt ter kennis van hot publiek dat op do hierna volgende dagen, telkens om 8 3/4 uren voormiddag, open bare lessen van Fruitboomteelt, zullen gegeven worden in den Stadshof en in de Militiezaal ten Stadhuize. te Aelst, door den heer Jan De Clercq, gediplomeerde teeltkundige te Aelst. De lessen zijn kosteloos. Alhoewel zij toegankelijk zijn voor ieder, wien dit onderricht van nut kan wezen, zijn de leergangen en vijftien lessen echter bijzonderlijk ingericht mot het doel de personen, welke verlangen hot bo- kwaamheidscertificaat te bekomen voor het kweeken en snoeien der fruitboomen toe te laten zich met kans op gelukken aan tc bieden tot de daartoe ingestelde examens. De inschrijvingen worden ontvangen ter liooger genoemde Militiezaal door den voordrachtgever ter gelegenheid van zyne eerste les. VOLGORDE 1911 19 November 3* Les. 10 December 4J ,es. 24 December 5* Les. 1912 14 Januari, 6e Les. 28Januari, 7 Les. 18 Februari 8e Les. 3 Maart, ge los> 24 Maart, 10" Les. 14 April, 11° Les. 28April, 12- Les. 12 Mei, 13e Les 19 Mei, 14® Les - 2 Juni, 15C Les. Gedaan te Aelst. den 2S Sept. 1911. De Secretaris, De Burgem. en Schep. Oscar Reyntens. M.-L. Gheeraerdts. De Notaris DE VIS, te Aal6t, zal open baarlijk verkoopen Een schoon huis met hof,te Lede Vijver, groot 3 aren. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 14 November t VerblijfDijnsdag 21 November Om 2 uren namiddag In St-Hubert bij Mr Vereecken. De notaris DE VIS, te Aalst, zal open baar verkoopen 1. 31 aren 10 centiaren land te Erembo- dengem. Wilde Veld.Gebruiker Viktor Rampelberg te Welle. Ingesteld fr. 1950. 2. 16 aren land te Erembogem, Helle. Gebruiker August De Schrijver te Dender- hautem. Ingesteld fr. 650. 3. 14 aren 5c centiaren land te Dender- hautem, Blokkenveld. Gebruiker Viktor Praet te Welle. Ingesteld fr. 900. 4. 48 aren meersch te Denderbelle nevens de Vaart langB Audegem. Gebruiker Ivo Gillis Varenberg, te Audegem. Ingesteld fr. 1800. ZITDAGEN Instel Maandag 30 October Verblijf i3 November) Om 2 uren namiddag, ter Estaminet Het Paviljoen bij den heerEmiel Van de Maele te Aalst, Groote Markt. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een te AELST, Korte Zoutstraat. De Notaris DE VIS, te Aelst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Een Woonhuis, zijnde een Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds- bergschestraat, bekend ten kadaBter sectie A, nummer 1917, met eene grootte van x aar 30 centiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de Straat en aan het huis en estaminet genaamd de Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van der Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Haese. Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machienen ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat, bijna recht over voorgaande huis, dragende het N° 56, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1884, met eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Camiel Brantegem, van clen anderen kant aan den heer Emiel D'Haese-Minnaert, vanachter aan hetgene van Dame Bosteels en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer NynB- D'Haese. ZITDAGEN Telkens om 2 uren namiddag, ter Afspanning In den Meiboom.» gehouden door Dame Wed. Theo/iel Wauters, te Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. Te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris De Vis, aan gtringen intrest. OPENBARE VERKOOPING van schoone en zware BEUKEN- en Sparren, 1 o Smetlede. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal Qp Maandag 4 Dtcember 1911om 8 ure 's mor gens, openbaarlijk verkoopen 1. Namens Mijnheer Limpens, Vrederechter te Frasnes. A. 125 Beukenboomen wassende te Smetlede, wijk Briel, (Zandputten) hebbende van 1,40 m. tot 1,75 m. dikte. B. 6 koopen Sparren aldaar. 1. Namens Mijnheer August Luwaert, eigenaar te Smetlede. 26 zeer schoone Bosch-Canadaboomen, te Smet lede, wijk Binnepveld, metende van 1,65 m. tot 2,ao m. omtrek. Deze Canadaboomen zullen moeten gekandelaard worden anders zullen de koopers moeten de schade betalen die zij bij het vallen der boomen zouden kunnen veroorzaken aan de jonge plantsoenen. Men zal vergaderen aan de Canadaboomen van Mijnheer Luwaert. Tijd van betaling mits stellende goede en ge kende borg er. betalende het ongeld komptant De verborging zal geschieden ter herberg van den heer Frederic Mkuleman, te Oordegem. Bij sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van allerbest gelegene le Nieuwer kerken, Meire, Erpe, Haeltert, Welle en Aygem. De notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Nieuwer kerken. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Doorenveld, gekadastreerd secte B, nummer 517E, groot 26 aren 40 centiaren, palende noord Dame wed. Domien Van Landuyt-Van de Velde en kinderen, oost het Weldadigheidsbureel van Aalst, zuid M. De Cannière-Verhulst te Aalst en west het Bureel uan Weldadigheid van Nieuwer- kerken. In gebruik bij M. Camiel Langelet, mits 55 frs. Tweede koop.a) Een perceel Land, gelegen wijk Edixveld, gekadastreerd sectie C. nummer 954a, groot garen 30 centiaren, palende noord en oost het Bureel van Weldadigheid van Nieuwer- kerken, zuid den heer Baeten De Veughel, Schoo ien en west M. De Cannière-Verhulst te Aalst. b). Een perceel boomgaard Wijk Edixveld, ge kadastreerd sectie C g55B, groot 2 aren 10 centi aren, palende noord het Weldadigheidsbureel van Nieuwerkerken.oost M.De Cannière Verhulst voornoemd, zuid de heer Karei Baeten-De Veughel te Schooten en west de heer Fransen Juffouwen Marie, Leonie Baeten te Nieuwer- kerken. Samen in gebruik bij M. Jan Baptist Fleunnck mits i5 franken. Boomprijs 35 fi. Derde koop. De helft van een perceel land, wijk Dooreveld, gekadastreerd sectie B, nummer 565e,groot 3 aren palende noord M.De Cannière- Verhulst voornoemd, oost het Weldadigheids bureel van Anlst, zuid M. Albert Duwez te Aalst en west M. Romaan Moyorsoen-Liénart te Aalst. Gemeente Meire. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Meire, wijk Langenmeersch, gekadastreerd 3ectie A, nummer 1201, groot 9 aren 70 centiaren, palende noord Dame wed. Frans Lievens-De Smet en kinderen, oost Jufvrouw Elise Van Landuyt te Nieuwerkerken, zuid de gemeente Aygem en west de heer Gustaal Van Boxtael te Aygem, In gebruik bij M. René De Troyer mits 3 frs. Vijlde koop Een perceel Meersch, gelegen wijk Stuiversveld, gekadastreerd sectie C. nummer 86, groot 14 areD 40 centiaren, palende noord de ervenDe Schampmeester te Oordegein,oost denheer Frans en Juffrouw Coleta Van der Haeghen, zuid Juffrouw Marie-Stephanie Bossaert te Kortrijk en west den heer Joannes Van Liedekerke-Seminck te Meire. In gebruik bij M. Victorien Maesschalck, mits 18 frs. Boomprijs 7 frs. Gemeente Erpe. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op Grooten Boschkauter, gekadastreerd sectie A, nummers 223a en 223B, groot 7 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Van de Velde te Erpe, oost Juffrouw Laurence Fiévét te Brussel, zuid Mad. wed. René Van de Bossche-De Windt te Aalst en west den steenweg van Gent op Brussel. Gebruikt door M.Camiel Baeyens, mits i2,5ofr. Gemeente Welle. Zevende koop. Een partij Meersch in de Wellemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 58, groot 34 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Callebaut te Eremhodegem, oost den heer August Beeckman-Scheerlinck te Denderleeuw, en West den heer Felix De Leenheer-Van Mulders te Welle. In gebruik bij M. Frans Perdaens mits 40 fr. Gemeente Haeltert. Aahtste koop. Een pereeel land gelegen wijk Broeck, gekadastreerd sectie A, nummer 899A, groot 22 aren 5o centiaren, palende noord Dame Weduwe Pieter Van Lul-Lauwereys en kinderen te Haeltert, oost Dame Weduwe Lodewijk Van D»r Eecken-Sienaert te Haeltert, zuid de straat en weslDomien Van den Steen-De Troyer te Haeltert. In gebruik bij M. Jozet Hendrickx. Gemeente Aygem. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Varinck, gekadastreerd sectie A, nummer 1600, groot XI aren 40 centiaren, palende noord de gemeente Meire, oost de Molenbeek, zuid den heer Karel-Emiel Meganck en west de straat en de erven van den heer Jozef Van den Eeckhaut-De Smet te Erondegem. In gebruik bij den heer Albien Slagmulder, mits 12 frs. Boomprijs 30 frs. ZITDAGEN: Instel, Maandag 3o Oktober, Verblijf, Maandag 13 Novemb. Telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg In het Brouwershuis bewoond door den heer Remi Schepens-De Backer te Nieuwer- kerken, Dorp. OPENBARE VERKOOPING te AALST. Op Maandag 27 November 1911. om 1 uur nanoen, ter afspanning In de Groenpoortge houden door Mad. Wellekens, Gheeraardsberg- schestraat, (Zoutstraatpoort). De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, houthandelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, en uur openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander. 2000 abeelen hout. 2000 paneel en kistenberd. 2000 pannelatten. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van 4 tot 17 centimeter dikte. 20 koopen platen flieringen en kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 23 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING TE NIEU WERKERKEN. Op Dijnsdag 28 November ion, om 8 ure 's morgends, ter herberg gehouden door Mad. weduwe Van Bleyenbarg, nabij de kerk. De notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyterhout handelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats en uur openbaarlijk verkoopen: 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander. 2000 abeelen hout 2000 paneel en kistenberd 2000 pannelatten. 20 koopen olmen, eiken, e9schen en beuken planken van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen platen, flieringen en kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 25 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaliDg mits door eiken kooper zonder onderscheid, testellen eene goede en gekende borg. Bij dadelijke Uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een te B ALVLGEM. De notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, bij vonnis, verleend door de Burgerrechtbank van Eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde zal openqaarlijk verkoopen Eenige koop. Een woonhuis met aanhoorig- heden, koer en lochting, groot 13 aren tachtig centiaren, gestaan en gelegen te Baevegem, wijk Hoog-Baevegen, geken<l bij kadaster Sektte A, nummer 76c eo deel van nummer 64e, palende oogst met de scheidingshaag M. Philemon Ver- haeyen, zuid de straat, west nog de straat en M. Eugeen Veckebroeck. Enkele zitdag, Donderdag 9 November 1911. Om 2 uren van den namiddag, ter herberg van den heer Camille De Nayer te Baeveger, Hoek. Voor verdere inlichtingen en nazicht van het kohier van lasten, wende men zich ter studie van genoemden notaris Meert te Erpe, Vijfhuizen, alwaar er ook te bekomen zijn groote en kleine kapitalen aan gematigde intresten. OPENBARE VERPACHTING der toebchoorende aan het Armbureel, Gemeentebestuur en Kerfabriek der Gemeente Erondegem. De Notaris MEERT te Erpe, zal, openbaarlijK verpachten 1. Op Maandag 20 November 1911, om 8 uren van den morgend, de goederen van het Armbureel, gelegen te Erondegem Ottergem, Erpe en Impe. 2. Op zeljde dag, om 1 uur namiddag, de goederen van het Gemeentebestuur en gelegen te Erondegem. 3. Op Dijnsdag 21 November, om 1 uur nanoen, goederen van het Kerkfabriek, gelegen te Erondegem, Erpe en Ottergem. Al deze verpachtingen zulkn geschieden te Erondegem, Dorp. in het Gemeente huis, bewoond door Juffrouw, Weduwe Lopus-Van Belle, op de gewoonlijke wijze en onder dezelfde voorwaarden. HUIS met Magazijnen, gestaan en gelegen te Aelst, Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat N° 11. Té» luirpn een schoon en gerieflyk IIUICU, lmi8i hebbende ver- scheidene beneden- en bovenplaatsen, koer hof, pomp- en regenwater, gestaan en ge legen te Aalst, Moorselsche baan, rechtover de kerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November. Zich to wenden tot do Wed. Louis Boeykens, 45, Groenstraat, Aalst- Mijlbeek rrp lunm» een schoon en gerieflyk ft HUICU, huig hebbende ver scheidene beneden en bovenplaatsen, koer, hof, pomp-en regenwater, gestaan en gele gen to Aalst, Moorselsche Baan, rechtover de kerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November Zich te wenden tot M. Edw. Muylaert, Groenstraat, Aalst-Mijlbeek. Wilt gij groot profijt trekken van uwe afgeroomde melk Wilt gij uwe kalvers en viggens snel zien groeien Wilt gij den zoo besmettelijken en gevaarlyken buikloop vermijden Beproeft dan (Laetéine Gailly) van Peruwelz (Henegouw) allerbest en zeer goed verteerbaar veevoeder bevattende eene hoeveelheid zoutzure koolstof, die het vet vervangt en, door vermenging met chloorpotasch, de lede maten der dieren versterkt. Voorwaarden van verkoop o,50fr.de kilo perikojo,38fr.dek°per50 k01 0,45 5 kosjo,37 100 0,40 i) 25 |o,35 400 Xe verkrijgen te Aalst, Del- haize Broeders Cle, Molenstraat; te Lede, op den Bril te Wetteren, ter Markt te Assche, Gentsche steenweg te Ternath, alsook ter Samenwerkende Melkerijen te Lemberge.te Burst,te Meorsel,te Opwijck, en ook bij M.A. De Rijck-Limpens,winke lier te Aalst en bij Mej. A. Rabier drogiste te Lebbeke. van NAAIMACH1ENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst 9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop Aalst, Kattestraat 20, Telefoon 53 opvolger van llippolyte LE CLEHCQ, huis gesticht in 1848. Alle soorten van Kolen per wagon of Bchip. In het klein de beste voordeeligste Huis kolen, al brokken, tegen fr. 1,40 den liter van 50 kilos of 28 fr. de 1000 kilos, 't huis geleverd en afgewogen, Gezuiverde Gas- coke, Braises fra^aises, Boulets, Antra- chiten, Briketten, gewasschen Briaetten, "Smidskolen, enz. enz. Gascoke aan den zelfden prijs van het Gasgestichc zijn de beste geneesmiddelen voorzeker Apotheker, Botermarkt AELST. ,2afi'. de doos. Deze pillen, aangezien hunne aange namen smaak, mogen opgezogen worden Maagzuur, gal, slijmen, slechte spijsver- teering, verstoptheid, speen, puisten enz. gebruikt de Apotheker Overdekte Botermarkt, AELST. 1,00 Ir. de doos. In dezelfde Apotheek zijn te verkrijgen Remedie voor Eksteroogen 0,50, Tandpijn stillende druppels stillen onmiddelijk de tandpijn o,5o. Pillen tegen de razende tandpijn 1,00 fr. de doos. Pakkea tegen het slecht boter geven der Koeien 1,25 fr. Pakken voor het bevruchten van Koeien en Merrieën. Remedie tegen het snot der Kiekens. Zekere remedie loiden cholera der Kiekens 1,00 fr. de 1/2 doos, 2,oofr.de doos.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3