HANDELSHUIS Tabakfabriek MEERSCREN HOFSTEDEKEN ZAAILANDEN HOFST E DE WOONHUIZEN CANADABOOMEN CAN ADA-BOOMEN WILGEBOOMEN Openbare Verkooping. OLME BOOMEN Openbare Verkooping Zaai- en Plantgoed TE KOOP. Te huren terstond. Reiziger in Schoeisels. Zaterdag morgend rond 5 1/2 ure, is erdoor den onderkoster van Sint-Rombauts kerk te Meehelon bostatigd geworden, dat de grooto voordeur der kerk open stond. By nader onderzoek bleek, dat er dieven in do kerk geweest waren, want drie offer blokken waren er opengebroken geworden by middel van oen breekijzer of beitel. Slechts eonige franks kunnen er ontvreemd zijn. Volgens men denkt moot de dief of die ven zich 's avonds in de kerk hebben laten opsluiten, want de kerkdeur is langs binnen opengedaan geworden. Niets anders is or ontvreemd. Do polieie heeft een onderzoek geopend, Een verschrikkelijk ongeluk bracht Zaterdag namiddag, rond 4 ure, grooto opschudding towceg in het Koninklijk Stapelhuis, te Antwerpen. Een oppassend werkman, Victor Man gelschots, oud 40 jaar, gehuwd en vader van elf kinderen, wonende Frans De Cort- straat, wilde zijnen haak oprapen terwijl hij zakken koopwaren van oenen wagen naar eenen ophaalbak overdroeg. Op dat -oogenblik werd hij door een nederdalenden bak getroffen en tusschen den muur geplet- terd werd. De dood was oogenblikkelijk. Do E.H. pastoor Goffetto,to Andenno, werd 's nachls door het geblaf van zijnon hond gewekt en stelde met ontzetting vast dat geheel het gelijkvloers der pastorij in brand stond nochtans gelukte hij er in langs den brandenden trap midden de vlam men zich te redden alsook de heilige vaten. Eenige dagen geleden had de eerw. heer pastoor eenen naamloozen brief gekregen hem berichtende dat brand in do gemeente zou uitbreken. Van do pastorij zijn slechts de vier muren overgebleven. De pastoor is dank aan zijnen hond aan eenen verschrik- kelijken dood ontsnap! Vrijdag morgend had bij M. Alf. Delberghe, koopman in bloem, meststoffen enz., te Herseeuwo, eenc schrikkelijke ontploffing plaats. M. Delberghe die daag3 te voren be merkt had dat de koolstofvermenger van zijn aoétyleentoestel niet al te goed werkte, gebood Vrijdag morgend een zijner knech ten, M. De Rycke, het toestel te kuischen. Rond 7 ure ging M. Delberghe eens zien of alles in orde was hy nam een bougie en stak deze door cene opening en be merkte dat er nog veel koolstof in was. Op hetzelfde oogenblik deelde de opeenge hoopte gas zich mede aan de vlam der bougie en eene vreeselijke ontploffing had plaats. Het raam van het venster werd uitgerukt en in do zoldering van liet gebouw waar de machien stond werden, doer de verplaatsing der lucht, twee groote openingen gesla gen de gebinten werden verplaatst, de muren werden gescheurd en de koepel van de machien weggeslingerd. De stoffelijke schade is aanzienlijk. M. Delberghe en zyn knecht bekwamen lichte brandwonden. Zondag avond, rond 8 1/2 ure, is dicht de statie Desselgcm, een ijsolijk ongeluk gebeurd, welke eene groote ontroering onder de aanwezigen en het spoorwegper soneel heeft teweeggebracht. Een werkman werd door den trein Gent-Kortryk ver- marzeld. Edward-Kamiol Rysman, geboron in 1878, dus 33 jaar oud, wonende te Waro- -gom, wijk Olifant, die in Frankrijk werkt en een abonnement op den spoorweg had, kwam wekelijks naar huis. Zondag namiddag, rond 4 ure. had de jongeling, na afscheid genomen te hebben van zijne ouders, met eenige vrienden eeni ge herbergen bezocht en begaf zich daarna naar do statie van Desselgem, om met den trein van 8.20 ure, naar zijne bestemming te vertrekken. Gekomen aan do static zal Edw. Ruys- man den troin hebben hooren afkomen ziende dat hij hora ging missen, daar de sta tie langs den anderen kant der straat gele gen is, zal hij op omtrent 75 meters afstand van het statiegobouw over de haag, om spannen met ijzerdraad, gesprongen zijn. Rysman zal zeer waarsehynljjk zij non sprong gemist hebben, aan den ijzerdraad gehaperd en ovor do riggels gestruikold zijn, juist op het oogenblik dat de trein kwam aangestoomd, waardoor de ongcluk- kigo op ijselijke wijze vermorzeld werd. De bloedige overblijfsels werden in cene afhankelijkheid der statie gebracht Dr Van Acker, onmiddelijk ontboden deed de be8tatigingen. Maandag morgend werd door de gendarmerie van Waregem een onder zoek geopend. Een verschrikkelijk ongeluk heeft zich Zaterdag avor.d voorgedaan te Uitkerke op een kwartierafstand van Blankenberghe. Rond 6 uren, wilde Leontine, liet 14jarig dochterke van Leopold Thanghe, vodden koopman te Uitkerke, alleen in huis zijnde, eenen pot van de stoof nemen. Haar voor schoot vatte vuur. Het meisje poogde met hare handen den brand van haar kleeding- stuk uit te dooven, doch zij kon er niet in gelukken. Verschrikt liep het kind naar buiten, luidkeels om hulp roepende. Deze vlucht was haar onvormijdelijk doodvonnis. Het vuur, door den wind aan gewakkerd, breidJo zich uit en welhaast stond het ongelukkig meisje in lichtlaaio vlam boel alleen. Eindelijk had een schoc»- makor van den omtrek de scherpe nood kreten van het slachtoffer gehoord. Doch toen hij er bij kwam, waren de kleedercn van liet kind reeds gansch verbrand. Het arme meisje leefde nog, doch het lichaam was als verkoold. Dr Retsin van Blankenberghe, er in allerhaast bijgeroepen zijnde, kon enkel do verschrikkelijke pijnen van liet onerbar- menlijk slachtoffer wat stillen. Het meisje kon hem nog doen verstaan, hoe dit wreedo ongeluk gebeurd was, welk het slechts ©enige uren overleefde. Rond 11 ure in den avond gaf het ongelukkig slachtoffer den geest. Dit vrceselijk voorval is in de gemeente Uitkerke het voorworp alle gesprekken. M. Florcnt Duchêne van Namen, heeft eene slachterij, 46, rue Sint-Nicolas. Tot zijne huisvrienden behoorde 0"n zekere D. Stolz. muziekant bij het eerste lanciers, afkomstig van Bergen. Deze had met een vriend E. Dombret, ook muziekant, het plan opgevat in 't huis van M. Duchêne, tijdens diens afwezigheid in te breken. Dombret waarschuwde do policio. De hoofdcommissaris gaf Dombret den raad te doen alsof hij het met Stolz eens was. Zondag middag ging M. Duchêne op reis en vier agenten verborgen zich in den win kel en op de verdieping. Rond 10 ure in den avond hoorden men do gangdeur openbreken en iets later werd de deur van het magazijn geopend met oen valschen sleutel. Stolz kwam aanzetten vergezeld van Dombret. Het oorst zocht do deugniet naar het slachtersgereedschap om zich in geval van aanval te verdedigen. Maar de polieie had de voorzorg genomen deze te verbergen en dit was niet onnoodig geweost. Hot wa3 dus zonder wapens dat hij in de kamer doordrong waar de brand kast was en later in de slaapkamer, om zich te verzokoren dat het huis leeg was. Eensklaps bevond zicli de bandiet in tegenwoordigheid van den policiecommissa ris en do dne agenten die hem op het lijf sprongen. Hij had valsche sleutels, een beitol en een koeivoet by zich. De deugniet werd naar het policiebureel gebracht en verder aan de militaire overheid overgege ven. M. Duchêno is dus door de zorg van de polieie en door de eerlijkheid van M. Dom bret aan oen groot gevaar ontsnapt. Wordt gevraagd iJ»ieCU8I U1S. een onbepaald got;il karren steengruis tegen 75 centiemen de kar. L4BOH Bergemoerschen8traat. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een le AELST, Korte Zoutstraat- De Notaris DE VIS, te Aelst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Een Woonhuis, zijnde een Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds- bergschestraat, bekend len kadaster sectie A, nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 cemiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de Straat en aan het huis en estaminet genaamd de Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van der Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Hae8e. Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machienen ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat, bijna recht over voorgaande huis, dragende liet N° 56, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1884, mot eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Gamiel Brantegem, van den anderen kant aan den heer Emiel D'Haese-Minnaert, vanachter aan hetgene van Dame Bosteela en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer Nyns- D'Haese. ZITDAGEN Donderdag ,4 D b„ Verblijf Donderdag 28 Telkens om 2 uren namiddag, ter Afspanning In den Meiboom.» gehouden door Dame Wed. Theofiel Wauters, te Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. Te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris De Vis, aan geringen intrest. OPENBARE VERKOOPING van Le Uendlrluuuw. De notaris VAN OUDENHOVE. te Dender- hautem, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank vao eersten aanleg zitting houdende te Oudenaarde, zal open baar verkoopen. Gemeente Denderleeuw. Eerste koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Bordellen, bekend ten kadaster sectie A, nummers 3o en jo/a, groot 34 aren 80 centiaren, palende oost de erven Niko- laas Steenhoudt zuid NVellekens, west De la Royére, en noord Van den Steen. Op te leggen boomprijsfr. 100. Tweede koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Veldbroeken, bekend ten kadastor sectie B, nummers i5o6 en 1507, groot 3a aren, palende oost Meert, zuid De Brabander, west de Molenbeek, en noord den Arine van Iddergem - Op te leggen boomprijs f r. i5o. ZITDAGEN Instel: Woensdag 13 December VerblijlWoensdag 37 December 9 1 Telkens om 2 uur namiddag, ter estaminet ge houden door dame Weduwe Cortvriendt-DeRijcke te Denderleeuw, aan de Static. Voor alle verdere Inlichtingen zich te wenden ter studie van voornoemden notaris Van Ouden- hove, alsook ten kantore van den notaris DE VIS te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen te SCHOONIAËRDF, toijk Opstaldriesch. De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal namens wie het behoort, openbaarlijk verkoopen Een WOONHUIS met Afhankelijkheden en Grond, gestaan en gelegen te Schoonaerde, wijk Opstaldriesch, bekend bij kadaster eenitje sectie, deel van num mers 1773D, 1774B en 1775c, groot in gronde 5 aren 69 centiaren, palende oost en zuid Mijnheer Matthya Blancquaert. west de erven Leo Van Damme en noord de Opstalstraat. EENIGE ZITDAG Maandag 11 December 1911. Om 2 uren namiddag, ter herberg be woond door Mijnheer Joseph Govaert- Veeckman,teSchoonaerde,aan den Bareel. OPENBARE VERKOOPING van goede te LEDE en te AALST. De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtge noot Meester Hector VAND EN BOSSCHE Notaris te Herzele, in het openbaar ver koopen Gemeente Lede. Koop I. 2 hectaren 71 aren 40 centi aren land op de Soessels, wijk A, num mer 3og. Gebruikers de heeren Keymeulen, Schuddinck, Van Dorpe.De Smet, D'Haese Benjamin, Coppens en de kinderen De Rij bel. Verdeeld in 5 loten, zie bezondere plak brieven. Stad Aalst. Koop II. 63 aren 10 centiaren land op den Siesegemkauter, wijk C, nummer 1291. Boomprijs 60 fr. Koop III. 76 aren 43 centiaren land op den Siesegemkauter, wijk C, nummer 1292. Boomprijs 90 fr Gebruikers de heeren De Vidts, De Cooyman en Van Mossevelde. Koop IV. 63 aren 50 centiaren land, op den Hoezenkautei, wijk B, nummer 24D. Boomprijs 116 frs. Koop V. 1 hectaar45 aren 10 centi aren land op den Hoezekauter, wijk B, nummer 23E. Verdeeld in twee loten. Oosthelft boom prijs 170 frs. Westhelft boomprijs 170 frs. ZITDAGEN Instel Vrijdag 1 December Verblijf Vrijdag 8 December) "911 Ten 2 ure namiddag ter Borze van Amsterdam bij den heer Charles Van den Bossche, te Aalst, Groote Markt. N. B. Er zal geenen derden zitdag plaats hebben, OPENBARE VERKOOPING van eene ta WICHELEN, Elsbrug. De Notaris TIBBAUT te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eene hofstede, gekadastreerd wijk B, n" 1849, 1850, 1851 en 1852, groot 15 aren 40 centiaren. Verdeeld in tweegelijke loten. Onmiddelijke ingebruiktreding. EENIGE ZITDAG Maandag 4 December 1911. Om 2 ure namiddag ter herberg De Voerman bij Leopold Melckenbeek, te Wichelen, wijk Heide. OPENBARE VERKOOPING van Zaailanden, Meenscben en Boscli, te Nieuwerkerken. AelstLedeRessegem en Ottergem. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen. Gemeente Nieuwerkerken. Eerste koop. Een Woonhuis, gestaan en ge legen rabij het Dorp, aldaar gekadastreerd 6ectie C, nummers 772B en deel van 772c, met eana grootte van 6 aren ia centiaren, palende noord Mijnheer Romain Moyersoen-Liénart, oost en zuid de verkoopers en west Mijnheer Philemon RiDgoot. Boomprijs 30 fr. Koop twee. Een Woonhuis, gestaan en gelegen nabij het Dorp. gekadastreerd sectie C, nummers 77m en deel van 772c, met eeDe grootte van 6 aren 37 centiaren, palende noord Mijnheer Romain Moyersoen-Liénart, oost verscheidene, west koop 1 en zuid de verkoopers. Boomprijs fr. 175. Koop drij. Een Woonhuis, gestaan en gele gen wijk Grooten Driesch, aldaar gekadastreerd wijk B, nummers 984, 985 en 986,met eene grootte van i3 aren 76 centiaren, palende noord Domien Verlée, oost verscheidenen, zuid koop vier en west de Straat. Boomprijs fr. 180 Bewoond door Adoli De Coninck. Koop vier. Een Woonhuis, gestaan en gele gen alsvoren aldaar gekadastreerd sectie B, num mer 986B en deel van 979c, met eene grootte van 14 aren 67 centiaren, palende noord koop 3, zuid Madame Weduwe Philemon Sonck, west de Straat en oost koop 5. Boomprijs Ir. aa5. Bewoond door Dominicus Verlée. Koop vijf. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, aldaar gekadastreerd sectie B, deel van nummer 979c, met eene grootte van 20 aren 74 centiaren," palende noord Mijnheer Arthur Lambeau oost den IJzerenweg, zuid Madame Wed. Phile mon Sonck en west koop 5. Boompr. fr. aoo. In gebruik bij Mad. Wed. Sonck. Koop zes. Een perceel Hooiland, gelagen alsvoren, wijk Grooten Driesch, aldaar gekada streerd sectie B. nummer 1144*, groot 3o aren 10 centiaren, palende noord Mijnheer Louis Calle baut-Verstraeten, oost Mijnheer Constant De Clercq, zuid Juflrouw Mario Van Biesbrouck en Madame Wed. Domien Van Landuyt-Van deValde en kinderen, wesf Mijnheer Amedée Roelandti- Focquet. Boomprijs fr. 390 In gebruik bij Mijnheer Charles Lievens. Koop zeven. Een perceel Land, gelegen alsvoren op de Dweershaege, aldaar gekadastreerd sectie B, nummers 649, a^gbis, 65o en 651, mat eene grootte van 19 aren, palende noord het Bureel van Weldadigheid van Nieuwerkerken, oost Mijoheeran Philemon Piron,Juftrouwen Joanna en Adeline Van den Bremt.Caimel Callebaut, Amedéa Roelandts en Désiré Peerlinck, zuid Juffrouw Marie-Theresia Van Biesbrouck en west Mijnheer Désiré Peerlinck-De Smet. Boompr. ir. 30. In gebruik bij de heeren Philemon Piron en Petrus Peerlinck. Koop acht. Een perceel Land, gelegen alsvo ren wijk Doorenveld, aldaar gekadastreerd sectia B, nummer 5qu, met eene grootte van garen, palende noord de Godshuizen van Aelst, oost Madame Wed. Van Landuyt-Van de Velde, zuid Mijnheer Theofiel Van Bever-Redant, west Mijn heer en Juffrouw Donatusen Benedikta Muylaert. In gebruik bij Mijnheer Petrus Peerlinck. Koop negen. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, wijk Doorenveld, aldaar geka dastreerd sectie B, nummer 665e, met aene grootte van 3 aren, palende oost M.Romain Moyer soen-Liénart, oosten zuid het Bureel van Welda digheid van Aalst en west M. Albert Duwez. In gebruik bij M. Jozef Neetens. Koop tien. Een perceel Land, gelegen alsvo ren, op 't Hoeverenveld, gekadastreerd sectie B, nummer 1 i42a, aldaar groot 26 aren 3o centiaren, palende noord M. Louis Callebaut-Verstraeten, oost M.M. Louis Callebaut-Verstraeten en Amedée Roelandts, zuid M.M. Gustaaf Spitaels en Gustaaf Sterck en Juffrouwen Marie en Delphine Sterck, west de verkoopers. In gebruik bij M. Constant De Boeck. Koop elf. Een perceel Land. gelegen alsvoren, op 't Reukensveld, aldaar gekadastreerd sectie C, nummer ioSyE, groot 29 aren, palende noord De Meirestraat, oost Juffrouw Rosalie De Schutter, zuid den ijzerenweg en west Madame weduwe Celestine Roelandt. In gebruik bij M.M. Joseph en Aug. De Moor. Koop twaalf. Een perceel Bosch, gelegen als voren, wijk Spechtemeersch, gekadastreerd sectie D, nummer 285, aldaar groot 20 aren, palende noord verscheidenen met den voetweg, oost M. Valery Baeten, zuid verscheidenen, west M.Cyrille Van Sande. Boomprijs 800 fr. Stad Aalst. Koop dertien. Een perceel Land, v/ijk Wijn gaard, aldaar gekadastreerd sectie D, nummer 62, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende noord de erven Van Mol en M. Isidoor Bauwens- De Cock, oost de erven De Bièvre en M. Hector De Craecker, zuid M. Leon Van Overstraeten- Hyde en west het Staatsdomein. In gebruik bij M. Petrus Van de Maele. Koop veertien. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Lindeveld, gekadastreerd sectie B, nummer 553, met eene grootte van 6 aren 3o cen tiaren, palende noord de straat, zuid Mad. wed. Boterberg-Spruyt en M. Désiré De Wolf-Mertens, west de Nieuwbeekstraat en noord M. H. Brante- gem-De Coninck In gebruik bij M. Leon De Bundel. Gemeente Lede. Koop vijlden. Een perceel Meersch, gelegen wijk Truysveld, gekadastreerd sectie F, nummers 479 en 480, inet eene grootte van 54 aren 50 cen tiaren, palende noord M August De Meester- Halleydt en de erven Ghislain, oost M. Albert de Kerchove d'Exaerde en andere, west M.Serafien Haleydt en consoorten. In gebruik bij M. Germain Jean. Gemeente Ressegem. Koop zestien. Een perceel Land, gekadas treerd sectie B, nummer 404, met eene grootte van 10 aren 70 centiaren, palende noord het Bureel van Weldadigheid van Ressegem, oost M Camiel De Neve-Van Keymeulen en M. Pieter Barlos- Scheerlinck, zuid M. Benedikt Kielemoes-Van de Velde en west Madame weduwe Eduard Van der Maeren-'t Kint en kinderen. In gebruik bij M. Achille Schouppe. Gemeente Ottergem. Koop zeventien. Een perceel Land, gelegen op den Seskenskouter, gekadastreerd eenige aectie, nummer 194A, met eene grootte van 7 aren 90 cen tiaren, palende noord en oost M. Pieter De Boeck- Rydant, zuid M. Louis Callebaut-Verstraeten en west M. Evariste De Winter. In gebruik bij M. Jan-Bapt. De Boeck-Dc Vuyst. ZITDAGEN Instel, Maandag 11 December Verblijf, Maandag 19 December Telkens om 1 ure namiddag, ter herberg In de Vrije Jacht gehouden door dame weduwe Clémence Van Coningsloo, te Aalst, St. Job. OPENBARE VERKOOPING van schoone en ztcare BEUKEN- en Sparren, le Smetlede. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal op Maandag 4 December ign, om 8 ure 's mor gens, openhaarlijk verkoopen 1. Namens Mijnheer Limpens, Vrederechter te Frasnes. A. 125 Beukenboomen wassende te Smetlede, wijkBriel, (Zandputten) hebbende van 1,40 m. tot 1,75 m. dikte. B. 6 koopen Sparren aldaar. 2. Namens Mijnheer August Luwaert, eigenaar te Smetlede. 26 zeer schoone Bosch-Caoadaboomen, te Smet lede, wijk Binnenveld, metende van i,65 m. tot 2,20 m. omtrek. Deze Canadaboomen zullen moeten gekandelaard worden anders zullen de koopers moeten de schade betalen die zij bij het vailen der 'boomen zouden kunnen veroorzaken aan de jonge pl '.ntsoenen. Men zal vergaderen aan de Canadaboomen van Mijnheer Luwaert. Tijd van betaling mits stellende goede en ge kende borg er. betalende het ongeld komptaot. De verborging zal geschieden ter herberg van den heer Frederic MeulemaN, te Oordegem. VENDITIE van ?6 koopeu te GYSEGEM HoekWinningen en te LEDE, Vogelenzang, Te beginnen te Gysegem, Hoek, op Maandag 4 December 1911, om gure 's morgens, door 't ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aelst. V ENDITIE van 40 Koopen KAN ADA - en to Aalst-Mijlbeke, Uergemeerschen, Albrechtlaan, op Donderdag 7 December 1911, om 1 ure namiddag door 't ambt van den notaris BRECKPOT to Aalst. De Notaris BRECKPOT to Aalst, «ai openbaarlijk verkoopen Gemeente Meldert. Dorp, 1. Een huis met hof, groot 9 aren 41 centaren. Bewoond door Philemon Buyl. Boomprijs fr. 25. 2. Een huis met hof, groot 7 aren 47 centiaren. Bewoond door Adolf Pipar Pauwels. 3. Een huis, herberg en winkel, dienstig voor alle bedrijven, groot 15 aren 26 centiaren. Bewoond door de verkoopers. Boom- en vetprijs fr. 100. 4. 66 centiaren bouwgrond met de remisia er op staande. 5. En 30 aren 50 centiaren land, Stevensveld. Gebruikers Frans Van de Velde en Frans Tielemans. ZITDAGEN: Instel, Dijnsdag 5 Dscember Verblijf, Dijnsdag 19 December Telkens om 2 uren namiddag, te Moldert Dorp, ter te verkoopen herberg bij M. Michel Vermoesen. VENDITIE VAN 92 koopen schoone Kanada- Elke- en te MoorselBeugem en Geer, te Meldert, Kammestraat en Falluintjes, en te Hekel gem, Bleregem en Diepestraat, op Maandag 11 December1911 om 9 uren 's morgens, te beginnen te Moorsel, Beugem, door 't ambt van den notaris BRECKPOT te Aalst. Studie van den Notaris MOYERSOEN, te Wichelen. Van 40 schoone gavige Kanadaboomen hebbende eenen omtrek van 1 m. 40 c. tot 2 m. 25 e., ton verzoeke van Mijnheer Camille Liénart-Van Overstraeten, grond eigenaar te Aalst, staande aan den Meldert- selton- en Somergemscben dreef, achter zyn kasteel aan den Brusselsehen steenweg, op Dijnsdag 5 December 1911, om 9 ure voormiddag. Cvr. De Meersman, Be stuurder van het Algemeen Landbouw- office te Aalst-Mijlbeke, is verbonden met de be3te Engelsche, Duitsche, Zweedsche en Holland8che kweekerijen en gaat zelf naar de streek. Zijne uitgelezen,verbeterde en veelopbrengende soorten zaaigranen, plantaardappelen, vlas-, klaver-, beet-, en graszaden geven steeds den besten uitslag in gansch België, Zuid-Holland,en Noord- Frankrijk. Eene proef zal u overtuigen. Matige prijzen. Bijzondere conditiën voor voortverkoopers. 3000 Mutsaards (droog). Nieuwstraat. 34 AELST. Té* 1)11 r/>il een schoon en gerieflijk ic UUICU, huis hebbende ver- scheidene beneden- en bovenplaatsen, koer hof, pomp- en regenwater, gestaan en ge logen te Aalst, Moorselsche baan, rechtover do kerk van O. L. Vrouw-Bystahd. Intrede 1 November. Zich te wenden tot de Wed. Louis Boeykens, 45, Groenstraat, Aalst- Mijlbeek HUIS met Magazijnen, gestaan en gelegon te Aelst, Vaartstraat. Zieh te bevragen zelfde straat N° 11. Unie te huren terstond, Nieuwstraat, 40. Zich te bevragen, zelfde straat, 34. TE IIL'HEN TERSTOND Een HUIS in de Nieuwstraat, n° 36.. Zich te bevragen zelfde stiaat, n° 34. Voor de beide Vlaanderen wordt ge vraagd voor fabriek de gewone aoorten makende. Schr. met getuigschriften bij VA. Coullier174, Van Volxemlaan, Brussel. Clienteel zal afgeleverd worden. Toestand zeer wel passende voor uityer- kooper of winkelier. m o m

De Denderbode | 1911 | | pagina 3