REPARATION Frankrijk. MEERSCHEN MEER S G H GOEDEREN HANDELSHUIS Tabakfab riek ZAAI LANDEN HOFSTEDEKEN WOONHUIZEN Schaarhout en Boomen Openbare Verkooping. OLMEN BOOMEN WI LGEBOOMEN Te huren terstond. Steengruis. w°r<" s»™»1! Te huren terstond. TE HUREN. Maatschappij SINGER Reiziger in Schoeisels. AANGEKOMEN Zaai- en Plantgoed hulp. De stoker, René Yerscheuere, snelde toe en vroeg wat er gebeurd was. De ongelukkige knaap word in eene afhankelijkheid der fabriek gebracht. Een spoedig ontboden geneesheer kon enkel don dood vaststellen. Het hoofd van den jonge ling was gansch verbrijzeld. De policio snelde ter plaats, en stelde een onderzoek in, en bevond dat het schot uit do richting der machienkamer moet gelost zijn. In die kamer hangt een 2 loop geweer, dat dient voor de nachtwakers. Van dat tweeloopgeweer was een schot gelost. De stoker Verscheure verklaarde dat hij, op liet oogenblik dat het schot gelost werd, zich in een andere plaats bevond. De ouders van liet slachtoffer werden met alle voorzichtigheid met deze deerlyke zaak bekend gemaakt. Het onderzoek duurt voort. Om 8 uur 's avonds kwam het parket tor plaats een onderzoek instellen. De dieven die de 2 kostbare beeld jes der relikwiekas van St-Remaclus, in de kerk van Stavelot stolen, zijn gekend. Het zijn 2 internationale schelmen, wiens signa lement naar al de groote steden van Eoropa is rondgezonden, met bevel van aanhou ding. Het zijn 2 Franschmans, waarvan de eene oorspronkelijk van Lyon is. Zij hebben voorgaandelijk reeds 10 maand gevangenisstraf ondergaan te Ver- viers, wegens kerkdiefstal te Gemmenich. Den dag der beeldjesdiofstal, den 6 No vember, hebben beide kerels enkele reis kaarten Brussel-Stavelot genomen, en zijn te Stavelot aangekomen met den trein van 1,28 uur. Zij zijn te Stavelot gezien ge weest, en moeten naar Brussel terugge keerd zijn langs de Amblevespoorlijn. Twee mijnwerkers van Dampremy Alois Vanden Bossche en Emiel Vernier, die St-Babara govierd hadden, kwamen Zaterdag avond, rond 7 ure in dronken toestand huiswaarts. Vernier die zijne vrouw niet ten zijnent aantrof, ging haar bij de geburen waar zij een praatje was gaan doen opzoeken. Onder den indruk van den drank begon Vernier zijne vrouw uit to schelden en te mishandelen. Een jongeling, Leon Leurquin, die daar ooggetuige van wis, verweet aan Vernier zijne brutale handelwijze. De andere dronkaard, Vanden Bossche kwam tusschen en zegdo tot Leurquin dat hij hem daar niet had mede te bemoeien en bracht hem op hetzelfde oogenblik twee dolksteken in do borst toe. De ongelukkige Leurquin zeeg bewuste loos ten gronde. Een der longen was door boord. De moordenaar Vanden Bossche die de vlucht genomen had, werd Zondag morgen door do gendarmerie van Lodelin- sart aangehouden en opgesloten. Do toe stand van Leurquin is hopeloos. Een talentvolle muzikant. Een jonge artist van Charleroi, een echt won derkind, waarvan dc beroemdheid met reuzenschreden vooruitgaat is, Ferdinand Quinet, slechts 13 jaren ud, die reeds op het konservatorium van Brussel den ie prijs van violloncelle heeft behaald. Do jonge artist, goed gevormd voor zijnen ouderdom, verschijnt nog op do planken met de korte broek. In de muziekakademio te Charleroi waar hij do eerste maal optrad werd hij door de andere muzikanten van het orkest als een prins der kunst gehuldigd, Een Fransche schelm, Lalanne, aan gehouden wegens geldafpersing te nadeele eener dame, werd aangehouden en met den trein van Parijs naar Bordeaux overge bracht, door eonen wachtmeester en eenen gendarm. Onderwege, tusschen Saint-Loubes en do Graves d'Ambasres, terwijl de trein eene snelheid had van 80 kilom. per uur, vroeg de kerel om naar de water closet te gaan. Opeens rukte hij liet deurtje toe, grendelde het vast, stampte eene ruit uit, kroop er door en stond in eenen oogpink op do loopplank om beneden te springen. De wachtmeester deed de portel open, en ging naar den schelm toe om hem aan te houden. Eene vreeselijke worsteling ont stond plotseling vielen beiden ten gronde do wachtmeester werd op den slag gedood; do vluchteling, alhoewel erg gekwetst, kon ontvluchten, doch viel in de handen van spoedig uitgezondene gendarmen. Maandag morgend rond 1 ure, maakte Karei Van den Berghe, 31 jaar, kleer maker, van Belgischen oorsprong, wonende Carnot3traat, te Lys (Fransch Vlaanderen) in de heiberg A la Motte au bois ge houden door M. Desrumeaux, twist tegen eenen verbruiker. Do herbergier om daar een einde aan te stellen wierp den twistzoeker aan de deur doch den kerel bood zulkon hevigen tegen stand dat M. Eugeen Delespaul, koopman in kolen, die daar voorbijkwam tusschen- kwam om Desrumeaux uit de handen van den woesteling te halen. Van den Berghe trok alsdan zyn mes en bracht M. Delespaul verscheidene messte ken toe in de borst, aangezicht en armen. Hét slachtoffer werd in bovengenoemde herberg gebracht waar dokter Wartel hem verzorgdo. De policie verwittigd, stelde zich op zoek en hield den moordenaar aan, die be- weerdo niet de dader te zijn. Maandag avond werd hij door do gen darmen van Roubaix gevankelyk naar j Rijsel overgebracht De toestand van het slachtoffer is bevre- t digend. Maandag namiddag rond 11/2 ure waren werklieden bezig aan het herstellen der vout van de brug der Cardinetstraat, te Parys aan de Batignolles, toen eens klaps door eene ongekende oorzaak een der planken welke op do stelling lag mid den doorbrak en geheel de stelling en de zes werklieden die er op stonden mede- sleepte. De ongelukkigen vielen van eene hoogte van 10 meters op de gronden van de spoor lijn van den Staat. De andere werklieden snelden ter hulp en droegen de slachtoffers die erg gekwetst waren in eene der loodsen van de werken waar geneesheeren hen verzorgden. Een hunner Eugeen Ricada, 33 jaar, werd op den slag gedoodeen andere Louis Mouchin vorkeeit in stervensgovaar. De byzondere policiekommissaris der statie Saint-Lazaro opende dadelijk een on derzoek een der werklieden beweerde dat onmogelijk de stelling kon instorten en het ongeluk te wijten is aan wraak door weg gezonden werklieden gepleegd. Nochthans zou uit het onderzoek gebleken zijn dat de stelling ingestort is door den val van een groote arduinsteen. OPENBARE VERKOOPING van le ÜEIVDERLEEIIW. De notaris VAN OUDENHOVE. te Dender- hautem, daartoe benoemd bij bevalschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Oudenaarde, zal open baar verkoopen. Gemeente Denderleeuw. Eerste koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Bordellen, bekend ten kadaster sectie Anummers 5o en 50/2, groot 24 aren 80 centiaren, palende oost de erven Niko- laas Steenhoudt zuid Wellekens, west De Ia Royère, en noord Van den Steen. Op te leggen boomprijs fr. xoo. Tweede koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Veldbroeken, bekend ten kadaster sectie B, nummers i5o6 en '5°7> groot 3a aren, palende oost Meert, zuid De Brabander, west de Molenbeek, en noord den Arme van Iddergem Op te leggen boomprijs f r. i5o. ZITDAGEN InstelWoensdag 13 December VerblijfWoensdag 27 December 9' Telkens om 2 uur namiddag, ter estaminet ge houden door dame Weduwe Cortvriendt-DeRijcke te Denderleeuw, aan de Statie. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ter studie van voornoemden notaris Van Ouden- hove, alsook ten kantore van den notaris DE VIS te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eenen to MOORSE L. De Notaris DE VIS, te Aelst, zal ten verzoeke van wien het behoort, open baar verkoopen Eenigen koop. Een Hooiland, gelegen te Moorsel, Haveren Bosch, bekend ten kadaster sectie E, nummer 78bia, groot 36 aren, palende noord en oost Mijnheer Hector DeCraecker, te Brussel, zuid De Gols Boateels, de Weduwe en kind te Aelst,, en Dame Van Loo Pickaert te Gent,west Petrus -Josephus Van den Bossche-Cornelie, te Moorsel en anderen. Op te leggen boomprijs fr. 350. Onmiddellijke ingebruiktreding. Eenige zitdag: Maandag 15 Januari 1912. Om 2 uur namiddag, ter herberg In den Donkeren Put, bij de Weduwe Charles-Louis De Rop, te Moorsel, Kruis. OPENBARE VERPACHTING der toebehoorende aan het Armbureel en de Kerkfabriek der Gemeente BAERDEGEM. De Notaris DE VIS te Aelst, zal openbaar verpachten, op Dijnsdag 19 December 1911, om 12 uur 'smiddags,te Baerdegem, in het Gemeentehuis, bewoond door den heer Remi Pollyn-Joostensbrouwer, te Baerdegem. 1. De goederen behoorende aan de Kerkfabriek en aan het Armbestuur van Baerdegem, liggende te Baerdegem en te Opwijck. 2. Het pachtrecht op voormelde goede ren. N. B. De goederen van de Kerkfa briek zullen eerst opgeroepen worden. Bij dadelijk» uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een te AELST, Korte Zoutstraat. De Notaris DE VIS, te Aelst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Een Woonhuis, zijnde een Winkelhui», gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds- bergscliestraat, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, houdende aan het hui» en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de Straat en aan het hui» en estaminet genaamd de Vier Winden than» eigendom van den heer Odilon Van der Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Haese. Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machien»n ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat, bijna recht over voorgaande huis, dragende het N® 56, bekend ten kadaster sectie Anummer 1884, met eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Camiel Brantegem, van den anderen kant aan den heer Emiel D'Haese-Minnaert, vanachter aan hetgene van Dame Bosteels en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer Nyn»- D'Haese. ZITDAG EI." Instel Donderdag 14 I Verblijf Donderdag 28 December rgn. Telken» om 2 uren namiddag, ter Afspanning Inden Meiboom;» gehouden door Dame Wed. Theofiel Wauters, te Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. To bekomen ten kantore van voornoemden Notaris De Vis, aan gtringen intrest. OPENBARE VERKOOPING van goede te LEDE en te AALST. De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtge noot Meester Hector VAN D EN BOSSCHE Notaris te Herzele, in het openbaar ver koopen Gemeente Lede. Koop I. 2 hectaren 71 aren 40 centi aren land op de Soessels, wijk A. num mer 3og. Gebruikers de heeren Keymeulen, Schuddinck, Van Dorpe^De Smet, D'Haese Benjamin, Coppens en de kinderen De Rij bel. Verdeeld in 5 loten, zie bezondere plak brieven. Ingesteld lot I, 2050 fr. lotll, 2050 fr.; lot III, 1850 fr.; lot IV, i85o;lot V,i7cofr. Stad Aalst. Koop II. 63 aren 10 centiaren land op den Siesegemkauter, wijk C, nummer 1291. Boomprijs 60 fr. Ing. 2300 fr. Koop III. 76 aren 43 centiaren land op den Siesegemkauter, wijk C, nummer 1292. Boomprijs 90 fr Ing. 2450 fr. Gebruikers de heeren De Vidts, De Cooyman en Van Mossevelde. Koop IV. 63 aren 50 centiaren land, op den Hoezenkautei, wijk B, nummer 24D. Boomprijs 116 frs. Ing. 2200 fr. Koop V. 1 hectaar45 aren 10 centi aren land op den Hoezekauter, wijk B, nummer 23E. Verdeeld in twee loten. Oosthelft boom prijs 170 frs. Westhelft boomprijs 170 frs. Ingesteld Westhelft 2300 fr. Oosthelft 2300 fr. ZITDAGEN Instel Vrijdag f December - Verblijf Vrijdag 8 December 1 Ten 2 ure namiddag ter Borze van Amsterdam bij den heer Charles Van den Bossche, te Aalst, Groote Markt. N. B. Er zal geenen derden zitdag plaats hebben, OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen te SCHOOMAERDE, loijk Opttaldrietch, De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal namens wie het behoort, openbaarlijk verkoopen Een WOONHUIS met Afhankelijkheden en Grond, gestaan en gelegen te Schoonaerde, wijk Opstaldriesch, bekend bij kadaster eenige sectie, deel van num mer» 1773D, 1774.B en 1775c, groot in gronde 5 aren 69 centiaren, palende oost tn zuid Mijnheer Matthy»-Blancquaert. west de erven Leo Van Damme en noord de Opstalstraat. EENIGE ZITDAG Maandag 11 December 1911. Om 2 uren namiddag, ter herberg be woond door Mijnheer Joseph Govaert- Veeckman,te Schoonaerde,aan den Bareel. OPENBARE VERKOOPING van Zaailanden, Meerscben en Ooacll, te Nieuwer kerken. AelstLede, Ressegem en Ottergem. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen. Gtmeente Nieuwerkerken. Eerste koop. Een Woonhuis, gestaan en ge legen rabij het Dorp, aldaar gekadastreerd sectie C, nummers 772» en deel van 772c, met een# grootte van 6 aren 12 centiaren, palende noord Mijnheer Romain Moyersoen-Liénart, oost en zuid de verkoopera en west Mijnheer Philemon Ringoot. Boomprije 30 fr. Koop twee. - Een Woonhuis, gestaan en gelegen nabij het Dorp, gekadastreerd sectie C, nummers 771a en deel van 772c, met eene grootte van aren 37 centiaren, palende noord Mijnheer Romain Moyersoen-Liénart, oost verscheidene, west koop 1 en zuid de verkoopen. Boomprije fr. 175. Koopdrij.— Een Woonhuis, gestaan en gele gen wijk Grooten Driesch, aldaar gekadastreerd wijk B, nummers 984, 985 en 986,met eene grootte van i3 aren 76 centiaren, palende noord Domien Verlée, oost verscheidenen, zuid koop vier en west de StTaat. Boomprijs fr. t8o Bewoond door Adolf De Coninck. Koop vier. Een Woonhuis, gestaan en gele gen alsvoren aldaar gekadastreerd sectie B, num mer 98611 en deel van 979c, met eene grootte van 14 aren 67 centiaren, palende noord koop 3, zuid Madame Weduwe Philemon Sonck, west de Street en oost koop 5. Boomprijs fr. aa5. Bawoond door Dominicus Verlée. Koop vijf. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, aldaar gekadastreerd sectie B, deel van nummer 979c, met eene grootte van 20 aren 74 centiaren, palende noord Mijnheer Arthur Lambeeu oost den IJzerenweg, zuid Madame Wed. Phile mon Sonck en west koop 5. Boompr. fr. aoo. In gebruik bij Mad. Wed. Sonck. Koop zes. Een perceel Hooiland, gelegen alsvoren, wijk Grooten Driesch, aldaar gekada streerd sectie B, nummer 1 144a, groot 3o aren 10 centiaren, palende noord Mijnheer Louis Calle- beut-Verstraeten, oost Mijnheer Constant De Clercq, zuid Juffrouw Marie Van Biesbronck en Madame Wed. Domien Van Landuyt-Van deVelde en kinderen, wesf Mijnheer Amedée Roelandts- Focquet. Boomprije fr. 390 In gebruik bij Mijnheer Charlee Lieven». Koop zeven. Een perceel Land, gelegen alsvoren op de Dweershaege, aldaar gekadastreerd sectie B, nummers 649, 64961», 65o en 651, met eene grootte van 19 aren, palende noord het Bureel van Weldadigheid van Nieuwerkerken, oost Mijnheeren Philemon Ptron,Juffrouwen Joanna en Adelina Van den Bremt,Camiel Callebaut, Amedée Roelandts en Désiré Peerlinek, zuid Juffrouw Marie-Theresia Van Biesbrouck en west Mijnheer Désiré Peerlinck-De Smet. Boompr. fr. 30. In gebruik bij de heeren Philemon Piron en Petrus Peerlinek. Koop acht. Een perceel Land, gelegen alsvo ren wijk Doorenvsld, aldaar gekadastreerd sectie B, nummer 591A, met eene grootte van 9 aren, palende noord de Godshuizen van Aelst, oost Madame Wed. Van Landuyt-Van de Velde, zuid Mijnheer Theofiel Van Bever-Redant, west Mijn eer en Juffrouw Donatusen Benedikta Muylaert In gebruik bij Mijnheer Petrus Peerlinek. Koop negen. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, wijk Doorenveld, aldaar geka dastreerd sectie B, nummer 665e, met eene grootte van 3 aren, palende oost M.Romain Moyer soen-Liénart, oosten zuid het Bureel van Welda digheid vaa Aalst en west M. Albert Duwez. In gebruik bij M. Jozef Neetens. Koop tien. Een perceel Land, gelegen alsvo ren, op 't Hoeverenveld, gekadastreerd sectie B, nummer ii42a, aldaar groot 26 aren 3o centiaren, palende noord M. Louis Callebaut-Verstraeten, oost M.M. Louis Callebaut-Verstraeten en Amedée Roelandts, zuid M.M. Gustaaf Spitaels en Gustaaf Sterck en Juffrouwen Marie en Delphine Sterck, west de verkoopers. In gebruik bij M. Constant De Boeck. Koop elf. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op 't Reukensveld, aldaar gekadastreerd sectie C, nummer X057E, groot 29 aren, palende noord De Meirestraat, oost Juffrouw Rosalie De Schutter, zuid den ijzerenweg en west Madame weduwe Celestine Roelandt. In gebruik bij M.M. Joseph en Aug. De Moor. Koop twaalf. Een perceel Bosch, gelegen als voren, wijk Spechtemeersch, gekadastreerd sectie D, nummer 285, aldaar groot 20 aren, palende noord verscheidenen met den voetweg, oost M. Valery Bdeten,zuid verscheidenen, west M.Cyrille Van Sande. Boomprijs 800 lr. Stad Aalst. Koop dertien. Een perceel Land, v/ijk Wijn gaard, aldaar gekadaslreerd sectie D, nummer 62, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende noord de erven Van Mol en M. Isidoor Bauwens- De Cock, oost de erven De Bièvre en M, Hector De Craecker, zuid M. Leon Van Overstraeten- Hyde en west het Staatsdomein. In gebruik bij M. Petrus Van de Maele. Koup veertien. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Lindeveld, gekadasfreerd sectie B, nummer 553, met eene grootte van 6 aren. Jo cen tiaren, palende noord de straat, zuid Mad. wed. Boterberg-Spruyt en M. Désiré De Wolf-Mertens, west de Nieuwbeekstraat en noord M. H. Brante- gem-De Coninck. In.gebruik bij M. Leon De Bundel. Gtmeente Lede. Koop vijftien. Een perceel Meersch, gelegen wijk Truysveld, gekadastreerd sectie F, nummers 479 en 480, met eene grootte van 54 aren 50 cen tiaren, palende noord M August De Meester- Halleydt en de erven Ghislain, oost M. Albert de Kerchove d'Ezaerde en andere, west M.Serafien Haleydt en consoof-ten. In gebruik bij M. Germain Jean. Gemeente Ressegem. Koop zestien. Een perceel Land, gekadas treerd sectie B, nummer 404, met eene grootte van 10 aren 70 centiaren, palende noord het Bureel van Weldadigheid van Ressegem, oost M Camiel De Neve-Van Keymeulen en M. Pieter Barlos- Scheerlinck, zuid M. Benedikt Kielemoes-Van de Velde en west Madame weduwe Eduard Van der Maeren-'t Kint en kinderen. In gebruik bij M. Achille Schouppe. Gemeente Ottergem. Koop zeventien. Een perceel Land, gelegen op den Seskenskouter, gekadastreerd eenige sectie, nummer 194A, met eene grootte van 7 aren 90 cen tiaren, palende noord en oost M Pieter De Boeck- Rydant, zuid M. Louis Callebaut-Verstraeten en west M. Evariste De Winter. In gebruik bij M. Jan-Bapt. De Boock-De Vuyst. ZITDAGEN Instel, Maandag tx December Verblijf, Maandag 19 December 'a11- Telkens om 1 ure namiddag, ter herberg In de Vrus Jacht gehouden door dame weduwe Climence Van Coningsloo, te Aalst, St. Job. OPENBARE VERKOOPING van te Moorsel, Herdersem en Meldert, door den Secretaris REYNTENS, te Moor sel en bevoegd ambt van Deurwaarder MAHIEU, te Aalst op Maandag 18 December 1911. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente MeldertDorp. 1Een hui» met hof, groot 9 aren 41 centaren. Bewoond door Philemon Buyl. Boomprijs fr. 25. 2. Een huis met hof, groot 7 aren 47 centiaren. Bewoond door Adolf Pipar Pauwel». 3. Een hui», herberg en winkel, dien«tig voor alle bedrijven, groot 15 aren 26 centiaren. Bewoond door de verkoopers. Boom- cn vetprij» fr. 100. 4. 66 centiaren bouwgrond mat de remisi» er op staande. 5. En 30 aren 50 centiaren land, Stevenaveld. Gebruikers Fran» Van de Velde en Fran» Tielemans. ZITDAGEN: Inatel, Dijnsdag 5 D«cember Verblijf, Dijmdag 19 December l$11 Telkens om 2 uren namiddag, te Meldert Dorp, ter te verkoopen herberg bij M. Michel Vermoesen. VENDITIE VAN 111 koopen schoone Iiaiintln- Elke- Beuken- en te Moortel, B»ugem en Ge»r, te Meldert, Klaarhaag, Karamestraat en Falluintje», en te Hekelgem, Bleregem en Diepestraat, op Maandag 11 December, 1911 om 9 uren morgen», t» beginnen te Moorsel, Beugem, door 't ambt van den notaris BRECKPOT t» Aalat. V E NDITIE van 40 Koopen KAN ADA- en to Aalat-Mijlbeke, Bergemeorschen, Albrechtlaan, op Donderdag 7 December 1911, om i ure namiddag door 't ambt van den notaris BRECKPOT te Aalat. HUIS met Magazijnen, geataan en gelegen te Aelst, Vaartatraat. Zich te bevragen zelfde atraat N° 11. «5 een onbepaald getal karren steengruis tegen 75 centiemen de kar. L4BOH Bergemoerschen8traat. Schoon en geriefflijk HUIS, met Werk huis en ,Hof, dienstig voor alle bedryven, gelegen op ;den Ouden Dendermondsehen- steonweg, recht op de school. Zich te bevragen Nieuwstraat 37, Aelst. Schoon en gerieflijk HUIS met Hóf 50 meters diepte, gelegen Dender- mondsehensteenweg, N° 160. Zich te bevragen bij M. J. Goethals, 14 Dirk-Martenstraat, T/S. Bericht Landbouwers als ge nog moet pulpen aankoopen ofwel plantaardappels wendt u tot de Ge- boeders Van Vaerenbergh, Boom- en plantkweekers te Wieze. van N A AIM ACH1ENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liónartetraat, Spoedige bediening. - Goedkoop TTp» h 111»ah «»n schoon en gerieflijk IC I1UICU, hui8 hebbende ver scheidene beneden- en bovenplaatsen, koer hof, pomp- en regenwater, gestaan en ge legen te Aalst, Moorselsche baan, rechtover de kerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November. Zich te wenden tot de Wed. Louis Boeyken», 45, Groenstraat, Aalst- Mijlbeek XE IIUItEiN TERSTOND Een HUIS in de Nieuwstraat, n® 36. Zich te bevragen zolfde Btiaat, n° 34. Voor de beide Vlaanderen wordt ge vraagd voor fabriek de gewone «oorten makende. Schr. met getuigschriften bij V. A. Coidlicr, 174, Van Volxemlaan, Brussel. Clienteel zal afgeleverd worden. Toestand zeer wel passende voor uitver- kooper of winkelier. Oprecht schoon, middelmatig en veelop- brengend Plantsoen van de volgende beroemde aardappelsoorton Marjolaine (Keitjes), Krüger (Eigenheimer), In dustrie en Roode Star. Matige prij zen. Komt zien om u te overtuigen. Cyr. Ho lleereinau, Bestuur der van het Algemeen Landbouwoffi.ee, te Aalst-Mijlbeke, Langestraat. tl si ie te huren terstond, Nieuwstraat, 40. Zich te bevragen, zelfde straat, 34. Cyr. I>e Meersman, Be stuurder van het Algemeen Landbouw office te Aalst-Mijlbeke, is verbonden met de beste Engelsche, Duitsche, Zweedsche en Hollandache kweekerijen en gaat zelf naar de streek. Zijne uitgelezen,verbeterde en veelopbrengende soorten zaaigranen, plantaardappelen, vlas-, klaver-, beet-, en graszaden geven steeds den besten uitslag in gansch België, Zuid-Holland,en Noord- Frankrijk. Eene proef zal u overtuigen. Matige prijzen. Bijzondere condition voor voortverkoopers.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3