RËPAKATI8N N WIJN E WOONHUIZEN Frankrijk. CAi\ 4 DA-BOOM EN MEERSCHEN Boomverkooping. GOEDEREN MEER S C H HANDELSHUIS Tabakfab riek WOONHUIZEN Openbare Verkooping Maatschappij van algemeene Assurantiën Schaarhoul en Boomen Steengruis. Te huren terstond. I E HUIKJE Maatschappij SINGER Te huren terstond. Reiziger in Schoeisels. AANGEKOMEN Zaai en Plantgoed Mej. Mathonet, die het tuig heeft zien ontploffen verhaalt het volgende Ik was, zegde zij, gezeten op den eersten stoel by den ingang der schouw burgzaal en keek juist naar het einde der zaal toen eene schrikkelyke ontploffing plaats had, gevolgd dooi' oene groote vlam die zich in do hoogte verhief, evenals een vuurpeil. Ik weet niet hoe ik uit <le zial geraakt ben, doch levenslang zal ik het vreeselijk schouwspel dat zich op dien oogenblik voordeed voor mijne oogen zien. De kapitein Genoncoaux en de luitenant Brouhon hebben, in gezelschap van het parket, de bestatigingon gedaan om do samenstelling van de dynamietbom na te De Winter Garden werd geheel den nacht door de policie bewaakt. De koffiehuisbediende die de tafels be diende rond de plaats waar de ontploffing plaats had, heeft aan de policie en het parket de volgende verklaring gegeven. Op de plaats waar de bom geplaatst werd zaten drie damen, gewone klanten van den cinema en die het ergst werden getroffen. Rechtover hen had een jongeling, naar zyn uitzicht een vreemdeling, op eenen stoel plaats genomen. Hij was in het grys gekleed en scheen erg bekommerd. Hij werd door het geweld der ontploffing tegen eeno tafel geworpen en erg gekwetst. Hij werd naar een geneeskundig gesticht over gebracht. De magistraten hechten een groot belang aan deze verklaring daar zij op den aange- duiden jongeling geen enkel papior gevon den hebben zijne persoonlijkheid vaststel lende zelfs zijn linnen is niet gemerkt. Ten gevolge van zijn zwakken toestand kon hij Zondag avond niet antwoorden op de hem gestelde vragen. De persoonlijkheid van den jongeling, werd Maandag morgend vastgesteld. Het is een mijnwerker van Jemeppe sur- Meuse, Henri Vereecke, 24 jaar oud. Hij is Maandag morgend bezweken in het gesticht waar hij was overgebract. Ten gevolge der verklaringen, gedaan door den koffiehuisbediende, vraagt het parket zich af of Vereecke, oen jongeling wiens karakter zwaarmoedig en achter houdend was, die de maatschappij ont vluchtte, niet in een aanval van zwaarmoe digheid een einde aan zijn leven heeft willen stellen en anderen ook slachtoffers heeft willen maken van zyno zelfmoord door een verschrikkelijke aanslag. Zulks is maar eene veronderstelling. Misschien zullen de huiszoekingen, bij Vereecke gedaan, verder het geheim ont sluieren. Maandag namiddag heeft de policie zekeren Jozef D..., van Grivegnée, aange houden. Ten zijnent vond men eene sacoche, twee stukken van 10 mark inhoudende en die aan eene der toeschouwsters moest toebe- hooren. E V K rv D I T yan goede te A ELST. Nieuwstraat, De Notaris TIBBAUT, te Aelst, zal op Donderdag 21 December 1911. te be ginnen om i uur namiddag, ter Afspanning genaamd De Oude Posterij, bij der heer Henri De Saedeleerte Aelst, Niéuw- straat, overgaan tot eene openbare ver- kooping van ongeveer tooo flesschen ge vuld met goede Bordeaux Wijnen, als Calon Sogur, Vallegrac, Amberis St. Emilion. Gewone v oorwaarden en tijd van beta ling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van Zaailanden, iWeerncheri «ui Bosch, te Nieuwer kerken. Aelst, Lede, Ressegem en Otter gem. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen. Gemeente Nieuwerkerken. Eerste koop. Een Woonhuis, gestaan en ge legen rabij het Dorp, aldaar gekadastreerd sectie C, nummers 772B en deel van 772c, met eene grootte van 6 aren 13 centiaren, palende noord Mijnheer Romain Moyersoen-Liénart, oost en zuid de verkoopers en west Mijnheer Philemon Kingoot. Boomprijs 30 fr. Koop twee. - Een Woonhuis, gestaan en gelegen nabij het Dorp, gekadastreerd sectii nummers 771B en deel van 772c, met eene grootte van 6 aren 37 centiaren, palende noord Mijnheer Romain Moyersoen-Liénart, oost verscheidene west koop 1 en zuid de verkoopers. Boomprijs tr. 175. Koop drij. Een Woonhuis, gestaan en gele gen wijk Grooten Driesch, aldaar gekadastreerd wijk B, nummers 984, 980 en 986,met eene grootte van i3 aren 76 centiaren, palende noord Domien Verlée, oost verscheh'enen, zuid koop vier en west Boomprijs ir. 180 Jozef D... verklaarde de sacoche gevon den te hebben. Bij de gekwetsten is ook Mr Emiel Grafft, adjunkt-greffier bij de handelsrechtbank van Luik. M. Graft heeft in zyne voeten, dwars door zijne schoenen, twee fyne naalden, zooals die welke men voor een fonograaf gebruikt, gekregen. Zyne wonden zyn niet erg. Men heeft de naalden kunnen uithalen. In den loop der maand November van verleden jaar werden opliet kasteel van M. Empain, te Battel, juweelen gestolen voor eene waarde van 2000 fr. Een werkman die op gezegd kasteel werkzaam is geweest en thans te Brussel woont, is, vergezeld van zijn meester en uit eigen beweging volledige bekentenissen op het policiebureel komen afleggen Hy verklaart dat hy de gestolen juwee len by twee juweliers der stad heeft ver kocht voor ongeveer 40 fr. Een streng onderzoek is tngesteld. De weefnijverheid in Roubaix be dreigd. Onlangs wezen wij op den schadelijken invloed der mode van spanx-ok- ken te dragen op de weefnijverheid. Welnu, ook te Roubaix wordt dien invloed erg gevoeld. Uit een gedaan onder zoek is gebleken, zoo zegt M. Jozef Wibaux voorzitter van liet syndikaat der fabrikanten van Roubaix, dat 30 per honderd der werk lieden te Roubaui werkeloos vallen wegens gebrek aan werk. In de kleedingsnijverheid wordt slecht de helft van het vroeger gebruikte goed ver werkt voor het vervaardigen van rokken, en de voortbrengst van vrouwenkleerstoffe wordt dus met do helft verminderd, en het ia niet overdreven te zeggen dat 20,000 werkmannen en vrouwen te Roubaix aan het voortbrengen van dat kleergoed gebe zigd, door eene gedwongene staking getrof fen worden. Een gedeelte der werklieden uit Vlaan deren werden reeds afgedankt en de Fran - sche werklieden mogen veel minder uren werken. Men raamt de aldus verloren daghuren in den loop van 1 jaar op 15 tot 20 miljoen frank. Het is echter te Roubaix alleen niet dat de grillige mode haar vernielingswerk doet gevoelen, zegt het Bulletyn télégra- piiique gansch de uitgestrekte kleeder nijverheid van Frankrijk ondergaat die krisis, en de wei'klieden zyn met ellende bedreigd, want over het algemeen zyn 25 °/0 der werklieden broodeloos gevallen. Geloof echter niet dat het bezuinigen der kleerstof van de spanrokken, daarom de rokken zelf beterkoop heeft gemaakt, inte gendeel, de kostumen zyn even duur, zoo niet duurder dan vroeger. de StTaat. Bewoond door Adoli De Coninck. Koop vier. Een Woonhuis, gestaan en gele gen alsvoren aldaar gekadastreerd sectie B, num mer 986B en deel van 979c, met eene grootte van 14 aren 67 centiaren, palende noord koop 3, zuid Madame Weduwe Philemon Sonck, west de Straat en oost koop 5. Boomprijs Ir. 225. Bewoond door Dominicus Verlée. Koop vijf. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, aldaar gekadastreerd sectie B, deel van nummer 979c, met eene grootte van 20 aren 74 centiaren, palende noord Mijnheer Arthur Lambeau 1st den IJzerenweg, zuid Madame Wed. Phile- on Sonck en west koop 5. Boompr. fr. 300. In gebruik bij Mad. Wed. Sonck. Koop zes. Een perceel Hooiland, gelegen alsvoren, wijk Grooten Driesch, aldaar gekada streerd sectie B, nummer 1 :44a, groot 3c aren 10 centiaren, palende noord Mijnheer Louis Calle baut-Verstraeten, oost Mijnheer Constant De Clercq, zuid Juffrouw Marie Van Biesbrouck en Madame Wed. Domien Van Landuyt-Van deVelde en kinderen, west Mijnheer Amedée Roelandts- Focquet. Boomprijs fr. 390 In gebruik bij Mijnheer Charles Lievens. Koop zeven. Een perceel Land, gelegen alsvoren op de Dweershaege, aldaar gekadastreerd sectie B, nummers 649, 649^8, 65o en 651, met eene grootte van 19 aren, palende noord het Bureel van Weldadigheid van Nieuwerkerken, oost Mijnheeren Philemon Piron,Juftrouwen Joanna en Adelina Van den Bremt.Camiel Callebaut, Amedée Roelandts en Désiré Peerlinck, zuid Juffrouw Marie-Theresia Van Biesbrouck en west Mijnheer Désiré Peerlinck-De Smet. Boompr. fr. 30. In gebruik bij de heeren Philemon Piron en Petrus Peerlinck. Koop acht.Een perceel Land, gelegen alsvo ren wijk Doorenveld, aldaar gekadastreerd 6ectie B, nummer 5qiA, met eene grootte van 9 aren, palende noord de Godshuizen van Aelst, oost Madame Wed. Van Landuyt-Van de Velde, zuid Mijnheer Theofiel Van Bever-Redant, west Mijn eer en Juffrouw Donatus en Benedikta Muylaert In gebruik bij Mijnheer Petrus Peerlinck. Koop negen. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, wijk Doorenveld, aldaar geka dastreerd sectie B, nummer 665e, met eene grootte van 3 aren, palende oost M.Romain Moyer soen-Liénart, oost en zuid het Bureel van Welda digheid van Aalst en west M. Albert Duwez. In gebruik bij M. Jozef Neetens. Koop tien. Een perceel Land, gelegen alsvo ren, op 't Hoeverenveld, gekadastreerd sectie B, nummer ii42a, aldaar groot 16 aren 3o centiaren, palende noord M. Louis Callebaut-Verstraeten, oost M.M. Louis Callebaut-Verstraeten en Amedée Roelandts, zuid M.M. Gustaaf Spitaels en Gustaaf Sterck en Juffrouwen Marie en Delphine Sterck, west de verkoopers. In gebruik bij M. Constant De Boeck. Koop elf. - Een perceel Land, gelegen alsvoren, op 't Reukensveld, aldaar gekadastreerd sectie C, nummer lob-]K, groot 39 aren, palende noord De Meirestraat, oost Juffrouw Rosalie De Schutter, zuid den ijzerenweg en west Madame weduwe Celestine Roelandt. In gebruik bij M.M. Joseph en Aug. De Moor. Koop twaalf. Een perceel Bosch, gelegen als voren, wijk Spechtemeersch, gekadastreerd sectie D, nummer 285, aldaar groot 20 aren, palende noord verscheidenen met den voetweg, oost M. Valery Baeten,zuid verscheidenen, west M.Cyrille Van Sande. Boomprijs 800 lr. Stad Aalst. Koop dertien. Een perceel Land, wijk Wijn gaard, aldaar gekadastreerd sectie D, nummer 62, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende noord de erven Van Mol en M. Isidoor Bauwens- De Cock, oost de erven De Bièvre en M. Hector De Craecker, zuid M, Leon Van Overstraeten- Hyde en west het Staatsdomein. In gebruik bij M. Petrus Van de Maele. Koop veertien. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Lindeveld, gekadastreerd sectie B, nummer 553, met eene gr00,,e van 6 aren 3o cen tiaren, palende noord de straat, zuid Mad. wed. Boterberg-Spruyt en M. Désiré De Woll-Mertens, west de Nieuwbeekstraat en noord M. H. Brante- gem-De Coninck. In gebruik bij M. Leon De Bundel. Gemeente Lede. Koop vijftien. Een perceel Meersch, gelegen wijk Truysveld, gekadastreerd sectie F, nummers 479 en 480, met eene grootte van 54 aren 50 cen tiaren, palende noord M August De Meester- Halleydt en de erven Ghislain, oost M. Albert de Kerchove d'Exaerde en andere, west M.Serafien Haleydt en consooi ten. In gebruik bij M. Germain Jean. Gemeente Ressegem. Koop zestien. Een perceel Land, gekadas treerd sectie B, nummer 404, met eene grootte van 10 aren 70 centiaren, palende noord het Bureel van Weldadigheid van Ressegem, oost M Camiel De Neve-Van Keymeulen en M. Pieter Barlos- Scheerlinck, zuid M. Benedikt Kielemoes-Van de Velde en west Madame weduwe Eduard Van der Maeren-'t Kint eo kinderen. In gebruik bij M. Achille Schouppe, Gemeente Otiergem. Koop zeventien. Een perceel Land, gelegen op den Seskenikouter, gekadastreerd eenige sectie, nummer 194A, met eene grootte van 7 aren 90 cen tiaren, palende noord en oost M. Pieter De Boeck- Rydant, zuid M. Louis Callebaut-Verstraeten en west M. Evariste De Winter. In gebruik bij M. Jan-Bapt. De Boeck-De Vuyst. ZITDAGEN Instel, Maandag ix December Verblijf, Maandag 18 December '911* Telkens om 1 ure namiddag, ter herberg In de Vrije Jacht gehouden door dame weduwe Clémence Van Coningsloo, te Aalst, St. Job. OPENBARE VERKOOPING en een WILGEABOG.II te ERPE en LEDE. De Notaris MEERT te Erpe, zal op Maandag 7 Januari 1912, in het open baar verkoopen Gemeente Erpe, A. Namens Dame Wed. Casemier De Boeck, te Erpe. 4 Canadas in de Hoonegemmeerschen. metende ongeveer 2 meters. 3 Canadas in de Turfputten, meteode van 1,50 tot 2 m. 10 Canadas in de Zoolegem, metende van van 1 m. tot 2 m. 2 Canadas aan de Doorebeek, metende ongeveer 2 2 Canadas in het Allemansbosje, metende ongeveer 2 m. 1 Canada in de Zuren- boschen, metende ongeveer 2 m B. Namens Mijnheer Frans Nya te Erpe. 2 uitgewaaide Canadas in de Turfputten metende ongeveer 2 meters. C. Namens Mijnheer Louis Coppens, te Erpe. 5 Canadas te Lede, Keyenberg, metende van 2,50 m. tot 3 m. D. Namens de erven van wijle Juffrouw Hyacentha Van Droogenbroeck te Erpe. 13 Canada boomen aan den Ledeschen steenweg, Steenenbrug, t'elks gerief van allerhande grootten. E. Namens Mijnheer Donatus De Smet, Erpe. 1 Canadaboom op het Sevekoot, aan zijne hofBtede, metende 2 m. 20 c. i Wilgenboom op het Sevekoot, aan zijne hofstede, metende 1 m. 10 c. F. Namens Mijnbeer J an.Veuleman, te 5 Canadas op het Sevekoot, nabij den IJzerenweg, metende ongeveer 2 meters. Canadas nabij den Watermolen, Dorp, metende ongeveer 2 meters. Gemeente Lede. G. Namens Mijnheer Leon Gheeraerdts, Aelst. 12 Canadas te Lede, Vogelenzang, metende ongeveer 2 meters. Orde der verkooping. De verkooping zal beginm n om 8 uren van don morgend, te Erpe, in den Hoone- gemmeerBch, om te eindigen aan den Watermolen, Dorp. De Boomen staande te Lede, Vogelen zang, zullen des namiddags om 3 uren verkocht worden. De verkooping zal verders geschieden op gewone voorwaarden, mits het gewoon ongeld, en met tijd van betaling, mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van ie Denderleeuw. De notaris VAN OUDEN HOVE. Ie Dender- hautem, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Oudenaarde, zal open baar verkoopen. Gemeente Denderleeuw Eerste koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Bordellen, bekend ten kadaster sectie A, nummers 5o en 50/3, groot 34 aren 80 centiaren, palende oost de erven Niko- laas Steenhoudt. zuid Wellekens, west De la Royère, en noord Van den Steen. Op te leggen boomprijs fr. 100. Tweede koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Veldbroeken, bekend ten kadaster sectie B, nummers i5o6 en »5°7, groot 3a aren, palende oost Meert, zuid De Brabander, west de Molenbeek, en noord den Arme van Iddergem Op te leggen boomprijs fr. i5o. ZITDAGEN InstelWoensdag 13 December Verblijf: Woensdag 27 December 911 Telkens om 2 uur namiddag, ter estaminet ge houden door dame Weduwe Cortvriendt-DeRijcke te Denderleeuw, aan de Statie. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ter studie van voornoemden notaris Van Ouden- hove, alsook ten kantore van den notaris DE VIS te Aalst. De Notaris DE VIS, te Aelst, zal binnen de maand Januari een aantal Canada-Boomen verkoopen. De plakbrieven zullen eerstdaags ver schijnen. OPENBARE VERPACHTING der toebehoorende aan het Armbureel en de Kerkfabriek der Gemeente BAERDEGEM. De Notaris DE VIS te Aelst, zal openbaar verpachten, op Dijnsdag 19 December 1911, om 12 uur 'smiddags,te Bacrdegem, in het Gemeentehuis, bewoond door den heer Remi Pollyn-Joostensbrouwer, te Baerdegem. 1. De goederen behoorende aan de Kerkfabriek en aan liet Armbestuur van Baerdegem, liggende te BaerJegem en te Opwijck. 2. Het jachtrecht op voormelde goede ren. N. B. De goederen van de Kerkfa briek zullen eerBt opgeroepen worden. OPENBARE VERKOOPING van eenen te MOORSE L. De Notaris DE VIS, te Aelst, zil ten verzoeke van wien het behoort, open baar verkoopen Eenigen koop. Een Hooiland, gelegen te Moorse 1, Haveren Bosch, bekend ten kadaster 6ectie E, nummer 78bis, groot 36 aren, palende noor 1 en oost Mijnheer Hector De Craecker, te Brussel, zuid De Gols Boateels, de Weduwe en kind te Aelst,. en Dame Van Loo Pickaertte Gent.westPetrus-Josephus Van den Bossche-Comelis, te Moorsel en anderen. Op te leggen boomprijs fr. 350. Onmiddellijke ingebruiktreding. Eenige zitdag: Maandag 15 Januari 1912. Om 2 uur namiddag, ter herberg In den Donkeren Put, bij de Weduwe Charles-Louis De Rop, te Moorsel, Kruis. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een te AELST, Korte Zoutstraat- De Notaris DE VIS, te Aelst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Een Woonhuis, zijnde een Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds- bergschestraat, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de Straat en aan het huis en estaminet genaamd de i< Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van der Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Haese, Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machienen ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat, bijna recht over voorgaande huis, dragende het N® 56, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1884, mot eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Camiel Brantegem, van den anderen kant aan den heer Emiel D'Haese-Minnaert, vanachter aan hetgene van Dame Bosteds en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer Nyns- D'Haese. ZITDAGEN' xndtel Donderdag 14. I Verblijf Donderdag 28 December 1911. Telkens om 2 uren namiddag, ter Afspanning In den Meiboom.» gehouden door Dame Wed. Theofiel Wauters, te Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. Te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris De Vis, aan ringen intrest. OPENBARE VERKOOPING van Itouvvgrondeii, Zaailauden en Meersch, te Erembodegem en Hekelgem. De Notaris DE SAEDELEER, te Erembodegem, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester TIBBAUT Notaris te Aelst, met gewin van palmsla gen en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. Eenen Eigendom, bestaande in 5 Woonhuizen, Land en Meersch, op Resschebeke, sectie A, nummers 3180A, 3181, 3182, 3183A, 3183B, 3183c, 3183D, 83E, 3185, groot volgens meting 70 aren 94centiaren. Verdeeld in zes loten volgens grondplan op de plakbrieven. 2. Land dienstig voor Bouwgrond, op Resschebeke, sectie A, nummer 3208A, volgens meting 11 aren 53 centiaren. 3. Meersch, op Resscllebeke, of Land- stuk, sectie A, nummer 33i8a, volgens meting 29 aren 66 centiaren. 4. Land, op Ten Bosche, of De Kamer, sectie A, nummer 2435A, volgens meting 7 aren 57 centiaren. Gemeente Hekelgem. 5. Land, op het Acken, sectie D, num mer 564D, volgens meting 64 aren 13 centiaren. Verdeeld in 4 gelijke deelen of ieder 16 03 centiaren. Laatste Zitdag: Donderdag 14 December 1911. Om 1 1/2 uren namiddag, ter herberg van Benoit Van Vuerenbergh, te Erembode gem De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Meldert, Dorp. 1Een huis met hof, groot 9 aren 41 centaren. Bewoond door Philemon Buyl. Boomprijs fr. 25. Ingesteld frs. 2500. 2. Een huis met hof, groot 7 aren 47 centiaren. Bewoond door Adolf Pipar Pauwels. Ingesteld frs. 2200. 3- Een huis, herberg en winkel, dienstig voor alle bedrijven, groot 15 aren 26 centiaren. Bewoond door de verkoopers. Boom- en vetprijs Ir. 100. Ingesteld frs. 6000. 4. 66 centiaren bouwgrond met do remisia er op staande. Ingesteld frs. 150. 5. En 30 aren 50 centiaren land, Stevensveld. Gebruikers Frans Van do Velde en Frans Tielemans. Ingesteld frs. 3270. ZITDAGEN: Instel, Dijnsdag 5 December U Verblijf, Dijnsdag 19 December - Telkens om 2 uren namid ;-g, te Meldert Dorp, ter te verkoopen herberg bij M. Michel Vermoesen. tegen brandgevaar, op het levenen onge lukken van allen aard. Eenige Premie ongelukken op den ijzerenweg en tramways. Hoofdagent Aug. DE WINTER, Nieuwstraat, Aalst VOLKSVERZEKERINGEN met weke- iijksche betalingen voor Eerste Communie. Huwelijk, enz., enz. N. B.Agenten worden gevraagd. Zich te wenden op bovengemeld adres TE HUREN TERSTOND Een -HUIS in de Nieuwstraat, n° 36. Zich te bevragen zelfde stxaat, n® 34. aan de Leuvestraat. OPENBARE VERKOOPING te Moorsel, Herdersem en Meldert, door den Secretaris REYNTENS, te Moor sel en bevoegd ambt van Deurwaarder MAHIEU, te Aalst op Maandag 18 December 1811. m Wordt O een onbepaald getal karren steengruis tegen 75 centiemen de kar. LABOR Schoon en gerieffiyk HUIS, met Werk huis en Hof, dienstig voor alle bodrijven, gelegen op den Ouden Dendermondschan- steenweg, rechtop de school. Zich te bevragen Nieuwstraat 37, Aalst, Schoon en gerieflijk DU IS met Hof 50 meters diepte, gelegen-Dender- mondschensleenweg, N° 160. Zich te bevragen by M. J. Goethals, 14 Dirk-Martenstraat, T/S. van NAAIMACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liónartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop HUIS met Magazijnen, gestaan en gelegen te Aelst, Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat N° 11. Voor de beide Vlaanderen wordt ge- -raagd voor fabriek de gewone soorten 111 ikende. Schr. met getuigschriften bij V, A. Coullier, 174, Van Volxemlaan, Brussel. Clienteel zal afgeleverd worden. Toestand zeer wel passende voor uitver- kooper of winkelier. Oprecht schoon, middelmatig en veelop» brengend Plantsoen van de volgende beroemde aardappelsoorton Marjolaine (Keitjes), Krüger (Eigenheimer), In dustrie en Roode star. Matige prij zen. Komt zien om u te overtuigen. Cyr. He Meertunau, Bestuur der van hot Algemeen Landbouicoflice, te Aalst-Mijlbeke, Langestraat. Huis te kuren terstond, Nieuwstraat, 40. Zich te bevragen, zelfde straat, 34. Gyr. De Uleersniau, Be» stuurder van het Algemeen Landbouw- office te Aalst-Mijlbeke, is verbonden met de beste Engelsche, Duitsche, Zweedsche en Hoilandsche kweekerijen en gaat zelf naar de streek. Zijne uitgelezen,verbeterde en veelopbrengende soorten zaaigranen, plantaardappelen, vlas-, klaver-, beet-, en graszaden geven steeds den besten uitslag in gansch België, Zuid-Holland,en Noord- Frankrijk. Eene proef zal u overtuigen. Matige pi ijzen. Bijzondere conditiën voor voortverkoopers.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3