SUNUGHT Wij Verzekeren tegenkt vuur Hf HEt fOïFRES?®? tegemiiefstal ZIEKTEN DER INGEWANDEN NESTLE'S KINDERMEEL. Zaai- en Hooilanden PERCEEL LAND Steekt wel deze waarheid in uw hoofd. Sparre Hopstaken BEEST I A LE N MEERSCHEN CANADA-BOOMED Vergelijking tusschen do prijzen der Stikstof Zwavelzuur Ammoniak en in het Sodanitraat ZAAILANDEN II AN DELSHUIS Tabakfab riek MEER S C H Boomverkooping «ij Hcitatie. De schade is onberekedbaar. De twee fabrieken liggen voor lang stil. Bij do Firma Vindevogel-Moreels wer ken 200 werklieden en in de fabriek van Dufaux 50. Het afgevlogen deel der schouw, 15 tot 16 m. hoog, is maar over twee jaar opge bouwd. De schouw was in het geheel rond de 40 meters hoog. De gekwetsten werden allen naar hunne woning overgevoerd en het lijk van Van de Putto werd overgebracht naar het dooden- huis De gendarmerie onderzoekt en het par ket is per telefoon verwittigd. De beste en schoonste Mans- kleerstoffen, bij VAN DEN BERGH- JOURET, Korte Zoutstraat, Aalst. Woensdag nacht zijn bij de weduwe Désiré Couck te Sint-Antelinkx, twee zwartgemaakte kerels langs een achter vensterken binnengedrongen. De bandieten hadden onder het venster eene ledige halvo ton gezet waardoor zij gemakkelijk konden binnen geraken. D« vrouw, die voetstappen in hare her berg gehoord had, sprong op om de deur van hare slaapkamer te sluiten, maar zij had er den tijd niet toe. Wed. De Couck werd bij do keel gegrepen. Zij dwongen haar al het geld dat zij in huis had, aan te wijzen, onder bedreiging, hare kinderen levend in hun bed te verbranden. De kerels hebben eene som van 630 fr. buit gemaakt. Haren geldbeugel welke 24 frank inhield gaven zij haar terug, zeg gende dat zij toch hare kinderen moest kweeken. De schurken konden geene onbekenden zijn de vrouw had 700 fr. ontvangen, welke zij geleend had en had er 60 fr. patentrecht van betaald. Ren der kerels voerde het woord, doch de andere sprak niet* De gendarmerie van Steenhuize heeft oen onderzoek geopend. volkomene genezing in 3 uren van den Afloop of 't Schijt der kalvers en veulens door het Amerikaansche Poeder Depratere nu Constipogene genoemd. Eene enkele doos is voldoende, cm verscheidene dieren te redden en het kost maar een frank. Te bekomen in alle apotheken, namelijk te Aalst, bij De Valkaneer en Callehaut. Donderdag nacht te 4 ure gingen twee Brusselaars, beiden goed geladen met faro en andere bedwelmende produc ten, langs den Vorstschonsteenweg om naar huis te gaan. Moe gezwijmeld, wilden zij oen oogen- blik rusten en gingen met den rug tegen een muur staan. Dat deed hun deugd, want de nachtlucht was koud en de muur warm. Maar de warmte nam toe, 't werd heet en weldra konden zij het niet meer uithou den. En toen zij omkeken zagen zij door 't waaiervenster dat de winkel, waar zij tegen leunden, volop in brand stond. Hoe dronken ook, toch hadden zij besef genoeg van den toestand om het alarm te geven, zoodat er niets verbrandde dan de inhoud van den winkel. Zonder hun avontuur ware wellicht het heele huis met de bewoners en al wat het bevatte, verbrand. Vw l R. D'AsSAUT ürussel. Maandag avond, om 5 ure, had M. Constant Van Sper, Oud-Burgemeester, te Velzike. oenen vriend M. Marinus D'Hayer ontboden, om met hem eene zekere kommissie af te leggen, op de wijk Kershoven. In het tcrugkeeren, rond 6 ure, werdon zij onverwachts aangevallen door twee gekende kerels. Een hunner vroeg vie zy waren, waarop D'Hayer antwoordde. Daarop sprong de aanrander op D'Hayer toe, gaf hem een «lag op het voorhoofd en bracht hem vervolgens een messteek toe in de linkerzijde. Het mes ging dwars door zijne kleederen en schamp te af op eene ribbe. De heer van Sper, kon de brutale kerels ontvluchten. De gendarmen hebben een streng onderzoek ingesteld. De reden dezer brutale aanran ding is niet gekend. ZEEP Om de voor te komen ofte bestrijden, die voor de zuigelingen gedurende de groote hitte gevaarlijk zijn, is het beste voedsel KOSTELOOZE VERZENDING eener doos als staal, mits vraag gericht tot M. Ferdinand DENY i5f rue du Grand Hospice BRUSSEL U|. «ene *a.u v.-'U-epUlg van het huis Schrijfstraaf25 to Schaar beek, Brussel, had Dinsdag avond eene ontploffing plaats. In dit vertrek, ingericht tc.t werkzaal voor het vlekkenzuivcrer. was fcï. Delcroix, zoon, bezig met een paar handschoenen te wasschen. Op eene tatel nevens hem, had hij een bokaal gezet inhoudende vier beters naphta. Een gasbek brandde in do kamer. Het ver dampen der naphta had do ontploffing voor gevolg. Zoon Delcroix werd zeer erg verbrand aan de handen. Al de ruiten der vensters vlogen aan stukken en een begin van brand onstond, dat door de pompiers bemeestera werd. ♦Sunlight"zeep maakt de wascht gemakke.- lijk enpeeft het lijnwaad den frischen en aangenamen peur van den buitenlucht. De reizigerstrein nr. 675. die Dinsdag om 5 ure 11 uit Welkenraedt vertrokken was en met eene groote snelheid reed, is, op 500 meters van zyn vertrekpunt op eene stilstaaldo lokomotief gebotst. De signalen stonden open en de machinist reed dus door. De schok was geweldig do stoker en de machinist werden-op den tonder geworpen en erg gekneusd. De reizigers meestendeel werklieden die van hun werk terugkeerden, werden onder een en tegen de wanden van de waggons geworpen. Do machion van den trein was boven op den tender van do stilstaande lokomotief gesgrongen. De wanden van den eersten waggon, alsook de planken vloer waren ingebeukt. Hartverscheurende kreten werden geslaakt en langs allo kanten werd om hulp geroe pen. De reizigers, die ongedeerd waren en hunne koelbloedigheid hadden behouden, snelden de gekwetsten ter hulp en droegen ze in eene afhankelijkheid der statie binnen, waar zij door geneesheeren verzorgd wer- ded. Tusschen de gekwetsten bevonden zich Moj. Schiits, van Dolhain, aangedaan door eene hersenschudding, die haar leven in gevaar stelt M. Felix Lonórifosse, metser te Vervics, die de bil gebroken werd, en talrijke kneuzingen over gansch het lichaam bekomen heeft; M. Jacques Soel, 53 jaar, voddenkoopman, te Vei viers, erge wonden aan het hoofd, inwendige pijnen en kneuzingen aan het been Delsu- pexhe, 27 jaar, michinist te Welkenraedt, erge wonden aan het hoofd. Een vijftiental reizigers, min of meer erg gekwetst, werden met eenen trein, die spoedig te Welkenraedt ingóric.ht werd, naar Verviers overgebracht. Terwijl de echlgenoote Acke, wonen de Hoogstukstroat, Brugge, hare petrool- lamp ontstak, heeft haar jongste kind Edmond, oud 20 maanden, dat novene de stoof zat, een klein ketel met kokend water op zich getrokken, zoodat liet schrikkelijk verbrand werd. Het slachtoffer is kort nadien in ijselijko pynen bezweken. Het lijkje is naar het gasthuis overgebracht. De echtgenooten Delaet, wonende te Bonheyden, werden uit hunnen slaap ge wekt door een gerucht dat zij in de beneden plaats hoorden. De man haastte zich uit zijn bed te springen, zijnon revolver te grijpen en bestatigde dat men do deur langs den buitenkant had vastgemaakt. Juist op hot oogenblik dat hij hot vonster opende, werden op hem twee revolver schoten gelost hij werd gelukkig niet gekwetst. De kogels waren in de venster luiken terechtgekomen. Doch dit was niet alles men had do schuur in brand gesto ken. De man en de vrouw hadden nog den tijd hun kind op te nemen en te vluchten, terwijl de geburen werden gewekt. Do brand bad spoedig een groote uitbrei ding genomen en vernielde de woning. Delaet had op den zolder in hot koren eene som van 640 fr. gestoken. Dit was waar schijnlijk door de dieven geweten. Het parket heeft zich naar de plaats der der misdaad begeven, om een ernstig onderzoek tc doen. De gendarmen doen ieverige opzoekingen, om de daders te ontdekken. HOPMARKT. ANTWERPEN, 22 Dee. Men kwo- tcortAalst beschikbare 232.50 a Jan.-Feb. 235.— a 240.— nieuwe oogst 115. a 120.Poperinghe beschikbare 232.50 a Jan.-Feb. 235.- a 240.nieuwe oogst 115.a 140. Markt standhoudend. BRUSSEL, 20 Deo. Markt kalm, met dalenden prijs. Men kwoteert Poperinghe (stadslood), 230-235 fr. Aalst (stadsmerk) 232 1/2 fr. De tormijnafleveringen zijn door de scheidskamer vereffend aan 237 1/2 frank. Alhoewel de brouwerij wat aankoopt, zijn de verhandelingen zonder belang. Ter oorzako van de naderende Kerstfeesten, laten do Duitschers na thans in cultuur aan te koopenzoo is het daar ook volle kalmte. Zal do handel daarna hernemen NEURENBERG (Beieren), 20 Dec. Handel kalm, zonder zwenking der prijzen: de verschillende soorten worden verhandeld aan dezelfde prijzen, zooals acht dagen geloden. OPENBARE VERKOOPING van te Aal«t-®eliaj»»*l»eek. D« Notaris CLAEYS BOUUAERT, te Gent, zal verkoopen Stad Aalst, Schaarbeek. Koop 1. Zaailand, wijk Dijkland, sec tie C, nummer 155, groot 17 aren 80 cent. Koop 2. Land, wijk Dijkland, aan de Lindestraat, sectio C, nummer 159a, groot 45 aren 90 centiaren. Koop 3. Zaailand, wijk Dijkland, sec tie C, nummer 695, groot 31 aren 60 cent. In pacht zonder voorwaarde te zaraen bij Eugoen Claus en Judocus Scliockaert. Slechts gebracht koop 1 op 1150 fr. koop 2 op 2700 fr. en koop 3 op 1900 fr. En bij samenvoeging ter som van 5800 fr. Koop 4. - Meersch, wijk Dijkmeer- schen, sectie C, nummer 142, groot 58 aren 30 centiaren.— In pacht zonder voor vaarde bij Gustaaf Schollaert. Op te leggen boomprijs fr. 54. Slechts gebracht op 1400 fr. Koop 5. Land, wijk Kléin Binneveld, sectie C, nummer S10, groot 73 aren. In pacht zonder voorwaarde bij Gustaaf Schollac-rt. Slechts gebracht op 2600 fr, 3* en laatste Zitdag Dinsdag 26 December 1911. Om 1 1/2 ure 's namiddags, in bet Hótel du Comte de Flandre bij M. Galle, te Aalst, rechtover de Statie. OPENBARE VERKOOPING van «en welgelegen te ERPE, Meirestraat. De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal op nagemelde zitdag in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Een perceel land gelegen op het Bosch- veld, genaamd Den Bek groot volgens meting 17 aren 97 centiaren en gekadas treerd wijk C, nummers 952 en 953, palende ten ooste aan den heer Frans Van Droogenbroeck, ten zuide aan den her Albien Van Vaerenbergh, ten weste aan den heer Franciscus Roelandt en ten noorde aan de Meirestraat. Gebruikt door den verkooper heer Charies Louis Van den Steen. EENIGE ZITDAG: Dijnsdag 16 Januari 1913 Ten een uur namiddag ter herberg van den lieer Charles-Louis Van den Steen, te Meire, aan het Dorp. N B De studie van Mr Oscar TIBBAUT is overgebracht ten kantore van wijlen den notaiis De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats, nummer 31. Eene verwaarloosde valling zet zich over van den eenen mensoh aan den anderen en is gevaarlijk en zelfs doodelijk voor kin deren cn ouderlingen Daarom moeten wij ons er zoo spoedig mogelijk van genezen. De beste., ja wij mogen zeggen, de eenigste remedie die u zal alle voldoening geven is de (siroop Depratere. Dit is een wetenschappelijk produkt die door de Doktors zelf genomen werd. Prijs S FitAiMiiisre in alle Apot heken, namenlijk te Aalst, bij Valkeneer en Cai.leüaut. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. Geboorten Mannelijk geslacht 10) Vrouwelijk 11) Huwelijken R. Van Wevcrbergho, tabakbew. met C. Van den Spiegel, tw. Overlijdens C. Boel, m. Seminck, landb. 77 j. Gent- schestr. J. Ssdeyn, fabriekw. 20 j.Dirk- Martensstr. J. D> Veylder, houtdr. 13 j, Peperstraat. 3 kinderen onder de 7 jaren. marklprijzeo. Zaterdag 23 Dec. 1911. Aardappelen de 100 kil. 7,50 k Boter per 3 kil. 10,62 k Roomboter 90 kil.; per kil. 3,80 k Eiers de 25 3.5° Ajuin de 100 kil. 17.00 k Viggenen, pel koppel 55»°° Gemeente Lede. G. Namens Mijnheer Leon Gheeraerdts te Aelst. 12 Canada* te Lede, Vogelenzang, metende ongeveer 2 meters. Orde der verkooping. De verkooping zal beginnen om 8 uren van den morgend, te Erpe, in den Hoone- gemmeersch, om te eindigen aan den Watermolen, Dorp. De Boomen staande te Lede, Vogelen zang, zullen des namiddags om 3 uren verkocht worden. De verkooping zal verders geschieden op gewone voorwaarden, mits het gewoon ongeld, en met tijd van betaling, mits te stellen goede en gekende borg. Studie van den notaris BRECKPOT, te Aalst. VENDITIE VAN Kepers en Boonstaken te Maxenzele, Iileygat, nabij den grooten steenweg, door bevoegd ambt, op Maan dag 8 Januari 1912, om 9 uren 's mor gens. Studie van den notaris DE SADELEER te Erembodegem. VENDITIE VAN Meubels, Alem, Veldvruchten, Mest, Hooi, Strooi en Brandhout, te Erembode- gem-Terjoden, ten sterfhuizc van Jan- Baptist D'Hondt-Coppens, op Dijnsdag 26 December 1911, om 8 ure 's morgens. OPENBARE VERKOOPING van te Denderleeuw. De notaris VAN OUDENHOVE. te Dender- hautem, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten leg zitting houdende te Oudenaarde, zal open baar verkoopen. Gemeente Denderleeuw. Eerste koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Bordellen, bekend kadaster sectie A, nummer» 5o en 50/3, groot iren 80 centiaren, palende oost de erven Niko- laas Steenhoudt zuid Wellekens, west De la Royère, en noord Van den Steen. Op te leggen boomprijs fr. 100. Ingesteld 180 fr. Tweede koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Veldbroeken, bekend ten kadaster sectie B, nummers i5o6 en .507, groot 33 aren, palende oost Meert, zuid De Brabander, west de Molenbeek, en noord den Arme van Iddergem Opteleggen boomprijs fr. i5o. IngeBteld 150 fr ZITDAGEN Instel: Woensdag 13 December u VerblijfWoensdag 27 December J Telkensom 2 uur namiddag, ter estaminet ge houden door dame Weduwe Cortvriendt-De Rijcke te Denderleeuw, aan de Statie. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ter studie van voornoemden notaris Van Ouden- hove, alsook ten kantore van den notaris DE VIS te Aalst. O OO 11,14 0,00 4,00 19,0c 65,00 OPENBARE VERKOOPING van en een WILGENBOOM, te ERPE en LEÜE. De Notaris MEERT te Erpe, zal op Maandag 7 Januari 1912in het open baar verkoopen Gemeente Erpe, A. Namens Dame Wed. Casemier De Boeck, te Eipe. 4 Canadas in de Hoonegemmeerschen, metende ongeveer 2 meters. 3 Canadas in de Turfputten, metende van 1.50 tot 2 m. io Canadas in de Zoolegem, metende van van 1 m. tot 2 m. 2 Canadas aan de Doorebeek, metende ongeveer 2 m, 2 Canadas in het Allemansbosje, metende ongeveer 2 m. 1 Canada in de ZurBn- boschen, metende ongeveer 2 m B. Namens Mijnheer Frans Nys te Erpe. 2 uitgewaaide Canadas in de Turfputten, metende ongeveer 2 meters. C. Namens Mijnheer Louis Coppens, te Erpe. 5 Canadas te Lede, Keyenberg, metende van 2,50 m. tot 3 m. D. Namens de erven van wijle Juffrouw Hyacentha Van Droogenbroeck te Erpe. 13 Canada-boomen aan den Ledeschen- ateenweg, Steenenbrug, t'elks gerief van allerhande grootten. E. Namens Mijnheer Donatus De Smet, te Erpe. 1 Canadaboom op het Sevekoot, aan zijne hofstede, metende 2 m. 20 c. 1 Wilgenboom op het Sevekoot, aan zijne hofstede, metende 1 m. 10 c. F. Namens Mijnheer JanMeuleman, te Erpe. 5 Canadas op het Sevekoot, nabij den IJzerenweg, metende ongeveer 2 meters. 10 Canadas nabij den Watermolen, Dorp, metende ongeveer 2 meters. IN HET gedurende de ÏO laafste jaren JAREN Sodanitraat Prijs per kilogram «tikatof. Zwavelzuur Ai amoAJak Prijs per kilogram stikstof Middelprijs der 10 De landbouwer, die gedurende de tien laatste jaren zwavelzuren ammoniak gekocht heeft in plaats van sodanitraat, heeft dus 15 centiemen per kilogram stik stof gespaard, zij 300 frank per wagon,zonder te rekenen dat het zwavelzuur ammo niak hem vrachtvrij van alle onkosten is geleverd geworden, in poeder, ingoede zakken op 100 kilogram geregeld, zorgvuldig gesloten bij middel van eenen naad en gezegeld bij middel van e n lood dat in uitkomende letters de volgende firma draagt: Co'nptuii' beige «Ju Sulfate d'ammoniaque, ten einde alle bedrog te voorkomen. Door den voorkeur aan den zwavelzuur ammoniak te geven, heeft de landbouwer niet alleenlijk nut getrokken uit de voordeelen hierboven aangestipt, doch hij heeft ook een spaarzaamheid gedaan op de kosten van karren, malen, uitstrooien en op harken en op de noodige hoeveelheden, dank aan den grooten nj.dom van het produkt, aan zijne poederachtigheid en aan zijne eigenschap den grond nut tel verkorsten. j Hij heeft eene meststof ontvangen die gemakkelijk uit te strooien is, ingoede zakken welke hij na hunne ledigmaking heeft kunnen terug gebruiken. Het Comptoir beige du öullnte d'nmmoniaque, Berekmansstraat, 8, te Bruwel, zendt kosteloos aan eiken landbouwer die er naar vraagt, een staal dezer uitmuntende meststof en de uitleg gingen welke hij mocht verlangen. Naar Brandbury Hirsch, van Liverpool. OPENBARE VERKOOPING van goede te MOOB8EL. De Notaris DE VIS, te Aeist, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en ge'.agen, open baar verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 25 aren 53 een tiarenpalende noord de Losbaan oost de erven van Wichelen, zuid volgen de koop, west de Kalseide naar Herder- sem. In gebruik bij de Wed. Charles-Louis Arys le Moorsel. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaan- den koop, oost de erven Van Wichelen, zuid den volgenden koop, west de Kalsei de naar Herdersem. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaanden koop, oost de erven Van Wichelen, zuid volgenden koop, west de Kalseide naar Herdersem. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voor gaanden koop, ooBt de erven Van Wichelen zuid Désiré Vermoesen, west de Kalseide naar Herdersem. De 3 voorgaande koopen in gebruik bij Jean Van Bremt, te Moorsel, Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel var nummer 507E. groot volgens meting 25 aren g3 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost M. Van do Maele te Aelst, zuid M. Rogiers- Dutrinck te Gent, west volgenden koop. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, boneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 93 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel. oost voorgaanden koop, zuid M. Rogiers- Duerinck, west Frans De Hauwere-De Gols te Wieze. Zevende koop. E:n perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 85 centiaren, palorde noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel.oost De Hauwere- De Gols, zuid Camilla Go» te Denderhautem en Van Nuffel-Van Velde en west den volgenden koop. Achtste koop. Een perceel Zaailand, gel gen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Moorsel naar Aelst, oost den voorgaanden koop, zuid Van Nuffel- Van do Velde, west den volgenden koop. Negende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel beneden het Dorp, bekend ten kadaster secsie C; deel van nummer 507B. groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van Niflel Van de Velde, west volgenden koop. Deze 5 voorgaande koopen zijn in gebruik bij de erven De Vos, te Moorsel. Tiende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507B, groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, ooit voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van Nuffel-Van de Velde, west de Weduwe P. J De Wever en kinderen. In gebruik bij De Vos en Camiel Van der Vorst. ZITDAGEN Instel Maandag 29 Januari Verblijf Maandag 12 Februari Ter herberg gehouden door de Weduwe Petrus Josephus De Wolf, te Mooisel, aan de Statie, telkensom 2 uren namiddag. Voor alle verdere inlichtingin zich te wenden ten kantore van voornoemden Notaris DE VIS, te Aelst, Molenstraat, alwaar er ten allen tijde groote en kleine kapitalen zijn te bekomen, aan geringen intrest. D'Haese-Minnaert, vanachter aan hetgene van Dame Bosteels en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer Nynt- D'Haese. Ingesteld 4000 fr. ZITDAGEN Verblijf Donderdag 28 j Telkens om 2 uren namiddag, ter Afspanning In den Meiboom,» gehouden door Dame Wed. Theofiel Wauters, te Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. Te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris Db Vis, aan geringen intrest. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een te AELST, Korte Zoutstraat. De Notaris DE VIS, te Aelst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Een Woonhuis, zijnde een Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds bergschestraat, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de l'utte aan de Straat en aan het huis en estaminet genaamd de Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van dor Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Haese. Ingesteld 7500 Ir. Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machi;nen ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat, bijna recht over voorgaande huis, dragende het N> 56, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1884, mot eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Camiel Brantcgem, van den anderen kant aan den heer Emiel Instel Donderdag 14 December 1911. OPENBARE VERKOOPING van eenen te MOORSE Li De Notaris DE VIS, te Aelst, zal ten verzoeke van wien het behoort, open baar verkoopen Eenigen koop. Een Hooiland, gelegen te Moorsel, Haveren Bosch, bekend ten kadaster sectie E, nummer 78bis, groot 36 aren, palende noord en oost Mijnheer Hector DeCraecker, te Brussel, zuid De Gols-Bo«teels, de Weduwe en kind te Aelst,, en Dame Van Loo Pickaertte Gent,west Petrus-Josephus Van den Bossche-Cornelis, te Moorsel en anderen. Op te leggen boomprijs fr. 350. Onmiddellijke ingebruiktreding. Eenige zitdag: Maandag 15 Januari 1912. Om a uur namiddag, ter herberg In den Donkeren Put, bij de Weduwe Charles-Louis De Rop, te Moorsel, Kruis. te Moorsel, Baerdegem en Meldert. De Notaris DE VIS te Aalst, zal op Dijnsdag 30 Januari 1912, om 8 uren morgends openbaai lijk verkoopen 50 koopen kanadas, 8 koopen beuken, koopen eschen, 4 koopen abeeltn, 4 koopen eiken metende tot 2,27 m. omtrek en verscheidene koopen schaarhout en snoei. Men zal beginnen te Moorsel, Gerre- kauter aan den eigendom van de Weduwe Louis Moens-Buyle en de orde van de affichen volgen. De notarissen DE VIS te Aalst, en SOETE te Lede, daartoe in rechte be noemd zullen openbaar verkoopen, ten gehoorzale van het Vredegerecht te Aalst. 1. Een huis en erve, te Wanzele. wijk Stuyvenberg, eenige sectie, n. i6ic en i6id, groot 11 aren 80 centiaren. 2. Een perceel land, te Wanzele. wijk Bellegem, eenige Bectie, n. 162. groot 12 aren 40 centiaren. 3. Een perceel zaailand te Wanzele Molenstraat, eenige 6ectie. n. 598s, groot 22 aren. 4. Een perceel zaailand, te Wichelen Pape»traat, sectie B, n. 147A, groot ia aren 20 centiaren. 5.Een perceel zaailand, te Wichelen, op hetElsrot, sectie B, n. 1759, groot 13 aren 30 centiaren. ZITDAGEN Instel Zaterdag 13 Januari Verblijf Zaterdag 20 Januariy Telkens om 2 uur namiddag.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3